Bitwa o dom - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 00:30   #121
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Bitwa o dom

A ja go nie polubiłam i nawet się ucieszyłam jak odpadł a potem Ryjki, moja ulubiona para zrobiły coś takiego -.-
Wkurza mnie to jak Rozenkowa walczy o tę parę z domu dziecka, mimo że robią średnie pomieszczenia. Są bardzo sympatyczni i fajni ale nie o to w tym programie chodzi ;/
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 01:51   #122
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Ja tez go nie polubilam, za te teksty, ze przydalaby mu sie kobieta bo mialby uprane, ugotowane, posprzatane, ze kobiety sa watle itd.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 02:14   #123
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
A ja go nie polubiłam i nawet się ucieszyłam jak odpadł a potem Ryjki, moja ulubiona para zrobiły coś takiego -.-
Wkurza mnie to jak Rozenkowa walczy o tę parę z domu dziecka, mimo że robią średnie pomieszczenia. Są bardzo sympatyczni i fajni ale nie o to w tym programie chodzi ;/
Mnie tez jakby tak urzadzali pomieszczenia ludzie bez takiej historii to dawno by odpadli... Mocno wierze, ze nie dojda do finalu.

Podobala Wam sie kuchnia ryjkow? Bo u kogos powiedziedzieli, ze nie ma w kuchni tego czegos tej osoby, a kurcze co za problem zrobic czarne szafki i blat?! Ale gest podziwiam i lezka poleciala...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 08:19   #124
ThinSpire
Raczkowanie
 
Avatar ThinSpire
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 174
Dot.: Bitwa o dom

Ryjki przywróciły moją wiarę w ludzkość.. Smutno mi jednak, że odeszli bo kibicowałam im najbardziej. Będzie mi ich brakowało w ostatnich odcinkach...

Finał obstawiam :
- Mikołajczykowie
- Ania i Gor
- Ewa i Kamil
__________________

ThinSpire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 09:38   #125
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez ThinSpire Pokaż wiadomość
Ryjki przywróciły moją wiarę w ludzkość.. Smutno mi jednak, że odeszli bo kibicowałam im najbardziej. Będzie mi ich brakowało w ostatnich odcinkach...

Finał obstawiam :
- Mikołajczykowie
- Ania i Gor
- Ewa i Kamil
ja bym chciała taką 3 i żeby wygrała Ewa z Kamilem
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 09:41   #126
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Bitwa o dom

Pewnie tak bedzie ale wierze w glosujacych
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 09:46   #127
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Ja w ogole nie wierze w te wszystkie glosowania
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 10:20   #128
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Bitwa o dom

Jakby to "historia rodzinna" była najważniejsza, to pierwszą edycję wygrałaby ta rodzina z chorym chłopcem

Zwróciliście uwagę, że chyba w dwóch odcinkach na żonę Ryjka komentator mówił Teresa a nie Eliza?
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 10:22   #129
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Pewnie tak bedzie ale wierze w glosujacych
czemu nie chcesz by wygrali Ewa i kamil?
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 10:36   #130
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
czemu nie chcesz by wygrali Ewa i kamil?
Pytanie nie do mnie ale ja też nie chcę żeby oni wygrali, więc odpowiem.

Ich wnętrza są słabe, szczególnie pod względem wykonania, wykończenia. A nawet jak są ok to wnętrza, na przykład, Magdy są dużo lepsze. A powinien wygrać najlepszy.


Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Jakby to "historia rodzinna" była najważniejsza, to pierwszą edycję wygrałaby ta rodzina z chorym chłopcem
Nie. Chory chłopiec miał mamę, tatę i siostrę. Ludzi bardziej wzrusza samotny ojciec bo to takie niespotykane i on taki silny, że dał radę i oh jej jak się tą córką zajmuje, nie wypiął się, nie rozpił, tiu tiu tiu. Jakby była rodzina z chorym chłopcem vs samotna matka to wtedy ci z chłopcem by wygrali.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 10:57   #131
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość

Nie. Chory chłopiec miał mamę, tatę i siostrę. Ludzi bardziej wzrusza samotny ojciec bo to takie niespotykane i on taki silny, że dał radę i oh jej jak się tą córką zajmuje, nie wypiął się, nie rozpił, tiu tiu tiu. Jakby była rodzina z chorym chłopcem vs samotna matka to wtedy ci z chłopcem by wygrali.
Too complicated Ale chyba niestety prawdziwe...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 10:57   #132
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Bitwa o dom

Ja bym chciała żeby wygrali ci którzy zrobili tą przepiękną kuchnię z tym długim blatem. Robią wszystkie pomieszczenia świetne. Ta laska ma talent. Ale oni nie wygrają bo nie mają chwytającej za serce historyjki. Byle tylko nie wygrał ten cały Gor strasznie mnie denerwuje on i cała jego rodzinka. Już dawno powinni wylecieć.
Ogólnie ta edycja dużo lepsza niż poprzednia jeśli chodzi o ludzi, prawda?
Moim zdaniem patrząc na pierwszą edycję też nie powinien wygrać ten ojciec z córką ich pomieszczenia były brzydkie i bez pomysłu.
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 10:59   #133
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez spekulantka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała żeby wygrali ci którzy zrobili tą przepiękną kuchnię z tym długim blatem. Robią wszystkie pomieszczenia świetne. Ta laska ma talent. Ale oni nie wygrają bo nie mają chwytającej za serce historyjki. Byle tylko nie wygrał ten cały Gor strasznie mnie denerwuje on i cała jego rodzinka. Już dawno powinni wylecieć.
Ogólnie ta edycja dużo lepsza niż poprzednia jeśli chodzi o ludzi, prawda?
Moim zdaniem patrząc na pierwszą edycję też nie powinien wygrać ten ojciec z córką ich pomieszczenia były brzydkie i bez pomysłu.
zgadzam się z tymi zdaniami!
Mikołajczykowie mają dużo świetnych pomysłów. Sercem jestem za Ewą i Kamilem, a rozumem za Magdą i Pawłem
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 01:20   #134
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie ale ja też nie chcę żeby oni wygrali, więc odpowiem.

Ich wnętrza są słabe, szczególnie pod względem wykonania, wykończenia. A nawet jak są ok to wnętrza, na przykład, Magdy są dużo lepsze. A powinien wygrać najlepszy.
Dokladnie! Nie maja jakis super pomyslow, a przeciez wlasnie o nie tu chodzi i wykonanie wnetrza. Odpadliby juz 2 odcinki temu ale Rozenek twardo walczy

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Cytat:
Napisane przez spekulantka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała żeby wygrali ci którzy zrobili tą przepiękną kuchnię z tym długim blatem. Robią wszystkie pomieszczenia świetne. Ta laska ma talent. Ale oni nie wygrają bo nie mają chwytającej za serce historyjki. Byle tylko nie wygrał ten cały Gor strasznie mnie denerwuje on i cała jego rodzinka. Już dawno powinni wylecieć.
Ogólnie ta edycja dużo lepsza niż poprzednia jeśli chodzi o ludzi, prawda?
Moim zdaniem patrząc na pierwszą edycję też nie powinien wygrać ten ojciec z córką ich pomieszczenia były brzydkie i bez pomysłu.
Z pewnoscia lepsze niz Ewy i Kamila... Poza tym kombinowali chociaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:29   #135
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dokladnie! Nie maja jakis super pomyslow, a przeciez wlasnie o nie tu chodzi i wykonanie wnetrza. Odpadliby juz 2 odcinki temu ale Rozenek twardo walczy

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------


Z pewnoscia lepsze niz Ewy i Kamila... Poza tym kombinowali chociaz
Tu się zgodzę, że lepsze. ;D Ale pod względem sytuacji życiowej Ewa i Kamil bardziej zasługują na mieszkanie, nie mają nic swojego, tamci z pierwszej edycji mieli chociaż ten ładny niewykończony domek.
Trzeba sobie zdawać sprawę, że to producenci chcą zarobić na tym programie i zostają ludzie, którzy robią w jakiś sposób show a odpadają najczęściej nudziarze pod jakimś pretekstem. Co z tego że zostaną ludzie robiący super pomieszczenia jak widzowie nie będą czuli do nich NIC. Dlatego zostają ludzie których np łatwo nienawidzić, śmieszni, biedni z domu dziecka, kłócący się itd. Kuchnia Ryjków była przecież strasznie słaba a nie było słowa o odpadaniu. Tak samo Jurek i jego tandety, gdyby to robił ktoś inny, kto nie rzuca śmiesznych tekstów nie owija się diodami i nie przekomarza z chłopakiem swojej dziewczyny to taka osoba dawno by wyleciała.
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 02:21   #136
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Bitwa o dom

Idac tym tokiem ta para (blondynka krecona i jej niunius z brzuszkiem) powinni dojsc do finalu bo byli tak zenujacy, ze az smieszni.

Mikolajczykowie nie maja lzawej historii, ale takie cieplo od nich bije, ze musza wygrac
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 20:40   #137
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Bitwa o dom

Cześć dziewczyny dołączę do Was jeśli można program oglądam od niedawna, ale nie zachwyca mnie. Bardziej mnie interesuje co kto wymyśli

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, o co chodziło prezesowi tej firmy budowlanej, że "zasponsorują" reszcie rodzin mieszkania- to co, zaoferują im wynajem?
Czekam na następną serię, ale chciałabym, żeby większy nacisk był kładziony na czyjeś pomysły, a nie na to, kto ma jak łzawą historię...
Widziałam, że Rita na swoim profilu facebookowym pisała, że jest w trakcie załatwiania ostatnich formalności i zaraz wprowadza się do tego mieszkania, więc deweloper pewnie coś im zaproponował. Jeszcze napisała, że nie wie jak innym rodzinom idą negocjacje, ale ona ma je już z głowy.

co do Ryjków - nie trawie ich! wiem ile zarabiają stewardessy i wiem, że spokojnie by ich było stać na kupno mieszkania. na pewno były inne rodziny co bardziej potrzebowały mieszkania i mogli wybrać kogoś innego. ale wybrano ich - kiepskie jak dla mnie pomysły, tandetne, są tylko po to żeby lekko zszokować i przyciągnąć widzów.
Ewa i Kamil - łzawa historia, ale jak dziewczyna mówi, że nie wiadomo jak, ale mając 16 lat zaszła w ciąże i jej chcieli dziecko zabrać - no, świetny przykład dla młodych oglądających program
Anetka i Pawełek - co to za akcja z tym akordeonem? no kurde! jakby do moich sąsiadów ktoś tak w gości przychodził z takim przytupem to bym chyba zabiła

Rita - dopiero później zobaczyłam o co z nią chodziło i stwierdzam, że chyba miała za dużo powierzchni do zagospodarowania i sobie z nią nie poradziła. Pominę to, że układ salonu był fatalny, ale to akurat wina architekta.

ogólnie poziom jest słaby, liczy się tylko historia i to kto co przeżył. a szkoda, bo mógł być naprawdę fajny program.

nie rozumiem tylko jednego: skąd są pieniądze na urządzenie mieszkania? uczestnicy sami za to płacą czy tvn daje im pieniądze? w jednym odcinku było powiedziane, że Wojtkowi zostało raptem 33zł w budżecie, a w następnym odcinku już mu zostało prawie 8tys.

no i najbardziej absurdalny pomysł całego programu: urządzanie piwnicy
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:24   #138
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
Ewa i Kamil - łzawa historia, ale jak dziewczyna mówi, że nie wiadomo jak, ale mając 16 lat zaszła w ciąże i jej chcieli dziecko zabrać - no, świetny przykład dla młodych oglądających program

nie rozumiem tylko jednego: skąd są pieniądze na urządzenie mieszkania? uczestnicy sami za to płacą czy tvn daje im pieniądze? w jednym odcinku było powiedziane, że Wojtkowi zostało raptem 33zł w budżecie, a w następnym odcinku już mu zostało prawie 8tys.
Chwila, co proszę? Ja myślałam, że oni te dzieci mają normalnie, w sensie wyszli z domu dziecka, zamieszkali, zaszli... Serio miała 16 lat???


TVN daje im kasę na każde pomieszczenie. Np. powiedzmy, że na sypialnię mieli yyy niech będzie, że 20tys. Ktoś wydał z tych 20tys tylko 15tys i to co mu zostało, 5tys, przechodzi jako oszczędności na następne pomieszczenie. I jeśli następna jest kuchnia, to TVN daje 30tys a ten ktoś może nakupować za 35tys bo ma jeszcze to 5tys z sypialni.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:27   #139
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Chwila, co proszę? Ja myślałam, że oni te dzieci mają normalnie, w sensie wyszli z domu dziecka, zamieszkali, zaszli... Serio miała 16 lat???
Nie miała 16 Miała 17 , a on chyba 2 lata więcej.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 21:37   #140
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Też dobrze No, to ciekawa jestem co powie moja mama, która dała się złapać na łzawą historię
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:45   #141
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Chwila, co proszę? Ja myślałam, że oni te dzieci mają normalnie, w sensie wyszli z domu dziecka, zamieszkali, zaszli... Serio miała 16 lat???


TVN daje im kasę na każde pomieszczenie. Np. powiedzmy, że na sypialnię mieli yyy niech będzie, że 20tys. Ktoś wydał z tych 20tys tylko 15tys i to co mu zostało, 5tys, przechodzi jako oszczędności na następne pomieszczenie. I jeśli następna jest kuchnia, to TVN daje 30tys a ten ktoś może nakupować za 35tys bo ma jeszcze to 5tys z sypialni.
dzięki za wyjaśnienie powiem tak: jakbym miała dajmy na to 20tys. na urządzenie sypialni to widząc jakie kiczowate rzeczy wykorzystują to ani złotówki na taki szajs bym nie wydała :p kurde, o takich kwotach na wykończenie jednego pomieszczenia to mogłam pomarzyć wykańczając swoje mieszkanie

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Nie miała 16 Miała 17 , a on chyba 2 lata więcej.
niewielka różnica jakby na to nie patrzeć była niepełnoletnia :-P
pamiętam, że ona powiedziała w którymś odcinku "no jakoś tak wyszło, że, nawet nie wiem jak, zaszłam nagle w ciąże"

Edytowane przez BandytkaD
Czas edycji: 2013-11-10 o 21:46
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:48   #142
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Chwila, co proszę? Ja myślałam, że oni te dzieci mają normalnie, w sensie wyszli z domu dziecka, zamieszkali, zaszli... Serio miała 16 lat??? .
Przeżywacie to tak jakby młoda matka w tych czasach to był jakiś ewenement. Wyszło jak wyszło co nie znaczy, że od razu źli są bo zostali młodo rodzicami
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:49   #143
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość

co do Ryjków - nie trawie ich! wiem ile zarabiają stewardessy i wiem, że spokojnie by ich było stać na kupno mieszkania. na pewno były inne rodziny co bardziej potrzebowały mieszkania i mogli wybrać kogoś innego. ale wybrano ich - kiepskie jak dla mnie pomysły, tandetne, są tylko po to żeby lekko zszokować i przyciągnąć widzów.

To nie jest program o dawaniu mieszkania biednym ludziom
Mi akurat ich pomysły się podobały, faktycznie nie wszystko wychodziło im idealnie, ale byli charyzmatyczni.
Nie u wszystkich liczy się też historia. Dla przykładu właśnie Mikołajczykowie. Nie opowiadają nic łzawego, mieli ładnie urządzone mieszkanie (w piwnicy bo w piwnicy, całkiem nieźle było doświetlone jak na podziemia).
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:53   #144
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
To nie jest program o dawaniu mieszkania biednym ludziom .
właśnie!!!
chyba powinni zmienić nazwę programu na coś w stylu 'Dom dla potrzebujących"
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 22:02   #145
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Przeżywacie to tak jakby młoda matka w tych czasach to był jakiś ewenement. Wyszło jak wyszło co nie znaczy, że od razu źli są bo zostali młodo rodzicami
Nie są źli, tylko bezmyślni. Moim zdaniem, oczywiście.


I tak, to nie jest program "mieszkanie dla biednych". Więc tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy są za X i Y bo im ich szkoda, bo oni tacy biedni.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 22:05   #146
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Bitwa o dom

No mi akurat szkoda tych biednych..
obejrzałam tylko jeden odcinek (ten gdzie ktoś komuś odstąpił swój klucz) tego i generalnie stwierdziłam że ten program jest mega poniżający i że tvn się powinien wstydzić za takie produkcje..
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 22:12   #147
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Bitwa o dom

W tej edycji było jedno dobrze urządzone pomieszczenie. Kuchnia Mikołajczyków.

Przedpokój Ewy i Kamila, był straszny i powinni wtedy odpaść.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 22:23   #148
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
W tej edycji było jedno dobrze urządzone pomieszczenie. Kuchnia Mikołajczyków.

Przedpokój Ewy i Kamila, był straszny i powinni wtedy odpaść.
Przedpokój Mikołajczyków też był bardzo fajny

Ewa i Kamil... Sympatyczni ludzie, ale z każdym odcinkiem coraz gorzej im idzie. Poza tym rozumiem trudne przeżycia, ale do cholery, jedno negatywne słowo, a już oboje nosy na kwintę i płaczą Rozenek też z tym atakiem na pozostałych jurorów żałośnie wypada, słowa nie można powiedzieć bo ona na wszystko znajdzie odpowiedź, żeby wyszło, że jest super.
- Wyspa jest za wąska.
- Ojejejej, myślałam że będzie miło na naradzie, ojojojoj.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-11-10 o 22:24
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 22:31   #149
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Przeżywacie to tak jakby młoda matka w tych czasach to był jakiś ewenement. Wyszło jak wyszło co nie znaczy, że od razu źli są bo zostali młodo rodzicami
nikt nie mówi, że są źli, ale jeśli tvn kreuje się na stacje "edukacyjną" (tak podczas prezentacji ostatniej ramówki powiedział o tvn dyrektor Miszczak) to uważam, że przez "zagubionych" nastolatków może to zostać nieodpowiednio odebrane i potem się skończy masowymi ciążami

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
To nie jest program o dawaniu mieszkania biednym ludziom
Mi akurat ich pomysły się podobały, faktycznie nie wszystko wychodziło im idealnie, ale byli charyzmatyczni.
Nie u wszystkich liczy się też historia. Dla przykładu właśnie Mikołajczykowie. Nie opowiadają nic łzawego, mieli ładnie urządzone mieszkanie (w piwnicy bo w piwnicy, całkiem nieźle było doświetlone jak na podziemia).
macie racje, mój błąd, że napisałam, że komuś z gorszą historią mogli dać dom, ale chodziło mi o to, że w zasadzie większość wybranych osób ma za sobą ciężką historię, która ciągnie za sobą niemoc finansową..
A czy o Mikołajczykach to nie było przypadkiem to, że bardzo chcą dziecka, a nie mogą mieć?


Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Nie są źli, tylko bezmyślni. Moim zdaniem, oczywiście.


I tak, to nie jest program "mieszkanie dla biednych". Więc tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy są za X i Y bo im ich szkoda, bo oni tacy biedni.
święte słowa! niestety w tej edycji widać, że każda para ma górki i dołki (wiadomo, nikt nie jest idealny), ale prędzej czy później decyzja jest chyba trochę oparta na sympatii jurorów i tego co kto robi sam bo nie ma mu kto pomóc itd.
Jedyne co było ostatnio fair to właśnie projektowanie kuchni. Uznali, że wszystkie projekty są dobre i wybrali najgorszy. Choć jak dla mnie najmniej funkcjonalna była kuchnia Gora i Ani. Ten zlew to masakra jakaś.
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 22:35   #150
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Bitwa o dom

Nie, ona tylko mówiła że się starają, na razie nie wyszło ale nic nie jest przekreślone. Nic takiego przesadnego, żadnych łez na wizji.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 18:46:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.