Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.13 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-21, 07:49   #1501
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Dzień dobry
Witam przy kawce jestem już u rodziców oby do czwartku i wracam do siebie i do swojej kuchni

pipson, cieszę się, że jesteś Perełko że mimo kłopotów nie poddajesz się i walczysz o siebie za te 25 min biegu z każdym kolejnym podejściem będzie więcej, więc noł stres pisz kochana tu swoje jadłospisy, bo zawsze mnie one motywują do jako takiego trzymania dietki jestem fanką Twojego brzuszka Tobie nadprogramowe kg idą w uda, a mi w brzuch no nie mogę na niego patrzeć wczoraj na imprezie wystarczyło, że trochę zjadłam i już czułam dyskomfort i wielką fałdę pod biustem o brzuchu nie wspomnę... moja mama ma chyba mniej w talii niż ja, serio ale damy radę, c'nie?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 07:53   #1502
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Witam przy kawce jestem już u rodziców oby do czwartku i wracam do siebie i do swojej kuchni

pipson, cieszę się, że jesteś Perełko że mimo kłopotów nie poddajesz się i walczysz o siebie za te 25 min biegu z każdym kolejnym podejściem będzie więcej, więc noł stres pisz kochana tu swoje jadłospisy, bo zawsze mnie one motywują do jako takiego trzymania dietki jestem fanką Twojego brzuszka Tobie nadprogramowe kg idą w uda, a mi w brzuch no nie mogę na niego patrzeć wczoraj na imprezie wystarczyło, że trochę zjadłam i już czułam dyskomfort i wielką fałdę pod biustem o brzuchu nie wspomnę... moja mama ma chyba mniej w talii niż ja, serio ale damy radę, c'nie?


ja dzisiaj bez kawy, testujemy termos i pijemy hektolitry herbaty, poza tym gardło mnie boli no i się wyspałam więc kawę możepo południu

za to śniadanie już zjedzone, całe 400 kcal ale pyszne i zdrowe no i obiad późno bo pewnie po 16 a na tych praktykach to nigdy nic nie wiadomo

i wszystkie damy radę a fałdy to ja mam tu największe zwłaszcza ten na plechach pod łopatką, no i brzuch w sumie teraz z żadnej części ciała nie jestem zadowolona, ale to się zmieni
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 07:59   #1503
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
za to śniadanie już zjedzone, całe 400 kcal ale pyszne i zdrowe no i obiad późno bo pewnie po 16 a na tych praktykach to nigdy nic nie wiadomo
Ty mnie tu nie denerwuj tym 400 kcal u mnie o 200 więcej
Ale również zdrowe

Za pół godzinki wybywam. Postaram się Was jakoś złapać w przerwach między wykładami
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 08:16   #1504
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez IwciaxD Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jadłam jaglaną kaszę z sosem paprykowym z serduszkami drobiowymi. Kocham
A fuuuujjjjj ja nie mogę na to patrzeć w sklepie zawsze odwracam wzrok bo chyba bym se

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Daj przepisa Jak tak zachwalasz to wypróbuję kiedyś na imprezke jak znalaz będzie
Zaraz znajdę i wkleję

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Ale zmęczona strasznie jestem. Dziś upiekłam karpatkę, na obiad tż golonkę zrobiłam wystprzataliśmn ostatni pokój -graciarnia(wszystko tam było). Tż będzie się za remont brał. Docelowo pokoik dzięcięcy ma być I padam teraz...
Karpatka mój mężulek już od dawna się o nią dopomina ale mi coś nie po drodze kurde, to trzeba na jakąś imprezę większą zrobić coby poszło wszystko za jednym posiedzeniem, a nie tak o- upiekę blachę- zje 2-3 kawałki przez 3 dni, a reszta będzie się na mnie patrzeć i kusić przecież to nie na moje nerwy
Uhuuuu, remoncik nienawidzę tego burdelu ale potem jest pięknie, ładnie chyba jednak mimo wszystko warto się poświęcić a jak Ty w ogóle Kochana się czujesz? Doskwiera Ci coś? Masz smaczki? Nie pracujesz już? Czy Ci się zwalają na głowę, bo jesteś niezastąpiona?

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
A teraz zmykam do wanny się wypachnić i z pól kg kurzu z siebie zmyć. Po tym odgruzowaniu pokoju masakraa.. wszystko tam było. Nawet sukienka ze studniówki tak "na pamiątkę zostawiona" stare pamiętniki, zapiski, pozostałości po poprzednich związkach Powrzucałam wszystko w pudła i do sypiani wyniosłam Teraz tam zagracam. Ale obiacałam sobie że "na dniach" przebiorę wszystko i przemyślę co można wyrzucić
Hahaha, z jednego pokoju do drugiego- ładne porządki ja też się przywiązuję do takich rzeczy- mnóstwo niepotrzebnych pierdółek mam muszę zrobić czystki wtedy się trochę miejsca zrobi pewnie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 08:22   #1505
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Jesienne porządki prawie skończone.
Jeszcze tylko szafy i firanki
I chcę kupić kolorowe świeczki, aby wnieść nieco radości do ponurych wieczorów
Mnie też to czeka jak wrócę do siebie już się boję a moje firanki to już dawno pralki nie widziały
Świeczuszki też muszę zakupić ku nieuciesze mojego TŻ-ta

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
a zaraz na śniadanie placek jajeczny z warzywakmi i szynką
na obiad zrobię chyba sałatkę z kulkami serowymi, gruszką i jabłkiem bo widziałam w Pyszne25 i wyglądała na smaczną albo to na kolację a na obiad coś ze skrobiowym zapychaczem, może makaronik się zobaczy ;D albo hamburgery zrobię

za dużo pomysłów mam
Ale kusisz głodna się zrobiłam natchnęłaś mnie na domowe hamburgery w wersji odchudzonej zrobię na weekendzie

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
A póżniej jedziemy gumę palić, hahaha!! Tzn tż motocyklem a ja samochodem na taki plac i będę obfocać jego próby, hahaha.. Opona sie kończy to chce ją dojechać i potrenować poślizg kontrolowany :brzyda: No nic spadam bo już się chyba stęsknił i woła mnie. NA razie udaję, że nie słyszę ale ileż można. Pomyśli, że ma starą, głuchą żonę Miłego dzionka laseczki
Ohoho, jakie plany mam nadzieję, że dzionek udany?

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A ja sie czuje dzisiaj fatalnie już wczoraj mi było zimno i co chwilę kichałam do tego jeszcze katar. Dzisiaj już mam stan podgorączkowy coś mnie muli a o 14 musze z Plutem jechać na szkolenie godzina czasu na dworze mam nadzieję, że nie zmarznę. Jak wrócimy to się kłade do łożeczka.
Biedna lepiej dzisiaj?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 08:55   #1506
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Raz dwa trzy:

Cardio Warm Up Jillian
10 pompek
ABS Mel B
Total Arm Workout
Waist Workout Tiffany
10min agrafka na uda
Cool Down Stretch Jillian
21min HH


---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
melduję 60 min hh ;D


---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj bez kawy, testujemy termos i pijemy hektolitry herbaty, poza tym gardło mnie boli no i się wyspałam więc kawę możepo południu
Mniam mniam, herbatka I fuc.ing love tea!!!!!!!!!!
To miłego dnia kochana i zdrowiej !!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A fuuuujjjjj ja nie mogę na to patrzeć w sklepie zawsze odwracam wzrok bo chyba bym se
ja też

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Pipson Super, że sobie tak postanowiłaś Zaimponowałaś mi tym, naprawdę.
Świetne wnioski wyciągnęłaś i w ogóle...ach, jestem dumna

Jacha, że się przylączasz do agrafki!!!!!!!!!! Ja mam za sobą 100 ścisków dzisiaj

Do boooju!^^

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Ja się zwijam- zjadłam na śniadanie płatki owsiane z goji, śliwkami i miodem, spróbuję się godzinę przespać, wstanę, poćwiczę, załatwię sprawy na uczelni i jadę do rodzinnego miasta. Odmelduję się wieczorem
Jakie mega śniadanie zjadłaś W ogóle...wow
Trzymam kciuki za uczelnię I do popisania wieczorkiem

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Kisiej Aaaale masz cyce Takie do macanka
Fajny masz ten brzuchol!!!! A fałdki to każdy ma, daj se spokój, sportsmenka nie jesteś
Nie no...laska z Ciebie!!! Kurde, daj mi swoją figurę
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 09:30   #1507
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nooo...z pastą jest więcej zachodu, ale jest bardzo smaczna
Nom, Tż mnie wczoraj odwiedził, na jeden dzień, w sumie to kilka godzin, bo od 14 do 21, ja na 23 do rana miałam do pracy. Zrobiłam spagetti z dynią
Zapisane mam w zakładkach, więc na pewno kiedyś skorzystam
A TŻ już nie jest na wymianie?
Spaghetti z dynią... brzmi intrygująco

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ech..pizza, pizza...czekaj Poszukam

http://l ekko-i-przyjemnie.blogspot.com/2011/08/pizza-lekko-i-przyjemnie.
Haha, wiedziałam, że w tym spodzie nie może być sam twaróg że musi być jakiś "utwardzacz" to coś podobnego do tej co ja robiłam z otrębów nawet może i twaróg był
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 09:34   #1508
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Haha, wiedziałam, że w tym spodzie nie może być sam twaróg że musi być jakiś "utwardzacz" to coś podobnego do tej co ja robiłam z otrębów nawet może i twaróg był
Nie no, jacha że musi być coś takiego, ale wiesz szklanka mąki, a 3 łyżki otrębów to jednak jest różnica Ja tam mąki wgl nie dodawałam, ani drożdży

A Tż wrócił w połowie września ze stanow A z "wymiany" która nie była wymianą, tylko dostał stypendium i studiował w Chorwacji to przecież wrócił dawno, bo w lutym...
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 09:35   #1509
IwciaxD
Rozeznanie
 
Avatar IwciaxD
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 553
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma zrobione, najpierw miała metodą piórkową, ale była niezadowolona i teraz ma normalnie wypełnione. Są widoczne te brwi także lepiej sie nad tym zastanowić. W młodym wieku to lepiej henną sie bawić co sie zmyje niż sie brać za makijaż permanentny. Wszystko też zależy od osoby, która ten makijaż robi.
Kiedy ja nie mam jednej brwi prawie w ogole. Maluje ja kredka, ale meczy mnie to.
__________________
65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Walczę!

19.07.2014 - WIELKI DZIEŃ
IwciaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 09:43   #1510
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Siemaaaa laski

Zyje zyje i mam sie dobrze tylko znowu zasuwam jak wariatka

Przyjechała nowa aparatura do gabinetu, nowy laser i teraz mam cały czas szkolenia Bo bede robic te hardcorowe zabiegi
Tak wiec z 8h pracy zrobiło sie 11
Plus uczelniaaaa, dzieki bogu dzisiaj było krocej niz zawsze tak wiec jestem i Was nadrabiam
No jesteś! zastanawiałam się gdzie Cię wcięło, a ta w pracy siedzi chciałbym się kiedyś na jakiś zabieg do Ciebie zapisać co by się tam dla mnie nadawało?
Jak dietka? Dalej twardo się trzymasz?

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość

jutro jadę do sklepu i możemy zaczynać ;D obiecałam sobie że wcisnę się w moje najmniejsze spodnie na urdziny które są w lutym, mam 4 miesiące na zrzucenie 9 kg
Na bank się uda!

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Raz dwa trzy:

Cardio Warm Up Jillian
10 pompek
ABS Mel B
Total Arm Workout
Waist Workout Tiffany
10min agrafka na uda
Cool Down Stretch Jillian
21min HH


Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
melduję 60 min hh ;D



Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość


ja dzisiaj bez kawy, testujemy termos i pijemy hektolitry herbaty, poza tym gardło mnie boli no i się wyspałam więc kawę możepo południu


U mnie nie ma poranka bez kawy

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Kisiej Aaaale masz cyce Takie do macanka
Fajny masz ten brzuchol!!!! A fałdki to każdy ma, daj se spokój, sportsmenka nie jesteś
Nie no...laska z Ciebie!!! Kurde, daj mi swoją figurę
A gdzie Ty widziałaś figurkę kisiej?

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nie no, jacha że musi być coś takiego, ale wiesz szklanka mąki, a 3 łyżki otrębów to jednak jest różnica Ja tam mąki wgl nie dodawałam, ani drożdży

A Tż wrócił w połowie września ze stanow A z "wymiany" która nie była wymianą, tylko dostał stypendium i studiował w Chorwacji to przecież wrócił dawno, bo w lutym...
No to ja też robiłam z otrębów

A no widzisz, bo mi się te wyjazdy już pomieszały i myślałam, że teraz przyjechał i znów gdzieś jedzie to co, teraz on dalej w Wro, a Ty w Poznaniu?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 09:48   #1511
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A gdzie Ty widziałaś figurkę kisiej?

No to ja też robiłam z otrębów

A no widzisz, bo mi się te wyjazdy już pomieszały i myślałam, że teraz przyjechał i znów gdzieś jedzie to co, teraz on dalej w Wro, a Ty w Poznaniu?
Nooo...dała fotę, tą w różowym stroju Tzn tam dokładnie figury nie widać, ale widać Tzn. wyobraźnia robi swoje, widać rączki, kawałek udka No i brzuszek, a cyce na wierzchu, to se popatrzyłam (jeeeej...nimfomanka wątku).

Nom, otręby są spoko

Tak, on ze stypendium wrócił pod koniec lutego, do Stanów wyjechał na początku czerwca, wtedy się rozstaliśmy, wrócił pod koniec września, zeszliśmy się z początkiem października, ja pod koniec września wyjechałam do Poznania, a on został we Wrocławiu, ale planuję w przyszłym semestrze jechać do Zagrzebia na niecały rok na projekt badawczy, a jak rok akademicki się kończy to robię sobie rok dziekanki i chcę wyjechać do Nowej Zelandii:P
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 10:04   #1512
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nooo...dała fotę, tą w różowym stroju Tzn tam dokładnie figury nie widać, ale widać Tzn. wyobraźnia robi swoje, widać rączki, kawałek udka No i brzuszek, a cyce na wierzchu, to se popatrzyłam (jeeeej...nimfomanka wątku).

Tak, on ze stypendium wrócił pod koniec lutego, do Stanów wyjechał na początku czerwca, wtedy się rozstaliśmy, wrócił pod koniec września, zeszliśmy się z początkiem października, ja pod koniec września wyjechałam do Poznania, a on został we Wrocławiu, ale planuję w przyszłym semestrze jechać do Zagrzebia na niecały rok na projekt badawczy, a jak rok akademicki się kończy to robię sobie rok dziekanki i chcę wyjechać do Nowej Zelandii:P
Ale to chyba nie jest jej zdjęcie to był przykład bo napisała: "Bo jakbym miała kilka takich o małych to byłoby ok, ale u mnie to jest bardziej, że robi się ona tylko od pępka w dół"

Ale zagmatwana historia to co z Wami będzie jak Wy tak wiecznie na odległość?
Nowa Zelandia jejku, mój TŻ ma bzika na tym punkcie ja zresztą też bym chciała tam pojechać baardzo ale mój TŻ to by chciał tam na stałe do pracy
A Ty w jakim celu? Praca? Szkoda, że bilety yyyy... tanie nie są no chyba, że Ty stopem się wybierasz
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 10:15   #1513
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Kisiej Aaaale masz cyce Takie do macanka
Fajny masz ten brzuchol!!!! A fałdki to każdy ma, daj se spokój, sportsmenka nie jesteś
Nie no...laska z Ciebie!!! Kurde, daj mi swoją figurę
ALE to nie ja ;<

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 10:23   #1514
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine Złapałam taxi na stopa, to i może na wyspę dojadę stopem. Pieniążki odkładam, do pracy, zostać tam z dwa lata, może więcej, potem Tż by do mnie przyjechał. My jesteśmy dziwną parą, nie potrzebujemy siebie, takie dwa koty- wychodzą biegają gdzie chcą, ale raz na jakiś czas muszą przyjść i wrócić do siebie

Aaaaaż fuck, to ja źle zrozumiałam z tą figurą Kisiej muszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo licencjat zawale

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
ALE to nie ja ;<

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiem już... nie doczytałam WKLEJ SWOJĄ FOTĘ!!!!!!!!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 14:17   #1515
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heloł!!! Ja po obiadku już. Zjadłam żurek z jajkiem i kiełbaską- kiedyś nawet nie spojrzałam na żurek sam zapach był bleee, a teraz wręcz smaki na żurek sa. No i usmażyłam racuszki drożdżowe z jabłkiem. Alem nażarta…
Pipson wytrwałości. Twarda z Ciebie sztuka, ze wszystkim sobie poradzisz..
Herooo!! Karpatka pyszna Sama zjadłam ze 2 paski :sciana: Wiem, że nawet ciąża mnie nie tłumaczy obżarstwa… A karpatkę możesz zrobić na jednej blasze przekroić i na połówce przełożyć. I będzie pol placka a nie cały Ano remont znowu.. Aż mi się chce ży..gac ale efektu po nie mogę się doczekać:.
A czuję się super, aż zastanawiam się czy to dobrze, grubas jestem niesamowity, brzuch mam na moje oko jak w 7-8miesiacu a nie w 5tym. Na wadze +4kg już :sciana: A od 3 tyg na L4 siedzę i kura domowa pełną gębą jestem. Z pracy dzwonią ale coraz rzadziej….wiec superr..
Zooska fajne plany. Zazdraszczam Ci odwagi. JA to boję się ruszyć a już sama to chyba umarłabym ze strachu.
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 14:29   #1516
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

ja już po dzisiejszych praktykach

zrobiłam obiad i czekam na TŻ no i piję spóźnioną kawę

kupiłam agrafkę zapodam sobie jakiś serial i będę ściskać

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Ty mnie tu nie denerwuj tym 400 kcal u mnie o 200 więcej
Ale również zdrowe

Za pół godzinki wybywam. Postaram się Was jakoś złapać w przerwach między wykładami
ile Ty masz ruchu a ile ja ;D hahaha

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Mniam mniam, herbatka I fuc.ing love tea!!!!!!!!!!
To miłego dnia kochana i zdrowiej !!!!!!!!!!!
ja też szafka z herbatami mi się nie domyka
ja nie jestem chora ;D gardlo mnie boli bo śpimy przy otwartym oknie, ale chwilę poboli i przestaje

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
ALE to nie ja ;<

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Heloł!!! Ja po obiadku już. Zjadłam żurek z jajkiem i kiełbaską- kiedyś nawet nie spojrzałam na żurek sam zapach był bleee, a teraz wręcz smaki na żurek sa. No i usmażyłam racuszki drożdżowe z jabłkiem. Alem nażarta…
Pipson wytrwałości. Twarda z Ciebie sztuka, ze wszystkim sobie poradzisz..
Herooo!! Karpatka pyszna Sama zjadłam ze 2 paski :sciana: Wiem, że nawet ciąża mnie nie tłumaczy obżarstwa… A karpatkę możesz zrobić na jednej blasze przekroić i na połówce przełożyć. I będzie pol placka a nie cały Ano remont znowu.. Aż mi się chce ży..gac ale efektu po nie mogę się doczekać:.
A czuję się super, aż zastanawiam się czy to dobrze, grubas jestem niesamowity, brzuch mam na moje oko jak w 7-8miesiacu a nie w 5tym. Na wadze +4kg już :sciana: A od 3 tyg na L4 siedzę i kura domowa pełną gębą jestem. Z pracy dzwonią ale coraz rzadziej….wiec superr..
Zooska fajne plany. Zazdraszczam Ci odwagi. JA to boję się ruszyć a już sama to chyba umarłabym ze strachu.
ale zazdroszczę tej ciąży, możesz sobie odpocząć, jeść co chcesz no i będzie dzidziuś aż miło zwłaszcza, że dobrze się czujesz ;D 4kg to wcale nie tak dużo
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 14:58   #1517
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Basia, w sumie 4 kg to nie tak dużo to też zależy od masy dzidziusia a na spacerki jakieś chodzisz?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 15:06   #1518
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal



Nie macie się co licytować bo największe fałdki na brzuchu mam tu ja

W sobotę ok 19 Tż mnie poinformował, że zaraz przyjdą znajomi na kolacje wnerwiłam się maksymalnie i jak zaczęłam w złości jeść tak skończyłam wczoraj ok 22
Nie ma to jak wybrać najgorszą z możliwych opcji
Dziś już jest ok, choć wczoraj to zasnąć nie mogłam, tak brzuch mnie "informował" o mojej głupocie

martus a ja latem agrafkę do domu rodzinnego wywiozłam bo leżała tylko i kurz zbierała

Idę zaraz na spacer po pogoda zachęcająca dziś jest a na inny ruch nie mam ochoty
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 17:15   #1519
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Margot Eeeeeej...nie zajadamy stresów!!!!!!

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Na obiad była smażona dynia w zalewie jogurtowej, z serem żółtym i z ryżem
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 17:21   #1520
IwciaxD
Rozeznanie
 
Avatar IwciaxD
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 553
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Czasami wydaje mi się, że pomylilam watek, bo patrzac na wasze wypowiedzi i postepy to ja sie nadaje do tematu osob z nadwaga.

Moj brzuch na siedzaco wyglada tak jak ten.


Czasem nawet gorzej...
__________________
65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Walczę!

19.07.2014 - WIELKI DZIEŃ
IwciaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 17:34   #1521
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez IwciaxD Pokaż wiadomość
Czasami wydaje mi się, że pomylilam watek, bo patrzac na wasze wypowiedzi i postepy to ja sie nadaje do tematu osob z nadwaga.
Nooo to chudniemy!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 17:43   #1522
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nooo to chudniemy!!!
melduję pięknie dietowy dzionek bez grzechów
110 min hh
300 ścisków agrafką (jutro nie będę mogła chodzić )
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:14   #1523
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość

ale zazdroszczę tej ciąży, możesz sobie odpocząć, jeść co chcesz no i będzie dzidziuś aż miło zwłaszcza, że dobrze się czujesz ;D 4kg to wcale nie tak dużo
Dzięki

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Basia, w sumie 4 kg to nie tak dużo to też zależy od masy dzidziusia a na spacerki jakieś chodzisz?
A na spacerki mało. Kanapowiec ze mnie raczej Ale wczoraj z tz poszliśmy, z 4 km zrobiłam chyba. Jutro na zakupki jadę to spacerek tez będzie

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość


Nie macie się co licytować bo największe fałdki na brzuchu mam tu ja

W sobotę ok 19 Tż mnie poinformował, że zaraz przyjdą znajomi na kolacje wnerwiłam się maksymalnie i jak zaczęłam w złości jeść tak skończyłam wczoraj ok 22
Nie ma to jak wybrać najgorszą z możliwych opcji
Dziś już jest ok, choć wczoraj to zasnąć nie mogłam, tak brzuch mnie "informował" o mojej głupocie
Ojjj kochana i ja i ja z fałdek słynę!! Chcoiaz teraz już fałdek nie ma tylko wielki brzuchol który teraz dumnie wypinam i podkreślam, haha)
Ejjj... poprawić się proszę bo surową karę wymierzę

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
[
Na obiad była smażona dynia w zalewie jogurtowej, z serem żółtym i z ryżem
Ale Ty smakowite i ureozmaicone jedzonko przygotowywujesz.klaski : Kiedy Ty ogarniasz gotowanie jeszcze??

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez IwciaxD Pokaż wiadomość
Czasami wydaje mi się, że pomylilam watek, bo patrzac na wasze wypowiedzi i postepy to ja sie nadaje do tematu osob z nadwaga.

..
Ejjj...trzeba wziąc się w garść i najważniejsze nie poddawać się.. I osiągniesz wszystko

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
melduję pięknie dietowy dzionek bez grzechów
110 min hh
300 ścisków agrafką (jutro nie będę mogła chodzić )
I tylko przykład z Ciebie brać
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:15   #1524
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Hejka pięknoty

Odpisałam Wam ostatnio jakoś w okolicach rozmowy o lnie, ale nie pojawiały się moje posty Nie wiem czemu Byłam z kompem w serwisie, bo mi coś szwankował internet, niby coś naprawili, ale widzę, że nadal to samo
Jedynie jak piszę z tableta, to daję radę

heroine to ja też brzuchowa jestem, jak tylko jakieś kilogramy czy tłuszcz to na brzuchu i w talii
Ostatnio sobie wypoczywałam, mama u mnie była więc mnie podkarmiała, no i waga na razie bez zmian, ale flaczek na brzuchu już widoczny :<

Iwcia to ja miewam coś podobnego do Ciebie na brzuchu. Z przodu nie widać, ale z boku pod pępkiem taka górka miękka

Kisiej a to zdjęcie, które pokazałaś, to nie przesadzaj, takie fałdki to nawet nie są fałdki, tylko skóra jak się zegniesz Nawet jak dłoń zegniesz do wewnątrz to się robią fałdki na nadgarstku, a to przecież sama skóra Tamta laska ze zdjęcia to jak na mój gust ma ZERO tłuszczu na brzuchu a to już nie lada wyczyn

zooska padam, jak czytam o Twoich odważnych pomysłach i zazdraszczam A my z moim tż podobnie, od początku nas znajomi określają "sparowanymi singlami" Ale dzieci to z tego niet
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:16   #1525
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
I tylko przykład z Ciebie brać
nic tak nie motywuje jak obejrzenie swoich okropnych zdjęć
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:34   #1526
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

martuś, Margot ja jestem zwolenniczką agrafki, uważam, że jest skuteczna Ale za cholerę nie mogę się do niej przemóc, znudziła mi się
No ja jej do domu rodzinnego nie wywiozę, bo moja kotka jej potrzebuje jako drapaka
Podobnie zresztą mam z twisterem, stoi jako podstawka pod plecak Tżta, kiedy wraca z trasy

dziewczyny mam pytanie, czy na rowerze stacjonarnym pracuje też brzuch? Bo mi koleżanka pożyczyła, może się zmuszę...

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Która z Was mówiła, że popala fajki? zooska ? Jeśli nie Ty to się pomyliłam, ale powiedzcie mi, bo ja zawsze mam ten sam klimat... Kiedy tylko rzucam to kompletny zastój z toaletą Teraz też, od tygodnia nic nie popalałam i masakra
No i dziś nie wytrzymałam i kupiłam sobie i od razu kilometrów narobiłam w drodze do wc i z powrotem Też tak macie? Bo ja znam te wszystkie reguły, błonniki, lny, picie wody, z miodem, cytryną, otręby itp. Ale u mnie to na nic
Ech, chyba nigdy całkowicie nie rzucę tego nałogu

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez IwciaxD Pokaż wiadomość
Czasami wydaje mi się, że pomylilam watek, bo patrzac na wasze wypowiedzi i postepy to ja sie nadaje do tematu osob z nadwaga.

Moj brzuch na siedzaco wyglada tak jak ten.


Czasem nawet gorzej...
Iwcia nie pomyliłaś wątku ale w końcu tu odchudzanie odchodzi od trzynastu części, więc się niektóre już zdążyłyśmy trochę wylaszczyć A Ty niedawno dołączyłaś to daj sobie czas A tak na serio, to nie jest przecież źle i ładna dziewczyna z Ciebie
A pytałaś ostatnio o brwi. Mnie się na ogół to baaaardzo nie podoba, ale raz widziałam u znajomej kosmetyczki jak sama ma zrobione i sama się zastanawiałam bo ja mam bardzo jasne, prawie niewidoczne. A ta babeczka ma naprawdę fajnie zrobione, tak delikatnie, w kolorze coś taki szarawy niezbyt ciemny brąz i super wygląda Nie znam się na tych metodach, ale u niej nie widać takich sztucznych brzegów więc wszystko pewnie zależy od tego kto robi i jak trafnie dobierze kolor
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:51   #1527
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
martuś, Margot ja jestem zwolenniczką agrafki, uważam, że jest skuteczna Ale za cholerę nie mogę się do niej przemóc, znudziła mi się
No ja jej do domu rodzinnego nie wywiozę, bo moja kotka jej potrzebuje jako drapaka
Podobnie zresztą mam z twisterem, stoi jako podstawka pod plecak Tżta, kiedy wraca z trasy

dziewczyny mam pytanie, czy na rowerze stacjonarnym pracuje też brzuch? Bo mi koleżanka pożyczyła, może się zmuszę...

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Która z Was mówiła, że popala fajki? zooska ? Jeśli nie Ty to się pomyliłam, ale powiedzcie mi, bo ja zawsze mam ten sam klimat... Kiedy tylko rzucam to kompletny zastój z toaletą Teraz też, od tygodnia nic nie popalałam i masakra
No i dziś nie wytrzymałam i kupiłam sobie i od razu kilometrów narobiłam w drodze do wc i z powrotem Też tak macie? Bo ja znam te wszystkie reguły, błonniki, lny, picie wody, z miodem, cytryną, otręby itp. Ale u mnie to na nic
Ech, chyba nigdy całkowicie nie rzucę tego nałogu

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------



Iwcia nie pomyliłaś wątku ale w końcu tu odchudzanie odchodzi od trzynastu części, więc się niektóre już zdążyłyśmy trochę wylaszczyć A Ty niedawno dołączyłaś to daj sobie czas A tak na serio, to nie jest przecież źle i ładna dziewczyna z Ciebie
A pytałaś ostatnio o brwi. Mnie się na ogół to baaaardzo nie podoba, ale raz widziałam u znajomej kosmetyczki jak sama ma zrobione i sama się zastanawiałam bo ja mam bardzo jasne, prawie niewidoczne. A ta babeczka ma naprawdę fajnie zrobione, tak delikatnie, w kolorze coś taki szarawy niezbyt ciemny brąz i super wygląda Nie znam się na tych metodach, ale u niej nie widać takich sztucznych brzegów więc wszystko pewnie zależy od tego kto robi i jak trafnie dobierze kolor

Powiem Wam że mój brzuch i fałdki na nim są bardzo wrażliwe na jedzenie i napoje. Nie chodzi o rodzaj tego jedzenia... mam wrażenie że jak mam dobry cały dzień (dietowo) to rano brzuch jest ładnie płaski - jak na moje możliwości, ale później jak zjem czy to zdrowo czy nie on rośnie
Musiałabym stosować permanentne głodówki aby być zadowolona z brzucha..

Jeśli chodzi o rowerek to mi na brzuch niewiele pomógł (bez dodatkowych brzuszków skłonów i innych wygibasów_)

jeśli chodzi o dietę i odchudzanie... masakra.. mam 5 kg do zrzucenia i przede wszystkim ujędrnienia a nic mi nie idzie miałam dziś ćwiczyć a znów dooopa z tego wyszło

fałdki na brzuchu rosną mi od piwa i coli zero grrr


agrafkę planuje zakupić w przyszłym tygodniu zapał do nowego przyrządu na pewno będzie pozostaje nadzieja - oby na jak najdłużej i z efektami czy agrafką ujędrnię wewn. część ud i zmniejszę obwód ??


Patiuszka a jak długo palisz ? bo ja paliłam ok 9 lat i owszem na początku wizyty w wc nie były problemem - kawa plus fajek z czasem organizm się przyzwyczaił i nic nie pomagało więc nie wiem czy jest sens się podtruwać Ja do ideałów nie należę rzucam fajki z e-fajką
__________________


Edytowane przez Nadia5
Czas edycji: 2013-10-21 o 18:58
Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:00   #1528
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Nadia to mnie zmartwiłaś trochę co do rowerka, myślałam, że może jedyne ćwiczenie, do którego nie mam awersji będzie dla mnie pożyteczne
A co do jedzenia, to ja zawsze sparwdzam fałdki niezależnie od tego, czy brzuch mam wydęty Bo jak są takie cienkie i liczne to znaczy dla mnie, że jest ok a jak łapię tę skórę i jest grubsza, miękiszowa fałda, to znaczy, że tłuszcz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A co do fajek, to jak powiem, to padniecie
Boję się, że mnie wyrzucą z wizażu całkiem za to bo ja już stara jestem, i palę...., niewiele i z przerwami..., ale w sumie 17 lat
Zastanawiam się nad e-fajką, bo mało palę, i są dni, tygodnie, że wcale, ale wszyscy moi znajomi, którzy mają e-papierosy to palą i to i tamto
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2013-10-21 o 19:02
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:05   #1529
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Ale Ty smakowite i ureozmaicone jedzonko przygotowywujesz.klaski : Kiedy Ty ogarniasz gotowanie jeszcze??
Nie wiem


---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
zooska padam, jak czytam o Twoich odważnych pomysłach i zazdraszczam A my z moim tż podobnie, od początku nas znajomi określają "sparowanymi singlami" Ale dzieci to z tego niet
A wiesz co... tak sobie uświadomiłam ostatnio, że mam tylko 1 życie, trzeba je przeżyj jak najlepiej i nie można trwać w jednym miejscu, bo ani z tego pożytku, ani radości Więc dlatego tak mnie ostatnio nosi to tu to tam

No, dzieci w takim związku są ciężkie do realizacji, ale nie niemożliwe

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Patiuszka Tak, to ja jestem smokiem. Rzuciłam kiedyś na rok nawet...powiem Ci że brzuch to była katastrofa. Albo musiałam sobie kawę siekierę zrobić i to nie zawsze działało, albo litry kefiru czy maślanek wypijać, a jak zjadłam coś niezdrowego, czy na noc się najadłam, to katastrofa na całego A jak palę to i 3-4 razy dziennie chodzę do wc i wtedy się czuję mega dobrze, bo nic mi nie ciąży na żołądku.
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:06   #1530
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Nadia to mnie zmartwiłaś trochę co do rowerka, myślałam, że może jedyne ćwiczenie, do którego nie mam awersji będzie dla mnie pożyteczne
A co do jedzenia, to ja zawsze sparwdzam fałdki niezależnie od tego, czy brzuch mam wydęty Bo jak są takie cienkie i liczne to znaczy dla mnie, że jest ok a jak łapię tę skórę i jest grubsza, miękiszowa fałda, to znaczy, że tłuszcz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A co do fajek, to jak powiem, to padniecie
Boję się, że mnie wyrzucą z wizażu całkiem za to bo ja już stara jestem, i palę...., niewiele i z przerwami..., ale w sumie 17 lat
Nie chciałam Cię załamywać Polecam spróbować bo rowerek fajna sprawa - mi pasuje bo i film oglądne i książke poczytam. Mięśnie brzucha pracują w trakcie jazdy więc może moje są takie toporne wypróbuj koniecznie na sobie
17 lat ? Hm... ile masz lat ?ja zaczęłam w liceum.
zresztą teraz tez mimo e-fajki zdarza mi się podpalac zwykłe
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 00:40:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.