babcie autobusowe :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 14:51   #151
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez youlka Pokaż wiadomość
Są jeszcze groźne babcie , to te w specjalnych beretach
Uwielbiam babcie autobusowe
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:19   #152
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: babcie autobusowe :)

przypomnieał mi się wątek to wam cos opowiem
Z góry przepraszam za składnie ale znowu jak o tym pomyślałam to mam bulwersa
Wczoraj w autobusie usiadłam sobie z tyłu, pare przystanków dalej wsiadła trójka dzieciaków (na oko gimnazjum) i jeden miał atak padaczki - szybko go złapałam, ułożyłam na bok i trzymałam głowe żeby sobie nic nie zrobił. W tym czasie dowiedziałam się, że drugi chłopiec jest jego bratem. Zapytałam gdzie mieszkaja - parę przystanków dalej. Po karetke nie ma co dzwonić bo wiem, że atak zaraz minie(zresztą chłopiec był dosyć spokojny i powiedział to samo) dałam mu telefon żeby zadzwonił do mamy - zadzwonił i powiedział, że brat ma atak i czy mama wyjdzie na przystanek (mieszkaja przy samym przystanku). Na przystanku, na którym chciałam z nimi wysiąść aby pomuc im sie pozbierac bo już atak mijał ale nie chciałam żeby znowu cos tam sie stało, kierowca się nie zatrzymał na dłużej tak żebyśmy mogli wysiąść bo - "mam grafik"
Udało sie wysiąśc dopiero 3 przystanki dalej. Przechodze do sedna: w między czasie gdy starałam sie chłopcu pomóc na przodzie autobusu babki mówiły - tu cytuję: "ach ta dzisiejsza młodziez tylko narkotyki" (podtrzymywaliśmy we dwójke go i widziałm jak chłopakowi przykro), miałam ochotę wydrzeć się, że nie każdy kto upadnie jest narkomanem albo alkoholikiem
I tak nikt inny tym dzieciom nie pomógł,:
kierowca się nie zatrzymał,
babki wyzwały od narkomana,
no k....wa co za znieczulica im starsi tym głupsi - bo co jak młody to narkoman???
grunt, że mu sie nic nie stało i bezpiecznie dotarł do domu
Pozdrawiam wszystkie stare, wredne, zgrzybiałe baby, które nie widzą nic innegi po za swoim czubkiem nosa i uważaja, że wszystkie młode osoby są ZŁEM tak chodzicie nawet codziennie do kościoła ale juz pomóc drugiej osobie to nie musicie.

Jeszcze raz przepraszam za bałagan w tekście ale jakos nie potrafię napisac o tej sytuacji spokojnie i składnie
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2012-11-12 o 15:26
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:41   #153
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
przypomnieał mi się wątek to wam cos opowiem
Z góry przepraszam za składnie ale znowu jak o tym pomyślałam to mam bulwersa
Wczoraj w autobusie usiadłam sobie z tyłu, pare przystanków dalej wsiadła trójka dzieciaków (na oko gimnazjum) i jeden miał atak padaczki - szybko go złapałam, ułożyłam na bok i trzymałam głowe żeby sobie nic nie zrobił. W tym czasie dowiedziałam się, że drugi chłopiec jest jego bratem. Zapytałam gdzie mieszkaja - parę przystanków dalej. Po karetke nie ma co dzwonić bo wiem, że atak zaraz minie(zresztą chłopiec był dosyć spokojny i powiedział to samo) dałam mu telefon żeby zadzwonił do mamy - zadzwonił i powiedział, że brat ma atak i czy mama wyjdzie na przystanek (mieszkaja przy samym przystanku). Na przystanku, na którym chciałam z nimi wysiąść aby pomuc im sie pozbierac bo już atak mijał ale nie chciałam żeby znowu cos tam sie stało, kierowca się nie zatrzymał na dłużej tak żebyśmy mogli wysiąść bo - "mam grafik"
Udało sie wysiąśc dopiero 3 przystanki dalej. Przechodze do sedna: w między czasie gdy starałam sie chłopcu pomóc na przodzie autobusu babki mówiły - tu cytuję: "ach ta dzisiejsza młodziez tylko narkotyki" (podtrzymywaliśmy we dwójke go i widziałm jak chłopakowi przykro), miałam ochotę wydrzeć się, że nie każdy kto upadnie jest narkomanem albo alkoholikiem
I tak nikt inny tym dzieciom nie pomógł,:
kierowca się nie zatrzymał,
babki wyzwały od narkomana,
no k....wa co za znieczulica im starsi tym głupsi - bo co jak młody to narkoman???
grunt, że mu sie nic nie stało i bezpiecznie dotarł do domu
Pozdrawiam wszystkie stare, wredne, zgrzybiałe baby, które nie widzą nic innegi po za swoim czubkiem nosa i uważaja, że wszystkie młode osoby są ZŁEM tak chodzicie nawet codziennie do kościoła ale juz pomóc drugiej osobie to nie musicie.

Jeszcze raz przepraszam za bałagan w tekście ale jakos nie potrafię napisac o tej sytuacji spokojnie i składnie
Należy Ci się ogromny szacunek za to, że pomogłaś co jak co, ale nie każdy by to zrobił, niestety niestety, ile takich przypadków, że ktoś zasłabnie, a nikt nie pomoże tej osobie bo to pewnie pijak, a nie na przykład cukrzyk... aż się włos na głowie jeży
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:11   #154
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: babcie autobusowe :)

Nie śledziłam do tej pory tego wątku ,dzis trafilam na niego przypadkiem,ale przypomnial mi historie ktora mnie i mojemu chlopakowi przytrafila sie w ostatni piatek.A wiec moj tż ma uraz kolana,jechalismy mpkiem ,bo samochod akurat zabral brat tż .Moj siadl sobie na wolnym siedzeniu bo o staniu nie bylo mowy i wtedy pojawia sie starsza pani ktora zaczyna krzyczec na caly autobus ze ja bolą stawy,ze ona ustac nie moze.Chlopak moj patrzy ,próbuje wstac ale widze ze nie da rady stac przez najblizsze pol godziny wiec mowie mu zeby dal sobie spokoj i siedzial ,bo przeciez zaraz sie gdzies zwolni to pani sobie siadzie.I w tym momencie tz dostal kopniaka w chora noge od wyzej wymienionej pani.Pierwszy raz widzialam u niego łzy w oczach ,jak zaczelam krzyczec na pania co ona robi w odpowiedzi uslyszalam '' bo myslalam,ze udaje'' po czym wybiegla z autobusu...jakos ja stawy przestaly bolec.
Na szczescie z noga tz wszystko ok,bylismy dzis u lekarza ,wiekszej szkody pani nie wyrzadziła,szkoda tylko ze zwiała.Chetnie potraktowałabym ja tak samo.
I tu pojawia sie moje pytanie :skąd sie biora tacy bezmyślni ludzie?
Ps: przepraszam ze tak długo
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:51   #155
Inna_odCiebie
Zakorzenienie
 
Avatar Inna_odCiebie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 3 782
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Nie śledziłam do tej pory tego wątku ,dzis trafilam na niego przypadkiem,ale przypomnial mi historie ktora mnie i mojemu chlopakowi przytrafila sie w ostatni piatek.A wiec moj tż ma uraz kolana,jechalismy mpkiem ,bo samochod akurat zabral brat tż .Moj siadl sobie na wolnym siedzeniu bo o staniu nie bylo mowy i wtedy pojawia sie starsza pani ktora zaczyna krzyczec na caly autobus ze ja bolą stawy,ze ona ustac nie moze.Chlopak moj patrzy ,próbuje wstac ale widze ze nie da rady stac przez najblizsze pol godziny wiec mowie mu zeby dal sobie spokoj i siedzial ,bo przeciez zaraz sie gdzies zwolni to pani sobie siadzie.I w tym momencie tz dostal kopniaka w chora noge od wyzej wymienionej pani.Pierwszy raz widzialam u niego łzy w oczach ,jak zaczelam krzyczec na pania co ona robi w odpowiedzi uslyszalam '' bo myslalam,ze udaje'' po czym wybiegla z autobusu...jakos ja stawy przestaly bolec.
Na szczescie z noga tz wszystko ok,bylismy dzis u lekarza ,wiekszej szkody pani nie wyrzadziła,szkoda tylko ze zwiała.Chetnie potraktowałabym ja tak samo.
I tu pojawia sie moje pytanie :skąd sie biora tacy bezmyślni ludzie?
Ps: przepraszam ze tak długo

jakie chamstwo. !
__________________
If I had a world of my own everything would be nonsense
Nothing would be what it is because everything would be what it isn't.
Inna_odCiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:14   #156
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Nie śledziłam do tej pory tego wątku ,dzis trafilam na niego przypadkiem,ale przypomnial mi historie ktora mnie i mojemu chlopakowi przytrafila sie w ostatni piatek.A wiec moj tż ma uraz kolana,jechalismy mpkiem ,bo samochod akurat zabral brat tż .Moj siadl sobie na wolnym siedzeniu bo o staniu nie bylo mowy i wtedy pojawia sie starsza pani ktora zaczyna krzyczec na caly autobus ze ja bolą stawy,ze ona ustac nie moze.Chlopak moj patrzy ,próbuje wstac ale widze ze nie da rady stac przez najblizsze pol godziny wiec mowie mu zeby dal sobie spokoj i siedzial ,bo przeciez zaraz sie gdzies zwolni to pani sobie siadzie.I w tym momencie tz dostal kopniaka w chora noge od wyzej wymienionej pani.Pierwszy raz widzialam u niego łzy w oczach ,jak zaczelam krzyczec na pania co ona robi w odpowiedzi uslyszalam '' bo myslalam,ze udaje'' po czym wybiegla z autobusu...jakos ja stawy przestaly bolec.
Na szczescie z noga tz wszystko ok,bylismy dzis u lekarza ,wiekszej szkody pani nie wyrzadziła,szkoda tylko ze zwiała.Chetnie potraktowałabym ja tak samo.
I tu pojawia sie moje pytanie :skąd sie biora tacy bezmyślni ludzie?
Ps: przepraszam ze tak długo
To był już szczyt szczytów... Ciekawa jestem jakby ją ktoś kopnął... Skończyłoby się pewnie w sądzie -.-
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:27   #157
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: babcie autobusowe :)

Słuchajcie, wpiszcie sobie w Youtube ŚWK Piosenka babki- prawda o naszych uroczych staruszkach Wymagają od nas nie wiadomo czego... Bo jestem stara to mi się należy ;/;/ Ja przestałam już reagować na ich stęki, kaszelki i uwagi, gdy zajmuję wolne miejsce. Nie ruszam się z miejsca, ku ich wielkiej bulwersacji. Młody człowiek nie jest parobkiem i też ma święte prawo siedzieć. I zasługuje na szacunek- bo jest młody, pracuje i chorować też może.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 14:45   #158
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez ola_offspring Pokaż wiadomość
To był już szczyt szczytów... Ciekawa jestem jakby ją ktoś kopnął... Skończyłoby się pewnie w sądzie -.-
Mam teraz wyrzuty sumienia,że ja jej nie zatrzymałam i nie wyciagnełam z tego konsekwencji,ale bardziej byłam zajeta tym zeby sprawdzic czy tż-owi nic nie jest a potem jej juz nie było...
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:46   #159
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: babcie autobusowe :)

Kurcze, kiedyś moja babcia mi opowiadała podobną sytuację - siedziała w autobusie i weszła pani z pieskiem, dużo starsza od mojej babci, więc moja babcia ustąpiła jej miejsca, a ta pani posadziła tam pieska :/ Szok!
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:39   #160
edytka602
Raczkowanie
 
Avatar edytka602
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
Kurcze, kiedyś moja babcia mi opowiadała podobną sytuację - siedziała w autobusie i weszła pani z pieskiem, dużo starsza od mojej babci, więc moja babcia ustąpiła jej miejsca, a ta pani posadziła tam pieska :/ Szok!

bez wyobraźni moherowy beret
__________________
edytka602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 23:47   #161
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: babcie autobusowe :)

Ja bym dodała do typów babcie, którym się "reklamówki zmęczyły".
Te to są masakra, same narzekają, że nikt miejsc nie ustępuje, a jak już usiądą, to na dwóch miejscach obok siedzą jej reklamówki i z fochem na twarzy ani myśli ich ściągnąć.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 22:33   #162
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Ja bym dodała do typów babcie, którym się "reklamówki zmęczyły".
Te to są masakra, same narzekają, że nikt miejsc nie ustępuje, a jak już usiądą, to na dwóch miejscach obok siedzą jej reklamówki i z fochem na twarzy ani myśli ich ściągnąć.
Taaak, w końcu reklamówki rzecz święta
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:43   #163
edytka602
Raczkowanie
 
Avatar edytka602
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: babcie autobusowe :)

MOJA Mamusia przypomniała mi ostatnio jak miałam może 11-12 lat ...że ze zwichniętą nogą całą spuchniętą , buta nie mogłam założyć... przypełzałam do domu i pojechałyśmy na ostry dyżur do szpitala w Łodzi...jedziemy tramwajem ja siedzę i kwękam z bólu a tu znienacka stary basztyl za przeproszeniem każe mi wstać bo ona musi odpocząć , na to moja Mama do mnie -siedź dziecko... a ten babsztyl na to: co za wychowanie , rozpuszczają matki te bachory a potem się nie dziwić, że nie ma poszanowania ! to ja tu z torbami po zakupach itd... nie wstałam- wtedy zrozumiałam że niekoniecznie miejsce ma być dla babsztyla ale dla chorego mimo że młodszego... moja Mama ma dziś 59 lat i stoi w tramwaju i nie udaje że jest zmęczona, choć ma wiele chorób np.rak...
__________________
edytka602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 19:39   #164
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: babcie autobusowe :)

Mojego kolegę gdy siadał jedna babcia dosłownie złapała za ubranie i odciągnęła z siedzenia. No, doprawdy schorowana że ho ho.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 12:29   #165
nieliczylamwcalesie
Zakorzenienie
 
Avatar nieliczylamwcalesie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK.
Wiadomości: 9 531
GG do nieliczylamwcalesie
Dot.: babcie autobusowe :)

Najbardziej mnie śmieszy, kiedy te starsze panie (zazwyczaj) ledwo, co chodzą a kiedy wsiadaja do autobusu to dostają jakiejś nadprzyrodzonej siły w nogach i wręcz biegną, żeby zająć sobie miejsce siedzące
__________________



'
Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. w poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia.'
nieliczylamwcalesie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:14   #166
zabiegana_
Raczkowanie
 
Avatar zabiegana_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 93
Dot.: babcie autobusowe :)

Tutaj wychodzi roszczeniowe podejście Polaków do wszystkiego! ;/ zawsze się spotka ten typ ludzi na swojej ścieżce dlatego lepiej po prostu skupiać się na pozytywnych osobnikach którzy nas otaczają!
zabiegana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 14:56   #167
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: babcie autobusowe :)

W ostatni wtorek trafiłam na babcię tramwajową

Stoimy na przystanku, tramwaj podjeżdża, z daleka widać ze na wpół pusty. I tak siadać nie miałam zamiaru, jako że miałam do przejechania tylko jeden przystanek, ale: za mną stała starsza pani. Z wózeczkiem zakupowym na kółkach. Jak usiłowałam wcisnać guzik otwierania drzwi, pani mnie szarpnęła z całą mocą (dobrze, ze wózkiem nie oberwałam) i niemal po moich nogach wepchnęła się do tramwaju, aby tylko zajać miejsce siedzące.

A ja sobie stanęłam grzecznie z boku i tylko powiedziałam "mam nadzieję, ze jak dożyję tego wieku to tak nie schamieję".
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 08:16   #168
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: babcie autobusowe :)

Jestem w ciąży, jeszcze dosyć wczesnej i pod zimową puchową kurtką nie widać.

Wracałam autobusem z pracy zmęczona, marząca tylko o położeniu się do łóżka, ale dzielnie stałam na przegubie. W autobusie lekki tłok, brak miejsc siedzących, ale trasa taka, że na bieżąco jedni wysiadają, drudzy wsiadają i miejsce można było znaleźć. W połowie trasy stwierdziłam, że już nie mogę i jak się zwolni miejsce to muszę usiąść.

Na jednym przystanku ubiegła mnie baba koło 40tki. W niedalekiej odległości cały czas spokojnie stała pani w wieku ok 60 lat, a też w międzyczasie miała okazję usiąść.Na następnym zwolniło się miejsce koło 40tki. Siadam, a 40tka do mnie niemalże z mordą, żebym ustąpiła tamtej pani miejsca. Spokojnie jej odpowiedziałam, że przykro mi, ale jestem w ciąży i potrzebuję usiąść. Chyba jej się głupio zrobiło. Ale sama miejsca też nie ustąpiła Tylko ustawiać ludzi po autobusie jest komu.
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:25   #169
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: babcie autobusowe :)

Jest jeszcze babcia ciekawska: jakoś wiosną tego roku ,czekałam na busa a tu podchodzi babcia,zaczepia mnie w stylu : autobus już odjechał?(przecież jak stoję i czekam to wiadomo że nie xD) ... No to jej odpowiadam,a ona zaczyna gadkę gdzie jadę,no to ja mówię do szkoły,a ona się pyta w której klasie jestem,czy wiem co już na maturze będę zdawać i gdzie do szkoły chodzę. No to mówię jej z niechęcią coś tam jakieś podstawowe rzeczy..I się pyta czy dobra jest ta szkoła do której chodzę bo jej wnuczka też planuje tam iść ... xD Opowiadała mi swój krótki życiorys,okazało się że jeszcze pracuje i narzekała na zapłatę(myślałam że ma z jakieś 75 lat)

Dobrze że już bus wtedy nadjechał,usiadłam jak najdalej od niej
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 18:32   #170
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez ModnaLusia Pokaż wiadomość
Uwielbiam babcie autobusowe
A mnie wkurzają...
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:06   #171
Prostefanie94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: babcie autobusowe :)

Ostatnio moherowa babcia wydarła się na mnie za to że jej miejsca ustąpiłam w autobusie. Ponoć obraziłam ją a nikt nie będzie jej od staruch wyzywał...
Prostefanie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:35   #172
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: babcie autobusowe :)

No i tak właśnie z nimi jest- ustąpisz, to się wydrą, że wyzywamy je od starych. Nie ustąpisz- źle, bo to brak szacunku. To jak ma być w końcu???? Mnie jakiś czas temu pewna miła babcia życzyła, bym miała te same choroby co ona... Ciekawe, czy była świadoma że jak ktoś komuś życzy źle to wróci to do niego ze zdwojoną siłą...
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:48   #173
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: babcie autobusowe :)

Ojjj... dobry wątek
Ja akurat miała przyjemność z dwoma dziadkami na przystanku
Czekam na autobus, spóźnia się, u nas jest taka jakby wysepka, że często ludzie wychodzą sprawdzać czy jedzie autous bo szczerze nie widać z przystanku czy gdzieś niedaleko jest już autobus. Jakaś młoda cały czas stoi i patrzy, facet w średnim weku tez co chwile idzie i patrzy, no i ja zniecierpliwiona tez wyszłam zobaczyć czy może jedzie i dziadek do mnie " coo przyspieszyła Pani ten autobus ?" Ja do niego, że ne rozumiem o co mu chodzi, a on do mnie że po co wychodziłam co mi to dało i tak nie przyspiesze autobusu, a cholera do tych osób co tam stały i do tego faceta się nie przyczepił ;/
No i drugi dziadek, wzięłam się za pracę dorywczą, roznoszenie ulotek dali mi ich tyle w plecak, ze ledwo go na plecy założyłam. Stoje na przystanku i czekam na autobus a plecak położyłam koło siebie po prawej stronie. Nagle staje przede mną dziadek i do mnie z tekstem abym wzięła ten plecak bo on nie może przejść ( spokojnie mógł przejść po lewej stronie, ja i mój plecak szczerze mu nie przeszkadzały) No to ja ledwo ten plecak dzwigając podniosłam go i przesunęłam. Dziadek dziwnie się na mnie spojrzał a ja do niego, ze jak mi nie wierzy, ze taki ciężki to niech sam podniesie Speszył się i zwiał, a chłopak obok na przystanku ze śmiechu nie mógł
Ja nie wiem co mają do mnie Ci dziadkowie i to w ciągu jednego tygodnia
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 07:28   #174
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: babcie autobusowe :)

Super wątek uśmiałam się przy niektórych opowieściach Co prawda teraz nic konkretnego nie przychodzi mi na myśl, ale z ogólnych refleksji: uwielbiam 'stare' babcie, które wprost biegną trącając łokciami wszystkich wokół żeby usiąść a to młodzież jest niewychowana...
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:55   #175
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: babcie autobusowe :)

Przez kilka ładnych lat codziennie jeździłam autobusem i spotkałam się z prawie każdym przypadkiem
rozumiem, że powinno ustąpić się miejsca starszym osobom, ale niektóre ich chwyty i zachowania strasznie irytują
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 08:14   #176
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: babcie autobusowe :)

Ja dostałam w brzuch z łokcia ,będąc w zaawansowanej ciąży od takiej autobusowej babci ,bo chiała mnie prześcignąć w zajmowaniu miejsca siedzącego.Wygrała babcia. Pewna kobieta zwróciła jej uwagę, a ona do niej - mogła się nie gzić! Chamstwo
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 15:57   #177
gromowladna
Raczkowanie
 
Avatar gromowladna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 32
Dot.: babcie autobusowe :)

Na prawdę chamstwo
__________________
Kochaj życie
gromowladna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:18   #178
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: babcie autobusowe :)

Naprawdę zwróciłabym takiej wrednej babie uwagę
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 14:39   #179
InterMarlin1559
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: babcie autobusowe :)

Nie gzić...No co Ty taki tekst ? Przecież to już całkowity brak kultury i chamstwo...Później jeszcze taka starsza Pani idzie do kościoła i tam po prostu już chyba jest święta. Powiedz mi co z nią zrobiłaś ? Dałaś jej jakąś przynajmniej ciętą ripostę czy nic? Mnie ostatnio wkurzyły takie 2 babcie, że na jednym miejscu ich torby a na drugim one...
InterMarlin1559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 07:48   #180
NETLATOYA80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: babcie autobusowe :)

Zachowanie tej babci było karygodne..Niektóre po prostu chyba myślą, że jak są już w takim wieku to ze względu na to ile mają już wiosen to bezczelnie mogą wszystko mówić bez względu na to czy to jest miłe czy też właśnie nie..Też tego nie lubię jak to z rana właśnie babcie siedzą z reklamówką na 2 siedzeniach i człowiek nie ma gdzie usiąść...
NETLATOYA80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 13:32:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.