Panny Młode 2015 cz. 8 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 15:27   #2341
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

mnie tam mozilla śmiga i nigdy mi się nic nie wiesza dużo mam ramu w kompie więc jej "ciężkość" mu nie straszna chrome mi się nie podoba po prostu, raz mi się zainstalowała przez przypadek bo coś szybko klikałam i nie przeczytałam od razu wywaliłam nie potrzebna mi zmiana bo mozilla mi odpowiada od zawsze ja też mam na niej ad blocka i spełnia swoje zadanie więc nie narzekam

ja na dziś mam plan smarkanie nie no jadę niedługo z tż do restauracji a jutro jadę do babci na obiad i wracam do krk w pon rano
__________________
06.06.2015
Okruch

Edytowane przez existence
Czas edycji: 2013-10-12 o 15:30
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 15:48   #2342
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Ja się nigdy nie mogłam przyzwyczaić do mozilli Dla mnie była po prostu "za duża", jakieś wielkie te przyciski, a ja nie chce oglądać przeglądarki tylko strony internetowe Nie wiem jak wygląda teraz, bo jak pisałam korzystam z Chroma Lekki, wiele aplikacji i łatwo go powiązać z kontem google Zresztą przy TŻ-cie informatyku nic innego by się nie uchowało
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 15:52   #2343
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja się nigdy nie mogłam przyzwyczaić do mozilli Dla mnie była po prostu "za duża", jakieś wielkie te przyciski, a ja nie chce oglądać przeglądarki tylko strony internetowe Nie wiem jak wygląda teraz, bo jak pisałam korzystam z Chroma Lekki, wiele aplikacji i łatwo go powiązać z kontem google Zresztą przy TŻ-cie informatyku nic innego by się nie uchowało
mam to samo:P

u nas mieszkania i domki, apartamenty w szeregowcach to koszt -180 do 500 tysiecy- zalezy od metrazu i lokalizacji, te co by mie interesowaly to są za 200 000, no i 4 pokoje 2 lazienki tarasik ogrod, fajne
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 15:52   #2344
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja się nigdy nie mogłam przyzwyczaić do mozilli Dla mnie była po prostu "za duża", jakieś wielkie te przyciski, a ja nie chce oglądać przeglądarki tylko strony internetowe Nie wiem jak wygląda teraz, bo jak pisałam korzystam z Chroma Lekki, wiele aplikacji i łatwo go powiązać z kontem google Zresztą przy TŻ-cie informatyku nic innego by się nie uchowało
Dobry punkt! też mnie TŻ ochrzanił, że używam jakieś g*wno (za przeproszeniem) i mi zainstalował Chroma, chwalę sobie .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 15:55   #2345
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja się nigdy nie mogłam przyzwyczaić do mozilli Dla mnie była po prostu "za duża", jakieś wielkie te przyciski, a ja nie chce oglądać przeglądarki tylko strony internetowe Nie wiem jak wygląda teraz, bo jak pisałam korzystam z Chroma Lekki, wiele aplikacji i łatwo go powiązać z kontem google Zresztą przy TŻ-cie informatyku nic innego by się nie uchowało
duża? ja mam wszystko maluśkie tak wygląda
no ja tak samo mam właśnie z chrome, że nie mogłam się przyzwyczaić bo był "nowy" ze wszystkim tak jest obstawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mozilla.jpg (130,7 KB, 19 załadowań)
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 15:55   #2346
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość
mam to samo:P

u nas mieszkania i domki, apartamenty w szeregowcach to koszt -180 do 500 tysiecy- zalezy od metrazu i lokalizacji, te co by mie interesowaly to są za 200 000, no i 4 pokoje 2 lazienki tarasik ogrod, fajne
Kurde.. cudo taka cena i tyle pokoi
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 15:55   #2347
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość
u nas mieszkania i domki, apartamenty w szeregowcach to koszt -180 do 500 tysiecy- zalezy od metrazu i lokalizacji, te co by mie interesowaly to są za 200 000, no i 4 pokoje 2 lazienki tarasik ogrod, fajne
cooooo? brałabym!
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 15:58   #2348
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Ja już pouczyłam się z anatomii, biochemii i biologii, pouczyłam brata zwykłej chemii i jeszcze została mi stomatologia społeczna i na dzisiaj koniec A jutro nauczanie przedkliniczne

Łooo, za 200 tys. 4 pokoje, 2 łazienki i ogródek?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:02   #2349
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Zresztą przy TŻ-cie informatyku nic innego by się nie uchowało
haha mojemu lotto jakiej przeglądarki używam mimo, że też się zna na tym on ma mozille (do ogólnego użytku) i opere (do innych ważnych rzeczy :p) no a ja mam chroma. a co do mozilli to teraz już jest zdecydowanie lepsza niż kiedyś i "lżejsza" z tego co wiem a z chromem jest o tyle fajnie, że nie trzeba nigdzie nic zapisywać bo jest połączony z kontem i wszędzie można mieć dostęp do swoich zapisanych rzeczy

właśnie wróciliśmy ze spacerku z Tż. piękna pogoda dziś no a teraz dobre się skończyło i czas na nauke :-(

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
duża? ja mam wszystko maluśkie tak wygląda
dla mnie to wygląda prawie identycznie jak chrom jedynie ja mam otwarte str w innym miejscu
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:03   #2350
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
duża? ja mam wszystko maluśkie tak wygląda
no ja tak samo mam właśnie z chrome, że nie mogłam się przyzwyczaić bo był "nowy" ze wszystkim tak jest obstawiam
Jak strzałka niebieska jest malutka przy strzałce czerwonej to ja jestem królowa Elżbieta Właśnie o to mi chodzi, że zajmuje miejsce, w którym mogłaby być strona internetowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mozilla.jpg (131,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chrome.jpg (111,3 KB, 19 załadowań)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:05   #2351
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
dla mnie to wygląda prawie identycznie jak chrom jedynie ja mam otwarte str w innym miejscu
mnie w chromie bardzo denerwował ten pasek pobierania, który pojawiał się tak na dole jakoś, nie mogłam przeżyć tego taki układ mam gdzieś od 4 lat i do tego jestem przyzwyczajona bo wszystko klikam już automatycznie "na oślep"

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jak strzałka niebieska jest malutka przy strzałce czerwonej to ja jestem królowa Elżbieta Właśnie o to mi chodzi, że zajmuje miejsce, w którym mogłaby być strona internetowa

ale to wszysko ja sobie sama tam wsadziłam bo ja z tego korzystam cały czas pasek zakładek można całkiem wywalić, te przyciski plik, edycja itp. tak samo ale ja bym zwariowała z taką "łysą" przeglądarką
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 16:06   #2352
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez kzb1 Pokaż wiadomość
Piękna

A tak w ogóle to hejeczka Z nowości u mnie - dostałam pierścionek od TŻ- taki przedzręczynowy na sprawdzenie rozmiaru
Tak przynajmniej powiedział
Na żywo prezentuje się o wiele ładniej niż na zdjęciu - co mnie utwierdza w tym, że obrączek też będę szukać "na żywo"
No i pożyczyłam od kolegi kulę ortopedyczną - lewą więc nie taką jak być powinna, no ale jak się nie ma co się lubi... No i chodzę z lewą kulą, oszczędzając lewą nogę - wyglądam jak Dr House Przy czym oszczędzając lewe kolano skręciłam prawą kostkę więc łajza na 100%....
Wow,fajny pierdzionek Chciałabym dostać pierdzionek od mojego,ale chyba się nie zapowiada przed zaręczynami. Chociaż nie,dostałam z biedronką na urodziny
Współczuję kolana,bo ja też sobie ostatnio spsułam,bo zachciało mi się pobiegać,mimo że mam zakaz No i 2 tyg w bandażu.

zolla gratuluję sali Bardzo ładna!
Na biurku Oli wszystkiego najlepszego!
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:18   #2353
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jak strzałka niebieska jest malutka przy strzałce czerwonej to ja jestem królowa Elżbieta Właśnie o to mi chodzi, że zajmuje miejsce, w którym mogłaby być strona internetowa
Można sobie górę schować i mieć tak jak ja Wtedy nie zajmuje wiele więcej jak w Chromie
Ja w sumie mam mozillę już od bardzo dawna i się przyzwyczaiłam Jak u siostry ciotecznej używałam chroma to mnie szlag trafiał Kwestia po prostu kto się do czego przyzwyczai, a wkurza mnie jak czasami pseudoinformatycy się wymądrzają, że tylko ta przeglądarka jest jedyna i słuszna, a wszystkie inne do kitu Chyba nie mają nic mądrego do powiedzenia, to chociaż błyskają swoimi opiniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.jpg (83,9 KB, 10 załadowań)
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:20   #2354
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
Witam
Nie miałam czasu na pisanie, ale Was czytam oczywiście
Wybraliśmy salę umowa podpisana
https://www.facebook.com/RolandDomWeselny
Chociaż popłynęliśmy trochę cenowo.. bo za 1 dzień 200zł od talerzyka...
No ale była najładniejsza z tych co oglądaliśmy

Data 10.10. 2015

Teraz... jak znaleźć Dja na odległość??

wszędzie są zespoły a my definitywnie nie chcemy zespołu
Nie wiem jakim cudem to przegapiłam, ale serdeczne gratulacje, świetna data I na ile osób robicie? Będzie normalne wesele do rana, czy krócej? Sala bardzo mi się podoba, te duże okna są boskie Marzę o sali w moich okolicach, która miałaby takie duże jasne okna.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:35   #2355
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
wow, ale zmiany
o dacie wiedziałam, bo pisałaś, że zmieniacie, ale inne rzeczy, no no
czyli mówisz ze wesele, a na ile osób?
sala ma powalające otoczenie
jakoś 75/90 osób

no to otoczenie nas powaliło właśnie
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:37   #2356
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość

ale to wszysko ja sobie sama tam wsadziłam bo ja z tego korzystam cały czas pasek zakładek można całkiem wywalić, te przyciski plik, edycja itp. tak samo ale ja bym zwariowała z taką "łysą" przeglądarką
spoko, tylko uważam, że nie masz wszystkiego malutkiego, jak to określiłaś
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:39   #2357
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim cudem to przegapiłam, ale serdeczne gratulacje, świetna data I na ile osób robicie? Będzie normalne wesele do rana, czy krócej? Sala bardzo mi się podoba, te duże okna są boskie Marzę o sali w moich okolicach, która miałaby takie duże jasne okna.
Dziękuję Wam wszystkim

Do rana jeśli będzie taka wola gości
Ale bez oczepin i oficjalnych podziękowań (na osobności podziękujemy) i błogosławieństwa! tu się nie ugnę
Szukamy Dja i fotografa teraz.

Idę z kotkiem (nie chwaliłam się ale mamy kotka) do weterynarza więc trzymajcie kciuki!
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:49   #2358
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Można sobie górę schować i mieć tak jak ja Wtedy nie zajmuje wiele więcej jak w Chromie
Ja w sumie mam mozillę już od bardzo dawna i się przyzwyczaiłam Jak u siostry ciotecznej używałam chroma to mnie szlag trafiał Kwestia po prostu kto się do czego przyzwyczai, a wkurza mnie jak czasami pseudoinformatycy się wymądrzają, że tylko ta przeglądarka jest jedyna i słuszna, a wszystkie inne do kitu Chyba nie mają nic mądrego do powiedzenia, to chociaż błyskają swoimi opiniami
No to całe szczęście Pozostaje jednak to, czego nie widać
A co do opinii Twoich pseudoinformatyków to cóż, mój informatyk mówi to samo, ale chyba nie będę dopuszczać go do forum, żeby wyartykułował swoje argumenty, żeby nie było, że nie ma nic mądrego do powiedzenia, bo to dla żadnej z nas nie byłoby miłe i przyjemne
Przyzwyczajenie robi swoje, też długo nie mogłam porzucić Opery, ale jednak

Zollla to sporo wam się tych gości zrobiło, jeszcze jak za 200zł talerzyk. Choć to też zależy ile ostatecznie zaprosicie i ile odmówi

Pokaż kotka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:49   #2359
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

chcialam znalezc i pkazac Wam, ale teraz akurat nie umiem...

za to za425 tysi sa domki szeregowe, podobaja mi sie, no ale do przyszlego roku... xD = w zalacznikach

Poza tym nie wiem czy dostalibysmy kredyt, bo wiaodmo, małżenstwom łatwiej... hmm ;> chyba że potajemnie slub z TŻ cywilny a potem, zeby nikt sie nie dowiedział planowo koscielny.. nie no, tak tylko rozważam:P...

a nowe budynki od 2010 w grore, typowe apartamentowce, za 390 tysi..

ale bardziej od domu wolałabym własnie apartamentowiec
i tu jest za 315 tysi (zdjecia od 3 do konca)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83939433_1_644x461_nowe-domy-jdnorodzinne-z-ogrodem-rybnik-centrum-rybnik.jpg (32,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83939433_2_644x461_nowe-domy-jdnorodzinne-z-ogrodem-rybnik-centrum-zdjecia.jpg (28,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-apartamentowiec-rybnik.jpg (43,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-apartamentowiec-sprzedaz.jpg (27,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-przy-lesie.jpg (74,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-rybnik (1).jpg (30,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-rybnik (2).jpg (30,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-rybnik (3).jpg (38,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-rybnik (4).jpg (31,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-rybnik.jpg (70,9 KB, 6 załadowań)
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 16:55   #2360
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

i tu jeszcze kilka fotek do apartamentowca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-rybnik-sprzedaz.jpg (70,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-apartamentowiec-rybnik.jpg (43,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-apartamentowiec-przy-lesie.jpg (40,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mieszkanie-rybnik (5).jpg (63,4 KB, 4 załadowań)
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 17:09   #2361
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Co do ślubu skuli kredytu - jedna ze znajomych właśnie tak zrobiła. Poznała kolesia w styczniu (który nota bene przed świętami bożego narodzenia rzucił moją przyjaciółkę po kilku miesiącach związku, bo nie chciała dać mu "dowodu miłości" ) pochodzili razem do września i się hajtnęli, bo była jakaś promocja czy coś, że do końca roku kredyty dla małżeństw są na jakiś niski procent. Wszyscy myśleli, że tak szybko jak wzięli ślub tak szybko się rozwiodą, a tu małżeństwo kwitnie, druga rocznica za pasem i dziecko w drodze Taki psikus odwalili.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 17:24   #2362
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
jakoś 75/90 osób

no to otoczenie nas powaliło właśnie
To sporo, zwłaszcza zestawiając to z Twoją wcześniejszą wizją skromnego obiadu
No i super, że macie kota, pokaż go

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No to całe szczęście Pozostaje jednak to, czego nie widać
A co do opinii Twoich pseudoinformatyków to cóż, mój informatyk mówi to samo, ale chyba nie będę dopuszczać go do forum, żeby wyartykułował swoje argumenty, żeby nie było, że nie ma nic mądrego do powiedzenia, bo to dla żadnej z nas nie byłoby miłe i przyjemne
Przyzwyczajenie robi swoje, też długo nie mogłam porzucić Opery, ale jednak
M.in. dlatego nie znoszę informatyków na rowni z fizykami Nie twierdzę, że Twój Tż też taki jest, ale wszyscy informatycy i fizycy, których kiedykolwiek poznałam, mają niesamowicie głębokie przeświadczenie o swojej wielkości i nieomylności Opinia informatyka i fizyka jest niepodważalna, trzeba jej słuchać i wszyscy ludzie są śmieszni i głupi, bo nie wiedzą tego co informatyk i fizyk I strasznie mnie wkurza jak np. informatyk ględzi, żeby używać tylko chroma/opery/mozilli bo bla bla bla. Każdy używa czego mu wygodnie, ja tam z mozilli jestem bardzo zadowolona, ale mój brat średnio co 2 tygodnie mi gada, zebym zainstalowała coś innego
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 17:31   #2363
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
To sporo, zwłaszcza zestawiając to z Twoją wcześniejszą wizją skromnego obiadu
No i super, że macie kota, pokaż go



M.in. dlatego nie znoszę informatyków na rowni z fizykami Nie twierdzę, że Twój Tż też taki jest, ale wszyscy informatycy i fizycy, których kiedykolwiek poznałam, mają niesamowicie głębokie przeświadczenie o swojej wielkości i nieomylności Opinia informatyka i fizyka jest niepodważalna, trzeba jej słuchać i wszyscy ludzie są śmieszni i głupi, bo nie wiedzą tego co informatyk i fizyk I strasznie mnie wkurza jak np. informatyk ględzi, żeby używać tylko chroma/opery/mozilli bo bla bla bla. Każdy używa czego mu wygodnie, ja tam z mozilli jestem bardzo zadowolona, ale mój brat średnio co 2 tygodnie mi gada, zebym zainstalowała coś innego
moj sam mnie spytaj co chce, ale powiedzial, ze on poleca chrome, b o jest wieksza kompatybilnosc z roznymi rzeczami, ktorych uzywam. No i jedynie w chromie nie zawieszaj ami sie filmiki, animacje itp. Reszta co miałam, a miałamw szystko jednak mnie nei zadowalała i denerwowowała..:'/
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:38   #2364
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
spoko, tylko uważam, że nie masz wszystkiego malutkiego, jak to określiłaś
no dla mnie to jest malutkie widocznie mam inne poczucie tego ja myślałam, że chodzi Ci o to, że np. jakieś kafelki tam są takie wielkie a nie o szerokość paska bo to raczej preferencje indywidualne no ale nie ważne
Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
Co do ślubu skuli kredytu - jedna ze znajomych właśnie tak zrobiła. Poznała kolesia w styczniu (który nota bene przed świętami bożego narodzenia rzucił moją przyjaciółkę po kilku miesiącach związku, bo nie chciała dać mu "dowodu miłości" ) pochodzili razem do września i się hajtnęli, bo była jakaś promocja czy coś, że do końca roku kredyty dla małżeństw są na jakiś niski procent. Wszyscy myśleli, że tak szybko jak wzięli ślub tak szybko się rozwiodą, a tu małżeństwo kwitnie, druga rocznica za pasem i dziecko w drodze Taki psikus odwalili.
o dzizas...w życiu bym tak nie zrobiła no ale życzę im szczęścia

tak mówiąc o ilości gości ja czasami się zastanawiam jak u nas będzie z potwierdzeniami znając nasze rodziny bardzo prawdopodobne, że przyjdą wszyscy no ale można tak gdybać ja bym wolała, żeby trochę odmówiło, byłoby więcej miejsca na parkiecie na nasze wywijanie
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:45   #2365
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Na biurku Oli wszystkiego najlepszego!

Dziękuję



Co do przeglądarek... ja mam Mozillę i nie narzekam póki co, z przyzwyczajenia raczej na nic innego nie zmienię
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 22:28   #2366
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
M.in. dlatego nie znoszę informatyków na rowni z fizykami Nie twierdzę, że Twój Tż też taki jest, ale wszyscy informatycy i fizycy, których kiedykolwiek poznałam, mają niesamowicie głębokie przeświadczenie o swojej wielkości i nieomylności Opinia informatyka i fizyka jest niepodważalna, trzeba jej słuchać i wszyscy ludzie są śmieszni i głupi, bo nie wiedzą tego co informatyk i fizyk I strasznie mnie wkurza jak np. informatyk ględzi, żeby używać tylko chroma/opery/mozilli bo bla bla bla.
To mój Tż jest ewenementem. Nic z opisu do niego nie pasuje a kończy informatykę ale może to dlatego że nie lubi tego co studiuje i nie wiąże z tym przyszłości

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 00:03   #2367
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Serio, tylko 6 postów?

W przeglądarkach zależy mi na jak najmniejszej ilości wyświetlanych dupereli, bo to nie je chcę oglądać tylko witryny, Chrome chyba schował je w 100%, a to co musiało zostać jest w wygodnych miejscach, nie zajmuje paska zakładek, co jest dla mnie dużym plusem No i po dłuższym czasie używania widzę różnice w funkcjonowaniu, także warto było się na nowo przyzwyczaić

pati0090, a czemu w takim razie Twój TŻ został na informatyce? za późno się zorientował, że to jednak nie to? ale skoro doszedł już tak daleko, to znaczy, że musiał "kumać czaczę"?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 07:46   #2368
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Odp: Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Witam Was Dziewczęta!
Ostatnio przypomniałam sobie o wizażu i postanowiłam znowu zacząć pisać Szukałam wątku dla dziewczyn, które biorą ślub w przyszłym roku, ale nie znalazłam i wpadłam na Was Jeżeli chodzi o zaręczyny to jestem świerzo upieczoną zaręczoną, ponieważ stało się to przedwczoraj

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość



ja też wierna mozilli
Ja to samo

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość

u nas mieszkania i domki, apartamenty w szeregowcach to koszt -180 do 500 tysiecy- zalezy od metrazu i lokalizacji, te co by mie interesowaly to są za 200 000, no i 4 pokoje 2 lazienki tarasik ogrod, fajne
4 pokoje, 2 łazienki, taras i ogród za 200 000zł? W Rzeszowie to nawet 2 pokoi się za tyle nie kupi :/

__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 07:47   #2369
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Odp: Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczęta!
Ostatnio przypomniałam sobie o wizażu i postanowiłam znowu zacząć pisać Szukałam wątku dla dziewczyn, które biorą ślub w przyszłym roku, ale nie znalazłam i wpadłam na Was Jeżeli chodzi o zaręczyny to jestem świerzo upieczoną zaręczoną, ponieważ stało się to przedwczoraj

Witaj A wątek pm 2014 jak coś to jest tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=721552
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 08:21   #2370
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

znowu nie mogę wyjść z podziwu jak tutaj cicho

bry

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczęta!
Ostatnio przypomniałam sobie o wizażu i postanowiłam znowu zacząć pisać Szukałam wątku dla dziewczyn, które biorą ślub w przyszłym roku, ale nie znalazłam i wpadłam na Was Jeżeli chodzi o zaręczyny to jestem świerzo upieczoną zaręczoną, ponieważ stało się to przedwczoraj
no to gratulacje zaręczyny przedwczoraj i ślub planjecie na przyszły rok?
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.