Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz.2 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3 25 40,98%
Rosną nam zdrowo i kopią nas mocno maluchy co mają rodzić się WIOSNĄ - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 3 4,92%
Jesień za oknem, liście z drzew spadają, a nasze maluszki się ujawniają - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 2 3,28%
Coraz większe nasze brzuszki, a w nich kopią już maluszki - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 15 24,59%
Z kompletowaniem wyprawki urwanie głowy- czy o tym będzie nasz wątek nowy?- Mamusie III/IV 2014 cz.3 0 0%
Półmetek za nami, wiosną będziemy mamami - Mamusie III/IV 2014 cz. 3 16 26,23%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-30, 08:14   #3901
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

[QUOTE=margo80;43488663]brawa za udane wizyty!
ja nie mogłam przełknąć soku z buraka, ale znalazłam sobie zamiennik - "barszczyk" z Hortexu. to sok z buraków i innych warzyw. piłam szklaneczkę dziennie, teraz ostatnio jakoś mi się nie chce.

ja robie sok z buraków, marchewki, jabłka, i pomarańczy i jest dobry
witaminy też biorę, ale muszę podgonic hemoglobinę, bo przez pobyt w szpitalu spadła mi.

Tylko nie wiem ile szkalnek tego soku wypić, żeby wzrosła homogl.
Gin mówiła, że wątróbka ma dużo żelaza, ale dla kobiet w ciąży to nie bardzo.Zresztą teraz smażonego jeść nie mogę, a nie znam nawet innego przepisu na wątróbkę niż ją usmażyć
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:19   #3902
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Witam z rana

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Jestem!!! Wyniki w normie, na usg wszystko w porządku. Dziś uspokoiła mnie położna.. Bo poszłam sie zarejestrować i ona wtedy waży mierzy itp i ta pyta czy czuję ruchy dziecka.. a ja na to nie wiem.. ze chyba tak ale pewności nie mam . No to mówi że posluchamy pulsu dzidzi i jak usłyszałam to się uspokoiłam
Aaaa... dzidziuś ułożony miednicowo w poprzek jak się nie obróci to cc ale lekarz mówił że jeszcze ma czas na zmiany położenia
No i najważniejsze.. najprawdopodobniej dziewczynka (mam dwa typy Ania i Monika)
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość


Aha, bo mi sie przypomniało
Dziewczyny czekolada z Biedronki Belgijska się nazywa jest po prostu przepyszna. Raz spróbowałam i już jestem uzależniona. Wsuwam namiętnie, a dzidziuś się pewnie cieszy, bo to jego smaki, nie moje przed ciążą za czekoladą mnie przepadałam, jestem bardziej mięsna i słona niż słodka i owocowa. A teraz czekolada, ciasto, jabłka - sama siebie nie poznaję
Ale belgijską zwłaszcza mleczna polecam, pycha!

I zapraszam na gołąbki (głąby jak to mówi mój Marcel). Dopiero upichcone. Nie chce się chwalić (no dobra, chcę) ale kucharka ze mnie zarąbista

i jeszcze, mhym pijesz na anemię sok z buraków? taki świeży codziennie wyciśnięty w sokowirówce najlepszy. Można puścić pawia, ale naprawdę szybko poprawia wyniki.
Co do czekolady to mów mi jeszcze a normalnie Cię mało mi tyłek rośnie a teraz wiem, że muszę jej spróbować
Na gołąbki z chęcią wpadnę bardzo lubię
Ja nie daje rady tego pić bo od razu mam odruch

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór! Odmeldowuję się i spadam spać

U mnie po wizycie ok Młody rosnie, waży ponad 500 g - nie pamiętam, a zostawiłam wydruk w aucie tętno ok 160 - nie ma powodu do paniki. Nie było akurat pacjentek, weszłam kilka minut wcześniej ,pośmiałam się, pogadałam z Panią Dr.

Zapisała mi na nastepną wizytę zrobi morfologię i mocz. A ja "A glukoza?" i mnie nie ominie zapytała czy lubię słodkie, ja że nie słodzę ani herbaty ani kawy. Dostałam polecenie zabrać sobie kilka reklamówek na badanie
Gratulacje i już masz pół kilo szczęścia

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość

a propos wagi dzieciątek skoro już znaczna część nas jest juz na etapie gdzie zamiast CRL podaje się wagę dziecka, proponuję aby na pierwszej str umieścić informację jaka jest waga maluszków w poszczególnych tygodniach
Jestem jak najbardziej za

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość

macie jakieś pomysły na dynię?????? Mam i coś trzeba upichcić a tż się boi ja też...
Zdjęcia

O coś takiego zrób

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę
super ja też liczę dzisiaj na podobne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
brawa za udane wizyty!
ja nie mogłam przełknąć soku z buraka, ale znalazłam sobie zamiennik - "barszczyk" z Hortexu. to sok z buraków i innych warzyw. piłam szklaneczkę dziennie, teraz ostatnio jakoś mi się nie chce.
.
Chyba też tego spróbuje bo tego własnej roboty nie jestem w stanie przełknąć.
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:21   #3903
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

dzien doberek

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziekuje kciuki.
Usg wyszlo dobrze, trwalo ponad godzine, bo dzidzius obrocil sie tak, ze nie bylo wszystkiego widac. To, co bylo widac jest bez zastrzezen. W przyszlym tygodniu bede miala kolejne usg, aby zobaczyc to, czego dzisiaj nam sie nie udalo.
W moim brzuszku mieszka Chlopczyk , wiem na 100%, bo widzialam tez wyniki z amnio.
Ale sie wszyscy zdziwia, bo oczywiscie kazdy byl przekonany, ze to dziewczynka
no i super!gratuluję Synka

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Ja też ju po wizycie. Posłuchałam sobie serduszka więc jestem mega szczęśliwa Wszystkie wyniki dobre. Nie mam ani HIV, ani żółtaczki ani kiły Chyba pójdę sobie na to USG 3D za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że warto bo 250 zł to dla mnie sporo.
Pytałam się o ten szampon przeciwłupieżowy mojej ginki - spojrzała na mnie z politowaniem Można używać Się człowiek naczyta niepotrzebnie to potem tak jest :P
widzę już tą minę ginki
super że wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość

Ja tez się melduję po U Ulki wszystko w jak najlepszym porządku, dalej jest dziewczynką narządy i inne rzeczy działają, wymiary bardzo dobre
Było to nagrywanie na płytę i u mnie to wygląda tak, że jakby badanie jest nagrane (niecałe, bo trwało 25 min) i ogólnie jest w 2d a czasem jest przełączone na 3d

Tylko u mnie lichota straszna... Anemia większa niż była, infekcja znowu i jeszcze badanie moczu dość złe - jutro mam zrobić posiew... Rozpadam się
łojj współczuję ale u mnie podobnie. tż mi kupił wczoraj te tabletki z buraka z Herbapolu może pomogą
badanie u mnie wygląda identycznie jesli chodzi o 3d
cieszę się że Ula dobrze się miewa

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Jestem!!! Wyniki w normie, na usg wszystko w porządku. Dziś uspokoiła mnie położna.. Bo poszłam sie zarejestrować i ona wtedy waży mierzy itp i ta pyta czy czuję ruchy dziecka.. a ja na to nie wiem.. ze chyba tak ale pewności nie mam . No to mówi że posluchamy pulsu dzidzi i jak usłyszałam to się uspokoiłam
Aaaa... dzidziuś ułożony miednicowo w poprzek jak się nie obróci to cc ale lekarz mówił że jeszcze ma czas na zmiany położenia
No i najważniejsze.. najprawdopodobniej dziewczynka (mam dwa typy Ania i Monika)
super, gratuluję córy

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość

A moja core rozlozylo przeziebienie Juz od dawna spi, caly wieczor lezala, zaraz widac ze cos jej dolega Ehh jutro nie pojdzie do przedszkola ani na tance i byla bardzo smutna z tego powodu Ja sie martwie, zebym sie od niej nie zarazila
życzę dużo zdrówka dla córci

Cytat:
Napisane przez estera85 Pokaż wiadomość
Czesc, nie nadrobie was w calosci bo nie mam tyle czasu ale wiecie co zauwazyłam ze nie odzywa sie wcale nadzwyczajna. Czy któras z was wie czy cos sie stało??? Dlaczego nie widziałam jej postów. A moze ominełam!! Pomocy
też o niej ostatnio myślałam a tu takie klocki

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę


Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiem czy lubię dynię
haha ja też nie

Ela87 nakładki kupisz w sumie wszędzie Rossmann, Real, Apteki itp itd

ja wczoraj miałam takiego doła jak stąd do ameryki
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3649822942.jpg (81,5 KB, 32 załadowań)
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:25   #3904
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Zdjęcia

O coś takiego zrób
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:32   #3905
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Dziękuję za wszytskie dobre słowa
Z anemią a i owszem robiłam: piję barszczyk często, bo nie mam sokowirówki, jadłam wątróbkę i trochę warzyw zielonych. 2 razy dziennie łykałam żelazo w tabletkach plus witaminy ciązowe...
Hm, co można więcej? Teraz lekarka zmieniła mi to żelazo... Zobaczymy.
A na glukozę nie dostałam jeszcze skierowania za to na drugi odczyn Coombsa.

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Jestem!!! Wyniki w normie, na usg wszystko w porządku.
No i najważniejsze.. najprawdopodobniej dziewczynka (mam dwa typy Ania i Monika)
Gratulacje wizyty udanej i prawdopodobnej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
i jeszcze, mhym pijesz na anemię sok z buraków? taki świeży codziennie wyciśnięty w sokowirówce najlepszy. Można puścić pawia, ale naprawdę szybko poprawia wyniki.
Nie mam sokowirówki, ale 2 razy w tym miesiącu robiłam barszcz i piłam chyba dużo...
A mamusie i teściowe są wyjątkowe - chociaż moja mama jakaś inna, to ona zrobiła pierwszy zakup dla Małej...

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
U mnie po wizycie ok Młody rosnie, waży ponad 500 g - nie pamiętam, a zostawiłam wydruk w aucie tętno ok 160 - nie ma powodu do paniki. Nie było akurat pacjentek, weszłam kilka minut wcześniej ,pośmiałam się, pogadałam z Panią Dr.
brawo! Moja wazy 349

mona1
Podoba mi się ten pomysł

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę
Sliczna - też wczoraj dostałam takie zdjęcie




Jeszcze się Wam pochwalę - kupiliśmy wczoraj fotelik Cybexa, byliśmy w jednej hurtowni wózki oglądać jeszcze raz i był na promocji za 400 zł, więc nie mogliśmy go zostawić. Szukałam potem na necie i chyba ciezko by było nowy dostać za te pieniądze Bardzo się cieszę Odgapiłam od Side
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:33   #3906
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
dzien doberek

ja wczoraj miałam takiego doła jak stąd do ameryki
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś
Super
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:35   #3907
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
ja wczoraj miałam takiego doła jak stąd do ameryki
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś

Dasz linka? Może była jakaś dziewuszkowa wersja?
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 08:51   #3908
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
macie jakieś pomysły na dynię?????? Mam i coś trzeba upichcić a tż się boi ja też...
Ja ją kroję, usuwam pestki i piekę skropioną odrobiną oliwy, a potem miksuję na mus którego można użyć do zupy, ciasta, farszu itp, i w woreczkach mrożę.
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:59   #3909
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201



Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Z kolei moja mama goni mnie z wanny, bo kobiety w ciąży nie powinny się kapać Kilkuminutowy prysznic tak, ale kąpiel surowo wzbroniona
ale to trzeba tylko uwazac, zeby nie przesadzic z temepratura A ja uwielbiam sie moczyc w goracej wannie

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
U mnie po wizycie ok Młody rosnie, waży ponad 500 g - nie pamiętam, a zostawiłam wydruk w aucie tętno ok 160 - nie ma powodu do paniki. Nie było akurat pacjentek, weszłam kilka minut wcześniej ,pośmiałam się, pogadałam z Panią Dr.

super, bardzo sie ciesze, ze wszystko ok

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Wysyłam zdrowe bakterie dla córki


Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja dlatego to co piszą w necie dzielę na pół i się niczym nie przejmuję chociaz ja bym nawet nie sprawdziła czy taki szampon można używać w ciązy tylko bym używała Ja to w ogóle w tych sprawach nie jestem panikara.
Moja mama jest taka jak ja. W ciąży wszystko można także mam spokój przynajmniej.
no i bardzo dobrze, przeciez nie nalezy popadac w paranoje

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
macie jakieś pomysły na dynię?????? Mam i coś trzeba upichcić a tż się boi ja też...
niestety , jakos z dynia mi nie po drodze

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę
slodka

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
i dlatego nie kupuję dyni
Słyszałam kiedyś o zupie dyniowej, ale nie robiłam

Ja nawet nie wiem czy lubię dynię
ja tez

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
życzę dużo zdrówka dla córci

na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś


ubranko przesliczne

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszytskie dobre słowa
Z anemią a i owszem robiłam: piję barszczyk często, bo nie mam sokowirówki, jadłam wątróbkę i trochę warzyw zielonych. 2 razy dziennie łykałam żelazo w tabletkach plus witaminy ciązowe...
Hm, co można więcej? Teraz lekarka zmieniła mi to żelazo... Zobaczymy.
A na glukozę nie dostałam jeszcze skierowania za to na drugi odczyn Coombsa.

Jeszcze się Wam pochwalę - kupiliśmy wczoraj fotelik Cybexa, byliśmy w jednej hurtowni wózki oglądać jeszcze raz i był na promocji za 400 zł, więc nie mogliśmy go zostawić. Szukałam potem na necie i chyba ciezko by było nowy dostać za te pieniądze Bardzo się cieszę Odgapiłam od Side
to dziwne, ze Ci jeszcze spadlo to zelazo

gratuluje zakupu
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:06   #3910
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Ja tez się melduję po U Ulki wszystko w jak najlepszym porządku, dalej jest dziewczynką narządy i inne rzeczy działają, wymiary bardzo dobre
Było to nagrywanie na płytę i u mnie to wygląda tak, że jakby badanie jest nagrane (niecałe, bo trwało 25 min) i ogólnie jest w 2d a czasem jest przełączone na 3d

Tylko u mnie lichota straszna... Anemia większa niż była, infekcja znowu i jeszcze badanie moczu dość złe - jutro mam zrobić posiew... Rozpadam się
Gratuluję wizyty Najważniejsze że wszystko z córcią jest ok A na anemie to buraczki i szpinak.

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Fajnie, że piszesz o tym szamponie muszę sobie kupić


Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
Mówiłam, że nie ma co popadać w paranoję z tymi szamponami

spokojnie, usg w 3d jest fragmentami, a fragmentami lekarz przełącza się na 2d, zależy co chce pooglądać i jak mu wygodniej
No z tym szamponem rację miałaś
O to dobrze, że w 2D jednocześnie robi. Nie miałam jeszcze tego 3D to gapcio jestem.

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość

agunia4ever niezła jesteś naprawdę pytalaś lekarza, czy możesz używać szamponu przeciwłupiezowego? wyobrażam sobie minę lekarzachociaz od tego, co nam zapodają w internecie, to można zgłupieć naprawdę..
No jej mina była niezapomniana. Myślałam, że już moje dziwne pytania jej nie zaskoczą, a jednak Bycie ginekologiem takiej pierworódki jak ja wymaga wiele cierpliwości
Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
czyli ja pewnie za miesiąc dostanę póki co znalazłam na chomiku piosenki do słuchania dla kobiet w ciąży i mam zamiar sluchać
O dobry pomysł. Może coś na youtube znajdę

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja dlatego to co piszą w necie dzielę na pół i się niczym nie przejmuję chociaz ja bym nawet nie sprawdziła czy taki szampon można używać w ciązy tylko bym używała Ja to w ogóle w tych sprawach nie jestem panikara.
W przesądy nie wierzę. Noszę paski, patrzę przez Judasza, itp. Ale jeśli chodzi o chemię i jedzenie to mam świra trochę i fakt faktem czasem przeginam Ale tak przy okazji najlepszy przesąd jaki słyszałam to że nie mogę chodzić po kałużach bo moje dziecko będzie pijakiem
Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość

To zazwyczaj ten sam aparat, więc spokojnie lekarz wszystko sprawdzi za jednym podejściem.
Ufff. To już jestem spokojna. Dzwonię by zapisać się na USG 3D

Gdzieś cytowałam, ale mi uciekło. Ja na gołąbki bardzo chętnie wpadnę zwłaszcza, że ze mnie kucharka tragiczna. Muszę szybko się podszkolić żeby dzidzia miała co jeść jak już podrośnie
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:08   #3911
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiem czy lubię dynię
ja też

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Jak nic dobry fotograf z tego mojego lekarza, taki ujęcie
Nie bolą Was boki od spania? Ja cały czas przed ciaża spałam na brzuchu a dzisiejszej nocy to normalnie nie mogłam sie ułożyć, aż w końcu jakos małą poduszeczkę podłożyłam i delikatnie na brzuchu sie połozyłam, och cóż to było za cudowne uczucie
mnie bolą więc przedwczoraj też się położyłam na brzuchu i co... czuje jak mnie całe plecy bolą więc wołałam o masaż już od rana

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Zdjęcia

O coś takiego zrób
chyba najsmaczniejsze będzie

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
ja wczoraj miałam takiego doła jak stąd do ameryki
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś
skąd żeś takie cudeńko znalazła też kupię jak się tylko chłopaczynka potwierdzi

mmhym to super okazję mieliście

izabla a pieczesz jak długo? Bo szkoda mi trochę odpalać piekarnik
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 09:12   #3912
headzik
Raczkowanie
 
Avatar headzik
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Dzień dobry.

gratuluję wszystkich udanych wizyt i nowo ujawnionych płci

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Chyba trzeba trochę bardziej zwolnić obroty... a już myślałam, że wolniej się nie da jestem dosyć energiczna, a teraz chodzę spacerem, a z zakupów obładowana siatami wracam powolutku, żeby np. nie potknąć się, nie upaść.
No i oduczyłam się gwałtownego zrywania się i wstawania, jak to mam w zwyczaju, bo w głowie się kręciło i pojawiały się mroczki przed oczami.
ooo to mam tak samo jak Ty, wydaję mi się, że już prawie nic nie robię, a mąż mi wczoraj zwrócił uwagę, że muszę jeszcze zwolnić. jestem przyzwyczajona, że ze wszystkim sama sobie poradzę, a tu już teraz prawie tylko leżeć i kwitnąć mi chyba zostało...
No i właśnie od wczoraj znowu jestem kaleką, ani leżeć, ani siedzieć tak mnie kręgosłup boli. W nocy to mnie tylko koło poporodowe ratuje.

monkaa321 moja siostra robi podobno bardzo łatwy, szybki i smaczny krem z dyni. sama osobiście nie jadłam bo mieszka ona jakieś 150km ode mnie ale podobno godny polecenia.

Castia jakie cudo

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Ale tak przy okazji najlepszy przesąd jaki słyszałam to że nie mogę chodzić po kałużach bo moje dziecko będzie pijakiem



a mi się dziś śniło, że walczyłam ze szczurami.. które wyglądały jak koty...
__________________
Wirtualne poznanie 25.05.2012
Pierwsze spotkanie 06.06.2012
Razem od 18.08.2012
Zaręczyny 09.11.2012
Dwie kreseczki 01.07.2013
Nasz ślub 21.09.2013
Piotruś 26.02.2014

headzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:13   #3913
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

dzięki dziewczyny, też mi się podoba

mmhym bardzo chętnie kochana ale to używka z allegro od jakiejś dziewczyny.
mogę podpowiedzieć że z firmy George.
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:16   #3914
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
i dlatego nie kupuję dyni
Słyszałam kiedyś o zupie dyniowej, ale nie robiłam

Ja nawet nie wiem czy lubię dynię
Zupa-krem z dyni jest pyyyyszna.


Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyty Najważniejsze że wszystko z córcią jest ok A na anemie to buraczki i szpinak.
Te buraczki i szpinak to takie trochę przereklamowane. Niestety, ale najwięcej i najlepiej wchłanialne żelazo jest w mięsie...

http://bogate-w-zelazo.blogspot.com/
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:25   #3915
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez estera85 Pokaż wiadomość
Czesc, nie nadrobie was w calosci bo nie mam tyle czasu ale wiecie co zauwazyłam ze nie odzywa sie wcale nadzwyczajna. Czy któras z was wie czy cos sie stało??? Dlaczego nie widziałam jej postów. A moze ominełam!! Pomocy
obraziła się na mnie

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę
o mamusiu!

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Jak nic dobry fotograf z tego mojego lekarza, taki ujęcie
Nie bolą Was boki od spania? Ja cały czas przed ciaża spałam na brzuchu a dzisiejszej nocy to normalnie nie mogłam sie ułożyć, aż w końcu jakos małą poduszeczkę podłożyłam i delikatnie na brzuchu sie połozyłam, och cóż to było za cudowne uczucie
poduszka motherhood - naprawdę polecam codziennie rano budziłam się z bólem pleców, albo któregoś boku a teraz nic

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość

W przesądy nie wierzę. Noszę paski, patrzę przez Judasza, itp. Ale jeśli chodzi o chemię i jedzenie to mam świra trochę i fakt faktem czasem przeginam Ale tak przy okazji najlepszy przesąd jaki słyszałam to że nie mogę chodzić po kałużach bo moje dziecko będzie pijakiem
o nie!

ale wam zazdroszczę tych usg... u mnie wizyta w czwartek, ale bez usg, może się chociaż umówię na za 3 tygodnie

jeszcze wam się pochwalę zakupami dla dziecia nie żebym wczoraj narzekała na brak kasy ale nie potrafię się powstrzymać, i tak robię postęp bo nie kupuję najmniejszych rozmiarów tylko celuję w większe, przemyślałam że krótki rękawek nada się na lato, jak maluch będzie miał ze 3-4 miesiące

i jeszcze macie pozdro od mojej psiny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30102013227.jpg (92,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30102013228.jpg (96,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28102013226_1.jpg (172,3 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Karolcia2401
Czas edycji: 2013-10-30 o 09:34
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:26   #3916
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
G Ale tak przy okazji najlepszy przesąd jaki słyszałam to że nie mogę chodzić po kałużach bo moje dziecko będzie pijakiem


monka moze tu cos znajdziesz http://www.kwestiasmaku.com/zielony_.../przepisy.html Moja ulubiona stronka i czesto z niej korzystam
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:26   #3917
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę
ale ekstra ja nie mam takiego

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Jak nic dobry fotograf z tego mojego lekarza, taki ujęcie
Nie bolą Was boki od spania? Ja cały czas przed ciaża spałam na brzuchu a dzisiejszej nocy to normalnie nie mogłam sie ułożyć, aż w końcu jakos małą poduszeczkę podłożyłam i delikatnie na brzuchu sie połozyłam, och cóż to było za cudowne uczucie
Ja mam miękki materac, on jest dobry do spania na bokach ale ja na boku jestem przyzwyczajona

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
ja wczoraj miałam takiego doła jak stąd do ameryki
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś
Nie ma to jak sobie humor poprawić super komplecik.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:28   #3918
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
izabla a pieczesz jak długo? Bo szkoda mi trochę odpalać piekarnik
Do miękkości, gdzieś z 45 minut, z tego będziesz miała bazę do zrobienia innych rzeczy. Można też w słoiki marynować, ale moim zdaniem to dość dużo roboty.
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:34   #3919
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę
O jejciu. Cudowne

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś
Cudeńko
Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Zupa-krem z dyni jest pyyyyszna.

Te buraczki i szpinak to takie trochę przereklamowane. Niestety, ale najwięcej i najlepiej wchłanialne żelazo jest w mięsie...

http://bogate-w-zelazo.blogspot.com/
Fakt czerwone mięso zwłaszcza. Zapomniałam o nim bo nie jadam czerwonego mięsa
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 09:35   #3920
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Jak nic dobry fotograf z tego mojego lekarza, taki ujęcie
Nie bolą Was boki od spania? Ja cały czas przed ciaża spałam na brzuchu a dzisiejszej nocy to normalnie nie mogłam sie ułożyć, aż w końcu jakos małą poduszeczkę podłożyłam i delikatnie na brzuchu sie połozyłam, och cóż to było za cudowne uczucie
Wstyd sie przyznac ale ja wciaz leze czesciowo na brzuchu :p Czytalam gdzies ze mozna dopoki nie odczuwa sie dyskomfortu...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:45   #3921
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość

jeszcze wam się pochwalę zakupami dla dziecia nie żebym wczoraj narzekała na brak kasy ale nie potrafię się powstrzymać, i tak robię postęp bo nie kupuję najmniejszych rozmiarów tylko celuję w większe, przemyślałam że krótki rękawek nada się na lato, jak maluch będzie miał ze 3-4 miesiące

i jeszcze macie pozdro od mojej psiny
Ciuszki śliczne a psiak przeuroczy
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:18   #3922
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość

jeszcze wam się pochwalę zakupami dla dziecia nie żebym wczoraj narzekała na brak kasy ale nie potrafię się powstrzymać, i tak robię postęp bo nie kupuję najmniejszych rozmiarów tylko celuję w większe, przemyślałam że krótki rękawek nada się na lato, jak maluch będzie miał ze 3-4 miesiące

i jeszcze macie pozdro od mojej psiny
super ubranka ten komplecik z czapeczką też kupiłam identyczny

ja z doświadczenia wiem że na lato głównie rozmiar 68 do 74

psinka słodziak!

Edytowane przez Castia
Czas edycji: 2013-10-30 o 10:20
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:22   #3923
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Wstyd sie przyznac ale ja wciaz leze czesciowo na brzuchu :p Czytalam gdzies ze mozna dopoki nie odczuwa sie dyskomfortu...
ja w 1 ciazy dosc dlugo spalam na brzuchu, moja ulubiona pozycja i sie nie umialam odzwyczaic ale bylo mi wygodnie A teraz to juz od dawna unikam tej pozycji bo starsznie mnie gniecie

karolcia sliczne mordka tez slodka

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość

ja z doświadczenia wiem że na lato głównie rozmiar 68 do 74
potwierdzam tez z doswiadczenia
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:25   #3924
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
super ubranka ten komplecik z czapeczką też kupiłam identyczny

ja z doświadczenia wiem że na lato głównie rozmiar 68 do 74

psinka słodziak!
dziękuję 68 kupiłam

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Ciuszki śliczne a psiak przeuroczy
dziękuję
Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość

karolcia sliczne mordka tez slodka
dziękuję
mam jeszcze jednego stwora w domu, ale nie chce dać się sfotografować za bardzo. A ta, jak tylko widzi aparat albo telefon ze coś z nim robię takiego ze może chodzić o zdjęcie to od razu przybiega
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:43   #3925
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość

ja wczoraj miałam takiego doła jak stąd do ameryki
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś
Ładne
Też chcę

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość

jeszcze wam się pochwalę zakupami dla dziecia nie żebym wczoraj narzekała na brak kasy ale nie potrafię się powstrzymać, i tak robię postęp bo nie kupuję najmniejszych rozmiarów tylko celuję w większe, przemyślałam że krótki rękawek nada się na lato, jak maluch będzie miał ze 3-4 miesiące

i jeszcze macie pozdro od mojej psiny
Widzę, że się powoli rozkręcacie z zakupami
Ładne te kompleciki i super piesek. Podobny do mojego, ale mój cały czarny z siwą brodą
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:53   #3926
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
monka moze tu cos znajdziesz http://www.kwestiasmaku.com/zielony_.../przepisy.html Moja ulubiona stronka i czesto z niej korzystam
dzięki

Karolcia2401 zakupy i piesek uroczę
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:54   #3927
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Witam
Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam moja lewą nóżkę
to stópka jak rozumiem? słodkie są takie zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość

ja wczoraj miałam takiego doła jak stąd do ameryki
na poprawę humoru kliknęłam mojemu smykowi takie coś
śliczny tenkomplecik

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
obraziła się na mnie


o mamusiu!


poduszka motherhood - naprawdę polecam codziennie rano budziłam się z bólem pleców, albo któregoś boku a teraz nic


o nie!

ale wam zazdroszczę tych usg... u mnie wizyta w czwartek, ale bez usg, może się chociaż umówię na za 3 tygodnie

jeszcze wam się pochwalę zakupami dla dziecia nie żebym wczoraj narzekała na brak kasy ale nie potrafię się powstrzymać, i tak robię postęp bo nie kupuję najmniejszych rozmiarów tylko celuję w większe, przemyślałam że krótki rękawek nada się na lato, jak maluch będzie miał ze 3-4 miesiące

i jeszcze macie pozdro od mojej psiny
super zakupy i fajna psinka
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:54   #3928
marima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 327
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

hejo

ale ostatnio jestem śpiąca wiecie że czasem zapominam że jestem w ciąży i pędzę w pracy coś pozałatwiać a potem nagle sobie przypominam i zwalniam krok

zaczyna doskwierać mi już ból kręgosłupa ale to przeważnie wieczorem i nijak nie mogę ułożyć się do spania. jak za dużo chodzę to boli mnie od lewego uda, pośladka aż po biodro powyżej, ginka mówiła że to rwa kulszowa i w ciąży często występuje
marima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:56   #3929
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

karolcia - fajny psiak, ile ma lat?

Ja mam trójkę - psa i 2 koty. śmieję się że teraz będę mieć piąte dziecko (1 pies, 2 koty, 1 TZ)
Nie wiem jak to będzie z tą całą menażerią i z dzieckiem...
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:01   #3930
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
jeszcze wam się pochwalę zakupami dla dziecia

i jeszcze macie pozdro od mojej psiny
Temu komplecikowi ze słoniem i myszką sama bym nie umiała odmówić a psiak super

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Wstyd sie przyznac ale ja wciaz leze czesciowo na brzuchu :p Czytalam gdzies ze mozna dopoki nie odczuwa sie dyskomfortu...
Da, ja też czasem... ale już mi mało wygodnie, już powoli przyzwyczajam się do pozycji na boczku. Ale np mi na razie niewygodnie lezy się z poduszką między kolanami, a czytałam że super
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.