Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-07, 07:56   #91
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez BrandyOrange Pokaż wiadomość
Witam się i ja mam nadzieje, że mogę się przyłączyć? głupio mi tak jakoś, bo czytam wam oo ho ho, albo i dłużej... Ale to mój pierwszy raz, kiedy się udzielam na jakimkolwiek form! Jestem mamą Robercika ur. 13.07 sn dodam jeszcze że właśnie piję karmi
hej - widzialam, ze nas podczytujesz

Witam magde02

jakierka
pierwsze slysze, ze na takie rany daje sie krem z alkoholembiedne dziecko.. A jak smarowalas linomagiem, nie bylo lepiej?
a ja tez zapomnialam sie pochwalic, ze moj syn we wtorek kilkakrotnie przekrecil sie z pleckow na brzuszek

a dzis drugi dzien marchewki - ciekawa jestem jak to bedzie. Jade do Tesco kupie mu jakas kaszke tez
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 07:57   #92
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Nadrabiam z poprzedniej części:

Co do ciuszków, to ja też sporo nie założyłam, nie zdążyłam.. sporo letnich np. Bodziaki na krótki rękaw i długi najczęściej używane u nas, więc aż do wyrośnięcia każdy zużyty A niektóre ciuszki przegapiłam, bo były ciągle za duże, a jak w koncu do nich powróciłam okazywało się, że albo na styk, albo za małe już
U mnie to samo jest przegapiłam prawie wszystkie pajace, czekałam aż będą dobre a teraz gdy chciałam pozakładac okazały się za małe.
Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam kilka ciuszków Szymkowi, uwielbiam zakupu dzieciowe i zakupiłam butelkę Nuk do herbatki.

A i zapomniałam napisać Szymek waży 6570 niestety nie wiem ile ma wzrostu bo u nas nie mierzą, obwód głowy 42 a klatki 41, wpisać te dane na pierwszą stronę ? Szymek w niedziele skończy 4 miesiące a na pierwszej stronie są wymiary okolicy 3 miesiąca
__________________
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...


10.07.2013
Szymuś

Razem od 2003 roku
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 07:58   #93
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Tez chce na fb do Was

Witam nowe mamusie

Agrafka- Tz mnie wlasnie uswiadomil ze nasza znajoma z Pl wraca to mi wezmie te kaszke. Dzieki


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 07:59   #94
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Witajcie nowe mamy! Mam nadzieję, że się u nas rozgościcie, bo fajnie tu


Co do ubranek - ja użyłam większości. No ale u nas na wstępie były potrzebne najmniejsze, 50-tki ( ), no i potem każdy rozmiar. Teraz nie zakładam bodów z krótkim, więc mi się "marnują", ale pewnie wiosną i tak w część wejdzie.

U nas 3-ki i 62/68, ale jak kupuję coś nowego, to już raczej 68.
Wczoraj byłam na zakupach, kupiłam mu nowego pajaca w Kerfurze, śpiochy w Pepco, grzechotkę, przytulankę.

No i kupiłam tę kaszę (kupiłam w sumie zwykłą mannę, nie błyskawiczną). Teraz muszę się z tym oswoić i zaczynać...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:03   #95
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez magda_02 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, to i może ja sie przyłacze? Czytam Was od daawna, wczoraj tez przegladalam czesc watku z lipca kiedy bylam tuz przed porodem, wspominalam sobie z sentymentem ten czas i zaluje ze juz wtedy nie pisalam z Wami. Ale jakos nie bylo odwagi
No to zaczne: 31.07 urodzilam synka Tomusia, porod przez cc. Karmie go piersia. Jest bardzo grzeczniutki i spokojny,chociaz jak czegos chce to potrafi sie bardzo glosno tego domagac. Dal mi w kosc podczas nocek w 1 i 2 miesiacu.Ale od jakiegos czasu pozwala sie wyspac mamusi- potrafi przespac cala noc, od 20-21 do 6-7 rano, bez pobudki! Pewnie nie jedna z Was to zdenerwuje:p wybaczcie Ale mnie to troche martwi i czasem go budze w nocy,no bo cala noc bez jedzenia? I mozecie sobie wyobrazic jak moje piersi wygladaja rano po takiej przerwie. Kusi wizja przespanej calutkiej nocy ale wole nastawic budzik na 2.30 i nakarmic Tomcia, chociaz nie wiem czy dobrze robie..
Ma to tez swoje minusy-w dzien nie spi praktycznie wogole,kilka min po karmieniu u mnie na rekach, no i kilkanascie minut na spacerze. No ale jestem w nim zakochana po uszy, to najwieksze szczescie jakie nas z mezem w zyciu spotkalo, moje spelnione marzenie-Tomuś))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Matko cala noc na kp
To musisz miec smietane w tych cyckach dziewczyno

No i jasne ze dobrze robisz. Wszystko co Twoj instynkt Ci podpowiada jest dobre


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:04   #96
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Melduję się i idę na stary pogadać pierdoły

Ita - moich wymiarów też nikt nie wpisał - 63 cm, 5400, obwody po 40 cm - w równym skończonym 3 miesiącu
Mój Olek kg cięższy

Cytat:
Napisane przez BrandyOrange Pokaż wiadomość
Witam się i ja mam nadzieje, że mogę się przyłączyć? głupio mi tak jakoś, bo czytam wam oo ho ho, albo i dłużej... Ale to mój pierwszy raz, kiedy się udzielam na jakimkolwiek form! Jestem mamą Robercika ur. 13.07 sn dodam jeszcze że właśnie piję karmi
Witaj mamusiu

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Witam sie

Spadam kapac malego bo jutro tzn.dzis lekarza mamy. Prawdopodobnie szczepienia
Nasz synus maly zboj zagada nas z Tztem na amen

Spokojnej nocki


Sent from my iPhone using Tapatalk


Cytat:
Napisane przez magda_02 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, to i może ja sie przyłacze? Czytam Was od daawna, wczoraj tez przegladalam czesc watku z lipca kiedy bylam tuz przed porodem, wspominalam sobie z sentymentem ten czas i zaluje ze juz wtedy nie pisalam z Wami. Ale jakos nie bylo odwagi
No to zaczne: 31.07 urodzilam synka Tomusia, porod przez cc. Karmie go piersia. Jest bardzo grzeczniutki i spokojny,chociaz jak czegos chce to potrafi sie bardzo glosno tego domagac. Dal mi w kosc podczas nocek w 1 i 2 miesiacu.Ale od jakiegos czasu pozwala sie wyspac mamusi- potrafi przespac cala noc, od 20-21 do 6-7 rano, bez pobudki! Pewnie nie jedna z Was to zdenerwuje:p wybaczcie Ale mnie to troche martwi i czasem go budze w nocy,no bo cala noc bez jedzenia? I mozecie sobie wyobrazic jak moje piersi wygladaja rano po takiej przerwie. Kusi wizja przespanej calutkiej nocy ale wole nastawic budzik na 2.30 i nakarmic Tomcia, chociaz nie wiem czy dobrze robie..
Ma to tez swoje minusy-w dzien nie spi praktycznie wogole,kilka min po karmieniu u mnie na rekach, no i kilkanascie minut na spacerze. No ale jestem w nim zakochana po uszy, to najwieksze szczescie jakie nas z mezem w zyciu spotkalo, moje spelnione marzenie-Tomuś))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O i jeszcze jedna mamusia witaj
Pięknie Tomuś sypia.. i grzeczny.. no już mnie denerwujesz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:05   #97
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Witam sie
Boszzzz jak wy śmigacie.
Nie nadrabiam starego bo i tak w nowym juz kilka stron machniete.
Jaskierka mam nadzieje ze bedzie ok
roxi tez mam fejsa :P

Ubranek tez mam mnustwo i kilka nie załozyłam ani razu Troche sprzedam a troche zostawie bo chcemy miec jeszcze dzieci nie zostawiam wszystkiego bo jak bede w ciazy to na pewno znowu cos kupie poza tym licze ze trafi sie chłopak a ostatnio zaszalałam z rózem

Czasu mam ostatnio mało bo pracuje sobie jak mała spi czyli jakies 3 godz. dziennie a jak nie spi to wiadomo wymaga uwagi. Do tego urządzam jej kącik zabaw w salonie i troche recznych robótek mnie czeka. Pokarze efekty ale to pewnie w okolicach swiat
No i koncze TZ szal bo zaczełam go równo rok temu i wypada by w koncu go dostał.
Ktos stresci co u cynamonków jak Adas?
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 08:06   #98
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Mały obudził się o 8:40..ładnie sam pospał

Wchodzę..a on uśmiech od ucha do ucha, a wokół usteczek zaschnięte mleko..słodziaczek mój
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:16   #99
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
wrócę późnej, jedziemy auto oglądać
powodzenia
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:19   #100
taribari
Zadomowienie
 
Avatar taribari
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 266
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Witamy sie w nowej czesci!
Nowe mamusie
Ale sie wyspalam zarcie o 6 i kima do 8.30 wiercenie nadal bylo ale slabsze.
Jaskierka jak masc ma alkohol to nie smaruj chyba ze cethyl alcohol- on nawilza. Nam pomaga linomag i krem na zime babydream. Masci ze sterydem nie wykupilam. Nadmanganian i krochmal moga jeszcze bardziej wysuszyc. Ja kapie w wodzie z olejem lnianym i mleku owsianym. Jak nie pomoze z ciezkim sercem kupie parafine.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marika (23 tc)
Ptyś

I Love The Life I Live
I Live The Life I Love

taribari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:22   #101
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Sie witam w nowym wateczku

I witam nowe Mamusie

Znowu przepadlam, bo przygotowuję kolejne aukcje i troche to czasu kosztuje no ale kazda minuta spedzona na robieniu fotek, obrabianiu ich, przygotowaniu opisów przeklada sie na walutę potem, wiec trudno

Perse, ja wolę blyskawiczna manne, bo sie w niej grudy i kluchy nie robia, nawet jesli jest na gęsto

Ok, lece, ale bede wisiec na pasku i zagladac
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 08:23   #102
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

My ostatnie karmienie o 7 i podbudka. Tz wrzuciłam dziecko do tz i pospalam trochę jeszcze.

Witam nowe mamusie!!

Dziewczyny co do fejsa to piszcie do roxy1980 ona jest szefem

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:26   #103
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Dziewczyny, a czy te kaszki bobovity to maja gluten? Moze taka moge ekspozycjowac (jest takie slowo w ogole )
Bedziecie dawac bobovite? Bo ja czasem chyba bo Nestle napewno NIE bo dla mnie to syf


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:29   #104
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Jaskierka moze to rzeczywiscie po rybach? Moja b.brzydko na nie zareagowała i musiałam odstawic. weget. sie nie przejmuj. moj lekarz mówił ze to zdrowa dieta tylko dzisiaj to wszystko pryskane. nam najbardziej soja zaszkodziła zwłasza ta przetworzona. sterydów nie wykupuj bo one super działaja a po odstawieniu masz nawrót. ja dostałam masci robione: cholesterol i steryd hydroksykortyzon ale w dawce 100 mniejszej niz w kupnych kremach oraz masc robiona cholesterol +wit Ai d. poprawa jest super ale to trwa juz ok. miesiaca wiec po mału. moze z nabiału nie rezygnuj jak nie masz dodatkowo problemów z brzuszkiem bo moze to rzeczywiscie nie to. pojedz do polskiego lekarza i trzymam kciuki. Nie obwiniaj sie to nie twoja wina tylko taj chemii wszedzie ładowanekj. To sie rozpisałam
A włosy to mi garsciami wyłarza i mała ma je wszedzie masakra.

I witam nowe mamusie.

Laski o co chodzi z fejsem? załozyłyscie osobna grupe? Mozna wpasc?
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:30   #105
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy te kaszki bobovity to maja gluten? Moze taka moge ekspozycjowac (jest takie slowo w ogole )
Bedziecie dawac bobovite? Bo ja czasem chyba bo Nestle napewno NIE bo dla mnie to syf


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja na początku nie, bo te wszystkie sklepowe dzieciowe kaszki mają mm, a ja nie chcę podawać mm na razie. Więc pozostał mi wybór między zwykłą manną, a eko, ale wybrałam zwykłą jednak.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:30   #106
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy te kaszki bobovity to maja gluten? Moze taka moge ekspozycjowac (jest takie slowo w ogole )
Bedziecie dawac bobovite? Bo ja czasem chyba bo Nestle napewno NIE bo dla mnie to syf


Sent from my iPhone using Tapatalk
A nie ma u was Nestle manny?

Ja bede Holle podawac, bo sa bez cukru

Jakierka- ja tez bym odstawila ta maść i uzywala Linomag

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:32   #107
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Maly sie wierci i nie moze sie zdecydowac czy wstaje na karmienie czy nie tylko baki sadzi
Nie wiem jak ja wstane rano. Jakas walnieta jestem.

Mozecie mi powiedziec czy dobra jest papka reczna Medela czy Avent? Czy lepiej juz cos elektrycznego kupic?

Spadam spac.

Milego dzionka


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:33   #108
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Maly sie wierci i nie moze sie zdecydowac czy wstaje na karmienie czy nie tylko baki sadzi
Nie wiem jak ja wstane rano. Jakas walnieta jestem.

Mozecie mi powiedziec czy dobra jest papka reczna Medela czy Avent? Czy lepiej juz cos elektrycznego kupic?

Spadam spac.

Milego dzionka


Sent from my iPhone using Tapatalk
No ja mam Avent -> taki i jest w użyciu kilka razy dziennie piąty miesiąc. Więc jest OK Ale nie mam porównania z innymi i z elektrycznymi laktatorami.

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2013-11-07 o 08:35
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:38   #109
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Karo- sa Nestle, ale ja tej firmy nie lubie.

Perse - to dasz Artkowi taka zwykla manne ze sklepu zwyklego? Dziewczyny mowily zeby dawac lepiej ta eko.

W ogole ile razy ta manne dawac? Potem musze ja ciagle dawac czy moge se dac siana z tym glutenem i dawac tylko ryzowa czy owsiana.

Karo- te kaszki Holle to Pl produkcji?
Moze na ebayu bym dorwala.

Perse- no tak mm zapomnialam o tym :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 08:38   #110
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona


Edytowane przez Agrafka86
Czas edycji: 2013-11-07 o 19:33
Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:39   #111
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Witam się i zmykam, bo syn się mnie domaga.

Witam nowe mamusie.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:39   #112
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Dobry,
tu Zombi Czarcia

napisałam eska do Sammi, żeby napisała czy u Nich ok. Odpowiedzi jeszcze nie mam.

ja już nie wiem, ile razy w nocy karmiłam, wiem, że po karmieniu o 4 zauważyłam, że Antek się spompował. Po przebraniu musiałam od nowa Go usypiać
Ale i tak Go kocham nad życie, mój maleńki Facecik

Lezy teraz pod karuzelka w wózku (tak ją przymocowałam do łózeczka zeby był pod nią) i liczę, że zaliczy poranna drzemkę chociaż już w to wątpie.
Nie pada u nas czyli spacer w planach. Może nie zasnę za kierownicą
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:41   #113
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Dziewczyny kasza manna błyskawiczna, to taka najzwyklejsza, typu lidlowa Castello.. o ta..? Lepsza będzie niż typowo dzieciowa?
http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-57615-big.jpg
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:42   #114
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;43604486]No ja mam Avent -> taki i jest w użyciu kilka razy dziennie piąty miesiąc. Więc jest OK Ale nie mam porównania z innymi i z elektrycznymi laktatorami.[/QUOTE]

Tez sa takie u nas wlasnie.
Koszt.$50 ale jest innej firmy evenflo elektryczna w tej cenie i dumam bo od stycznia ide do pracy na pol etatu i musze odciagac.
Teraz tez raz na 2tyg.chce isc do pracy i potrzebuje. No a te co mam mi nie ciagna mleka. Ostatnio przez nie sie wydygalam, ze nie mam mleka a to te papki zepsute


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:42   #115
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Pytanie.
U nas 5°, wieje i pada. Jak mam ubrać Małego? Jadę samochodem tam i z powrotem.
Bo sama nie wiem
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:43   #116
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Karo- sa Nestle, ale ja tej firmy nie lubie.

Perse - to dasz Artkowi taka zwykla manne ze sklepu zwyklego? Dziewczyny mowily zeby dawac lepiej ta eko.

W ogole ile razy ta manne dawac? Potem musze ja ciagle dawac czy moge se dac siana z tym glutenem i dawac tylko ryzowa czy owsiana.

Karo- te kaszki Holle to Pl produkcji?
Moze na ebayu bym dorwala.

Perse- no tak mm zapomnialam o tym :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na poprzednim watku opisywalam co i jak z manna :p
Najlepiej przy kp podawać przez ok.2 miesiace pol łyżeczki ugotowanej kaszy. Ja robię na wodzie i daje na lyzeczce

A Holle to niemieckie kaszki

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:44   #117
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

U mnie na obiad powtórka z wczoraj, tzn. gulasz wieprzowy.. + naleśniki, które mama wczoraj u nas smażyła jeszcze porcję kalafiora dostałam
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:44   #118
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Dziewczyny kasza manna błyskawiczna, to taka najzwyklejsza, typu lidlowa Castello.. o ta..? Lepsza będzie niż typowo dzieciowa?
http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-57615-big.jpg
Ja mam najzwyklejsza w woreczku tylko ze ze sklepu eko. Ta myśle tez może byc

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:46   #119
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
Jezu!
Siostra Tż ma swinke morską i nie wiem kiedy ostatnio jej wymieniala w klatce. Ale tak je*** że masakra:banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj Ty to masz przeboje z ta szwagierką
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:46   #120
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 cz,IV

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
Pytanie.
U nas 5°, wieje i pada. Jak mam ubrać Małego? Jadę samochodem tam i z powrotem.
Bo sama nie wiem
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tylko do samochodu? Ja bym ubrała na ubranko domowe + jedną bluzeczkę, ciepłą bluzę + kocyk albo kurtkę taką jesienną, coś takiego żeby w aucie było łatwo zdjąć/rozpiąć.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.