W świetnej formie: ćwicz z Mel B - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 12:47   #3871
Kropcia88
Zadomowienie
 
Avatar Kropcia88
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 161
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ollenka ja dość dużo czytałam o cardio i to są właśnie ćwiczenia idealne do zrzucenia tłuszczu.
__________________
Julka 23.12.2008
Hania 20.01.2016
Kropcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:14   #3872
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Witam wszystkie ćwiczące z Mel B Ja zaczęłam od wczoraj- rozgrzewka+pośladki+nogi na początek. Chociaż raz w życiu nie chcę płakać w maju, że mogłam się wziąć wcześniej za sylwetkę...
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:02   #3873
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Witam, można dołączyć do tego zacnego grona ćwiczących?
Ja wczoraj zaczęłam trzeci tydzień z Mel B. Wcześniej robiłam tylko brzuch, pośladki i nogi, ale ubytku na wadze niestety imponującego nie zauważyłam (a na tym mi zależy przede wszystkim), dlatego od dzisiaj dodaję sobie jeszcze cardio
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:09   #3874
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

To i ja dzisiaj pocwiczylam, jeszcze troche przeziebiona ale dalo sie
boczki, brzuch i posladki.

Dziewczyny co chwile dowiaduje sie tutaj czegos nowego, a to zrzucanie, a to modelowanie, ale jak modelowanie to tez chyba sie spala co nie?
Chyba wrzuce Wam swoje fotki i moze pomozecie mi dobrac cwiczenia? Niektore z Was sa dosc obcykane w temacie, a ja im wiecej wiem tym bardziej nie wiem jakie mam cwiczenia robic... I pomyslalam sobie, ze obiore taki system cwiczenia proponowane przez Was na zmiane ze skalpelem Ewki (o ile nie zasne podczas hehe ), dzien to dzien tamto.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Przepraszam zapomnialam sie przywitac z nowymi duszyczkami
Witajcie kochane, kazdej z Was zycze wytrwalosci i dazenia do osiagniecia swoich celow
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:31   #3875
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Moim zdaniem, nie należy ćwiczyć dzień w dzień tego samego, ale o tym to już gdzieś wcześniej pisałam.
tiffoczki jakoś to do mnie nie przemawia chociaż ćwiczyłam je, ale mi nie leżą...
DoDoo możesz pokazać fotki co prawda ja nie jestem obcykana w tym temacie ale co tam
ja to sobie myślę, że zdecydowanie łatwiej jest zrzucać niż modelować. Jak się zrzuca to szybciej efekty a na modelowanie to trzeba (niestety) czasu i cierpliwości..

i oczywiście ja również witam wszystkich przybyłych

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez beatika Pokaż wiadomość
Witam, można dołączyć do tego zacnego grona ćwiczących?
Ja wczoraj zaczęłam trzeci tydzień z Mel B. Wcześniej robiłam tylko brzuch, pośladki i nogi, ale ubytku na wadze niestety imponującego nie zauważyłam (a na tym mi zależy przede wszystkim), dlatego od dzisiaj dodaję sobie jeszcze cardio
Beatika bo te ćwiczenia to są ale raczej na ubytki centymetrowe, jeśli chcesz zrzucić parę kg to nie okłamujmy się nie wystarczą same ćwiczenia, potrzebna jest też odpowiednio dobrana dieta.

Edytowane przez fitnesowapani
Czas edycji: 2013-11-19 o 15:16
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:43   #3876
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ok, to macie fotke (z 7 listopada), z tylu domyslacie sie pewnie, ze flak a nie pupa...

Zdjecie znika za niedlugo, wiec spieszcie sie z radami :d


To chyba cud, ze odwazylam sie wrzucic foto....
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2013-11-20 o 11:36
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:56   #3877
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

pozwolę sobie zacytować jeden z punktów artykułu 100 Porad Super Sylwetki:

,,Bardzo często, gdy próbujesz poprawić swoją sylwetkę, wydaje Ci się, że pomimo ciężkiej pracy i diety nie widać wyników. Tak naprawdę w większości przypadków wyniki są, ale są one jedynie mierzalne, ale jeszcze nie widzialne. Pamiętaj o dwóch zasadach- po pierwsze, prowadź pomiary obwodów, one nie kłamią i są bardziej efektywne niż lustro. Po drugie, notuj swoje treningi- dzięki temu nie tylko zobaczysz czy nabierzesz siły i kondycji, ale też w dłuższej perspektywnie sprawdzisz, jakie metody treningowe działają na Ciebie najlepiej, a jakie wcale."

i to jest prawda pomiary wyników obwodów to super rzecz! Gdybym ja nie robiła tak, to mogę stwierdzić z największą pewnością, że już dawno bym przestałą ćwiczyć! Dopiero w 4 miesiącu ćwiczeń widzę, że naprawde moja sylwetka wygląda inaczej. Centymetr nie kłamie...
Dlatego dziewczyny trzeba czasu i cierpliwości, żeby na własne oczy zobaczyć te lustrzane efekty... Oczywiście może być inaczej w przypadku osób z nadwagą bo wiadomo czasem u takich osób pare kg mniej i widać różnicę, mam tu raczej na myśli to słynne "modelowanie"...

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Kochana DoDoo nie jest źle! łydki szczuplutkie (zazdroszczę!!!), na uda polecam Ci 5 Minute Tone Body Legs Workout, Fitness Training w- Tammy (podobno działają cuda)
a na tzw. bryczesy podobno działa dobrze ten pilates, który ja ćwiczę (dziewczyny na vitalii odnosiły spore sukcesy z nim).
A na talię rób zwykłe kręcenie biodrami i tzw. skrętoskłony.
a tak na poważnie to... Już Ciebie nie lubię, bo masz lepszą sylwetkę ode mnie!
i jeszcze jak wyrobisz sobie mięśnie brzuszka to już w ogóle będzie super!
wiesz na tym zdjęciu nie wygląda, żebyś miała jakoś strasznie duże biodra (bo to Ty chyba pisałaś wcześniej o tej figurze gruszki po zmianach, jeś;li nic nie pomyliłam)

Edytowane przez fitnesowapani
Czas edycji: 2013-11-19 o 16:03
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 16:20   #3878
89Olka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

uff już po - Mel B - rozgrzewka
Mel B - pośladki
Mel B - ramiona
o 20 idę na siłownie chociaż nie wiem ile kondycyjnie dam radę ale przynajmniej pomaszeruję na bieżni - w ramach możliwości. Diety się dziś trzymam, jest ok.
89Olka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:22   #3879
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Tak, jak dla mnie biodra sa zabojcze, takie wywalone, wszystko idzie normalnie, az tu nagle dupsko mam tez od liceum mega kompleks na tym punkcie bo sie po prostu ze mnie dziewczyny smialy i tak jakos padlo mi w koncu na glowe.
fitnessowa, myslisz, ze nie robic tiff boczkow? Ja szczerze nic po tych cwiczeniach nie czuje, zero zakwasow, a juz sie wyginam jak ta glupia
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:24   #3880
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dodoo, i tak masz całkiem ładną figurę jak na początek

A tak poza tym to... cardio, cardio i jeszcze raz cardio!

Dzięki niemu wszystko Ci się ujędrni i brzuszek zrobi się płaski.

Ja wyglądałam kiedyś podobnie i robiłam cardio od Mel B (przeplatane z II częścią trneingu z gwiazdami od Chodakowskiej), pośladki, abs i brzuch od Mel B i pomogło

Powodzenia
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:25   #3881
89Olka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

DoDoo moim zdaniem masz fajną figurę popracujesz nad boczkami i będzie extra! mi nie idzie w boczki tylko w brzuch - jak u świętego mikołaja
89Olka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 16:33   #3882
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Nie wiem te słynne ćwiczenia na boczki mi nie leżą musisz sama ocenić czy w ogóle lubisz to ćwiczyć, ja z tego zrezygnowałam robię zwykłe kręcenie biodrami...
Bo jakoś nie rozumiem tego zachwytu nad Tiffy-boczkami, no ale właściwie to ja się nie znam
tak cardio to super rzecz ale ja niestety tego robić nie mogę

Poczytajcie sobie 100 porad super sylwetki punkt o świętach jest super!!

Ja to bym chciała, żeby mi szło w brzuch, a tak to ja mam dziwną figurę właściwie figura to za duże określenie... patrząc od góry chudość, chudość poźniej biodra no tu robi się więcej a nogi to już duuuuuuuużżżżżżżżoooooo ciała... że też u mnie wszystkie rodzinne geny na szczupłe nogi musiały się skończyć właśnie na mnie


Chyba dziś dla własnej ciekawości się zważę czy te ćwiczenia co robię wpływają na spadek kilogramów..

Edytowane przez fitnesowapani
Czas edycji: 2013-11-19 o 16:45
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:45   #3883
Kropcia88
Zadomowienie
 
Avatar Kropcia88
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 161
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

DoDoo moim zdaniem twoja figurka ma super predyspozycje jak trochę nad nia popracujesz to będzie miodzio

Czekam na ta chwile jak położę córcię spać i wezmę się za ćwiczenia
__________________
Julka 23.12.2008
Hania 20.01.2016
Kropcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:46   #3884
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziekuje Wam za mile slowa od obcych osob to na prawde wiele znaczy
Jak ja nie cierpie cardio, ale skoro to ma pomoc

Musze cos pomyslec nad tymi boczkami ogolnie cwiczenia mi sie podobaja, ale brak tych zakwasow nie daje mi spokoju
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:49   #3885
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

DoDoo, pomyśl tak, że pot to łzy naszego tłuszczu

A żeby się ujędrnić to się najcześniej trzeba tłuszczyku pozbyć.


Co do boczków od Tiffany.. Też je kiedys cwiczylam, po pierwszym trneingu mialam mega zakwasy, ale teraz to stwierdziłam, że to jest bezcelowe - wolę te 11 min poświęcić brzuchowi albo pośladkom
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:59   #3886
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

W kazdym cardio sa jakies cwiczenia typu skoki? To jest rzecz, ktora najbardziej mi przeszkadza, ale domyslam sie ze o to wlasnie chodzi, ze dzieki temu podnosimy cisnienie... w kazdnym badz razie jesli znacie cardio bez skakania to chetnie sie dowiem. Ewentualnie moze skoki zamienie na marsz w miejscu jesli juz nie bede dawala rady?
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:59   #3887
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość


Beatika bo te ćwiczenia to są ale raczej na ubytki centymetrowe, jeśli chcesz zrzucić parę kg to nie okłamujmy się nie wystarczą same ćwiczenia, potrzebna jest też odpowiednio dobrana dieta.
Zdaję sobie z tego sprawę i dlatego staram się trzymać zdrową dietę. Poza tym, kiedy zaczęłam ćwiczyć z Mel B. to waga też mi nieco spadła i ja sama czuję się jakoś tak lepiej.

A dzisiaj zaliczone:
- cardio (no powiedzmy tak w 80 % - dobrze jak na pierwszy raz )
- brzuch
- pośladki
- nogi
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "

Edytowane przez beatika
Czas edycji: 2013-11-19 o 17:04
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:04   #3888
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziewczyny tak w ogole to Wam dziekuje wszystkim za motywacje i rady na jakie zawsze mozna liczyc a wiem ze bywam upierdliwa, setki pytan itd. jestescie wspaniale i gdyby nie Wy to rzucilabym treningi, a tak znowu mam zapal
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:05   #3889
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dlaczego nie chcesz cardio, w ktorym są skoki? Tak z ciekawosci.

A co do pytania - nie znam takiego...
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 17:16   #3890
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kingaa2407 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie chcesz cardio, w ktorym są skoki? Tak z ciekawosci.

A co do pytania - nie znam takiego...
Po trzech skokach padam ze zmeczenia i w domu wszystko sie trzesie w pokoju, a nie mieszkam sama. No coz zacisne zeby i bede skakac, skakac i jeszcze raz skakac
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:30   #3891
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja sobie zawsze daje koc w miejscu, gdzie skaczę. Zdecydowanie ciszej jest, wiec polecam

Poza tym, na początku na pewno będzie ciezko podczas skakania, ale wyrobisz sobie kondycję
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:44   #3892
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziewczyny, to mówicie ze cardio jest dobre do schudniecia? Bo ja chcialam sobie nim tylko poprawic kondycje, nie chcialabym zrzucac kilogramow.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:49   #3893
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziewczyny ja mam pytanie. Ćwiczę od +/- dwóch tygodni. pierwsze kilka dni z Chodakowską, teraz przerzuciłam się na Mel B. do tego wyzwanie pośladkowe. wydaje mi się, że widzę minimalny postęp. ALE pojawił mi się straszny cellulit. zawsze miałam lekki, ale nie było go bardzo widać, teraz jest ogromny. dlaczego się tak dzieje? czy któraś miała taki problem? dodam, że razem z treningami zaczęłam dietę i prawie idealnie jej przestrzegam.
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:53   #3894
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kingaa2407 Pokaż wiadomość
Ja sobie zawsze daje koc w miejscu, gdzie skaczę. Zdecydowanie ciszej jest, wiec polecam

Poza tym, na początku na pewno będzie ciezko podczas skakania, ale wyrobisz sobie kondycję
Ja skacze na chodniczku, ale pod to jeszcze klade karimate.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:54   #3895
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

dziś chodzi za mną kebab- i mówi zjedz mnie ;-D
obym jutro nie miała takich zachcianek...
Dziś odpoczywam, bo najzwyczajniej mi się nie chce...
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:58   #3896
teenage_girl
Raczkowanie
 
Avatar teenage_girl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Przybyłam i tu
Od tygodnia robię A6W, dziś dodałam sobie (w sumie z nudów, miałam ochotę poćwiczyć jeszcze) ćwiczenia z Mel B na pośladki i nogi. Myślicie, że takie łączenie jest dobre?
A6W działa przede wszystkim na mięśnie brzucha a chciałabym też coś na inne partie ciała.
teenage_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:01   #3897
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez aguSxD Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam pytanie. Ćwiczę od +/- dwóch tygodni. pierwsze kilka dni z Chodakowską, teraz przerzuciłam się na Mel B. do tego wyzwanie pośladkowe. wydaje mi się, że widzę minimalny postęp. ALE pojawił mi się straszny cellulit. zawsze miałam lekki, ale nie było go bardzo widać, teraz jest ogromny. dlaczego się tak dzieje? czy któraś miała taki problem? dodam, że razem z treningami zaczęłam dietę i prawie idealnie jej przestrzegam.
to normalne, cellulit ulega wypchnięciu na wierzch by z czasem zniknął. Prawidłowa reakcja to jest.
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:01   #3898
coccolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja chyba balabym sie podkladac koc pod skoki przy mojej koordynacji. Cardio to wszystkie cwiczenia podnoszace cisnienie. Nie tylko zestawy cardio i skoki, ale rowniez bieganie, jazda na rowerze, plywanie, jazda na orbitreku itp. Dla poczatkujacych to bedzie nawet szybki marsz. Na tyle, zebysmy sie pocily ale w tempie tzw. konwersacyjnym, czyli umozliwiajacym rozmowe, wtedy puls przyspiesza do 65-70%maksymalnego tetna i to najlepsze tempo do spalania kalorii. Istnieje teoria ze taki wysilek powinien trwac minimum 20 minut.
U mnie dzisiaj:
Mel B:
Rozgrzewka
Brzuszki
Posladki
Ramiona
Rozciaganie.
Mialam lenia strasznego i jeszcze TŻ mnie wkurzyl i mialam mysl zeby dzisiaj sobie odpuscic. Ale nieeee. Przeciez robie to wlasnie dla siebie. Chyba jednak jakas diete wprowadze bo nie widze efektow a od biegania mam wrazenie ze mi sie uda rozbudowaly a cm w udach mam dosc.
Pozdrawiam i dziękuje za cieple przyjecie

Edytowane przez coccolinka
Czas edycji: 2013-11-19 o 18:04
coccolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:09   #3899
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
to normalne, cellulit ulega wypchnięciu na wierzch by z czasem zniknął. Prawidłowa reakcja to jest.
dzięki! mam nadzieje, że będzie znikał, bo przerażający jest
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:11   #3900
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

DoDooNo to chyba nie ma aż tak źle co do głośności.... W końcu po 150 kg nie ważymy
Ja się cieszę pod tym względem, że na parterze mieszkam, przynajmniej mogę skakać do woli.
Aaaa, dodając do tego - koc kładę na panele Za pierwsyzm razem się bałam, ale tak robię juz od kilku miesięcy i jest w porządku

coccolinka, bardzo dobre podejscie, że nie zrezygnowałaś mimo złego humoru. Fitness często wlasnie pozwala nam mega poprawić nastroj, a do tego.. podwyzsza samoocenę i zadowolenie z siebie. Super, że ćwiczyłąś!
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 17:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.