Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 23:49   #211
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja wlasnie dzisiaj przeczytalam kilkanascie stron na naszym forum o cla ktore bierze ma4rta i mysle ze to moze byc kolejny krok w mojej walce. generalnie ze mna sprawa wyglada tak, ze nie chce schudnac, wydaje mi sie raczej nie potrzebuje, mam 168 cm i 57 kilo, z czego 7 od pasa w gore a 50 w dol jestem dosyc nieproporcjonalnie zbudowana, mam chudziutkie ramionka, wystajace obojczyki i zero biustu, ale za to spora pupe, masywne uda no i najgorsze-grube lydki. jak sie mocno wkurze to wyzywam sie od wielkołydów gdybym miala troche wiecej cialka u gory to te lydki tak by pewnie nie odstawaly od calosci. zawsze gdy zdarzy mi sie chudnac, ze stresu lub problemow zdrowotnych to zawsze mizernieje od pasa w gore, nic sie nigdy nie ruszy na dole. ale moim priorytetem jest przywrocenie jedrnosci i gladkosci skory, zeby nie bylo tych dolkow i wzgorkow, bo oczywiscie sa na lydkach rowniez, nieladnie tez to wyglada tuz nad kolanem, cellulit widoczny golym okiem.
w kazdym razie kupilam nastepne opakowanie inneov bo uwazam ze zadna kuracja przeprowadzona do polowy nie ma sensu i jesli teraz przerwe to nigdy sie nie dowiem czy to skuteczne bylo. jestem bardzo bardzo zadowolona z nakladki masujacej balsamu loreal perfectslim pro (o ktorej juz wspominalam), zabrzmi smiesznie, ale naprawde czuje ze sie masuje
jak zwykle sie rozpisalam, pozdrawiam!
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 10:23   #212
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

To teraz może i ja trochę wypowiem się o moich doświadczeniach. Do tej pory tylko Was obserwowałam Jestem właśnie w trakcie drugiego opakowania. Wcześniej zużyłam jedno pełne opakowanie i kilkanaście próbek (dostała je od apteki internetowej jako gratis do zakupów) . Podczas weekendu majowego miałam ok. tydzień przerwy, bo poczta polska też była na majówce i nie mogłam doczekać sie mojej przesyłki z inneovem. Co prawda pytałam sie w aptekach o darmowe próbki inneovu, aby nie przerywać kuracji, ale farmaceutki patrzyły się na mnie jak na jakiegoś sępa, wiec pomyślałam łaski bzy, poczekam...
No a przechodząc do meritum. Widzę efekty. I to spore. Już kiedyś wspomniałam , że przeprowadzam zmasowany atak: pije inneov (regularne), smaruję się serum Eveline, na przemian wszystkimi rodzajami i tez regularnie, robię peelingi, z ćwiczeniami jest różnie nawet bardzo, jestem leniwa... Musze się tez przyznać, że od ponad miesiąca nie jem słodyczy, cukrów, białego pieczywa, tłustego nabiału i tłuszczu zwierzęcego. Taka dietę stosuje odkąd odebrałam wyniki, które wskazywały baaardzo podwyższony poziom cholesterolu, ale wpływa ona bardzo dobrze na moje ogólne samopoczucie. Nie liczę kalorii, uczę sie nie jeść po 18-19, choć z tym tez różnie bywa...
Zgubiłam ok. 3 kg, czuję po ubraniach różnicę, no i wizualnie tez bardzo widać efekty: skóra jest napięta, bardzo wygładzona i jędrniejsza, a cellulit nie rzuca sie juz tak bardzo w oczy, choć nadal jest widoczny.
No i to chyb na tyle Za jakiś czas znów dam znać jak moje postępy, a tym czasem właśnie popijam po śniadaniu Inneov
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Edytowane przez anetka_m
Czas edycji: 2007-05-14 o 09:46
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:17   #213
cziczu22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja sobie zamówiłam inneov i stosuję już 3 dzień a do tego kupiłam dwa elancyle liporeductor i płaski brzuch - i słuchajcie rewelacja)) Mega jędrność
cziczu22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 09:26   #214
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Czesc dziewczyny. Ja wlasnie przechodze kryzys. Wydaje mi sie ze ten moj cellulit to coraz bardziej widoczny sie staje Pije ten inneov i wieczorkiem sie smaruje Eveline i nie dostrzegam poprawy. Juz sama nie wiem co o tym myslec. Pewnie na jakas gimnastyke byloby trzeba sie zapisac ale jestem super leniwa. Dobrze ze Anetka_M napisala bo od razu mi lepiej. Oj, potrzebuje wsparcia... Pozdrawiam
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 07:13   #215
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 10:17
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 08:29   #216
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 10:18
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 08:41   #217
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Ja wlasnie przechodze kryzys. Wydaje mi sie ze ten moj cellulit to coraz bardziej widoczny sie staje Pije ten inneov i wieczorkiem sie smaruje Eveline i nie dostrzegam poprawy. Juz sama nie wiem co o tym myslec. Pewnie na jakas gimnastyke byloby trzeba sie zapisac ale jestem super leniwa. Dobrze ze Anetka_M napisala bo od razu mi lepiej. Oj, potrzebuje wsparcia... Pozdrawiam

Hej, ja czuję to samo..jeszcze niedawno wydawalo mi się, że są pozytywne zmiany .... ostatnio się zalamalam, bo odnoszę wrażenie, że jest go więcej.... nie wiem skąd to się bierze ... być może dzieje się tak dlatego, że codziennie dokladnie oglądam uda i tylek i szukam poprawy... wcześniej się tak sobie nie przyglądalam i chyba raczej nie mialam świadomości swojego "Kalafiora"... teraz mnie oświecilo,jest gorzej niż myślalam ....
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 08:44   #218
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

widac p[oprawe naprawde, jeszcze jakis samoopalacz i bedzie naprawde duzo lepiej
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 08:49   #219
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wczoraj bylam pierwszy raz na Pilates-ie....ćwiczenia niby spokojne, ale tylko z pozoru latwe .. dzisiaj chodzę obolala ... w środę idę na Slimnastic (ogólne wysmuklenie ciala) i przy okazji zważe się, bo w domu nie mam wagi... odezwę się i napiszę czy coś mnie ubylo od czasu rozpoczęcia picia Inneov... jeśli nie to ---> zalamka

Pozdrawiam
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 09:10   #220
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a ja mam pytanie jak dlugo zamierzacie to pic?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 10:03   #221
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez bubencjaaa Pokaż wiadomość
Próbuję sama. Może się uda. Więc tak ;Inneov piję od 27/04/07..zdjęcie pierwsze jak w tytule jest z 30/04, kolejne tydzień później, i kolejne z wczoraj. Sama nie wiem, czy widać coś czy nie. Na pewno złe jest to, ze każde zdjęcie ma praktycznie inne oswietlenie, wiec to tez moze być mylące.

Moim zdaniem widac roznice miedzy pierwszym,a ostatnim zdjątkiem
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 13:39   #222
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie jak dlugo zamierzacie to pic?

Tak jak pisalam jestem na początku 2-iego opakowania... oprócz tego na pewno kupię jeszcze 2.... mimo wszystko wierzę, że dopiero wtedy będę mogla zobaczyć większą poprawę... jak to się mówi "jak nie spróbujesz to się nie przekonasz" - nie mogę się poddać teraz (po 2-gim op.)!! muszę dać szanse inneov - w tak krótkim czasie nie mogę się spodziewać cudu... myślę,że na większe zmiany potrzebuje przynajmniej trzech miesięcy!!!...
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 14:40   #223
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dziewczyny co sądzicie o tej diecie??

http://odchudzanie.szefo.net/dieta-dla-20-latek.php
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 08:57   #224
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
Tak jak pisalam jestem na początku 2-iego opakowania... oprócz tego na pewno kupię jeszcze 2.... mimo wszystko wierzę, że dopiero wtedy będę mogla zobaczyć większą poprawę... jak to się mówi "jak nie spróbujesz to się nie przekonasz" - nie mogę się poddać teraz (po 2-gim op.)!! muszę dać szanse inneov - w tak krótkim czasie nie mogę się spodziewać cudu... myślę,że na większe zmiany potrzebuje przynajmniej trzech miesięcy!!!...
no dobra a co dalej ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:39   #225
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
no dobra a co dalej ?

Jeśli po tej 3-miesięcznej kuracji nie będzie żadnych efektów to się BARDZO zdenerwuje i będę musiala inwazyjniej zadzialać .... nawet, jeśli zmusi mnie to do wydania wszystkich moich oszczędności... zrobie to, bo ten wstręciuch zatruwa mi życie!!!...przez niego krępuje się pójśc na basem czy wystąpić w stroju kąpielowym na plaży w okresie lata ...pomijając to, że nie mogę chodzić w krótkich spódniczkach ....
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:51   #226
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez bubencjaaa Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, czy widać coś czy nie. Na pewno złe jest to, ze każde zdjęcie ma praktycznie inne oswietlenie, wiec to tez moze być mylące.


Gdybym ja widziala już chociaż takie efekty to bylby to dla mnie sukces.

Gratuluje!!!
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 11:51   #227
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

GoShA21, a oprócz inneovu i pilatesu, robisz jeszcze coś w tym kierunku? Tzn czy przestrzegasz diety, unikasz tłuszczu zwierzęcego, smarujesz się jakimiś kremami? A tak w ogóle to jaki stopień cellulitu miałaś przed kuracją? Widziałaś zmiany na udach gdy np. leżałaś czy dopiero było je widać jak wstałaś? Nie możesz opierać swojej walki tylko na tym napoju, ale baaardzo dobrze, że ćwiczysz Widzisz, na cellulit pracujemy wiele lat, wiec nawet w te 3 miesiące nie będziesz miała satynowo gładkiej skóry, ale jej stan z pewnością sie poprawi
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 12:08   #228
Mmercedes
Przyczajenie
 
Avatar Mmercedes
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Czesć laseczki,

wczoraj przeczytałam od samiusienkiego poczatku ten watek i chciałabym poznac koncowa opinie Miss Dare (sorry jesli zle napisałam) no bo wynika ze ona juz powinna byc co najmniej po dwoch opakowaniach, dobrowolnie zglosila sie jako testerka i co ciekawego, jakie wnioski koncowe ?
__________________
Mmercedes
Mmercedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 12:20   #229
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
GoShA21, a oprócz inneovu i pilatesu, robisz jeszcze coś w tym kierunku? Tzn czy przestrzegasz diety, unikasz tłuszczu zwierzęcego, smarujesz się jakimiś kremami? A tak w ogóle to jaki stopień cellulitu miałaś przed kuracją? Widziałaś zmiany na udach gdy np. leżałaś czy dopiero było je widać jak wstałaś?
Staram się przestrzegać diety, zrezygnowalam też ze slodyczy. Smaruje sie codziennie balsamem ujędrniającym,zwalczający m również skórkę pomarańczową,ale cosik nie pomaga ...dlatego w piątek jadę zakupić nowe "cudo" (balsam na cellulit i rozstępy) tym razem polskiej firmy ATW (ponoć skuteczne kosmetyki)....nie potrafie określić jaki stopień cellulitu mialam przed kuracją,ale wydaje mi się,że byly już widoczne pewne zmiany jak leżalam...
Nie wiem czy to dobry pomysl, ale zamienilam pilates na slimnastic; latino dance i bpu + fit ball...naprzemiennie 3x w tygodniu (nie pasowaly mi godziny zajęć z pilatesu)
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 12:57   #230
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez bubencjaaa Pokaż wiadomość
Próbuję sama. Może się uda. Więc tak ;Inneov piję od 27/04/07..zdjęcie pierwsze jak w tytule jest z 30/04, kolejne tydzień później, i kolejne z wczoraj. Sama nie wiem, czy widać coś czy nie. Na pewno złe jest to, ze każde zdjęcie ma praktycznie inne oswietlenie, wiec to tez moze być mylące.

nie no moim skromnym zdaniem widac efekty i to spore! przede wszystkim Twoja pupcia jest dużo szczuplejsza! Ale moim zdaniem o wiele łądniej i bardziej podoba mi się pupcia nr 1 ta przed kuracją... Taka krągła i ładnie uniesiona
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:01   #231
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 10:19
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:03   #232
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 10:19
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 20:01   #233
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Nie wiedziałam za bardzo gdzie umieścić moje pytanie, więc postanowiłam podczepić to tu Słyszałyście może o tym programie Sephory? W ciągu dnia pije się napój a noc łyka tabletki? Bo szczerze przyznam, że mnie to zainteresowało
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 20:30   #234
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

tez bardzo bardzo chcialabym przeczytac wypowiedz Miss Dare! bardzo interesuja mnie efekty u Niej bo juz troche czasu minelo od rozpoczecia Jej kuracji. Bubencjaa, zmiany zdecydowanie widoczne, na srodkowym zdjeciu nie bardzo, no ale miedzy pierwwszym a ostatnim trudno jest nie zauwazyc roznicy, nie jest spektakularna ale JEST.
Ja tez czytalam o tej kuracji sephory, o ktorej pisze Agatala, ale nie znam nikogo kto by jej probowal lub cos o niej wiedzial, a Wy?
Ja juz postanowilam ze po zakonczeniu kuracji inneov, zaczne stosowac cla plus cellulit specific drink, o ktorym pisalam wczesniej.
Jak narazie podlaczam sie do wypowiedzi Goshi21, ze warto przeprowadzic cala kuracje i wtedy ocenic efekty ale poki co wiem ze sie znowu powtorze ale dla mnie rewelacja jest nakladka masujaca loreal perfectslim pro, widze fekty, powolutku ale cos sie ruszylo.
Jestem tylko zla na siebie ze nie zrobilam zdjec przed, ale cellulit mialam widoczny golym okiem, obojetnie w jakiej pozycji, a przy spieciu posladkow to ojojoj... zrobie za to zdjecia po, pozdrawiam.
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 07:19   #235
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
Jeśli po tej 3-miesięcznej kuracji nie będzie żadnych efektów to się BARDZO zdenerwuje i będę musiala inwazyjniej zadzialać .... nawet, jeśli zmusi mnie to do wydania wszystkich moich oszczędności... zrobie to, bo ten wstręciuch zatruwa mi życie!!!...przez niego krępuje się pójśc na basem czy wystąpić w stroju kąpielowym na plaży w okresie lata ...pomijając to, że nie mogę chodzić w krótkich spódniczkach ....
no dobra zauwazysz efekt ,zapewne zauwazysz go bo bedziesz bardzo chciala go zauwazyc ,przetsaniesz to pic i myslisz ze cellulit nie wroci?

przeciez to niemozliwe w koncu jestes kbietom i tylko ostry trening,dieta ,przyjmowanie odzywek dla kultruystow ,kontrola ginekologa nad hormonami moze wykluczyc celluli a no i geny .

ni lepiej wydac ta kase na super ciuszek? a siebie zaakceptowac?
akceptujac siebie ,inni tez beda cie akceptowac wiem ze to tylko slowa ale prawdziwe ,rozejrzyj sie na plazy 90% kobiet w roznym wieku o roznych figurach ma tego wstreciucha na udach ,posladkach i sa szczesliwe .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 08:01   #236
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
no dobra zauwazysz efekt ,zapewne zauwazysz go bo bedziesz bardzo chciala go zauwazyc ,przetsaniesz to pic i myslisz ze cellulit nie wroci?

ni lepiej wydac ta kase na super ciuszek? a siebie zaakceptowac?
akceptujac siebie ,inni tez beda cie akceptowac wiem ze to tylko slowa ale prawdziwe ,rozejrzyj sie na plazy 90% kobiet w roznym wieku o roznych figurach ma tego wstreciucha na udach ,posladkach i sa szczesliwe .
jeśli już go zlikwiduje to nie pozwole mu powrócić!!! po prostu zmienie na stale swoje nawyki żywieniowe, nadal będę się codziennie smarować balsamami na tego "drania" + sport...jak go usunę to dopiero będę myślala o fajnych ciuszkach ....zresztą co z tego,że większość go ma, ja go nie chce mieć!!! a przynajmniej nie w takim stopniu!!!
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 08:08   #237
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

muszę się pochwalić ..... wczoraj się ważylam, ubylo mi 2 kg .... od momentu jak zaczęlam pić inneov.... pewnie to nie tylko zasluga tego napoju, dieta też miala tu na pewno znaczenie...
Cieszę się,że moje dzialania nie wyszly na marne
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 09:43   #238
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ewka kusisz mnie do zakupu tej nasadki masującejJa juz stracilam wiare, ze sie kiedykolwiek pozbede tego dranstwa ale moze chociaz troszeczke bedzie mniej widoczny.
Paula mnie zalamala, chociaz wiem, ze ma racje. Tak sobie mysle, ze jesli zazywam anty-tabletki to juz w ogole nie mam szans. W sumie to ich glownie obwiniam za to paskudztwo.
Gosha (przepraszam jesli zle napisalam)oby tak dalej. Podziwiam Cie za zapal Trzymam kciuki za Twoj sukces.
Dziewczyny, przeczytalam tez watek Vacu well i zastanawiam sie nad tym. Co wy o tym sadzicie?
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 11:03   #239
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Gosha (przepraszam jesli zle napisalam)oby tak dalej. Podziwiam Cie za zapal Trzymam kciuki za Twoj sukces.
Dziewczyny, przeczytalam tez watek Vacu well i zastanawiam sie nad tym. Co wy o tym sadzicie?
Dzięki za wsparcie ..

Jeśli chodzi o ten Vacu Well --> też mialam na to pójśc, ale kiedy dowiedzialam się ile by mnie kosztowalo taka seria zabiegów to się wycofalam ... ale nie mówie nie ... jeśli obecne dzialania i inneov nie pomogą to wtedy spróbuję
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 11:08   #240
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

załozyłam oddzielny wątek o VACU STEP tam dziewczyny piszą gdzie u nich w miastach jest i za ile więc zapraszam... naprawę miejscami jest tanio! a jeszcze jak sie wykupi karnet to już wogóle...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.