Z trądzikiem do lekarza? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-08, 17:49   #451
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja przerobiłam trochę specyfików z BU Niestety jakoś nic mnie nie zachwyciło, tonik PHA był znośny, ale jakoś nie było żadnej rewolucji na mojej cerze.Serum migdałowe spowodowało wysyp podskórnych guzów, tonik BHA wcale nie poprawił stanu cery,tylko pogorszył. Widocznie kwasy nie sa dla mnie.
A AHA uzywałaś?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 17:52   #452
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja przerobiłam trochę specyfików z BU Niestety jakoś nic mnie nie zachwyciło, tonik PHA był znośny, ale jakoś nie było żadnej rewolucji na mojej cerze.Serum migdałowe spowodowało wysyp podskórnych guzów, tonik BHA wcale nie poprawił stanu cery,tylko pogorszył. Widocznie kwasy nie sa dla mnie.
Dla mnie też nie, dobrze, że chociaż dobrze toleruję retinoidy. Jedynie PHA są całkiem znośne, ale do nawilżenia.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:19   #453
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja przerobiłam trochę specyfików z BU Niestety jakoś nic mnie nie zachwyciło, tonik PHA był znośny, ale jakoś nie było żadnej rewolucji na mojej cerze.Serum migdałowe spowodowało wysyp podskórnych guzów, tonik BHA wcale nie poprawił stanu cery,tylko pogorszył. Widocznie kwasy nie sa dla mnie.
Mi się na BU najbardziej nie podoba to, że nie ma żadnych zniżek dla stałych klientów, poza tym dziwnie mi się tam kupuje, jak się nie muszę logować, ani nic... A oprócz tego wszystkiego to oni strasznie podnoszą ceny i jeśli o nie chodzi to nie są konkurencją dla innych takich sklepów, jedyne co mnie zachęca do zakupów u nich to unikatowe często produkty, które są dobre.

Edytowane przez Figula94
Czas edycji: 2013-10-08 o 18:24
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:23   #454
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja przerobiłam trochę specyfików z BU Niestety jakoś nic mnie nie zachwyciło, tonik PHA był znośny, ale jakoś nie było żadnej rewolucji na mojej cerze.Serum migdałowe spowodowało wysyp podskórnych guzów, tonik BHA wcale nie poprawił stanu cery,tylko pogorszył. Widocznie kwasy nie sa dla mnie.
Warto takie rzeczy konsultować. Testowanie na własnej skórze może okazać się ryzykowne.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:37   #455
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Warto takie rzeczy konsultować. Testowanie na własnej skórze może okazać się ryzykowne.
Z drugiej strony dermatologowie też na nas testują, nawet bez przyjrzenia się skórze... Lepiej po prostu na początku wypróbować na mniejszej partii skóry i przy niewielkiej ilości, każdy specyfik, nawet krem nawilżający, bo może zapychać pory.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:38   #456
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Warto takie rzeczy konsultować. Testowanie na własnej skórze może okazać się ryzykowne.
Na pewno warto najpierw zdobyć jakąś wiedzę, a dopiero potem przystąpić do działania

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Mi się na BU najbardziej nie podoba to, że nie ma żadnych zniżek dla stałych klientów, poza tym dziwnie mi się tam kupuje, jak się nie muszę logować, ani nic... A oprócz tego wszystkiego to oni strasznie podnoszą ceny i jeśli o nie chodzi to nie są konkurencją dla innych takich sklepów, jedyne co mnie zachęca do zakupów u nich to unikatowe często produkty, które są dobre.
Też nie przepadam za tym sklepem, ale dlatego, że wolę kupić same półprodukty, nie lubię gotowych zestawów.
Ostatnio parę razy zamawiałam z Naturalisa, wydaje mi się, że tam jest dość tanio, a z przesyłką i produktami wszystko jest w porządku
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:49   #457
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Warto takie rzeczy konsultować. Testowanie na własnej skórze może okazać się ryzykowne.
Niestety tak jest, że czasami nic nam nie pozostaje tylko przetesować na swojej buzi dużo osób chwali jakiś kosmetyk - ale nie musi on służyć mnie same musimy poznać naszą cerę i się z nią zaprzyjaźnic
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 18:51   #458
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Na pewno warto najpierw zdobyć jakąś wiedzę, a dopiero potem przystąpić do działania



Też nie przepadam za tym sklepem, ale dlatego, że wolę kupić same półprodukty, nie lubię gotowych zestawów.
Ostatnio parę razy zamawiałam z Naturalisa, wydaje mi się, że tam jest dość tanio, a z przesyłką i produktami wszystko jest w porządku
No tak, zapomniałam o tym, też wolę pojedyncze półprodukty niż całe zestawy, bo bardzo chciałam masę perłową, a jeszcze mleko w proszku i spirulinę mam 'w gratisie', ale spiruliny chociaż używam.

Tego sklepu nie znam, więc dziękuję za informację , pooglądam sobie i jak będzie dużo rzeczy, które chciałabym wypróbować to na pewno zrobię zakupy.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:02   #459
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Warto takie rzeczy konsultować. Testowanie na własnej skórze może okazać się ryzykowne.
Zgadzm się, ale tylko z jakimiś cięższymi kosmetykami typu kwasy należy uważać
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:05   #460
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Warto takie rzeczy konsultować. Testowanie na własnej skórze może okazać się ryzykowne.
używanie co raz to nowszych specyfikow w tym antybiorykow od dermo tez jest ryzykowne
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:05   #461
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Zgadzm się, ale tylko z jakimiś cięższymi kosmetykami typu kwasy należy uważać
Nie no z większościa trzeba uważać mamy coś nowego, cudownego, działa pięknie, pachnie cudnie i po tygodiu cała twarz w zaskórnikach np :P na każdy nowy kosmetyk trzeba uważać
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 19:24   #462
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A pielegnuje jakos specjalnie swoja skore w celu aby tradzik nie powrócił? Czy bierze tabletki anty..?
Są małe szanse na powrót. Tyle tylko, że trzeba traktować cerę jako bardzo wrażliwą przez jakiś czas po odstawieniu. No i tabletki anty też tylko jakiś czas trzeba brać.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:48   #463
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Próbowałyście homeopatii?
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 19:59   #464
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Ps. heureusement jaki masz sposób na suchą skórę przy izoteku ?
Ewuniaa16 mi poleciła mleczko Isana Med z mocznikiem (z rossmana)-jest genialny! Miałam takie przesuszone placki na całym ciele, a po tym mleczku prawie wszystko poznikało!
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:01   #465
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Nie no z większościa trzeba uważać mamy coś nowego, cudownego, działa pięknie, pachnie cudnie i po tygodiu cała twarz w zaskórnikach np :P na każdy nowy kosmetyk trzeba uważać
Tak ale przy tym szczególnie dlatego jestem za tym, aby używać sprawdzonych przez siebie kosmetyków. Nowości kuszą, ale wolę za to nie przypłacić kolejnymi wypryskami..

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Próbowałyście homeopatii?
Ten temat już był na którymś wątku eucerinu, nie powtarzajmy go
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:02   #466
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi Drogie Koleżanki co to jest za lek ten epiduo? Na co mam uważać jak go stosować i czy Wam pomógł? Dzisiaj zakupiłam produkt biodermy al colecteur...ciekawe czy faktycznie poradzi sobie z kryciem moich zmian trądzikowych a jednocześnie ma niby leczyć. Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z kosmetyków tej firmy.Używam już Sebium Global i widzę poprawę.
Mi nie pomógł i szalenie wysuszył, musisz na to uważać

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Elestra Pokaż wiadomość
Mi dermatolog też proponował Izotek kiedy wspomniałam, że biorę tabsy, stwierdził, że teraz mogę wyleczyć trądzik raz na zawsze. Naczytałam się o skutkach ubocznych przyjmowania Izoteku i nie wykupiłam recepty. Przestałam brać tabsy i po 3 miesiącach pryszcze wróciły.. Trochę żałuję, że nie podjęłam się tej kuracji, teraz jestem w trakcie badań hormonalnych...
Moja szwagierka brała Izotek, w czasie kuracji ciągle smarowała się kremem nivea, tak są wysuszał, oczy też zaczerwienione. Za to teraz ma świetną cerę..
[eucerin] [/eucerin]
Ja się za pierwszym razem też nie zgodziłam, ale po roku kiedy dalej nic mi ie pomogło się przełamałam. Nivejka poszła w totalną odstawkę, bo zupełnie nic mnie nie nawilżała ;P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:06   #467
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Tak ale przy tym szczególnie dlatego jestem za tym, aby używać sprawdzonych przez siebie kosmetyków. Nowości kuszą, ale wolę za to nie przypłacić kolejnymi wypryskami..
Ja tam dobrze znam wszystkie nowości z dawnych lat: nigdy więcej. Od dawna już nie sugeruję się reklamami, tylko czekam na conajmniej kilkanaście opinii na wizazu
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:12   #468
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A AHA uzywałaś?
Nie używałam, mam już dość kwasów

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Mi się na BU najbardziej nie podoba to, że nie ma żadnych zniżek dla stałych klientów, poza tym dziwnie mi się tam kupuje, jak się nie muszę logować, ani nic... A oprócz tego wszystkiego to oni strasznie podnoszą ceny i jeśli o nie chodzi to nie są konkurencją dla innych takich sklepów, jedyne co mnie zachęca do zakupów u nich to unikatowe często produkty, które są dobre.
Ja już od dawna rzadko obkupuję się na BU.Jest wiele innych sklepów całkiem do rzeczy o szerszej gamie produktów.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:23   #469
Elestra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do Elestra
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Są małe szanse na powrót. Tyle tylko, że trzeba traktować cerę jako bardzo wrażliwą przez jakiś czas po odstawieniu. No i tabletki anty też tylko jakiś czas trzeba brać.
Ja brała 3 lata, w tym czasie cera jak marzenie, w lutym odstawiłam, początkowo było wszystko ok, po 3 miesiącach zaczęły wypadać włosy, a po kolejnym miesiącu trądzik wrócił i to ze zdwojoną siłą..
[eucerin][/eucerin]
Elestra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 20:31   #470
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Elestra Pokaż wiadomość
Ja brała 3 lata, w tym czasie cera jak marzenie, w lutym odstawiłam, początkowo było wszystko ok, po 3 miesiącach zaczęły wypadać włosy, a po kolejnym miesiącu trądzik wrócił i to ze zdwojoną siłą..
[eucerin][/eucerin]
Nie strasz mnie właśnie biorę tabletki drugi rok, ogólnie jest ok, wiadomo czasami coś wyskoczy, czasami jakaś ropka sie nawet pojawi...
A jakie tabletki brałaś można wiedzieć ?
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 20:40   #471
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Elestra Pokaż wiadomość
Ja brała 3 lata, w tym czasie cera jak marzenie, w lutym odstawiłam, początkowo było wszystko ok, po 3 miesiącach zaczęły wypadać włosy, a po kolejnym miesiącu trądzik wrócił i to ze zdwojoną siłą..
[eucerin][/eucerin]
Ale co brałaś? Bo ja pisałam o Izoteku.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 21:33   #472
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Ojeja przepraszam ;-) czytałam na forum o trądziku i tabletkach antykoncepcyjnych i się troszkę zapędziłam. Wybacz
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:33   #473
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Niestety tak jest, że czasami nic nam nie pozostaje tylko przetesować na swojej buzi dużo osób chwali jakiś kosmetyk - ale nie musi on służyć mnie same musimy poznać naszą cerę i się z nią zaprzyjaźnic
Święta racja. Kłopot tylko w tym, że we wszystkim trzeba mieć umiar. Szczególnie jeśli to dotyczy naszego zdrowia.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 22:41   #474
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Święta racja. Kłopot tylko w tym, że we wszystkim trzeba mieć umiar. Szczególnie jeśli to dotyczy naszego zdrowia.
Święta racja ja jestem zdania, że im mniej kosmetyków tym lepiej - stosujmy tylko to co jest konieczne Również nowe kosmetyki włanczam do pielęgnacji pojedyńczo, żeby móc precyzyjnie ocenić ich pozytywne i negatywne działanie
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 00:06   #475
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Próbowałyście homeopatii?
Nie próbowałam, słyszałam o przypadkach, kiedy pomogło, ale sama jakoś nie jestem przekonana. Może kiedyś spróbuję, bo nie mam nic do stracenia, a fajnie mieć własną opinię

Cytat:
Napisane przez Elestra Pokaż wiadomość
Ja brała 3 lata, w tym czasie cera jak marzenie, w lutym odstawiłam, początkowo było wszystko ok, po 3 miesiącach zaczęły wypadać włosy, a po kolejnym miesiącu trądzik wrócił i to ze zdwojoną siłą..
[eucerin][/eucerin]
U mnie tabltki antykoncepcyjnie nie zrobiły różnicy Tyle tylko, że mam przez nie problemy z krążeniem. Jeśli tak jak ja macie żylaki w rodzinie, nie bierzcie hormonów, nie warto.

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Święta racja ja jestem zdania, że im mniej kosmetyków tym lepiej - stosujmy tylko to co jest konieczne Również nowe kosmetyki włanczam do pielęgnacji pojedyńczo, żeby móc precyzyjnie ocenić ich pozytywne i negatywne działanie
Zgadzam się, lepiej włączać pojedynczo, żeby móc dobrze ocenić działanie każdego produktu Poza tym minimalistyczna pielęgnacja służy wielu osobom
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 06:53   #476
Elestra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do Elestra
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie właśnie biorę tabletki drugi rok, ogólnie jest ok, wiadomo czasami coś wyskoczy, czasami jakaś ropka sie nawet pojawi...
A jakie tabletki brałaś można wiedzieć ?
Ja brałam OC-35 (odpowiednik Diane 35), też czasem coś mi wylazło, ale w porównaniu z tym co było wcześniej to cera była wspaniała. Też myślałam, że nawrót trądziku mnie minie po odstawieniu.. A to 4 miesiące po straszny wysyp...
Także tabletki to tylko maskowanie problemu i odwlekanie go, a nie leczenie.. Teraz mam badania hormonalne i czekam na wyniki.
[eucerin] [/eucerin]
Elestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:05   #477
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Warto takie rzeczy konsultować. Testowanie na własnej skórze może okazać się ryzykowne.
Jasne, że tak, ale firmy z półproduktami służą pomocą i doradzają nam, co może się u nas sprawdzić. Oczywiście, że to nie zastąpi kontaktu w cztery oczy, ale dermatologowie mają tendencję do rzucania silnymi maściami i lekami, nawet nie zapoznając się dokładnie z naszym problemem, a jak dziewczyny mówiły, nawet niektórzy nie obejrzą zmian z bliska. Nie dziwię się, że leczenie jest niesatysfakcjonujące...

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
No tak, zapomniałam o tym, też wolę pojedyncze półprodukty niż całe zestawy, bo bardzo chciałam masę perłową, a jeszcze mleko w proszku i spirulinę mam 'w gratisie', ale spiruliny chociaż używam.
Również wolę półprodukty, ale zdarza się, że kupię gotowy zestaw, zwłaszcza jeśli zainteresuje mnie składem.
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja już od dawna rzadko obkupuję się na BU.Jest wiele innych sklepów całkiem do rzeczy o szerszej gamie produktów.
Ja na BU kupuję tylko oleje myjące, może kupowałabym więcej, ale firma jest niemiła. Nie raz pisałam do nich z prośbą o pomoc przy kosmetykach (były to moje początki), nikt mi nie odpowiadał - ZSK, Mazidła bardziej szanują swoich klientów.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Ewuniaa16 mi poleciła mleczko Isana Med z mocznikiem (z rossmana)-jest genialny! Miałam takie przesuszone placki na całym ciele, a po tym mleczku prawie wszystko poznikało!
Cieszę się, że się sprawdził
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:51   #478
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Zgadzm się, ale tylko z jakimiś cięższymi kosmetykami typu kwasy należy uważać
Moim zdaniem z każdym kosmetykiem trzeba uważać bo może się okazać, że w składzie jest coś co nas uczula a nawet o tym nie wiemy.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:19   #479
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Święta racja ja jestem zdania, że im mniej kosmetyków tym lepiej - stosujmy tylko to co jest konieczne Również nowe kosmetyki włanczam do pielęgnacji pojedyńczo, żeby móc precyzyjnie ocenić ich pozytywne i negatywne działanie
Ja używam minimum, rano umycie twarzy, krem nawilżający, wieczorem umycie, tonik, krem/kwas. W międzyczasie zrobię sobie maseczkę i peeling. Taką pielęgnację wypracowałam w ciągu roku, i nie mam zamiaru zmieniać.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:27   #480
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja używam minimum, rano umycie twarzy, krem nawilżający, wieczorem umycie, tonik, krem/kwas. W międzyczasie zrobię sobie maseczkę i peeling. Taką pielęgnację wypracowałam w ciągu roku, i nie mam zamiaru zmieniać.
Ja też mam swój sposób wiem, że jest dobry nie idealny, ale dobry będę szukać ideału, ale póki co zostanę przy tym co wiem
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-04 20:07:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.