Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-13, 19:26   #3841
dziwniesieczuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

a nie pomyslalas o plynie ejakulacyjnym na palcu lub dotknieciu członka a potem byc moze dotknieciu pochwy? tez jest to mozliwe
dziwniesieczuje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:30   #3842
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
ostatni komentarz troszkę zbędny mi się wydaje

mam wiedze na ten temat ale uwierzcie mi jezeli spoznialby wam sie dwa tygodnie to byscie tez tej ciazy szukaly i pytaly tak jak ja. chyba ze ktoras z was co miesiac o miesiac ma inaczej..

to jest stres i tu juz czlowiek wszystko mysli i podejrzewa, nawet rzecz ktorej normalnie niebralby w ani jednym stopniu pod uwage

bardzo sie stresujemy, okresu nawet nie czuje, nie wiem czym to moze byc spowodowane, ale tez mysle ze w zadnej ciazy nie jestem chociaz chlopak to tak przezywa ze szok
chciałabym widzieć taką drugą, która by szukała ciąży nie uprawiając seksu i zamiast iść po test albo do lekarza, pisała po milion razy to samo na forum.

jak on by nie przeginał, to Ty mogłabyś coś z tym zrobić, on Cię do lekarza nie zaciągnie siłą to raz a dwa na serio oboje nie jesteście gotowi na seks, nawet na pieszczoty skoro i z nich widzicie ciążę.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
a nie pomyslalas o plynie ejakulacyjnym na palcu lub dotknieciu członka a potem byc moze dotknieciu pochwy? tez jest to mozliwe
nie. tak nie zachodzi się w ciążę nawet tak podstawowej wiedzy nie masz? może jeszcze ze wspólnej kąpieli byś widziała ciążę? oczywiście takiej bez seksu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:30   #3843
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
a nie pomyslalas o plynie ejakulacyjnym na palcu lub dotknieciu członka a potem byc moze dotknieciu pochwy? tez jest to mozliwe
Nie jest możliwe.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:32   #3844
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie jest możliwe.
to nie terminatory.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:36   #3845
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
wynik testu beta hcg

Hej. Niecałe 2 tygodnie temu, mianowicie w czwartek, 31 października zapomniałam o przyjęciu tabletki anty, biorę Novynette. Przyjęłam zapomnianą tabletkę następnego dnia, ale minęło więcej niż 12 godzin. Dzień przed pominięciem tabletki, czyli w środę, 30 października, miałam stosunek. W tamtym tygodniu, czyli od 28 października dopiero zaczynałam nowe opakowanie, zapomniałam zatem o czwartej z kolei tabletce. We wtorek, 12 października, czyli trzynaście dni po stosunku zrobiłam test z krwi. Dziś dostałam wynik : <0,100. Czy nie za bardzo pospieszyłam się z testem i wobec tego, czy jego wynik jest wiarygodny i oznacza 100% brak ciąży? Dzięki za odp.

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2013-11-13 o 19:40
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:46   #3846
dziwniesieczuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

to ja nie wiem. teraz na wieczor jest mi nie dobrze i ciagle jest mi bardzo zimno teraz, jak pomysle o jedzeniu to mi sie robi nie dobrze


skoro nie ma szansy na ciaze to co to moze byc? co sie ze mna moze dziac? moze mialyscie tak kiedys przed dostaniem okresu albo cos
dziwniesieczuje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:54   #3847
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witam.
mam pewien problem otóż, moze zaczne od samego poczatku.
26/10/13 dostalam miesiaczke ( tydzien za szybko ) , no ale dostalam, była. zaraz po jej zakończeniu czyli raptem po 3 dniach zaczely boleć mnie piersi, i ten bol utrzymuje sie do dnia dzisiejszego. Dwa dni temu zauwazyłam na swojej bieliznie deliaktny brazowy sluz, jednak wczoraj gdy wieczorem poszlam do toalety na moich majtkach byla wielka plama brązowego i gestego sluzu. Dzis rano mialam lekkie krwiawienie myslałam ze to miesiaczka przyszla za szybko, jednak te lekkie krwawienie bylo tlyko rano przez chwile teraz niema zuplenie nic..
Ostatnio strasznie dodatkowo dokucza mi sennosc.
Co oznaczaja takie plamienia ?? pomocy
dodam ze wspolzuje bez zabezpieczen.
czy takie plamienia moga oznaczac poczatki ciazy ?
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 19:54   #3848
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
to ja nie wiem. teraz na wieczor jest mi nie dobrze i ciagle jest mi bardzo zimno teraz, jak pomysle o jedzeniu to mi sie robi nie dobrze


skoro nie ma szansy na ciaze to co to moze byc? co sie ze mna moze dziac? moze mialyscie tak kiedys przed dostaniem okresu albo cos
do lekarza! dociera?
i przestań męczyć bo sto razy było napisane, że to może być wszystko.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:00   #3849
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
Witam.
mam pewien problem otóż, moze zaczne od samego poczatku.
26/10/13 dostalam miesiaczke ( tydzien za szybko ) , no ale dostalam, była. zaraz po jej zakończeniu czyli raptem po 3 dniach zaczely boleć mnie piersi, i ten bol utrzymuje sie do dnia dzisiejszego. Dwa dni temu zauwazyłam na swojej bieliznie deliaktny brazowy sluz, jednak wczoraj gdy wieczorem poszlam do toalety na moich majtkach byla wielka plama brązowego i gestego sluzu. Dzis rano mialam lekkie krwiawienie myslałam ze to miesiaczka przyszla za szybko, jednak te lekkie krwawienie bylo tlyko rano przez chwile teraz niema zuplenie nic..
Ostatnio strasznie dodatkowo dokucza mi sennosc.
Co oznaczaja takie plamienia ?? pomocy
dodam ze wspolzuje bez zabezpieczen.
czy takie plamienia moga oznaczac poczatki ciazy ?
zrób test, jeśli minęło 14 dni od stosunku
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:09   #3850
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
zrób test, jeśli minęło 14 dni od stosunku

Minelo napewno, ale problem w tym ze nigdy niedoszedl we mnie.. wiec czy mimo to powinnam ?
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:13   #3851
dziwniesieczuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

ja robie test jutro mimo nawet tego ze sie nie kochalam i jestem dziewica to ty tez zrob test

ale te objawy wyzej opisane cieplo nie dobrze zimno itp to sa objawy ciazy czy moze okresu zblizajacego sie?
moze ktoras z was to miala
dziwniesieczuje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 20:16   #3852
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
ja robie test jutro mimo nawet tego ze sie nie kochalam i jestem dziewica to ty tez zrob test

ale te objawy wyzej opisane cieplo nie dobrze zimno itp to sa objawy ciazy czy moze okresu zblizajacego sie?
moze ktoras z was to miala
bog wie jak doswiadczona nie jestem , ale chyba kazdy wie ze jesli sie nie kochało z chlopakiem, no to niema jak dojsc do zapłodnienia.
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:17   #3853
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
Minelo napewno, ale problem w tym ze nigdy niedoszedl we mnie.. wiec czy mimo to powinnam ?
zrób, bo stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:18   #3854
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
ja robie test jutro mimo nawet tego ze sie nie kochalam i jestem dziewica to ty tez zrob test

ale te objawy wyzej opisane cieplo nie dobrze zimno itp to sa objawy ciazy czy moze okresu zblizajacego sie?
moze ktoras z was to miala
pojmij, że ona może być w ciąży bo uprawiała seks bez zabezpieczenia a Ty nie.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
bog wie jak doswiadczona nie jestem , ale chyba kazdy wie ze jesli sie nie kochało z chlopakiem, no to niema jak dojsc do zapłodnienia.
nie przejmuj się jej gadaniem. Ty możesz być w ciąży bo się nie zabezpieczałaś więc zrób test, ona panikuje, pisze głupoty, ze jest w ciąży ale do lekarza to nie łaska.

Edytowane przez pffe
Czas edycji: 2013-11-13 o 20:17 Powód: literówki
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:26   #3855
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

a co do tych plamien o ktorych pisalam, czy wlasnie tego typu plamienie moze wskazywac na ewentualna ciaze?
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:30   #3856
Taka_sobie_ Ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 111
Dot.: Czy jestem w ciąży? Proszę pomóżcie mi

Koniec świata - niepokalane poczęcie. Zanim zabierzesz się następnym razem za takie rzeczy poczytaj sobie chociaż coś w jakiejś książce, bo w wieku 19 lat to wstyd mieć tak znikomą wiedzę na temat seksu.
__________________
Z/w bezpieczeństwa moich danych wracam z nowym kontem musiałam.
Taka_sobie_ Ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:35   #3857
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
a co do tych plamien o ktorych pisalam, czy wlasnie tego typu plamienie moze wskazywac na ewentualna ciaze?
miałaś okres więc ciężko wyczuć skąd to plamienie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:44   #3858
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
a co do tych plamien o ktorych pisalam, czy wlasnie tego typu plamienie moze wskazywac na ewentualna ciaze?
Może, ale nie musi. Mogą to być jakieś powikłania w ciąży. Żeby nie było krwawienia/plamienia nie są normalną oznaką ciąży. I w jej wypadku każde takie zdarzenie należy omówić z lekarzem.
Ale równie dobrze mogą to być jakieś problemy hormonalne.

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
ale te objawy wyzej opisane cieplo nie dobrze zimno itp to sa objawy ciazy czy moze okresu zblizajacego sie?
moze ktoras z was to miala
To nie są żadne objawy, to jest wmawianie sobie . Poczytaj sobie wszechwiedząca i wyedukowana koleżanko o ciąży urojonej.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:50   #3859
maluuszekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Może, ale nie musi. Mogą to być jakieś powikłania w ciąży. Żeby nie było krwawienia/plamienia nie są normalną oznaką ciąży. I w jej wypadku każde takie zdarzenie należy omówić z lekarzem.
Ale równie dobrze mogą to być jakieś problemy hormonalne.

z checia wybrala bym sie do lekarza, jednak ogolem jestem osoba mieszkajaca w angli, idopiero wrocilam do polski wiec moge korzystac tylko z wieczorowych przychodni(czyt. zwykly lekarz), do prywatnego sie czeka i troche kosztuje..
a w angli bede dopiero Za miesiac, wiec dopiero wteyd pojde do lekarza..
maluuszekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 20:56   #3860
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez maluuszekk Pokaż wiadomość
z checia wybrala bym sie do lekarza, jednak ogolem jestem osoba mieszkajaca w angli, idopiero wrocilam do polski wiec moge korzystac tylko z wieczorowych przychodni(czyt. zwykly lekarz), do prywatnego sie czeka i troche kosztuje..
a w angli bede dopiero Za miesiac, wiec dopiero wteyd pojde do lekarza..
To zrób chociaż test aby wykluczyć ciąże. Bo jeśli test będzie pozytywny to niestety musisz iść na ostry dyżur i próbować wywalczyć wizytę. Nie mieszkam w Anglii, ale naczytałam się co nieco o opiece tam. I wiem, że ciężko coś od nich wyciągnąć. Ale krwawienia mogą być groźne też dla Ciebie. Warto sprawdzić po prostu.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 21:39   #3861
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
ja robie test jutro mimo nawet tego ze sie nie kochalam i jestem dziewica to ty tez zrob test

ale te objawy wyzej opisane cieplo nie dobrze zimno itp to sa objawy ciazy czy moze okresu zblizajacego sie?
moze ktoras z was to miala
Nerwica.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 21:47   #3862
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
ostatni komentarz troszkę zbędny mi się wydaje

mam wiedze na ten temat ale uwierzcie mi jezeli spoznialby wam sie dwa tygodnie to byscie tez tej ciazy szukaly i pytaly tak jak ja. chyba ze ktoras z was co miesiac o miesiac ma inaczej..

to jest stres i tu juz czlowiek wszystko mysli i podejrzewa, nawet rzecz ktorej normalnie niebralby w ani jednym stopniu pod uwage

bardzo sie stresujemy, okresu nawet nie czuje, nie wiem czym to moze byc spowodowane, ale tez mysle ze w zadnej ciazy nie jestem chociaz chlopak to tak przezywa ze szok
Nie, nie masz wiedzy na ten temat. Tutaj dziewczyny zadają poważne pytania i odpowiadamy, a Ty piszesz głupoty i zadajesz 50 pytań. Mnie jak się spóźnia okres to idę do lekarza i nie zadaję głupich pytań na wizażu.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 00:03   #3863
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Głupia sytuacja, no ale ciągle o tym myślę i chciałabym dowiedzieć się co inni o tym sądzą.
Tydzień temu współżyłam z chłopakiem w nocy z niedzieli na poniedziałek...Okres skończył mi się dzień wcześniej czyli wieczorem w sobotę .
Niestety mieliśmy incydent więc we wtorek rano zażyłam tabletkę escapelle... Po tygodniu czyli od wtorku wystapiła u mnie ponownie miesiączka bo plamieniem tego nie mogę nazwać. Mam wahania nastrojów , ból piersi , zmęczenie - jak to zwykle u mnie przy okresie.
Teraz mam mętlik w głowie bo to nie jest normalne żebym ponownie miała miesiączkę tydzień po wcześniejszej. Uważacie , że dla pewności powinnam zrobić test ciążowy za tydzień?
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!




Edytowane przez ekscentryczna
Czas edycji: 2013-11-14 o 00:08
ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 00:22   #3864
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez dziwniesieczuje Pokaż wiadomość
a nie pomyslalas o plynie ejakulacyjnym na palcu lub dotknieciu członka a potem byc moze dotknieciu pochwy? tez jest to mozliwe
Nie no, jasne. Zwłaszcza że do zapłodnienia dochodzi w pochwie, oczywiście. To dziewczyny się nie znają.
A ja mam taki rumień na twarzy że chyba muszę być co najmniej w ciąży mnogiej.

Te twoje objawy typu mdłości i tak dalej to lada moment podpadną pod ciążę urojoną. Wmawiaj sobie dalej to w końcu dostaniesz mleka w piersiach i dopiero będziesz miała odjazd.

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Pokaż wiadomość
Głupia sytuacja, no ale ciągle o tym myślę i chciałabym dowiedzieć się co inni o tym sądzą.
Tydzień temu współżyłam z chłopakiem w nocy z niedzieli na poniedziałek...Okres skończył mi się dzień wcześniej czyli wieczorem w sobotę .
Niestety mieliśmy incydent więc we wtorek rano zażyłam tabletkę escapelle... Po tygodniu czyli od wtorku wystapiła u mnie ponownie miesiączka bo plamieniem tego nie mogę nazwać. Mam wahania nastrojów , ból piersi , zmęczenie - jak to zwykle u mnie przy okresie.
Teraz mam mętlik w głowie bo to nie jest normalne żebym ponownie miała miesiączkę tydzień po wcześniejszej. Uważacie , że dla pewności powinnam zrobić test ciążowy za tydzień?
Możesz zrobić test, ale teraz nic nie jest "normalne", escapelle to jest BOMBA hormonalna więc teraz przez parę miesięcy możesz mieć kłopoty z cyklem. Nie przejmuj się na zapas.

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2013-11-14 o 00:25
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 05:50   #3865
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Edytuje swoja wiadomosc bo widze ze moderacja usunela posty tej wizazanki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain

Edytowane przez Diablica z Tasmanii
Czas edycji: 2013-11-14 o 09:29
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:24   #3866
magdalena0610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Wiarygodność testu ciążowego

Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam u lekarza i ten stwierdził, że prawdopodobnie mam kamice nerkowa i niezwłocznie musze zrobić potrzebne badania. Na koncu zapytałam czy brak miesiaczki ( 8 dni) jest spowodowana tym, co mi jest. Powiedział, że to nie zadna objawa ani przyczyna. Okres powinnam miec normalnie i kazal zrobic test. Niezaleznie od wyniku i tak powinnam zglosic sie do ginekologa i ciąże potwierdzić. Dzisiaj rano oddawając mocz do badania, pobrałam troche moczu i zrobiłam test. Wynik wyszedł negatywny. Zastanawiam sie czy mocz mogłby miec wpływ na uzyskany wynik. Dodam, że połowa kubeczka z moczem była zapełniona jakby piaskiem. Wiem, że lekarzami nie jestescie ale moze jakas wiedze na ten temat macie. Moja najblizsza wizyta u lekarza jest w poniedziałek, wtedy dowiem sie więcej. Kiedy lekarz powiedzial ze prawdopodobnie jestem w ciazy na prawde sie ucieszyłam, negatywny wynik zdjął ten usmiech z twarzy a teraz probuje wmowic sobie, że to przez "chory" mocz, w którym byl piasek....
Z góry dzięki za odpowiedź
magdalena0610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:11   #3867
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wiarygodność testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez magdalena0610 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam u lekarza i ten stwierdził, że prawdopodobnie mam kamice nerkowa i niezwłocznie musze zrobić potrzebne badania. Na koncu zapytałam czy brak miesiaczki ( 8 dni) jest spowodowana tym, co mi jest. Powiedział, że to nie zadna objawa ani przyczyna. Okres powinnam miec normalnie i kazal zrobic test. Niezaleznie od wyniku i tak powinnam zglosic sie do ginekologa i ciąże potwierdzić. Dzisiaj rano oddawając mocz do badania, pobrałam troche moczu i zrobiłam test. Wynik wyszedł negatywny. Zastanawiam sie czy mocz mogłby miec wpływ na uzyskany wynik. Dodam, że połowa kubeczka z moczem była zapełniona jakby piaskiem. Wiem, że lekarzami nie jestescie ale moze jakas wiedze na ten temat macie. Moja najblizsza wizyta u lekarza jest w poniedziałek, wtedy dowiem sie więcej. Kiedy lekarz powiedzial ze prawdopodobnie jestem w ciazy na prawde sie ucieszyłam, negatywny wynik zdjął ten usmiech z twarzy a teraz probuje wmowic sobie, że to przez "chory" mocz, w którym byl piasek....
Z góry dzięki za odpowiedź
Test wykrywa hormon hcg, który jest produkowany w organizmie kobiety ciężarnej i znajduje się także w moczu. Nie sądzę, żeby zawartość piasku w moczu miała wpływ na jego wiarygodność, hormon jest albo go nie ma.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:19   #3868
kejtiwasil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez kejtiwasil Pokaż wiadomość
Witam! Może któraś z użytkowniczek byłaby w stanie mi powiedzieć, jakie może być prawdopodobieństwo ciąży w moim przypadku. Kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia - jednorazowe głupie szaleństwo w ostatni dzień okresu ( było już tylko plamienie 5 dzień) przy czym cykle mam zwykle 30-32dniowe ( ostatni 28, związany ze stresem i przeprowadzką). Oczekiwałam na okres, cykl był taki jak zwykle, dni płodne zaobserwowałam za pomocą śluzu i badania szyjki macicy - otwarta i miękka. Czas niepłodny po owulacji również się pojawił: brak śluzu płodnego, szyjka zamknięta i twarda. Jednak okres nie pojawił już się od 7 dni, boli mnie jajnik, podbrzusze, piersi, a sutki są bardzo wrażliwe. Dodam, że szyjka macicy jest otwarta od 3 dni. Poza tym zamiast okresu pojawił się żółty ciągnący śluz. Czy to zwiastuje ciążę, czy raczej nadchodzący okres? Czy okres mógł się przesunać przez stres czy przeziębienie? Trochę się stresuje i jutro zrobię test..
Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Minął miesiąc od stosunku, więc raczej wynik jest miarodajny? Okresu dalej brak..
kejtiwasil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:30   #3869
pscoola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Nie wiem gdzie mogę się poradzić, spróbuję tutaj. czy to możliwe że po 9 dniach od stosunku test wyszedł pozytywny? A może jest fałszywie dodatni?? Fakt nie było zabezpieczenia, ale nie skończyliśmy, że tak powiem we mnie no ale dwie krechy są, co prawda druga bledsza.. naginałabym do lekarza ale u swojego mam wizyte dopiero na 20.12 co o tym myślicie?
pscoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:32   #3870
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez pscoola Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie mogę się poradzić, spróbuję tutaj. czy to możliwe że po 9 dniach od stosunku test wyszedł pozytywny? A może jest fałszywie dodatni?? Fakt nie było zabezpieczenia, ale nie skończyliśmy, że tak powiem we mnie no ale dwie krechy są, co prawda druga bledsza.. naginałabym do lekarza ale u swojego mam wizyte dopiero na 20.12 co o tym myślicie?
Zrób drugi test albo idź na betę - wynik będzie pewniejszy.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.