Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 12:06   #271
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez saphylium Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że Isana z mocznikiem jest bardzo fajna. Mnie jedynie nie odpowiadało, że zostawiał taką wyczuwalną warstewkę na dłoniach. Ale w tej cenie jest świetny.
Dlatego ja używam tylko na noc, ale świetnie regeneruje skórę.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 12:26   #272
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość

Krem do rąk do kupienia w Rossmanie (ostatnio kupiłam za 4 zł)-Isana z mocznikiem(czerwone opakowanie)https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html

Nie ma parafiny, świetny skład w przeciwieństwie do innych drogeryjnych
Kiedyś na pewno używałam tego kremu, ale że powoli kończy mi się tubka, którą noszę w torebce to właśnie go kupiłam
o co chodzi z tą parafiną? wiem, że cerę może zapychać, a w przypadku rąk dlaczego jest niewskazana?
Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Zauważyłam


llenka, czasami mała ilość wody w ciągu dnia daje takie objawy - mocno wysuszona śluzówka


Zgoda, z tym że wiele rzeczy nie wytrzymuje do wyprzy dobrze że zimą obkupiłam się w płaszcze



Ta sukienka to mieszanka wiskozy i poliestru więc szału nie robi, ale materiał jest bardzo miły i miękki w dotyku, ładnie się układa. Mnie jest wiecznie gorąco i przemieszczam się samochodem więc właściwości grzejące mają dla mnie znaczenie drugorzędne, zwłaszcza że po wełnie, moherach i angorach natychmiast dostaję wysypki i kicham

Dziewczyny, Paese wypuściło 4 olejki nierafinowane - jojoba, argan, avokado i tamanu, w moich drogeriach po 22,90 za 15ml ale z Ecocertem i w opakowaniach podobnych do Starej Mydlarni
To prawda chociaż ja dzięki temu, że mam dwie puchówki to mogę spokojnie czekać do ostatnich tur, żeby kupić kolejną, jakąś fajną jak się trafi to super - jak nie, trudno, mam w czym chodzić
oczywiście, jeśli coś jest potrzebne to nie zwlekam do wyprzedaży ale z reguły podczas % tak się obkupię, że dzięki temu nie muszę wchodzić do sklepów i nie ulegam tak często pokusom
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 12:32   #273
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Chodzilam niecaly rok, a glowny powod to bylo "czas ruszyc tylek" Na mnie akurat motywacyjnie dzialalo to, ze moglam wiecej lub szybciej przebiec, badz wykonac wiecej powtorzen/z wiekszym obciazeniem na danej maszynie (nie przepadam za aerobikami i takimi tam ). Chcialam tez ujedrnic galaretowate cialo i tutaj dosc szybko bylo widac efekty, bylam bardziej zbita. To, ze miesnie sie "pojawily" tam, gdzie ich wczesniej nie bylo, zauwazylam kiedys przypadkiem w przymierzalni Najgorzej jest zaczac - "nieee, dzisiaj nie, jutro pojde" oooj znam to A potem, jak juz sie wpadnie w rytm, to az czlowieka ciagnie do ruchu, przynajmniej ja tak mialam W deszczowy, bury dzien wychodzilam z silowni zmeczona, ale w super humorze. I mimo, ze kooooochaaaam slodycze, rzadziej po nie siegalam ("wafelek = tyyyyleee biganiaa? to nie jem"). Niestety od jakiegos czasu uprawiam glownie gimnastyke kanapowo -czekoladowa i sie zapuscilam Tydzien temu zaczelam biegac, szkoda tylko, ze zabieralam sie do tego ponad rok
Potwierdzam, że jak się zacznie to ciężko odpuścić sobie. Ja biegałam i biegałam codziennie, chociaż ze względu na kolana podobno nie powinno się tak robić. Ale miałam tyle energii do wszystkiego i też miałam bardzo dobry humor po przebiegnięciu tych kilku kilometrów. Ale niestety ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować, a teraz mam stracha. I też miałam dużo jędrniejsze ciało i dużo mniejszy cellulit

I mimo tej wiedzy nie potrafię zmusić się żeby pójść na siłownię. Lenistwo wygrywa
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 13:04   #274
saphylium
Raczkowanie
 
Avatar saphylium
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcie okładki, jutro powinnam być w pobliżu takiego "kiosku", mogę kupić jeśli chcesz
Okładka jak w linku - z Ewą Wachowicz Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś zajrzała

http://www.dermed.pl/kupony-rabatowe-z-magazynem-gala
saphylium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 13:08   #275
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez saphylium Pokaż wiadomość
Okładka jak w linku - z Ewą Wachowicz Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś zajrzała

http://www.dermed.pl/kupony-rabatowe-z-magazynem-gala

Ok, jutro dam znać
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 13:12   #276
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Kiedyś na pewno używałam tego kremu, ale że powoli kończy mi się tubka, którą noszę w torebce to właśnie go kupiłam
o co chodzi z tą parafiną? wiem, że cerę może zapychać, a w przypadku rąk dlaczego jest niewskazana?
też mnie to zastanawia? rozumiem, że do włosów niekoniecznie ale do natłuszczenia rąk why not?

"W zimie, każdy nas stosuje różnego rodzaju kremy do rąk, ponieważ wtedy jest skóra sucha i wrażliwa. Zaleca się stosowanie preparatów z parafiną ponieważ zabezpiecza ona przed zimnem. Unikać należy preparatów, które w swoim składzie jednam mają wodę, która może tylko chłodzić skórę. Takie kremy zostawmy na lato, a w zimie stosujmy kremy z parafiną, które ukoją naszą skórę dłoni."
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 13:38   #277
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że jak się zacznie to ciężko odpuścić sobie. Ja biegałam i biegałam codziennie, chociaż ze względu na kolana podobno nie powinno się tak robić. Ale miałam tyle energii do wszystkiego i też miałam bardzo dobry humor po przebiegnięciu tych kilku kilometrów. Ale niestety ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować, a teraz mam stracha. I też miałam dużo jędrniejsze ciało i dużo mniejszy cellulit

I mimo tej wiedzy nie potrafię zmusić się żeby pójść na siłownię. Lenistwo wygrywa
Oprocz zdjec i wspomnien, przywiozlam z wakacji dodatkowe 2 kilo To mnie zmobilizowalo. Plus marudzacy TZ i kilka smsow dziennie o tresci "pamietaj, dzisiaj biegamy", "dres masz juz przygotowany", "nic wiecej nie jedz przez najblizsze ilestam, bo bedziemy biegac" Pierwsza przebiezka - bylo cieeeezko, ale powoli wpadam w rytm i mi sie "chce" A dodatkowa energia "po", o tej burej porze roku, jest jak najbardziej wskazana
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 14:31   #278
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Kiedyś na pewno używałam tego kremu, ale że powoli kończy mi się tubka, którą noszę w torebce to właśnie go kupiłam
o co chodzi z tą parafiną? wiem, że cerę może zapychać, a w przypadku rąk dlaczego jest niewskazana?
ten krem ma glicerynę, mocznik, panthenol, olej sojowy wysoko w składzie więc nawilżenie jest gwarantowane. Parafina tworzy powłokę która daje złudne chwilowe nawilżenie, a na dłuższą metę wysusza.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:58   #279
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Poza tym jestem studentką i na razie tylko dorabiam więc nawet choćbym chciała to nie mogę spełniać wszystkich swoich zachcianek chociaż dla butów łatwo tracę głowę, ostatnio zamówiłam dwie pary Ukala by emu na zimę


Ileenka, przykładowy link http://balkonetka.pl/2008/3/16/ale-o...uswiadomieniem
Rozumiem o co Ci chodzi, ale niestety tak to już jest... w jeansach i trampakch też wyglądasz atrakcyjnie, ale takie wyeksponowane, zgrabne nogi przyciągają uwagę po prostu... powinnaś się cieszyć, że masz się czym pochwalić, a niech podziwiają
zdrówka nie wiem co to za ból gardła, ale mnie zawsze zapisują tabletki laryng-up
Pochwal się butami

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Zawsze jest miło po zabiegach dentystycznych mieć czym gryźć Więc przynajmniej jedna strona powinna być tu wolna do dłubania

I widzę, że szal/szalik to potrzeba kolejnej z nas
W jakich sklepach kupujecie szale?

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
llenka, czasami mała ilość wody w ciągu dnia daje takie objawy - mocno wysuszona śluzówka
Okazało się, że to tchawica i zatoki... Dostałam antybiotyk i zwolnienie.


Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Chodzilam niecaly rok, a glowny powod to bylo "czas ruszyc tylek" Na mnie akurat motywacyjnie dzialalo to, ze moglam wiecej lub szybciej przebiec, badz wykonac wiecej powtorzen/z wiekszym obciazeniem na danej maszynie (nie przepadam za aerobikami i takimi tam ). Chcialam tez ujedrnic galaretowate cialo i tutaj dosc szybko bylo widac efekty, bylam bardziej zbita. To, ze miesnie sie "pojawily" tam, gdzie ich wczesniej nie bylo, zauwazylam kiedys przypadkiem w przymierzalni Najgorzej jest zaczac - "nieee, dzisiaj nie, jutro pojde" oooj znam to A potem, jak juz sie wpadnie w rytm, to az czlowieka ciagnie do ruchu, przynajmniej ja tak mialam W deszczowy, bury dzien wychodzilam z silowni zmeczona, ale w super humorze. I mimo, ze kooooochaaaam slodycze, rzadziej po nie siegalam ("wafelek = tyyyyleee biganiaa? to nie jem"). Niestety od jakiegos czasu uprawiam glownie gimnastyke kanapowo -czekoladowa i sie zapuscilam Tydzien temu zaczelam biegac, szkoda tylko, ze zabieralam sie do tego ponad rok
Liczę, że i ja wpadnę w ten rytm
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:19   #280
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Pochwal się butami

Dziękuję



W jakich sklepach kupujecie szale?



Okazało się, że to tchawica i zatoki... Dostałam antybiotyk i zwolnienie.




Liczę, że i ja wpadnę w ten rytm
Jeden czerwony mam z zeszłego roku z Parfois- piękny czerwony kolor, taki chłodny, krwisty Inny mam sprzed paru lat z reserved (niestety zgubilam czapkę od kompletu) kawa z mlekiem jaśniejąca do bieli ze srebrną nitką, inne bazarkowe Dzisiaj znalazłam sobie śliczny beret w Rossmannie, tylko że kosztuje 44zł

I byłam dziś na małych zakupach- kupiłam sobie sukienkę w H&M za 40zł i jestem przeszczęśliwa, bo stwierdziłam deficyt sukienek w swojej szafie. Do tego baza pod cienie z Artdeco, opinie na KWC ma bardzo dobre, mam nadzieję, że się sprawdzą. Na koniec olejek z Rossmanna, który zamierzam używać do włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3526.jpg (26,9 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3529.jpg (24,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3527.jpg (26,3 KB, 170 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:26   #281
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość

I byłam dziś na małych zakupach- kupiłam sobie sukienkę w H&M za 40zł i jestem przeszczęśliwa, bo stwierdziłam deficyt sukienek w swojej szafie. Do tego baza pod cienie z Artdeco, opinie na KWC ma bardzo dobre, mam nadzieję, że się sprawdzą. Na koniec olejek z Rossmanna, który zamierzam używać do włosów
Używam i bardzo sobie chwalę. Służy mi najlepiej obok oleju kokosowego i oliwki Hipp.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 18:08   #282
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jeden czerwony mam z zeszłego roku z Parfois- piękny czerwony kolor, taki chłodny, krwisty Inny mam sprzed paru lat z reserved (niestety zgubilam czapkę od kompletu) kawa z mlekiem jaśniejąca do bieli ze srebrną nitką, inne bazarkowe Dzisiaj znalazłam sobie śliczny beret w Rossmannie, tylko że kosztuje 44zł

I byłam dziś na małych zakupach- kupiłam sobie sukienkę w H&M za 40zł i jestem przeszczęśliwa, bo stwierdziłam deficyt sukienek w swojej szafie. Do tego baza pod cienie z Artdeco, opinie na KWC ma bardzo dobre, mam nadzieję, że się sprawdzą. Na koniec olejek z Rossmanna, który zamierzam używać do włosów
Też mam taką sukienkę,a z kuponem wyszło jeszcze przyjemniej chciałam jeszcze czerwoną,ale mam podobną z Simple tylko z lekkim półgolfem A ja lubię takie marszczenia bo w moim przypadku maskują co nie co Polecam również http://www.hm.com/pl/product/17796?article=17796-A Fajnie się układa. Szukałam takiej czarnej , a znalazłam granatową, a dalej mam fioła na punkcie tego koloru obawiałam się długości, bo nie lubie krótkich i ta jest w porządku, a z kuponem to jak jej nie kupić
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:11   #283
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Ciekawe ile jeszcze potrwa akcja kuponowa. To już dobre kilka miesięcy, ale w tym czasie tylko raz widziałam, żeby ktoś korzystał z kuponu.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:20   #284
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Też mam taką sukienkę,a z kuponem wyszło jeszcze przyjemniej chciałam jeszcze czerwoną,ale mam podobną z Simple tylko z lekkim półgolfem A ja lubię takie marszczenia bo w moim przypadku maskują co nie co Polecam również http://www.hm.com/pl/product/17796?article=17796-A Fajnie się układa. Szukałam takiej czarnej , a znalazłam granatową, a dalej mam fioła na punkcie tego koloru obawiałam się długości, bo nie lubie krótkich i ta jest w porządku, a z kuponem to jak jej nie kupić
Faktycznie fajna- te rękawy są lekko przezroczyste? Trochę szkoda że czarna, bo mam strasznie dużo czarnych rzeczy i próbuję pomału uciec od czerni, ale ta jest tak ładna że chyba się skuszę
W Grey Wolf znalazłam sobie śliczną sukienkę na zimę
http://www.sklep.greywolf.pl/i2,39,1...erwona%29.html
Porządnie wykonana, miły materiał i piękny kolor, a do tego matka TŻ ma kartę stałego klienta i zniżki Ogólnie Grey Wolf z tego co widzę ma bardzo dużo fajnych klasycznych sukienek, a relacja cena- jakość jest naprawdę dobra!
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:31   #285
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Faktycznie fajna- te rękawy są lekko przezroczyste? Trochę szkoda że czarna, bo mam strasznie dużo czarnych rzeczy i próbuję pomału uciec od czerni, ale ta jest tak ładna że chyba się skuszę
W Grey Wolf znalazłam sobie śliczną sukienkę na zimę
http://www.sklep.greywolf.pl/i2,39,1...erwona%29.html
Porządnie wykonana, miły materiał i piękny kolor, a do tego matka TŻ ma kartę stałego klienta i zniżki Ogólnie Grey Wolf z tego co widzę ma bardzo dużo fajnych klasycznych sukienek, a relacja cena- jakość jest naprawdę dobra!
Tak, rękawy są lekko przezroczyste. Ja ją mam akurat w kolorze granatowym, choć też myslałam,że są tylko czarne No i dekolt na zdjęciach jest większy niż w rzeczywistości. Pod tą wierzchnią warstwą jest jeszcze jedna (wygląda to tak jakbyśmy miały pod spodem bluzkę-eee chyba słabo wyjaśniłam)

Edytowane przez ladybird1122
Czas edycji: 2013-11-04 o 18:34
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:41   #286
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Zamarzył mi się fuksjowy płaszcz na zimę Widziałyście gdzieś? Nic nie mogę znaleźć
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:06   #287
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak;
Do tego baza pod cienie z Artdeco, opinie na KWC ma bardzo dobre, mam nadzieję, że się sprawdzą. Na koniec olejek z Rossmanna, który zamierzam używać do włosów
z bazy będziesz zadowolona,to jedna z lepszych,jedyny minus to to,że nie da się zuzyc do końca bo twardnieje i robi się skorupa
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:03   #288
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Zauważyłam

llenka, czasami mała ilość wody w ciągu dnia daje takie objawy - mocno wysuszona śluzówka

Zgoda, z tym że wiele rzeczy nie wytrzymuje do wyprzy dobrze że zimą obkupiłam się w płaszcze

Ta sukienka to mieszanka wiskozy i poliestru więc szału nie robi, ale materiał jest bardzo miły i miękki w dotyku, ładnie się układa. Mnie jest wiecznie gorąco i przemieszczam się samochodem więc właściwości grzejące mają dla mnie znaczenie drugorzędne, zwłaszcza że po wełnie, moherach i angorach natychmiast dostaję wysypki i kicham

Dziewczyny, Paese wypuściło 4 olejki nierafinowane - jojoba, argan, avokado i tamanu, w moich drogeriach po 22,90 za 15ml ale z Ecocertem i w opakowaniach podobnych do Starej Mydlarni
Mam ten tamanu, ale kupowałam na allegro.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:17   #289
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Tak, rękawy są lekko przezroczyste. Ja ją mam akurat w kolorze granatowym, choć też myslałam,że są tylko czarne No i dekolt na zdjęciach jest większy niż w rzeczywistości. Pod tą wierzchnią warstwą jest jeszcze jedna (wygląda to tak jakbyśmy miały pod spodem bluzkę-eee chyba słabo wyjaśniłam)
Wszystko rozumiem i możliwe że się skuszę

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
z bazy będziesz zadowolona,to jedna z lepszych,jedyny minus to to,że nie da się zuzyc do końca bo twardnieje i robi się skorupa
To się cieszę, to moja pierwsza baza w życiu a kupiłam zniesmaczona trwałością cieni- tzn nie jest tragicznie, ale jak wychodzę rano, to wieczorem dalej chcę je widzieć na twarzy
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 06:19   #290
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
z bazy będziesz zadowolona,to jedna z lepszych,jedyny minus to to,że nie da się zuzyc do końca bo twardnieje i robi się skorupa
Kiedyś kupiłam właśnie całą, nową o konsystencji betonu, dlatego zraziłam się do tej serii i zostaję przy Heanie, jest miękka, kremowa

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Widziałam.
Czaję się na tamanu
Ja się już zaczaiłam Pierwsze wrażenie pozytywne - skóra fajna, dobrze nawilżona, miękka

Kociak fajna ta sukienka, były inne kolory? Coś mi z czernią nie po drodze ostatnio...

Wam też w okienko odpowiedzi wstawiają się jakieś badziewiaste reklamy????Tak że zasłaniają całą powierzchnię #%^&**(()))%#@@$ ??? Nie wiecie, czy można to jakoś zablokować?





Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2013-11-05 o 06:23
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 06:37   #291
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez mrowka2810 Pokaż wiadomość
szczególnie ta kolekcja Żmudy Trzebiatowskiej, ceny mają z kosmosu
Ceny z kosmosu. Kupiłam sukienko- tunike i jest super!
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:02   #292
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
z bazy będziesz zadowolona,to jedna z lepszych,jedyny minus to to,że nie da się zuzyc do końca bo twardnieje i robi się skorupa
O, myślałam że to tylko mi się taka zrobiła

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Wam też w okienko odpowiedzi wstawiają się jakieś badziewiaste reklamy????Tak że zasłaniają całą powierzchnię #%^&**(()))%#@@$ ??? Nie wiecie, czy można to jakoś zablokować?
Ad Block Plus
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:11   #293
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Madzia_M77, to ten?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40867_500.jpg (40,0 KB, 8 załadowań)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:29   #294
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Madzia_M77, to ten?
ja mam taką i jestem zadowolona
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:36   #295
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Hej
Dawno tu nie zaglądałam Niestety pracy tyle, że nie miałam kiedy, a w domu...Nadrabiam zaległości czytelnicze
Pochwalę się, bo kupiłam już dwa prezenty gwiazdkowe W sobotę będę polować na kolejne
No i najważniejsze. Byliśmy wczoraj u projektanta, zabrał od nas dokumenty, jakie posiadamy i w przyszłym tygodniu ma się z nami kontaktować, bo musi zobaczyć w geodezji co i jak z działką Podpowiedział kilka rozwiązań jeśli chodzi o sam domek i podsunął namiary na archeologa (nieszczęsny konserwator )także w przyszłym tygodniu może powoli ruszymy A sam projektant bardzo konkretny Lubię takie podejście do pracy, jakie on ma
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:40   #296
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej
Dawno tu nie zaglądałam Niestety pracy tyle, że nie miałam kiedy, a w domu...Nadrabiam zaległości czytelnicze
Pochwalę się, bo kupiłam już dwa prezenty gwiazdkowe W sobotę będę polować na kolejne
No i najważniejsze. Byliśmy wczoraj u projektanta, zabrał od nas dokumenty, jakie posiadamy i w przyszłym tygodniu ma się z nami kontaktować, bo musi zobaczyć w geodezji co i jak z działką Podpowiedział kilka rozwiązań jeśli chodzi o sam domek i podsunął namiary na archeologa (nieszczęsny konserwator )także w przyszłym tygodniu może powoli ruszymy A sam projektant bardzo konkretny Lubię takie podejście do pracy, jakie on ma
Mozesz zdradzić co kupiłaś na prezenty?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:41   #297
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez jutka555 Pokaż wiadomość
ja mam taką i jestem zadowolona
Gdzie kupujesz?
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:49   #298
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Zamarzył mi się fuksjowy płaszcz na zimę Widziałyście gdzieś? Nic nie mogę znaleźć
z fuksją chyba może być problem, wszędzie albo pastele, albo czernie i szarości... Wydaje mi się, że Aryton ma coś w takich soczystych kolorach, ale ceny...

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mozesz zdradzić co kupiłaś na prezenty?
no właśnie, pochwal się ja zapewne jak zawsze zostawię wszystko na ostatnią chwilę ;D
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 07:55   #299
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mozesz zdradzić co kupiłaś na prezenty?
Cytat:
Napisane przez mrowka2810 Pokaż wiadomość
no właśnie, pochwal się ja zapewne jak zawsze zostawię wszystko na ostatnią chwilę ;D
Jak na razie skromnie, czyli dla teściowej zestaw kawowy Natomiast dla chrzestnej zestaw do kuchni, czyli rękawica, jakieś ściereczki plus fartuszek Nie wysilałam się specjalnie, bo moja chrzestna daje na prezent takie badziewia, że zawsze żałuję, że wydałam na nią tyle kasy
W planach mam jeszcze kupienie prezentu brata małżona i jego żony. Tutaj też wysilać się nie będę Planuję jakiś zestaw zapachowy w Home &You kupić. A dla chrześnicy na mikołaja chcę czapę i szalik, a na gwiazdkę kurteczkę
Zostaje moja siostra z mężem, teść, moja mamcia i małżon

Nie lubię kupować na ostatnią chwilę, dlatego już się zabrałam za kupowanie. Tym bardziej, że troszkę tego jest do kupienia
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 08:20   #300
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jak na razie skromnie, czyli dla teściowej zestaw kawowy Natomiast dla chrzestnej zestaw do kuchni, czyli rękawica, jakieś ściereczki plus fartuszek Nie wysilałam się specjalnie, bo moja chrzestna daje na prezent takie badziewia, że zawsze żałuję, że wydałam na nią tyle kasy
W planach mam jeszcze kupienie prezentu brata małżona i jego żony. Tutaj też wysilać się nie będę Planuję jakiś zestaw zapachowy w Home &You kupić. A dla chrześnicy na mikołaja chcę czapę i szalik, a na gwiazdkę kurteczkę
Zostaje moja siostra z mężem, teść, moja mamcia i małżon

Nie lubię kupować na ostatnią chwilę, dlatego już się zabrałam za kupowanie. Tym bardziej, że troszkę tego jest do kupienia
Też nigdy nie zostawiam na ostatnią chwilę
Dlatego od 20.12 nie ma mnie w Galeriach i centrach handlowych nie wiem co to gorączka przedświąteczna a zakupy spożywcze w Etesco i spokój
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.