Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 08:02   #2221
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Ja zaczynam Zakład o miłość..
Tyle piszecie o książkach Agnieszki, że muszę wreszcie przekonać się o co tyle szumu.. No a dzięki kochanym koleżankom z forum, mam pokaźny zbiorek jej książek, więc jest co czytać..
Raz jeszcze Wam za to dziękuję
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:05   #2222
maniakch
Zadomowienie
 
Avatar maniakch
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 729
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Dzień dobry w ten piękny sobotni ranek
Kończę Łatwopalnych i z czystym sumieniem mogę polecić tę książkę , naprawdę warto przeczytać
Już przygotowałam sobie, polecaną przez Masumi książkę Frigid i wieczorkiem do niej zasiądę, mam nadzieje, że wciągnie

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

[QUOTE=Mala_Wredotka;43634 623]
Cytat:
Napisane przez maniakch Pokaż wiadomość
Ja mam siostrę młodszą o 4 lata i powiem wam, że nie ma nic lepszego jak mieć liczne rodzeństwo , dlatego ja strasznie żałuje, że mój syn pozostanie jedynakiem [COLOR="Silver"]

Ja pochodze z rodziny wielodzietnej. Mam az 7 rodzenstwa, ja jestem 8 i najmlodsza bylam wpadka po 40stce i moi rodzice to juz dziadeczki lecz pozytywnie nastawieni do swiata, wyluzowani i co lepsze wygladaja na duzo mlosszch dzieciaki odmladzaja - to fakt a tak powaznie to gyby nie moje liczne rodzenstwo to bym byla duzo mniej osluchana, opatrzona i oczytana w swiecie. Szkoda ze miedzy mna a najstarsza siostra jest 22 lata roznicy i ogolnie ja bylam na koncu, bo jednak sa przepascie w dogasaniu sie w pewnych kwestiach. Pamietam ze probowalam nasladowac tych starszych z rodzenstwa, podczas incydentu gdy chcialam zmieniac w szkole bez duzego powodu (moja siostra x lat wczesniej zmieniala szkole 3x w ciagu roku xd ccialam chybabtego zasmakowac) mama powiedziaka mi, zebym popelniala wlasne oryginalne bledy, a nie szla czyjas sciezka. To prowadzi mnie do dzis i strasznie nie moge sie doczekac az juz skoncze sie krztalcic, wezme slub i bede mogla miec gromadke dzieciakow.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ależ ci zazdroszczę tego rodzeństwa Musicie mieć wesoło np.w Święta
__________________

maniakch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:25   #2223
Masumi11
Zakorzenienie
 
Avatar Masumi11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 3 486
GG do Masumi11
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cześć dziewczynki
Kończę kawkę i uciekam na zakupy.

Co do Frigid - jeszcze nie polecam, za mało przeczytałam przez Was wczoraj
Jest ciekawie jest wesoło zapowiada się dobrze ale zobaczymy co będzie dalej

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja zaczynam Zakład o miłość..
Tyle piszecie o książkach Agnieszki, że muszę wreszcie przekonać się o co tyle szumu.. No a dzięki kochanym koleżankom z forum, mam pokaźny zbiorek jej książek, więc jest co czytać..
Raz jeszcze Wam za to dziękuję
No ja też przeczytam potem Zakład.
O ile nasze koleżanki w między czasie czegoś nowego nie wygrzebią
Miałam zacząć już teraz ale potrzebowałam troszkę odskoczni.
Ale wnioskują po Łatwopalnych Łoniewska uwiedzie Cię tak jak nas.
__________________
... You never know how strong you are
Until being strong is the only choice you have...
Masumi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:32   #2224
emi_g
Zakorzenienie
 
Avatar emi_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 516
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Witajcie Kochane w ten słoneczny poranek, zapowiada się piękną pogoda

Ale najpierw obowiązki dopiero przyjemności, więc zmykam dalej do porządków i gotowania, prania itd

ja już na temat książek Łoniewskiej się tyle opisałam że szkoda gadać, czytajcie dziewczyny czytajcie, nie ten gatunek może co sprowadził nas na forum, ale warto!!!
emi_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:37   #2225
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość

No ja też przeczytam potem Zakład.
O ile nasze koleżanki w między czasie czegoś nowego nie wygrzebią
Miałam zacząć już teraz ale potrzebowałam troszkę odskoczni.
Ale wnioskują po Łatwopalnych Łoniewska uwiedzie Cię tak jak nas.
Jestem pewna, że tak będzie..

I tu jeszcze jedna prośba do Was.. Możecie mi powiedzieć, które z jej książek to pojedynki, bo na Lubimy nie podają serii, nawet na GoodReads te książki są wypisane jakby były pojedynkami, no a ja kolejnych serii nie chcę zaczynać póki co..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:40   #2226
emi_g
Zakorzenienie
 
Avatar emi_g
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 516
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że tak będzie..

I tu jeszcze jedna prośba do Was.. Możecie mi powiedzieć, które z jej książek to pojedynki, bo na Lubimy nie podają serii, nawet na GoodReads te książki są wypisane jakby były pojedynkami, no a ja kolejnych serii nie chcę zaczynać póki co..
Pojedynka to Zakład o miłość, Bez przebaczenia ma miec kontynuacje w 2015 roku, ale jak dla mnie to historia zakończyła się, W zapomnieniu i Szósty to niby dwie części, ale każda opowiada inna historię, natomiast Zakręty losy to trylogia i to trzeba czytać po kolei...
emi_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:45   #2227
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Ja też już po kawce i po śniadanku i najchętniej bym teraz usiadła z książeczką pod kocykiem bo na polu jakoś szaro i buro ale muszę to odłożyć do wieczora, teraz tak jak Wy zmykam do obowiązków. Do "zobaczenia" wieczorkiem, mam nadzieję że po przeczytaniu postów z całego dnia zostanie mi jeszcze czas na czytanie
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 08:54   #2228
maniakch
Zadomowienie
 
Avatar maniakch
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 729
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Ależ dziewczyny macie dobrze zakupy, jakieś porządki itd.. a ja siedzę dzisiaj w pracy, a po pracy wracam do domu gdzie pełną parą dzieje się remont
__________________

maniakch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:00   #2229
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Witajcie kobietki

Gratuluję przyszłej mamie, strach jest normalny. Dzieci to duża odpowiedzialność, ale też niesamowita radość.
Ja mam dwóch chłopaków i już się boję, co będzie za kilka lat jak zaczną się tłuc Chociaż mój starszy jest póki co aniołkiem, ale ma dopiero 3 lata i wszystko może się zmienić.

Dziewczyny HanaAna skończyła One Sweet Ride (6 tom sportowców). W przyszłym tyg ma być jeden plik, teraz jeszcze każdy rozdział jest osobno. Ja już jestem po lekturze, bardzo fajna część.

I jeszcze w tym tygodniu może będą skończone tłumaczenia pierwszych tomów:
Beauty from Pain- chomik ma_dzik00
http://www.goodreads.com/book/show/1...eek-girlfriend - chomik Karko_

Obie to wielotomówki, ale bardzo fajne i warte przeczytania. Beauty już reklamowała Yasinisi.

A do ma_dzik00 radzę zajrzeć, bo wszystko co tłumaczy jest super. Szczególnie kocham "Real", ale tłumaczenie jest dopiero w połowie
http://www.goodreads.com/book/show/17617277-real

Frigid też czytałam, fajne chociaż nie tak jak "WFY"

Edytowane przez Dominiqa85
Czas edycji: 2013-11-09 o 09:03
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:15   #2230
Mala_Wredotka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Wredotka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 315
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Wstalam z okropnym uciskiem w tyle glowy... ledwo jestem w stanie wam odpisac bo oczy bola strasznie... a zaraz lece na sesje zdj z dziewczyna, ktora juz dawno mialam zaklepana. Gdzie tu ustawic swiatlo, pomalowac i cykac foty z takim bolem ; ( mama moja twierdzi ze to od czytania po nocach, ale moj bol nie bierze sie od oczu tylko sciska tyl glowy co przy wiekszym ruchu skutkuje bolem oczu... wkurzona jestem ze tak akurat dzis mnue to wzielo....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mala_Wredotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:28   #2231
myszkah
Raczkowanie
 
Avatar myszkah
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 168
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość
"... Nie tylko dlatego, że Kyler był całkowicie dla mnie zakazany ze względu na fakt, że byliśmy nierozłączni od dnia, w którym zepchnął mnie z karuzeli i powiedział mi, że będę miała wszy od próby przytrzymania go za rękę. Następnego dnia w odwecie trzymając go przy ziemi, zmusiłam go do zjedzenia „babki” z błota.
Ludziom trudno było zrozumieć, dlaczego byliśmy ze sobą tak blisko. Nawet ja tego nie mogłam zrozumieć. Pasowaliśmy do siebie jak lew i gazela. Tak naprawdę, pasowaliśmy do siebie jak lew i kulawa gazela, która nie ma szans na prześcignięcie drapieżnika..."

To prawie jak historia z moim mężem, tylko , że on zbił mnie rózgą jak mielismy 7lat, potem ochlapał wodą z kałuży. A jak staliśmy się nastolatkami skutecznie ostraszał rywali zatruwając mi życie...... i tak mam do teraz, a od wspomnianej "chłosty" minęło 26lat!!!



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myszkah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 09:31   #2232
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość
Gratulacje !!!

Kochana ja przerabiałam ten temat dwa razy i za każdym razie pierwszą radość przynajmniej na chwile przyćmiewały typowo babskie klimaty czyli : co to będzie, a jak to będzie, a czy damy radę , a co to zmieni. a co w ogóle się zmieni..... ble ble...
Ciesz się kochana to cud
Dzięki kochana


Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość
Ale wariatki z Was
Ale moje ukochane jedyne - żeby nie było ....

Cześć moje drogie
Musiałam przebrnąć przez wszystkie posty.
Jakie plany na długi weekend ?
My dziś do kina na Thora , niedziela nie wiem, a poniedziałek zapewne u rodziców
Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
hej dziewczęta ja już po pracy w końcu!!!
ignorantka007 - AAAAAAAAAAAAAAAAA Ale się cieszę!!!! super GRATULUJĘ z całego serca mimo, iż ja nie mam swoich brzdąców (jeszcze nie mój czas ) to uwielbiam dzieci i niejako "doświadczenie" w wychowaniu mam (w najbliższej rodzinie 6 pociech - z czego 3 są mi szczególnie bliskie) Uwielbiam dzieci - są taaaaaakie kochane a moja chrześniaczka to przytulanka taka, że jak była młodsza troszkę to jak stałyśmy kiedyś w windzie, trzymałam jej łapkę, a ta mnie zaczęła całować w rękę i mówić "ciociu wiesz - ja Ciebie tak strasznie kocham" - dla takich chwil warto żyć także gratuluję raz jeszcze, nie martw się na pewno będziesz wspaniałą mamą, stworzycie FASOLCE (Greyem poleciałam :P ) wspaniały i kochający dom i wszystko będzie idealnie

Jutro zabieram się za WAIT FOR YOU, a dziś w pracy w chwili wolnego przekartkowałam OSTATNIĄ SPOWIEDŹ i wiecie co? zakochałam się na nowo hehe
Poniżej wysyłam Wam link do fb, gdzie jest pokaz bielizny FIFTY SHADES OF GREY BY KAPPAHL Powiem Wam, że szału na mnie nie zrobiła - spodziewałam się WOW, a było przeciętnie niestety
https://www.facebook.com/photo.php?v=10153489364415427
Dzięki

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Wariatki, ale Wy macie tempo, ja naprawdę tylko na parę godzin uciekam a tu kolejne tysiąc postów!
Ignorantka, gratulki będzie dobrze, musi być, pamiętaj, tu masz silną grupe wsparcia
Masumi, życzonka dla córeczki (na razie Greya jej jeszcze nie prezentuj )
a ja idę w wyrku poczytać Psi sobie, ta rasa mnie wkurza, ale zmienni w tej serii póki co apetyczni
Dzięki Jesteście niezastąpione


Cytat:
Napisane przez maniakch Pokaż wiadomość
Kochana i ja chcę przyłączyć się do szczerych gratulacji Głowa do góry a wszystko z pewnością będzie dobrze.
Ja jestem mamą już nastolatka więc dawno za mną takie uniesienia jednak pamiętam to przerażenie i mimo tego,że otaczali mnie kochający ludzie to jednak niepewność (dokładnie o wszytko-zdrowie,prace, przyszłość) towarzyszyła mi bardzo długo. Jednak ten stan mija i nadejdzie ta chwila kiedy będziesz prze-szczęśliwa, a wszystkie te obawy okażą się mało istotne
Dzięki Z każdym dniem jest coraz lepiej

Cytat:
Napisane przez bambucza86 Pokaż wiadomość
Na początek gratuluje przyszłej mamie
Dziewczyny skończyłam wczoraj , tak blisko, ale suppeer pozycja sexu nie ma ale opis pocałunków robi robote polecam z czystym sumieniem, prawie przypomnialam sobie jak to bylo siedziec na wykladzie i gapic sie na przystojnych kolegów z roku, a zasada , pozwól zeby to on za tobą sie uganial, stara jak swiat
Miłego dnia dziewczynki pozdrawiam ciepło
Dzięki Tak blisko, dziś będę kończyć, zostało mi malutko, ale potwierdzam, że bardzo fajna.

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki

Gratuluję przyszłej mamie, strach jest normalny. Dzieci to duża odpowiedzialność, ale też niesamowita radość.
Ja mam dwóch chłopaków i już się boję, co będzie za kilka lat jak zaczną się tłuc Chociaż mój starszy jest póki co aniołkiem, ale ma dopiero 3 lata i wszystko może się zmienić.

Dziewczyny HanaAna skończyła One Sweet Ride (6 tom sportowców). W przyszłym tyg ma być jeden plik, teraz jeszcze każdy rozdział jest osobno. Ja już jestem po lekturze, bardzo fajna część.

I jeszcze w tym tygodniu może będą skończone tłumaczenia pierwszych tomów:
Beauty from Pain- chomik ma_dzik00
http://www.goodreads.com/book/show/1...eek-girlfriend - chomik Karko_

Obie to wielotomówki, ale bardzo fajne i warte przeczytania. Beauty już reklamowała Yasinisi.

A do ma_dzik00 radzę zajrzeć, bo wszystko co tłumaczy jest super. Szczególnie kocham "Real", ale tłumaczenie jest dopiero w połowie
http://www.goodreads.com/book/show/17617277-real

Frigid też czytałam, fajne chociaż nie tak jak "WFY"
Dzięki

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Nadrobiłam.

Witajcie
U mnie pochmurno, ale dziś nic nie muszę robić, tylko czytać książeczki
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:33   #2233
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez emi_g Pokaż wiadomość
Pojedynka to Zakład o miłość, Bez przebaczenia ma miec kontynuacje w 2015 roku, ale jak dla mnie to historia zakończyła się, W zapomnieniu i Szósty to niby dwie części, ale każda opowiada inna historię, natomiast Zakręty losy to trylogia i to trzeba czytać po kolei...
Źle się wyraziłam.. Serie mogą być jeżeli są skończone, więc trylogia jak najbardziej pasuje
Dziękuję za odpowiedź moja droga


Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
I jeszcze w tym tygodniu może będą skończone tłumaczenia pierwszych tomów:
Beauty from Pain- chomik ma_dzik00
http://www.goodreads.com/book/show/1...eek-girlfriend - chomik Karko_

Obie to wielotomówki, ale bardzo fajne i warte przeczytania. Beauty już reklamowała Yasinisi.

Mi się podobała

Cytat:
Napisane przez Mala_Wredotka Pokaż wiadomość
Wstalam z okropnym uciskiem w tyle glowy... ledwo jestem w stanie wam odpisac bo oczy bola strasznie... a zaraz lece na sesje zdj z dziewczyna, ktora juz dawno mialam zaklepana. Gdzie tu ustawic swiatlo, pomalowac i cykac foty z takim bolem ; ( mama moja twierdzi ze to od czytania po nocach, ale moj bol nie bierze sie od oczu tylko sciska tyl glowy co przy wiekszym ruchu skutkuje bolem oczu... wkurzona jestem ze tak akurat dzis mnue to wzielo....
Oj, bidulo.. Mam nadzieję, że szybko minie, zwłaszcza że czeka Cię dziś praca..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:17   #2234
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość
"... Zatrzymałam się w samym środku baru i odchyliłam głowę do tyłu. Łapiąc głośno wdech, naprawdę chciałam uderzyć samą siebie w twarz. Nie tylko dlatego, że Kyler był całkowicie dla mnie zakazany ze względu na fakt, że byliśmy nierozłączni od dnia, w którym zepchnął mnie z karuzeli i powiedział mi, że będę miała wszy od próby przytrzymania go za rękę. Następnego dnia w odwecie trzymając go przy ziemi, zmusiłam go do zjedzenia „babki” z błota.
Ludziom trudno było zrozumieć, dlaczego byliśmy ze sobą tak blisko. Nawet ja tego nie mogłam zrozumieć. Pasowaliśmy do siebie jak lew i gazela. Tak naprawdę, pasowaliśmy do siebie jak lew i kulawa gazela, która nie ma szans na prześcignięcie drapieżnika..."


Jejku raptem jeden chwilkę opuściłam forum, a tu tyle mam do nadrobienia- to czasami lepsze niż książka

Gratulacje również ode mnie dla przyszłej mamuśki

...hmm, z jakiej książki jest ten cytat?

tak poza tym skończyłam Wbrew zasadom-sama w sobie jest świetna, kurcze ten Braden, aż za bardzo nawet idealny, ale urzekł mnie totalnie
Nie bardzo tylko pojmuje po jest ta 2 cześć,napisana oddzielnie? Trochę jakby autorka zapomniała w książce umieścić jeden rozdział..takie to wyrwane z kontekstu.
Ale co do 3 części to już zmusiłam się do czytania do końca, chyba ze względu na sympatię do Joss i Bradena- nie powaliła mnie, mogła bardziej ją ubarwić.
Za to ciekawa jestem o czym będą kolejne tomy....skoro opisała już z końcem prawie obie historie, chyba że to będzie dalsza część Els i Adama..hm...
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:19   #2235
anulciak90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cieżko nadrobić jak się nie ma chociaż chwilki przez dzień aby wejść na forum no coż zaczynamy długi weekend więc jak któraś może podeślijcie mi zachwalane przez Was Ruin i Zakład o miłość. Teraz znajdzie sie duzo czasu na czytanie

mail: magiczna.111@interia.pl

Z góry dziękuje i życze udanego weekendu
anulciak90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:24   #2236
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez anulciak90 Pokaż wiadomość
Cieżko nadrobić jak się nie ma chociaż chwilki przez dzień aby wejść na forum no coż zaczynamy długi weekend więc jak któraś może podeślijcie mi zachwalane przez Was Ruin i Zakład o miłość. Teraz znajdzie sie duzo czasu na czytanie

mail: magiczna.111@interia.pl

Z góry dziękuje i życze udanego weekendu
Ruin wysłane
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:37   #2237
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cześć kochane,
cholera jasna ale pospałam dzisiaj... mężulek już zakupy zrobił a ja teraz kawka i kąpiel z ćwiczeniami kolana wrrrr

Masumi przeslij mi proszę jak znajdziesz chwilkę Frigid.

miłego sprzątania i zakupów

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emi_g Pokaż wiadomość
Dobrze już dobrze..mam za swoje
ależ skąd ...ja złośliwa

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

[QUOTE=Mala_Wredotka;43634 623]
Cytat:
Napisane przez maniakch Pokaż wiadomość
Ja mam siostrę młodszą o 4 lata i powiem wam, że nie ma nic lepszego jak mieć liczne rodzeństwo , dlatego ja strasznie żałuje, że mój syn pozostanie jedynakiem [COLOR="Silver"]

Ja pochodze z rodziny wielodzietnej. Mam az 7 rodzenstwa, ja jestem 8 i najmlodsza bylam wpadka po 40stce i moi rodzice to juz dziadeczki lecz pozytywnie nastawieni do swiata, wyluzowani i co lepsze wygladaja na duzo mlosszch dzieciaki odmladzaja - to fakt a tak powaznie to gyby nie moje liczne rodzenstwo to bym byla duzo mniej osluchana, opatrzona i oczytana w swiecie. Szkoda ze miedzy mna a najstarsza siostra jest 22 lata roznicy i ogolnie ja bylam na koncu, bo jednak sa przepascie w dogasaniu sie w pewnych kwestiach. Pamietam ze probowalam nasladowac tych starszych z rodzenstwa, podczas incydentu gdy chcialam zmieniac w szkole bez duzego powodu (moja siostra x lat wczesniej zmieniala szkole 3x w ciagu roku xd ccialam chybabtego zasmakowac) mama powiedziaka mi, zebym popelniala wlasne oryginalne bledy, a nie szla czyjas sciezka. To prowadzi mnie do dzis i strasznie nie moge sie doczekac az juz skoncze sie krztalcic, wezme slub i bede mogla miec gromadke dzieciakow.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale masz super wieloosobową rodzinę , zazdroszczę
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:23   #2238
Anette210
Raczkowanie
 
Avatar Anette210
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cześć dziewczyny,
może się bardziej orientujecie czy mozna gdzieś przez internet poczytać ksiązki? albo pobrać w PDF?
Jak macie coś na zbyciu, podeślijcie
lavine100@interia.pl
__________________
Anette210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:32   #2239
aPhrodite_21
Raczkowanie
 
Avatar aPhrodite_21
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Czytałyście może seria Consequences Romig Aleatha, warta jest uwagi? Czy lepiej czekać na całość bo chyba nie dawno dopiero wyszła 3 część?Nie wiecie czy 2 pierwsze są przetłumaczona nieof gdzieś?
__________________
„Miłość nie jest brakiem logiki.
Jest logiką sprawdzoną i udowodnioną.
Podgrzaną i wygiętą tak,
by wpasowała się w kontury serca.”
aPhrodite_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 13:25   #2240
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

nooo, skończyłam przygotowywać obiadek , posprzątałam troszkę (bez szczegułów ) i zaczynam Szkołe.....

do miłego moje ciasteczka
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:49   #2241
basia1301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Właśnie czytam Szkołę Żon i jak na razie bardzo mi się bardzo podoba ale doczytałam że jest już 6 część moich kochanych sportowców bardzo proszę o przesłanie może być po rozdziale bo z tego co czytałam to całość ma być w przyszłym tygodniu ale chyba nie dam rady tyle czekać perelka1301@interia.pl
basia1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:58   #2242
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez basia1301 Pokaż wiadomość
Właśnie czytam Szkołę Żon i jak na razie bardzo mi się bardzo podoba ale doczytałam że jest już 6 część moich kochanych sportowców bardzo proszę o przesłanie może być po rozdziale bo z tego co czytałam to całość ma być w przyszłym tygodniu ale chyba nie dam rady tyle czekać perelka1301@interia.pl
Basiu ja nie wiem dlaczego miałam takie opory przed tą książką i czasu ciągle brak a teraz nie mogę się od niej oderwać hi hi
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 14:01   #2243
basia1301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Basiu ja nie wiem dlaczego miałam takie opory przed tą książką i czasu ciągle brak a teraz nie mogę się od niej oderwać hi hi
no ja też tak mam ale zaraz na urodzinki zmykam i niestety muszę ją odłożyć do wieczorka a tak bardzo nie chce ale za to wieczorem chyba całą pochłonę
basia1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 14:53   #2244
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez basia1301 Pokaż wiadomość
no ja też tak mam ale zaraz na urodzinki zmykam i niestety muszę ją odłożyć do wieczorka a tak bardzo nie chce ale za to wieczorem chyba całą pochłonę
to miłej zabawy
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:23   #2245
gosia1305
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Gdańska
Wiadomości: 2 217
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

witam was kochane ja dzisiaj skończyłam Tak blisko... no i rzeczywiście rewelacyjna książka...a opisy pocałunków omg

wogole to dzisiaj mam jakis wisielczy humor

przeczytałabym jakiś dobry erotyk. może jakieś propozycje?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

dziewczyny mam pytanie do serii Sary Fawkes Na każde jego żądanie. Ja juz się pogubilam ile części jest przetlumaczone czy może juz całość? z chęcią bym zaczęła tą książkę
gosia1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:34   #2246
anulciak90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

A takie pytanko można gdzieś na internecie znaleść książki pani Agnieszki?
anulciak90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:38   #2247
Masumi11
Zakorzenienie
 
Avatar Masumi11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 3 486
GG do Masumi11
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Basiu ja nie wiem dlaczego miałam takie opory przed tą książką i czasu ciągle brak a teraz nie mogę się od niej oderwać hi hi
Trzeba się słuchać koleżanek a nie dopiero pod groźba batów czytać
Książka poleciała
__________________
... You never know how strong you are
Until being strong is the only choice you have...
Masumi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:42   #2248
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez gosia1305 Pokaż wiadomość
witam was kochane ja dzisiaj skończyłam Tak blisko... no i rzeczywiście rewelacyjna książka...a opisy pocałunków omg

wogole to dzisiaj mam jakis wisielczy humor

przeczytałabym jakiś dobry erotyk. może jakieś propozycje?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

dziewczyny mam pytanie do serii Sary Fawkes Na każde jego żądanie. Ja juz się pogubilam ile części jest przetlumaczone czy może juz całość? z chęcią bym zaczęła tą książkę
Z tego co wyczytalam to dzis ma byc juz cala czwarta czesc castaway. no i po polsku wyszla na kazde jego zadanie druga czesc ale to chyba sa wlasnie te cztery czesci castaway wiec to by bylo chyba tyle
aha i ma byc jeszcze anything he wants 10 i to bedzie tlumaczone od 16 listopada

Edytowane przez joanna12afi
Czas edycji: 2013-11-09 o 16:44
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:44   #2249
Masumi11
Zakorzenienie
 
Avatar Masumi11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 3 486
GG do Masumi11
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez gosia1305 Pokaż wiadomość
witam was kochane ja dzisiaj skończyłam Tak blisko... no i rzeczywiście rewelacyjna książka...a opisy pocałunków omg

wogole to dzisiaj mam jakis wisielczy humor

przeczytałabym jakiś dobry erotyk. może jakieś propozycje?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

dziewczyny mam pytanie do serii Sary Fawkes Na każde jego żądanie. Ja juz się pogubilam ile części jest przetlumaczone czy może juz całość? z chęcią bym zaczęła tą książkę
Czytałaś Przystań Posłuszeństwa?
jeżeli masz chęć na erotyk to ten jest niezły.

Co do Na każde jego żądanie o ile pierwsza część bardzo mi podeszła do dziś pamiętam niektóre akcje tak po przeczytaniu drugiej części ja odpuściłam....
Wg mnie autorka zepsuła ta książkę, a miała spory potencjał. Nie wiem nawet na jakim etapie jest dalsze tłumaczenie bo nie zamierzam czytać....
__________________
... You never know how strong you are
Until being strong is the only choice you have...
Masumi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:03   #2250
gosia1305
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Gdańska
Wiadomości: 2 217
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość
Czytałaś Przystań Posłuszeństwa?
jeżeli masz chęć na erotyk to ten jest niezły.

Co do Na każde jego żądanie o ile pierwsza część bardzo mi podeszła do dziś pamiętam niektóre akcje tak po przeczytaniu drugiej części ja odpuściłam....
Wg mnie autorka zepsuła ta książkę, a miała spory potencjał. Nie wiem nawet na jakim etapie jest dalsze tłumaczenie bo nie zamierzam czytać....
Kochana jak masz pdf to bardzo prosze prześlij mi Przystan posłuszeństwa na maila gosia-1305@wp.pl
gosia1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 11:42:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.