Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.13 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-30, 20:13   #91
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
O cholera Moje rozmyslania nad psem sa wlasnie tej kategorii, ze zniszczy mi wszystko podczas mojej nieobecnosci
Dlatego nie zdecyduje sie bo obawialabym sie strat, ale miejmy nadzieje ze Twoj sie ogarnie, jeszcze młody jest
a ja się boję psów, wszystkich nawet mojego domowego jak byłam młodsza, ogromny pies mnie zaatakował, skoczył mi na plecy i od teraz wpadam w totalną panikę jak pies biegnie w moją stronę jak przyjeżdżam do domu pies jest zamykany


porobiłam porządki w szafie, od roku wymieniam całkowicie garderobę i mam mnóstwo rzeczy które szkoda było mi wyrzucić ale wreszcie się przełamałam bo i tak w nich nie chodzę. Pochowałam sandały i baleriny, wyciągnęłam jesienne botki, popastowałam, zaimpregnowałam, zrobiłam 2 prania i w ogóle No i właśnie dowiedzieliśmy się że nasz wspólokator się niedługo wyprowadza kamień z serca, bo kompletnie nie możemy się z nim dogadać i atmosfera w mieszkaniu jest okropna
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:25   #92
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ja wrocilam z pracy, bylam w biedrze na malych zakupach
Na kolacyjke był barszcz czerwony z 2 jajkami gotowanymi
Wypilam jeszcze ciepla herbate czekam az mi sie wszytsko ułozy I bede sie zbierac za cwiczenia

Dzisiaj dietowo całkiem niezle

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
a ja się boję psów, wszystkich nawet mojego domowego jak byłam młodsza, ogromny pies mnie zaatakował, skoczył mi na plecy i od teraz wpadam w totalną panikę jak pies biegnie w moją stronę jak przyjeżdżam do domu pies jest zamykany


porobiłam porządki w szafie, od roku wymieniam całkowicie garderobę i mam mnóstwo rzeczy które szkoda było mi wyrzucić ale wreszcie się przełamałam bo i tak w nich nie chodzę. Pochowałam sandały i baleriny, wyciągnęłam jesienne botki, popastowałam, zaimpregnowałam, zrobiłam 2 prania i w ogóle No i właśnie dowiedzieliśmy się że nasz wspólokator się niedługo wyprowadza kamień z serca, bo kompletnie nie możemy się z nim dogadać i atmosfera w mieszkaniu jest okropna
Ja do psów tez ogolnie podchodze bardzo ostroznie, ale dobermany kocham ponad zycie Mam nadzieje ze kiedys dorobie sie domku wolno stojacego i psa ktory mogłby sobie latac po dworze i nie kisic sie w mieszkaniu w bloku itp, wtedy zwierze zupelnie inaczej sie zachowuje.

A jezeli chodzi o takie paniczne banie sie psow to moja mama tak ma Chodzi normalnie z gazem w kieszeni tak sie boji I to własnie od dziecka ma taki lek, a u niej w rodzinnym domu tez byl pies i tez sie go bala niesamowicie, takze wiem co to znaczy

Marze o totalnej zmianie swojej garderoby
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:28   #93
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość



Ja do psów tez ogolnie podchodze bardzo ostroznie, ale dobermany kocham ponad zycie Mam nadzieje ze kiedys dorobie sie domku wolno stojacego i psa ktory mogłby sobie latac po dworze i nie kisic sie w mieszkaniu w bloku itp, wtedy zwierze zupelnie inaczej sie zachowuje.

A jezeli chodzi o takie paniczne banie sie psow to moja mama tak ma Chodzi normalnie z gazem w kieszeni tak sie boji I to własnie od dziecka ma taki lek, a u niej w rodzinnym domu tez byl pies i tez sie go bala niesamowicie, takze wiem co to znaczy

Marze o totalnej zmianie swojej garderoby
Ja myślałam,że mi już trochę przeszło, ale ostatnio siostra niechcący wypuściła psa jak byłam na podwórku i biegł w moją stronę... Nie mogłam się potem 20 minut uspokoić takiej histerii dostałam kompletnie nad tym nie panuję

Szafę ciągle kompletuje, mam zrobioną listę must have ale mój portfel płacze dzisiaj tylko czapkę kupiłam (zgapiłam od Pauli ) i narazie tyle bo z długów nie wyjdę
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:32   #94
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Mój rodzicom tak ogródek przekonał, że brat na niego wołał per "Harvester" albo siadał mamie w takich dużych doniczkach z bratkami- ja wyglądam za okno, a on siedzi w donicy i mu tylko spod du.py wystają kwiotki
U mnie sie okazało, że jutro mam zajęcia. Byłam przekonana że jutro jst 2 październik I muszę psa zostawić samego, oby były zajęcia organizacyjne to będę mogła do niego przylecieć co jakiś czas.
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:55   #95
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Dzisiaj z dietą wszystko ok, za ćwiczenia zabieram się wieczorem, bo szkoda mi włosów myć
czasem mam tak "powinnam ćwiczyć, ale brałam już prysznic"

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
gawd, ale mi wstyd Ja dziś na bank pokręcę HH, może się z Jillian przeproszę też jednak po przerwie dłuższej niż tydzień ( u mnie praktycznie 3 ) ciężko sie zmobilizować :<
A ja na razie Jillian zostawiam. Tak żeby odpocząć od jej długich treningów. Robię z nią Warm Up i Cool Down naprzemiennie z Mel B.
Nie mogę się tak ciągle trzymać jednej osóbki.

Dzisiaj nie ćwiczyłam.
Zaraz zabieram się za jakiś serial i pokręcę HH i robię podsumowanie września
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:13   #96
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:29   #97
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość

Szafę ciągle kompletuje, mam zrobioną listę must have ale mój portfel płacze dzisiaj tylko czapkę kupiłam (zgapiłam od Pauli ) i narazie tyle bo z długów nie wyjdę
Jaka ta czape masz?
Ja mimo wieku dalej nienawidze czapek Zima nosze kominy albo kaptury, co roku probuje sie przekonac

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Siema pieknoto Jak w nowym miesice? Zaklimatyzowalas sie?

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Melduję 600 podskokow na skakance i okolo 25minut cwiczen na rece, brzuch i nogi
Tak na poczatek
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 21:33   #98
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Jaka ta czape masz?
Ja mimo wieku dalej nienawidze czapek Zima nosze kominy albo kaptury, co roku probuje sie przekonac



[/COLOR]Melduję 600 podskokow na skakance i okolo 25minut cwiczen na rece, brzuch i nogi
Tak na poczatek
http://www.hm.com/pl/product/14701?a...rticle=14701-D dokładnie taką, jedna z nielicznych w której nie wyglądałam jak debil czapek nie lubię, ale mam problemy z zatokami i myję głowę rano więc się zmuszam szkoda zdrowia;p


__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:34   #99
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Czekoladka Aj, jakos idzie. Ciężko bo ciężko, ale powoli się aklimatyzuję. Od tego stresu przytyłam, jestem chodzącą świnką
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:34   #100
93Natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

hej pomocy !


Kto mi pomoże ?
ustalić jakąś dietę, ćwiczenia... abym schudła
Mam 173cm wzrostu i ważę 78kg. eh
93Natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:03   #101
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez 93Natalia Pokaż wiadomość
hej pomocy !


Kto mi pomoże ?
ustalić jakąś dietę, ćwiczenia... abym schudła
Mam 173cm wzrostu i ważę 78kg. eh
1. To za mało informacji.
Jaki masz tryb życia ? Aktywny ? Siedzący ?

Trudno ustalić dietę, a zwłaszcza ćwiczenia, nie wiedząc np. jak wyglądasz, czy nie masz problemów z sercem itp.
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 22:13   #102
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Siemanoooo

Ale mnie dziś brzuch boli @ coraz bliżej... tylko ciekawe kiedy ona przyjdzie tylko ciągle bym żarła

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w końcu u tego fryzjera Efekty w albumie Wyprostowała mi jeszcze na koniec włosy. Ehh, czemu one takie nie mogą być zawsze
Mega!!!! przepiękne masz włosy i nie tylko po fryzjerze bo wcześniejsze fotki mówią same za siebie: masz gęste, mocne i lśniące włosy

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Dla mnie do końca mych dni pozostanie zagadką jak Ty wszystko to ogarniasz i tyyllllleeee piszesz.. A do tego jeszcze wzorowa żonka i gospodini, hahaha Co do prześcignięcia Ciebie nie śmiem marzyć nawet. Niewykonalne:P
sama nie wiem jak to robię lubię pisać jak macie mnie dość to powiedzcie jakoś udaje mi się póki co łączyć domowe obowiązki z przyjemnościami no ale nie pracuję... wtedy pewnie nie miałabym tyle czasu...

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Da się da się Baaa..... moja droga .... czasami to nawet przyjemnie może być TYlko odpowiedni rozmiar kołdry musi być.. My mamy 200x220 i wystarczająco...
No ja wiem u rodziców mamy taką jedną kołdrę i właśnie ona taka grubsza jest (na zimę), ale jeszcze nie została podmieniona śpimy na razie pod takimi cieńszymi, a one są właśnie mniejszych rozmiarów ale czas najwyższy już wymienić, bo zima idzie a w domu mamy taką akurat na łóżko (160m) i jest za wąska

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
A ja muszę się pochwalić.. Przychodzę dziś do domku wchodzę do sypialni a tu wiącha róż czerwonych, ot tak bez okazji. . Aż zapytałam czy jakąś rocznicę pierwszego pocałunku mamy czy jak
Ehhh.....i trzeba będzie wynagodzić mu ten romantyzm Hmmmm....tylko jak??
O jacie, uwielbiam takie akcje w duchu też przeliczam, że można by było coś innego za to kupić ale gryzę się w język bo raz, że kocham kwiatyyyyy a dwa: trzeba docenić gest drugiej osoby wiesz, dzisiaj dzień chłopaka, może na coś liczył?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:14   #103
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Dieta nadal nie jest idealna, a nawet średnio dobra nie jest
Dalej drożdżówki na śniadanie?

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
No jak u siebie Przydałoby się do końca tego wątasa w końcu cel osiągnąć, a on zamiast coraz bliżej, to coraz dalej
Bo Ty swoje mieszkanko masz, tak?
A czemu dalej? Nie jesteś grzeczna?

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Jestem nogi wchodzą mi do jeszcze byłam z mama w mieście, od 10 na nogach po spotkaniu organizacyjnym jestem zadowolona plan lajtowy póki co zobaczymy jak jutro będzie na zajęciach
super, że z planu jesteś zadowolona a jak piątki? O której kończysz?

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Ja tak samo śpie cała zakryta i w skaarpetkach, a TŻ w samych bokserkach i nawet czasami na kołdrze, bo mu tak gorąco jeszcze przed zaśnięciem ogrzewam się gorącą herbatą
Mój TŻ też w samych bokserkach i jak ja idę do łóżka opatulona jak babcia to patrzy się na mnie jak na kosmitę i mówi: no gdzie jakaś sexi koszulka? zawsze się do niego przytulam zimnymi łapami a on drze się wniebogłosy

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Jestem i ja w nowej części
No cześć co słychać? miałaś się pochwalić fotkami z wesela

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
W Biedronce przecena 30% na wszystkie czekolady
Widziałam ale ominęłam nie chciałam zawalić pierwszego dnia postu udało się ale innych rzeczy się ożarłam

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Kanapki do pracy na jutro mu zrobiłam
Też mi nagroda
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć

Edytowane przez heroine86
Czas edycji: 2013-09-30 o 22:15
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:21   #104
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ja wrocilam z pracy, bylam w biedrze na malych zakupach

Marze o totalnej zmianie swojej garderoby
Ale czekolady ominęłaś?

Ja też ale kasy brak

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
No siema

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Melduję 600 podskokow na skakance i okolo 25minut cwiczen na rece, brzuch i nogi
Tak na poczatek
Super mam nadzieję, że nie przesadziłaś z tą skakanką

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Od tego stresu przytyłam, jestem chodzącą świnką
Pier.dzielisz chudzinko nie można tak szybko przytyć



No i Pauli dalej nie ma mam nadzieję, że nas nie zostawiła na amen tak jak rok temu wraz z nadejściem października

Tineczka też mi brakuje
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:35   #105
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
http://www.hm.com/pl/product/14701?a...rticle=14701-D dokładnie taką, jedna z nielicznych w której nie wyglądałam jak debil czapek nie lubię, ale mam problemy z zatokami i myję głowę rano więc się zmuszam szkoda zdrowia;p


Kurcze super ta czapka Szkoda ze nie dla mnie


Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Czekoladka Aj, jakos idzie. Ciężko bo ciężko, ale powoli się aklimatyzuję. Od tego stresu przytyłam, jestem chodzącą świnką
Malymi kroczkami kochana i bedzie dobrze
Nie wierze ze przytyłas a juz napewno nie wierze ze zle wygladasz

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ale czekolady ominęłaś?

Ja też ale kasy brak



No siema



Super mam nadzieję, że nie przesadziłaś z tą skakanką
Powiem wiecej, nawet nie zauwazylam ze byla na nie promocja

U mnie to tez teraz kasy brak, a przedewszytskim chce zaczac od zmiany rozmiaru a pozniej garderoby

Co Ty nie przesadzilam, 600 skokow to przeciez tyle co nic Tym razem wlasnie chce stopniowo, bo zawsze rzucam sie na gleboka wode
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 05:28   #106
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

dzieńdoberek

Tż mnie zbudził żeby mu kanapki zrobić ciężko mi się na to poranne wstawanie przestawić idę kawkę zrobić, wykąpię się i zrobię jogurt z płatkami owsianymi na śniadanie
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 07:24   #107
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Jestem i ja!! I uroczyście obiecuję częściej się udzielać
Dobra, jak i Ty to ja też obiecuję poprawę i będę się częściej udzielac

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
dla mnie to duży sukces miałam okres że zjadałam dużą pakę codziennie, albo nawet i więcej
O łał... szok To rzeczywiście mega super się trzymasz !!!!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 07:24   #108
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Zważyłam się, nie oczekiwałam spadku ale żeby w górę? ehh no nic, może woda się zatrzymała bo za tydzień okres narazie obiecuję byćgrzeczna i kolejne ważenie 10.10.zobaczymy
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 07:26   #109
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Melduję się i ja

Postanawiam w tym wątku bardziej postarać się o dzidzię

Wiem, wiem, że nie na temat, ale ja lubię właśnie Was i nie chce mi się przenosić na inny wątek
Co ja na to poradzę, że mam na razie inne niż odchudzaniowe problemy
A jak już zajdę to zapewne znowu będę Was potrzebować dietkowo
Heeeloł

Trzymamy kciuki za małe ziarenko W końcu się uda

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
Melduje się i ja Rasowy podczytywacz
Siema A Ty byś się mogła udzielać, a nie tylko czytać tutaj
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 07:26   #110
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
O łał... szok To rzeczywiście mega super się trzymasz !!!!!!!
nawet nie wiesz jak się cieszę, że tyle wytrzymuje teraz w sumie jak już rzucę chipsy to zostanie mi tylko ograniczenie makaronów i pizzy i więcej grzechów nie pamiętam, bo słodycze mogą nie istnieć
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 07:30   #111
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Sylwek jest meeega motywujacy Ja za miesiac mam urodziny wiec mam dodatkowa motywacje
O matko... Zapomniałam o Sylwestrze Trza się wylaszczyć

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Ja muszę powrócić do skakanki
Noo...ja też bym chciała, ale na mieszkaniu nie mam za bardzo możliwości skakania No ale chociaż agrafka przyjdzie do mnie z powrotem, przeproszę się z nią

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Jestem i ja w nowym wątku

I od razu melduję:

Cardio Wam Up Jillian
HH 43min
50 przysiadów
Total Arm Workout
Waist Workout Tiffany
10 walking push ups
Cool Down Mel B
Łoooooooooooooł Szok, ileś naćwiczyła!!!!!!!!!!kla ski:

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
A ja odzwyczajam się od kawy z rana
Zamiast tego wprowadzam rozgrzewkę, np. dzisiaj były pajacyki, skakanka, rozciąganie i trochę lekkiego "joggingu"
O matko...ja próbowałam bez kawy funkcjonować tak normalnie w czasie uczelnianym czy kiedy chodziłam do pracy...nie ma nawet
takiej opcji Od razu senna, zła, rozdrażniona, koniec końców wróciłam do czarnej magicznej istoty^^

Ale Tobie gratuluję, to pewnie zieloną herbatką pijasz?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Melduje się i ja


__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 08:58   #112
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cześć

U mnie z dietą różnie. Oczywiście staram się pilnować jeść zdrowo i regularnie, ale wiadomo każda ma gorsze dni.
Czasem zdarza mi się nie zabrać do pracy jedzenia, czasem nie ma czasu a w efekcie przypominam sobie wieczorem że wypadałoby coś zjeść

Staram się ćwiczyć ale to głównie rowerek czy brzuszki. Muszę podpatrzeć filmiki na yt które Wy trzaskacie

Dziś rano popedałowałam 45min na rowerku z książką coby nudno nie było
Ugotowałam obiad na dziś a teraz jem śniadanie - owsianka z jogurtem i pomarańczą. Zaraz muszę ogarnąć kuchnie zrobić prowiant do pracy bo dziś wrócę późno

Dobrze ze słońce świeci i jakoś tak pozytywnie. Nie wiem czy to za sprawą ćwiczeń czy pogody ale lubię taki stan

Miłego dnia
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 09:20   #113
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ja mam dzisiaj ciezkie chwile... Dzisiaj wyjezdza na dłuzej moja mama I chociaz jestesmy juz stare doooopy to zawsze strasznie to przezywam
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:26   #114
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
Cześć

U mnie z dietą różnie. Oczywiście staram się pilnować jeść zdrowo i regularnie, ale wiadomo każda ma gorsze dni.
Czasem zdarza mi się nie zabrać do pracy jedzenia, czasem nie ma czasu a w efekcie przypominam sobie wieczorem że wypadałoby coś zjeść

Staram się ćwiczyć ale to głównie rowerek czy brzuszki. Muszę podpatrzeć filmiki na yt które Wy trzaskacie

Dziś rano popedałowałam 45min na rowerku z książką coby nudno nie było
Ugotowałam obiad na dziś a teraz jem śniadanie - owsianka z jogurtem i pomarańczą. Zaraz muszę ogarnąć kuchnie zrobić prowiant do pracy bo dziś wrócę późno

Dobrze ze słońce świeci i jakoś tak pozytywnie. Nie wiem czy to za sprawą ćwiczeń czy pogody ale lubię taki stan

Miłego dnia
Cześć, my się nie znamy trzymam za Ciebie kciuki

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj ciezkie chwile... Dzisiaj wyjezdza na dłuzej moja mama I chociaz jestesmy juz stare doooopy to zawsze strasznie to przezywam

Dacie rade Ja do mojej też przywiązana jak niemowlak
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:29   #115
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Już drugą godzinę czekam w dziekanacie... myślałam że pospamowałyście i coś poczytam a tu taka cisza.... Nuuudzi mi się
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:31   #116
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz jak się cieszę, że tyle wytrzymuje teraz w sumie jak już rzucę chipsy to zostanie mi tylko ograniczenie makaronów i pizzy i więcej grzechów nie pamiętam, bo słodycze mogą nie istnieć

Motywują mnie takie słowa- ja musze wyeliminowac słodycze, wczoraj wpadła jedna delicja bo kupiłam tacie na dzień chłopaka, hahaha No ale ja mam problemy z poziomem glukozy, więc MUSZĘ ograniczyć. Z cukrem mam tak, że jak nie jem, to i ze 2 lata i w ogóle mnie nie ciągnie, ale jak już coś wpadnie, to wpadam w ciąg i wtedy do słonego nie ciągnie nic a nic. Z kolei jak właśnie słodkiego nie jem, to mam z paluszkami, czipsami i słonym problem

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Już drugą godzinę czekam w dziekanacie... myślałam że pospamowałyście i coś poczytam a tu taka cisza.... Nuuudzi mi się
No właśnie mówiłam ostatnio, że jak nie ma Hero, Medzik i Moniki to tutaj przestoje a gdzie studiujesz, tak z ciekawosci? w ogóle, widziałąm Twoj IG, sliczna dziewczyna z Ciebie
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:33   #117
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Motywują mnie takie słowa- ja musze wyeliminowac słodycze, wczoraj wpadła jedna delicja bo kupiłam tacie na dzień chłopaka, hahaha No ale ja mam problemy z poziomem glukozy, więc MUSZĘ ograniczyć. Z cukrem mam tak, że jak nie jem, to i ze 2 lata i w ogóle mnie nie ciągnie, ale jak już coś wpadnie, to wpadam w ciąg i wtedy do słonego nie ciągnie nic a nic. Z kolei jak właśnie słodkiego nie jem, to mam z paluszkami, czipsami i słonym problem

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



No właśnie mówiłam ostatnio, że jak nie ma Hero, Medzik i Moniki to tutaj przestoje a gdzie studiujesz, tak z ciekawosci? w ogóle, widziałąm Twoj IG, sliczna dziewczyna z Ciebie
Co do słonego - pjona ale masz rację, jak się odstawia to potem mniej ciągnie. Co by nie było spożywanie cukru i soli to też uzależnienie

Ja się staram, dużo piszę a tu cisza na UJ ale dzisiaj pierwszaki przyszły po legitki i kolejka straszliwa i wolno idzie

dziękuję
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:37   #118
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ok to ja mam teraz czas na spamowanie.

Zrobiłam podsumowanie. Wyszło ok 1452 min (wrzesień).
Jem ostatnio bardzo ładnie. Bardzo się pilnuję i jestem z siebie zadowolona.
Mam dobry humor prawie cały czas i miewam mniej chwil "negatywnej zadumy nad życiem". Rzadziej się denerwuję i staram się ogarnąć w życiu.

Wychodzę z domu wcześnie, wracam pod wieczór.
Mam nowe adidaski do ćwiczeń. Słońce świeci i we wtorek mój piesio ma fryzjera.
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:40   #119
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Ok to ja mam teraz czas na spamowanie.

Zrobiłam podsumowanie. Wyszło ok 1452 min (wrzesień).
Jem ostatnio bardzo ładnie. Bardzo się pilnuję i jestem z siebie zadowolona.
Mam dobry humor prawie cały czas i miewam mniej chwil "negatywnej zadumy nad życiem". Rzadziej się denerwuję i staram się ogarnąć w życiu.

Wychodzę z domu wcześnie, wracam pod wieczór.
Mam nowe adidaski do ćwiczeń. Słońce świeci i we wtorek mój piesio ma fryzjera.


o jejulku podziwiam Cię dziewczyno! musisz wyglądać rewelacyjnie

I brawo za dobry humor też ostatnio staram się pozytywnie patrzeć, ale nauczyłam się też mówić o tym co mi się nie podoba, żeby nie dusić tego w sobie i się nie denerwować i tak jest dużo lepiej


głodna jestem
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:43   #120
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Motywują mnie takie słowa- ja musze wyeliminowac słodycze, wczoraj wpadła jedna delicja bo kupiłam tacie na dzień chłopaka, hahaha No ale ja mam problemy z poziomem glukozy, więc MUSZĘ ograniczyć. Z cukrem mam tak, że jak nie jem, to i ze 2 lata i w ogóle mnie nie ciągnie, ale jak już coś wpadnie, to wpadam w ciąg i wtedy do słonego nie ciągnie nic a nic. Z kolei jak właśnie słodkiego nie jem, to mam z paluszkami, czipsami i słonym problem
Pipsonku kochany Ty mój.
Chcesz coś osiągnąć ? To walcz !
Bo widzę, że masz to samo, co i ja.
Jak nie jem, to już nie jem. Ale jak wezmę do buzi jedną czekoladkę, żelka itp. to potrafię na spokojnie zjeść całą tabliczkę, paczkę itp. i będę chciała więcej.
A słonego nie jadam. Chociaż orzeszki jak dorwę, to też mogę pożreć całość. Także taki mam problem, że jak się trzymam ładnie, to się trzymam.
Ale jak już płynę, to po całości.
Dlatego postaraj się nie pływać
Raz w tygodniu pozwalam na całkowite odpłynięcie. Takie PO CAŁEJ LINII ! Ale tylko raz w tygodniu, ok ?
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 00:40:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.