Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. cz. X - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
W brzuchu pupę swą wypina- chce na świat juz przyjść dziecina! 3 4,92%
Rodzić juz nadchodzi czas - przerażenie jest wśród nas! 1 1,64%
Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! 55 90,16%
Bolą plecy, boli zad - ile trwać ma ciąża ta? 0 0%
Dzieci w brzuchu, dzieci w wózkach - poczekalni to końcówka! 2 3,28%
listopadowo grudniowe mamusie 0 0%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 10:10   #1741
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Angie gratuluję serdecznie i witamy Maluszka

To która dziś rodzi do pary?
Wg kolejki czas na maomami. Ale u nas coś dziewczyny nie trzymają się kolejki, więc strzeżcie się dziewczyny z początku listy
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:10   #1742
Miss Triss
Zadomowienie
 
Avatar Miss Triss
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 050
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
zaraz Ci wstawie zdjęcie jak wygląda :P
Będę czekać.

Idę wywiesić różowe pranie mojej Malutkiej.
Miss Triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:10   #1743
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Aż się wystrachałam, bo ja z Angie miałyśmy identyczne terminy porodu..jeden dzień różnicy tylko...
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:13   #1744
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Wg kolejki czas na maomami. Ale u nas coś dziewczyny nie trzymają się kolejki, więc strzeżcie się dziewczyny z początku listy
eee tam lista :P

dziewczyny się wpychają w kolejkę :P

w ogóle Angie i Paulina miały termin po mnie ale nie przeraża mnie to
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:14   #1745
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Gratulacje dla Angie i Maluszka!!!! Super wiadomości!!!Cieszymy się razem z Tobą.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:16   #1746
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

MAM INFO OD RYBKI:
Kacperek ma prawdopodobnie ba(c)hykardię, nie miała dokumentów przy sobie żeby sprawdzić, ale po szpitalu na badania będą jechać, mały wyszedł z inkubatora i starają się karmić


i Rybka gratuluje Angie
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-10-09 o 10:18
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:22   #1747
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Angie Gratuluję. To juz 3 Majki są z nami .
Mam nadzieje ze obie czujecie sie dobrze.

Lineczka chtba jakas literowka. Co to jest bachykardia (?)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 10:22   #1748
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Asist22 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam to podanie o roczny urlop macierzyński składa się najpóźniej 14 dni PO porodzie. Jeżeli chcesz skorzystać 2 tygodnie przed porodem z urlopu to wtedy składasz podanie wraz z zaświadczeniem od lekarza o przewidywanym terminie porodu. I wtedy odliczają Ci te dwa tygodnie np z rocznego czy półrocznego.
Widzę, że juz Kociak napisała- ale właśnie, jest nowy przepis i teraz można przed porodem wykorzystać max. 6 tygodni urlopu macierzyńskiego.

Ja np. mam termin oficjalnie na 23.11, a wniosek o urlop składam od 1.11 i składam od razu o roczny urlop i 80% zasiłek macierzyński- no, ale ja to wszystko sama sobie załatwiam bo mam działalność gospodarczą.

Angie gratuluję!!! Ładna waga niuni

Teraz Was podczytam dokładniej.
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:22   #1749
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
MAM INFO OD RYBKI:
Kacperek ma prawdopodobnie ba(c)hykardię, nie miała dokumentów przy sobie żeby sprawdzić, ale po szpitalu na badania będą jechać, mały wyszedł z inkubatora i starają się karmić


i Rybka gratuluje Angie
3mam cały czas za Nich kciuki

ANGIE GRATULACJĘ!!!!!!!!!!

Anulka, ja chyba dziś wagi małego nie poznam,bo pewnie wizyta będzie bez USG ale zobaczymy.
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:23   #1750
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Angie gratulacje

babku masz moje piękne krzesła

A ja dzisiaj zaczynam wedlug USG 36 tydzień 35 dni do porodu
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:23   #1751
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Dobrze, że już zaczęłaś pakowanie, a nawet jakby Leoś chciał wyjść to przynajmniej będziesz miała co zabrać na porodówkę.
OFICJALNIE JESTEM SPAKOWANA
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mój też ma taką zabawę z małą, on ją łaskocze a ta w tym miejscu się wypycha 2 razy mocniej
ale nie ważne, że to MY jesteśmy kopane
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
MAM INFO OD RYBKI:
Kacperek ma prawdopodobnie ba(c)hykardię, nie miała dokumentów przy sobie żeby sprawdzić, ale po szpitalu na badania będą jechać, mały wyszedł z inkubatora i starają się karmić


i Rybka gratuluje Angie
dużo zdrówka dla Kacperka i za karmienie!!
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 10:24   #1752
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Kurcze ja moglam od razu zlozyc dokumenty o rodzicielski i zaznaczalam opcje ze teraz chce 100% a potem 60 %. Nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:24   #1753
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
Chemia albo farmacja, ew. technik farmacji, chociaż nie wiem po co, bo technik i tak mi się nie przyda
Oj malutko, a ja nieprzeprowadzona, niespakowana totalny brak przygotowania
Ja jestem po farmacji i polecam, ale nie jest łatwo Podejrzewam, że na chemii też łatwo nie będzie :P

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, najpierw newsy z rana

Angie urodziła!!!
"Oficjalnie o godzinie 6:15 przyszła na świat Maja Olena, 51 cm, 2735 siłami natury. Dostała 10 pkt Pozdrawiamy"
Gratulacje przeogromne! Kolejna Majeczka A jaka piękna waga i w ogóle! 10 pkt, super! Brawa dla dzielnej mamy!

Anoula może byś zapisywała te info w swoim poście na początku a potem Ryba przeklei jak już wróci do nas? Bo mamy 3 porodziki (Trele, Ryba, Angie)

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
MAM INFO OD RYBKI:
Kacperek ma prawdopodobnie ba(c)hykardię, nie miała dokumentów przy sobie żeby sprawdzić, ale po szpitalu na badania będą jechać, mały wyszedł z inkubatora i starają się karmić

i Rybka gratuluje Angie
Brachykardia czyli, spowolniona akcja serca. Mam nadzieję, że będzie ok. Trzymam kciuki za karmienie.

Wizaż mi zamula...
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:24   #1754
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Lineczka chtba jakas literowka. Co to jest bachykardia (?)
tak napisała Rybka i ja tak napisałam Wam


i jeszcze:
wyjdą z Małym albo w piątek jak będzie wszytsko dobrze, albo w poniedziałek
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:28   #1755
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Ja jestem po farmacji i polecam, ale nie jest łatwo Podejrzewam, że na chemii też łatwo nie będzie :P
Nikt nie mówił, że będzie łatwo
A gdzie kończyłaś studia? ;>
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:29   #1756
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Angie Gratuluję. To juz 3 Majki są z nami .
Mam nadzieje ze obie czujecie sie dobrze.

Lineczka chtba jakas literowka. Co to jest bachykardia (?)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Brachykardia to spowolniona akcja serca. U maluchów bardzo niebezpieczna.

Angie- gratuluję!!!

Witam się i ja!
Mam dziś jakiś nudzący dzień. Kręgosłup mnie boli od wczoraj jak cholera.
Moja przyjaciółka miała termin porodu na wczoraj i nic. Ani rozwarcia, szyjka 35mm, ani czop nie wyszedł. Śmieję się, że urodzę przed nią jak tak dalej pójdzie
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:30   #1757
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Rybcia trzymajcie się. Mam nadzieję., że z Kacperkiem będzie wszystko dobrze. Ciekawe czy to to samo co u Rybki, bo też ma coś z serduchem
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:31   #1758
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Ktosiula, to ja Cię od razu wykorzystam Czy jak jestem uczulona na paracetamol, to mogę sobie przykleić na plecy ten plaster rozgrzewający z apapu, czy nie? Bo nie wiem A gin mi powiedział, ze można ogólnie plastry rozgrzewające stosować na ból pleców, byle nie za często.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:32   #1759
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
OFICJALNIE JESTEM SPAKOWANA


Oby wszystko z Kacperkiem dobrze się skończyło!!
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 10:36   #1760
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Moje starsze dziecko znowu wypilo moje mleko .

W szpitalu daja mi sterylne butelki i z laktatora przelewam. Za każdym razem zostaje ok 50ml ktore w tej butli sie nie mieści wiec Alisa bierze butle od laktatora i popija .
I wiecie ze (nie wiem na ile to ma cos wspolnego) wyszla z przeziebienia po 3 dniach picia mojego mleka? ! Wczesniej meczyla sie 3 tygodnie.
fajnie że sobie popija ja myślę, że na pewno mleko miało wpływ na szybkie wyjście z przeziębienia... w końcu jest bombą witaminową i odżywczą!

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
no to jeżeli lekarz ma takie opinie na temat tego szpitala to faktycznie coś musi być na rzeczy

może faktycznie po Twoim mleku jej katar przeszedł

noo jest dużo na rzeczy... mam nadzieję że Rybka się nie da tym babsztylom...


Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Masakra.Ja nie wiem co jest z tymi polskimi poloznymi. U mnie w Niemczech tez byly dwie Polki i jedna to byla tak niemila, ze myslalam, ze ja za okno wyrzuce. Przedawkowala mi magnez w kroplowce- dostalam trzesawki, siodmych potow i bolow miesni. Jak powiedzialam, ze to od kroplowki to sie wydarla, ze ona wie lepiej itp.Dopiero lekarz zrobil z nia porzadek.


Wlasnie zrobilam risotto z dynia, mniam!
podziel się risotto

a położne zawsze wiedzą swoje nie wszytskie oczywiście są takie ale genealnie chyba myslą że jak pracują 10 lat to już wszytskie rozumy pozjadały... eh

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Szok szok szok !!!!
taa wg mnie ten szpital powinni zamknąć albo zmienić personel

mi właśnie mój uczeń powiedział że nabrałam masy i że widać że brzuchol mi rośnie... a mała aż zaczeła kopać chyba wzieła sobie to za komplement...

nas czeka jutro wizyta u lekarza na 17.00 a dzisiaj na 18.00 szkoła rodzenia już się cieszę to pierwsze spotkanie i ciekawe co będą mówili
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:36   #1761
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Witajcie, wstałam o 11 chciałam zdać relację z wczorajszej wizyty, wczoraj nie miałam czasu napisać:

Helenka waży 2300 a ja przytyłam przez ponad dwa tygodnie 30 dkg ( hehe jakaś paranoja- coś wiedziałam, że ta waga zepsuta ), niby wszystko ok, choć oni tutaj za bardzo się nie przejmują badaniami, na żadne KTG, paciorkowca, badanie przepływów, stanu nerek nie ma co liczyć zero badań na fotelu, robi tylko szybkie usg, no chociaż tyle


No i najważniejsze-lekarz zaplanował mi cesarkę na 28.10 normalnie to tak niedługo , ciekawe która będę w kolejce na wątku ale byłam wczoraj zakręcona z tego powodu, nie mogę uwierzyć że to już tak blisko

Idę nadrabiać
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:39   #1762
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
fajnie że sobie popija ja myślę, że na pewno mleko miało wpływ na szybkie wyjście z przeziębienia... w końcu jest bombą witaminową i odżywczą!



noo jest dużo na rzeczy... mam nadzieję że Rybka się nie da tym babsztylom...




podziel się risotto

a położne zawsze wiedzą swoje nie wszytskie oczywiście są takie ale genealnie chyba myslą że jak pracują 10 lat to już wszytskie rozumy pozjadały... eh



taa wg mnie ten szpital powinni zamknąć albo zmienić personel

mi właśnie mój uczeń powiedział że nabrałam masy i że widać że brzuchol mi rośnie... a mała aż zaczeła kopać chyba wzieła sobie to za komplement...

nas czeka jutro wizyta u lekarza na 17.00 a dzisiaj na 18.00 szkoła rodzenia już się cieszę to pierwsze spotkanie i ciekawe co będą mówili

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Witajcie, wstałam o 11 chciałam zdać relację z wczorajszej wizyty, wczoraj nie miałam czasu napisać:

Helenka waży 2300 a ja przytyłam przez ponad dwa tygodnie 30 dkg ( hehe jakaś paranoja- coś wiedziałam, że ta waga zepsuta ), niby wszystko ok, choć oni tutaj za bardzo się nie przejmują badaniami, na żadne KTG, paciorkowca, badanie przepływów, stanu nerek nie ma co liczyć zero badań na fotelu, robi tylko szybkie usg, no chociaż tyle


No i najważniejsze-lekarz zaplanował mi cesarkę na 28.10 normalnie to tak niedługo , ciekawe która będę w kolejce na wątku ale byłam wczoraj zakręcona z tego powodu, nie mogę uwierzyć że to już tak blisko

Idę nadrabiać
za wagę!
Toż to prawie już! Nawet się nie zorientujesz jak będziesz szła do szpitala
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:39   #1763
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Angie gratulacjeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee i wszystko dobrze się skończyło
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:41   #1764
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Witajcie, wstałam o 11 chciałam zdać relację z wczorajszej wizyty, wczoraj nie miałam czasu napisać:

Helenka waży 2300 a ja przytyłam przez ponad dwa tygodnie 30 dkg ( hehe jakaś paranoja- coś wiedziałam, że ta waga zepsuta ), niby wszystko ok, choć oni tutaj za bardzo się nie przejmują badaniami, na żadne KTG, paciorkowca, badanie przepływów, stanu nerek nie ma co liczyć zero badań na fotelu, robi tylko szybkie usg, no chociaż tyle


No i najważniejsze-lekarz zaplanował mi cesarkę na 28.10 normalnie to tak niedługo , ciekawe która będę w kolejce na wątku ale byłam wczoraj zakręcona z tego powodu, nie mogę uwierzyć że to już tak blisko

Idę nadrabiać
ło joj to już nie długo strasznie dużo przytyłaś
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:42   #1765
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Witajcie, wstałam o 11 chciałam zdać relację z wczorajszej wizyty, wczoraj nie miałam czasu napisać:

Helenka waży 2300 a ja przytyłam przez ponad dwa tygodnie 30 dkg ( hehe jakaś paranoja- coś wiedziałam, że ta waga zepsuta ), niby wszystko ok, choć oni tutaj za bardzo się nie przejmują badaniami, na żadne KTG, paciorkowca, badanie przepływów, stanu nerek nie ma co liczyć zero badań na fotelu, robi tylko szybkie usg, no chociaż tyle


No i najważniejsze-lekarz zaplanował mi cesarkę na 28.10 normalnie to tak niedługo , ciekawe która będę w kolejce na wątku ale byłam wczoraj zakręcona z tego powodu, nie mogę uwierzyć że to już tak blisko

Idę nadrabiać
Jaa już niedługo!!Ależ u nas na wątku emocje

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Czas się nastroić do sprzątania..trza obejrzeć Perfekcyjną
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:42   #1766
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
a ja brałam to za normalność, że tak ma być


Niby presypia noce, jak narazie 2, ale żeby nie budzic domowników, jak ja nakarmie i zaczyna mi już piszczeć to znoszę ja szybko do pokoju mamy i tam ja ubieram, bo nie słychać krzyków, najgorsze jest jak nie chce być zawinieta( o rączki chodzi, są naprawdę małe, niedrapki spadaja, więc rączki są zimne a spac z takimi nie może.



proszę,
kruszynka piekna

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Dobra wrzucam zdjęcia jakie z rana popstrykałam...proszę się nie śmiać za bałagan, to wszystko będzie skrzętnie pochowane i poukładane w specjalnych koszykach jakie zrobię do pokoiku...teraz na razie to tak na wierzchu leży, bo lubię na to patrzeć.



To białe to jest właśnie uszyta kołderka, wszyłam suwak z boku i jest bardzo ciepłe, bo to jest kołdra złożona na 3-4. Oczywiście wklejam zdjęcie mercedesa Małej, dalej bałagan w łóżku, czyli już cała wyprawka, kombinezon polarowy i komplecik sweterkowy na wyjście ze szpitala- to od Babci
A i jeszcze zdjęcie dwóch cienkich kocyków ( biały i niebieski) i dwóch ciepłych jeden do wózka i jeden do łóżeczka ( różowy)
fura strasznie mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Dziewczyny smarujecie/smarowałyście przed porodem brodawki? Na Maltanie jest napisane, żeby nawet 2 miesiące przed smarować to się nawilżą i może będzie z nimi mniej problemu :P
mi polozna tez o tym mowila,ale mowila o 2-3 tyg,przed...ja smaruje na wieczor linomagiem,moze cos da,a moze nie,ale posmarowac mozna
a zimna woda dziala na mnie jak...brrr...normalnie nie ma gorszej tortury niz zimy prysznic,zimna woda,wiec chyba ochlapac sie bym nie dala rady nawet

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Moje starsze dziecko znowu wypilo moje mleko .

W szpitalu daja mi sterylne butelki i z laktatora przelewam. Za każdym razem zostaje ok 50ml ktore w tej butli sie nie mieści wiec Alisa bierze butle od laktatora i popija .
I wiecie ze (nie wiem na ile to ma cos wspolnego) wyszla z przeziebienia po 3 dniach picia mojego mleka? ! Wczesniej meczyla sie 3 tygodnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no kobiece mleko widac ma zbawienny wplyw

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, najpierw newsy z rana

[COLOR=Purple][B]Angie urodziła!!!
"Oficjalnie o godzinie 6:15 przyszła na świat Maja Olena, 51 cm, 2735 siłami natury. Dostała 10 pkt Pozdrawiamy"

GRATULACJE !!! duzo zdrowka

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Wg kolejki czas na maomami. Ale u nas coś dziewczyny nie trzymają się kolejki, więc strzeżcie się dziewczyny z początku listy
mi i tak niewiele zostalo,ale zawsze moze byc jeszcze wiekszy ekpress na porodowke

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
MAM INFO OD RYBKI:
Kacperek ma prawdopodobnie ba(c)hykardię, nie miała dokumentów przy sobie żeby sprawdzić, ale po szpitalu na badania będą jechać, mały wyszedł z inkubatora i starają się karmić


i Rybka gratuluje Angie
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
tak napisała Rybka i ja tak napisałam Wam


i jeszcze:
wyjdą z Małym albo w piątek jak będzie wszytsko dobrze, albo w poniedziałek

tez nei wiedzialam co to za schorzenie,oby serduszko pompowalo jak mala lokomotywa,trzymam bardzo mocno kciuki,wracajcie szybko do domu zdrowi
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:43   #1767
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
Nikt nie mówił, że będzie łatwo
A gdzie kończyłaś studia? ;>
Na Śląskiej Akademii Medycznej, ale Ty to chyba byś się do Wrocławia wybierała co?

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Ktosiula, to ja Cię od razu wykorzystam Czy jak jestem uczulona na paracetamol, to mogę sobie przykleić na plecy ten plaster rozgrzewający z apapu, czy nie? Bo nie wiem A gin mi powiedział, ze można ogólnie plastry rozgrzewające stosować na ból pleców, byle nie za często.
Możesz, plaster apap nie zawiera paracetamolu.
Nie znam chyba ŻADNEGO plastra "przeciwbólowego" (ketonal, apap, kapsiplast i inne) który zawierałby substancję przecibólową. Plastry przeciwbólowe działają rozgrzewająco i istnieją 2 miechanizmy takiego działania. Albo zawierają kapsaicynę, substancję pochodzącą z papryczek o działaniu rozgrzewającym jak np. kapsiplast (tutaj jeszcze wyciąg z beladonny jest, dlatego w ciąży nie wolno) ,fastplast albo sproszkowane żelazo, węgiel aktywny i wodę (to te grubsze plastry, np. apap, ketonal) w których zachodzi reakcja chemiczna z wydzieleniem ciepła.
__________________



Edytowane przez ktosiula
Czas edycji: 2013-10-09 o 10:53
ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:43   #1768
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

czuję że październik będzie ekscytujący
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:43   #1769
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

teraz emocjonujemy się porodami, potem będzie pierwsza kupka, ierwszy uśmiech, ząb pójście do przedszkola a może nawet i śluby


właśnie wcinam nutellę śliwkową łyżeczką prosto ze słoika będę gruuuuubaaaaaaa
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:45   #1770
24Kasiula24
Raczkowanie
 
Avatar 24Kasiula24
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 401
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
3mam cały czas za Nich kciuki

ANGIE GRATULACJĘ!!!!!!!!!!

Anulka, ja chyba dziś wagi małego nie poznam,bo pewnie wizyta będzie bez USG ale zobaczymy.
Dzastin ja mam dzis wizyte i mam zawsze usg wiec pewnie wage poznam, to bedziesz mniej wiecej wiedziala

A moja szwagierka dzis miala wizyte ( ona jest w 35 tyg) i wlasnie pojechala do szpitala bo Mały na ktg miał tętno 180a nawet 200 (
24Kasiula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.