Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 21:19   #121
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
to może i ja spróbuję Brakuje mi fajnych seriali do oglądania wieczorami. wczoraj włączyłam sobie "rodzinkę.pl", ale w TV już oglądałam wszystkie sezony, więc to takie odgrzewanie kotleta
to polecam Dr House'a!!! ja obejrzałam wszystkie sezony, moze juz po 4 razy

Jest mi lepiej już. mdłosci się zredukowały w końcu.. ale może dlatego ze wzięłam dzisiaj GAVISCON. Kobieta w aptece mowila ze kobiety w ciazy i karmiące piersią mogą go brać ale dla upewnienia zapytam jutro lekarza
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 22:00   #122
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Cześć dziewczyny, chciała bym dołączyć, mój termin to około 18 lipca. Mam 25lat i to moja pierwsza ciąża.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 22:15   #123
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciała bym dołączyć, mój termin to około 18 lipca. Mam 25lat i to moja pierwsza ciąża.
witamy! gratulacje
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 08:00   #124
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

natalia_w_pl

sylwianna1985
blanery
tusix
Karolina1639
ecencia

witam Was dziewczyny!!! fajnie, ze już tyle nas się nazbierało

natalia_w_pl ja też mam ciągle takie bóle brzucha jak na @. niby czytałam w necie, ze to normalne, bo tam się wszystko rozciąga, żeby zrobić dzidzi miejsce ale chwilami też mnie nachodzą różne dziwne GŁUPIE myśli, że coś może być nie tak..

Karolina1639 to mamy tego samego dnia lekarza

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Jutro moja pierwsza wizyta u gina, trochę sie boję ..
dzisiaj wizyta? o której? trzymam kciuki czekam na dobre wieści i może już jakąś pierwszą fotkę Twojej dzidzi


Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopisuję sierpniowe Mamy do Waszego wątku, bo wątki są 2-miesieczne
a nie mogłybyśmy jednak zostać przy wątkach 1-miesięcznych? z tego co widzę, to większości osób to bardziej odpowiada, bo jest mniej osób i jakoś łatwiej to wszystko ogarnąć. czy wątki 2-miesięczne wynikają z jakiegoś regulaminu czy coś? (szukałam, ale nic takiego nie znalazłam)


dziewczyny a u mnie nadal praktycznie brak objawów. no ten brzuszek mnie pobolewa i trochę cycki zaczęły mnie boleć, może też trochę częściej sikam ale poza tym wszystko w normie. ale stres to mnie chwilami taki łapie, że szok. wczoraj wieczorem mi się tak wkręciło, ze coś może być nie tak, że pół nocy nie mogłam zasnąć, tak się denerwowałam. masakra, ja nie wiem co to będzie dalej teraz odliczam dni do piątku bo mam wizytę u gina i mam nadzieję, że ta wizyta mnie trochę uspokoi.

a wózki też przeglądam
ten mi się podoba http://x-lander.pl/produkty/54/xmove/ kolor america.
ale wózek to mnie akurat trochę dołuje, bo ja zawsze miałam straszną wkrętkę w wózki, chyba mi tak jeszcze od dzieciństwa zostało i zawsze sobie marzyłam, ze jak już zajdę w ciążę, to sobie kupię taki mój wymarzony, wybrany wózek. a teraz mój świat runął w gruzach, bo okazało się, że dostanę wózek od mojej szwagierki, która woziła nim już 2 dzieci. no niby fajnie, bo zaoszczędzę sporo kasy i wózek też jest w miarę spoko (o taki http://www.mamaija.pl/emmaljunga-nit...sc-,d1655.html) ale jednak trochę mi przykro, że nie będę miała takiego mojego wymarzonego i pachnącego nowością chociaż jeszcze się zastanawiam, czy tego nie olać i sobie jednak nie kupić...
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 08:11   #125
tusix
Raczkowanie
 
Avatar tusix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Fame ja chyba cały I trymestr wkręcałam sobie fazę, że może już nie jestem w ciąży za każdym razem jak tylko się w miarę dobrze czułam Teraz czuję się trochę spokojniejsza ale nie do końca Natomiast pierwsza wizyta i tak była dla mnie mega szokiem bo o ciąży to ja wiedziałam ale, że to będzie ciąża bliźniacza to mi się nawet nie śniło
tusix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 08:17   #126
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Cytat:
Napisane przez tusix Pokaż wiadomość
Fame ja chyba cały I trymestr wkręcałam sobie fazę, że może już nie jestem w ciąży za każdym razem jak tylko się w miarę dobrze czułam Teraz czuję się trochę spokojniejsza ale nie do końca Natomiast pierwsza wizyta i tak była dla mnie mega szokiem bo o ciąży to ja wiedziałam ale, że to będzie ciąża bliźniacza to mi się nawet nie śniło
tusix to Ty masz bliźniaczki? o jaaa, szacun

mojemu mężowi się marzą bliźniaki, a ja bym bardzo nie chciała
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:49   #127
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Hej dziewczyny
Ale nas przybywa, witam nowe mamy

Moze autorka watku zrobilaby liste mam na pierwszej stronie?? Bo jest nas coraz wiecej a jeszcze sporo dziewczyn pisze gratulacje z innych watkow i mozna sie pogubic

Tusix gratki blizniaczek, w jakim sa wieku?
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 10:10   #128
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Dziewczyny czy macie jakies sposoby na kaszel w ciazy ? Mam już córke 4 letnia ktora niestety choruje przez przedszkole no i mnie zaraziła boje sie bo to dopiero poczatek 6 tydzien a mnie wziol okropny kaszel pije duzo herbaty z miodem i cytryna ale na kaszel nie pomaga narazie... w piatek ide do ginekologa mam nadzieje ze mi cos przepisze bo jak akszle to brzuch mnie kuje i sie martwie
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 10:13   #129
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Cytat:
Napisane przez Karolina1639 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie jakies sposoby na kaszel w ciazy ? Mam już córke 4 letnia ktora niestety choruje przez przedszkole no i mnie zaraziła boje sie bo to dopiero poczatek 6 tydzien a mnie wziol okropny kaszel pije duzo herbaty z miodem i cytryna ale na kaszel nie pomaga narazie... w piatek ide do ginekologa mam nadzieje ze mi cos przepisze bo jak akszle to brzuch mnie kuje i sie martwie
Karolina herbaty zwykłej to raczej nie pij, bo wysusza. raczej jakieś soki. ja na gardło piję czasem mleko z masłem i miodem, może na kaszel też trochę pomoże
a jeszcze w trakcie starań też miałam kaszel i w aptece polecili mi taki syrop
http://www.domzdrowia.pl/57078,prena...azy-150-g.html
ale nie jest on zbyt pyszny
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 11:08   #130
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Ja tez slyszalam o tym syropie ale nigdy nie stosowalam, wiec nie wiem czy pomaga, ale warto sprobowac skoro naturalne sposoby nie daja rady.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 11:41   #131
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

tak też polecam prenalen
myślę że to dobry pomysł z tą listą
a jest tu jakaś mamuśka ze śląska?
szybko macie wizyty u ginekologów ja dopiero za tydzień się umówiłam
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 11:56   #132
natalia_w_pl
Przyczajenie
 
Avatar natalia_w_pl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Myślałam dziewczyny, że nie wstanę:P Spać, spać, spać... Bóle brzucha miałam znów w nocy, trochę się wystraszyłam, szczególnie, że rano zauważyłam dziwne plamienie..Ale po godzinie plamienie przeszło i brzuszek tez już nie boli, więc chyba wszystko ok

Za 6 dni znowu lekarz

Macie jakiś domowy sposób na uspokojenie?Tabletki z wiadomych względów są absolutnie wykluczone, ale czytałam, że w ciąży powinno unikać się też ziół czyli melisa czy mięta chyba też nie bardzo ...;/


P.S. witam wszystkie nowe lipcowe mamusie Oby nas było jak najwięcej!
__________________
http://naliawerner.blogspot.com/

Zapraszam wszystkie mamusie!
natalia_w_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:13   #133
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Cytat:
Napisane przez sylwianna1985 Pokaż wiadomość
tak też polecam prenalen
myślę że to dobry pomysł z tą listą
a jest tu jakaś mamuśka ze śląska?
szybko macie wizyty u ginekologów ja dopiero za tydzień się umówiłam
Ja też jestem ze śląska dokładnie okolice Gliwic ... ide do lekarza prywatnie pierwsza ciąże tez chodziłam prywatnie

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Dziekuje za rady jak nie minie mi ten kaszel to bede musiala cos zażyć lub poczekać do piątku aż ginekolog coś poradzi bo meczący kaszel jest...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

slonko352 w którym tygodniu jestes licząc od ostatniej miesiączki?
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:36   #134
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Sylwianna ja bede u gina jak bede w 8tc, wiec chyba tak normalnie. Bede akurat w Pl, wiec pojde i jeszcze jakies badania porobie jak zleci. Bo w uk pierwsza wizyta dopiero w 10-11 tyg jest a usg 13-14 tc. W uk sa tylko 2 usg w ciazy, wiec korzystam i ide w pl co by sie uspokoic a jak wroce tu, to do poloznej i na usg prenatalne ( tu cala ciaza i porodem zajmuja sie polozne).
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:56   #135
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Ale ten czas leci, niedawno sie dowiedzialam ze jestem w ciazy a tu mamusie lipcowe juz.

Powodzenia

Mamusia czerwcowa 2014

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:49   #136
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

ja też pierwszą ciążę chodziłam prywatnie ale zaczęło się pier*****wizyty co tydzień, badania, leki,kontrolne badania,wizyty i tak w kółko-cała ciąża kosztowała mnie 3tyś :/ nie liczę oczywiście wyprawki dla dziecka....także teraz szukam dobrego ginekologa na nfz. sama jestem służbą zdrowia i łudzę się że znajdę jakiegoś...
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:07   #137
frotka_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

czesc dziewczyny mozna dolączyć? Termin wg kalkulatorow mam na 30czerwca ale pewnie bede lipcowa mama Dzis zaczełam 8tydzien. Dolegliwosci ciazowych mam multum i juz zaczynaja mi bardzo doskwierac zaczely sie równy tydzien temu
frotka_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:13   #138
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Ja za wizyte z cytologia badaniem i usg płaciłam 70 zł a sama wizyta z usg 20 zł...z pierwszą ciąża chodziłam co miesiąc plus dodatkowo lekarz wyslala mnie za darmo raz na badanie wad plodu ... no zobaczymy jak teraz bedzie pewnie sie cos pozmienialo przez te 4 lata ... ide dlatego prywatnie bo u mnie w miescie nie ma dobrego ginekologa z nfz chodzilam kiedys i bylam olewana ;]

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez frotka_82 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mozna dolączyć? Termin wg kalkulatorow mam na 30czerwca ale pewnie bede lipcowa mama Dzis zaczełam 8tydzien. Dolegliwosci ciazowych mam multum i juz zaczynaja mi bardzo doskwierac zaczely sie równy tydzien temu
Witamy a jakie masz dolegliwości dokładnie ? ja w pierwszej ciąży wymiotowałam długo teraz o dziwo żadnych mdłości tylko duze i bolące piersi :P
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:20   #139
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

to może i mnie przyjmiecie? mój pierwszy post na forum i pierwszy u Was według moich wyliczeń sytuację mam jak frotka_82 - ok. 8my tydzień, TP na przełomie czerwca i lipca. Może bardziej pasowałabym do mam czerwcowych, ale rozmiar tamtego wątku mnie przeraził.

mogę zostać?
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 14:26   #140
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Cytat:
Napisane przez Karolina1639 Pokaż wiadomość
slonko352 w którym tygodniu jestes licząc od ostatniej miesiączki?
dzisiaj dokładnie ostatni dzień 6 tygodnia, jutro zaczynam 7 tc

Cytat:
Napisane przez frotka_82 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mozna dolączyć? Termin wg kalkulatorow mam na 30czerwca ale pewnie bede lipcowa mama Dzis zaczełam 8tydzien. Dolegliwosci ciazowych mam multum i juz zaczynaja mi bardzo doskwierac zaczely sie równy tydzien temu
hej! witamy

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
to może i mnie przyjmiecie? mój pierwszy post na forum i pierwszy u Was według moich wyliczeń sytuację mam jak frotka_82 - ok. 8my tydzień, TP na przełomie czerwca i lipca. Może bardziej pasowałabym do mam czerwcowych, ale rozmiar tamtego wątku mnie przeraził.

mogę zostać?
no pewnie, czuj się jak u siebie

ps. dziewczyny złóżmy jakiś pozew zbiorowy o niedorzucanie do nas sierpniówek, bo też się zrobi taki tłum i nie będzie można się połapać. ja już Was wszystkich nie mogę pokojarzyć, kto jest kto
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:49   #141
frotka_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Karolina mdlosci okrutne wymioty, posmak w ustach jakbym monety ssala,bol kregoslupa w odcinku szyinym,bole glowy, sporo powiekszone i bolesne piersi. Ale najgorzej to z mdlosciami bo boje sie wyjsc z domu zeby nie zwymiotowac na ulicy od byle zapachu bo mam baaardzo wyostrzony wech.

Ja tez jestem za watkiem tylko lipcowym zreszta przyjda sierpniowe mamy to one beda na innym etapie my na innym bez sensu tak. Swoja droga jest 1000 watkow o ☠☠☠☠☠☠☠ach i sa a my nie mozemy miec swojego takiego jak chcemy
frotka_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:52   #142
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Frotka i Eydrith witajcie
A watek czerwcowy jest samodzielny , sa dwa: maj/czerwiec i sam czerwiec. I dziwi mnie, ze poprzednie miesiace moga byc rozdzielone, a nasze nie.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:56   #143
natalia_w_pl
Przyczajenie
 
Avatar natalia_w_pl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 26
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

sylwianna1985 Ja tez jestem ze śląska okolice Katowic Wszystkie śląskie mamusie : GDZIE RODZICIE?? mam mega dylemat...
__________________
http://naliawerner.blogspot.com/

Zapraszam wszystkie mamusie!
natalia_w_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:11   #144
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Witam kolejne przyszłe mamusie
Aż miło patrzeć na rozrastające się grono. Mnie zaatakował wyostrzony węch, wszystko mi przeszkadza :/
Ja jestem z granicy małopolski i śląska, 1 ciąże prowadziły dwie prywatne gin z katowic i rodziłam w ligocie. Gdybym została u gina na nfz dzisiaj nie miałabym synka, bo lekarz zbagatelizował moją ciąże. Wole wydać grubą kase i cieszyć się dzieciątkiem.
Teraz też ide do mojej gin i rodzić bede tez na śląsku.
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:23   #145
frotka_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Ja jeszczr nie mialam usg bo mieszkam w irlandii a tu do ciazy podchodza w calkiem inny sposob pierwsze usg robia ok 14 tyg. Musze wybrac sie do pl gin w dublinie ale narazie pojechax ciezko przez te okropne mdlosci
frotka_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:51   #146
tusix
Raczkowanie
 
Avatar tusix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Dzięki dziewczyny za gratulacje. Bliźniaki to najwspanialsza rzecz jak mnie spotkała Mam dwóch chłopców, którzy pod koniec lutego skończą 2 lata. Dzieciaki są wspaniałe, pierwszy rok to prawie w ogóle nie było z nimi kłopotów, nie chorowali, ok. 2 miesiąca przesypiali prawie całe noce, nie mieli kolek. Teraz jak są bardziej mobilni to jest przy nich trochę ganiania, jednak bardzo fajnie się bawią ze sobą więc w mojej totalnie nieobiektywnej ocenie nie jest źle. Podejrzewam, że jakby mi bardziej dali w kość, nie decydowałabym się na kolejne dziecko
Czy faktycznie w ciąży nie można pić melisy? Ja piłam melisę praktycznie przez całą poprzednią ciążę, a nawet moja położna mi ją polecała w sytuacjach nerwowych. Dodam, że było wszystko oki.

Edytowane przez tusix
Czas edycji: 2013-11-12 o 15:52
tusix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:12   #147
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Ja slyszalam, ze melise wolno pic. Ale najlepiej wszystko z umiarem
Ja mam apetyt, ale rano jak jestem glodna i sie najem to potem czuje sie taka ociezala, ze nic mi sie nie chce i tak do nastepnego glodu i najedzenia... Nie mecza mnie mdlosci itp, tylko ta niemoc :/
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:17   #148
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Bez sensu żeby te wątki były dwumiesieczne. I tak sporo lipcowek dołączy. Idę jutro na pierwsze usg :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:39   #149
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

Dziękuję Mamusie za ciepłe przyjęcie ja mam wizytę i USG dopiero 26tego i wtedy dowiem się dokładnego wieku ciąży i TP, no i czy wszystko jest w porządku ... chyba jajko zniosę do tego czasu, ale wiadomo - nfz
to moja pierwsza ciąża i na przemian się cieszę, a potem panikuję, bo mam ZERO doświadczenia, nawet nigdy nie trzymałam noworodka na rękach ... nie wiem co to będzie

a z objawów - ciągle mam mdłości, nie mdli mnie tylko w pracy do tego wieeeelkie cycki, i żadnego z nich pożytku, bo tak bolą że nie da się ich nawet dotknąć, TŻ musi podziwiać z daleka i agresora często mam

no, koniec, bo generalnie to gaduła ze mnie
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 17:08   #150
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. LIPIEC-SIERPIEŃ 201

cześć dziewczyny Witam wszystkie nowe lipcówki
Pozwolicie, że zrobię listę wszystkich przyszłych mam lipcowych jutro, bo dzisiaj miałam bardzo nerwowy dzień dostałam plamień, pobiegłam do lekarza, który zrobił mi usg, nie widać jeszcze zarodka, bo okazuje się, że jestem w 4 tc i 6 dniu i pęcherzyk jest nisko umiejscowiony. dostałam zwolnienie i mam leżeć cały czas
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.