Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 12:06   #1291
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że świetny jest sok pietruszkowo-jabłkowy. Niestety nie mam sprzetu, żeby go przyrządzać.
Ja mieliłam w blenderze, na początku myślałam, że go nie przełknę (zbyt gęsty), ale potem już było ok. Najlepiej zadziałał na włosy
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:07   #1292
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
Retinol (czysty) można dostać na portalach typu Biochemia urody, Mazidła, Zrób sobie krem...ale z reguły są one droższe niż w aptekach. W aptece kupuję czystą witaminę A z Medany, jeden problem w tym ze musze miec na nią recepte. Ide do lekarza pierwszego kontaktu, mówie, że chciałabym rocepte na witaminę A w plynie do celów kosmetycznych i lekarka wypisuje. Z receptą bodajże 6 zł kosztuje buteleczka wystarczająca na długi czas



nakładam co 2 tyg po zabiegu mikrodermabrazji
Dziękuję Ci bardzo skoczę do lekarza pierwszego kontaktu i też poproszę o receptę
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:12   #1293
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
ja chyba nie będę próbować :P Raz, że studenckie warunki, a dwa, że "daru kuchennego" to ja nie posiadam, więc nawet fermentacja mogłaby mi nie wyjść
Rozumiem, też nie lubie się bawić w takie rzeczy.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Czy któraś z Was słyszała o kicie pszczelim na blizny? Ja trochę o tym czytałam, ale nie wiem czy akurat na takie blizny potrądzikowe by sie nadał.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:23   #1294
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was słyszała o kicie pszczelim na blizny? Ja trochę o tym czytałam, ale nie wiem czy akurat na takie blizny potrądzikowe by sie nadał.
ja nic o tym nie słyszałam, a Ty co wyczytałaś?
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:57   #1295
kate198003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Czy któraś z Was słyszała o kicie pszczelim na blizny? Ja trochę o tym czytałam, ale nie wiem czy akurat na takie blizny potrądzikowe by sie nadał.[/QUOTE]
w sumie mnie to nie dziwi, bo miód jest dobry na wszystko. przyznaję, że nie słyszałam o czymś takim. trzeba by było to wypróbować.
__________________
.
kate198003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:03   #1296
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
ja nic o tym nie słyszałam, a Ty co wyczytałaś?
Regeneruje tkankę kostną, chrzęstną, nabłonek skóry, zapobiega powstawaniu blizn. Jestem tylko ciekawa czy także tych blizn potrądzikowych.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:04   #1297
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Niestety nie spotkałam się z tym
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 13:07   #1298
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
ja chyba nie będę próbować :P Raz, że studenckie warunki, a dwa, że "daru kuchennego" to ja nie posiadam, więc nawet fermentacja mogłaby mi nie wyjść
ja też nie jestem Magdą Gessler a mi wyszło spróbować nie zaszkodzi. A jaka potem satysfakcja
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:07   #1299
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Niestety nie spotkałam się z tym
Ja wiem o tym tylko z internetu, bo ponoć bardzo trudno zdobyć, chodzi tu o prawdziwy kit od sprawdzonego pszczelarza
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:08   #1300
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Mnie witamina E kompletnie nie służy, nawet w kremach moja skóra na dłuższą metę jej nie toleruje.

Najwięcej witaminy C ma natka pietruszki i czerwona papryka Na pierwszym miejscu znajdują się warzywa kapustne i owoce jagodowe

Wszelkie soki są cudne i zbawienne dla naszego organizmu. Najlepsze są owocowo - warzywne, przygotowywane w wyciskarce Np. 2 jabłka i kilka łodyg selera naciowego, albo jabłko, jarmuż, banan.

A próbowałyście na przebarwienia produktów firmy Neostrata?
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:09   #1301
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
ja też nie jestem Magdą Gessler a mi wyszło spróbować nie zaszkodzi. A jaka potem satysfakcja
A jak to wszystko fermentowałaś? bo ja specjalnie się w to nie zagłębiałam.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Mnie witamina E kompletnie nie służy, nawet w kremach moja skóra na dłuższą metę jej nie toleruje.

Najwięcej witaminy C ma natka pietruszki i czerwona papryka Na pierwszym miejscu znajdują się warzywa kapustne i owoce jagodowe

Wszelkie soki są cudne i zbawienne dla naszego organizmu. Najlepsze są owocowo - warzywne, przygotowywane w wyciskarce Np. 2 jabłka i kilka łodyg selera naciowego, albo jabłko, jarmuż, banan.

A próbowałyście na przebarwienia produktów firmy Neostrata?
Nie słyszałam jeszcze o tej marce. Gdzie można spotkać te produkty?
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 13:11   #1302
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Regeneruje tkankę kostną, chrzęstną, nabłonek skóry, zapobiega powstawaniu blizn. Jestem tylko ciekawa czy także tych blizn potrądzikowych.
blizna to blizna, więc myślę, że też by pomogło, o ile w ogóle

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
ja też nie jestem Magdą Gessler a mi wyszło spróbować nie zaszkodzi. A jaka potem satysfakcja
to może daj znać jak to dokładnie zrobiłaś (o ile to nie tajemnica) to może i my się skusimy
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:14   #1303
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam jeszcze o tej marce. Gdzie można spotkać te produkty?
Na pewno są na allegro.

Ja używałam jakieś 3 albo 4 lata temu te:

http://allegro.pl/neostrata-ultra-sm...582655326.html

http://allegro.pl/neostrata-brighten...582548571.html

Byłam bardzo zadowolona.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:25   #1304
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Na pewno są na allegro.

Ja używałam jakieś 3 albo 4 lata temu te:

http://allegro.pl/neostrata-ultra-sm...582655326.html

http://allegro.pl/neostrata-brighten...582548571.html

Byłam bardzo zadowolona.
A nie powychodziły Ci żadne przebarwienia na nowo, kiedy przestałaś używać?
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:31   #1305
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Mi się wydaje,że na blizny, przebarwienia, to tylko retinoidy, kwasy, ewentualnie mikrodermabrazja, lub dermabrazja....
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:38   #1306
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Mi się wydaje,że na blizny, przebarwienia, to tylko retinoidy, kwasy, ewentualnie mikrodermabrazja, lub dermabrazja....
A co wtedy kiedy i one nie pomagają?
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:44   #1307
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
A co wtedy kiedy i one nie pomagają?
jest sporo zabiegów kosmetycznych, a nawet chirurgicznie można usuwać blizny. Ale zapewne jest to kosztowne no i trzeba by mieć już chyba naprawdę duże problemy.
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:48   #1308
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
jest sporo zabiegów kosmetycznych, a nawet chirurgicznie można usuwać blizny. Ale zapewne jest to kosztowne no i trzeba by mieć już chyba naprawdę duże problemy.
Spokojnie można byłoby jeśli chodzi o poważniejszy zabieg udać się do lekarza o nieposzlakowanej opinii. Gorzej jeśli ktoś się zdecyduje na taki zabieg czy operację u chirurga , który tylko pogorszy lub wogóle nie pomoże.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:50   #1309
Atomowka_ob3
Raczkowanie
 
Avatar Atomowka_ob3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
blizna to blizna, więc myślę, że też by pomogło, o ile w ogóle

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------



to może daj znać jak to dokładnie zrobiłaś (o ile to nie tajemnica) to może i my się skusimy
moja mama kupowała taki ocet od kolezanki i piła go przy odchudzaniu. Potem kolezanka sprzedała nam przepis i teraz robimy same

Składniki:
1 - 1½ kg jabłek najlepiej kwaśnych (w oryginalnym przepisie skórki z jabłek)
1 - 1¼ litra wody
4 - 5 łyżeczek miodu naturalnego lub cukru najlepiej nieoczyszczonego

Wykonanie:
Umyte jabłka pozbawiamy gniazd nasiennych (jak zauważyłam niektórzy ich nie usuwają), drobno kroimy i wrzucamy do słoja. Zalewamy przegotowaną, chłodną i osłodzoną wodą (koleżanka mamy zaleca 1 łyżeczkę miodu naturalnego lub cukru najlepiej nieoczyszczonego na 250 ml wody). Ja uzyłam miodu naturalnego. Przykrywamy gęstą ściereczką, ściśle obwiązujemy i pozostawiamy w ciepłym miejscu na 4 tygodnie. Od czasu do czasu mieszamy drewnianą łyżką, a kiedy przestanie się pienić, fermentacja dobiegnie końca, przelewamy przez gazę do butelek i odstawiamy najlepiej w chłodne miejsce. Ocet jabłkowy nie psuje się, bo sam w sobie jest konserwantem.

uwaga:
Jeżeli podczas fermentacji pojawi sie pleśń, zawartość słoja należy wylać. Przyczyną pleśni najczęściej są nieodpowiednie jabłka. Ta Pani polecała stare odmiany, nie polewane chemią. Dobry ocet wychodzi z papierówek, kronselek, antonówek, może być też zimowy bojken.
Jeżeli po rozlaniu do butelek ocet fermentuje, to oznacza, że za wcześnie został zlany. I jak zaleca moja mama można po 4 tygodniach odlać część octu, a resztę pozostawić, by jeszcze nabierał mocy.
Robiłam ocet już kilkakrotnie z jabłek z własnej działki. Za każdym razem ocet jabłkowy wyszedł smaczny i nie miałam w/w problemów.

spróbujcie dziewczyny bo jak nie w celach kosmetycznych to na pewno w kuchni przyda sie taki ocet
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
Atomowka_ob3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 13:54   #1310
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
moja mama kupowała taki ocet od kolezanki i piła go przy odchudzaniu. Potem kolezanka sprzedała nam przepis i teraz robimy same

Składniki:
1 - 1½ kg jabłek najlepiej kwaśnych (w oryginalnym przepisie skórki z jabłek)
1 - 1¼ litra wody
4 - 5 łyżeczek miodu naturalnego lub cukru najlepiej nieoczyszczonego

Wykonanie:
Umyte jabłka pozbawiamy gniazd nasiennych (jak zauważyłam niektórzy ich nie usuwają), drobno kroimy i wrzucamy do słoja. Zalewamy przegotowaną, chłodną i osłodzoną wodą (koleżanka mamy zaleca 1 łyżeczkę miodu naturalnego lub cukru najlepiej nieoczyszczonego na 250 ml wody). Ja uzyłam miodu naturalnego. Przykrywamy gęstą ściereczką, ściśle obwiązujemy i pozostawiamy w ciepłym miejscu na 4 tygodnie. Od czasu do czasu mieszamy drewnianą łyżką, a kiedy przestanie się pienić, fermentacja dobiegnie końca, przelewamy przez gazę do butelek i odstawiamy najlepiej w chłodne miejsce. Ocet jabłkowy nie psuje się, bo sam w sobie jest konserwantem.

uwaga:
Jeżeli podczas fermentacji pojawi sie pleśń, zawartość słoja należy wylać. Przyczyną pleśni najczęściej są nieodpowiednie jabłka. Ta Pani polecała stare odmiany, nie polewane chemią. Dobry ocet wychodzi z papierówek, kronselek, antonówek, może być też zimowy bojken.
Jeżeli po rozlaniu do butelek ocet fermentuje, to oznacza, że za wcześnie został zlany. I jak zaleca moja mama można po 4 tygodniach odlać część octu, a resztę pozostawić, by jeszcze nabierał mocy.
Robiłam ocet już kilkakrotnie z jabłek z własnej działki. Za każdym razem ocet jabłkowy wyszedł smaczny i nie miałam w/w problemów.

spróbujcie dziewczyny bo jak nie w celach kosmetycznych to na pewno w kuchni przyda sie taki ocet
mając swoje jabłka to wiele ułatwia
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:56   #1311
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
moja mama kupowała taki ocet od kolezanki i piła go przy odchudzaniu. Potem kolezanka sprzedała nam przepis i teraz robimy same

Składniki:
1 - 1½ kg jabłek najlepiej kwaśnych (w oryginalnym przepisie skórki z jabłek)
1 - 1¼ litra wody
4 - 5 łyżeczek miodu naturalnego lub cukru najlepiej nieoczyszczonego

Wykonanie:
Umyte jabłka pozbawiamy gniazd nasiennych (jak zauważyłam niektórzy ich nie usuwają), drobno kroimy i wrzucamy do słoja. Zalewamy przegotowaną, chłodną i osłodzoną wodą (koleżanka mamy zaleca 1 łyżeczkę miodu naturalnego lub cukru najlepiej nieoczyszczonego na 250 ml wody). Ja uzyłam miodu naturalnego. Przykrywamy gęstą ściereczką, ściśle obwiązujemy i pozostawiamy w ciepłym miejscu na 4 tygodnie. Od czasu do czasu mieszamy drewnianą łyżką, a kiedy przestanie się pienić, fermentacja dobiegnie końca, przelewamy przez gazę do butelek i odstawiamy najlepiej w chłodne miejsce. Ocet jabłkowy nie psuje się, bo sam w sobie jest konserwantem.

uwaga:
Jeżeli podczas fermentacji pojawi sie pleśń, zawartość słoja należy wylać. Przyczyną pleśni najczęściej są nieodpowiednie jabłka. Ta Pani polecała stare odmiany, nie polewane chemią. Dobry ocet wychodzi z papierówek, kronselek, antonówek, może być też zimowy bojken.
Jeżeli po rozlaniu do butelek ocet fermentuje, to oznacza, że za wcześnie został zlany. I jak zaleca moja mama można po 4 tygodniach odlać część octu, a resztę pozostawić, by jeszcze nabierał mocy.
Robiłam ocet już kilkakrotnie z jabłek z własnej działki. Za każdym razem ocet jabłkowy wyszedł smaczny i nie miałam w/w problemów.

spróbujcie dziewczyny bo jak nie w celach kosmetycznych to na pewno w kuchni przyda sie taki ocet
Dzięki za przepis Może warto się troszkę napracować, poświęcić swojego czasu Wszystko co naturalne jest najlepsze
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 14:18   #1312
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
A nie powychodziły Ci żadne przebarwienia na nowo, kiedy przestałaś używać?
Owszem, po kolejnych pryszczach tak, ale tylko na policzku. Na brodzie, czy czole nie mam żadnych przebarwień, najgorzej jest z lewym policzkiem. Poza tym te kremy rozjaśniają przebarwienia, ale nie mają działania prewencyjnego przeciwko nim. Nie wiem, czy jakikolwiek krem ma takowe działanie zresztą...

Niestety, jest też tak, że im starsza skora, tym gorzej pewne rzeczy się na niej goją - tak jest przynajmniej w moim przypadku.

Edytowane przez lavenda87
Czas edycji: 2013-09-27 o 14:22
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 14:33   #1313
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
A ja mam ochotę przetestować prawdziwe kremy BB. Tylko wcześniej zamówię sobie próbki.

Ja tak samo mam ochotę,bo jak zobaczyłam ceny to ola boga dlatego wolę przetestować próbki. Drogeryjnych jeszcze nie stosowałam,ale miałam próbkę z Rimmela i był bardzo mocno kryjący co przy kremie BB aż nie do pomyślenia.


Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Krem CC? szczerze przyznam, że pierwsze słyszę... Aż mi wstyd Napisz coś więcej
To raczej nic innego jak chwyt marketingowy (czytałam kiedyś posta na blogu Azjatycki cukier właśnie o tych kremach) :P Po prostu wciskają ludziom,że jest to ulepszona formuła kremu BB. Mixa wypuściła bodajże krem CC i chyba Maxfactor. Ten od Mixy podobno ma dodatkowo jakieś zielone tony które mają redukować zaczerwienienia ale czy tak jest - nie wiem
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 14:48   #1314
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja mieliłam w blenderze, na początku myślałam, że go nie przełknę (zbyt gęsty), ale potem już było ok. Najlepiej zadziałał na włosy
Może trzeba było dodać trochę wody? W sumie ważne, że zdrowe i pomaga
Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Rozumiem, też nie lubie się bawić w takie rzeczy.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Czy któraś z Was słyszała o kicie pszczelim na blizny? Ja trochę o tym czytałam, ale nie wiem czy akurat na takie blizny potrądzikowe by sie nadał.
Pewnie podziała zależnie od tego, jak głębokie będą blizny..
Cytat:
Napisane przez Atomowka_ob3 Pokaż wiadomość
ja też nie jestem Magdą Gessler a mi wyszło spróbować nie zaszkodzi. A jaka potem satysfakcja
Taaak, mnie zawsze rozpiera duma jak coś zrobię sama w kuchni
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 14:57   #1315
nextjadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

ale dziewczyny się rozpisałyście..... dobrnąć do końca przez te wszystkie komentarze nie było łatwo... a ja dopiero dziś uzyskałam dostęp do netu...dopiero dziś fachowiec go naprawił, więc mogę zacząć z Wami swoją przygodę.
u mnie na szczęście blizny są, ale nie są aż tak bardzo rzucające się w oczy. co prawda nie próbowałam z nimi aż tak walczyć. ale jeszcze wszystko przede mną.
jeśli chodzi o kit pszczeli to również słyszałam, że jest rewelacyjny. niestety nie próbowałam go na sobie...
__________________
[eucerin][/eucerin]
nextjadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:03   #1316
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez nextjadzia Pokaż wiadomość
ale dziewczyny się rozpisałyście..... dobrnąć do końca przez te wszystkie komentarze nie było łatwo... a ja dopiero dziś uzyskałam dostęp do netu...dopiero dziś fachowiec go naprawił, więc mogę zacząć z Wami swoją przygodę.
u mnie na szczęście blizny są, ale nie są aż tak bardzo rzucające się w oczy. co prawda nie próbowałam z nimi aż tak walczyć. ale jeszcze wszystko przede mną.
jeśli chodzi o kit pszczeli to również słyszałam, że jest rewelacyjny. niestety nie próbowałam go na sobie...
I ciężko później wszystko zacytować, przytoczyć przemyślenia Wiem coś o tym Trzeba walczyć o piękną cerę póki jest młoda Później też, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:05   #1317
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
I ciężko później wszystko zacytować, przytoczyć przemyślenia Wiem coś o tym Trzeba walczyć o piękną cerę póki jest młoda Później też, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
Nim się doczyta do końca już 100 nowych wiadomości :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:11   #1318
nextjadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Nim się doczyta do końca już 100 nowych wiadomości :P
o tak... ja odpowiadając na wiadomość nie wiem czy w tym czasie nie przybędzie kolejnych kilka. a jeszcze w międzyczasie mam 3 inne okna otwarte z tego forum aby śledzić na bieżąco co się dzieje
__________________
[eucerin][/eucerin]
nextjadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 16:35   #1319
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Może trzeba było dodać trochę wody? W sumie ważne, że zdrowe i pomaga
Próbowałam, ale było niedobre. Raz przecisnęłam przez gazę i było smaczne, ale ilość soku była znikoma. Wolę się pomordować, trochę błonnika nie zaszkodzi
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 17:17   #1320
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Najwięcej witaminy C ma natka pietruszki i czerwona papryka Na pierwszym miejscu znajdują się warzywa kapustne i owoce jagodowe

Wszelkie soki są cudne i zbawienne dla naszego organizmu. Najlepsze są owocowo - warzywne, przygotowywane w wyciskarce Np. 2 jabłka i kilka łodyg selera naciowego, albo jabłko, jarmuż, banan.
Masz wyciskarkę? Chcę się upewnić, że masz wyciskarkę, a nie sokowirówkę, bo to spora różnica - ja tam bardzo chciałabym mieć wyciskarkę, jeśli masz to chyba będziesz musiała mi powiedzieć, jak się sprawuje i co to za jedna .
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.