Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r. cz.XI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejny wątek będzie nosił nazwę:
Listopadowo-grudniowe mamusie 2013. cz. XII 0 0%
Rodzić juz nadchodzi czas - przerażenie jest wśród nas! 1 2,04%
JEDNE TULĄ JUŻ MALUSZKI, DRUGIE JESZCZE MAJĄ BRZUSZKI 19 38,78%
1,2,3 do rozpakowanych dołącz TY! 0 0%
Dzieci w brzuchu, dzieci w wózkach - poczekalni to końcówka! 7 14,29%
RĘCE SKŁADAM, MODŁY WZNOSZĘ - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK 22 44,90%
Głosujący: 49. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 20:27   #2821
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
mamy ten sam problem, ale moj uwaza ze maly z nim nie chce byc itd wiec i tak ja z mlodym wiecej siedze... nie powiem ale ciezkomi z takim mysleniem mojego tzta;/
Moj Tz ciezko walczy, ale I tak jak ja Ja wezme to predzej zasnie.
Czasem mi sie wydaje ze jemu jest przykro , ze ona jakos u mnie szybciej zasypia ..
Tak samo z cycem. Czasem mysle ze on by jej tez chciał dac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:28   #2822
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Co do chusteczek, nie polecam tych z biedronki "fitti" czy jakoś tak, jedne kupił Jaśkowi mój brat bo rzuciły mu się w oczy a drugie przyniosła nam szwagierka... Nie zbierają dobrze i są strasznie mokre przez co nieprzyjemnie zimne... Mojemu dziecku nie podeszły :p
to tak jak te linteo- mokrestrasznie, ostatnie sztukito mozna wyciskac to jeszcze targaja sie dziwnie i nie zbieraja tylko rozmazuja...


ja uzywam babydream i jak dla nas sa ekstra. cena super i cesto promocje
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:30   #2823
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Wypiełam to dziadostwo
Google podpowiedzialy. Sama bym na to nie wpadla ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:31   #2824
Margot156
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 355
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Co do jedzenia, moje dziecko też bardzo często je dostawiam go raz do jednej piersi, raz do drugiej i ciągle by mógł wisieć... typowy cycoń
wie chłopak co dobre

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A dzis chyba taki dzien - nie spie wiecej niz 3h , niech sie matka nawygina




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czyżby potencjalny przyszły tytuł??

Kurczę ale dzisiaj dobry dzień... jakby tak zostało jeszcze na jutrzejszy to po prostu rewelacja. Wyspana, spakowana, tż mieszkanie wypucował, a wieczorem sprzedaliśmy fotelik dzięki czemu odzyskaliśmy sporo przestrzeni mieszkalnej

Powiedzcie mi kochane czy planujecie ze swoimi pociechami chodzić na zajęcia na basen?
Margot156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:35   #2825
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Wypiełam to dziadostwo
Google podpowiedzialy. Sama bym na to nie wpadla ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Doktor google zawsze podpowie

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot156 Pokaż wiadomość
wie chłopak co dobre



Czyżby potencjalny przyszły tytuł??

Kurczę ale dzisiaj dobry dzień... jakby tak zostało jeszcze na jutrzejszy to po prostu rewelacja. Wyspana, spakowana, tż mieszkanie wypucował, a wieczorem sprzedaliśmy fotelik dzięki czemu odzyskaliśmy sporo przestrzeni mieszkalnej

Powiedzcie mi kochane czy planujecie ze swoimi pociechami chodzić na zajęcia na basen?
Ja bym chciała, tylko muszę się zorientować czy u nas coś takiego wogóle organizują Niby miasto wojewódzkie ale tylko jeden basen u nas jest kryty i non stop oblegany
Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:45   #2826
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Margot156 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi kochane czy planujecie ze swoimi pociechami chodzić na zajęcia na basen?
ja będę

z córą chodzimy teraz od czasu do czasu. niestety z braku czasu, nie chodziliśmy teraz regularnie... na pierwsze nasze spotkania z basenem zapisaliśmy się do "szkoły"
teraz obejdzie się bez tych zajęć
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:58   #2827
Margot156
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 355
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
ja będę

z córą chodzimy teraz od czasu do czasu. niestety z braku czasu, nie chodziliśmy teraz regularnie... na pierwsze nasze spotkania z basenem zapisaliśmy się do "szkoły"
teraz obejdzie się bez tych zajęć
jak wcześnie zaczęliście chodzić na zajęcia?
i czemu cudzysłów przy słowie szkoła? czyżby zajęcia się nie sprawdziły?
Margot156 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 21:06   #2828
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

ja planuje chodzić jezeli bedzie mi to dane
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 21:18   #2829
Margot156
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 355
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Ja właśnie strasznie chcę się z małym zapisać na takie zajęcia, ale wśród moich znajomych nie wiele osób uczęszczało dlatego teraz poszukuje opinii
Margot156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 21:26   #2830
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

właśnie zauważyłam pierwsze rozstępy a wczoraj jeszcze ich nie było
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 21:41   #2831
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

a przesyłam stronke na cwiczenia jakby któraś chciała na przyszlość http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_%C4%86wi...u-t451674.html

nogi mam jak balony, umarne...
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 21:58   #2832
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Margot156 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi kochane czy planujecie ze swoimi pociechami chodzić na zajęcia na basen?
Jak najbardziej. Już nawet zorientowałam się co, jak i za ile
Tak to u mnie wygląda http://www.babyswim.com.pl/warto_wiedziec.html
Ja wybiorę się około 4 miesiąca, jeśli oczywiście warunki pozwolą.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
właśnie zauważyłam pierwsze rozstępy a wczoraj jeszcze ich nie było
A już pewnie myślałaś, że Cie ominą Ja tak się cieszyłam, a tu bach w 9 miesiącu. Pocieszę Cie, że wcale na razie się nie rozrastają. A w którym miejscu Ci wyskoczyły?

A miałam pisać już kiedyś. Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że Antibia kiedyś pisała, że tak jej pulsował rytmicznie brzuch i nie była to czkawka, ani tętno malucha ani też jej tętno.
Ja już 3 razy miałam podobnie i też twierdzę, że nie była to żadna z tych trzech rzeczy Ciekawe co to takiego? Antibia jeśli faktycznie Ty to pisałaś, ustaliłaś może co to było?
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 22:03   #2833
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Tak to ja pisałam ale do dnia dzisiejszego nie wiem co to....
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 22:09   #2834
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

zwariowane-serduszko oby maść pomogła

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam na TLC porodówke i laska wystrzeliła z tekstem, czy dziecko tamtędy wyjdzie, bo ona przez cala ciaże nie uprawiała seksu i boi się, że się skurczyła na dole...


Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
u nas aktualnie 31 tydzień 5 dzień więc już coraz bliżej...
za tydzień


Cytat:
Napisane przez Margot156 Pokaż wiadomość
Kurczę ale dzisiaj dobry dzień... jakby tak zostało jeszcze na jutrzejszy to po prostu rewelacja. Wyspana, spakowana, tż mieszkanie wypucował, a wieczorem sprzedaliśmy fotelik dzięki czemu odzyskaliśmy sporo przestrzeni mieszkalnej

Powiedzcie mi kochane czy planujecie ze swoimi pociechami chodzić na zajęcia na basen?
oby więcej takich dni
My też planujemy basen, myślę, że 3-4miesiąc, będziemy podpytywać pediatry jak się mały łobuz urodzi

Nemosku gdzie jesteś? !!!

Dzieć mi się dziś tak wypina, że nie mogę normalnie siedzieć
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 22:28   #2835
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Margot156 Pokaż wiadomość
wie chłopak co dobre



Czyżby potencjalny przyszły tytuł??

Kurczę ale dzisiaj dobry dzień... jakby tak zostało jeszcze na jutrzejszy to po prostu rewelacja. Wyspana, spakowana, tż mieszkanie wypucował, a wieczorem sprzedaliśmy fotelik dzięki czemu odzyskaliśmy sporo przestrzeni mieszkalnej

Powiedzcie mi kochane czy planujecie ze swoimi pociechami chodzić na zajęcia na basen?
Ja tak .
U nas na huggiesach do plywania jest promocja ze jak kupisz 2 paczki to pierwsza lekcja dla malucha gratis. Akurat mi sie udalo bo basen ktory to oferuje jest blisko. Wiem ze maja tam basenik z niechlorowana woda I specjalnie wyzsza temperatura.
Pojde I zobacze jak jest. A planuje tak w okolicach 12 tygodnia.

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
ja będę

z córą chodzimy teraz od czasu do czasu. niestety z braku czasu, nie chodziliśmy teraz regularnie... na pierwsze nasze spotkania z basenem zapisaliśmy się do "szkoły"
teraz obejdzie się bez tych zajęć
No I jak bylo z ta szkola? Nie polecasz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
właśnie zauważyłam pierwsze rozstępy a wczoraj jeszcze ich nie było
Tak to z nimi wlasnie jest
Ja mam kilka ktore zauwazylam dopiero po powrocie ze szpitala.
Przed porodem na bank ich nie bylo.

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
a przesyłam stronke na cwiczenia jakby któraś chciała na przyszlość http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_%C4%86wi...u-t451674.html

nogi mam jak balony, umarne...

Trzymaj wysoko to Ci powinno troszke przejsc ..

Nemoska nie ma! Dziwne, zazwyczaj o tej godzinie nadrabia.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 23:09   #2836
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Domi Witek ma teraz około 2300-350g. Ale i tak okruch z niego

Jadłam już pieczarki i majonez. W zasadzie to powiem czego nie jadłam: żurku, fasoli (szparagową jadłam), kapusty, grzybów leśnych i smażonego mięsa.


Rybko kupiliśmy już kilka paczek Dady, nie będziemy teraz odwijać.

Pierwsze dzidziusiowe pranie brudów za mną . Ale to jest fajne ;D

Wituś dostał dziś od babci taki kombinezon http://ecsmedia.pl/c/cool-club-pajac...xt22907496.jpg

Na żywo ma ładniejsze kolory . I jeszcze dwa piękne kocyki, a to towar u nas niezbędny, bo Wituś jeszcze ciepła nie trzyma.

Alisa chora

Anulka właśnie ten, mimas safety 1st . Ten co Wy.
Radzimy sobie lepiej. Musimy tylko ze 2 smoczki do butli dokupić, bo myć co drugie karmienie to dramat jest.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 23:36   #2837
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
A już pewnie myślałaś, że Cie ominą Ja tak się cieszyłam, a tu bach w 9 miesiącu. Pocieszę Cie, że wcale na razie się nie rozrastają. A w którym miejscu Ci wyskoczyły?
teraz nie ma jak to 9 miesiąc
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 06:38   #2838
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Wszyscy śpią?
Babku dzieci po urodzeniu czasem maja takie "drgawki", to efekt niedojrzalosci ukladu nerwowego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 06:42   #2839
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Domi Witek ma teraz około 2300-350g. Ale i tak okruch z niego

Jadłam już pieczarki i majonez. W zasadzie to powiem czego nie jadłam: żurku, fasoli (szparagową jadłam), kapusty, grzybów leśnych i smażonego mięsa.


Rybko kupiliśmy już kilka paczek Dady, nie będziemy teraz odwijać.

Pierwsze dzidziusiowe pranie brudów za mną . Ale to jest fajne ;D

Wituś dostał dziś od babci taki kombinezon http://ecsmedia.pl/c/cool-club-pajac...xt22907496.jpg

Na żywo ma ładniejsze kolory . I jeszcze dwa piękne kocyki, a to towar u nas niezbędny, bo Wituś jeszcze ciepła nie trzyma.

Alisa chora

Anulka właśnie ten, mimas safety 1st . Ten co Wy.
Radzimy sobie lepiej. Musimy tylko ze 2 smoczki do butli dokupić, bo myć co drugie karmienie to dramat jest.
z Aliska cos zarazajacego? zeby Witus nie zachorował, bo dosc sie w szpitalach nalezał biedactwo...


NEMOSEK rodzi?

Witam

ale miałam noc... kur.wa czemu sa dni kiedy jest super pieknie a sa tez takie kiedy mam dosc ado tego tz mogłaby zabic????? niech aie one nie pojawiaja...:/

ide karmic

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

dzidzia- fajniutki kombinezoon


my teraz w karuzelke i bujaczek musimy sie zaopatrzyc i choc bujaczek wybrany to ciage tocza sie dyskusje na ten temat:P

(ps. ile sie czekas na kasez becikowego)
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 07:11   #2840
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Witam :
Noc okropna, prawie zadrapałam się na śmierć. Zbiorę się, nastawię jakieś pranie, dopakuję torbę i jadę do szpitala, bo nie dam rady koleną noc tak się męczyć. Maść pomogła na chwilę, tz wysmarował na mnie całą tubkę...

Kurcze, trochę mi przykro, że to wszystko tak się potoczyło, że już raczej nie będę miała porodu "z zaskoczenia" mam nadzieję, że powiedzą mi w szpitalu kiedy wywołanie, żeby tż zdążył dojechać
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 07:33   #2841
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
z Aliska cos zarazajacego? zeby Witus nie zachorował, bo dosc sie w szpitalach nalezał biedactwo...


NEMOSEK rodzi?

Witam

ale miałam noc... kur.wa czemu sa dni kiedy jest super pieknie a sa tez takie kiedy mam dosc ado tego tz mogłaby zabic????? niech aie one nie pojawiaja...:/

ide karmic

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

dzidzia- fajniutki kombinezoon


my teraz w karuzelke i bujaczek musimy sie zaopatrzyc i choc bujaczek wybrany to ciage tocza sie dyskusje na ten temat:P

(ps. ile sie czekas na kasez becikowego)
mi powiedziano ze jak złże papiery do 10 list, to jeszcze w listopadzie, jeśli po 10 to w grudniu i wyrównanie

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
Witam :
Noc okropna, prawie zadrapałam się na śmierć. Zbiorę się, nastawię jakieś pranie, dopakuję torbę i jadę do szpitala, bo nie dam rady koleną noc tak się męczyć. Maść pomogła na chwilę, tz wysmarował na mnie całą tubkę...

Kurcze, trochę mi przykro, że to wszystko tak się potoczyło, że już raczej nie będę miała porodu "z zaskoczenia" mam nadzieję, że powiedzą mi w szpitalu kiedy wywołanie, żeby tż zdążył dojechać
szoda że nie będzie porodu takiego z zaskoczenia, ale teraz męczysz się i przejdzie ci dopiero po porodzie, wiec nie ma na co czekać. Niedługo Leoś będzie a świecie


a ja wyspana wkońcu o 4 oddałam LIwkę tatusiowi, coby ja uśpił po jedzeniu, ja zasnełam snem sprawiedliwego na 4 h, a LIwka nie spała przez 3 h niech tatuś wie że ma dziecko
Zobaczymy jak z spaniem dziś będzie, myślałam ze będzie padac ale narazie cisza więc na spacer się wybierzemy, choćby krótki

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

CZy któraś zarzuci linkiem z FP o te zabaweczki mi chodzi
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 07:37   #2842
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Jak najbardziej. Już nawet zorientowałam się co, jak i za ile
Tak to u mnie wygląda http://www.babyswim.com.pl/warto_wiedziec.html
Ja wybiorę się około 4 miesiąca, jeśli oczywiście warunki pozwolą.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


A już pewnie myślałaś, że Cie ominą Ja tak się cieszyłam, a tu bach w 9 miesiącu. Pocieszę Cie, że wcale na razie się nie rozrastają. A w którym miejscu Ci wyskoczyły?

A miałam pisać już kiedyś. Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że Antibia kiedyś pisała, że tak jej pulsował rytmicznie brzuch i nie była to czkawka, ani tętno malucha ani też jej tętno.
Ja już 3 razy miałam podobnie i też twierdzę, że nie była to żadna z tych trzech rzeczy Ciekawe co to takiego? Antibia jeśli faktycznie Ty to pisałaś, ustaliłaś może co to było?
a w którym miejscu czujesz te pulsowanie, bo ja byłam nawet na usg u chirurga naczyniowego, bo mi tak brzuch pulsował w okolicach żołądka. Było to jakoś w 6 miesiącu i lekarz stwierdził ze wszystko jest ok po prostu mam mało tłuszczu i czuć moje tętno. Ze niby to normalne u bardzo szczupłych osób.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 07:58   #2843
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
Witam :
Noc okropna, prawie zadrapałam się na śmierć. Zbiorę się, nastawię jakieś pranie, dopakuję torbę i jadę do szpitala, bo nie dam rady koleną noc tak się męczyć. Maść pomogła na chwilę, tz wysmarował na mnie całą tubkę...

Kurcze, trochę mi przykro, że to wszystko tak się potoczyło, że już raczej nie będę miała porodu "z zaskoczenia" mam nadzieję, że powiedzą mi w szpitalu kiedy wywołanie, żeby tż zdążył dojechać
ehh...
popatrz na to z tej strony- Leo już niebawem z Wami

Daj znać co Ci tam powiedzieli ;*

aaa no to super jak do końca listopada
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 08:31   #2844
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Zwariowane najważniejsze że Leoś już niedługo będzie z Wami

Dzidzia mimo tego że Wituś jeszcze taki malutki to i tak jest małym wielkim człowiekiem


Dzień dobry
Ciężka noc za nami, całą noc czuwałam nad Jasieńkiem. Nosiłam, śpiewałam, masowałam, karmiłam, przebierałam... Znowu mały ma zaparcia. Podałam mu czopka glicerynowego - puściło go niby ale od rana znowu co chwilę nam popłakuje, zaraz idę zaparzyć herbatkę z kopru może to coś da
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 08:32   #2845
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez karinaa23 Pokaż wiadomość
lineczka1989 Coś mi się wydaje, że moja Marcelina będzie tak oporna z wyjściem jak Twoja Nela Ale pewnie już niedługo...
ja na to liczę bo ja nie dam rady dłużej z tym brzuchem chodzić
Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
Witam :
Noc okropna, prawie zadrapałam się na śmierć. Zbiorę się, nastawię jakieś pranie, dopakuję torbę i jadę do szpitala, bo nie dam rady koleną noc tak się męczyć. Maść pomogła na chwilę, tz wysmarował na mnie całą tubkę...

Kurcze, trochę mi przykro, że to wszystko tak się potoczyło, że już raczej nie będę miała porodu "z zaskoczenia" mam nadzieję, że powiedzą mi w szpitalu kiedy wywołanie, żeby tż zdążył dojechać
na to wywołanie to Ty się tak szybko nie nastawiaj :P przynajmniej u mnie tak było, bo w poniedziałek lekarz zadecydował że wywołujemy, we wtorek z rana dopiero zabrali mnie na porodówkę, w środę nie zrobili nic, bo między jedną a drugą dawką oksy musi być dzień przerwy i dopiero mieli działać we czwartek
no chyba że u Ciebie pójdzie szybko
trzymam kciuki za Was!


hej!
powiem Wam że już mam mega dosyć chodzenia z tem brzuchem, chodzę jak kaczka- dosłownie, jak posiedzę dłużej to strasznie bolą mnie pachwiny aż chodzić nie mogę muszę odczekać i dopiero iść, wczoraj bolał mnie dosyć mocno brzuch jak na okres, do tego w nocy się na łóżku przekręcić nie mogę bo mnie tak wszystko boli pojechaliśmy wieczorem na cmentarz wczoraj a mi normalnie nogi odmawiały chodzenia czuję się tak masakrycznie że że ja nie wiem ile jeszcze wytrzymam

z jednej strony żałuję że mi nie wywołali do końca z drugiej strony wyczytałam że jak dziecko nie jest gotowe a wywołują na siłę to też ie jest dobre i dla matki i dla dziecka..

ale ja już się tak nastawiłam psychicznie że urodzę, wcale się nie stresowałam podeszłam na luzie, zero nerwów :/



w ogóle... jak byliśmy w piatek na cemntarzu to spotkaliśmy mojego brata i bratową i wiecie co... nawet nie zapytali jak się czuję, kiedy do szpitala teraz idę, jak było w tym szpitalu, NIC kompletnie o nie nie zapytali.. wiecie jak mi się zrobiło cholernie przykro?
JA rozumiem że oni przeżywają śmierć tej małej ale życie toczy się dalej i tego się cofnąć nie da, a miłoby było gdyby chrzestny się zainteresował

byliśmy na grobie tej małej Monisi, słuchajcie jak stanęłiśmy z TŻ przed nim to się oboje poryczeliśmy, jakoś cieżej się to przeżywa czekając na swoje dziecko a patrząc jak parę dni wcześniej zmarła taka kruszynka
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 08:41   #2846
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
mi powiedziano ze jak złże papiery do 10 list, to jeszcze w listopadzie, jeśli po 10 to w grudniu i wyrównanie

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------


szoda że nie będzie porodu takiego z zaskoczenia, ale teraz męczysz się i przejdzie ci dopiero po porodzie, wiec nie ma na co czekać. Niedługo Leoś będzie a świecie


a ja wyspana wkońcu o 4 oddałam LIwkę tatusiowi, coby ja uśpił po jedzeniu, ja zasnełam snem sprawiedliwego na 4 h, a LIwka nie spała przez 3 h niech tatuś wie że ma dziecko
Zobaczymy jak z spaniem dziś będzie, myślałam ze będzie padac ale narazie cisza więc na spacer się wybierzemy, choćby krótki

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

CZy któraś zarzuci linkiem z FP o te zabaweczki mi chodzi
http://www.fisher-price.com/pl_PL/index.html o to chodziło ?

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
ja na to liczę bo ja nie dam rady dłużej z tym brzuchem chodzić


na to wywołanie to Ty się tak szybko nie nastawiaj :P przynajmniej u mnie tak było, bo w poniedziałek lekarz zadecydował że wywołujemy, we wtorek z rana dopiero zabrali mnie na porodówkę, w środę nie zrobili nic, bo między jedną a drugą dawką oksy musi być dzień przerwy i dopiero mieli działać we czwartek
no chyba że u Ciebie pójdzie szybko
trzymam kciuki za Was!


hej!
powiem Wam że już mam mega dosyć chodzenia z tem brzuchem, chodzę jak kaczka- dosłownie, jak posiedzę dłużej to strasznie bolą mnie pachwiny aż chodzić nie mogę muszę odczekać i dopiero iść, wczoraj bolał mnie dosyć mocno brzuch jak na okres, do tego w nocy się na łóżku przekręcić nie mogę bo mnie tak wszystko boli pojechaliśmy wieczorem na cmentarz wczoraj a mi normalnie nogi odmawiały chodzenia czuję się tak masakrycznie że że ja nie wiem ile jeszcze wytrzymam

z jednej strony żałuję że mi nie wywołali do końca z drugiej strony wyczytałam że jak dziecko nie jest gotowe a wywołują na siłę to też ie jest dobre i dla matki i dla dziecka..

ale ja już się tak nastawiłam psychicznie że urodzę, wcale się nie stresowałam podeszłam na luzie, zero nerwów :/



w ogóle... jak byliśmy w piatek na cemntarzu to spotkaliśmy mojego brata i bratową i wiecie co... nawet nie zapytali jak się czuję, kiedy do szpitala teraz idę, jak było w tym szpitalu, NIC kompletnie o nie nie zapytali.. wiecie jak mi się zrobiło cholernie przykro?
JA rozumiem że oni przeżywają śmierć tej małej ale życie toczy się dalej i tego się cofnąć nie da, a miłoby było gdyby chrzestny się zainteresował

byliśmy na grobie tej małej Monisi, słuchajcie jak stanęłiśmy z TŻ przed nim to się oboje poryczeliśmy, jakoś cieżej się to przeżywa czekając na swoje dziecko a patrząc jak parę dni wcześniej zmarła taka kruszynka
Lineczka z jednej strony wiem że wkurza Cię to że Nelka miała już być z Wami ale przecież wiesz że to że została jeszcze w brzuszku to dla jej dobra Już niedługo będzie z Wami

Przykre takie coś kiedy nie zapytali jak się czujesz, ale oni muszą się po tej tragedii pozbierać, to wszystko jest jeszcze świeże, więc nie dziw się im

Co do tych małych nagrobków, od małego miałam coś takiego że jak po jakimś "wietrznym" dniu szliśmy na cmentarz i kwiatki były porozrzucane itd to biegłam na te małe groby i sprzątałam... W piątek i wczoraj jak byliśmy z Jasiem na cmentarzu to patrzyłam na te małe nagrobki i mi się płakać chciało, chyba bym sobie w łeb strzeliła gdybym miała pochować swoje dziecko
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 09:06   #2847
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Wpadłam na chwilkę się przywitać. Mąż zabrał Olę na wycieczkę i mam chwilę dla siebie. Nic się na razie nie dzieje prócz tego co było... A ja chcę jutro rodzić! Jaki byłby fajny prezent na 25 urodziny

Wróciła mi jak bumerang infekcja... po raz może 7, 8 w tej ciąży. Mam już tego dosyć... nic nie działa na dłużej niż tydzień, a jeszcze nie wiem czy teraz jak czop odszedł to mogę jeszcze coś brać dowcipnie masakra...

Jutro wizyta więc zapytam, ale już mnie to załamuje. z tego względu choćby wolałabym cc- boję się, że mały by się czymś zaraził- tym bardziej, że nie miałam jeszcze wymazu w kierunku paciora SA, a innego niestety mam więc kto wie czy i ten się znów nie przypałętał...
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 09:18   #2848
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Lineczka z jednej strony wiem że wkurza Cię to że Nelka miała już być z Wami ale przecież wiesz że to że została jeszcze w brzuszku to dla jej dobra Już niedługo będzie z Wami

Przykre takie coś kiedy nie zapytali jak się czujesz, ale oni muszą się po tej tragedii pozbierać, to wszystko jest jeszcze świeże, więc nie dziw się im

Co do tych małych nagrobków, od małego miałam coś takiego że jak po jakimś "wietrznym" dniu szliśmy na cmentarz i kwiatki były porozrzucane itd to biegłam na te małe groby i sprzątałam... W piątek i wczoraj jak byliśmy z Jasiem na cmentarzu to patrzyłam na te małe nagrobki i mi się płakać chciało, chyba bym sobie w łeb strzeliła gdybym miała pochować swoje dziecko
Domii, ale oni nie zapytali od początku ciąży jak się czuję więc wiesz... całą relację zdaje im mama więc po co mają się mnie pytać? nawet głupiego smsa nie napisali jak leżałam w szpitalu
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 09:40   #2849
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
http://www.fisher-price.com/pl_PL/index.html o to chodziło ?

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------


i w co mam tam wejść zeby zapisac się i mieć zabawkę?
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 09:51   #2850
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Witam się niedzielnie.

Współczuję Wam ciężkich nocek, mamusiom rozpakowanym i nierozpakowanym.

Ostatnio zauważyłam, że rzadziej budzę się na siku. Ostatnio tak 3 razy w nocy, jest poprawa. Trochę mniej biodra mnie bolą, ale nie zapeszam bo może być gorzej.

Ale miałam straszny sen. Śniło mi się, że strasznie pokłóciłam się z mężęm, ale chyba we śnie nie byliśmy po ślubie i nie byłam w ciąży, ale staż mieliśmy spory. I on na drugi dzień po kłótni poszedł na jakąś imprezę i tam poznał jakaś blondynkę z krótkimi włosami i mnie z nią zdradził. Po dwóch dniach przyszedł się ze mną pogodzić i powiedział mi o niej i że był z nią nawet w kościele i raz szli nawet za rękę. Przez dwa dni to się wszystko działo. I ja tak zaczęłam ryczeć, że obudziło mnie moje prawie zanoszenie się i łzy w oczach. I taka byłam zła na niego przez ten sen. No jakaś masakra

Już mi odwala
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.