Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. cz. X - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
W brzuchu pupę swą wypina- chce na świat juz przyjść dziecina! 3 4,92%
Rodzić juz nadchodzi czas - przerażenie jest wśród nas! 1 1,64%
Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! 55 90,16%
Bolą plecy, boli zad - ile trwać ma ciąża ta? 0 0%
Dzieci w brzuchu, dzieci w wózkach - poczekalni to końcówka! 2 3,28%
listopadowo grudniowe mamusie 0 0%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 12:34   #2161
iskra75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

witajcie Mamusie
My zaczęliśmy 33 tc... mówili że będzie się dłużyć a te tyg leeeecą
Może któraś mi tu coś poradzi.. od jakiegoś tyg mam potworne swędzenie dłoni.. ale takie szaleńcze bardziej oczywiście na wieczór ale i w ciągu dnia jest Meksyk :/ wieczorami dochodzi swędzenia stóp.. w zasadzie tylko palce i pięty... wystraszyłam się że to może cholestaza.. ale ASPAT i ALAT super i cała reszta wynikow też.. nie zmieniłam żadnych kosmetyków, nic nowego nie używam.. a szału dostaję i nie wiem jak mam sobie ulżyć..

a tak poza tym od kilku dni czeka fuura prania Małego do wyprasowania no i co? oczywiście NIC mi się nie chce... cały dzień bym leżała
__________________
[
iskra75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:40   #2162
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

iskra-nawilzaj, najlepiej olejkami.Ja mam z weledy. Mnie dopada swedzenie stop i lydek.Dloni tez, ale wyniki mam ok.

Ale pedzicie, nie nadazam za wami
Od przyszlego tygodnia niech sie dzieje co chce.
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2013-10-10 o 12:42
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:46   #2163
iskra75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
iskra-nawilzaj, najlepiej olejkami.Ja mam z weledy. Mnie dopada swedzenie stop i lydek.Dloni tez, ale wyniki mam ok.

Ale pedzicie, nie nadazam za wami
Od przyszlego tygodnia niech sie dzieje co chce.
De ale masz jakiś konkretny? nie wiem do ciała/do rąk.. nie miałam nigdy ich kosmetyków to nawet nie znam.. :/
__________________
[
iskra75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:49   #2164
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Mam z wyciagiem z granatu.Pieknie pachnie. Odkad go uzywam mam spokoj.A moze mi poprostu przeszlo.Tego sie nie dowiem.

O kurcze ale u was te olejki drogie- u mnie kosztuja 16 euro

http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...em-100-ml.html
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2013-10-10 o 12:51
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:50   #2165
iskra75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Mam z wyciagiem z granatu.Pieknie pachnie. Odkad go uzywam mam spokoj.A moze mi poprostu przeszlo.Tego sie nie dowiem.
ok dziękuję polecę dziś do apteki kupić bo idzie pier..dolca dostać
__________________
[
iskra75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:07   #2166
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

czesc

matko jaka mialam noc, masakra, nie wiadomo jak sie ulozyc zeby bylo dobrze,

gratuluje kolejnych tygodni,

acelinka czapka super, sama ja chcialam ale tz na mnie naskoczyl (oczywiscie w zartach) ze wszystko z uszami bym kupowala

dzidzia super, ze jest lepeiej,

Sylwia sliczny kombinezon,


czas zasuwa, ja dzis niby 31 tydzien czyli od jutra 8 miesiac,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:17   #2167
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
hmm j piersią nie karmię, sciągam mleko laktarorem i podeje z butelki, i wychodzi nam jedno nocne karmienie i to na spiąco, bo mała ma jeść regularnie co 3,4 h. A poznawanie w toku, wiem już mniej wiecej o co jej chodzi. ale kolorowo nie ejst, trzeba czasu


Domi właśnie popatrzyłam że \Jaś urodził sie mniejszy od Liwki i sobie pomyślałam ze mamy podobne problemu z ubieraniem

Beatka ze wszystkim sobie poradzisz ! Każdego dnia będzie coraz lepiej

Powiem Ci że ja na początku miałam problemy z ubraniem małego teraz wzbogaciłam się o kilka malusieńkich rzeczy (mama pobuszowała po lumpeksach) i problemu już nie ma

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że Jasiowi przeszły te brzuszkowe bóle, teraz możecie tylko sie rozkoszować pięknym macierzyństwem.
Uwielbiam jak piszesz, podziwiam Cię jaka jesteś zaradna, że mimo malutkiego dziecka masz czas na pranie, sprzątanie, zrobienie obiadu i ploteczki na wizażu. Mam nadzieję, ze i ja po porodzie tak sobie ogarnę czas, że będę mogła wszystko zrobić.
Co do remontu świetnie, że tak szybko i sprawnie to idzie, nic tylko patrzeć końca. A rodziców rozumiem, chcą Wam pomóc jak najwięcej póki jeszcze mają siłę i możliwości. Też kiedyś toczyłam z mamą o to spory, że przecież mogę sobie sama za coś zapłacić, a ona stwierdziła, że takim drobnym gestem, że ona moze mi coś kupić czy zrobić ją uszczęśliwiam, bo wtedy ma poczucie, że mimo dorosłości i własnej rodziny nadal jest mi potrzebna. A poza tym kiedyś to się zmieni i kiedyś my będziemy musieli zająć się naszymi rodzicami i odwdzięczyć się im z nawiązką za to, że nas wychowywali i troszczyli się na każdym kroku.

Wiem, że dużo czasu, ale czas leci nieubłaganie. Ja nie wiem jakim cudem z połowy września mamy już niemal połowę października, przecież nie przespałam tego, a tak mi śmignęło, że nie wiem sama kiedy.

Wydaje mi się, że dupeczka równie dobrze się wpasuje w kanał co główka, no chyba, że gdzieś ma podwinięte nóżki to może być troszkę gorzej.
Zawsze powtarzałam sobie że jak kiedyś urodzę dziecko to nie chcę być taka jak te wszystkie dziewczyny z perfekcyjnej pani domu którym się wydaje że jak urodziły dziecko to o dom już dbać nie trzeba. Wiem że teściowa mogłaby mnie w wielu rzeczach wyręczyć ale chcę sama Dzisiaj musiałam powiesić pranie na polu bo w domu nie ma nawet gdzie więc ubrałam Jaśka i w wózku leżał obok mnie a ja wieszałam ciuchy za drugim razem poprosiłam mojego tatę żeby do niego zaglądał co chwilkę. Nie raz okropnie się denerwuje kiedy mam coś zaplanowane a Jaśko nie chce spać, oczywiście nie denerwuje się na Jaśka tylko na siebie że nie potrafię pogodzić tego jakoś tak żeby zająć się tym co chciałam zrobić i małym jednocześnie
Ogólnie baaaaardzo podoba mi się macierzyństwo Jaś nawet jak płacze, wymusza, krzyczy i chce się bawić w środku nocy jest najukochańszym szkrabem pod słońcem


Zadzwoniłam do męża praktycznie z płaczem że tragedia jest z tym naszym pokojem i że ciągle coś wychodzi, bo teraz jeszcze pytali mnie co robić z podłogą. Była opcja żeby parkiet cyklinować (chyba dobrze napisałam ), położyć panele, wykładzinę albo zostawić taki brzydki jak teraz Powiedziałam mężowi że ma wziąć od siostry pieniądze które mu wisi bo musimy się zastanowić co zrobić z podłogą i kupić jakieś panele albo wykładzinę a on do mnie "zgadzam się na wszystko, jeśli Tobie się będzie podobać to mi też" no i powiedział że będzie się upominał o pieniądze Uwielbiam mojego męża za to że daje mi we wszystkim wolną rękę
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 13:28   #2168
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Z bawełny jak dobrze pamiętam taka raczej na wiosnę cieńsza mi wydaje się.Ale wiesz ja niedoświadczona mamuśka,biorę instynktownie pewne rzeczy
dzięki

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość

Rzuciło mi się w oczy że Trele pisała że pije herbatkę z cytryną i tutaj pytanie do doświadczonych mamuś, czy mogę pić herbatkę z cytryną ? bo od kąd wróciłam ze szpitala się nad tym zastanawiam


Dziękuję dziewczyny że pytacie o Jaśkowy brzuszek
Póki co nic złego się nie dzieje, jeden dzień był taki że dał nam popalić, na drugi dzień z samego rana dostał kropelki i jak ręką odjął...
Dzisiaj była położna i powiedziała że te bóle brzuszka są normalne bo jelitka tego małego człowieczka jeszcze nie są w pełni rozwinięte.
Muszę się zgłosić w następnym tygodniu do lekarza z Jaśkiem bo położną zaniepokoiło to że minęły 3 tygodnie od porodu a Jaś nadal jest lekko przyżółcony...

Zostałam dzisiaj sama z Jaśkiem w domu i radzimy sobie świetnie, jedno pranie już zrobione, drugie się właśnie pierze, kuchnia ogarnięta, obiad ugotowany, zaraz będę wołać robotników żeby coś ciepłego zjedli.
aleś Ty ogarnięta mamusia

ciesze sie że brzunio okej

spróbuj z tą cytrynką w końcu ile jej jest w tej herbacie?

co do remontu - my jestesmy po ślubie 3 lata, razem mieszkamy od 5 lat a teraz przy remoncie nasze mamy też nas wsparły finansowo. Pomyśl sobie, że przecież za 20 lat też Jaśkowi chętnie pomożesz jeśli będziesz mogła

szkokda że tak rzeczy wynikaja przy tym remoncie, tak jest chyba zawsze z remontami ale tato da rade i na pewno zrobi to najszybciej jak to możliwe niestety domy często są tak budowane. Ja mieszkam w bloku i własnie wszystko też wygląda mniej-więcej tak jak opisujesz -ściany krzywe, rurki byle jakie itd. Trzymam kciuki za ten Wasz remont
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość

Pytałyście o Paulę i Majkę.Chyba się nie obrazi jak napiszę po krótce co u niej:
Od wtorku jest w domu. U Majeczki na szczęście wszystko dobrze, toleruje mleczko i codziennie dostaje większe porcje .
Paulina odciąga mleko co 3-4 godziny a tak to próbuję się oszczędzać, choć coś tam powoli robi w domu.


Myślę że niedługo się odezwie i coś więcej napisze,teraz Malutka jest najważniejsza
suuuper
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Auuuu, napisałam dłuższego posta i mnie wylogowało z wizażu i wszystko zniknelo
Więc tak na szybko- Lineczka- ja składałam kilka miesięcy temu te dokumenty o zwrot VAT, te wszystkie formularze znajdziesz na stronie MF, część jest iż tego co pamiętam interaktywna więc łatwiej się wypełnia

Uciekam do miasta
a to można już składać? Bo ja myślałam że z rozliczeniem rocznym trzeba to zrobić.
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość

Witam się z Wami w 36 tygodniu czyli chyba w 9 miesiącu
Zostało mi 34 dni do porodu Wybaczcie mi za dzisiaj ale jakoś nie mam narazie weny...ćmi mnie dziś jakoś dziwnie i w ogóle jakaś taka rozbita jestem. Później do Was zajrzę narazie idę jeszcze poleżeć.
jaki biometr niekorzystny dziś
Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
śliiiiczny!
Cytat:
Napisane przez iskra75 Pokaż wiadomość
witajcie Mamusie
My zaczęliśmy 33 tc... mówili że będzie się dłużyć a te tyg leeeecą
Może któraś mi tu coś poradzi.. od jakiegoś tyg mam potworne swędzenie dłoni.. ale takie szaleńcze bardziej oczywiście na wieczór ale i w ciągu dnia jest Meksyk :/ wieczorami dochodzi swędzenia stóp.. w zasadzie tylko palce i pięty... wystraszyłam się że to może cholestaza.. ale ASPAT i ALAT super i cała reszta wynikow też.. nie zmieniłam żadnych kosmetyków, nic nowego nie używam.. a szału dostaję i nie wiem jak mam sobie ulżyć..

a tak poza tym od kilku dni czeka fuura prania Małego do wyprasowania no i co? oczywiście NIC mi się nie chce... cały dzień bym leżała
a robiłaś badania? Może zidzia uciska na wątrobe, albo może to holestaza jakaś?
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość

acelinka czapka super, sama ja chcialam ale tz na mnie naskoczyl (oczywiscie w zartach) ze wszystko z uszami bym kupowala
heeeeej
hehhhe no i co że z uszami
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:32   #2169
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
noooo to niedługo będzie się działo
nawet mi nie mów
Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
to samo powiedziałam swojemu ginowi
taki urok ciąży, jedne przechodzą pięknie i gładko, inne nie
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość


Dziewczyny przyszedł właśnie mój tata i mówi że remont naszej sypialni to katastrofa... Jak teściowie zaczęli budować ten dom to teść umarł, teściowa została bez kasy i robiła wszystko tanim kosztem. Teraz robiąc remont trzeba robić wszystko do podstaw. Ściany krzywe, rury do grzejnika jakieś niestandardowe i jest problem żeby zamocować nowy bo nie podchodzi do rur, prąd jakoś śmiesznie zrobiony i jakieś zwarcia się robią, wszystko trzeba kuć, ściany równać i jakieś płyty wstawiać żeby to wyglądało tak jak powinno... Remont miał trwać tydzień, góra do wtorku lub środy. Teraz mam obawy czy w miesiąc uda się to wszystko skończyć
Remonty... rozumiem i współczuje!!
Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
śliczny jest
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
acelinka czapka super, sama ja chcialam ale tz na mnie naskoczyl (oczywiscie w zartach) ze wszystko z uszami bym kupowala
moja mama tak samo się ze mnie śmieje i mówi ciągle, że to dziecko, a nie zwierzątko
O matko i córko! Nie wiedziałam, że tak wykończy mnie odkurzenie 120 metrów na 3 razy musiałam rozłożyć, a i tak chyba zaraz mi pęknie kręgosłup
Idę smażyć kotlety
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:33   #2170
iskra75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a robiłaś badania? Może zidzia uciska na wątrobe, albo może to holestaza jakaś?
robiłam i wyniki ok, lekarz mówił że jest dobrze i gorzej jakby brzuch do tego swędział, a tak dramatu nie ma. pewnie hormony.. a że uciska to więcej jak pewne.. apetytu brak+ mega zgaga no i jest dupką w dole więc główką świdruje po wnętrznościach
__________________
[
iskra75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:35   #2171
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Zawsze powtarzałam sobie że jak kiedyś urodzę dziecko to nie chcę być taka jak te wszystkie dziewczyny z perfekcyjnej pani domu którym się wydaje że jak urodziły dziecko to o dom już dbać nie trzeba. Wiem że teściowa mogłaby mnie w wielu rzeczach wyręczyć ale chcę sama Dzisiaj musiałam powiesić pranie na polu bo w domu nie ma nawet gdzie więc ubrałam Jaśka i w wózku leżał obok mnie a ja wieszałam ciuchy za drugim razem poprosiłam mojego tatę żeby do niego zaglądał co chwilkę. Nie raz okropnie się denerwuje kiedy mam coś zaplanowane a Jaśko nie chce spać, oczywiście nie denerwuje się na Jaśka tylko na siebie że nie potrafię pogodzić tego jakoś tak żeby zająć się tym co chciałam zrobić i małym jednocześnie
Ogólnie baaaaardzo podoba mi się macierzyństwo Jaś nawet jak płacze, wymusza, krzyczy i chce się bawić w środku nocy jest najukochańszym szkrabem pod słońcem


Zadzwoniłam do męża praktycznie z płaczem że tragedia jest z tym naszym pokojem i że ciągle coś wychodzi, bo teraz jeszcze pytali mnie co robić z podłogą. Była opcja żeby parkiet cyklinować (chyba dobrze napisałam ), położyć panele, wykładzinę albo zostawić taki brzydki jak teraz Powiedziałam mężowi że ma wziąć od siostry pieniądze które mu wisi bo musimy się zastanowić co zrobić z podłogą i kupić jakieś panele albo wykładzinę a on do mnie "zgadzam się na wszystko, jeśli Tobie się będzie podobać to mi też" no i powiedział że będzie się upominał o pieniądze Uwielbiam mojego męża za to że daje mi we wszystkim wolną rękę
jesteś super mama, żona, pani domu

cyklinowanie przy Jasieńku bym odradzała jednak bo to kupa kurzu i smród lakieru. A panele można położyć na ten parkiet, jak się Wam za kilka lat zamarzy drewniana podłoga to wtedy bez problemu panele się ściągnie i można cyklinowac


Lece pod prysznic i do przedszkola 2 godzinki snu dobrze mi zrobiły
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 13:38   #2172
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Sylwia Fajny kombinezon

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Mam z wyciagiem z granatu.Pieknie pachnie. Odkad go uzywam mam spokoj.A moze mi poprostu przeszlo.Tego sie nie dowiem.

O kurcze ale u was te olejki drogie- u mnie kosztuja 16 euro

http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...em-100-ml.html
No u nas Weleda bardzo droga niestety

Następne prasowanie skończone
Udeczka się pieką,ziemniaczki gotują
Głodna jestem!

Jaki tutaj spokój dzisiaj
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:38   #2173
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
moja mama tak samo się ze mnie śmieje i mówi ciągle, że to dziecko, a nie zwierzątko
to moj tz mowi podobnie
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:39   #2174
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość

moja mama tak samo się ze mnie śmieje i mówi ciągle, że to dziecko, a nie zwierzątko
O matko i córko! Nie wiedziałam, że tak wykończy mnie odkurzenie 120 metrów na 3 razy musiałam rozłożyć, a i tak chyba zaraz mi pęknie kręgosłup
Idę smażyć kotlety
Ty nie przesadzasz z tym sprzątaniem? Odpoczywać proszę

ja w sumie czapeczki to mam z uszkami i kombinezonik a tażyrafke chyba kupie, ale najpierw pylne się do sklepu zobaczyć czy nie będzie za cienka
Cytat:
Napisane przez iskra75 Pokaż wiadomość
robiłam i wyniki ok, lekarz mówił że jest dobrze i gorzej jakby brzuch do tego swędział, a tak dramatu nie ma. pewnie hormony.. a że uciska to więcej jak pewne.. apetytu brak+ mega zgaga no i jest dupką w dole więc główką świdruje po wnętrznościach
a to dobrze

wiem że na swędzenie okłady z mokrego ręcznika pomagają, ale teraz pora roku taka troche niesprzyjająca na obkładanie się mokrym.


Miłego popołudnia dam znać co na wizycie ale nie wiem czy wieczorem czy rano dopiero
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:40   #2175
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzisiaj musiałam powiesić pranie na polu bo w domu nie ma nawet gdzie więc ubrałam Jaśka i w wózku leżał obok mnie a ja wieszałam ciuchy za drugim razem poprosiłam mojego tatę żeby do niego zaglądał co chwilkę. Nie raz okropnie się denerwuje kiedy mam coś zaplanowane a Jaśko nie chce spać, oczywiście nie denerwuje się na Jaśka tylko na siebie że nie potrafię pogodzić tego jakoś tak żeby zająć się tym co chciałam zrobić i małym jednocześnie
Ogólnie baaaaardzo podoba mi się macierzyństwo Jaś nawet jak płacze, wymusza, krzyczy i chce się bawić w środku nocy jest najukochańszym szkrabem pod słońcem
Szkol meza, szkol
Dzieci do roku nie umieja wymuszac. Wymuszanie zaczyna sie pozniej. Teraz tylko placze o podstawowe potrzeby.
A co do radzenia sobie- oj pamietam jak majac dziecko w nosidelku pielilam w ogrodku czy jak spal w wozku malowalam plot, by zrobic mezowi niespodzianke.Masz racje, jak sie chce to sie da zrobic i polaczyl wszystko. Ty masz jeszcze dobrze, bo nie masz calego domu na glowie, dzielisz prace z tesciowa, a to duza pomoc.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:45   #2176
24Kasiula24
Raczkowanie
 
Avatar 24Kasiula24
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 401
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

a ja mam dziś jakąś depresje

Leże sobie od rana sama, nudze się strasznie, nic mi dziś nie wychodzi
Ciśnienie tak średnio spada, niy wiem że od razu nie spadnie bo w szpitalu dopiero po całym dniu i nocy zaczeło się normować ale i ta mnie wszystko denerwuje

a do tego Mały mnie jeszcze dziś porządnie nie skopał
24Kasiula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:52   #2177
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

matko jaka mialam noc, masakra, nie wiadomo jak sie ulozyc zeby bylo dobrze,

gratuluje kolejnych tygodni,

acelinka czapka super, sama ja chcialam ale tz na mnie naskoczyl (oczywiscie w zartach) ze wszystko z uszami bym kupowala

dzidzia super, ze jest lepeiej,

Sylwia sliczny kombinezon,


czas zasuwa, ja dzis niby 31 tydzien czyli od jutra 8 miesiac,
Połowa wątku chyba dzisiaj po kiepskiej nocy albo z kiepskim samopoczuciem.


Za☠☠☠iście tż mnie podbudował

Naprawa piecyka 2 stówy (co za idioci tutaj mieszkali -gość nam powiedział że piecyk nie łączył i groziło wybuchem)
Jeszcze akumulator w samochodzie i jakieś dysze czy cuś prawie 1000
☠☠☠☠a

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
nawet mi nie mów

taki urok ciąży, jedne przechodzą pięknie i gładko, inne nie

Remonty... rozumiem i współczuje!!

śliczny jest

moja mama tak samo się ze mnie śmieje i mówi ciągle, że to dziecko, a nie zwierzątko
O matko i córko! Nie wiedziałam, że tak wykończy mnie odkurzenie 120 metrów na 3 razy musiałam rozłożyć, a i tak chyba zaraz mi pęknie kręgosłup
Idę smażyć kotlety
Łoo rany masz co odkurzać,zluzuj trochę bo Leosiek się zbuntuje

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez 24Kasiula24 Pokaż wiadomość
a ja mam dziś jakąś depresje

Leże sobie od rana sama, nudze się strasznie, nic mi dziś nie wychodzi
Ciśnienie tak średnio spada, niy wiem że od razu nie spadnie bo w szpitalu dopiero po całym dniu i nocy zaczeło się normować ale i ta mnie wszystko denerwuje

a do tego Mały mnie jeszcze dziś porządnie nie skopał
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:53   #2178
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja w sumie czapeczki to mam z uszkami i kombinezonik a tażyrafke chyba kupie, ale najpierw pylne się do sklepu zobaczyć czy nie będzie za cienka
no ona wydaje mi sie bardziej na wiosne,

Kasiula

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
P
Za☠☠☠iście tż mnie podbudował

Naprawa piecyka 2 stówy (co za idioci tutaj mieszkali -gość nam powiedział że piecyk nie łączył i groziło wybuchem)
Jeszcze akumulator w samochodzie i jakieś dysze czy cuś prawie 1000
☠☠☠☠a
niezle,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:55   #2179
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez 24Kasiula24 Pokaż wiadomość
a ja mam dziś jakąś depresje

Leże sobie od rana sama, nudze się strasznie, nic mi dziś nie wychodzi
Ciśnienie tak średnio spada, niy wiem że od razu nie spadnie bo w szpitalu dopiero po całym dniu i nocy zaczeło się normować ale i ta mnie wszystko denerwuje

a do tego Mały mnie jeszcze dziś porządnie nie skopał
Może to przez pogodę? Ja podobnie się czuję juz drugi dzień. A miewam problemy z ciśnieniem.

Mój Miś też dziś mniej się wierci. A ja mam jakoś mało sił, wczoraj resztkę prasowania chciałam zrobić to prawie padłam nad deską i rozłożyłam to na 2 dni...

Ale jest plus dzisiejszego dnia: u mnie dziś otworzyli Lidla i moja mama upolowała dresik i bluzę
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 13:55   #2180
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

zwariowaneserduszko- chodz do mnie, mam troche wiecej do odkurzania a sily i checi brak

nemosek- kocham takie niespodziewane wydatki. My ostatnio bankrutujemy przez nasza kotke- miesiac temu 300 euro, wczoraj 180. Na dniach szykuje sie nastepna wizyta.

kasiula- zjedz sobie czekolade.Ja zrobilam kilka dni temu blok czekoladowy i zajadam codziennie.
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:59
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:03   #2181
tunieczka
Raczkowanie
 
Avatar tunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 87
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Super że u Pauli i Majeczki wszystko w porządku


Dziewczyny przyszedł właśnie mój tata i mówi że remont naszej sypialni to katastrofa... Jak teściowie zaczęli budować ten dom to teść umarł, teściowa została bez kasy i robiła wszystko tanim kosztem. Teraz robiąc remont trzeba robić wszystko do podstaw. Ściany krzywe, rury do grzejnika jakieś niestandardowe i jest problem żeby zamocować nowy bo nie podchodzi do rur, prąd jakoś śmiesznie zrobiony i jakieś zwarcia się robią, wszystko trzeba kuć, ściany równać i jakieś płyty wstawiać żeby to wyglądało tak jak powinno... Remont miał trwać tydzień, góra do wtorku lub środy. Teraz mam obawy czy w miesiąc uda się to wszystko skończyć
Niestety z domami budowanymi kiedyś tak jest, wszystko było robione z tego co udało się "zdobyć" i tak teraz wygląda. Przy remontach to zawsze czas i budżet jaki zakładamy trzeba przemnożyć przez dwa co najmniej, bo zawsze wychodzą niespodziewne rzeczy do robienia a to czas i kasa Świetnie sobie radzisz z Małym i jeszcze wszystko wokół ogarniasz...mam nadzieje że też będę miała takiego powera

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Piękny ten kombinezonik Tez bym taki chciała, ale mam już dwa na 56-62

Cytat:
Napisane przez 24Kasiula24 Pokaż wiadomość
a ja mam dziś jakąś depresje

Leże sobie od rana sama, nudze się strasznie, nic mi dziś nie wychodzi
Ciśnienie tak średnio spada, niy wiem że od razu nie spadnie bo w szpitalu dopiero po całym dniu i nocy zaczeło się normować ale i ta mnie wszystko denerwuje

a do tego Mały mnie jeszcze dziś porządnie nie skopał
Głowa do góry, ciśnienie na pewno spadnie. Poczytaj coś przyjemnego, albo pooglądaj to od razu czas zacznie szybciej mijać i zrobi Ci się przyjemniej.
tunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:14   #2182
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Kociak85 dobra i taka wygrana

dzidziadziumdzia dla Witusia, jeszcze 300 g i będzie 2 kg a wtedy do domku

Miss Triss, Nasturcja zdrówka dużo!!!!!

issia88 oby skurcze przeszły!!!!

motylek85dobrze, że nocka spokojna Oby tak dalej

anulka2205 u nas też 3 piętro bez windy i opcje są trzy: albo wózek do piwnicy(jeszcze tam nie byłam bo muszę się o klucz do właściciela uśmiechnąć), albo stelaż zostaje przypięty na dole, a ja z gondolką i Tomaszem wędruję na górę-mąż po pracy wniesie stelaż i przed pracą zniesie, albo stelaż zamieszka w samochodzie

sanrinoo żeby dzieć się ujawnił

Nemosek, Kyte, Babku za 9 miesiąc!!! I wszystkie inne rozpoczęte tygodnie

Anoula za bezproblemowe uzyskanie podpisu

Babku mój lekarz też nic nie komentuje dolnej fryzurki

Nemosku oj, to się Wam wydatków nazbierało dzięki za wieści od Paulinki Super, że u nich wszystko ok A czy my już widziałyśmy małą Majunię??

Kasiula

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

I się nie przywitałam Cześć U nas dalej śpiąco i bez weny więc w sumie nie mam co napisać Rano tylko przeorganizowałam szafkę w kuchni, a tak cały dzień przebombiłam Idę robić obiadek i pozmywać, może mnie jeszcze na coś najdzie..
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:31   #2183
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Nasmazylam milion piencet sto dziewiecet kotletow i padlam no sily witalne maleja, nacisk na moj "dol" dzis caluski dzien sie nie zmniejsza,powiedzialam ze nozki dzielnie zaciskam do poniedzialku,ale kto wie...

Zobaczymy co na ktg wyjdzie,ide na 17,pozniej do tesciowej,wiec bede wieczorkiem


A...kombinezon sliczny


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Domi,jak czytam co piszesz to zycze kazdej z nas (w tym sobie) takiego zadowolenia z macierzynstwa...oby tej pozytywnej energii bylo jak najwiecej,trzymajcie sie i powodzenia przy przechodzeniu przez remontowe sprawy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:35   #2184
24Kasiula24
Raczkowanie
 
Avatar 24Kasiula24
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 401
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Dzięki dziewczynki

Dobrze, że zostały dwa tygodnie do porodu bo bym się wykończyła psychicznie..
Tż powiedział, że zabierze mi neta jak nie przestane czytac tych bzdur bo przecież wczoraj mialam usg i z Maleńkim wszystko super eh...
24Kasiula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:47   #2185
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Ty nie przesadzasz z tym sprzątaniem? Odpoczywać proszę
staram się nie przesadzać, ale dopóki jesteśmy u moich rodziców w domu, to jakoś czuję obowiązek, że muszę ugotować, poprać, posprzątać, prasować w ramach podziękowania za to, że nas tak długo przechowują.. mieliśmy tu być tylko dwa tygodnie, góra miesiąc, a już 5 miesiąc leci staram się leżeć i wypoczywać, ale jak jest coś do zrobienia (a zawsze coś się znajdzie) to to robię
już mnie skurczybyki cholerne zaczęły łapać, więc no spa i leżenie do końca dnia
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Łoo rany masz co odkurzać,zluzuj trochę bo Leosiek się zbuntuje
Leosiek kocha mamę i jeszcze chwilkę poczeka
Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
zwariowaneserduszko- chodz do mnie, mam troche wiecej do odkurzania a sily i checi brak
bardzo chętnie, ale siły też już brak

idę się położyć należy mi się!
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:52   #2186
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

dziewczyny mam problem, wyprałam kombinezony bez wirowania bo są misiowe i bałam się zmechacenia, no i wyschły z wierzchu w środku są nadal mokre i od wody już niezbyt ładnie pachną wilgocią, choć wiszą 2 dzień. Co robić uprać jeszcze raz i wywirować
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:53   #2187
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Szkol meza, szkol
Dzieci do roku nie umieja wymuszac. Wymuszanie zaczyna sie pozniej. Teraz tylko placze o podstawowe potrzeby.
A co do radzenia sobie- oj pamietam jak majac dziecko w nosidelku pielilam w ogrodku czy jak spal w wozku malowalam plot, by zrobic mezowi niespodzianke.Masz racje, jak sie chce to sie da zrobic i polaczyl wszystko. Ty masz jeszcze dobrze, bo nie masz calego domu na glowie, dzielisz prace z tesciowa, a to duza pomoc.
Może źle to ujęłam, już tłumaczę o co chodzi . Od kąd Jaś się urodził wszyscy brali go na ręce i kołysali... teraz jest ten problem że płacze i domaga się kołysania na rękach albo w wózku

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
jesteś super mama, żona, pani domu

cyklinowanie przy Jasieńku bym odradzała jednak bo to kupa kurzu i smród lakieru. A panele można położyć na ten parkiet, jak się Wam za kilka lat zamarzy drewniana podłoga to wtedy bez problemu panele się ściągnie i można cyklinowac


Lece pod prysznic i do przedszkola 2 godzinki snu dobrze mi zrobiły

Też od razu mówiłam że cyklinowanie odpada Później wezmę męża i młodego i pojedziemy wybrać jakieś panele .

Cytat:
Napisane przez peppermint patty Pokaż wiadomość
Nasmazylam milion piencet sto dziewiecet kotletow i padlam no sily witalne maleja, nacisk na moj "dol" dzis caluski dzien sie nie zmniejsza,powiedzialam ze nozki dzielnie zaciskam do poniedzialku,ale kto wie...

Zobaczymy co na ktg wyjdzie,ide na 17,pozniej do tesciowej,wiec bede wieczorkiem


A...kombinezon sliczny


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Domi,jak czytam co piszesz to zycze kazdej z nas (w tym sobie) takiego zadowolenia z macierzynstwa...oby tej pozytywnej energii bylo jak najwiecej,trzymajcie sie i powodzenia przy przechodzeniu przez remontowe sprawy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też życzę każdej z Was zadowolenia z macierzyństwa i mnóstwa pozytywnej energii

Dziękuję Wam dziewczyny za kciuki "remontowe" (że tak to ujmę )
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:57   #2188
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Mam z wyciagiem z granatu.Pieknie pachnie. Odkad go uzywam mam spokoj.A moze mi poprostu przeszlo.Tego sie nie dowiem.

O kurcze ale u was te olejki drogie- u mnie kosztuja 16 euro

http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...em-100-ml.html
Kosmiczna cena jak za dwuskładnikowy olejek


Ja bardzo sobie chwalę olejki z Alterry lub mamusiowy z Babydream.


Ale pięknie na dworze dzisiaj. Idę zaraz na spacer. Zajrzę do Biedronki przy okazji, uzupełnię zapasy rzodkiewki i kupię kilka kosmetyków dla siebie.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:57   #2189
Sylwiaaa88
Rozeznanie
 
Avatar Sylwiaaa88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 652
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez tunieczka Pokaż wiadomość
Niestety z domami budowanymi kiedyś tak jest, wszystko było robione z tego co udało się "zdobyć" i tak teraz wygląda. Przy remontach to zawsze czas i budżet jaki zakładamy trzeba przemnożyć przez dwa co najmniej, bo zawsze wychodzą niespodziewne rzeczy do robienia a to czas i kasa Świetnie sobie radzisz z Małym i jeszcze wszystko wokół ogarniasz...mam nadzieje że też będę miała takiego powera


Piękny ten kombinezonik Tez bym taki chciała, ale mam już dwa na 56-62


Głowa do góry, ciśnienie na pewno spadnie. Poczytaj coś przyjemnego, albo pooglądaj to od razu czas zacznie szybciej mijać i zrobi Ci się przyjemniej.
Ja też mam dwa- jeden na 56, drugi 0-3msc ale oby dwa misiowe i wydaje mi się że za cienkie na taka "większą" zimę, a znając moje szczęście to licytacja dojdzie do takiej sumy na która mnie nie stać
Aj ja też dziś jakaś przybita jestem, a młody szaleje.
Sylwiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:00   #2190
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

U mnie w lumpeksie jest zatrzęsienie kombinezonów, niektóre śliczne Póki co mam 3, więc spokojnie mi wystarczy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.