Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. cz. X - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
W brzuchu pupę swą wypina- chce na świat juz przyjść dziecina! 3 4,92%
Rodzić juz nadchodzi czas - przerażenie jest wśród nas! 1 1,64%
Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! 55 90,16%
Bolą plecy, boli zad - ile trwać ma ciąża ta? 0 0%
Dzieci w brzuchu, dzieci w wózkach - poczekalni to końcówka! 2 3,28%
listopadowo grudniowe mamusie 0 0%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 10:21   #2101
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość

Dzięki za wszystkie odpowiedzi co do wózka, u mnie opcja z autem odpada, bo mąż do pracy nim jeździ, a szukam rozwiązania własnie na czas, kiedy go nie ma w domu, bo jak będziemy razem, to zatacha na górę i po sprawie wózkowni nie ma, ta opcja Z klatką mało mi się podoba, juz nawet nir ze wzg. na kradzięż tylko ogólnie, że nie wiem kto tam łazi i co z wózkiem robi, ale kurde w piwnicy to raz, że miejsca malusio, a dwa też pewności czy "coś" nie łazi nie ma przeciez-brrrr
mam ten sam problem, na klatce nie zostawie a na 2 piętro sama go nie zatacham
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:23   #2102
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale miałam dzisiaj bezsenną noc
Nie wiem co się dzieje od 6 nie śpię :/
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to ciągłe pocenie

Trzymam kciukasy za wszystkie wizyty dzisiejsze

Dzisiaj zaczynamy 9 miesiąc!!!!!!

Jacie kiedy to minęło


za 9 miesiąc
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:24   #2103
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
tak polecacie ten Maltan że aż na doz-ie zamówiłam a trzeba go przed karmieniem zmywać?
Mnie w aptece pani powiedziała że nie trzeba zmywać za każdym razem, na ulotce jest napisane że grubsze warstwy trzeba zmyć
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:31   #2104
tunieczka
Raczkowanie
 
Avatar tunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 87
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
nemosek bo praktycznie odkąd zaczęło się przedszkole jest non stop chory... niby nic poważnego, bo przeziębienia (katar, kaszel) ale zawsze przedszkole to zaraza. Idę z nim dziś do pediatry. Zobaczymy co powie...
Właśnie trochę się tego boje, że jak wróce do pracy a Mała pójdzie do żłobka/przedszkola to będzie non stop chora. Sąsiedzi tak mają, że siedzą z Małą w domu praktycznie co drugi tydzień...nie wiem co na to pracodawca powie.

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
a ile tabletek? jaka dawka? może te tabletki są za słabe. Ja mam asmag forte 34mg jonów magnezu w tabletce, był czas że musiałam brać 2 razy dziennie po 3 tabletki bo mniejsza dawka nie pomagała, teraz ginekolog powiedział, żeby spróbować zmniejszyć, przez kilka dni brałam 2 razy 1 tabletkę, ale skurcze wróciły obecnie 2 razy 2 tabletki i jest poprawa.
Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
ja miałam takie masakryczne skurcze łydek że musiałam szybko wstawać i skakać na jednej nodze i masować biorę magne b6 2 x 3 tabletki i przeszło, podobno też magnez jest na skurcze normalnie i na dobre rozciąganie macicy... tak ginka mówiła, ja jeszcze biorę omege 3 do tego i czasem wapń łykam, a mam już 3 dziury w zębach [COLOR="Silver"]
Dzięki Dziewczyny za radę. Biore Magne B6 3x1 tam jest 48mg magnezu i nie wiem czy nie zwiększyć dawki...ostatnio TZ molestowałam żeby mnie masował, ale padnie jak nie będzie spał w nocy bo rano do pracy, a pozatym wyjeżdża w delegacje i sama będę musiała sobie radzić.
tunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:37   #2105
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez tunieczka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za radę. Biore Magne B6 3x1 tam jest 48mg magnezu i nie wiem czy nie zwiększyć dawki...ostatnio TZ molestowałam żeby mnie masował, ale padnie jak nie będzie spał w nocy bo rano do pracy, a pozatym wyjeżdża w delegacje i sama będę musiała sobie radzić.
ja swojego męża kiedyś bardzo zestresowałam, bo mnie skurcz do płaczu doproadził i aż jego obudziłam i jak zapytał co mi jest to powiedziałam tylko, że: skurcz, a on myślał że ja już rodzę dopiero się dopytał gdzie ten skurcz, na przyszłość mam mówić, że łydka, albo noga a nie straszyć go skurczami chyba ze faktycznie to będą skurcze jak na poród
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:37   #2106
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Na nocne skurcze łydek mi gin polecił łykać magnez. W moim przypadku pomogło
Mi magnez nie pomaga Biorę bardzo dużo- do 5 tabletek dziennie, ale skurcze łydek i stóp mam okropne, w nocy nie śpię bo muszę sobie je rozmasowywać, ból okropny..

A tak w ogóle to witam się i zaraz uciekam do łazienki...
Już od kilku dni nie mogę nic zjeść do mnie mdli okropnie, do tego po zjedzeniu czegokolwiek zaczyna mi być strasznie słabo- jakbym miała zemdleć... Przechodzi jak wszystko zwrócę masakra... nie wiem co się dzieje

Zaraz Was podczytam jak mi się zrobi trochę lepiej
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:40   #2107
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

ja czegoś nie doczytałam?
zobaczcie jaka promo??????????
http://www.smyk.com/maxi-cosi-mura-3...t-niemowlaka-p
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 10:40   #2108
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez tunieczka Pokaż wiadomość
Właśnie trochę się tego boje, że jak wróce do pracy a Mała pójdzie do żłobka/przedszkola to będzie non stop chora. Sąsiedzi tak mają, że siedzą z Małą w domu praktycznie co drugi tydzień...nie wiem co na to pracodawca powie.





Dzięki Dziewczyny za radę. Biore Magne B6 3x1 tam jest 48mg magnezu i nie wiem czy nie zwiększyć dawki...ostatnio TZ molestowałam żeby mnie masował, ale padnie jak nie będzie spał w nocy bo rano do pracy, a pozatym wyjeżdża w delegacje i sama będę musiała sobie radzić.
Na skurcze łydek, prócz magnezu mi gin jeszcze kazał robić masaże łydek przed snem. Oczywiście, jako, że w pozycji leżącej mam wdzięk przewróconego na skorupę żółwia- robi je mąż. Należy nóżki dać do góry [ja daję na dużą, grubą poduchę lidlową], i od kostek tak jakby "ściągać" krew w kierunku kolan. Bo te skurcze w ciąży to podobno od zastoju krwi czy coś. I jak czasem nie mam tego masażu, to mimo ogromnej dawki i magnezu i potasu, w nocy mnie budzę skurcze niestety. Spróbuj Nie zaszkodzi na pewno
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:41   #2109
Margot156
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 355
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość


Nadrabiaj tylko po łebkach, a częściej się odzywaj. Co u Ciebie słychać? Jak samopoczucie?
Jestem coraz większa i cięższa przez co 3 piętro jest coraz większym wyzwaniem Szyjkę opanowałam - już się nie skraca. XXI wiek jest cudowny - prawie wszystko da się załatwić z pozycji horyzontalnej.

Młody szaleje jakby codziennie jakaś imprezka była Chociaż wczoraj pierwszy raz było to aż bolesne.


Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość

Jak któraś jeszcze nie ma ręczniczków to wypatrzyłam, że na Smyku jest BabyOno 100x100 za 29 zł http://www.smyk.com/babyono-okrycie-...t-niemowlaka-p
Świetna cena jeśli odbiera się w empiku. Właśnie się zastanawiam czy czasem nie kliknąć... w sumie mam 3 ręczniki, ale 2 małe (70x70 i 70x80) a tylko jeden 90x90.
Dzięki za info Tego właśnie nam brakuje.

Cytat:
Napisane przez tunieczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy którąś też męczą w nocy skurcze łydek, bo ja mam ostatnio takie, że nie śpie pół nocy i jeszcze cały dzień mnie noga boli ta w którą miałam skurcz. Są na to jakieś sposoby sprawdzone?

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, oby z Maleństwami było wszystko ok.
Ja problem ze skurczami załatwiłam pomidorami i bananami.
Skurcze powodowane są brakiem dwóch minerałów: magnezu i potasu.
Dodatkowo w ciągu dnia warto porobić ćw rozciągające łydki

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
ja miałam takie masakryczne skurcze łydek że musiałam szybko wstawać i skakać na jednej nodze i masować biorę magne b6 2 x 3 tabletki i przeszło, podobno też magnez jest na skurcze normalnie i na dobre rozciąganie macicy... tak ginka mówiła, ja jeszcze biorę omege 3 do tego i czasem wapń łykam, a mam już 3 dziury w zębach
Ja się strasznie boję braków w wapniu... dlatego codziennie wsuwam mleko, ser żółty jakiś jogurt.
Najgorsze jest to że moje zęby nigdy nie psują się z wierzchu tylko zawsze od środka. Po urodzeniu pójdę na prześwietlenie... już się boję ehhh
Margot156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:42   #2110
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
ja czegoś nie doczytałam?
zobaczcie jaka promo??????????
http://www.smyk.com/maxi-cosi-mura-3...t-niemowlaka-p
Sama spacerówka. Jest info: Dostępne akcesoria dodatkowe (do kupienia oddzielnie): gondola, fotelik, parasolka, torba.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:43   #2111
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Trele wszystkie z domieszką tego ciemnego to jeszcze elementy smółki.


Dziewczyny a podajcie jeszcze nazwy swoich suszarek? Bo vileda trochę ich ma . i np. jak patrzę na tą za około 80zł, która ma niby gwarancję 3 lata to nie wygląda inaczej niż te, które miałam... :/
Mam taką :
http://www.sklep.vileda.pl/produkt/viva_dry_comfort.php
Witek nabiera powoli ciałka

aaby Dobrze że wyniki ok.
Nie mam żadnej wiadomości odnośnie biustonoszy
Wkładki TT kupowałam za 14 zł stacjonarnie więc smyk się nie postarał z promocją.


Issia Po lekach się poprawi
Ja w 22 tyg miałam 2 stopień do obserwacji (bo nisko),ale później mam napisane 1 stopień.Teraz jak zobaczę wyniki w piątek to się upewnię bo zapomniałam zapytać.

Ktosiula Gratki U mnie nie było takiej możliwości wygrania niczego.W ogóle widzę że w innych miastach to był szał pał a u mnie lipa jak zwykle :/

Płaciłam 16,90 za to większe opakowanie.Wczoraj już posmarowałam brodawki,nie zaszkodzi spróbować

anoula Też się nad tym zastanawiałam.U nas w bloku na dole nie ma wózkowni tylko pralnia(musiałabym zapytać sąsiadów czy pozwolą mi tam trzymać wózek).
Wózkownia znajduje się w bloku na zewnątrz,trzeba wyjść ,obejść blok i jest takie zejście jakby do garażu podziemnego.
Ale jak ja będę z takim małym dzieckim chodzić Planuję zostawić na 1 piętrze koło kaloryfera lub w samochodzie w bagażniku
Boję się też kradzieży

Nasturcja Zdrowiczka!Odpoczywaj

Basiula Dzisiaj

Ale przynajmniej odnalazłam rabat do smyka 15 % ale co z tego jak najbliższy Smyk z fotelikami i wózkami w Krakowie.
Bezsens:/
A oferta tylko stacjonarnie obowiązuje

Mnie na razie ginka nie wysyła na ktg ale jutro zamierzam ja poprosić po ostatnich ćmieniach okresowych.A jak nie to pójdę sama i już!


za wszystkie nowe tygodnie
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 10:44   #2112
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
ja czegoś nie doczytałam?
zobaczcie jaka promo??????????
http://www.smyk.com/maxi-cosi-mura-3...t-niemowlaka-p
o masakra jaka obniżka
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:44   #2113
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez tunieczka Pokaż wiadomość
Właśnie trochę się tego boje, że jak wróce do pracy a Mała pójdzie do żłobka/przedszkola to będzie non stop chora. Sąsiedzi tak mają, że siedzą z Małą w domu praktycznie co drugi tydzień...nie wiem co na to pracodawca powie.





Dzięki Dziewczyny za radę. Biore Magne B6 3x1 tam jest 48mg magnezu i nie wiem czy nie zwiększyć dawki...ostatnio TZ molestowałam żeby mnie masował, ale padnie jak nie będzie spał w nocy bo rano do pracy, a pozatym wyjeżdża w delegacje i sama będę musiała sobie radzić.
ja mam magnezin 500mg 3 razy dziennie. Tych jonów magnezowych ma 130 mg z tego co wyczytałam na opakowaniu. Więc duża różnica w dawce.

Niekoniecznie będzie chorować moja natalka (odpukać) mało co łapie w klubiku zalezy od dziecka, trzymam kciuki żeby u Was było tak jak w naszym przypadku


Wiecie co, w nosie mam dziś wszystko, sprzątanie, obiad i inne. Ide spać nastawiłam budzik na 14 żeby się zdąrzyc wykąpać niż pojade po natalcie do przedszkola bo przy niej to nie da rady przed wizytą się ogarnąć


nie piszcie dużo
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:47   #2114
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Sama spacerówka. Jest info: Dostępne akcesoria dodatkowe (do kupienia oddzielnie): gondola, fotelik, parasolka, torba.
maxi cosi zawsze sa tak sprzedawane, wszystkie dodatkowe gadżety osobno

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

dzisiaj musze wybłagać bardzo ważny podpis do trybu indywidualnego, jak ten prof mi nie podpisze to leżę i kwiczę :x lecę na uczelnię, miłego dnia
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:48   #2115
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Sama spacerówka. Jest info: Dostępne akcesoria dodatkowe (do kupienia oddzielnie): gondola, fotelik, parasolka, torba.
własnie nie, jest napisane że zestaw zawiera gondolę, fotelik, wózek i śpiworek. czyli bez spacerówki. ale to i tak chyba mega?
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:50   #2116
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c


chce ją chce chce chce
sorki że taki duży ten obrazek ale taki się wstawił
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:50   #2117
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
własnie nie, jest napisane że zestaw zawiera gondolę, fotelik, wózek i śpiworek. czyli bez spacerówki. ale to i tak chyba mega?
Na samym dole, małym druczkiem jest, że gondola i fotelik oddzielnie. Zestaw możesz zrobić sama, jak dokupisz
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:54   #2118
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez peppermint patty Pokaż wiadomość




jak byscie mialy chwile to mamusie,ktore juz mialy cc...jak to jest z tym pierwszym karmieniem piersia po cieciu,bo jakos od samego rana mysle o tym.Jesli przebiega wszystko ok (maluch zdrowy,mama ok) to kiedy pierwszy raz podaja do piersi.Wczoraj od poloznej sie dowiedzialam,ze cewnik moze byc do doby po cieciu,wiec domyslam sie,ze raczej mobilna zbytnio nie bede...ale tak bardzo chcialabym karmic piersia i boje sie,ze przez ciecie to bedzie utrudnione.
zanim naczytam sie w necie- dajcie znac jak mozecie jak to w zyciu wylada
w moim przypadku akurat młodą zobaczyłam po upływie 24 h po cięciu(inkubatorek) i wtedy ja przystawiłam do piersi, pokarm po długich i ciężkich dostałam w 3 dobie po cc.
ale dziewczyny po cc, miały przywiezione dzieci i tatusiowie podkładali do piersi, i żeby dzieci do mamy się poprzytulały. Także nie powinnaś miec problemów po cc, jeśli dzidziuś będzie zdrowy

Witam w dzisiejszym dniu.
Szał dziecięcy pełną parą. Już nie wiem jak się nazywam, jak się w nocy podczas karmienia popatrzyłam do lustra to wygladałam jak potwór. Uroki macierzyństwa i niewyspania
Odespałam rano.
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:55   #2119
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

te ceny na stronie smyka to tylko przez internet? Czy w sklepie takie same będą?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 10:55   #2120
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
chce ją chce chce chce
sorki że taki duży ten obrazek ale taki się wstawił
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:57   #2121
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Dzidzia: dzwoniłam własnie na infolinię smyka. To sama spacerówka. Ten napis: zestaw: gondola itd to tyczy się tego, że możesz do spacerówki dokupić. A szkoda, bo się napaliłam
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:57   #2122
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupowała któraś rajstopki w Smyku? Orientujecie się czy ten rozmia 56/62 to jest taki malutki czy większe wychodzą? Bo doszłam do wniosku, że te moje rajstopy co mam to jednak za wielkie są....
W smyku nie kupowałam,ale ostatnio w takim dzieciowym sklepie .Wzięłam rozm 56/62 i są takie jak chciałam czyli maciupkie

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
nemosek bo praktycznie odkąd zaczęło się przedszkole jest non stop chory... niby nic poważnego, bo przeziębienia (katar, kaszel) ale zawsze przedszkole to zaraza. Idę z nim dziś do pediatry. Zobaczymy co powie...
Od wszystkich się non stop słyszy że jak dziecko pójdzie do żłobka/przedszkola to niestety musi swoje choroby przejść
Ech ale co zrobić....

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość



Ja nie miałam ani razu i jeśli będę miała jakiekolwiek, to pewnie dopiero w szpitalu przed porodem.


Ja będę stelaż znosić do piwnicy, a gondolę tachać do góry, innego wyjścia nie widzę Jeszcze nie wiem, jak to logistycznie ogarnę. A mieszkam na 3p.


Myślę, że Nina nigdzie się jeszcze nie wybiera


Ale jaja, ja zamówiłam za 9zł



No ja też kupiłam za 9zł a teraz patrzę, że faktycznie za 22,99zł Albo się pomylili, albo po prostu jakaś mała ilość za 9zł była
Cieszę się, że skorzystałaś Też mi się wydaje, że cena b.dobra



Kasy na koncie nie ma Czyli uciekamy przed kurierem

O udało się Wam kupić za taką cenę,wow spryciule

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
tak polecacie ten Maltan że aż na doz-ie zamówiłam a trzeba go przed karmieniem zmywać?
W ulotce nie ma jednoznacznie napisane ,kiedyś czytałam że nie trzeba zmywać.
Ale dla bezpieczeństwa usunę go przed karmieniem.

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość

a spocona to i ja, dość już mam, aż po mnie cieknie, a w dzięń normalnie
Mam nadzieje że to nadmiar wody tak jak De pisała.
To taka pewnie dolegliwość na końcówce ciąży
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:57   #2123
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Anoula powodzenia na uczelni

Ja wstawiłam pranie młodej, z ostatniego kartonu okazało się że jednak będą dwa prania jeszcze!! Kto mi to wyprasuje ide dalej ogarniać i troche zmieniać
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:58   #2124
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
te ceny na stronie smyka to tylko przez internet? Czy w sklepie takie same będą?
Tylko przez internet. Ale część rzeczy mozesz odebrac w salonach empik za free.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:58   #2125
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
ja czegoś nie doczytałam?
zobaczcie jaka promo??????????
http://www.smyk.com/maxi-cosi-mura-3...t-niemowlaka-p
Ale to chyba tylko za spacerówkę
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:58   #2126
tunieczka
Raczkowanie
 
Avatar tunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 87
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
ja swojego męża kiedyś bardzo zestresowałam, bo mnie skurcz do płaczu doproadził i aż jego obudziłam i jak zapytał co mi jest to powiedziałam tylko, że: skurcz, a on myślał że ja już rodzę dopiero się dopytał gdzie ten skurcz, na przyszłość mam mówić, że łydka, albo noga a nie straszyć go skurczami chyba ze faktycznie to będą skurcze jak na poród
To musiał się biedny zestresować
Ja ostatnio obudziłam się z wrzaskiem, TZ na równe nogi skoczył co się dzieje, a ja krzycze noga Poźniej stwierdziłam że jak skurcz nogi tak boli to ja nie rodze

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;43206490]Mi magnez nie pomaga Biorę bardzo dużo- do 5 tabletek dziennie, ale skurcze łydek i stóp mam okropne, w nocy nie śpię bo muszę sobie je rozmasowywać, ból okropny..

A tak w ogóle to witam się i zaraz uciekam do łazienki...
Już od kilku dni nie mogę nic zjeść do mnie mdli okropnie, do tego po zjedzeniu czegokolwiek zaczyna mi być strasznie słabo- jakbym miała zemdleć... Przechodzi jak wszystko zwrócę masakra... nie wiem co się dzieje

Zaraz Was podczytam jak mi się zrobi trochę lepiej[/QUOTE]
Współczuje problemów żołądkowych...ehhh...w ciąży to zawsze cos sie przyplącze

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Na skurcze łydek, prócz magnezu mi gin jeszcze kazał robić masaże łydek przed snem. Oczywiście, jako, że w pozycji leżącej mam wdzięk przewróconego na skorupę żółwia- robi je mąż. Należy nóżki dać do góry [ja daję na dużą, grubą poduchę lidlową], i od kostek tak jakby "ściągać" krew w kierunku kolan. Bo te skurcze w ciąży to podobno od zastoju krwi czy coś. I jak czasem nie mam tego masażu, to mimo ogromnej dawki i magnezu i potasu, w nocy mnie budzę skurcze niestety. Spróbuj Nie zaszkodzi na pewno
Dziękuje dziś wypróbuje i zobacze czy uda się przespać nockę.

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja mam magnezin 500mg 3 razy dziennie. Tych jonów magnezowych ma 130 mg z tego co wyczytałam na opakowaniu. Więc duża różnica w dawce.

Niekoniecznie będzie chorować moja natalka (odpukać) mało co łapie w klubiku zalezy od dziecka, trzymam kciuki żeby u Was było tak jak w naszym przypadku


Wiecie co, w nosie mam dziś wszystko, sprzątanie, obiad i inne. Ide spać nastawiłam budzik na 14 żeby się zdąrzyc wykąpać niż pojade po natalcie do przedszkola bo przy niej to nie da rady przed wizytą się ogarnąć


nie piszcie dużo
Dużo tego magnezu rzeczywiście. Zapytam gina czy mogę zwiększyć dawkę, bo sama nie chce jakoś eksperymentować.

Mam nadzieje że nasza mała też będzie odporna, bo nie wyobrażam sobie zwolnień co dwa tygodnie.
tunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:04   #2127
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
maxi cosi zawsze sa tak sprzedawane, wszystkie dodatkowe gadżety osobno

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

dzisiaj musze wybłagać bardzo ważny podpis do trybu indywidualnego, jak ten prof mi nie podpisze to leżę i kwiczę :x lecę na uczelnię, miłego dnia


Podpisze

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja mam magnezin 500mg 3 razy dziennie. Tych jonów magnezowych ma 130 mg z tego co wyczytałam na opakowaniu. Więc duża różnica w dawce.

Niekoniecznie będzie chorować moja natalka (odpukać) mało co łapie w klubiku zalezy od dziecka, trzymam kciuki żeby u Was było tak jak w naszym przypadku


Wiecie co, w nosie mam dziś wszystko, sprzątanie, obiad i inne. Ide spać nastawiłam budzik na 14 żeby się zdąrzyc wykąpać niż pojade po natalcie do przedszkola bo przy niej to nie da rady przed wizytą się ogarnąć


nie piszcie dużo
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:05   #2128
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
nie nie jesteś głupia, ja mam pięć tych prześcieradełek 3 do łóżeczka- dwa fortte i jeden pluszowy i 2 na przewijak
To mamy tyle samo, tylko ja mam o jedno mniej do łóżeczka, ale za to do wózka mam

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Witam moje Panie!
Dzisiaj mam jechać na jakieś tam warsztaty "Świadoma mama" i coś mi się nie chcę... ciekawe czy warto. Ma być na temat żywienia w ciąży i żywienia dziecka, jogi i masażu Shantala... sama nie wiem...
Idz, idz Ja też się wybieram, ale pod koniec miesiąca dopiero, więc relacje mi zdasz
Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Witam się w 32tc

Po wizycie no cóż....
z Małą wszystko bardzo dobrze, przybiera ładnie na wadze, Pani powiedziała, że taka zgrabna dziewczynka będzie pod względem wagi i wymiarów
Ale... KTG wyszło tragicznie :/ Przez całe badanie miałam non stop skurcze, skurcz za skurczem, które dochodziły nawet do 90. Ginka powiedziała, że to trochę za wcześnie jak na 32tc żeby aż takie częste skurcze były. Mówiła, że może być z 5, 6, a mnie wyszło chyba z 20 jak nie więcej :/ Do jutra mam brać Luteinę 2-1-2, Nospę 3x1 i Magnez 3x2 i jutro na 12 idę znów na KTG. Jak leki nie zadziałają to ma mnie skierować do szpitala Oby jednak zadziałały! Mam odpoczywać, nie nosić, dźwigać itp. Jedynie co jest dobrą wiadomością to to że szyjka się nie skróciła mimo tych skurczów, więc Mała się jeszcze na świat nie wybiera
Aaaa i łożysko mam 2st - co też trochę za wcześnie jak na 2gi stopień :/
Według państwowego usg też mam łożysko 2st. Prywatnie nic gin nie mówił, co najśmieszniejsze. Chyba nie ma się co martwić na tym etapie. Odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Babku - ja dostałam przedwczoraj łóżeczko z resztą pierdół, na szczęście w paczce było wszystko + gratis dodatkowe prześcieradło na łóżeczko. Z tym że dzwoniłam do tego gościa w poniedziałek i co tu dużo mówić nagadałam mu porządnie.
Pamiętaj że on jest miły bo sobie nagrabił i musi być miły , nie żałuj go broń boże. Po rozmowie ze mną chyba mu mina zrzedła
[B]
Nawet gratis w sumie fajniejszy dostałaś, bo ja dostałam na przewijak prześcieradełko Ajj za miękka byłam

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
A Babku pięknie w tej Waszej sypialni kuchnia też śliczna, bo wczoraj nie chwaliłam, A Fifcio to tak będzie miała- dmuchwca, latawce, wiatr
I tak mu będę śpiewać
W ogóle coś mi się porobiło z tym śpiewaniem. Ja nienawidzę śpiewać, a odkąd w te kołysanki się wkręciłam, to łażę po domu, trzymam się za brzucho i śpiewam Fifciowi

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Miałam pytać- dziewczyny mieszkające na wysokościach, ale bez windy- gdzie będziecie trzymać wózki? w domu, na klatce pod drzwiami, na dole??
U mnie na klatce normalnie trzymają dziewczyny i jeszcze nic się nie stało, chociaż znając moje szczęście, będę pierwsza, której ukradną wózek

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Kurde ale numer, ja właśnie sobie kupiłam 2 paczki (Aaby dziękuję za info bo ta cena 9 zł jest REWELACYJNA!) i za chwile wchodzę raz jeszcze a tam właśnie cena 22,99! Coś im się chyba pomyliło z tą ceną 9 zł i to zmienili właśnie, a dosłownie 3 minuty wcześniej kupiłam i zapłaciłam paybackiem w tej niskiej cenie....
No to nieźle Wam się udało
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
ja czegoś nie doczytałam?
zobaczcie jaka promo??????????
http://www.smyk.com/maxi-cosi-mura-3...t-niemowlaka-p
O kurcze, nieźle. Szkoda, że już wózek mam

Witam i ja, w dodatku chyba w 9 miesiącu
Nocka w miarę, z rana pojechałam na badania, coś sprzątnę, wyskoczę na szybką kawkę z koleżankami i o 18 wizyta.

Teraz wskoczę do wanny, przygotować fryz na wizytę
A nie pisałam Wam, że ginka państwowo zabroniła mi się golić Na szczęście ostatnio nie badała mnie na fotelu, więc nie widziała, że się nie stosuję. Dziewczyny, a Wam zwracają uwagę lekarze na temat golenia? (ja to lubię tak na łyso )
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:07   #2129
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

chce ją chce chce chce
sorki że taki duży ten obrazek ale taki się wstawił
Super czapa widziałam ją w smyku bodajże

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
w moim przypadku akurat młodą zobaczyłam po upływie 24 h po cięciu(inkubatorek) i wtedy ja przystawiłam do piersi, pokarm po długich i ciężkich dostałam w 3 dobie po cc.
ale dziewczyny po cc, miały przywiezione dzieci i tatusiowie podkładali do piersi, i żeby dzieci do mamy się poprzytulały. Także nie powinnaś miec problemów po cc, jeśli dzidziuś będzie zdrowy

Witam w dzisiejszym dniu.
Szał dziecięcy pełną parą. Już nie wiem jak się nazywam, jak się w nocy podczas karmienia popatrzyłam do lustra to wygladałam jak potwór. Uroki macierzyństwa i niewyspania
Odespałam rano.
Spokojnie małymi kroczkami ogarniesz wszystko
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:07   #2130
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez peppermint patty Pokaż wiadomość
jak byscie mialy chwile to mamusie,ktore juz mialy cc...jak to jest z tym pierwszym karmieniem piersia po cieciu,bo jakos od samego rana mysle o tym.Jesli przebiega wszystko ok (maluch zdrowy,mama ok) to kiedy pierwszy raz podaja do piersi.Wczoraj od poloznej sie dowiedzialam,ze cewnik moze byc do doby po cieciu,wiec domyslam sie,ze raczej mobilna zbytnio nie bede...ale tak bardzo chcialabym karmic piersia i boje sie,ze przez ciecie to bedzie utrudnione.
zanim naczytam sie w necie- dajcie znac jak mozecie jak to w zyciu wylada

Ja miałam cc o 1.50 w nocy, o 11 przynieśli mi małą pokazać- nadal leżałam i miałam cewnik, wyjęli go dopiero jak przewozili mnie z sali obserwacyjnej na ogólną. Jak już usiadłam, jakoś po 15, to przyszła położna i powiedziała, że trzeba spróbować karmić. Przyniosła mi takie miękkie krzesło z podłokietnikami i kazała usiąść, pod nogi dała podnóżek i położyła mi małą na ręce, przystawiłam do piersi i od razu załapała. Nie było problemów, od tamtej chwili karmiłam 7m-cy i cały czas był pokarm. Po 7 zaczął zanikać i jakoś tak naturalnie przeszłyśmy na karmienie butelką.

Przyszła do mnie przed chwilą wygrana od Canpolu: zestaw do porodu: wkładki, majteczki, podkłady- ale w takich ilościach, że nie wiem po co mi aż tyle
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.