Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-08, 18:33   #2611
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
szkoda, ze nie bylo mnie przed Twoja operacja na forum. Moze miala bys juz teraz okragly a juz na pewno wczesniej wiedziala bys, ze okragly daje w takich piersiach jak Twoje inny ksztalt
chętnie dowiem się co myślisz u mnie o wyjściówce i może coś poradzisz

650brzmi mega zazdraszczam
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:45   #2612
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
A nie ma czego taki chcę i będę mieć
Oj wiesz ze tez marzy mi sie wymianka no ale narazie zostawiam jak jest a po Twojej operacji najdzie mnie jeszcze wieksza ochota na wymiane hehe masz ta wizualizacje ktora robilas u doktorka?
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:47   #2613
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

A ja anioklku sie nie denerwuje wlasnie i kurde dziwne to

Tysiak beda wielgachne!!! Takich chyba nikt nie m na forum , 600 to max z tego co wiem

Ide sie kapac i pakowac.

Napisze wam potem co spakowalam i pomozecie mi dobraa ogarnac czy nic nie zapomnialam!
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:54   #2614
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Szann ale ja nie jestem zadna znawczynia. Sporo czytalam, duzo rozmawialam z lekarzem, czytalam wszystkie czesci forum ale doradzac wielkosci czy rodzaju implantu nie bede bo od tego jest lekarz ktoremu kazda z dziewczyn zaufala wybierajac go na swojego Kazda musi wiedziec czego oczekuje, jakie sa mozliwe komplikacje nawet po latach. Gdy lekarz mowi, ze moze byc okragly i anatom to warunki na to pozwalaja, gdy sugeruje okragly to widocznie wedlug niego dobrze bedzie wygladal i spelni oczekiwania bo okragly nie zawsze wyglada sztucznie, pilkowato a czasem anatom wyglada sztucznie. Ja wiedzialam co mi dr zaproponowal zgodnie z fotkami ktore pokazalam, okraglego miec nie moglam ze wzgledu na duza podstawe piersi a calkowitego anatoma nie chcialam i poprosilam o implant innej firmy, dr spelnil moje oczekiwania w 100%, mialam stanik -miarke ktory nosilam konczac karmienie, mialam wtedy piekne pelne piersi i teraz te miseczki sa idealne, idealnie lezy moja ukochana sukienka z gorsetowa gora, byla droga i sliczna, klasyczna na gorsecie tylko cycka brakowalo, teraz jest cudnie
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:10   #2615
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Szann ale ja nie jestem zadna znawczynia. Sporo czytalam, duzo rozmawialam z lekarzem, czytalam wszystkie czesci forum ale doradzac wielkosci czy rodzaju implantu nie bede bo od tego jest lekarz ktoremu kazda z dziewczyn zaufala wybierajac go na swojego Kazda musi wiedziec czego oczekuje, jakie sa mozliwe komplikacje nawet po latach. Gdy lekarz mowi, ze moze byc okragly i anatom to warunki na to pozwalaja, gdy sugeruje okragly to widocznie wedlug niego dobrze bedzie wygladal i spelni oczekiwania bo okragly nie zawsze wyglada sztucznie, pilkowato a czasem anatom wyglada sztucznie. Ja wiedzialam co mi dr zaproponowal zgodnie z fotkami ktore pokazalam, okraglego miec nie moglam ze wzgledu na duza podstawe piersi a calkowitego anatoma nie chcialam i poprosilam o implant innej firmy, dr spelnil moje oczekiwania w 100%, mialam stanik -miarke ktory nosilam konczac karmienie, mialam wtedy piekne pelne piersi i teraz te miseczki sa idealne, idealnie lezy moja ukochana sukienka z gorsetowa gora, byla droga i sliczna, klasyczna na gorsecie tylko cycka brakowalo, teraz jest cudnie
Amorcio, dzięki za kilka słów, to bardzo ważne dla mnie!

Przede mną jeszcze kilka lat nim zdecydujemy się na dzieci, a nie chcę odkładać operacji na później.
Czy któraś z Was karmiła powiększonymi piersiami? Czy coś się z nimi stało? Dla mnie to nadal temat rzeka. Czy jednak wstrzymać się i zrobić po dzieciach?
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:17   #2616
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Tysiaczku życzę Ci, żeby te nowe piersi spełniły Twoje oczekiwania. Dobrze, że minie Ci pół roku od poprzedniej operacji, bo jednak narkoza jest obciążająca dla organizmu i nie powinno się jej często przechodzić.

A z drugiej strony... podziwiam... bo ja po prawie roku (i mimo, że piersi nie są takie jakie chciałam), to nie poddałabym się już drugi raz tej operacji

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

szann czy po dzieciach, czy przed, to musisz sama zdecydować. Lekarze mówią, że jeśli się dużo nie przytyje w ciąży, to kształt powinien pozostać ten sam. No ale skoro nie byłaś nigdy w ciąży, nie wiesz jak się ciało zachowa.

A co do planów... To ja też nie planowałam przez jakieś 3 lata po operacji ciąży, a coś już się zmieniło. Więc musisz po prostu zdawać sobie sprawę, że jeśli zrobisz przed, może być konieczna wymiana. No ale... musisz sama zdecydować, czy chcesz odkładać marzenia, czy liczysz się z taką opcją. Na pewno decyzja jest dość trudna.
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:17   #2617
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Horo2 karmila calkiem niedawno
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 19:18   #2618
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
masz ta wizualizacje ktora robilas u doktorka?
Dołączam się do pytania
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:38   #2619
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Belsenko on raczej nie z takich, moze cos tam myslal ale jak mu powiedzialam ze dziadkiem nie bedzie to mu ulzylo dolozylam tez ze to nic strasznego, wiec juz w ogole pewnie nie mysli
.....
nie chce dziadkiem zostać?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez babka jaga Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawe, ze lekarz jest tylko lekarzem i cudu nie sprawi a powiekszona piers nadal bedzie ta sama piersia. Przed operacja mialam male piersi wiec nic tu nie powinno zwisac. Problem polega na tym, ze wkladka umieszczona jest ewidentnie za wysoko. Jesli podciagne piers do gory tak aby sutek znajdowal sie na srodku, to ksztalt piersi staje sie idealny. Bez tego sutki smutno patrza prawie ze w dol i kszatlt calej piersi wydaje sie nienaturalny. Po operacji kiedy piers byla opuchnieta nie bylo to az tak widoczne.

Pierwsza reakcja lekarza po obejrzeniu zdjec - wymiana wkladek badz plastyka wokol otoczkowa. Gdyby operacja zostala przeprowadzona poprawnie a ksztalt piersi zalezal wylacznie od mojej budowy, watpie aby padla taka propozycja.

Dzieki za rade - skonsultuje sie z innymi lekarzami i zobacze, co mi poradza. Niemniej jezeli istanieje jakakolwiek szansa aby korekte wykonal na swoj koszt moj lekarzm to oczywiscie chcialabym z takiej opcji skorzystac. Problem w tym, ze nie wiem czy taka opcja w ogole istnieje a lekarz, z tego co widze stara sie usilnie mnie zbyc :\
ahhhh...no jeśli już Cię zbywa to co będzie później? Ale, żeby go nie stawiać pod murem, możesz zapytać jaki byłby koszt i jaki upust od tej ceny dla Ciebie jako stałej klientki. I najlepiej zrobić to wprost. Ale koniecznie u innego lekarza trzeba się skonsultować.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
..................
I mam jeszcze prośbę wielką: polecicie jakiś sprawdzony podkład - fluid? Dotychczas używałam Max Factor, ale czas na zmianę zdecydowanie. Cera mieszana -przy bardzo matujących produktach - widoczne skórki i przesuszenie - nawilżające - świecenie się. Coś co nie przypomina maski, ale dobrze kryje niedoskonałości. Podrzuccie proszę swoje ulubione typy
ja się przeżuciłam na puder mineralny i bardzo sobie chwalę, na początek kupiłam coś z Sephory. Tam możesz pójść, pani Ci nałoży odpowiedni odcień i będziesz wiedziała czy Ci to pasuje czy nie.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Napisz pozniej bo mala mi sie obudzila, musze male zakupy zrobic i po stasza do szkoly. W tym tygodniu moj maz jest w delegacji wiec musze sobie sama radzic a to juz tak latwo nie jest co odczulam tej nocy
ohhhh Ty już sama... jak mała sobie radzi z wchodzeniem do fotelika? A jak Ty sobie radzisz z tym wszystkim?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Jezeli ktos ma zdrowy kregoslup to moze sie pocic z Mel B. Dla mnie duzo cwiczen sa z grupy wysokiego ryzyka, akurat Chodakowska jako pierwsza nie obciazala mi kregoslupa, bez bolu moglam cwiczyc tylko jak sie okazuje mam duzy problem z miesniami glebokimi pionizacji i dlatego pytalam Szczesliwa bo wiem, ze ona ma wieksze pojecie o cwiczniach niz ktos taki jak ja co cwiczy z "ta czy z tamta". A6W pomine milczeniem
W liceum i do 30tki to ja wazylam 46kg i mialam plaski brzuszek, po pracy co dzien bylam na silowni gdzie nadzorowal mnie byly mistrz Polski w kulturystyce lub na basenie

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------




Akurat Twoje zdanie mnie nie dotyczy. Pod wzgledem zywienia jestem bardzol zdyscyplinowana osoba (z tego powodu, ze mam bardzo otyla rodzine) od 20lat pilnuje tego co jem i co je moja rodzina, nawet w ciazach nie poznalam co to zachcianki, jadlam malo ale z powodow zdrowotnych bardzo duzo przytylam.W drugiej ciazy musialam miec cesarke w 7mcu bo mialam zagrozenie zycia swojego i corci. Wiem ile wody potrafi sie zgromadzic gdy nerki nie pracuja i jak nawet stopami "wyplywa". Z dziewczynami na forum konczylam karmienie corci i dzieki diecie od dietetyczki wrocilam do nizszej wagi niz przed ciaza.
Nie jadam slodyczy, nie pije alkoholu ani slodkich napojow czy to gazowanych czy "sokow" z kartonikow. Jedyny slodzony napoj ktory pije to kawa z mlekiem, poza tym woda i herbatki owocowe. Nie lacze produktow.Jadam bardzo regularnie 5posilkow. Do operacji przygotowywalam sie bardzo starannie, zeby pozniej sie nie odchudzac bo to wplywa niekorzystnie na wyglad piersi i schudlam 7kg. Jestem szczupla ale brzuch mam niefajny, nie podoba mi sie. Problem z brzuchem pojawil sie gdy zaczely sie problemy z kregoslupem.
Amorcio SZACUN to wymaga sporej samodyscypliny, naprawdę jestem pełna podziwu

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny cycki moje są ładne,ale co do kształtu nie spełniły moich oczekiwań...
Dlatego wymieniam implanty na okrągłe,bo to jest to o czym marzę...nie wiedziałam tyle przed operacją co teraz stąd tak nie inaczej...
Nikt nie musi mnie pochwalać czy negować,bo to moja decyzja i robię to,bo mam taką potrzebę...
ohhhh! Jestem szalenie ciekawa jaka będzie różnica Bacznie śledziłam zmiany u Ciebie, a teraz kolejne się szykują...SZALONA

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
............... i poprosilam o implant innej firmy, dr spelnil moje oczekiwania w 100%, mialam stanik -miarke ktory nosilam konczac karmienie, mialam wtedy piekne pelne piersi i teraz te miseczki sa idealne, idealnie lezy moja ukochana sukienka z gorsetowa gora, byla droga i sliczna, klasyczna na gorsecie tylko cycka brakowalo, teraz jest cudnie
Amorcio a fotka w tej kiecce gdzie?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
.......

A co do planów... To ja też nie planowałam przez jakieś 3 lata po operacji ciąży, a coś już się zmieniło. Więc musisz po prostu zdawać sobie sprawę, że jeśli zrobisz przed, może być konieczna wymiana. No ale... musisz sama zdecydować, czy chcesz odkładać marzenia, czy liczysz się z taką opcją. Na pewno decyzja jest dość trudna.
Saba co się zmieniło? Planujesz dzidziusia?
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:42   #2620
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
a może to nerwica? Ból kręgosłupa, szczególnie tzw. kapturów, czyli górnej części pleców spowodowany jest właśnie nerwami i trudnościami z oddychaniem.

ale da się przyzwyczaić do wzdychania i ziewania
.

Cholerka-ja często wzdycham i ziewam no i jestem generalnie nerwowa-to moze ja mam takie schorzenie??? Ale nic mnie nie łupie w kregoslupie

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

[QUOTE=Star90;43182060]Dzieki Dominiczko
To juz zaraz.. Hmm z kliniki nie dzwonili potwierdzac terminu czy godziny. Myslalam ze beda dzwonic. Jutro sama to zrobie. Zaraz jade do domu pakowac sie, rano na 8 do fryzjera, potem do pracy i juz do tzta na noc a rano do kliniki
Dalej nie mysle o tym jakos.. Nie dwnerwuje sie.. Dziwna jestem??


No a jak z Twoim Tatą-wie juz, czy jeszcze sie czaisz?;-)
__________________
MMK 20.01.2014
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:44   #2621
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Belseno, no musze dawac sobie rade. Mala sama nie wejdzie do fotelika bo i auto mam wysokie. Odczuwam wlasnie jego wage ponad 2t i duza kierownice. Posilki je w salonie przy malym stoliku bo nie chce jej do fotelika wkladac. Jutro czeka mnie walka z umyciem jej glowy bo woli gdy tatus myje, duze rece i czuje sie bezpieczniej. Porzadki juz sobie odposcilam bo w nocy tak prawa piers mnie bolala, ze spac nie moglam i spuchla troche.
Co do dyscypliny z jedzeniem to gdybym dzieci nie miala to bym w anoreksje wpadla, taki sie balam otylosci, ze bede taka jak rodzice. Teraz inaczej siebie postrzegam na cale szczescie bo zdjecia z przed 10lat mnie przerazaja a myslalam wtedy ze gruba jestem. Teraz liczy sie zdrowie
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 19:48   #2622
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

[QUOTE=Tysiaczek83;4318214 4]Też tego żałuję
Nie Amorcio 650cc okrągłe mentorki hp[COLOR=Silver]
650!!!!!! Oh Dżizas!!! Zabilas mnie tym
__________________
MMK 20.01.2014
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:55   #2623
Agulka2000
Raczkowanie
 
Avatar Agulka2000
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 352
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Tysiaczku jak to mój mąż mówi marzenia trzeba spełniać Super, naprawde duże będą Twoje piersi, ale te co masz teraz jak dla mnie też fajne, nie mogłam się napatrzeć

Star, jejku już tak mało zostało ci do operacji, fajnie że nie masz stresa, szkoda że ja tak nie potrafie

Amorcio jestem pełna podziwu nad tym jak przestrzegasz zdrowego odżywiania się, ja należe do tych co się odchudzają zawsze od jutra a dzisiaj to już prawdziwy szok przeżyłam, ostatni raz ważyłam się przed wakacjami i było 52kg przy 162cm wzrostu a dzisiaj szok 56kg, wakacje.... Tylko jak tyje to wszystko idzie mi w moje szerokie biodra i uda, typowa figura gruszki

Edytowane przez Agulka2000
Czas edycji: 2013-10-08 o 20:00
Agulka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:57   #2624
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

[QUOTE=belseno;43183845]

[/COLOR] Amorcio a fotka w tej kiecce gdzie?[COLOR=Silver]
No, no no.., ja tez mam nadzieje zobaczyć Cie w tej kiecce;-)
__________________
MMK 20.01.2014
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:06   #2625
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Belseno, no musze dawac sobie rade. Mala sama nie wejdzie do fotelika bo i auto mam wysokie. Odczuwam wlasnie jego wage ponad 2t i duza kierownice. Posilki je w salonie przy malym stoliku bo nie chce jej do fotelika wkladac. Jutro czeka mnie walka z umyciem jej glowy bo woli gdy tatus myje, duze rece i czuje sie bezpieczniej. Porzadki juz sobie odposcilam bo w nocy tak prawa piers mnie bolala, ze spac nie moglam i spuchla troche.
Co do dyscypliny z jedzeniem to gdybym dzieci nie miala to bym w anoreksje wpadla, taki sie balam otylosci, ze bede taka jak rodzice. Teraz inaczej siebie postrzegam na cale szczescie bo zdjecia z przed 10lat mnie przerazaja a myslalam wtedy ze gruba jestem. Teraz liczy sie zdrowie
cholera nooo, ciężko masz, że tez bliżej Ciebie nie mieszkam ale mimo wszystko oszczędzaj się na ile to możliwe w takiej sytuacji A z jedzeniem przy stoliku fajny pomysł Małej się spodobało?
Na weekend mąż wraca?
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:15   #2626
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Amorcio ogranicz ruchy rękami do niezbędnego minimum i staraj się nie dźwigać nic, no i unikać gwałtownych ruchów. Musisz jakość przetrzymać do powrotu męża.
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:18   #2627
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

[QUOTE=_szczesliwa_;431770 53]Zależy jak ćwiczysz. Fitness? Spalanie? Masa?



A w jaki sposób widać, że ma pod gruczoł? Myślę, że o takich ludziach jest masa informacji totalnie sprzecznych więc nie ma co nawet gdybać bo ja czytałam, że pod gruczoł a gdzie indziej, że pod mięsień. Będą pisać wszystko by tylko pisać.
A widać, że ma robione to logiczne bo jest tak odtłuszczona, że nie ma prawa mieć własnego takiego biustu. Niestety taka jej praca. Ja odtłuszczając się widziałam co się dzieje z ciałem i biustem. Stąd też u mnie efekt jakiego się nikt nie spodziewał, bo ja myślałam że będę miała biust duże B/C I niestety widać na golaska moje implanty no ale coś za coś.


napisalam ze "ponoc ma pod gruczol" a to ze widac chodzilo mi ze widac ze ma implanty a nie ze widac ze pod gruczol spokojnie wyrazilam swoja opinie ,ja tam ja lubie pozytywna babka i tyle
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:22   #2628
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Tysiaku.....aaaaaa, nie wierze, jednak zmiana! dzielna jesteś cieszę się razem z tobą i jestem mega ciekawa jakie będa te nowe

Star powodzenia!!!!!
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:35   #2629
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Bedzie fotka w sukience troche pozniej. Chcialam na mezu zrobic wrazenie. Na szczescie rano starsza corcie do szkoly wozi mama jej kolegi z klasy a gdybym potrzebowala pomocy to tez mam. kogo poprosic.
No a mala ma swoje zwyczaje, deserki jadala w salonie ale sniadanka, obiady, kolacje domaga sie do swojego fotelika. W tym temacie porzadna jest nawet pamieta,jeszcze ze trzeba wyniesc talerzyk do kuchni.
Ogranicz ruchy rekoma hi hi. no jak ja rozbiore to sie nie da bo tak uwielbia ganiac z golym tylkiem, trudno ja ubrac wieczorem a silna bestia jest. Dam rade, maz oby dal jak wroci w weekend dom do porzadku doprowadzic.
A dzis spie z dziecmi, pluszowym psem, myszka minne i naszym zywym psiorem
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 20:59   #2630
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Dominika1980 Pokaż wiadomość
Selena tobie tez goraco kibicuje
Dziękuję Kochana to już w sumie 6 dni... wyniki wszystkie już dziś przesłałam do kliniki, wszystko w normie, w morfologii wyszło lekka niedokrwistość, ale robiłam to w ostatni dzień okresu, wiec to jest z tym związane :-D także już tylko czekać spokojnie mi zostało połowa już spakowana, potem tylko kosmetyki i czas na nowy etap w życiu
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 21:04   #2631
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Oj wiesz ze tez marzy mi sie wymianka no ale narazie zostawiam jak jest a po Twojej operacji najdzie mnie jeszcze wieksza ochota na wymiane hehe masz ta wizualizacje ktora robilas u doktorka?
Czekam na e-mailu
Ważne to dla mnie,że mnie żadna tutaj nie zbeształa...będą okrągłe,więc to mnie zaspokoi
Niby taki sam wymiar implantu,ale różnica będzie,bo okrągłe...nie mogę się doczekać...
Saba08 dlatego czekam do stycznia,żeby te pół roku było,bo inaczej bym szła pod nóż równo z Nasza Star
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml

Edytowane przez Tysiaczek83
Czas edycji: 2013-10-08 o 21:14
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 21:16   #2632
_szczesliwa_
Raczkowanie
 
Avatar _szczesliwa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 451
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
rób ćwiczenia Mel B świetna jest i męczy sie w porównaniu do stalowej Chodakowskiej, która nawet nie drgnie, a ja sama po 5minutach jestem cała mokra

Poza tym jeżeli brzuch to tylko A6W - po 15 dniach miałam pięknie zarysowane mięśnie brzucha. No. Miałam w liceum
Tylko zaznaczyć trzeba, że 6 weidera nadaje się do rzeźby. Tylko! Nie ma sensu większego jeśli ma się tłuszcz ponieważ ona go nie spali. A jedynie obciąży potwornie kręgosłup. To również nie jest dla osób nie zaawansowanych w treningach. Do zaawansowania nie wlicza się raczej chodzenie na fitness 2x w tygodniu. Więc dla początkujących są lepsze rzeczy

Cytat:
Napisane przez Paula_32 Pokaż wiadomość
Szczęśliwa, w jakim czasie po operacji wróciłaś do ćwiczeń? bo z tego co widzę to tez się siłowo zabawiasz
Ja wracam dopiero teraz ale ciężary tylko na nogi bo jeszcze boli więc się boję. Nie ma sensu, nie uciekną mi. Pamięć mięśniowa na szczęście istnieje więc nadrobię szybko


Dobranoc dziewczyny.

Kamila Ty już pojutrze!!!!!!!!!!!!!!! Ale będziesz miała duuży piękny biust, mogę się założyć Co nie zmienia mojego podejścia, że wcale nie musisz robić hihi
__________________
18.06.2013
Dr J.J Cudowne miasto - Wrocław!
_szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 21:28   #2633
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Amorcio ogranicz ruchy rękami do niezbędnego minimum i staraj się nie dźwigać nic, no i unikać gwałtownych ruchów. Musisz jakość przetrzymać do powrotu męża.
Sabciu ja nie z tych co marudza i narzekają

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Szczesliwa a ja chce to wszystko o czym pisalas jedrny i troche odtluszczony bo nie wiem, moze jak ujedrnie i miesnie wzmocnie to wcale otluszczony nie bedzie
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 21:53   #2634
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
nie chce dziadkiem zostać?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

ahhhh...no jeśli już Cię zbywa to co będzie później? Ale, żeby go nie stawiać pod murem, możesz zapytać jaki byłby koszt i jaki upust od tej ceny dla Ciebie jako stałej klientki. I najlepiej zrobić to wprost. Ale koniecznie u innego lekarza trzeba się skonsultować.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

ja się przeżuciłam na puder mineralny i bardzo sobie chwalę, na początek kupiłam coś z Sephory. Tam możesz pójść, pani Ci nałoży odpowiedni odcień i będziesz wiedziała czy Ci to pasuje czy nie.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

ohhhh Ty już sama... jak mała sobie radzi z wchodzeniem do fotelika? A jak Ty sobie radzisz z tym wszystkim?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Amorcio SZACUN to wymaga sporej samodyscypliny, naprawdę jestem pełna podziwu

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

ohhhh! Jestem szalenie ciekawa jaka będzie różnica Bacznie śledziłam zmiany u Ciebie, a teraz kolejne się szykują...SZALONA

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Amorcio a fotka w tej kiecce gdzie?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Saba co się zmieniło? Planujesz dzidziusia?
No chyba Nie chce

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Agulka2000 Pokaż wiadomość
Tysiaczku jak to mój mąż mówi marzenia trzeba spełniać Super, naprawde duże będą Twoje piersi, ale te co masz teraz jak dla mnie też fajne, nie mogłam się napatrzeć

Star, jejku już tak mało zostało ci do operacji, fajnie że nie masz stresa, szkoda że ja tak nie potrafie

Amorcio jestem pełna podziwu nad tym jak przestrzegasz zdrowego odżywiania się, ja należe do tych co się odchudzają zawsze od jutra a dzisiaj to już prawdziwy szok przeżyłam, ostatni raz ważyłam się przed wakacjami i było 52kg przy 162cm wzrostu a dzisiaj szok 56kg, wakacje.... Tylko jak tyje to wszystko idzie mi w moje szerokie biodra i uda, typowa figura gruszki
Spokojnie, musisz przed operacja znalezc sobie zajecie tak zeby nie myslec

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _szczesliwa_ Pokaż wiadomość
Tylko zaznaczyć trzeba, że 6 weidera nadaje się do rzeźby. Tylko! Nie ma sensu większego jeśli ma się tłuszcz ponieważ ona go nie spali. A jedynie obciąży potwornie kręgosłup. To również nie jest dla osób nie zaawansowanych w treningach. Do zaawansowania nie wlicza się raczej chodzenie na fitness 2x w tygodniu. Więc dla początkujących są lepsze rzeczy



Ja wracam dopiero teraz ale ciężary tylko na nogi bo jeszcze boli więc się boję. Nie ma sensu, nie uciekną mi. Pamięć mięśniowa na szczęście istnieje więc nadrobię szybko


Dobranoc dziewczyny.

Kamila Ty już pojutrze!!!!!!!!!!!!!!! Ale będziesz miała duuży piękny biust, mogę się założyć Co nie zmienia mojego podejścia, że wcale nie musisz robić hihi
Dziekuje szczesliwa!!!


Ilonko, nie tata nie wie. Poprosilam o tydzien wolnego, powiedzial ze ok ale czemu no i powiedzialam mu ze powiem i pokaze mu za kilka dni ale jak uprzedzilam go ze w ciazy nie jestem to widzialam ze mu ulzylo i od razu weszlismy na inny temat. Mamy sie nie pytal o co chodzi. On nie ma czasu,firmy budowa domu, zaganiany.
Pokaze mu jak wroce do domu powiem mu ze nie chcialam mu mowic zeby go nie stresowac i tak ma swoje stresy
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-10-08 o 21:55
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:06   #2635
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny no proszę jak się tu wyliczanka pięknie przesuwa.. Tym które już tuz tuż życzę powodzenia. Ja wczoraj byłam na ostatniej kontroli po 7 miesiącach. Ehh.. cudnie pan dr zadowolony bardzo, torebki żadnej nie ma, wszystko dobrze. Staniki mogę nosić jakie mi się podobają. Dostałam tez namiary na dobrego specjalistę od usg piersi, który świetnie zna się na czytaniu wyników badań zaimplantowanych piersi, przyjmuje 100 m od miejsca gdzie pracuję, koszt badania ok 100 zł, częstotliwość 1 raz w roku. A swoją droga to ciekawą rzecz powiedział mi mój chirurg: zapadalnośc na raka piersi u kobiet bez implantów i tych po operacji jest taka sama - ale umieralność zdecydowanie mniejsza u kobiet z żelkami - bo badają się na tyle często, że zmiany wykrywa się bardzo wcześnie. No i właśnie - warto.
Gawisz, czy ten specjalista od USG jest z Warszawy? Jeśli tak to bardzo proszę, napisz mi namiary na priv

Cytat:
Napisane przez _szczesliwa_ Pokaż wiadomość
Amorciuuuu!!!! Rowerek UMIEJĘTNIE i regularnie stosowany nie obciąża stawów! No to już się nakrzyczałam Ale muszę bo to jest mit! Tylko, że trzeba jeździć z głową a nie wsiadać i pedałować największą przerzutką, że mało kolana nie popękają ale jak to się potem tłumaczą "więcej" tłuszczu się spala, a gucio prawda!

Np. moje kolana funkcjonują właśnie dzięki temu, że rok temu zakupiłam rowerek do domciu
Szczesliwa, jak to na tym rowerku trzeba jeździć? I w ogóle... siedzisz chyba w temacie, to powiedz mi co mam zrobić żeby troszkę tłuszczyku zgubić? O ćwiczeniach siłowych na razie nie ma mowy, myślałam o rowerku/orbitreku/bieżni... Co mi radzisz?
Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Nie Amorcio 650cc okrągłe mentorki hp
Omg Będą baaardzo wielkie, tym bardziej, że to okrągłe.

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was karmiła powiększonymi piersiami? Czy coś się z nimi stało? Dla mnie to nadal temat rzeka. Czy jednak wstrzymać się i zrobić po dzieciach?
Horo karmiła. Ma takie szczęście, że piersi jej się nie zmieniły, może tylko delikatnie znaturalniały, tak to określę, ale to prawie niewidoczna różnica
Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana to już w sumie 6 dni... wyniki wszystkie już dziś przesłałam do kliniki, wszystko w normie, w morfologii wyszło lekka niedokrwistość, ale robiłam to w ostatni dzień okresu, wiec to jest z tym związane :-D także już tylko czekać spokojnie mi zostało połowa już spakowana, potem tylko kosmetyki i czas na nowy etap w życiu
I kolejne dzieło z rąk TK Nie mogę się doczekać aż zobaczę fotki
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:07   #2636
kapetki
Raczkowanie
 
Avatar kapetki
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 413
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

foto wstawiłam miesieczniaków ;D
__________________
anatomki 300ml 10.09.2013 P.O Warszawa
kapetki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:24   #2637
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Kapetki piekne sa !
Jak rozmiarek? Pasi??
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:26   #2638
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

[quote=ilovesleeping;43186 943

i kolejne dzieło z rąk tk Nie mogę się doczekać aż zobaczę fotki [/quote]

:d
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:30   #2639
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Miłej nocki...
Kapetki foto w tej skórze wymiata cycuchy super
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:36   #2640
kapetki
Raczkowanie
 
Avatar kapetki
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 413
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Dzieki tysiaczek :-*:-*:-*:-*
star 300ml anatomy rozmiar stanika D ;-) hmm sa czadowe ale chcialabym ttoche wieksze :-P tak zeby w bluzce ladniej wygladaly bo beZ sa superowe
chlopak mowi zebym sie walnela w czolo bo sa duuze ;-)
__________________
anatomki 300ml 10.09.2013 P.O Warszawa
kapetki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.