Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 20:54   #361
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

a tak poza tym to widzę ze jestem pierwsza na liście TP

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak pisze Fame ja też mam ogólnie bardzo mało czasu, ale wieczorkiem staram się usiąść do komputera, popatrzeć co piszecie, poudzielać się wiadomo, że jak jest w domu Maluszek to doba się kurczy, ale chodzi o udzielanie się w miarę swoich możliwości
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:58   #362
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

na pewno codziennie wieczorem zajrzę, a i czasem w ciągu dnia gdy Antoś się zdrzemnie póki co spadam spać
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:59   #363
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

no Fame, Ty taka w rozkroku jesteś między czerwcem a lipcem

A słuchajcie dziewczyny, Wy się kąpiecie w gorącej wodzie? bo ja lubię poleżeć w wannie w takim ukropie, ale sama nie wiem czy mogę, bo gdzieś czytałam, że w ciąży się nie powinno

Dobrej nocy Karolina
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:03   #364
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
no Fame, Ty taka w rozkroku jesteś między czerwcem a lipcem

A słuchajcie dziewczyny, Wy się kąpiecie w gorącej wodzie? bo ja lubię poleżeć w wannie w takim ukropie, ale sama nie wiem czy mogę, bo gdzieś czytałam, że w ciąży się nie powinno

Dobrej nocy Karolina
absolutnie nie!!!
pierwsze co mi powiedział mój lekarz przez telefon to, żebym nie brała gorących kąpieli!

ja tez zawsze lubiłam prawie, że wrzące kąpiele hehe no ale nie można, woda musi być ciepła po prostu
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:05   #365
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

a mnie tak zimno, że jedyne o czym marzę to o wykąpaniu się we wrzątku No trudno, trzeba powiedzieć takim kąpielom na najbliższe 9 miesięcy "pa, pa"
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:11   #366
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

nom
ja przerzuciłam się na prysznic, wtedy nie muszę mieć aż tak gorącej wody jak przy kąpieli.

ja jeszcze musiałam zrezygnować z papierosów, chociaż to akurat nie było trudne bo po prostu zaczęły mi śmierdzieć. Cieszę się ze już nie palę, bo paliłam 7 lat nałogowo i nie mogłam rzucić. a tu proszę... kolejny dowód na to, że moja dzidzia to cudowne szczęście
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:30   #367
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja też paliłam trochę czasu, ale niestety nie zaczęło mnie odrzucać i zdarza mi się wziąć 1 - 2 machy
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 21:43   #368
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Sporo na skrobałyście dziś, nadrobię jutro. Była dziś u gina, mam pęcherzyk 4mm i dostałam L4 do końca miesiąca na razie. Przez te plamienia mam za tydzień przyjść na wizytę i za dwa. Mam nadzieję, że ten maleńki pęcherzyk urośnie.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:46   #369
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
staralismy się 1,5 roku i nie wychodziło, więc w momencie kiedy mu powiedziałam o dwóch kreseczkach też się bardzo cieszył, ale i to taki troche też szok, że w końcu się udało

natalia wejdz na suwaczki.com
To tak jak u nas

I jak tu nadazyc

Ja w sumie stwierdzilam ze jak zajde to jakies buciki kupie i dam tz czy skarpetunie male
Ale jak w pon zobaczylam 2 kreski to pobieglam do tz i powiedzialam ze chyba jestem w ciazy
Najpierw mnie ochrzanil zeby sie nie cieszyc ale zaraz mu przeszlo i byla radosc

A teraz tylko slysze" a nie pij zimnego, a usiadz, a ubierz sie cieplej"
Jak ja przezyje te 8 miesiecy jeszcze
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:47   #370
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Sporo na skrobałyście dziś, nadrobię jutro. Była dziś u gina, mam pęcherzyk 4mm i dostałam L4 do końca miesiąca na razie. Przez te plamienia mam za tydzień przyjść na wizytę i za dwa. Mam nadzieję, że ten maleńki pęcherzyk urośnie.
na pewno wszystko będzie dobrze Kochana odpoczywaj dużo
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:56   #371
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Ja też paliłam trochę czasu, ale niestety nie zaczęło mnie odrzucać i zdarza mi się wziąć 1 - 2 machy

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
To tak jak u nas

I jak tu nadazyc

Ja w sumie stwierdzilam ze jak zajde to jakies buciki kupie i dam tz czy skarpetunie male
Ale jak w pon zobaczylam 2 kreski to pobieglam do tz i powiedzialam ze chyba jestem w ciazy

Najpierw mnie ochrzanil zeby sie nie cieszyc ale zaraz mu przeszlo i byla radosc

A teraz tylko slysze" a nie pij zimnego, a usiadz, a ubierz sie cieplej"
Jak ja przezyje te 8 miesiecy jeszcze
haha ja to samo :d wczesniej myslalam ze bede opanowana i zrobie to jak sobie zaplanowalam a ja tez jak tylko wyszedl mi test to zaczelam skakac kolo męża




Idę spać, jestem zmęczona już tym leżeniem
DOBRANOC
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 22:07   #372
tusix
Raczkowanie
 
Avatar tusix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cześć dziewczyny Na wstępie usprawiedliwię trochę moją nieobecność przez cały dzień. Poza tym, że w pracy przez większość dnia - bez netu to aktualnie jestem "matką samotnie wychowującą bliźnięta" bo tż na badaniach w szpitalu, całe szczęście jutro wychodzi.
Witam wszystkie nowe lipcowe mamusie, fajnie że jest nas tyle
Ecencia bardzo dobre wieści, super, że jesteś na L4, a pęcherzyk na pewno urośnie, nawet nie myśl że będzie inaczej
Słonko piękny mały ludzik
Jejku jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt, na swoją muszę czekać jeszcze 2 tygodnie...ehhh, a tak bym już chciała zobaczyć ten bąbelek i usłyszeć serduszko

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość

A teraz tylko slysze" a nie pij zimnego, a usiadz, a ubierz sie cieplej"
Jak ja przezyje te 8 miesiecy jeszcze
hehe...mój też taki jest, przewrażliwiony czasami

Poza tym, to u mojego tż też nie widać oszałamiającej radości, mężczyźni to całkiem inaczej przeżywają. Wiem, że się cieszy, że oszaleje z radości jak już się dziecko urodzi no ale teraz to taki stonowany jest pod tym względem i nie świruje jak ja
tusix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 22:30   #373
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam wieczorowa pora
Dziewczyny wy nie narzekajcie na 2 str nadrabiania, w poprzednim moim watku jak juz bylo nas duzo, skrobalysmy srednio 15 str dziennie, nie mozna bylo odejsc od kompa

Witam nowe mamuski i gratuluje udanych wizyt

Jesli chodzi reakcje tz na wiesc o ciazy wzruszyl sie, szklane oczka , pocalowal mnie i zapytal skad wiem
Test zrobilam jak nie bylo go w domu, wygladalo to tak, ze nasikalam i szybko odlozylam, zeby nie widziec wyniku. A potem podgladalam i za drugim razem, po jakichs 10 sek.podgladam a tam druga kreska! Zaczelam chodzic po domu i powtarzac ja piernicze, ja piernicze, chyba smiesznie wygladalam bo corcia sie na mnie dziwnie patrzyla to byl nasz 1.cykl staran, nie zdazylam sie jeszcze przyzwyczaic do mysli o drugim dziecku. Lekki szok, potem jeszcze z 10 razy ogladalam ten test i sie cieszylam. Do tej pory go podziwiam

A mnie cos bierze, gardlo pobolewa... :/
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 23:37   #374
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Łomatko dziewczyny ja przy Was wymiękam
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:44   #375
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

A ty spać nie umiesz, że tak późno jeszcze przed kompem siedzisz?
U mnie jakoś z tym spaniem lepiej, ale dalej ze wskazaniem na bezsenność

Widzę problem fajek.. no więc u mnie to tak. Palilam przez wiele lat, a teraz mnie nie odrzuciło od fajek ale walczę jak lwica żeby nie palić.

Co do relacji tz to choć nie planowaliśmy dziecka to ucieszył się bardzo, choć jak większość facetów nie podchodzi zbyt emocjonalnie do tego, to ja jestem od tego

Edytowane przez agawa1977
Czas edycji: 2013-11-16 o 10:55
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:44   #376
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

witam nowe Mamuśki i ogólnie dzien dobry ale dałyście czadu - ale nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez natalia_w_pl Pokaż wiadomość
Jak u Was z aktywnością fizyczną w pierwszych miesiącach? Ja niby nie bardzo moge przez tego torbiela, a kusi strasznie.. Przed ciążą schudłam 15 kg i jak widzę załamany wzrok mojego TŻ, że to wszystko wróci to mi się chcę płakać
ja na razie jesten aktywna chcąc nie chcąc (praca, dojazdy itd),ale zastanawiam się jak to bedzie później, zimą ... tez nie chcę dużo przytyć jeśli mam jakis wybór a masz jakiś plan, nie wiem - gimnastyka dla ciężarnych, basen, coś w tym stylu?
Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
A podzielę się taką naszą rodzinna anegdotą: mój synuś zapytany jak damy na imię dzidziusiowi gdy urodzi się chłopiec stwierdził: Staś, a gdy zapytałam jak da na imię dziewczynce bez zastanowienia wycedził: Marek

Proszę jutro o kciuki, oby już było coś widać na wizycie
dobre chyba Twój synek ma intuicję na brata

mocne kciuki!
Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
no Fame, Ty taka w rozkroku jesteś między czerwcem a lipcem

A słuchajcie dziewczyny, Wy się kąpiecie w gorącej wodzie? bo ja lubię poleżeć w wannie w takim ukropie, ale sama nie wiem czy mogę, bo gdzieś czytałam, że w ciąży się nie powinno
ooo to dwie w rozkroku jestesmy - jakos mi raźniej

tez uwielbiam gorące kąpiele, ale zamieniłam je na ciepłe, gorące mogą być niebezpieczne.
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
nom
ja jeszcze musiałam zrezygnować z papierosów, chociaż to akurat nie było trudne bo po prostu zaczęły mi śmierdzieć. Cieszę się ze już nie palę, bo paliłam 7 lat nałogowo i nie mogłam rzucić. a tu proszę... kolejny dowód na to, że moja dzidzia to cudowne szczęście
Fame to jeszcze jedną rzecz mamy wspólną ja paliłam wstyd się przyznać ile, a po teście odstawiłam od razu. Dzięki Bogu nie ciągnie mnie - też mi fajki smierdzą, a martwiłam się jak to będzie.

a mój TŻ - cieszy sie chociaż też na początku był w mocnym szoku teraz o mnie dba i jest taki opiekuńczy chociaż wcześniej trochę się kłociliśmy bo nie potrafił zrozumieć moich zmiennych nastrojów , np. kiedy raz nie kupil mi mandarynek, a ja na niego nakrzyczałam, a potem rzewnie płakałam
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:46   #377
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Sporo na skrobałyście dziś, nadrobię jutro. Była dziś u gina, mam pęcherzyk 4mm i dostałam L4 do końca miesiąca na razie. Przez te plamienia mam za tydzień przyjść na wizytę i za dwa. Mam nadzieję, że ten maleńki pęcherzyk urośnie.
Dobrze, że jesteś na L-4, odpoczniesz, poleżysz sobie i będzie dobrze?
Przepisał ci lekarz coś na te plamienia? Ustaly mam nadzieje

mamaya a jak u Ciebie, uspokoiło się troszkę?



Dziewczyny mam pytanie? Robiłyście już jakieś badania typu krew, mocz, cukier?

Edytowane przez agawa1977
Czas edycji: 2013-11-16 o 07:49
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:53   #378
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

i zapomniałam wcześniej się odnieść - rozmawiałyście o imionach, my jeszcze nie mamy wybranego ani dla chłopca, ani dla dziewczynki i trochę mnie ten wybór przeraża ja chłopcu dałabym po TŻ, ale on się nie zgadza bo mowi że to glupie no i jeszcze jedno męskie mi się podoba, ale stworzyłoby z nazwiskiem kobinację typu "jacek jackowski" więc chyba też bez sensu ... oj będzie cięzko

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agawa1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie? Robiłyście już jakieś badania typu krew, mocz, cukier?
ja na własną rękę tylko hormony które musze pilnować w ciąży, te podstawowe dostanę dopiero od ginki za półtora tyg
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:02   #379
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

witam sie z rana przy sniadaniu tempo nie jest jakieś strasznie szybkie. Zobaczycie co się bedzie działo jak bedzie nas więcej.
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 08:38   #380
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie? Robiłyście już jakieś badania typu krew, mocz, cukier?
ja miałam robione w szpitalu wszystkie badania i wszystkie wyszły idealne
Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
witam sie z rana przy sniadaniu tempo nie jest jakieś strasznie szybkie. Zobaczycie co się bedzie działo jak bedzie nas więcej.
w sumie to moze nie bedzie nas az tak duzo bo tu są same mamy lipcowe





ale mam beznadziejny humor juz od rana ;/ i do tego brzuch mnie boli
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 09:33   #381
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
ja miałam robione w szpitalu wszystkie badania i wszystkie wyszły idealne


w sumie to moze nie bedzie nas az tak duzo bo tu są same mamy lipcowe





ale mam beznadziejny humor juz od rana ;/ i do tego brzuch mnie boli
obyś się nie zdziwiła z tą ilością osób, mnie wczoraj tak bolała noga jak na @, strasznie się wystraszyłam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziewczyny gdzie jestescie?? mój tż uciekł do garażu majstrować przy samochodzie a ja siedzie i bzikuje oglądając wozeczki, leżaczki, bujaczki itp na szczęście niedługo do pracy idę więc zajmę sie czymś innym
__________________
ŚLUB
OLIWKA

Edytowane przez malwiska
Czas edycji: 2013-11-16 o 09:05
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 09:35   #382
tusix
Raczkowanie
 
Avatar tusix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam "porannie". Mnie przez ostatnie dni ciągle pobolewa podbrzusze, nie mam poza tym większych objawów. Jednak zastanawiam się czy tak powinno być, że non stop boli. Najbardziej oczywiście pod koniec dnia jak jestem już mega zmęczona ale wstając rano jest tylko trochę lepiej
tusix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 09:54   #383
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez tusix Pokaż wiadomość
Witam "porannie". Mnie przez ostatnie dni ciągle pobolewa podbrzusze, nie mam poza tym większych objawów. Jednak zastanawiam się czy tak powinno być, że non stop boli. Najbardziej oczywiście pod koniec dnia jak jestem już mega zmęczona ale wstając rano jest tylko trochę lepiej
pociesze cię - mnie też boli najbardziej wieczorem. Wczoraj jak wstałam szybko to mnie tak zakuło ze musiałam usiąść. Mój tż ciągle sie pyta czy tak powinno być a ja mu mowie że tak - żeby się nie martwił ale sama już nie wiem
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:08   #384
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
obyś się nie zdziwiła z tą ilością osób, mnie wczoraj tak bolała noga jak na @, strasznie się wystraszyłam
boli Cię noga jak masz dostać @ ? :X




ja już kurze powycierałam i ogarnęłam w domu, jeszcze zostały mi podłogi ale to potem, bo znowu mnie mdli
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:27   #385
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
boli Cię noga jak masz dostać @ ? :X




ja już kurze powycierałam i ogarnęłam w domu, jeszcze zostały mi podłogi ale to potem, bo znowu mnie mdli
dokładnie, tak jakby za miast brzuch to noga, taka zdrętwiała i takie dziwne uczucie, zawsze przed okresem czuję najpierw nogę :P wiem ze cięzko to sobie wyobrazić ale zawsze tak mam, mnie nic nie mdli, a powiem wam że chyba bym chciała bo teraz ciągle mysle czy jestem w ciązy hehe mimo że test mowi że tak

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

zaczał mi sie 6 tydzień jeszcze 10 dni i mam wizyte u ginekologa
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:43   #386
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez agawa1977 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie? Robiłyście już jakieś badania typu krew, mocz, cukier?
ja robiłam na własną rękę ale to koleżanka z labol mi robiła-mocz,glukozę, jonogram, morfologię
oczywiście morfologia kiepska jak zawsze:/ a reszta ok
wg betahcg 6-ty tydzień

ja umyłam okna na dole(2) bo 3u góry umyłam dwa dni temu. sprzątam powolutku bo za tydzień robimy urodzinki mojej Paulince.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:45   #387
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja zrobiłam w czwartek wszystkie pierwsze badania ciazowe. Mocz mi kiepski wyszedl bo ciezar wlasciwy jest za duzy i wyszly ciala ketanowe. Musze więcej pic, ale też nie umiem się zmusic


A co do imion dla chlopaka będzie Staś po moim dziadku. Dla dziewczynki nie mam jeszcze wybranego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ

Edytowane przez cinnilla88
Czas edycji: 2013-11-16 o 10:47
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:51   #388
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
obyś się nie zdziwiła z tą ilością osób, mnie wczoraj tak bolała noga jak na @, strasznie się wystraszyłam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziewczyny gdzie jestescie?? mój tż uciekł do garażu majstrować przy samochodzie a ja siedzie i bzikuje oglądając wozeczki, leżaczki, bujaczki itp na szczęście niedługo do pracy idę więc zajmę sie czymś innym
Ja dziś z racji tego, że soboty mam wolne staram się ogarnąć mieszkanie Cały tydzień nic nie bylam w stanie zrobić, bo po pracy niewiele mi się chciało.


Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
pociesze cię - mnie też boli najbardziej wieczorem. Wczoraj jak wstałam szybko to mnie tak zakuło ze musiałam usiąść. Mój tż ciągle sie pyta czy tak powinno być a ja mu mowie że tak - żeby się nie martwił ale sama już nie wiem
Mnie też brzuch boli w zasadzie cały czas, tak jakoś dziwnie ciągnie (tak jakby w pachwinach od dołu). I mnie też wieczorami najbardziej boli

Cytat:
Napisane przez sylwianna1985 Pokaż wiadomość
ja robiłam na własną rękę ale to koleżanka z labol mi robiła-mocz,glukozę, jonogram, morfologię
oczywiście morfologia kiepska jak zawsze:/ a reszta ok
wg betahcg 6-ty tydzień

ja umyłam okna na dole(2) bo 3u góry umyłam dwa dni temu. sprzątam powolutku bo za tydzień robimy urodzinki mojej Paulince.
Jaki miałaś wynik bety?
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:57   #389
tusix
Raczkowanie
 
Avatar tusix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

malwiska dziś rano myślałam dokładnie tak samo. Czy ja na pewno jestem w ciąży bo nic poza tym pobolewaniem podbrzusza nie czuję. Czasami delikatne mdłości ale nic więcej i też mam do wizyty jeszcze ho ho ho

ja dziś nie sprzątam ale wsadziłam do piekarnika muffiny bananowe
tusix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 11:03   #390
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez tusix Pokaż wiadomość
malwiska dziś rano myślałam dokładnie tak samo. Czy ja na pewno jestem w ciąży bo nic poza tym pobolewaniem podbrzusza nie czuję. Czasami delikatne mdłości ale nic więcej i też mam do wizyty jeszcze ho ho ho

ja dziś nie sprzątam ale wsadziłam do piekarnika muffiny bananowe
mnie brzuch to tak tylko boli przez minutke dwie potem nie, ale za to boli mnie kręgosłup w części lędźwiowej:/

a mam przepis na przepyszne muffinki piernikowe i czekoladowo-kawowe

Cytat:
Napisane przez agawa1977 Pokaż wiadomość
Jaki miałaś wynik bety?
8960
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.