Razem schudniemy 20kg! - część VI - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 12:26   #4411
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Wtedy się udało to i teraz się uda Szczurciu ja też wróciłam do punktu wyjścia, ale chociaż przez chwilę byłam szczuplejsza

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

A powiedz mi jeszcze - tym jeżem to codziennie się masowałaś?
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:35   #4412
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Przepraszam, że mnie tyle nie było
Waga: 88,5 czyli nic się nie zmienia na lepsze
Miss ja te wszystkie rzeczy o których mi napisałaś (regularne posiłki, sport, jeden dzień na zachcianki, przypominanie sobie moich starań) mogłam z powodzeniem stosować miesiąc, dwa a nawet sześć miesięcy (tyle najdłużej wytrwałam w zdrowym trybie życia) ale zawsze potem to się rozpada i już kompletnie nic mi nie wychodzi i na niczym mi nie zależy. I tu jest problem.

Kasiula ogromne gratulacje

Szczurku nie umiem się pozbierać, nie wiem ile mi to zajmie dziękuję, że pytasz

Żyrafko tylko przy takim rygorze jakoś mi szło, teraz się zastanawiam czy nie lepiej zrobić to inaczej, jestem całkiem zmieszana i już nic nie wiem

Potrzebuję więcej czasu... obecnie to nawet nie wiem czy chcę walczyć, męczyć się a z takim podejściem to jak wiadomo nic mi nie wyjdzie...
Znając mnie za jakiś czas się otrząsnę i odnajdę prawdziwy zapał i motywację, mam nadzieję że tym razem na dłużej.
Mam nadzieję, że dacie mi trochę czasu oczywiście nie chcę odchodzić nigdzie, czytam i będę pisać jeśli mi przyjdzie coś do głowy poza narzekaniem. Wagę mogę podawać jeśli Wam nie będzie przeszkadzać, że może ona nie być malejąca...
Kibicuję Wam bardzo i cieszę się, że tu trafiłam i pisałam z Wami
Choć trochę mi wstyd, że tak zawiodłam i tak krótko sobie dobrze radziłam
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:30   #4413
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

żyrafcia: tak, codziennie po prysznicu, zajmowało mi to jakieś 8min więcej z ogarnięciem się, ale dawałam radę mam nadzieję, że dam radę znowu. mam nauczkę, że się zachłysnęłam tym zwycięstwem

żółciutka: błagam, otrząśnij się, bo skończysz tak samo jak ja - straciłam rok, nawet półtorej ciężkiej pracy! :/ zajmij się samą dietą, trzymaj to mż, tak jak żyrafcia pisała
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:41   #4414
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez Yellow Me Pokaż wiadomość
Znając mnie za jakiś czas się otrząsnę i odnajdę prawdziwy zapał i motywację, mam nadzieję że tym razem na dłużej.
jak najszybciej wracaj bo nawet się nie obejrzysz ,a wrócisz do wagi startowej.Ja się ogarnęłam i to nie pierwszy raz to i Tobie się uda
Usiądź napisz sobie jakiś plan może na razie chociaż na jutro.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:44   #4415
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
właśnie sobie uświadomiłam, że przytyłam 12kg w tym roku. 5kg w samym październiku...
Ja przybrałam ponad 15kg (momentami 16-16,5kg). Zgubiłam 29kg, więc praktycznie połowę mojej pracy zawaliłam.

Żołta: ogarniaj się!! Albo chociaż pilnuj żeby nie tyć. I co istotne: wypisz sobie na kartce orientacyjne godziny 5 posiłków w ciągu dnia i trzymaj się tego. Posiłki w regularnych odstępach czasu, zawierające warzywa, to już krok to sukcesu.


Na wadze pierwsze sukcesy
A przede wszystkim znacznie lepiej się czuję. Nie tak grubo i nie jestem już wzdęta
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2013-11-11 o 13:47
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:44   #4416
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

nie czekajcie na mnie z tabelką
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 18:08   #4417
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

atram- a czemu|?
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 19:43   #4418
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

atram co to ma znaczyć?

zaraz wrzucam tabelindę

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Podsumowanie 11 listopada 2013


Jeżeli do końca tego miesiąca nie spadnie mi przynajmniej 1.5kg to się za tyłek ugryzę
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:44   #4419
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

fiu mam spadek cieszei sie- licze ze teraz zaczne cwiczyc i bedzie lepiej
gratuluje spadkowcom i baciki dla zwyzek!
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 20:34   #4420
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
Jeżeli do końca tego miesiąca nie spadnie mi przynajmniej 1.5kg to się za tyłek ugryzę
Oj na pewno Ci się uda! Najwyżej ja Ciebie też ugryzę (no może niekoniecznie w tyłek )
Sylwoha i Eliza jeszcze raz gratulują spadków
Żyrafka i Kasiula również bardzo ładnie
A co do Szczurka, Silvii i Żółciutkiej to brać no du*y do roboty! Bo się do Was przejdę.
Fajna ta tabelka Dzięki niej (i Wam), wiem ile schudłam w ciągu tygodnia. Pamiętacie, ważę się codziennie, więc mam zaburzony obraz jak to wygląda w dłuższym okresie czasu...a tu proszę, coś jednak idzie w dół.

Nie wiem co jest...rozbita jakaś jestem. W ogóle się do magisterki zebrać nie mogę.
Jutro mam na obiad spaghetti carbonara (wiadomo, dietetyczna wersja), ciekawe jak będzie smakować...
Teraz idę poćwiczyć, a potem to już pewnie spać, bo jutro do roboty..
kolorowych Chudzinki
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:04   #4421
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Misiaki kochane , przepraszam, że mnie tu ostatnio nie ma i za tabelkę, ale mam urwanie głowy z tą cholerną matmą. Przez 3 dni nie było mnie w domu, nie miałam wagi i normalnego dostępu do neta, wizaz ładował mi się chyba z 30 min dlatego wiadomość była na szybko ...
U mnie z dietą teraz jest w drugą stronę, tzn. przez stres nie mogę nic przełknąć

Szczurku wpadło mi w oko to, że w ciągu roku przytyłaś 12 kg !! Normalnie dopadło Cię jojo pogromca, tym razem może zrezygnuj z tych 1200 kcal i tak jak robisz, rozpisuj sobie jedzenie na 1500, dodaj do tego ruch i taka metoda lepiej zadziała
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 21:36   #4422
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Dzisiejsze jadło:

Śniadanie 418.88 kcal
Bułka Grahamka|Biedronka 65 [g/ml]
Jogurt naturalny|Tola 50 [g/ml]
Jaja kurze 62 [g/ml]
Pomidor 155 [g/ml]
Sałata lodowa 115 [g/ml]
Twaróg Klinek|Delikate 125 [g/ml]

II Śniadanie (315.2 kcal)
Jabłko 360 [g/ml]
Musli z owocami Eko|Ekoprodukt 30 [g/ml]
Serek chudy Miss Talia 0%|Maluta 80 [g/ml]

Obiad (527.1 kcal)
Jaja kurze 150 [g/ml]
Makaron pełnoziarnisty - świdry|Ziarna Natury, Biedronka 30 [g/ml]
Warzywa na patelnię po grecku|Mroźna Kraina 450 [g/ml]

Kolacja (223.62 kcal)
Lekkie pieczywo chrupkie pszenne|Tovago 14.4 [g/ml]
Sałata lodowa 200 [g/ml]
Serek chudy Miss Talia 0%|Maluta 70 [g/ml]
Twaróg Klinek|Delikate 125 [g/ml]

łącznie: 1484,80kcal, 114,33g białka, 191,84g węglowodanów, 28,04g tłuszczu
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 22:05   #4423
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

wymyslilqm imiona dla moich przyszlych dzieckow
aleksandra i anna antonina
dla chlopca aleksander i maciek
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 07:27   #4424
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Bottega: zapisujesz sobie w tabele-kalorii, czy w inne miejsce?

ja sobie będę zapisywać też wszystko co wcinam, żeby mieć kontrolę na tym czy podjadam, bo mam wrażenie że mimo tego że wcinam w miarę ok, to gubi mnie właśnie to podżeranie.

także tego, dzień zaczynam od owsiany (3 łyżki) z rodzynami (łyżka) na wodzie, kapką mleka (dla zabielenia, z 50ml tego może jest) i kawą z mlekiem i łyżeczką cukru (to się postaram zredukować, bo jakaś słodka ta kawa mi się trafiła, więc może w ogóle nie będę jej słodzić)
na II śn chyba 2 kromki ciocinego chleba (pyszniutki upiekła, pestki dyni, mak, razowa mąka ) z serkiem śmietankowym, sałatą, gotowane jajco
a dalej robi się zagadka, bo nie wiem czy zdążę zjeść obiad przed wyjściem na uczelnię, ale wiem na pewno, że zrobię jakąś sałatkę z kurą i ryżem, żeby wziąć ze sobą, bo mam zajęcia od 13 do 19/20 (nie jestem pewna czy się jedne ćwiczenia odbędą ), więc nie podjem żadnych słodyczy i się będę trzymać. o.

rozpiszę dokładnie jak już będę wiedziała co wtryniłam

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

wiecie co.. kupię sobie chyba wagę kuchenną.
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.

Edytowane przez thenerdqueen
Czas edycji: 2013-11-12 o 06:59
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:38   #4425
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Szczurku: w tabeli kalorii Ja tez myślę, że za dużo jadłam kcal, bo teraz mimo 1500-1600kcal systematycznie coś tam powoli schodzi mi na wadze. No i jem więcej węglowodanów złożonych oraz białka (oj jak tęskniłam za twarogiem!).
Mi dietetyk powiedziała, że nie istotne w jakiej kolejności jesz posiłki, ważne żeby w 4 z 5 były węglowodany złożone, choć odrobinę i w 4 z 5 musi być białko <jak jem 5, jak 4, to po prostu zwiększam w pozostałych posiłkach>. Ustaliłam z nią, że w te dni, gdy nie mam jak zjeść obiadu o normalnej godzinie, po powrocie jem obiadokolację
Co do wagi - ja teraz codziennie uzywam

W ogóle to wczoraj na te 2 śn. miałam pieczone jabłuszka z cynamonem i przyprawa do piernika, do tego po upieczeniu dodałam do nich ten serek miss talia oraz musli - jezu jakie to było pyszne!
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 10:44   #4426
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

machnęłam sałatkę, wyliczyłam jej kaloryczność dla całej michy (opierając się na ilewazy.pl ) i wyszło 566, zakładam że wezmę dwie porcje na uczelnie, więc wyjem tego połowę - 280kcal

takie tam, "na winie" (co się nawinie to do sałatki)
makaron koraliki (takie malutkie, jak do zupy ), pół papryki, pół najmniejszej puszki kukurydzy, pierś z kuciaka podsmażona w kostkę, pekinka i jogurt przyprawiony jako dressing

matko, do 20:15 dziś mam zajęcia ;_;
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:09   #4427
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Laski, ja zaraz wyjeżdżam (jadę do innego miasta na badania, a jutro o 7 rano jeszcze muszę zrobię kolejne 60km żeby tam dojechać), wracam jutro wieczorem, więc przez 2 dni nie będzie mojego jadła

3majcie się!
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:27   #4428
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

jak mnie boli gardło i głowa wyszłam z pracy wcześniej.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:49   #4429
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
machnęłam sałatkę, wyliczyłam jej kaloryczność dla całej michy (opierając się na ilewazy.pl ) i wyszło 566, zakładam że wezmę dwie porcje na uczelnie, więc wyjem tego połowę - 280kcal

takie tam, "na winie" (co się nawinie to do sałatki)
makaron koraliki (takie malutkie, jak do zupy ), pół papryki, pół najmniejszej puszki kukurydzy, pierś z kuciaka podsmażona w kostkę, pekinka i jogurt przyprawiony jako dressing

matko, do 20:15 dziś mam zajęcia ;_;
Brzmi pysznie. Trzymaj się do tej 20
Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Laski, ja zaraz wyjeżdżam (jadę do innego miasta na badania, a jutro o 7 rano jeszcze muszę zrobię kolejne 60km żeby tam dojechać), wracam jutro wieczorem, więc przez 2 dni nie będzie mojego jadła

3majcie się!
Trzymamy kciuki za pozytywne wiadomości Odezwij się jak wrócisz!
Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
jak mnie boli gardło i głowa wyszłam z pracy wcześniej.
Z taką pogodą to łatwo się załatwić... współczuję

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Powiem Wam, że nawet niezłe to spaghetti carbonara...
Ech dzisiaj w robocie chyba do 19:30...
gadajcie coś bo nie wyrobię
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 16:08   #4430
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Szczurek, widzę, że mobilizacja wraca
ja się muszę też ogarnąć z masowaniem - kupiłam szczotę i leży

Atram, wpadnij chociaż czasem dać znać czy żyjesz i uważaj z niejedzeniem, bo wypadną Ci włosy, a jedzenie później będziesz nadrabiać - przynajmniej ja tak mam trzymaj się tam

Bottega, fajne masz to jedzonko
za dobre wyniki

Pendulka, nudzisz się w pracy?
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:13   #4431
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez la girafe Pokaż wiadomość
Pendulka, nudzisz się w pracy?
Nie nudzę, mam wręcz dużo roboty. Tylko mi się nie chce... Rozleniwiłam się tym wolnym.

Jest jednak dobra wiadomość, kończę o 19
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60

Edytowane przez Pendulka
Czas edycji: 2013-11-12 o 17:11
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 18:45   #4432
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Hej
Byłam dzisiaj na 2 zajęciach z fitnessu pod rząd , ABF i TBC. Pewnie jutro mocne zakwasy będą, ale cieszę się że dałam radę wytrzymać 2h, zwłaszcza, iż babki ostro dawały popalić.

Wiecie co wynalazłam?! Chodź może kiedyś ktoś o tym wspomniał. Chipsy pełnoziarniste z sonko. Jedna paczuszka ma okolo 150kcal, a można sie najeśc w miarę, jako przekąska idealna. Dużo błonnika, naturalne przyprawy. Dla mnie najlepsze są włoskie, bo szpinakowe pozostawiają czosnkowy posmak w ustach.
Jeszcze z takich nowości to spróbowałam batona owocowego, który ma 37 kcal !!! 40% owoców, a reszta wiadomo chemia. Smak dupy nie urywa, kwaskowaty, a jak się je to jak suchary ale fajna alternatywa słodyczy.

szczurku nie możesz sobie znależć takiej aktywności fizycznej, ktora sprawiłaby Ci przyjemnośc i do której chętnie byś wracała? Bezsensu do czegoś się zmuszać.
A właśnie przypomnij co to za jeża masz bo nie pamiętam :P

Yellow kochana tak krótko jesteś z Nami i już się poddajesz? Czasu Ci damy, jak każda mamy go wiele , ale czy nie szkoda go?

Pendulka a jak zdobiłaś dietetyczną wersje carbonare? I co studiujesz? Też w tym roku piszę mgr

atramo ojeju co się stało, że tyle czasu w domku Cię nie było?
Aż tak cisną Cię z tą matmą? A jak na korepetycjach?

Bottega super masz ten jadłospis, nie jest skomplikowany, na pewno skorzystam tak się wydaje, że dużo tego wychodzi . Sama przerzucę się na 1500 kcal, tylko boję się, żebym nie przytyła, ale warto spróbować. Trzymaj się tam
Aa mam jeszcze pytanko odnośnie postu, w ktorym napisałaś, że jak nie ma kiedy zjeść obiadu to je się obiadokolację. Czyli mam zjeść taki większy po.prostu obiad?

Jutro od rana do południa zajęcia, potem fitnessik i może bieganko dorzucę.
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 19:28   #4433
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Silvia: taki zwykły, drewniany z Rossmanna. Puchatek mi go polecała a aktywność mi się podobała z Jillian :3

padam na ryj.
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 19:36   #4434
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Silvia:
To już lepiej zjeść ciastko BelVita i do tego owoc Ja przynajmniej tak mam w diecie...
Niezły plan masz jutro, pozazdrościć zapału

Przepis na spaghetti carbonara:
60 g Makaron pełnoziarnisty
60 g Polędwica z indyka
5 g Oliwa z oliwek (łyżeczka)
50 g Serek twarożkowy chudy
60 g Jaja kurze całe (1 szt.)
30 g Cebula
5 g Mąka pszenna (łyżeczka)
150 g Ogórek kwaszony
Ząbek czosnku, bazylia, biały pieprz
Makaron ugotować w osolonej wodzie. Na oliwie zeszklić posiekaną cebulę i czosnek. Dodać pokrojoną w kostkę szynkę i chwilę smażyć. Całość posypać mąką, a następnie wlać jajko dokładnie wymieszane z serkiem. Wymieszać i zagotować. Przyprawić solą, pieprzem i bazylią.
Podawać z pokrojonym w paski ogórkiem kwaszonym.
Studiuję finanse i rachunkowość A Ty?
Właśnie Szczurku co to za jeż- zwierz? (sorry po 11h pracy coś mi się poprzestawiało we łbie )

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Dobra, już przeczytałam o tym jeżu
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:03   #4435
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

szczurku - Aaa już pamiętam! Takim drewnem masować się to nie boli? To czemu z Jillian nie ćwiczysz?

pendulka - za dużo roboty z tym spaghetti No może ten "batonik" owocowy to nie bardzo, ale te chipsy są super, może źle napisałam, bo to nie takie ziemniaczane tylko ryżowe drobne chlebki A ciastko to ciastko, cukier! ;p
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:08   #4436
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez Silvia09 Pokaż wiadomość
pendulka - za dużo roboty z tym spaghetti No może ten "batonik" owocowy to nie bardzo, ale te chipsy są super, może źle napisałam, bo to nie takie ziemniaczane tylko ryżowe drobne chlebki A ciastko to ciastko, cukier! ;p
czy ja wiem, chyba z pół godziny mi to zajęło
No cukier, cukier Hehe, dietetyczka mi to dała, więc jem to bez żadnych wyrzutów sumienia (nie codziennie oczywiście )
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:12   #4437
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

U mnie na jednym ciastku by się nie skończyło , ale skoro Ty umiesz pohamować się to super!
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:15   #4438
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cytat:
Napisane przez Silvia09 Pokaż wiadomość
U mnie na jednym ciastku by się nie skończyło , ale skoro Ty umiesz pohamować się to super!
No na szczęście ostatnio jakoś umiem. Nie zawsze tak bywało
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 07:54   #4439
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Dzień dobry
Kolejny dzień czas zacząć!
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 11:25   #4440
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Cześć! przepraszam, że znikłam bez zapowiedzi mąż był w szpitalu z wyrostkiem, miałam trochę zawrót głowy, nasze szpitale to jedna wielka masakra, trzeba lekarzy pilnować żeby nie zabili człowieka .

ALE, ALE
Schudłam do 53 kg!!!!!!! czyli w rok -10 kg!!!!
Dodałam fotki do albumu klubowego przed i po
wyglądam i czuję się super. Chociaż jeszcze chyba dążę do 52
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.