Waniliowe perfumy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-05, 21:43   #511
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 879
Dot.: Waniliowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Ja ani Addicta ani Słonia nie jestem w stanie oswoić, mimo szczerych chęci i wielu prób ale HP to dla mnie zupełnie inna bajka, to jedna z moich pierwszych zapachowych miłości i mój signature scent przez lata więc do dziś mam sentyment i ostatnio znowu zaczęłam go używać. Nie mam pojęcia co to za metaliczna nuta na Tobie wychodzi, ja nic takiego w nim nie czuję...


widzę, że nie jestem sama ja już odpuściłam próby oswojenia Addicta, chyba po prostu nie jesteśmy sobie pisani
Słonik także czeka na swój moment Chociaż jakoś nie mam ochoty go nawet przetestować. Dość często czuję go na ulicy i tylko raz pachniał zniewalająco. Pozostałe przypadki- duchota, ostry pieprz, szafa starszej pani. Boję się, ze na mnie też będzie taki i boję się nawet spróbować!

Addicta nie odpuszczę, bo wanilia w nim baaardzo mi się podoba, szkoda, że nie mogę "odciąć" tej drzewnej i aptecznej nuty. Pisałam już na innym wątku, że jest taka właśnie apteczna nuta, której nie potrafię zidentyfikować, a która pojawia się w kilku zapachach. Byłam zrozpaczona, gdy odkryłam ją także w Addictcie! Zepsuła mi też np L'Heure Bleue.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 23:50   #512
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Waniliowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
(...)

Addicta nie odpuszczę, bo wanilia w nim baaardzo mi się podoba, szkoda, że nie mogę "odciąć" tej drzewnej i aptecznej nuty. Pisałam już na innym wątku, że jest taka właśnie apteczna nuta, której nie potrafię zidentyfikować, a która pojawia się w kilku zapachach. Byłam zrozpaczona, gdy odkryłam ją także w Addictcie! Zepsuła mi też np L'Heure Bleue.
Zaintrygowałaś mnie z tą "tajemniczą nutą zapachową", nawet pamiętam Twój wpis w wątku o "znienawidzonych składnikach".
Ja nieśmiało podejrzewam połączenie słodyczy wanilii z drewnem. Normalnie obwiniałabym paczulę, która wielu osobom też kojarzy się z piwnicą/ziołami co daje efekt "apteczny", ale chyba ani w Addictie ani w L'Heure Bleue jej nie ma.
Spotkałam się z taką reakcją na 24Gold - że niby miły i słodki a ma w sobie coś chemicznego, czy jak piszesz aptecznego.
Wydaje mi się że takie połączenia trzeba lubić, żeby je nosić z przyjemnością, bo akurat ja wszystkie te zapachy uwielbiam, a moja siostrę drażnią, właśnie ze względu na drzewne akcenty. Wiem że to o nie chodzi, bo np. Kashmina Touch to dla niej zapach nie do zniesienia, a dla mnie przyjemny i neutralny wręcz. A w niej właśnie czuję podobne drewno jak w Addictcie i 24Gold. L'Heure Bleue to dla mnie raczej pudrowa słodycz, i mało w nim drewna, ale wiem że tam jest, choć na Tobie może być ono bardziej wyczuwalne.
Taką mam "teorię".
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 14:11   #513
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 879
Dot.: Waniliowe perfumy

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Zaintrygowałaś mnie z tą "tajemniczą nutą zapachową", nawet pamiętam Twój wpis w wątku o "znienawidzonych składnikach".
Ja nieśmiało podejrzewam połączenie słodyczy wanilii z drewnem. Normalnie obwiniałabym paczulę, która wielu osobom też kojarzy się z piwnicą/ziołami co daje efekt "apteczny", ale chyba ani w Addictie ani w L'Heure Bleue jej nie ma.
Spotkałam się z taką reakcją na 24Gold - że niby miły i słodki a ma w sobie coś chemicznego, czy jak piszesz aptecznego.
Wydaje mi się że takie połączenia trzeba lubić, żeby je nosić z przyjemnością, bo akurat ja wszystkie te zapachy uwielbiam, a moja siostrę drażnią, właśnie ze względu na drzewne akcenty. Wiem że to o nie chodzi, bo np. Kashmina Touch to dla niej zapach nie do zniesienia, a dla mnie przyjemny i neutralny wręcz. A w niej właśnie czuję podobne drewno jak w Addictcie i 24Gold. L'Heure Bleue to dla mnie raczej pudrowa słodycz, i mało w nim drewna, ale wiem że tam jest, choć na Tobie może być ono bardziej wyczuwalne.
Taką mam "teorię".
Hmm usiadłam na poważnie nad listą składników i nie widzę żadnego wspólnego elementu (poza wanilią i fasolką tonka, która jest uzywana jako substytut wanilii albo obok niej) dlatego skłaniam się ku Twojej teorii, że to musi być połącznie czegoś z czymś

Zapachy które analizuję to
Dzing, L'Heure Bleue, Vanille Aoud i Addict

Nuty drzewne w połączeniu z wanilią to rzeczywiście może być to, tylko co odpowiada za nutę drzewną w Addictcie?

Jeszcze dodam, że Un bois vanille jest na mnie słodki i przyprawowy, ale nie apteczny. Szkoda, ze nie znam 24gold
__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2013-10-06 o 14:13
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 16:30   #514
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Waniliowe perfumy

jakie zapachy sa podobne do hp ale troszeczke tansze.?
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 18:33   #515
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Waniliowe perfumy

Christina Aguilera By Night i Tesori d'Oriente fiore del Dragone. Ten drugi chyba nawet bardziej
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 19:52   #516
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Waniliowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Hmm usiadłam na poważnie nad listą składników i nie widzę żadnego wspólnego elementu (poza wanilią i fasolką tonka, która jest uzywana jako substytut wanilii albo obok niej) dlatego skłaniam się ku Twojej teorii, że to musi być połącznie czegoś z czymś
Szczerze powiedziawszy to ja za zapachem tonki też nie przepadam, jeżeli jest bardzo wyczuwalny. Dla mnie to właśnie taka "sztuczna wanilia", choć w niektórych połączeniach mi nie przeszkadza.

Cytat:
Zapachy które analizuję to
Dzing, L'Heure Bleue, Vanille Aoud i Addict

Nuty drzewne w połączeniu z wanilią to rzeczywiście może być to, tylko co odpowiada za nutę drzewną w Addictcie?

Jeszcze dodam, że Un bois vanille jest na mnie słodki i przyprawowy, ale nie apteczny. Szkoda, ze nie znam 24gold
Jedyne drewno jakie widzę w spisie nut Addicta to drewno sandałowe, może to o nie chodzi?
Niestety ani Dzinga, ani Vanille Aoud, ani Un Bois vanille nie znam więc się nie wypowiem.
Szkoda że nie mam atomków ani sampli bo mogłabym podzielić się próbką Golda.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:13   #517
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Waniliowe perfumy

Dziś kliknęłam Hypnotic Poison, bo moja 30-tka sięgnęła dna, a jednak wanilia w HP jest uzależniająca, zastanawiałam się, czy nie spróbować czegoś innego, ale jednak ponownie kupiłam HP.

Jeśli chodzi o Addict'a, kiedyś pachniała nim pewna osoba, z którą nie mam już kontaktu. Zawsze zastanawiałam się co to za perfumy. Dowiedziałam się, kiedy jakiś czas później przetestowałam zapach w Douglasie, potem przy każdej wizycie w Douglasie psikałam się Addictem.

Ustrzeliłam potem odlewkę i niestety już mnie nie zachwyca

Addict był poddany reformulacji i niestety to już nie to samo. W starszej wersji wanilia była taka jakby wibrująca, a w nowszej wersji coś mnie drażni, coś jakby mocny kwiatowy zapach+ wanilia, kręci mnie w nosie od tego zapachu i mdli, wielka szkoda .

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy to ja za zapachem tonki też nie przepadam, jeżeli jest bardzo wyczuwalny. Dla mnie to właśnie taka "sztuczna wanilia", choć w niektórych połączeniach mi nie przeszkadza.

Ja tonkę lubię w Si Lolicie, taka ,,inna'' wanilia.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 20:40   #518
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 879
Dot.: Waniliowe perfumy

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość

Jedyne drewno jakie widzę w spisie nut Addicta to drewno sandałowe, może to o nie chodzi?
Niestety ani Dzinga, ani Vanille Aoud, ani Un Bois vanille nie znam więc się nie wypowiem.
Szkoda że nie mam atomków ani sampli bo mogłabym podzielić się próbką Golda.
To było dla mnie ogromne zaskoczenie, bo patrząc na skład Addicta nie mam się do czego przyczepić, wszystko powinno pięknie na mnie leżeć. Naprawdę byłam w szoku, gdy poczułam, w jakim kierunku on się rozwija na mojej skórze.
Drzewo sandałowe spotykam w wielu zapachach, które lubię, zwłaszcza w bazie właśnie w połączeniu z wanilią, dlatego raczej bym je wyeliminowała z listy podejrzanych

A jeżeli ja dostarczę sampelka, to podzieliłabyś się kropelką (wzamian za coś innego z mojej półki)?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Dziś kliknęłam Hypnotic Poison, bo moja 30-tka sięgnęła dna, a jednak wanilia w HP jest uzależniająca, zastanawiałam się, czy nie spróbować czegoś innego, ale jednak ponownie kupiłam HP.

Jeśli chodzi o Addict'a, kiedyś pachniała nim pewna osoba, z którą nie mam już kontaktu. Zawsze zastanawiałam się co to za perfumy. Dowiedziałam się, kiedy jakiś czas później przetestowałam zapach w Douglasie, potem przy każdej wizycie w Douglasie psikałam się Addictem.
Przyjemnego noszenia

Kiedyś w sklepie minęła mnie pewna pani, zostawiając smużkę zapachu. Bardzo mi się ten zapach spodobał, ale miałam wrażenie, że już go znam, taki przytulaśny, ale wyrafinowany, barrrrdzo kobiecy. Po chwili olśnienie- Addict, ale bez tej przeklętej apteki, taki jaki powinien być, boski po prostu
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 21:52   #519
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Waniliowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
To było dla mnie ogromne zaskoczenie, bo patrząc na skład Addicta nie mam się do czego przyczepić, wszystko powinno pięknie na mnie leżeć. Naprawdę byłam w szoku, gdy poczułam, w jakim kierunku on się rozwija na mojej skórze.
Drzewo sandałowe spotykam w wielu zapachach, które lubię, zwłaszcza w bazie właśnie w połączeniu z wanilią, dlatego raczej bym je wyeliminowała z listy podejrzanych
Wiem że sandał jest raczej łagodny i też się wahałam kiedy o nim pisałam, ale kto wie? Co skóra to inny "wydźwięk" zapachu

Cytat:
A jeżeli ja dostarczę sampelka, to podzieliłabyś się kropelką (wzamian za coś innego z mojej półki)?
Oczywiście że się podzielę jeżeli tylko dostarczysz "pojemnik".
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:41   #520
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 879
Dot.: Waniliowe perfumy

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Wiem że sandał jest raczej łagodny i też się wahałam kiedy o nim pisałam, ale kto wie? Co skóra to inny "wydźwięk" zapachu


Oczywiście że się podzielę jeżeli tylko dostarczysz "pojemnik".
Może jest to jeden z tych składników, których producenci nie ujawniają
W każdym razie, zagadka nadal pozostaje nierozwiązana, ale będzie mnie to męczyło i pewnie choćby miało to zająć 100 lat, będę chciała ją rozwiązać

Później napiszę do Ciebie pw


A dzisiaj wpadłam na testy do S. i spróbowałam na skórze The One. Okazało się, że w zeszłym roku Oriflame miało krem do rąk z sezonowej kolekcji, który pachniał dokładnie jak te perfumy! I teraz mam dylemat:
zakupić the One, czy jednak przez to, że znam ten zapach, szybko mi sie znudzi?
Czy nie jest dla mnie zbyt infantylny (klimatem przypomina mi Signorinę)?

Tak się składa, że mimo wielu pozycji na półce, nie mam co na siebie włożyć
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:33   #521
youmynothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Question Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

dzień dobry,

szukałam czy na forum jest taki temat, i jest ale z roku 2007 a mamy 2013. szukam samych perfum waniliowych - priorytet. mozliwe ze kupilabym razem z innym zapachem, ale mowie, chodzi o samą wanilię chociaz watpie ze do tego byloby pizmo czy tam drzewo sandalowe albo ambra. czy orientuje sie ktos gdzie mozna sam zapach wanilii i trwaly, tani zakupic?? :P np. w douglasie, nie wiem.. nie byłam jeszcze nei sprawdzałam szukam czasem w sklepach i nie ma. głównie chodzi mi o wanilię, w fm były ale nie ma już i to było EDT niestety przegapiłam. nawet moze byc dezodorant waniliowe jezeli macie namiary. kocham ten zapach

dziekuje i pozdrawiam.

Edytowane przez youmynothing
Czas edycji: 2013-10-10 o 21:34
youmynothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 21:40   #522
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

w tym momencie to musi że na allegro tylko...Vanilla Fields na przykład, sama wanilia ...

albo w tesco aromat waniliowy do ciast



ps.i nie ma śmichów , w filmie" Marcowe migdały" chłopak zachwycony był zapachem dziewczęcia pachnącego migdałowym olejkiem
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2013-10-10 o 21:41
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:43   #523
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

ew. wanilia Yves Rocher
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:44   #524
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Cytat:
Napisane przez youmynothing Pokaż wiadomość
dzień dobry,

szukałam czy na forum jest taki temat, i jest ale z roku 2007 a mamy 2013. szukam samych perfum waniliowych - priorytet. mozliwe ze kupilabym razem z innym zapachem, ale mowie, chodzi o samą wanilię chociaz watpie ze do tego byloby pizmo czy tam drzewo sandalowe albo ambra. czy orientuje sie ktos gdzie mozna sam zapach wanilii i trwaly, tani zakupic?? :P np. w douglasie, nie wiem.. nie byłam jeszcze nei sprawdzałam szukam czasem w sklepach i nie ma. głównie chodzi mi o wanilię, w fm były ale nie ma już i to było EDT niestety przegapiłam. nawet moze byc dezodorant waniliowe jezeli macie namiary. kocham ten zapach

dziekuje i pozdrawiam.
Może Vanille Noire z Yves Rocher?? Mocno waniliowe...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:45   #525
youmynothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

dziekuje, o tym akurat wiem ze sa na allegro. hehe chcialabym aromatem ale niestety, czesto przychodzi mi to na mysl ale nie zeby zrobic tak, to bez sensu. te fields od coty to chyba z dodatkiem jaśminu i czegos sa?..

i dzieki tez tam wszystkim ) jeju jak ciezko upolowac same waniliowe

Edytowane przez youmynothing
Czas edycji: 2013-10-10 o 21:47
youmynothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 22:11   #526
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 147
GG do golgie
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Wanilia z madagaskaru The Body Shop-mmmmm
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 22:12   #527
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Vanilla Fields to najprawdziwsza super wanilia Polecam Chopard casmir
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 23:21   #528
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Jak już wspomniano - Yves Rocher w kolekcji Plaisirs Nature oferuje wodę toaletową o zapachu wanilii. Pachnie bardzo ładnie, naturalnie, prawdziwie i nie czuć w nich żadnej innej nuty Jest w stałej ofercie, z tego co pamiętam 100ml kosztuje około 40zł, chyba są też mniejsze.

Dodam jeszcze, że moim zdaniem jak na wodę toaletową, jest to trwały zapach. Długo się utrzymuje i nie zmienia
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...

Edytowane przez StarsBeachSunriseAndHe
Czas edycji: 2013-10-10 o 23:25
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 23:28   #529
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

waniliowe perfumy były też w h&mie, kupiłam zapas i dawno nie musiałam robić zaopatrzenia więc nie wiem czy nadal są (black vanille się nazywają)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 06:52   #530
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Vanille Noire Yves Rocher woda perfumowana 30ml albo 50ml
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 09:55   #531
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Teraz w katalogu Avon jest waniliowa mgiełka, a w następnym cały zestaw waniliowych kosmetyków ale z jakimś przyprawowym dodatkiem.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2013-10-11 o 10:01
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 13:57   #532
bardzonatak
Przyczajenie
 
Avatar bardzonatak
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: te wszytskie posty?
Wiadomości: 5
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Te z Avonu ni eutrzymują się długo...
bardzonatak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 14:44   #533
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Cytat:
Napisane przez bardzonatak Pokaż wiadomość
Te z Avonu ni eutrzymują się długo...
Wiemy
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 20:45   #534
youmynothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Cytat:
Napisane przez StarsBeachSunriseAndHe Pokaż wiadomość
Jak już wspomniano - Yves Rocher w kolekcji Plaisirs Na

dzięki! sprawdzę jak najbardziej gdzie będę mogła kupić gdyby coś.

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
waniliowe perfumy były też w h&mie, kupiłam zapas i dawno nie musiałam robić zaopatrzenia więc nie wiem czy nadal są (black vanille się nazywają)
dawno kupowałaś? może konkretny miesiąc?


kupuję z Yves Rocher zapewne, dziękuję, bardzo pomogło !

Edytowane przez youmynothing
Czas edycji: 2013-10-11 o 20:50
youmynothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 22:42   #535
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

z pół roku temu. Pamiętam że Este Lauder miało jeszcze jakieś waniliowe. Kiedyś sama szukałam waniliowych tyle, że YR odpadało w moim przypadku (testują na zwierzętach) podobnie rzecz się miała z Este, dlatego postawiłam na H&M mam nadzieję, że jeszcze gdzieś będą.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 08:47   #536
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Wanilia z Yves Rocher, ale nie Vanille Noire, tylko ta z serii Plaisirs Nature - 39 zł za 100 ml, a trwałość dobra.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 16:46   #537
youmynothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Zdecydowalam! temat do usuniecia/zamkniecia. Dziekuje wszystkim
youmynothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 13:15   #538
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Waniliowe perfumy - gdzie kupić w tym momencie?

Również polecam z Yves Roches, The Body Shop i H&M. Z tego co wiem, to również Avon wydał serię waniliową, w tym mgiełkę do ciała:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ed=0CEMQ9QEwAg
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 15:59   #539
pssotkania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Waniliowa nuta

A ja przybywam do Was z takim o to pytaniem - gdzie znajdę waniliowe perfumy? Były kiedyś w FM, ale nie ma i szukam jakiś nowych...
pssotkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 16:08   #540
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Waniliowa nuta

Yves Rocher ma, ale to bardzo dusząca wanilia
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 15:14:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.