Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-21, 14:28   #2761
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dla mnie to jak dla zenka, ale nie ma co się spinać dla dosłownie kilku postów - bo jest ich kilka, a nie kilka stron.
Zawsze zaczyna sie od kilku postow, kazdy doda cos od siebie, temat sie zmienka, znow kilka postow i tadaaa jest kilka stron.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:35   #2762
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Zawsze zaczyna sie od kilku postow, kazdy doda cos od siebie, temat sie zmienka, znow kilka postow i tadaaa jest kilka stron.
no ale magicznie nie widzę tych kilku stron.
Zawsze trzymacie się tak sztywno zasad? Jakoś nie chce mi się wierzyć.
Na każdym wątku zdarza się off top , nie jest to powód żeby od razu się pieklić.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:40   #2763
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
no ale magicznie nie widzę tych kilku stron.
Zawsze trzymacie się tak sztywno zasad? Jakoś nie chce mi się wierzyć.
Na każdym wątku zdarza się off top , nie jest to powód żeby od razu się pieklić.
Nie ma, bo wątek został przerwany prośbą o nie off topowanie. Gdyby cholerna, czy kto tam pierwszy się odezwał, nie napisała niczego to pewnie by te kilka stron powstało. Tak jak powstawały wcześniej.
Jasne, zdarzają się off topy ale jak komuś to przeszkadza, kilku osobom, to raczej wypada przestać. I z tematami typu "jej, nowa promocja w rossmannie" czy "u mnie nowy post o maseczce z mchu" wstrzymać się i napisać je na wątku do tego odpowiednim.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:45   #2764
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Nie ma, bo wątek został przerwany prośbą o nie off topowanie. Gdyby cholerna, czy kto tam pierwszy się odezwał, nie napisała niczego to pewnie by te kilka stron powstało. Tak jak powstawały wcześniej.
Jasne, zdarzają się off topy ale jak komuś to przeszkadza, kilku osobom, to raczej wypada przestać. I z tematami typu "jej, nowa promocja w rossmannie" czy "u mnie nowy post o maseczce z mchu" wstrzymać się i napisać je na wątku do tego odpowiednim.
Uprzedziłaś mnie
Lepiej szybko ukrócić, a nie potem przeglądać parę stron o rossmannie zamiast o blogach.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 15:51   #2765
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

nie chcę zakładać nowego wątku, więc mam nadzieję,że mnie oświecicie. zależy mi na tym, żeby blog na bloggerze miał u góry podział na kategorie (menu to się nazywa?). jak tego dokonać? tzn. mam coś takiego na blogu, ale... po wciśnięciu napisu, przełącza zakładkę i napisy w menu robią się brzydkie i małe...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 15:56   #2766
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

No to w sumie o czym jest ten wątek?
bo z sposobów reklamowanie bloga, zrobił się jakiś techniczny wątek o blogach :P
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 15:59   #2767
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
No to w sumie o czym jest ten wątek?
bo z sposobów reklamowanie bloga, zrobił się jakiś techniczny wątek o blogach :P
"Jak rozreklamować w nieirytujący sposób". Co jest reklamą? Np. dobry wygląd. Spójny. Posty wrzucone o odpowiedniej porze. Odpowiednio zalinkowane. Odpowiednio opisane. Działające rzeczy na blogu. Sposób pisania. Bla bla bla i to są wszystko rzeczy techniczne.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 16:39   #2768
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie chcę zakładać nowego wątku, więc mam nadzieję,że mnie oświecicie. zależy mi na tym, żeby blog na bloggerze miał u góry podział na kategorie (menu to się nazywa?). jak tego dokonać? tzn. mam coś takiego na blogu, ale... po wciśnięciu napisu, przełącza zakładkę i napisy w menu robią się brzydkie i małe...
Nie wiem konkretnie jak to wygląda, ale jak zrobić jest na poprzedniej stronie chyba.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:38   #2769
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
No to w sumie o czym jest ten wątek?
bo z sposobów reklamowanie bloga, zrobił się jakiś techniczny wątek o blogach :P
No właśnie...
Załóżcie wątek konkretnie techniczny i po problemie. Bo zarówno "offtopujący" o Rossie jak i pieklące się osoby nie wypowiadają się w temacie wątku.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:43   #2770
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
No właśnie...
Załóżcie wątek konkretnie techniczny i po problemie. Bo zarówno "offtopujący" o Rossie jak i pieklące się osoby nie wypowiadają się w temacie wątku.
Ten wątek od dawna pełni funkcję technicznego dla blogów, bo dobry technicznie blog = nieirytująca reklama.

Więc jakiś związek z tematem jest.

W jaki sposób związek ma 9175486 post "u mnie dziś XXX" albo "jesteście gotowe na rossmana?"

Ja mam bloga z rysunkami a nie piszę tu postów o tym, że w plastycznym jest wyprzedaż.

Gdy ten wątek się skończy i dopnie 5k postów tak, następny będzie miał bardziej konkretny tytuł. Ale nie rozumiem jaki sens ma obecnie rozwalanie wątku który prawie od początku pełni funkcję technicznego, bo ot tak się wam zachciało. Jakby nie było innych wątków w których można porozmawiać o tym co dziś na blogu/co planujecie/kiedy jest wyprzedaż gdzieśtam.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:52   #2771
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

A blog autorki wciaz jest owiany tajemniaca

Mi nie przeszkadza jak ktos pisze o promocjach w rosmanie czy pyta sie o sprawy techniczne. Jedynie problemem jest, gdy ktos tu wejdzie i bedzie chcial sie dowiedziec jak rozreklamowac bloga, bedzie musial przebrnac przez 60 czy wiecej stron. Szkoda, ze autorka sie nie odzywa bo mogla by edytowac swoj post i dopisac wszystkie dobre porady ktore zostaly tu zawarte
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 17:53   #2772
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Tylko, że ten wątek z wątku, w którym autorka popłakała nad losem swojego bloga i zniknęła nie pozostawiając linka, ładnie się przerodził w wątek o ogólnoblogowej tematyce, nie chodzi tylko o to, że można tu znaleźć dużo przydatnych rad, ale też o to, że ciekawie było poczytać o czyichś doświadczeniach z prowadzeniem bloga, tak jak np. ostatnio o godzinach publikacji . I to był off top, który nie irytował, bo w dalszym ciągu mieścił się tematyce, która mogła interesować inne blogerki. Przynajmniej ja tak miałam. A teraz wchodzę i zamiast poczytać o tym, co mnie ciekawi widzę pitu-pitu o Rossmannie .

Swoją drogą, nie bardzo rozumiem, czemu Wam tak trudno jest uszanować tę prośbę o skończenie off topu i czemu Was ona tak dziwi. Jest naprawdę mnóstwo wątków, w których można sobie pogadać o promocji w Rossmanie, jest chyba nawet jakiś konkretny wątek blogerek kosmetycznych, gdzie dziewczyny na pewno są zainteresowane tym tematem .
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:58   #2773
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Przypomnę że tych postów było kilka a wy nadal wałkujecie temat off topując. Rozumiem ucięcie dyskusji ale teraz wygląda że off top o rosmanie będxie wałkowany conajmniej 3 dni, a że ktoś wspomniał o promocji to jakaś tragedia? Mnie dziwi jakie ludzie muszą mieć nudne życie że tak bardzo przeżywają drobny off top, jakby to był pierwszy raz a nie chce przytaczać kiedy dyskusja nie na temat nie była ucinana.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:03   #2774
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Przypomnę że tych postów było kilka a wy nadal wałkujecie temat off topując. Rozumiem ucięcie dyskusji ale teraz wygląda że off top o rosmanie będxie wałkowany conajmniej 3 dni, a że ktoś wspomniał o promocji to jakaś tragedia? Mnie dziwi jakie ludzie muszą mieć nudne życie że tak bardzo przeżywają drobny off top, jakby to był pierwszy raz a nie chce przytaczać kiedy dyskusja nie na temat nie była ucinana.
Postaraj sie zrozumiec, ze irytujemy sie wlasnie dlatego, ze nie byl to pierwszy raz, a poprzednie razy byly dluzsze, wiec wiemy jak to sie moglo skonczyc.
Postaraj sie zrozumiec rowniez, ze wlasnie z powodu waszego "a pff drobony ot, a my chcemy pisac ot, to nic takiego" temat jest dalej walkowany.
I postaraj sie prosze, zachowac niskie wycieczki personalne dla siebie.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:06   #2775
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja też nie wiem, po co takie czepianie... Wątek jak dla mnie już dawno jest offtopowy, bo nie mówi o reklamie bloga. Co z tego, że przerodził się w wątek techniczny? Założony był w innym celu, więc jeśli się tak czepiamy, to nie offtopujmy wcale i piszmy tylko o sposobach na reklamę bloga. Nie, nie jestem za pisaniem tu o Rossmannie, czy co tam za nowa notka na naszym blogu...
A jeśli komuś aż tak pęka serce z tego powodu, to niech pozgłasza offtopowe posty, już tu takie sytuacje były.
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2013-11-21 o 18:09
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:12   #2776
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem, po co takie czepianie... Wątek jak dla mnie już dawno jest offtopowy, bo nie mówi o reklamie bloga. Co z tego, że przerodził się w wątek techniczny? Założony był w innym celu, więc jeśli się tak czepiamy, to nie offtopujmy wcale i piszmy tylko o sposobach na reklamę bloga. Nie, nie jestem za pisaniem tu o Rossmannie, czy co tam za nowa notka na naszym blogu...
A jeśli komuś aż tak pęka serce z tego powodu, to niech pozgłasza offtopowe posty, już tu takie sytuacje były.
Ktos tu zglaszal ot? Ktos tu oberwal za cokolwiek?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:20   #2777
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Owszem, oberwał. Nie tak dawno.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:23   #2778
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Kto i za co?


Ja w każdym razie zgadzam się z newmoongirl:
Cytat:
Swoją drogą, nie bardzo rozumiem, czemu Wam tak trudno jest uszanować tę prośbę o skończenie off topu i czemu Was ona tak dziwi.

Edytowane przez 201604191001
Czas edycji: 2013-11-21 o 18:26
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:27   #2779
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Kto i za co?


Ja w każdym razie zgadzam się z newmoongilr:
Jeśli tak Cię to interesuje, to zwyczajnie poczytaj... Dziewczyny pisały tu nie tylko o Rossmannie.
A czemu inni muszą się tak zawzięcie czepiać? Tytuł wątku nie sugeruje, że jest to wątek techniczny, pierwszy post również. Nikt nie ma obowiązku wertować kilkunastu stron, żeby sprawdzić, że wątek przerodził się w nieco inną tematykę...
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2013-11-21 o 18:28
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 18:30   #2780
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Aaa, wiem. Podpis nadalki, który jej zdaniem pewnie ja zgłosiłam, bo ja jej zwróciłam uwagę na problem
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:33   #2781
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Bez osobistych wycieczek miało być podobno...
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:35   #2782
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

To była osobista wycieczka? Zgłoś.

Z mojej strony eot.
Liczę na brak off topów w tym wątku.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:40   #2783
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Aaa, wiem. Podpis nadalki, który jej zdaniem pewnie ja zgłosiłam, bo ja jej zwróciłam uwagę na problem
Że co? Weź ochłoń trochę, mało osób kojarzę z tego wątku, a Ciebie z pewnością nie kojarzę. Ale teraz z pewnością zapamiętam.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:43   #2784
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Jeśli tak Cię to interesuje, to zwyczajnie poczytaj... Dziewczyny pisały tu nie tylko o Rossmannie.
A czemu inni muszą się tak zawzięcie czepiać? Tytuł wątku nie sugeruje, że jest to wątek techniczny, pierwszy post również. Nikt nie ma obowiązku wertować kilkunastu stron, żeby sprawdzić, że wątek przerodził się w nieco inną tematykę...
Na wizażu jest mnóstwo takich wątków, które początkowo miały być o czymś innym niż są, tylko jakoś tak... naturalnie uległy zmianie i w kolejnych częściach miały już właściwy tytuł. Taki, który sugerował o czym są .
Pisanie akurat w tym konkretnym wątku o obniżce cen w Rossmanie, wspominanie o nowych postach albo pogadanki jak nam minął dzień jest z deczka irytujące głównie dlatego, że jest to najporządniejszy z wątków dotyczących blogów. Pozostałe ograniczają się głównie do nabijania postów , tu można się czegoś dowiedzieć.
Odnoszę głupie wrażenie, że bardziej ciskacie się o to, że nie chcemy takiego OT, niż my same o ten OT
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:47   #2785
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
To była osobista wycieczka? Zgłoś.

Z mojej strony eot.
Liczę na brak off topów w tym wątku.
Z mojej strony również, chyba nie masz pojęcia, co to jest dyskusja.
Wróżką również nie jesteś, żeby wiedzieć co inna wizażanka mogła pomyśleć... Jak można w ogóle coś takiego pisać
Porażka....

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Na wizażu jest mnóstwo takich wątków, które początkowo miały być o czymś innym niż są, tylko jakoś tak... naturalnie uległy zmianie i w kolejnych częściach miały już właściwy tytuł. Taki, który sugerował o czym są .
Pisanie akurat w tym konkretnym wątku o obniżce cen w Rossmanie, wspominanie o nowych postach albo pogadanki jak nam minął dzień jest z deczka irytujące głównie dlatego, że jest to najporządniejszy z wątków dotyczących blogów. Pozostałe ograniczają się głównie do nabijania postów , tu można się czegoś dowiedzieć.
Odnoszę głupie wrażenie, że bardziej ciskacie się o to, że nie chcemy takiego OT, niż my same o ten OT
Więc niech kolejny wątek taki będzie, ten nie jest. A co jakiś czas wpadają tu nowe osoby i nie wiedzą. Myślę, że to Wy się w tej sytuacji "ciskacie"
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2013-11-21 o 18:48
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:50   #2786
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Więc niech kolejny wątek taki będzie, ten nie jest. A co jakiś czas wpadają tu nowe osoby i nie wiedzą. Myślę, że to Wy się w tej sytuacji "ciskacie"
Może poprośmy o rozsądzenie kogoś z góry?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:51   #2787
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Może poprośmy o rozsądzenie kogoś z góry?
Już napisałam do moderatorki o głos w sprawie.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:51   #2788
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Skończcie offtopa, bo Was wszystkich pozgłaszam

A tak w ogóle to przeglądając pierwsze strony wątku pojawiają się info o nowych notkach, ludzie podawali swoje blogi itp... tak, więc nie każdy musi przeczytać cały wątek, żeby się dowiedzieć dlaczego tak się porobiło, że stał się wątkiem technicznym. W następnej części będzie lepszy tytuł, a zresztą można napisać do moda i poprosić o zmianę tytułu - tak zrobiono z jednym z moich starych wątków, gdzie zapytałam o technikę tworzenia, potem okazało się, że to to nazywa się Broomstick Lace i rozwinęła się dyskusja pod tym tematem na temat techniki, tutoriale itp. aż w końcu jedna dziewczyna napisała do moda z prośbą o zmianę tytułu i tak zrobił.
Tak, więc zmienić nazwę można nawet teraz, która ma dobre układy z modami? :P
Nie zaczynajmy wielkiej dyskusji teraz o tym, czy można dodawać posty o Rossmannie czy nie itp. bo potem będzie tylko wielka kłótnia i wątek można będzie co najwyżej nazwać "Bitwy blogerek na żywo"
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:54   #2789
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Skończcie offtopa, bo Was wszystkich pozgłaszam

A tak w ogóle to przeglądając pierwsze strony wątku pojawiają się info o nowych notkach, ludzie podawali swoje blogi itp... tak, więc nie każdy musi przeczytać cały wątek, żeby się dowiedzieć dlaczego tak się porobiło, że stał się wątkiem technicznym. W następnej części będzie lepszy tytuł, a zresztą można napisać do moda i poprosić o zmianę tytułu - tak zrobiono z jednym z moich starych wątków, gdzie zapytałam o technikę tworzenia, potem okazało się, że to to nazywa się Broomstick Lace i rozwinęła się dyskusja pod tym tematem na temat techniki, tutoriale itp. aż w końcu jedna dziewczyna napisała do moda z prośbą o zmianę tytułu i tak zrobił.
Tak, więc zmienić nazwę można nawet teraz, która ma dobre układy z modami? :P
Nie zaczynajmy wielkiej dyskusji teraz o tym, czy można dodawać posty o Rossmannie czy nie itp. bo potem będzie tylko wielka kłótnia i wątek można będzie co najwyżej nazwać "Bitwy blogerek na żywo"
Może nie przesadzajmy, bo i walczyć nie ma o co.
Zmiana nazwy to dobra opcja, ale jakoś nie padła wcześniej taka propozycja
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:00   #2790
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja dodam tylko, że w tym wątku były takie tematy wałkowane przez kilka stron, przy których promocja w drogerii to nic. Ale jak chcecie mieć sam wątek techniczny to okej, ja lubię sobie czasami pogadać na luzie. Myślę, że to nie kwestia off topu, ale tego, że niektórych wkurza promocja w rossmannie i już. Ja opuszczam wątek, wolę plotkowe.
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.