Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 21:08   #1561
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Dziękuję dziewczyny za wsparcie i ciepłe słowa

Mała dzisiaj wyraźnie odżyła. Dużo pije, sama dopomina się o jedzenie. Na kolację zjadła dwie kromki weka z dzemem. Nawiasem mówiąc to była całą kolacja oferowana przez szpital.
Zdecydowanie odzyskała energię. Wieczorem dostała kroplowke, ale tak szalała że nie dało rady. Dotrwałysmy do połowy worka. Teraz spi wieć ma podpieta resztę kroplowki, a ja przy niej czuwam żeby nie wyrwała sobie welfronu.

Karmelku Wvictoria ma taka zjeżdżalnie i rzeczywiscie czadowa zabawa dla dzieciaków.


Przestancie pisać o książkach bo zaś będę zmuszona coś kupić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:10   #1562
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Agunia my tez mamy krzeselko mammut ikea. Ogólnie jest bardzo fajne ale mój synek wspina sie na nie i staje, a to juz nie jest bezpieczne
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:22   #1563
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Ewka moja robi to samo - czekam tylko aż się wywróci bo inaczej nie zrozumie chyba czemu mama ciągle zabrania tak robić...
Pamiętam, że któraś z Was wspominała o kuchni dla dziecka i powiem Wam, że ostatnio skusiłam się na http://allegro.pl/mochtoys-duza-kuch...725785059.html w promo w tesco (zapłaciłam 60 zł) i szczerze to jestem zawiedziona jej jakością - plastik jest miękki a mała sama poprawi ja rozłożyć na części i uderzała się w te górna półkę wiec kuchnia została schowana - zresztą została już lekko złamana i to w ciągu 1 dnia. Jej kuzynka ma http://allegro.pl/kuchnia-kuchenka-d...734052894.html i jest o niebo lepsza - twardy plastik, stabilna, ma większy piekarnik, dźwięki można wyłączyć samemu (w tamtej czekasz aż przestanie sama gwizdać).
I nie śmiejcie się ale u nas ostatnim hitem jest też wózek dla lalek.... http://allegro.pl/wozek-gleboki-dla-...704889114.html - jest komiczny dla mnie alemała jeździ z nim po całym domu wożąc szmaciana lalkę lub misie i bujając je w nim hehe
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 23:25   #1564
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Agunia - takie krzesełko na pewno wiele razy się przewróci i lepiej, żeby dziecko uderzyło się o nogę krzesełka mamut
lub podobną Tega Baby (pomijając fakt, że rozszerzane nogi są bardziej stabilne), niż taką, jak pokazałaś. Do normalnego siadania te mamut jeszcze są za wysokie, więc R. niestety też się nie wspina i staje. Przy naszym stoliku mała może się bawić, ale na stojąco.

Edytowane przez Maciejka__
Czas edycji: 2013-11-23 o 00:20
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 08:42   #1565
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hejka

śpicie?
my spaliśmy niemal do 8, ale nocka nadal nie bardzo, Camilla nic nie dała, Lilka ma zegarek w pupce i chwilę po 2 zaczyna koncert

my mamy krzesełko, które było różowe, Małż je przestylizował na biało, Lilka na nim na szczęście nie staje, a stolik jeszcze musimy przygotować, na razie nie widzę potrzeby

Maciejko- mój śpiworek chyba nie był brudny, chciałam go po prostu odświeżyć po siedzeniu w worku, ale nie przewidziałam tego zapaszku
Mandi-super wieści buziaki dla Was

miłego dnia
__________________
Nasza CaLileczka

Edytowane przez karolka110
Czas edycji: 2013-11-23 o 08:44
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 08:51   #1566
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej
Nie spimy od 6:00.
Na razie nie mamy krzeselka ale B staje na nocniczko krzeselku z fp wiec na krzeselku zwyklym na pewno by stawala. Nie podobaja mi sie te mamuty i szukam czegos ladniejszego.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 09:03   #1567
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hello
Noc za nami nie najgorsza, ale i tak ziew


Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Uuuu no to zgadnijcie co właśnie zrobiłam...

Zamówiłam książeczki dla młodej
no i pięknie

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
:
Poczytaj mi mamo ma zwykłe kartki, prawda?
zwykłe, cała ta seria ma zwykłe kartki, ale myślę (podkreślam jednak, że wnioski wysnuwam wyłącznie na podstawie zachowania własnego dziecka), że tu już powoli ten wiek, kiedy maluchy przestają robić sieczkę ze zwykłej książki. My mamy teraz na topie kilka zwykłych i są traktowane tak, jak kartonowe, czyli mała niczego nie gniecie, nie drze, nie wyrywa.
W serii "Poczytaj mi, mamo" widzę natomiast nieco inny mankament - te książki są po prostu dość ciężkie (w końcu to około 300 stron w twardej oprawie).
Ale jeśli Fabiś silny (a silny, z tego co wiem), to pewnie sobie poradzi

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ma może któraś/widziała na żywo to: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50178411/
jeśli tak, to jak z jakością? Bo cena nie najgorsza
gdzieś je widziałam, ale zabij - nie wiem, gdzie.
Były niestety dość rozchwiane, zdezelowane.
Zresztą sami kiedyś mieliśmy (w poprzednim mieszkaniu - całym urządzonym prowizorycznie ) stół i krzesła w tym stylu. O ile stół trzymał się całkiem-całkiem, o tyle krzesła niestety chwiały się na wszystkie strony
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 09:18   #1568
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Dzięki dziewczyny za info na temat krzesełek i stolika, już wiem, też po rozmowie z innymi dzieciatymi koleżankami, że muszą być plastikowe, również z tego względu, że łatwiej je się czyści. Ale kwestia bezpieczeństwa, którą poruszyłaś Maciejko też jest ważna
no właśnie te mamuty są chyba dość wysokie U nas w przychodni mają jakiś zestaw, który byłby idealny, Lu bez problemów wdrapywała się na krzesełko i na nim siadała, stolik też miał idealną wysokość. Że też nie wpadłam na to, żeby sprawdzić skąd to

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość

zwykłe, cała ta seria ma zwykłe kartki, ale myślę (podkreślam jednak, że wnioski wysnuwam wyłącznie na podstawie zachowania własnego dziecka), że tu już powoli ten wiek, kiedy maluchy przestają robić sieczkę ze zwykłej książki. My mamy teraz na topie kilka zwykłych i są traktowane tak, jak kartonowe, czyli mała niczego nie gniecie, nie drze, nie wyrywa.
nooo Lu niestety potrafi jeszcze i kartonowe książeczki niszczyć. Już nie tak jak kiedyś, ale jednak. A to przejedzie paznokciem i wyryje szramę, a to zdarzy się jej czasem jeszcze gryźć (zęby...), a poza tym uwielbia drzeć i miąć kartki papierowe, więc nie ryzykuje dawania jej do ręki książeczek niekartonowych
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 09:33   #1569
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Heeeej

U nas tez ostatnio nocki kiepskie wiec łącze sie w bolu tak jak pierwsza polowe nocy przesypia bez problemu to w drugiej połowie zaczynają się cyrki dzisiaj obudzila sie o 3.30 oczy otwarte na szerz i piszczy.. wstalam wzielam do łóżka polezala chwile o usnela odlozylam ja do siebie ale później jeszcze dwa razy wstawalam w sumie pospalysmy do prawie 8 ale te wstawanie mnie wykonczy trwa to juz z dwa trzy tygodnie nie wiem gdzie szukać przyczyny zabki w sumie niby tak ale na razie chyba nic się nie dzieje konkretnie ogrzewanie? Kurde no nie wiem.

Co do książeczek to u nas mala tez lubi ale w dalszym ciągu bardzo je niszczy.

Po za tym nic ciekawego dzisiaj mamy mala imprezke wiec lece na miasto i na zakupy miłego weekendu dziewczyny!
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 09:40   #1570
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
Heeeej

U nas tez ostatnio nocki kiepskie wiec łącze sie w bolu tak jak pierwsza polowe nocy przesypia bez problemu to w drugiej połowie zaczynają się cyrki dzisiaj obudzila sie o 3.30 oczy otwarte na szerz i piszczy.. wstalam wzielam do łóżka polezala chwile o usnela odlozylam ja do siebie ale później jeszcze dwa razy wstawalam w sumie pospalysmy do prawie 8 ale te wstawanie mnie wykonczy trwa to juz z dwa trzy tygodnie nie wiem gdzie szukać przyczyny zabki w sumie niby tak ale na razie chyba nic się nie dzieje konkretnie ogrzewanie? Kurde no nie wiem.
u nas jest tak samo od dawna, bardzo dawna i moim zdaniem to ani ząbki, ani żadne dolegliwości bólowe ale to, że mamy już kumate dzieci. Budzą się, orientują, że są same, do tego może dochodzić lęk przed ciemnością, który już w tym wieku może występować, więc po swojemu wołają rodziców... Takie mam wnioski po obserwacji Lu, jak się nic nie dzieje z rzadka prześpi całą noc, ale generalnie 1-2 pobudki to standard. Jeśli dochodzą do tego zęby czy coś tam innego ją męczy, to wtedy zaczyna się płakanie i rzucanie się też u nas na łóżku i problemy z zaśnięciem nawet przy nas


O najchętniej to bym Lu coś w tym stylu kupiła:
http://allegro.pl/wiola-piekne-solid...707842666.html
ale nie wiem jak blat z płyty MDF się sprawdzi w praktyce
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2013-11-23 o 09:52
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 10:26   #1571
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Ale nam przymrozilo w nocy zima tuż tuż

Dzisiejsza noc super, młody jak sie budził to nawet cycka nie chciał, tylko włożył smoczek do buzi i dalej spał oby tak dalej

Agunia fajny ten zestaw co pokazalas, choc cena tez niezła

Karmelku bardzo podoba mi sie ten wózek gdybym miała córeczkę to bym sobie, a raczej jej kupiła taki
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."

Edytowane przez ewka5891
Czas edycji: 2013-11-23 o 10:29
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 10:31   #1572
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Aga Jas bez problemu siada na krzeselko mamut, sle Lu jest mniejsza wiec faktycznie moze miec problem teraz.


Mandi jak Amelka? Z ciekawosci na czym Ona spi? Lozko czy dali lozeczko dla dziecka?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 10:55   #1573
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Na dworzu jest w okolicy 2 stopni a przed chwila był u mnie listonosz w krótkich spodenkach i koszulce z krótkim rekawem
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:02   #1574
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Moja mała bez problemu wchodzi na mamuta i siedzi na nim oglądając coś. Moim zdaniem nie ma co kupować mniejszych krzesełek bo i tak nasze pociechy szybko z nich wyrosną.
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:15   #1575
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Moja mała bez problemu wchodzi na mamuta i siedzi na nim oglądając coś. Moim zdaniem nie ma co kupować mniejszych krzesełek bo i tak nasze pociechy szybko z nich wyrosną.
tylko pamiętaj, że Lu to mikrusek i to muszę też wziąć pod uwagę. Chociaż akurat moja akrobatka z wdrapywaniem się na różne rzeczy nie ma większych problemów.
Znalazłam jakiś zestaw podobny do mamuta (chyba jakaś podróba ogólnie), ale krzesełka ma trochę niższe plus blat można odwrócić i na drugiej stronie można układać klocki Lego. I tak siedzę i myślę co by tu...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:29   #1576
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Dep dzięki Właśnie myślę czy brać to poczytaj mi mamo, czy coś innego. Fabi nie niszczy zwykłych stron, więc wszystkie książeczki ma na stoliku nocnym. Te z baśniami (grube) też i nie ma problemów z ich noszeniem.

U mnie niestety brak miejsca na krzesełko i stolik Te plastikowe z Ikei nie podobają mi się Za to u K stoi rozkręcone drewniane krzesełko (ze stolikiem) i bardzo przydaje się w nim podparcie na rączki, przynajmniej mam świadomość, że nie spadnie na bok przy tym jego wierceniu.
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:29   #1577
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej
Wszystko wskazuje na to mała dzisiaj wyjdzie ze szpitala. Jeszcze ma mieć badanie moczu i krwi. Myślę że to będzie w normie i będziemy mogły wracać. Nie chciałabym kolejnej nocy w szpitali spędzić....

Phdwao dla dzieci są lozeczka, takie jak normalne lozeczka tyle, że metalowe. U nas w szpitali akurat stare, obdrapane i brzydkie.

Dzisiaj jedna z babek powiedziała mi, że do szpitala nie należy zabierać za duzo rzeczy bo potem zabiera się bakterie do domu. No i ok, rozumiem. Tylko niech ten dziadowski szpital zaoferuje również coś rodzicom do spania. Wtedy nie trzeba nosić poduszek, kocy i nie wiadomo czego tam jeszcze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:33   #1578
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej
Wszystko wskazuje na to mała dzisiaj wyjdzie ze szpitala. Jeszcze ma mieć badanie moczu i krwi. Myślę że to będzie w normie i będziemy mogły wracać. Nie chciałabym kolejnej nocy w szpitali spędzić....

Phdwao dla dzieci są lozeczka, takie jak normalne lozeczka tyle, że metalowe. U nas w szpitali akurat stare, obdrapane i brzydkie.

Dzisiaj jedna z babek powiedziała mi, że do szpitala nie należy zabierać za duzo rzeczy bo potem zabiera się bakterie do domu. No i ok, rozumiem. Tylko niech ten dziadowski szpital zaoferuje również coś rodzicom do spania. Wtedy nie trzeba nosić poduszek, kocy i nie wiadomo czego tam jeszcze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to trzymam za wyniki badań

heh, no tak, śpij na krześle i najlepiej nic nie przynoś, bo bakterie do domu przyniesiesz :/ brak słów
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:43   #1579
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Moja mała bez problemu wchodzi na mamuta i siedzi na nim oglądając coś. Moim zdaniem nie ma co kupować mniejszych krzesełek bo i tak nasze pociechy szybko z nich wyrosną.
Ja rozważam kupienie jednego niższego, ale może wystarczy kupić podest? Młoda siada i wchodzi na karton o wysokości tych sprzedawanych obok nocników. Chyba jej taki kupię.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 11:45   #1580
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Mandi, moja kolezanka byla z dzieckiem w szpitalu przez 3 tyg i dostala za 14 zl dziennie taki lezak ogrodowy do spania ktory sie nie rozkladal na plasko. Warunki tragiczne. Dlaczego tak jest w polskich panstwowych szpitalach?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:52   #1581
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Agunia moja też do dużych nie należy. Aktualnie nosi rozmiar 74, czasem 80 ale tylko niektóre ubranka ma w tym rozmiarze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:56   #1582
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Agunia moja też do dużych nie należy. Aktualnie nosi rozmiar 74, czasem 80 ale tylko niektóre ubranka ma w tym rozmiarze.
serio? kurcze, a mi się wydawało, że Twoja córa jest duża, nie wiem czemu Lu też nosi rozmiar 74 albo 80. Zresztą z tymi rozmiarówkami to jest i tak pokręcone, bo niektóre 74 są za małe, inne w sam raz, a jeszcze inne za duże 80 też, albo dobre, albo workowate
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2013-11-23 o 11:57
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:07   #1583
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej, melduje się ze szpitala
Niestety mała ma nieprawidłowe wyniki wieć koczujemy tutaj dalej.

Pumcia też się zastanawiam dlaczego u nas ogólnie są takie fatalne warunki w szpitalach. Pewnie jakby rodzicowi przysługiwało łóżko to pobyt w szpitalu byłby bardziej do zniesienia.
Lezak za 14 zl? Nieźle. Widocznie coś lepszego niż moje krzesło za 7

Mała nauczyła się nowego słowa. Julia.
Na sali mamy dziewczynke 2,5 letnia. Gadula niesamowita. I co rusz powtarza mamo/tato kocham cie
Natomiast moja corcia od razu podlapala jej imię.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:11   #1584
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej, melduje się ze szpitala
Niestety mała ma nieprawidłowe wyniki wieć koczujemy tutaj dalej.

Pumcia też się zastanawiam dlaczego u nas ogólnie są takie fatalne warunki w szpitalach. Pewnie jakby rodzicowi przysługiwało łóżko to pobyt w szpitalu byłby bardziej do zniesienia.
Lezak za 14 zl? Nieźle. Widocznie coś lepszego niż moje krzesło za 7

Mała nauczyła się nowego słowa. Julia.
Na sali mamy dziewczynke 2,5 letnia. Gadula niesamowita. I co rusz powtarza mamo/tato kocham cie
Natomiast moja corcia od razu podlapala jej imię.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jej Mandi myslałam, że wy już w domku nawet nie pytam jak Ty sie czujesz po tych nockach na krześlea powiedz mąż nie może Cie zmienić na noc?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:56   #1585
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej, melduje się ze szpitala
Niestety mała ma nieprawidłowe wyniki wieć koczujemy tutaj dalej.
Skoro wyniki nadal są złe, to dobrze, że trafiła do szpitala. Oby do jutra były dobre.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 18:31   #1586
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Mandi przykro mi ale w sumie to dla waszego dobra. Buziaki dla was i szybkiego powrotu do zdrowia dla małej
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:17   #1587
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hello
Mandi trzymam kciuki żeby jutro udało Wam się wyjść. Co z tymi wynikami? Jeszcze jest jakieś odwodnienie?


A ja siedzę z małą sama w domu, TZ wyszedł, można powiedzieć, że służbowo, na służbowego drinka
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:41   #1588
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej!
Wróciliśmy ze studenckich wojaży Fajnie było, mam sentyment do tego miasta. Martynka bardzo się ucieszyła, jak po nią przyjechaliśmy! Pierwszy raz! Do teraz jestem w szoku. Dostała stoliczek z Ikei, niestety różowy, bo niebieskie wyprzedane. No i kupiliśmy w imieniu wuja puzzle Djeco. Mają super produkty.

Mandi, szkoda, że jeszcze zdrówko nie pozwala Wam wyjść
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 20:43   #1589
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Mandi a co z wynikami nie tak? Boziu wspolczuje tego koczowania
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 21:01   #1590
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Mandi obyście szybko wyszły, niech Amelka zdrowieje

Ja to się dziwię dziecku sąsiadów. Śpi im ta mała. Tylko oni tak głośno słuchają tv, że ja - piętro niżej - słyszę co mają włączone teraz...

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Jutro idę na sesję Mam zrobić zdjęcia drużynie siatkarskiej

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Uwaga, zmieniam avek
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 06:40:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.