SPD off-topowo po raz trzeci ;) - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 07:55   #4381
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Ósemka dolna. Ona juz sie dawno wybila, ale co jakis czas mi puchnie dziaslo i boli. I to tylko z prawej strony, a z lewej po cichutku wychodzi. Dzisiaj juz tylko samo dziaslo boli, ale jak przelykam to masakra.
A predzej czy pozniej bede musiala sie pozbyc tych osemek bo mi sie za ciasno w dolnej szczece zrobilo.
Mam mozliwosc isc na oczyszczanie zebow za darmo bo kolezanka musi na kims pocwiczyc. Ale z ta osemka teraz nie pojde.

Olej staram sie nakladac przed kazdym myciem czyli co dwa dni. Czasami nie mam czasu, a czasami tylko odzywke sama nakladam.
Wlosy ogolnie mam nie zniszczone, tak twierdza fryzjerzy, tylko mam problem z wygladzeniem. Od polowy dlugosci odstaja mi takie male wloski i przez to calosc nie wyglada najlepiej. I nie sa takie fajne miekkie, lejace tylko sztywne.
Przedwczoraj uzylam odzywki nivea long repair po myciu i byly zupelnie inne. Moze jednak potrzebuja troche silikonow do zdysyplinowania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 08:28   #4382
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Mi przy jednej 8 w niemczech dentysta nacial dziaslo jakies 8 lat temu i lzej. Wczesniej bylo nie do wytrzymania. Inna wyrosla ale tak krzywo ze w str polika i jak bede we Fr to musze ja wyrwac u tz- a dentysty.
A jedna mi dlutowac musieli bo zatrzymana byla pod 7 i cieli az do 6.

Wyzynaja mi sie od jakiegos 15-16 rż czyli wiecej niz pół zycie a i tak dwie z nich wyszly moze 3/4
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 09:27   #4383
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

kelpie: sporo też zależy od długości włosów, im dłuższe tym starsze i tym więcej im trzeba.
Może też dobrze się odżywiasz i włosy rosną silne i zdrowe.

A z nivei to wieki nic nie miałam (oprócz masełek do ust- dla mnie niewypał) w ogóle mnie do tej marki nie ciągnie odkąd wycofali jedyną rzecz jaką lubiłam- morelowy żel pod prysznic.
A chyba każda odżywka ma keratynę, która na pewno mi nie służy przy codziennym stosowaniu.
Do mocnego wygładzenia wolę więc np szampon+odżywkę mythos.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 10:36   #4384
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość

Sikoreczka długo już pracujesz w swojej pracy Zleciało
A jak Ci się mieszka w Twoich rejonach? Nie tęsknisz już za Wrocławiem?
no zleciało jak nie wiem ale uwielbiam tą pracę może miałabym inne podejście jakbym nie miała umowy o pracę i lepszej pensji. No i godzin mam więcej teraz. A teraz od poniedziałku 2 tygodnie płatnego urlopu :d to mój pierwszy płatny urlp w życiu także mega się cieszę, że bez chodzenia do pracy dostanę pieniązki.

A za wrocławiem tęsknię już mniej... staram się o nim za dużo nie myśleć...



Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
sikoreczko: przecież kwc całą listę wypluwa- https://wizaz.pl/search/index.php?sz...imit=&limit=30

hmm, z takich do stosowałam to np: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-do-ciala.html

http://eveline.pl/1,40305,bioHYALURO...j%C4%85ce.html
i jeszcze masło ziaja sopot spa i balsam organique orchidea&curacao.

Balsamy niestety cudów nie zrobią bez połączenia z dobrym odżywianiem i masażem całego ciała(najlepiej czymś szorstkim lub elektronicznym masażerem, od dołu do góry)

A do konkretnych części ciała - pośladki- serum eveline, biust- serum bielendy, uda i brzuch- produkty ryor(niestety nie ma ich w Polsce, ale może znajdziesz coś innego z algami)
mam szczotę do masażu, także nie ograniczam się do samego balsamowania, ale uwielbiam swoją skórę teraz

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

sikoreczka: czego używasz do czyszczenia zmywarki i co ile ją czyścisz?
Właśnie nie bardzo nie wiem jak, raz użyłam finiszu do czyszczenia zmywarek, bo już mi się smugi robiły na naczyniach i pomogło A tak to regularnie czyścimy filtr i póki co nie myję nic... myślałam o jakimś domowym sposobie, w pracy dowiedziałam się, że kwasek cytrynowy dobrze działa, ale sama nie wiem...

teściówka nigdy nie myła zmywarki i dobrze jej chodzi ...a Ty uzywasz czegoś??
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
kobieta z balsamowaniem u mnie to jest tak, że mam ich kilka i muszę je wykończyć i wtedy może kupie sobie coś fajnie pachnącego. Tylko kiedy to nastąpi
też mam spore zapasy balsamów i od kąd się smaruję 2 razy dziennie to już ze 3 końcówki wykończyłam... zostały mi 4 , jak wykończę 2 to kupuję coś natępnego
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:06   #4385
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Witam sie z kostnicy,a raczej mojej pracy. Bezrekawnik duzo nie dal,kubek termiczny tez, jest mega zimno. Na.dodatek rano byl przymrozek i musialam skrobac auto:banghead:

Normalnie nie wiem jak mam siedziec w tej pracy,cala sie trzese.

Ja balsamuje glownie reve,dekold i lydki,reszty mi sie nie chce

Za to staram sie na noc kremowac twarz.bo kiedys tego nie robilam i mialam suche skorki.

Po wyplacie musze kupic peeling i.wziac sie za siebie bo nigdy nie mam kiedy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:38   #4386
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Ja mam serum eveline 3D chlodzace, serum eveline do biustu, soraya jakis balsam 18+ (taki w fioletowej butelce, mama mi kiedys kupila w prezencie) i olejek nivea.
Dostałam jeszcze od kolezanki balsam z avonu o zapachu arbuza, pachnie ladnie ale taka woda ktora nic nie robi.

Niby nie mam tego duzo, ale mam to juz bardzo dlugo i patrzec nie moge. A mam zakaz kupowania poki nie wykoszystam tego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 13:57   #4387
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość

teściówka nigdy nie myła zmywarki i dobrze jej chodzi ...a Ty uzywasz czegoś??

środka do zmywarek w lidla(muszę to dzisiaj zastosować zresztą), wrzucam do koszyczka na sztućce i sobie hula(na pustej zmywarce oczywiście). A uszczelki itd przecieram wilgotną ściereczką po prostu.

Można też podobno połówkę cytryny dawać do koszyczka na sztućce.

kelpie: chłodzące serum to teraz nie zachęca

Z avonu lata świetlne nic nie miałam, pamiętam jaki kiedyś mieli cudny zapach balsamu migdałowego. Wycofali go i lata czegoś takiego szukałam, aż trafiłam na balsam balea migdałowy.

effie: ja na dekolt daję krem do twarzy, inaczej znając moja skórę miałabym mini-wypryski.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2013-10-03 o 14:07
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 14:02   #4388
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Wiem wlasnie

Ja to chyba mam problem z balsamowaniem bo jak wychodze z pod prysznica to marze zeby szybko sie ubrac bo mi zimno

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 15:51   #4389
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
środka do zmywarek w lidla(muszę to dzisiaj zastosować zresztą), wrzucam do koszyczka na sztućce i sobie hula(na pustej zmywarce oczywiście). A uszczelki itd przecieram wilgotną ściereczką po prostu.

Można też podobno połówkę cytryny dawać do koszyczka na sztućce.

kelpie: chłodzące serum to teraz nie zachęca

Z avonu lata świetlne nic nie miałam, pamiętam jaki kiedyś mieli cudny zapach balsamu migdałowego. Wycofali go i lata czegoś takiego szukałam, aż trafiłam na balsam balea migdałowy.

effie: ja na dekolt daję krem do twarzy, inaczej znając moja skórę miałabym mini-wypryski.
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Wiem wlasnie

Ja to chyba mam problem z balsamowaniem bo jak wychodze z pod prysznica to marze zeby szybko sie ubrac bo mi zimno

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a widzicie, u mnie w mieszkaniu jest ciepło i ja lubię się chłodzić tym balsamem.

Zauważyłam, że najlepiej jak smaruję się zaraz po prysznicu ( po wytarciu oczywiście) to mniej balsamu idzie i fajniej się rozprowadza, bo przedtem trochę czekałam,aż wszystko wyschnie dokładnie...a powiedzcie mi używacie balsamu tylko po kąpieli? czy np. ma sens jak sobie w ciągu dnia machnę nogi balsamem - drugą warstwę? łydki mam w takim stanie że szok..
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 17:29   #4390
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Ja mam u siebie ciepło, ale jednak wystarczy mi tyle zimna co na dworze. A skórę mam dość wrażliwą na takie produkty, np rozgrzewających nie jestem w stanie używać. I te chłodzące też mnie mrożą za mocno- szczególnie po dłuższej kąpieli w wannie, ała!

Zwykle używam po kąpieli balsamu, bo raczej jak od razu mi się nie chce to potem też nie. Czy ma sens to zależy od składu- bo takie głównie z humekantami (gliceryna, kwas hialuronowy itd) działają najbardziej na wilgotną skórę.
Chociaż jak ma się mocno przesuszoną skórę i balsam nie działa to raczej trzeba zmienić na inny, bo jak nie pomaga, to i smarowanie 5 razy dziennie nie pomoże. No i trzeba się przyjrzeć swojemu odżywianiu.

kelpie: a może dolewaj do żelu pod prysznic jakiegoś oleju- z pestek winogron, oliwę itd. Zawsze to coś pomaga skórze. Tylko nie oliwkę nivea, bo to chyba sama parafina. A te balsamy pod prysznic to także szajs.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2013-10-03 o 17:32
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 17:49   #4391
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
A za wrocławiem tęsknię już mniej... staram się o nim za dużo nie myśleć...

to dobrze, że się przestawiłaś i jesteś zadowolona z pracy i mniej tęsknisz za Wrockiem
Umowa o pracę to ważna sprawa, bo teraz wszędzie by chcieli dzieło dawać :/

Przeszłam do drugiego etapu rekrutacji i jeśli do wtorku opanuję zagadnienia z branży firmy to dostanę pracę , także od dziś się uczę, zobaczymy czy podołam , ale z racji tego, że umowy nie mam, a nie wiem jak mi pójdzie to jutro lecę do mojej 'ukochanej' pracy :/

effie w mojej obecnej pracy jest 16 stopni, także Cię rozumiem Mi nawet 2 bluzki, polar i apaszka nie pomagają
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-10-03 o 17:56
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 19:03   #4392
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Nie pomyslalam o dolaniu oleju do zelu a mam oleje do wykonczenia wiec to super pomysl

Lili trzymam kciuki zeby sie udalo.

Wspolczuje dziewczyny pracowac w zimnie. My mamy na jesien/zime dostac polary sluzbowe.

Wrocilam z pracy i pije kawe bo bez niej padne. Jestem wypompowana i nie mam sily
Zaraz sie rusze i cos na wlosy naloze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Kelpie
Czas edycji: 2013-10-03 o 19:05
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 21:59   #4393
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

kobietasukcesu to nie chodzi o to, że nic nie daje, daje, tylko na podudziach miałam aż łuski i widzę poprawę, ale chciałabym, żeby ten efekt był jeszcze lepszy.

lili1987 super trzymam kciuki, żeby się udało

My w pracy mamy ciepło, mamy polary służbowe, koleżanki już chodzą, a mi tam ciepło i w ostatnią zimę nosiłam tylko z rana, żeby się dogrzać po porannym spacerze

powiem Wam, że masaż i balsamowanie mi pomaga, ciało mi się wymodelowało i straciłam cm, albo się ten tłuszczyk jakoś inaczej poukładał. Nie wiem ile dokładnie, ale miesiąc temu kupiłam sobie nowe majtasy i były za małe. a teraz są luźne.
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 22:26   #4394
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

a ja caly rok w koszulce na krotki rekaw musze w pracy zasuwac
o ile na kuchni to jest ok ( jesli klima nie wysiadzie i nagle w zime nie zacznie wiac zamiast grzac )

inaczej juz jak mam np isc z jakims jedzeniem do klienta i wieje lub pada

laski na oknach maja firmowe ale kurcze niestety nie wszedzie sie da

pamietam jednej zimy bylo zimno w kuchni i probowalismy pod te firmowe koszulki cos zalozyc typu bluzka z dlugim rekawem lub golfikiem ale bunt szefostwo podnioslo

za leki jakos nam nie placa ... na szczescie na kuchni w miare temp ale jak sie idzie z kuchni na chwile do chlodni to jest 40 stopni roznicy
dlatego ze w kuchni okolo 25C a na chlodni minus 20
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 08:30   #4395
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Witam,u nas zaczeli dzis grzac takze juz sie rozmrazam wlasnie.
U nas szefostwo stwierdzilo ze nie przyjmuje l4 , a jak tu byc zdrowym,skoro siedzimy w zimnie bez ruchu 8 godz?:banghead::banghead: :banghead:


Ja mam wolny weekend i chyba pojde tylko ostatnia sobote do pracy,bo tak mi pasuje. Przyszly czwartek i piatek mam uw- o ile nic sie nie zmieni takze wypoczne,posprzatam i porobie zakupy bo 13 tego wyprawiamy malego 5 latek. Bez szalu ,tylko kawa i tort ale i tak cos przygotowac trzeba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 08:40   #4396
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość
Witam,u nas zaczeli dzis grzac takze juz sie rozmrazam wlasnie.
U nas szefostwo stwierdzilo ze nie przyjmuje l4 , a jak tu byc zdrowym,skoro siedzimy w zimnie bez ruchu 8 godz?:banghead::banghead: :banghead:


Ja mam wolny weekend i chyba pojde tylko ostatnia sobote do pracy,bo tak mi pasuje. Przyszly czwartek i piatek mam uw- o ile nic sie nie zmieni takze wypoczne,posprzatam i porobie zakupy bo 13 tego wyprawiamy malego 5 latek. Bez szalu ,tylko kawa i tort ale i tak cos przygotowac trzeba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
yy jak to pracodawca może nie przyjać L4?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 10:02   #4397
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Musi przyjac,ale grozi to potem " zemsta" czyli np. Nie zgodzenie sie na urlop lub wczesniejsze wyjscie,badz inne " odegranie sie". Takoe uroki szefowej i kazdy to u nas wie.

Ja jak jestem chora to ide do lekarza i tyle,nie mam zamiaru potem lezec w szpitalu z zapaleniem pluc. Ale niektore sie boja i chodza chore:banghead:
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Odbiegajac od tematu polecam wam te żele z biedry podroby nivei,fruitykiss bodajze oraz te antyperspiranty w sprayu Isae ale te w nowej wersji bo stara wersja ma strasznie trudny do wduszenia przycisk

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:14   #4398
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Jedyny żel jaki mi się podoba z biedronki to podróbka happy time od nivei (zapomniałam jak się ona w b. nazywa) reszta mnie nie zachęca.
Ogólnie do nas tyyyle fajnych żeli nie dociera- choćby radox (były przez chwilę ich płyny w rossie ale zniknęły)

A jeśli chodzi o dezodoranty to zdecydowanie preferuje rexone (taką ala w sztyfcie, ale nie ma sztyftu tylko dziurki przez które wychodzi żel. Ew może być jakiś sztyft, z kulką ujdzie, ale w sprayu nie lubię.

Gdzie punto i golden?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 11:12   #4399
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

witam

Trochę przeglądam zagadnienia do potencjalnej pracy i powiem szczerze, że nie wiem czy nie polegnę w drugim etapie rekrutacji :/, ale będę próbować, może się uda

Na dziś mam plany, by iść na jakiś spacer, a prócz tego to chcę komedię wieczorem obejrzeć i trochę ogarnąć w chacie

Ja też lubię żele z Biedro takie w przezroczystym opakowaniu
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 11:43   #4400
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

hey,

się wczoraj nasprzątałam

A jeszcze tż coś ode mnie chce od rana powiedziałam, że dzisiaj od-po-czy-wam

Jedynie chyba pójdę po jabłka i ciasto zrobię, bo mam ochotę na szarlotkę. Na sernik też, ale do dzisiaj nie mam maszynki do mielenia na własność, a inne metody 'przetentegowywania' tego sera już tak fajne nie są. Koniecznie muszę się dorobić
Pizzy mi się dzisiaj chce, to nieważne że wczoraj na niej byłam.

No i pranie (ale to wieczorem) a jutro poskładać i co trzeba to poprasować.

I zamierzam się popindrzyć- olej na włosy, glinka na twarz i skórę głowy.

--
Spojrzałam też z ciekawości na poprzednie wątki i widzę, że pierwsza część powstała w miesiąc

Nie pamiętam czy przyłaczyłam się w pierwszej czy drugiej, wiem tylko że już na pewno jak wątek bym pod tą nazwą, nie pod poprzednią. Pamiętam jedynie, że pierwsze o czym napisałam to były bagietki czosnkowe
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2013-10-05 o 11:56
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 12:07   #4401
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Ja dzis mam wolne,Tż na 5 do pracy, a ja wstalam i posprzatalam. Wyrzucilam worek ubran, stare zakurzone misie i odrazu lepiej.

Tak sobie mysle,ze jak wyjdziemy dobrze z kasa to moze pomalujemy w tym miesiacu pokoj. Zrobimy to sami ,tylko do sufitu potrzebujemy majstra bo trzeba wyszpachlowac.

Teraz wlaczylam pranie i jem sobie drozdzowke i pije kawke.

Na obiad robie schabowe i ziemniaki.

Milego weekendu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 13:07   #4402
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

jestę

żyję

wsysła mnie praca domowa, P naznosił zleceń jak nigdy i ktoś to musiał ogarnąć w większości doopę mam odsiedzianą, boli ale 3/4 mamy oddane i czekamy na wdzięczność wyrażaną w ekwiwalencie walutowym
poza tym skończyłam zastrzyki i nareszcie od poniedziałku nie będę musiała tracić pół dnia na dojazdy do igły
i będę mogła podziubać wreszcie coś, bo od 2 tyg nie mam kiedy, a czlowiek nieodstresowany jest złyyyy
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 14:41   #4403
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość
J

Tak sobie mysle,ze jak wyjdziemy dobrze z kasa to moze pomalujemy w tym miesiacu pokoj. Zrobimy to sami ,tylko do sufitu potrzebujemy majstra bo trzeba wyszpachlowac.
na jaki kolor chcecie umalować?

Kobieta ja bym mogła w kółko pizzę jeść
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 15:23   #4404
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

golden chorowalas ( w sensie antybiotyk w zastrzyku ) czy jakies inne zastrzyki ( zelazo czy cos innego ) ?
dobrze ze juz ,,po"

ja w lozku sie kuruje od kilku dni wiec srednio jest
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 19:20   #4405
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Kisze sie w pracy jeszcze. Glowa zaczyna mnie cos bolec


Troche mi sie pokomplikowalo :/ zaraz po studiach sie nie bronilam i zrobilam sobie jakby roczna przerwe. Mialam sie bronic na jesieni, ale zabralam sie za pozno za pisanie pracy i sie nie wyrobilam Ciezko mi pogodzic pisanie z praca bo wszystkie zrodla mam w bibliotece. Zla jestem na siebie bo magisterke mam podobna do licencjatu i wiem ile mi to zajelo czasu a tu jakos przyspalam. Teraz moze na wiosne sie uda albo w czerwcu dopiero. Czlowiek to glupi jest. Ze nie chcialo mi sie zabrac za to wczesniej...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 19:45   #4406
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość

Kobieta ja bym mogła w kółko pizzę jeść
Ja chyba codziennie, o ile z pieczarkami oczywiście. Same pieczarki też zresztą kocham.

Odpoczełam, że...
Tyle dobrego, że udało mi się chociaż olej dac na godzinkę, szkoda że potem musiałam pobić rekord czasowy w suszeniu włosów i malowaniu. Na szczęście jak są cienie w kremie itd to szybko idzie. No i podkład benefit szybko można nałożyć też.

Tyle z mojego wyjścia, że mnie tylko głowa rozbolała i teraz leżałam dwie godziny, bo mnie powaliło. Wzięłam tylko solpadeinę, bo od ketonalu staram się trzymać z daleka, mój żółądek jest wystarczający zjechany.

Wstałam, żeby zrobić demakijaż, umyć się i spojrzeć na parę wątków na wizażu. Wczoraj była m.in. gorąca dyskusja na temat tego pana- http://krajski.wordpress.com/
Jakie on czasem hity wypisuje to koniec świata.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 21:20   #4407
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Lili Tz by chcial na szaro bo pokoj jest duzy i mamy fototapete takie czarno biale cegly na jedna sciane nakleic i podswietlic ja ledami.

Fajnie to wymyslil, ale mi sie marza sciany w odcieniu cappucino.
Sasiadka ma szare sciany i biale meble i czuje sie u niej w salonie jak w rzeźni.

Ja juz leze, kolejny weekend w domu ,ale juz pow Tztowi,ze w przyszla sobote wychodzimy gdzies.

Moze byc okazja bo moja przyjaciolka w tym tyg ma urodzic 3 dziecko. A zawsze jak urodzi to idziemy opic do jej meza.

Jeszcze nasi znajomi kupili mieszkanie ulice dalej i zapraszali nas na piwo. Ja juz bylam u nich obejrzec to mieszkanie ale Tz nie jeszcze.

Kobieta ty uzywasz jedwabiu na wlosy? Bo ja mialam kiedys z mariona i byl kiepski,teraz mam biosilk z biedry i jestem zachwycona. Zapuszczam wlosy,sa juz dosc dlugie takze o konce musze dbac
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 22:17   #4408
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość
Lili Tz by chcial na szaro bo pokoj jest duzy i mamy fototapete takie czarno biale cegly na jedna sciane nakleic i podswietlic ja ledami.
ja mam 2 szare, 1 kawa z mlekiem i 1 białą Fajnie wyglądają chociaż szary trochę smutny na zimę


Kobieta ja też uwielbiam pieczarki
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 23:37   #4409
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

jak za smutny na zime to dodatkami mozna nadrobic

uff juz mi lepiej
mysle ze jutro spokojnie wytrzymam w pracy

musze troche kosmetykow wykonczyc
najgorzej ze niemam jakiejs jednej szafki gdzie moglabym je wszystkie wrzucic i swobodnie ustawic zeby lepszy ,,wglad " byl

do wylotu do PL napewno nie bede kupowac jakis niepotrzebnych rzeczy ( kosmetykow czy zbednych pier dółek jak batoniki napoje itp

trzeba przyoszczedzic zeby wogole na wyjazd bylo
idzie zima to i rachunki wyzsze
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 08:56   #4410
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość

Kobieta ty uzywasz jedwabiu na wlosy? Bo ja mialam kiedys z mariona i byl kiepski,teraz mam biosilk z biedry i jestem zachwycona. Zapuszczam wlosy,sa juz dosc dlugie takze o konce musze dbac
Aktualnie nie, teraz głównie odżywki bez spłukiwania z joanny używam. Miałam super serum gliss kur, ale wycofali, a w formie sprayu już nie jest tak fajne.

A stu rzeczy na raz nie da się używać. Używałam głównie l'biotica, teraz mam też jedwab chi.

Jeśli o biosilk chodzi to podobno na dłuższą metę przesusza, bo ma za dużo alkoholu. I na wizażu się go nie poleca, tylko te jedwabie o których wyżej pisałam, ew z Joanny czy marion.

A i tak w jedwabiach to bardziej chyba włosy chronią silikony niż sam jedwab.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość


Kobieta ja też uwielbiam pieczarki
Tylko czasami bywa problem z dostępnością świeżych. Ale zawsze mam zapasowe mrożone, już w plasterkach, więc tylko hop na patelnię i sobie jem.

Jeśli chodzi o ściany to najabrdziej lubię połączenie- 3 jasne, pastelowe ściany i jedna w naprawdę mocnym kolorze/z tapetą wzorzystą.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2013-10-06 o 08:58
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 16:47:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.