Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 11:51   #1441
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Pocieszyć Cię? Ja w ciąży ważyłam ponad 90kg A teraz mam się całkiem nieźle, raczej się mieszczę w 38, choć tyłek raczej w 40, ale to mi akurat nie przeszkadza
Znając moje szczęście ja dobiję do setki
Nie no, muszę się wziąć za siebie, rzucić słodycze (co będzie baaardzo trudne bo jestem łasuch i po prostu lubię). Ale od 3 dni nie jem białego pieczywa oby w tym wytrwać!
A schudłaś sama z siebie czy coś konkretnego robiłaś?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:52   #1442
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Bardzo mi pomogłyście

Idę się trochę przygotować do tych rozmów jutro, nie chciałabym się tam kompletnie zbłaźnić
Powodzenia . Dasz radę.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:56   #1443
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Jutro mam dwie rozmowy o pracę, muszę się trochę przygotować do nich dziś. Stresa mam.
NIe ma za co powodzenia!
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:59   #1444
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Znając moje szczęście ja dobiję do setki
Nie no, muszę się wziąć za siebie, rzucić słodycze (co będzie baaardzo trudne bo jestem łasuch i po prostu lubię). Ale od 3 dni nie jem białego pieczywa oby w tym wytrwać!
A schudłaś sama z siebie czy coś konkretnego robiłaś?
Szczerze mówiąc przy małym ssaku nie miałam sił na kombinowanie z dietą a tym bardziej na ćwiczenia Więc w sumie jedyne co robiłam to jadła regularnie co 3 godziny Mam wrażenie, że te pociążowe kg same zeszły
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:05   #1445
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez Monikaaa_19 Pokaż wiadomość
Może w wolnym czasie trochę ruchu bo na samej owsiance to długo nie pociągniesz



Będzie dobrze
Wiem wiem, o ruchu pamiętam. Póki teraz jest ładna pogoda będę znowu biegać z psem, aż zima przyjdzie, później wskoczę na orbitreka.

Kiedyś brałam udział w takim projekcie z UE i przez pół roku miałam za darmo konsultacje dietetyczne, siłownię i fitness. No i tam zalecali mi jeść owsiankę na 1. i 2. śniadanie, wiadomo 5 posiłków dziennie. No i wtedy schudłam dobre 7kg, ale właśnie systematyczne ćwiczenie dużo dało. Teraz cieżko mi się zmotywować, a jeszcze jak ja ciagle zmęczona i zaspana chodzę to już całkiem...

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
moja znajoma przytyła 70 kg. wsio zrzuciła

WTF?! Aż tyle?! Jaaaaaaa

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Przecież owsianka jest spoko ja dodaję różne owoce, rodzynki, miód, serek wiejski itp. Mega dobre możesz też poczytać podforum dot. diety, dziewczyny wrzucają przykladowe jadłospisy na redukcję.
Wtedy jakoś ją jadłam, ale codziennie, na dwa posiłki to mi zbrzydła ooooo dzięki będę musiała tam zajrzeć i wyszukać jakiegoś fajnego smacznego i dietetycznego żarełka bo ja np. nie mam pomysłu co bym mogła jeść.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:06   #1446
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Znając moje szczęście ja dobiję do setki
Nie no, muszę się wziąć za siebie, rzucić słodycze (co będzie baaardzo trudne bo jestem łasuch i po prostu lubię). Ale od 3 dni nie jem białego pieczywa oby w tym wytrwać!
A schudłaś sama z siebie czy coś konkretnego robiłaś?
może lepiej zacząć się ruszać? samo jedzenie nic nie zdziała...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:07   #1447
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
może lepiej zacząć się ruszać? samo jedzenie nic nie zdziała...
Nieprawda Ja nie lubię ćwiczyć i zawsze chudłam dzięki odpowiedniemu odżywianiu.
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 12:15   #1448
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc przy małym ssaku nie miałam sił na kombinowanie z dietą a tym bardziej na ćwiczenia Więc w sumie jedyne co robiłam to jadła regularnie co 3 godziny Mam wrażenie, że te pociążowe kg same zeszły
Uf to dobrze wiedziec
wiem tez że każda kobieta inaczej przechodzi więc mam nadzieję, że będzie ok ze mną... kiedyś tam

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
może lepiej zacząć się ruszać? samo jedzenie nic nie zdziała...
Wiem wiem, ćwiczenia to przede wszystkim!
Tylko kopa w dupsko potrzebuję



Żeby nie było, że ja tu nie na temat piszę, byłam w moim poprzednim miejscu pracy w odwiedzinach i pani kierownik zaprosiła mnie do siebie, zwróciła uwagę, że nie robi mi w tym momencie żadnej nadziei, że teraz nie może mi nic zaproponować, ale jeden prcownik mysli o długim urlopie bezpłatnym lub w ogóle o zrezygnowaniu, ale to musi wyjść od niego oddolnie. Jednak jesli do tego dojdzie, to będzie chciała mnie zaprosić do współpracy. Zobaczymy, nie nastawiam się, szukam dalej oczywiście.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:16   #1449
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Nieprawda Ja nie lubię ćwiczyć i zawsze chudłam dzięki odpowiedniemu odżywianiu.
no nie wiem czy to dobrze działa. jeśli chcesz zjechać np. 10 kilo to przy ćwiczeniach ciało zrobi się jędrne a nie wiszące... to oczywiście zależy od sylwetki i tego jak nasze ciało reaguje, ale mi mniejsze jedzenie i zmiana jadłospisu nie dała nic.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------


Wiem wiem, ćwiczenia to przede wszystkim!
Tylko kopa w dupsko potrzebuję

tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:17   #1450
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cześć dziewczyny... ja wpadam w panikę...
wczoraj raniutko wysłałam cv na stanowisko, które na obecna sytuacje bardzo by mnie satysfakcjonowało... warunkami pasuję idealnie... narazie cichoooo.... pewnie nikt nie zadzwoni, a szkoda

patrzę codziennie na ogłoszenia w mojej miejscowości (a jest ich baardzo mało), 10 razy dziennie odwiedzam str PUP... i nic, zero...
wczoraj kupiłam nowy numer gazety lokalnej, gdzie jest najwięcej ogłoszeń o pracę... i nie znalazłam ani jednego, które by mnie zainteresowao!!! kicha.
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:17   #1451
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość


Żeby nie było, że ja tu nie na temat piszę, byłam w moim poprzednim miejscu pracy w odwiedzinach i pani kierownik zaprosiła mnie do siebie, zwróciła uwagę, że nie robi mi w tym momencie żadnej nadziei, że teraz nie może mi nic zaproponować, ale jeden prcownik mysli o długim urlopie bezpłatnym lub w ogóle o zrezygnowaniu, ale to musi wyjść od niego oddolnie. Jednak jesli do tego dojdzie, to będzie chciała mnie zaprosić do współpracy. Zobaczymy, nie nastawiam się, szukam dalej oczywiście.
nie ma co się nastawiać, lepiej szukać samej, bo z tych obiecanek to
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 12:18   #1452
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
no nie wiem czy to dobrze działa. jeśli chcesz zjechać np. 10 kilo to przy ćwiczeniach ciało zrobi się jędrne a nie wiszące... to oczywiście zależy od sylwetki i tego jak nasze ciało reaguje, ale mi mniejsze jedzenie i zmiana jadłospisu nie dała nic.
No jasne, że od diety ciało nie zrobi się jędrne, ja na celu miałam zgubić kilka kg i to się udało samą dietą.
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:18   #1453
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... ja wpadam w panikę...
wczoraj raniutko wysłałam cv na stanowisko, które na obecna sytuacje bardzo by mnie satysfakcjonowało... warunkami pasuję idealnie... narazie cichoooo.... pewnie nikt nie zadzwoni, a szkoda

.
spokojnie, tak szybko się nie rekrutuje! zwłaszcza w większych firmach
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:19   #1454
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Ja już jestem po rozmowie. Szkoda było iść na nią. Praca w terenie jako doradca za prowizję. Praca terenowo-domowa. Najpierw dzwoni się w domu po klientach jak się ma numery do jakiś ludzi i namawia na kredyt- jak się który zgodzi na kredyt , to się wtedy jedzie do niego do domu ( dzwoni się z tegp co zrozumiałam na własny koszt) , jak się nie ma numerów to się nie dzwoni, tylko szuka od razu klienta w terenie. Jak się złapie jakiego klienta, to wtedy w domu się skanuje na własnym skanerze jego dokumenty, wprowadza przez neta na system jego dane i na własnej drukarce i własnym tuszu drukuje dokumenty i odsyła do Rzeszowa. Jak się nie złapie klienta to człowiek tylko się wykosztuje na telefon i tyle, bo nic nie zarobi. Pytań było raptem 4 jakie studia ukończyłam, czy mam w domu skaner i drukarkę ( mam urządzenie wielofunkcyjne, ale od nowości drukarka zacina papiery , nie używałam jej już lata, szkoda kasy na tusz) , czy mam auto i co wiem o nich. To wszystko. Zanim się podejmie u nich pracę na prowizję to trzeba kilka razy na szkolenie jeździć do Rzeszowa. Bilet na swój koszt. Jedynie co było pozytywnego w tej rozmowie, to to, że Pan mnie pochwalił, że bardzo dobrze przygotowałam się na pytanie co wiem o firmie. Przeczytałam wszystko co mieli na stronie internetowej i pięknie im dziś wszystko z tej strony recytowałam. Szkoda, że to nie jest normalna praca na zlecenie czy umowę o pracę, ze stałą stawką, w jakimś oddziale. Oprócz mnie na rozmowie była jedna dziewczyna, chyba, że potem ktoś doszedł. Pan przeprowadzający rozmowę ubrany był w jasne dżinsy i różową koszulę. Od nas kandydatów pracodawcy wymagają idealnego stroju a sami przychodzą nijak ubrani.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-10-10 o 12:20
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:26   #1455
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
no nie wiem czy to dobrze działa. jeśli chcesz zjechać np. 10 kilo to przy ćwiczeniach ciało zrobi się jędrne a nie wiszące... to oczywiście zależy od sylwetki i tego jak nasze ciało reaguje, ale mi mniejsze jedzenie i zmiana jadłospisu nie dała nic.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------


Lubię to

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
nie ma co się nastawiać, lepiej szukać samej, bo z tych obiecanek to
no wiem wiem dlatego się w ogóle nie nastawiam i nie biorę tego do siebie...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:26   #1456
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Jeszcze spotkałam znajomą z kursu, Pracuje w banku pocztowym na poczcie. Nie miała wcześniej żadnego doświadczenia w pracy w bankowości, w ogłoszeniach do banku pocztowego wymagają zawsze doświadczenie, jej doświadczenie to staż w sądzie. Jak ja wysyłam CV do banku pocztowego, a mam rok doświadczenia w bankowości ( fakt staż i przygotowanie ale w banku ) to mnie na rozmowę nie zaprosili. Kilka razy wysyłam CV i nigdy na rozmowę mnie nie zaprosili. Widocznie miała znajomości, skoro ją zatrudnili a nie pracowała wcześniej w banku . No bo jak wymagają doświadczenia, do mnie nie dzwonią a w banku pracowałam no to chyba znajomości pozostają.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-10-10 o 12:40
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:26   #1457
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Ehhh, telefon milczy;/ Coraz bardziej myślę nad wyjazdem tam gdzie pracowałam wcześniej. Wiem że nikogo nie przyjęli a jedna zaciążyła, więc są w kiepskiej sytuacji i znowu będą mieli braki w pracownikach. Myślicie że wypada zadzwonić do dyrekcji i zapytać? Głupia sytuacja bo widzieli jak się cieszyłam na powrót do domu i mówiłam że będzie ok.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:33   #1458
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

Może ktoś jeszcze podzieli się doświadczeniem i powie czy na rozmowach kwalifikacyjnych często spotykają was testy językowe, excelowe i inne czy jednak częściej jest to tylko rozmowa?
ja byłam na paru rozmowach i raz tylko sprawdzali angielski, a raz musiałam zrobić zadania w excelu które mi wysłali i im odesłać.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
wczoraj raniutko wysłałam cv na stanowisko, które na obecna sytuacje bardzo by mnie satysfakcjonowało... warunkami pasuję idealnie... narazie cichoooo.... pewnie nikt nie zadzwoni, a szkoda

patrzę codziennie na ogłoszenia w mojej miejscowości (a jest ich baardzo mało), 10 razy dziennie odwiedzam str PUP... i nic, zero...
wczoraj kupiłam nowy numer gazety lokalnej, gdzie jest najwięcej ogłoszeń o pracę... i nie znalazłam ani jednego, które by mnie zainteresowao!!! kicha.
spokojnie, do mnie nie raz dzwonią dopiero po 2-3 tygodniach.
Oprócz PUPu i gazety przeglądaj jeszcze wszelkie możliwe strony internetowe, powodzenia!

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Ja już jestem po rozmowie. Szkoda było iść na nią. Praca w terenie jako doradca za prowizję. Praca terenowo-domowa.
ale porażka, eh, co to za firmy :/


Ja właśnie wróciłam z rozmowy, 3 osoby mnie rekrutowały (pierwszy raz tak dużo) i było fajnie, jestem zadowolona (ale jak wyszłam to jak zwykle - a tego mogłam nie mówić, a to mogłam powiedzieć tak i tak) ale i tak się pewnie nie dostanę bo to nie moja branża niestety.

I jak szłam to zostałam zaproszona na rozmowię na jutro do firmy Invixo - podobno negatywne komentarze są cały czasu usuwane na necie, chyba szkoda mojego czasu :/ Któraś z was może coś słyszała o takiej firmie?
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:36   #1459
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ehhh, telefon milczy;/ Coraz bardziej myślę nad wyjazdem tam gdzie pracowałam wcześniej. Wiem że nikogo nie przyjęli a jedna zaciążyła, więc są w kiepskiej sytuacji i znowu będą mieli braki w pracownikach. Myślicie że wypada zadzwonić do dyrekcji i zapytać? Głupia sytuacja bo widzieli jak się cieszyłam na powrót do domu i mówiłam że będzie ok.
tel nic nie kosztuje...

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
j



I jak szłam to zostałam zaproszona na rozmowię na jutro do firmy Invixo - podobno negatywne komentarze są cały czasu usuwane na necie, chyba szkoda mojego czasu :/ Któraś z was może coś słyszała o takiej firmie?
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 12:40   #1460
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
tel nic nie kosztuje...

No nie, ale jakoś tak głupio jednak.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:00   #1461
Monikaaa_19
Zakorzenienie
 
Avatar Monikaaa_19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 9 390
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, o ruchu pamiętam. Póki teraz jest ładna pogoda będę znowu biegać z psem, aż zima przyjdzie, później wskoczę na orbitreka.

Wtedy jakoś ją jadłam, ale codziennie, na dwa posiłki to mi zbrzydła ooooo dzięki będę musiała tam zajrzeć i wyszukać jakiegoś fajnego smacznego i dietetycznego żarełka bo ja np. nie mam pomysłu co bym mogła jeść.
no jesienią to faktycznie z motywacją ciężko wiem coś o tym

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Jeszcze spotkałam znajomą z kursu, Pracuje w banku pocztowym na poczcie. Nie miała wcześniej żadnego doświadczenia w pracy w bankowości, w ogłoszeniach do banku pocztowego wymagają zawsze doświadczenie, jej doświadczenie to staż w sądzie. Jak ja wysyłam CV do banku pocztowego, a mam rok doświadczenia w bankowości ( fakt staż i przygotowanie ale w banku ) to mnie na rozmowę nie zaprosili. Kilka razy wysyłam CV i nigdy na rozmowę mnie nie zaprosili. Widocznie miała znajomości, skoro ją zatrudnili a nie pracowała wcześniej w banku . No bo jak wymagają doświadczenia, do mnie nie dzwonią a w banku pracowałam no to chyba znajomości pozostają.
też szukam pracy w banku ale ja niestety nie mam doświadczenia w bankowości
__________________
"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"
Monikaaa_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:16   #1462
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
spokojnie, tak szybko się nie rekrutuje! zwłaszcza w większych firmach
mam nadzieję, choc ich ogłoszenie w najnowszym numerze już sie nie ukazało. strasznie mi zalezy an tym, aby chociaz dali mi sznase rozmowy w cztery oczy

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
spokojnie, do mnie nie raz dzwonią dopiero po 2-3 tygodniach.
Oprócz PUPu i gazety przeglądaj jeszcze wszelkie możliwe strony internetowe, powodzenia!
baaaardzo bym chciała, żeby do mnie zadzwonili, zobaczymy przeglądam... ale z tego co zauważyłam to tylko spoooradycznie pojawia się coś na pracuj.pl i częściej na tablica.pl....
ta druga stronę to chyab sobie ustawie na główną, bo mam cały czas otwartą


dla jasności... obecnie nie mieszkam już w Wawie tylkow spooooro mneijszym mieście
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14

Edytowane przez ~Olya~
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:17
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:18   #1463
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

ja juz po rozmowie.
bylo przyjemnie, pan byl mily... i przystojny i fajowo ubrany, taki tam szczegol.
pytania ktore mi zadawal wskazuja na to, ze wiele opinii w necie jest prawdziwych.
hmmm gdyby mi dali ta prace to zapewne przyjme ale szczerze mowiac to podejrzewam ze praca w takim miejscu jest bardzo ciezka.
jezeli sie dostanie prace to jest wyjazd na tygodniowe szkolenie. ciekawe za czyja kase... no ale to narazie nie moj problem, to byla tylko rozmowa.

swoja droga. jako ze mial pan spoznienie dobre 25 minut, to sie wysiedzialam. romowa trwala tez wlasnie miniej wiecej 25 min ale w srodku to mija szybko. przede mna byl jakis chlopak, wyszedl sobie tak o jakos niezadowolony. jeszcze przed nim wyszla dziewczyna, z mina jak po jakim egzaminie normalnie.
ja rozumiem ze kazdy pracy potrzebuje, ja tez, i watpie ze na takie stanowisko aplikuja ludzie ktorzy chca cos zmienic. raczej aplikuja ci ktorzy 'na gwalt'' pracy potrzebuja i pewnie wielu nie jest do smiechu. ale nie rozumiem dlaczego wychodza z tych rozmow jakby ich zarzynano tam.
ja sobie wyszlam uchachana, powaznie bo powiedzialam cos co nawet pana rekrutera rozsmieszylo wiec sie tak troche posmialismy tam. a chodzby nawet poszlo bardzo zle to nie wiem co tak ci ludzie tacy zmarnowani wychodza.
nie mamy wplywu na to kto sobie kogo wybierze, wiec nie ma co po rozmowie wychodzic z umarłą miną jakby to mial byc koniec.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:39   #1464
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

ja tam zawsze zaczynam i kończę z uśmiechem.
prezentujesz się jak najlepiej umiesz i więcej nic przecież nie zrobisz
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:50   #1465
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

I to jest dobre podejście

Ja sobie zawsze tłumaczę, że przecież mnie tam nie pogryzą to raz, a dwa, nawet jeśli mi nie pójdzie to na następną rozmowę będę lepiej przygotowana. Niestety stresu to nie zmniejsza No, ale taka prawda.

Pogadałam do siebie po angielsku trochę, rozgrzałam zastały umysł, jeszcze muszę poczytać czy się firmy zajmują dokładnie żeby mnie tu nie zagięli i siadam na excela
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:53   #1466
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

dzis rano zajrzalam na strone jednego PUPu i byla oferta pracy sprzedawca. od razu wyslalam cv. po kilkunastu minutach znow zerknelam a tam juz sprzedawca 3/4 etatu. patrze teraz ogloszenia juz nie ma. ktos jest niezdecydowany i leci sobie w kulki.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:55   #1467
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
ja juz po rozmowie.
bylo przyjemnie, pan byl mily... i przystojny i fajowo ubrany, taki tam szczegol.
pytania ktore mi zadawal wskazuja na to, ze wiele opinii w necie jest prawdziwych.
hmmm gdyby mi dali ta prace to zapewne przyjme ale szczerze mowiac to podejrzewam ze praca w takim miejscu jest bardzo ciezka.
jezeli sie dostanie prace to jest wyjazd na tygodniowe szkolenie. ciekawe za czyja kase... no ale to narazie nie moj problem, to byla tylko rozmowa.

swoja droga. jako ze mial pan spoznienie dobre 25 minut, to sie wysiedzialam. romowa trwala tez wlasnie miniej wiecej 25 min ale w srodku to mija szybko. przede mna byl jakis chlopak, wyszedl sobie tak o jakos niezadowolony. jeszcze przed nim wyszla dziewczyna, z mina jak po jakim egzaminie normalnie.
ja rozumiem ze kazdy pracy potrzebuje, ja tez, i watpie ze na takie stanowisko aplikuja ludzie ktorzy chca cos zmienic. raczej aplikuja ci ktorzy 'na gwalt'' pracy potrzebuja i pewnie wielu nie jest do smiechu. ale nie rozumiem dlaczego wychodza z tych rozmow jakby ich zarzynano tam.
ja sobie wyszlam uchachana, powaznie bo powiedzialam cos co nawet pana rekrutera rozsmieszylo wiec sie tak troche posmialismy tam. a chodzby nawet poszlo bardzo zle to nie wiem co tak ci ludzie tacy zmarnowani wychodza.
nie mamy wplywu na to kto sobie kogo wybierze, wiec nie ma co po rozmowie wychodzic z umarłą miną jakby to mial byc koniec.
Chodzi może o sklep avans ?

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-10-10 o 14:56
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:19   #1468
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
I to jest dobre podejście

Ja sobie zawsze tłumaczę, że przecież mnie tam nie pogryzą to raz, a dwa, nawet jeśli mi nie pójdzie to na następną rozmowę będę lepiej przygotowana. Niestety stresu to nie zmniejsza No, ale taka prawda.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:36   #1469
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Przybywam z dobrą nowiną - dostałam się na staż , a w planach za kilka miesięcy - praca.
gratki

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
donoszę, że w pt wybieram się na rozmowę do jednej z największych portali turystycznych
trzymam kciuki
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2013-10-10 o 15:58
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:48   #1470
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Hej laski
Dawno tu nie zaglądałam. Dzisiaj mam luźniejszy dzień w pracy i szczerze mówiąc nie lubię takich dni.Wolę jak jest dużo ludzi, wtedy czas szybciej leci.
Ale to jutro, u mnie piątki są najgorsze

Lazada- gdzie pracujesz? Przepraszam że nie doczytałam ale miałam dużo do nadrobienia i chyba mi to gdzieś umknęło;/
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 20:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.