Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ?? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 10:45   #361
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Tak sobie Was podczytuję i podczytuję... i ja chyba też się skuszę.
Ale już nie rozumiem- pogubiłam się Czy branie tabletek anty nie współgra z tą dietą? Ona osłabia ich działanie tak?
Zaczynam po świętach także będę zdawać relacje i... zadręczać zapewne pytaniami .

Pozdrawiam
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 16:18   #362
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Tak sobie Was podczytuję i podczytuję... i ja chyba też się skuszę.
Ale już nie rozumiem- pogubiłam się Czy branie tabletek anty nie współgra z tą dietą? Ona osłabia ich działanie tak?
Zaczynam po świętach także będę zdawać relacje i... zadręczać zapewne pytaniami .

Pozdrawiam
Tabletki anty obciążają wątrobę, więc jako toksyna powinny byc wykluczone. Ale widomo, że nikt odpowiedzialny tego nie zrobi.

Skladniki diety nie osłabiają działania pigułek OPRÓCZ koktailu długowieczności ( siemię lniane lub babka +woda żurawinowa) - nie nalezy łykac piguły 3 h o ile pamietam przed i po wypicu koktailu.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:16   #363
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość
Tabletki anty obciążają wątrobę, więc jako toksyna powinny byc wykluczone. Ale widomo, że nikt odpowiedzialny tego nie zrobi.

Skladniki diety nie osłabiają działania pigułek OPRÓCZ koktailu długowieczności ( siemię lniane lub babka +woda żurawinowa) - nie nalezy łykac piguły 3 h o ile pamietam przed i po wypicu koktailu.

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź .
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 17:00   #364
Jochwed
Przyczajenie
 
Avatar Jochwed
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

kupiłam książkę kucharską PWT, ale jest ona jakby 2 częścią. tzn. jest dużo przepisów, ale autorka zakłada że czytelnik zna zasady diety, a ja mam z tym problem, np. ile posiłków dziennnie i czy są jakieś ograniczenia w komponowaniu menu? ile tego oleju lnianego dziennie mam zjadać?
Z lektury tego forum i książki wyszedł mi taki schemat:
faza I
posiłki co 3 godziny
8 szklanek wody żurawinowej dziennie w tym 2 z siemieniem lnianym
2 jajka dziennie
2 łyżki oleju lnianego dziennie
2 łyżki serwatki w proszku dziennie
faza II
jw +2 węglowodany
faza III
jw + kolejne dwa węglowodany

nie wiem też jak przyjmować tę serwatkę w proszku, czy mogę wymieszać z wodą żurawinową?
mam też "zgryz" z musztardą w proszku: czy może chodzić o gorczycę mieloną?
Proszę, może ktoś "po przejściach" dopomoże?
Jochwed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:23   #365
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez Jochwed Pokaż wiadomość
kupiłam książkę kucharską PWT, ale jest ona jakby 2 częścią. tzn. jest dużo przepisów, ale autorka zakłada że czytelnik zna zasady diety, a ja mam z tym problem, np. ile posiłków dziennnie i czy są jakieś ograniczenia w komponowaniu menu? ile tego oleju lnianego dziennie mam zjadać?
Z lektury tego forum i książki wyszedł mi taki schemat:
faza I
posiłki co 3 godziny
8 szklanek wody żurawinowej dziennie w tym 2 z siemieniem lnianym
2 jajka dziennie
2 łyżki oleju lnianego dziennie
2 łyżki serwatki w proszku dziennie
faza II
jw +2 węglowodany
faza III
jw + kolejne dwa węglowodany

nie wiem też jak przyjmować tę serwatkę w proszku, czy mogę wymieszać z wodą żurawinową?
mam też "zgryz" z musztardą w proszku: czy może chodzić o gorczycę mieloną?
Proszę, może ktoś "po przejściach" dopomoże?
Posiłków dużo - co 2-3 h.
Ograniczenia sa takie, ze w kazdej fazie można jesc tylko dozwolone produkty

Oleju 2 łyżki.

Serwatkę najlepiej dodawac do koktaili owocowych robionych np na bazie wody żurawionej.

O musztardzie w proszku nic nie wiem. Autorka zabrania przypraw typu keczup, musztarda czy sos sojowy
Pzdr
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 05:46   #366
Jochwed
Przyczajenie
 
Avatar Jochwed
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

dziękuję, będe eksperymentować
Jochwed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 17:46   #367
Kornwalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Czesc wizazanki! ja planuje od jutra rozpoczac ta diete, mam juz ksiazke i plan posilkow, zurawina wlasnie sie gotuje....nie wiem tylko jednego i prosze o Wasza pomoc. W ksiazce jest mowa zeby zazywac jakis wspomagacz odchudzania....ale jaki?! Co Wy zazywalyscie przy tej diecie?
pozdraiwam i czekam na Wasza pomoc
Kornwalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 19:40   #368
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez Kornwalia Pokaż wiadomość
Czesc wizazanki! ja planuje od jutra rozpoczac ta diete, mam juz ksiazke i plan posilkow, zurawina wlasnie sie gotuje....nie wiem tylko jednego i prosze o Wasza pomoc. W ksiazce jest mowa zeby zazywac jakis wspomagacz odchudzania....ale jaki?! Co Wy zazywalyscie przy tej diecie?
pozdraiwam i czekam na Wasza pomoc
jak nie ma jak jest

gla, l-karnityna, cla potem...i jakies ziolka. Na pewno w ksiazce jest nieraz o tym
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 22:51   #369
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

baaardzo chcialabym zaczac ta dietke ale niestety w moim otoczeniu (sosnowiec) znalazlam tylko jeden sklep z zurawina i to strasznie droga 600g-ok 15/16 zl :/ :/ :/

jak wy radzicie sobie ztym problemem i ile placicie za to ?

aha i tak te 600g to na ile mogloby mi wystarczyc ( bo ja sie nieznam na takich sprawzch :P )
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 20:04   #370
Jochwed
Przyczajenie
 
Avatar Jochwed
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

[quote=Joooanna;4301873]baaardzo chcialabym zaczac ta dietke ale niestety w moim otoczeniu (sosnowiec) znalazlam tylko jeden sklep z zurawina i to strasznie droga 600g-ok 15/16 zl :/ :/ :/

jak wy radzicie sobie ztym problemem i ile placicie za to ?

aha i tak te 600g to na ile mogloby mi wystarczyc ( bo ja sie nieznam na takich sprawzch :P

Ja kupuję gotowy sok żurawinowy po 6,40 za 1 litr co starcza mi po rozcieńczeniu na 3 dni, czyli jakieś 2,13zł dziennie

z tych mrożonych żurawin musisz najpierw zrobić sok, ja mam taki przepis:

340g żurawin (mrożonych lub świeżych)
4 szklanki czystej wody
słodzik produkowany z rośliny Stevia rebaudiana do smaku

żurawiny gotujesz tak długo aż się rozpadną i przecedzasz (proponuję przez gazę ) słodzisz słodzikiem do smaku, choć moim zdaniem nie trzeba dosładzać, ale - kwestia gustu. ten słodzik kupisz na allegro po jakieś 20zł+przesyłka, przydaje się do deserów, jak już człowieka "złapie na słodko" .

Sok jest niesamowity - zawsze miałam problem żeby wlać w siebie dziennie 2 litry wody mineralnej, a 2 litry wody żurawinowej "wchodzą mi" sama nie wiem kiedy, ciągle piję i nie czuję się jak piłka wodna !!

z paczki 600g powinnaś otrzymać jakieś 2 litry soku, czyli 6-7 dni to daje podobną cenę 2zł "z kawałkiem"


nakłady na rozpoczęcie tej diety są faktycznie niemałe, ja po wizycie w sklepie zielarskim byłam lżejsza o dobre kilkadziesiąt złotych a kupiłam tylko olej, siemię mielone i kilka przypraw
mam nadzieję, że warto.
Jochwed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 20:09   #371
Jochwed
Przyczajenie
 
Avatar Jochwed
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez Kornwalia Pokaż wiadomość
Czesc wizazanki! ja planuje od jutra rozpoczac ta diete, mam juz ksiazke i plan posilkow, zurawina wlasnie sie gotuje....nie wiem tylko jednego i prosze o Wasza pomoc. W ksiazce jest mowa zeby zazywac jakis wspomagacz odchudzania....ale jaki?! Co Wy zazywalyscie przy tej diecie?
pozdraiwam i czekam na Wasza pomoc

ja przyjmuję olej z wiesiołka w kapsułkach i lecytynę, no i białko w proszku
Jochwed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 21:42   #372
takatam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Napiszcie, proszę, w jakich sklepach kupujecie żurawinę mrożoną, bo błąkam się od sklepu do sklepu i nic nie znalazłam.
takatam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:49   #373
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez Jochwed Pokaż wiadomość
ja przyjmuję olej z wiesiołka w kapsułkach i lecytynę, no i białko w proszku
jakie bialko w proszku? chyba nie mleko w proszku bo to sam cukier...

o zurawinie i o tym, gdzie ja kupic bylo juz w tym watku wszystko napisane...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:33   #374
Jochwed
Przyczajenie
 
Avatar Jochwed
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

nie chodzi o mleko tylko o serwatkę w proszku zawierającą "dobre" białka, jest sprzedawana w sklepach z odżywkami dla sportowców i na allegro,
dodaję ją do koktajli owocowych, tak jak poleca autorka diety
Jochwed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 16:23   #375
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Jochwed .. bardzo dziekuje .zurawinka ju zrobiona (tzn nierozpadla sie ale trudno:P ) i od jutra zaczynam

tylko mam takie pytanie , skoro niemozna uzywac zadnego tluszczu nawet oliwy a na tym specjanym oleju niemozmna smazyc to na czym zrobic np . jejecznice albo udusci miso?

aha no i jak mam juz zrobiony ten ''sok'' z zurawiny to w jakich proporcjach go mieszac ?

a i jeszcze ile razy dziennie pijecie ta zurawine?

z gory thx
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 22:13   #376
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość
Jochwed .. bardzo dziekuje .zurawinka ju zrobiona (tzn nierozpadla sie ale trudno:P ) i od jutra zaczynam

tylko mam takie pytanie , skoro niemozna uzywac zadnego tluszczu nawet oliwy a na tym specjanym oleju niemozmna smazyc to na czym zrobic np . jejecznice albo udusci miso?

aha no i jak mam juz zrobiony ten ''sok'' z zurawiny to w jakich proporcjach go mieszac ?

a i jeszcze ile razy dziennie pijecie ta zurawine?

z gory thx
Smazyc na patelni teflonowej bez tluszczu lub na bulionach (ale nie tych sklepowych...)

O proporcjach mieszania soku z woda i tego ile pic było w tym watku wiele razy - wystarczy uzyc wyszukiwarki. Tu juz naparwde wszystko jest na temat PWT. A nawet wiecej
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:14   #377
takatam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Pisałyście, że temat mrożonych żurawin był wiele razy poruszany ale przestudiowałam cały temat i niestety nigdzie nie jest napisane w jakim sklepie, czy markecie można dostać mrożone żurawiny. Jeśli któraś z was ma odrobinę cierpliwości to proszę poradźcie bo w moim mieście sok jest potwornie drogi bo 1/2 l. kosztuje niebagatela 25 zł. Z góry bardzo dziękuję!

A tak na marginesie- stosowałam wcześniej (przed świętami) tą dietę przez 2 tygodnie i miałam zupełnie płaski brzuch!!! To fenomenalne zwłaszcza, że nigdy nie udało mi się to, choć najróżniejsze diety brałam na warsztat!
Pozdrawiam i trzymajcie się!
takatam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 17:48   #378
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

ja zurawine morazona znalazlam w stokrotce w plazie w sosnowcu ( 600g ok 16 zl)

a co do zurawiny to mamusia kupila mi swiezo tloczony sok zurawinowy z ''ogrody natury'' pisze ze bez cukru a sklad to :
sok z zurawiny i aronii soku zageszczonego ,swiezo tloczony sok z jablek,


jak mysicie taki moze byc ? ; )
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:11   #379
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość
ja zurawine morazona znalazlam w stokrotce w plazie w sosnowcu ( 600g ok 16 zl)

a co do zurawiny to mamusia kupila mi swiezo tloczony sok zurawinowy z ''ogrody natury'' pisze ze bez cukru a sklad to :
sok z zurawiny i aronii soku zageszczonego ,swiezo tloczony sok z jablek,


jak mysicie taki moze byc ? ; )
niestety nie moze. Sama zurawina.

a gdzie mozna kupic - było, było Auchan, firma Kasol produkuje.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 21:21   #380
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

nie wiem, czy ktos o tym wspomnial, ale dr. Gettelman stworzyla rowniez Ekspresowy Jedniodniowy Detoks, podobno chudnie sie ok. 4 kilogramow albo wiecej. Trwa to 11 dni i podobno rewelacyjnie oczyszcza organizm.
7 dni trwa przygotowanie do tego 1dniowego detoksu, potem 1 dzien detoks (glodowka i picie Magicznego Naparu ), potem 3 dni przywracanie do zycia po glodowce haha nie wiem jak to napisac.
Jak ktos chce mam ta diete opisana, planuje ja zrobic po weekendzie. Zasady podobne do Fat Flush (wyplukiwania tluszczu), po detoksie polecane jest stosowanie sie do zasad fat flush.
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 16:02   #381
takatam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Ja bardzo poproszę! Jeśli to możliwe to jak najszybciej- dziś w pracy wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że jestem w ciąży- tak się roztyłam Pozdrawiam
takatam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 16:08   #382
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Prosze bardzo, mam wersje tylko po angielsku, jak ktos bedzie potrzebowal pomocy to krzyczcie

The Fast Track One Day Detox Diet is designed to flush toxins from your body, especially your liver. On average, five to ten pounds can be lost following the one-day fast, which is step two of this program. Not only will you lose weight through this diet plan, but you should also gain increased energy, improve liver function, and improve colon function.
The diet is broken down into three stages: seven-day prequel, one-day juice fast, and three-day sequel. Ann Louise Gittleman, author of The Fast Track One Day Diet, has also written several other best-selling diet and fitness books, such as The Fat Flush Plan series, The Living Beauty Detox Program, and From Fatigues to Fantastic.
Stage 1: Prequel - Preparing for the One Day Detox Duration: 7 Days
Each day for the first seven days, you should consume…
- At least one to three “liver-loving” foods or supplements (such as cabbage, cauliflower, Brussels sprouts, broccoli, leafy green vegetables, oranges, lemons, limes, garlic, onions, eggs, artichoke, asparagus, beets, celery, and whey protein)
- At least one “colon-loving” food or supplement (such as powdered psyllium husks, milled or ground flaxseeds, carrots, apple, pear or berries)
- Half your body weight in ounces of water
- Two servings of lean protein
- One to two tablespoons of flaxseed or olive oil You also have to avoid “detox detractors,” such as dietary fats (especially trans-fats), all forms of sugar, artificial sweeteners, refined carbohydrates (the white stuff – rice, bread, flour, pasta, et cetera), products that contain gluten (such as wheat, rye, and barley products), soy protein isolates (found in protein energy bars and other processed soy products), alcohol, caffeine, and over-the-counter drugs. It is crucial to the success of this program that you follow all of the dietary rules exactly as they are laid out. Stage one is very important because it is the stage that preps your system for the juice fast. You cannot reap the optimal benefits of this diet without adhering to the guidelines of the seven-day prequel stage.
Stage 2: Main Event - The One Day Detox Juice Fast Duration: 1 Day
During this one-day fast, you will be drinking one cup of fluid every hour starting from the hour that you awaken. On alternating hours, you will consume one cup of water or one cup of the Miracle Juice. The Miracle Juice Ingredients are cranberry water (unsweetened cranberry juice), cinnamon, ground ginger, nutmeg, orange juice (fresh squeezed – not from concentrate), fresh-squeezed lemon juice, and stevia. You may not be familiar with stevia – it is an herb that has a sweet taste. You should be able to find stevia and unsweetened cranberry juice at a natural foods store. To make the juice, start by bringing the cranberry water to a light boil, and then simmering over low heat. Add cinnamon, nutmeg, and ginger to the simmering juice (you can either add the ingredients directly or you can use a tea ball for a less tangy result). Allow the ingredients to simmer with the juice for fifteen to twenty minutes, and then cool the mixture to room temperature. Finally, stir in the orange juice, lemon juice, and stevia. Other than drinking miracle juice and water during your one-day detox, you also need to take a serving of a “colon-caring” supplement at the beginning of the day and another at the end of the day. You can choose from powdered psyllium husks (mix one or two teaspoons in with a glass of water or a glass of Miracle Juice) or ground or milled flaxseeds (mix two to three tablespoons in a glass of water or a glass of miracle juice). Only engage in light exercise during your one-day fast and do not exceed thirty minutes of even light physical activity.
Stage 3: The Sequel Duration: 3 Days
After your seven-day prequel and your one-day juice fast, you’re still not quite finished with the detox diet. Stay the course for the three days following the juice fast so that you can maintain optimal results. After all, you didn’t do all this work for nothing! During the three days following the one-day juice and water fast, you should follow the same set of rules as you did during the seven-day diet prequel. Also, you should consume at least one daily serving of organic, raw sauerkraut or non-fat or low-fat yogurt with live, active cultures. Raw, organic sauerkraut and yogurts with live, active cultures are considered probiotic food sources that will restore the good bacteria sources to your system. As you can see, the Fast Track One Day Detox Diet is actually an eleven-day program. Once you have completed all three steps, you should return to a healthy and balanced diet consisting of several low-fat foods that are easily digestible. Do not undergo this detox diet more than four times per year. As always, consult with your doctor before beginning this or any other diet program.
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 16:17   #383
takatam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Nic z tego, aż tak dobra to nie jestem. Niestety... Proszę bardziej spolszczoną wersję!
takatam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 17:46   #384
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

nieeeee chce mi sie..... moze w przyszlym tygodniu cala przetlumacze, jutro wyjezdzam na 4 dni
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 11:53   #385
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

hej Wszystkim;]..strasznie sie napaliłam na ta dietke;]...podoba mi sie dodatkowo przez to ze teraz są takie upały a mnie tak strasznie chce sie pic wiec mysle ze 8 szklanek, nawet niezbyt smacznej wody zurawinowej, uda mi sie w siebie wlac;]...strasznie motywuja mnie wasze posty odnosnie wynikow wiec jesli ktoras by mogla to prosze o relacje bo to straaasznie motywuje;]...w sumie escze sie nie spotkalam z postem w ktorym byloby napisane ze ta dieta nie skutkuje, niestety jednak zurawiny jest strasznie trudno dostac...nie mowiac juz o soku......wszedzie w supermarketach sa truskawki, wisnie zamrozone ale zurawin brakkkkkk i nie wiem juz gdzie mam ich szukac... ogolnie to mam tylko siemie lniane bo to najlatwiej bylo dostac w przeciwienstwie do oleju lnianego nie wiem co robic..ogolnie to nie mieszkam w miescie tylko na wsi ale w wiekszym miesciejestem praktycznie podziennie...bo tam studiuje...tak sobie mysle ze moze poprosze sprzedawczynie w moim wiejskim skepiku (1 z 4...bo w mojej wsi to nawet mini market jest ) wiec moze jak ja ladnie poprosze to mi przywiezie....4 paczki tych zurawin....ehh amm nadzieje ze szybko je znajde bo ja chce juz to cudo pic!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkie ktore tez sie biorą za siebie;]..i prosze opisujcie swoje wyniki bo to super mobilizacja
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 12:01   #386
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

a mam jeszcze jedno pytanko czym doprawiacie rybe skoro solic nie mozna??? no i jeszcze jedno....no bo jak juz zaczne ta diete...to wiadomo zero slodyczy itd..ale np jak zjem w jeden dzien bo akurat za tydz mam komunie kuzynki wiec wiadomo bez slodkosci i innych nieporzadanych rzeczy sie nie obedzie no i pozniej za tydz kolerjna impreza..wiec jesli bede miala takie 2 dnio grzeszkow to czy to mozliwe zeby cala dieta poszla na marne???????????? nie mowie o tym zeby sie tam obrzerac tylko tak symblicznie jedn kawalek ciasta..czy toru.....prosze o dop;]
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 12:26   #387
lacrima
Raczkowanie
 
Avatar lacrima
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Witam po bardzo długiej przerwie, po której przybyło mi niemało centymetrów tu i ówdzie. Ale od tygodnia jestem na FF (czyli opisywanej tu dietce). Czuję się lzejsza, mam gładką cerę, ale poza 2 cm w pasie nic mi nigdzie nie ubyło. Moze jeszcze za wcześnie, ale zaczynam się niecierpliwić. Po South Beach juz po pierwszym tygodniu był 1 cm mniej w biodrach. Staram się przestrzegać tej diety tak sciśle, jak to tylko możliwe.Nie mam na sumieniu zadnych ":grzeszków". I trochę się rozczarowałam. W książce autorka tak sugestywnie opisuje rewelacyjne skutki diety. Czy to mozliwe, że cała ta nagroda w postaci ubytku centymetrów i zmniejszenia cellulitu przypada na koniec drugiego tygodnia? Wy też pisałyście entuzjastycznie o tej diecie. W końcu się zmobilizowałam i stosuję ją, ale niestety, zadnych rewelacji nie widzę.
lacrima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:15   #388
takatam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Lacrima! Nie załamój się!!! Ja miałam podobne odczucia, ale efekt pojawił się w połowie drugiego tygodnia i potem już nabierał rozpędu! Ja sugerowałam się koleżanką, która stosowała tą dietę dłużej niż ja więc było mi łatwiej- miałam porównianie. Ale uwierz mi- kobieta teraz po 5 tygodniach tej diety wygląda aż nieapetycznie- schudła tak bardzo że nie wygląda to najlepiej (skóra i kości, a więcej tych kości) a o dziwo czuje się wspaniale. W pracy (bo to koleżanka z pracy) tryska energią i pomysłami jak nigdy dotąd! Cera rewelacja no i figura modelki. To mi daje motywację do wytrwania w postanowieniach tyle, że ja chcę stosunkowo wcześniej przestać- szkoda mi biustu WYTRZYMAJ DZIEWCZYNO I GŁOWA DO GÓRY! To tylko kilka tygodni wyrzeczeń... co to jest w stosunku do całego życia ?? POWODZENIA! I pisz nam o swoich postępach- wszystkim wtedy jest raźniej- same o tym wiecie.
takatam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 22:28   #389
lacrima
Raczkowanie
 
Avatar lacrima
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Takatam, wielkie dzięki! Oczywiście, że nie rzucę diety po tygodniu. Będę walczyć dalej. Bardzo mi dodałaś otuchy tym, co napisałaś o postępach w połowie drugiego tygodnia. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie.
Ale, dziewczyny, muszę się przyznać, że ja wcale nie zamierzam być na tej diecie, tzn. już w 3 fazie całe życie. W gruncie rzeczy zbyt wiele w niej zakazów, a życie jest za krótkie, żeby nie spróbować od czasu do czasu jakichś pyszności (nie mam na myśli koniecznie słodyczy). Nie dajmy się zwariować. Chudnijmy tyle, ile uznamy za stosowne (bez przesady), a potem trochę wyluzujmy. W końcu jedzenie to jedna z większych przyjemności w życiu. Podejrzewam, że dr Gittleman za wiele tych przyjemności nie zaznała (kaspustka maczana w cloroxie- blee). Mi juz się robi niedobrze na sam widok oleju z siemienia lnianego, a muszę jeść to świństwo codziennie. Marzę też o filiżance aromatycznej kawy. Obiecałam sobie, że jak już skończę dietę, to udam się do najlepszej kawiarni w mieście i wreszcie się napiję.
Będę Was informować o moich postępach. Powiem tylko, że ta dieta nie jest ani tania, ani zbyt smaczna. ale da się przeżyć. Jeśli wyniki będą tego warte...
lacrima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 20:52   #390
lacrima
Raczkowanie
 
Avatar lacrima
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Plan wypłukiwania tłuszczu - znacie tą dietę ??

Już po 8 dniu diety. Dalej żadnych efektów. Centymetr wciąż nieubłaganie pokazuje ...... cm w biodrach. Ubrania też nie robią się luźniejsze. Przestrzegam zasad, nie wiem o co chodzi. Jakoś zaczynam wątpić, zę za kilka dni coś się zmieni. A dr Gittleman pisała w swojej książce, że jedna z jej pacjentek schudła przez te 2 tygodnie 9 kg!! A inna straciła 30 cm!!! U mnie na razie - dzięki tej diecie- zeszczuplał tylko portfel. Ale trwam, teraz już w ramach eksperymentu. Jeśli nic z tego nie wyjdzie,nie omieszkam tego opisać na polskich i amerykańskich stronach. Po co następni mają się łudzić. Ale jeśli wyjdzie coś z tego- opiszę Wam to prawdziwie, z odpowiednim entuzjazmem. Pa!
lacrima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.