Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-26, 08:25   #1051
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

U mnie doradzały i wyciągały niezmacany produkt z szuflad i takie tam... taka nowość bo tak to zawsze były z 4 panie na całą drogerie i każda gdzieś coś wykładała a tutaj 3 przy szafach stały
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 08:30   #1052
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
U mnie doradzały i wyciągały niezmacany produkt z szuflad i takie tam... taka nowość bo tak to zawsze były z 4 panie na całą drogerie i każda gdzieś coś wykładała a tutaj 3 przy szafach stały
No i fajnie, bo u mnie byly kobietki, ktore konpletnie nie ogarnialy tematu makijazu, a chcialy skorzystac z promocji i kupic np podklad, wiec takie doradztwo jak najbardziej wskazane
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 08:42   #1053
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
No i fajnie, bo u mnie byly kobietki, ktore konpletnie nie ogarnialy tematu makijazu, a chcialy skorzystac z promocji i kupic np podklad, wiec takie doradztwo jak najbardziej wskazane
heh u mnie w hebe dziewczyna mnie się pytała o baby lips, czy dają jakiś kolor, co to, a czy fajne, a czy ma zapach także douczyłam pracownicę a przy kasie dowiedziałam się po raz kolejny, że makijaż wykonują, dzienny, wieczorowy itd. (wieczorowy chyba 25zł), ale powiedziałam Pani, że ja wścieklizny dostaję jak ktoś mnie po twarzy dotyka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:30   #1054
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

dziewczyny mam problem nie mogę dodawać zdjęć do posta, po prostu nie ładuje mi ich - co jest nie tak? jak temu zaradzić.. pomocy
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:37   #1055
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem nie mogę dodawać zdjęć do posta, po prostu nie ładuje mi ich - co jest nie tak? jak temu zaradzić.. pomocy
Może blogger ma chwilową awarię?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:37   #1056
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cześć
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie w hebe dziewczyna mnie się pytała o baby lips, czy dają jakiś kolor, co to, a czy fajne, a czy ma zapach także douczyłam pracownicę a przy kasie dowiedziałam się po raz kolejny, że makijaż wykonują, dzienny, wieczorowy itd. (wieczorowy chyba 25zł), ale powiedziałam Pani, że ja wścieklizny dostaję jak ktoś mnie po twarzy dotyka
Masakra ale w sumie ja też nie za bardzo lubię jak mnie ktoś dotyka po twarzy, jak mnie kumpela malowała na ślub to mi ciągle powieki drżały

W moim rodzinnym mieście w rossie jest katastrofa, brak towarów takie małe miasto i braki no i nic mi kumpela nie kupiła
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:39   #1057
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Może blogger ma chwilową awarię?
Błąd przesyłania. Plik odrzucony przez serwis.

a tyle co jedno zdjęcie wrzuciłam, kolejnego się już nie da...

A gdzie się sprawdza ile ma się zajętego miejsca w zdjęciach? Może to ten błąd u mnie jest? Nigdy nie sprawdzałam tego
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 09:44   #1058
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Błąd przesyłania. Plik odrzucony przez serwis.

a tyle co jedno zdjęcie wrzuciłam, kolejnego się już nie da...

A gdzie się sprawdza ile ma się zajętego miejsca w zdjęciach? Może to ten błąd u mnie jest? Nigdy nie sprawdzałam tego
To może wrzuć zdj na coś innego i potem na bloggera spróbuj wrzucić z adresu url ?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:47   #1059
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie w hebe dziewczyna mnie się pytała o baby lips, czy dają jakiś kolor, co to, a czy fajne, a czy ma zapach także douczyłam pracownicę a przy kasie dowiedziałam się po raz kolejny, że makijaż wykonują, dzienny, wieczorowy itd. (wieczorowy chyba 25zł), ale powiedziałam Pani, że ja wścieklizny dostaję jak ktoś mnie po twarzy dotyka
Super okazja! Makijaż wykonany wymacanymi testerami

Eh, znowu dziś zaspałam... Zna ktoś jakiś magiczny sposób, żeby z sowy zmienić się w skowronka? Naprawdę wolałabym wstawać o 6 rano i mieć sporo dnia przed sobą niż wszystko na ostatnią chwilę robić, a potem nie spać do 2 w nocy...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:53   #1060
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem nie mogę dodawać zdjęć do posta, po prostu nie ładuje mi ich - co jest nie tak? jak temu zaradzić.. pomocy
może są za dużo - zmniejsz je (najprościej w paintcie :P otwerasz zdjęcie w paint, wchodzisz w obraz ----> rozciągnij/pochyl i gdzie masz rozciąganie jest w pionie 100% i w poziomie 100% no i wpisujesz np. 50% i 50% - wtedy zdjęcie pomniejszone będzie o połowę i zachowa kształt )
Poza tym może komuś jeszcze się przyda ta informacja, bo ja dopiero niedawno dowiedziałam się o takiej możliwości,a wcześniej zawsze kombinowałam w różnych programach

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Super okazja! Makijaż wykonany wymacanymi testerami

Eh, znowu dziś zaspałam... Zna ktoś jakiś magiczny sposób, żeby z sowy zmienić się w skowronka? Naprawdę wolałabym wstawać o 6 rano i mieć sporo dnia przed sobą niż wszystko na ostatnią chwilę robić, a potem nie spać do 2 w nocy...
Po prostu wstawać o 6 rano kilka dni i się przestawisz
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:54   #1061
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
może są za dużo - zmniejsz je (najprościej w paintcie :P otwerasz zdjęcie w paint, wchodzisz w obraz ----> rozciągnij/pochyl i gdzie masz rozciąganie jest w pionie 100% i w poziomie 100% no i wpisujesz np. 50% i 50% - wtedy zdjęcie pomniejszone będzie o połowę i zachowa kształt )
Poza tym może komuś jeszcze się przyda ta informacja, bo ja dopiero niedawno dowiedziałam się o takiej możliwości,a wcześniej zawsze kombinowałam w różnych programach
ponad 2 lata prowadzę bloga i zawsze są właściwej wielkości, bo je zmniejszam i to nie w paincie więc to nie o to chodzi.. ale dzieki za radę

Możecie sprawdzić czy u Was nie ma tego problemu - podczas edycji posta, możecie bez problemu wstawiać zdjęcia? Może to blogger coś knoci.. Mam taką nadzieję.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 10:01   #1062
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wow!:d


Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
powodzenia przy rozplataniu
Dam radę krócej się rozplata niż plecie warkoczyki :p

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
o mamusiu, a kto plótł?
Sama sobie plotłam

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie uplotłabym, poddałabym się w połowie
Nie było tak źle, nie robiłam na całej głowie z syntetykami, więc aż tak bardzo męczące to nie było

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
właśnie widziałam mnie by głowa bolała
Nie przesadziłam z ilością warkoczyków, więc głowa nie boli Kiedyś z syntetykami zrobiłam ok. 80 warkoczy, wtedy głowa już boli, a związane gumką ciągną głowę do tyłu i ciągle trzeba ją podtrzymywać to już było męczące, więc taką ilość warkoczy sobie odpuściłam

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
stuknęło mi 300 tys. wyświetleń (nie zdążyłam uwiecznić )
Gratulacje !

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
a ja nie mogę spać ;( buuuu... i co chwilę zabierają prąd u nas
Też miałam problemy ze snem tej nocy od 2:00 już mi się spać nie chciało

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
U mnie w Rossmannie takze babeczki doradzaly
Po tym jak dowiedziałam się jak wygląda doradzanie w drogeriach, wolę żeby nikt mi nie doradzał

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie w hebe dziewczyna mnie się pytała o baby lips, czy dają jakiś kolor, co to, a czy fajne, a czy ma zapach także douczyłam pracownicę a przy kasie dowiedziałam się po raz kolejny, że makijaż wykonują, dzienny, wieczorowy itd. (wieczorowy chyba 25zł), ale powiedziałam Pani, że ja wścieklizny dostaję jak ktoś mnie po twarzy dotyka
Mam tak samo, w życiu nie oddam swojej twarzy na tworzenie makijażu nikomu innemu jak sobie

Byłam na pokazie makijaż (przynajmniej tak to się ładnie nazywało), umówione kobitki przychodziły na makijaż do drogerii polskiej, ale efekt raczej średni, mnie się nie podobało (oczywiście swojej twarzy nie oddałam pod pędzle, ale popaczałam jak innych malują ).

Iiii nie zawsze osoba, która ma Cię malować wie co i jak, czasem to przypadkowy sprzedawca w drogerii, takie jest moje zdanie


Efekt warkoczyków tutaj: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 10:29   #1063
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Cześć

Masakra ale w sumie ja też nie za bardzo lubię jak mnie ktoś dotyka po twarzy, jak mnie kumpela malowała na ślub to mi ciągle powieki drżały

W moim rodzinnym mieście w rossie jest katastrofa, brak towarów takie małe miasto i braki no i nic mi kumpela nie kupiła
No, dlatego podziekowalam Pani za ta propozycje, ale te ich pędzle mnie przerazaja :p a jeszcze wszystkie Panie miały identyczny makijaż ito taki wiesz, kreska od powiek spory kawałek i takiego śmiesznego kształtu :p
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Super okazja! Makijaż wykonany wymacanymi testerami

Eh, znowu dziś zaspałam... Zna ktoś jakiś magiczny sposób, żeby z sowy zmienić się w skowronka? Naprawdę wolałabym wstawać o 6 rano i mieć sporo dnia przed sobą niż wszystko na ostatnią chwilę robić, a potem nie spać do 2 w nocy...
Zawsze możesz się skusić za jedyne 25zl na makijaż wieczorowy:p
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;43890295]
Dam radę krócej się rozplata niż plecie warkoczyki :p
Sama sobie plotłam
Nie było tak źle, nie robiłam na całej głowie z syntetykami, więc aż tak bardzo męczące to nie było
Nie przesadziłam z ilością warkoczyków, więc głowa nie boli Kiedyś z syntetykami zrobiłam ok. 80 warkoczy, wtedy głowa już boli, a związane gumką ciągną głowę do tyłu i ciągle trzeba ją podtrzymywać to już było męczące, więc taką ilość warkoczy sobie odpuściłam

Gratulacje !

Też miałam problemy ze snem tej nocy od 2:00 już mi się spać nie chciało

Po tym jak dowiedziałam się jak wygląda doradzanie w drogeriach, wolę żeby nikt mi nie doradzał

Mam tak samo, w życiu nie oddam swojej twarzy na tworzenie makijażu nikomu innemu jak sobie

Byłam na pokazie makijaż (przynajmniej tak to się ładnie nazywało), umówione kobitki przychodziły na makijaż do drogerii polskiej, ale efekt raczej średni, mnie się nie podobało (oczywiście swojej twarzy nie oddałam pod pędzle, ale popaczałam jak innych malują ).

Iiii nie zawsze osoba, która ma Cię malować wie co i jak, czasem to przypadkowy sprzedawca w drogerii, takie jest moje zdanie


Efekt warkoczyków tutaj: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater[/QUOTE]

Wątpie, ze te Panie maja jakiś kurs czy cus, chociaż wiele osób nie ma przygotowania w takim kierunku, a tworzą boskie makijaze. Może akurat by człowiek trafił na taka :p?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 10:36   #1064
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Maliniarko:
Pytałaś o płytki.

Mam:
Konad: m3, m57, m61,m64 i m65.
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...e-i-pytki.html
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...acy-konad.html

Essence:
4szt.
http://1.bp.blogspot.com/_ubkRmQuvM8...MG_7241_wm.jpg (zestaw),
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...essence-d.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 10:36   #1065
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;43890295]
Po tym jak dowiedziałam się jak wygląda doradzanie w drogeriach, wolę żeby nikt mi nie doradzał

[/QUOTE]

To zwykli sprzedawcy, jeżeli się znają na kosmetykach to hobbystycznie
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 10:46   #1066
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Ostatnio na stoisku Benefit zaczepiła mnie dziewczyna, chciala mi pokazać Rockateur. Ciapnęła mnie tym na nałożony rano makinaż a także poprawiła mi brwi. Czym prędzej pobiegłam do lazienki zmyć to z siebie. Chciała mnie jeszcze umówić na lekcję makijażu ale podziękowałam
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 10:52   #1067
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość

Możecie sprawdzić czy u Was nie ma tego problemu - podczas edycji posta, możecie bez problemu wstawiać zdjęcia? Może to blogger coś knoci.. Mam taką nadzieję.
Ja mogę, ale kiedyś też miałam ten problem.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 10:52   #1068
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Po prostu wstawać o 6 rano kilka dni i się przestawisz
o nie, u mnie to tak nie działa - jak muszę wstać to wstanę, ale jak tylko mam okazję pospać to choćbym nastawiła 15 budzików to za nic nie wstanę dopóki nie będę musiała (dlatego jak wystarcza mi 30 minut przed pracą na ogarnięcie się to wstaję nie wcześniej niż 8.30, kiedy na 9 mam do pracy )

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Ostatnio na stoisku Benefit zaczepiła mnie dziewczyna, chciala mi pokazać Rockateur. Ciapnęła mnie tym na nałożony rano makinaż a także poprawiła mi brwi. Czym prędzej pobiegłam do lazienki zmyć to z siebie. Chciała mnie jeszcze umówić na lekcję makijażu ale podziękowałam
o, czyli to nie tylko nasz lokalny problem w sephorach sprzedawczynie mają jakieś podstawowe kilka godzin szkolenia z wizażu, nie wiem jak wygląda to w innych drogeriach, ale pewnie podobnie - a potem chodzą dumnie z plakietkami 'wizażystka' czy make up artist (chociaż chyba bardziej pasowałoby wizarzystka )

Swoją drogą ostatnio też chciałam kupić Rockateur, ale jakoś tak po bliższym zmacaniu szału nie robił, mimo że chyba nie mam produktu w podobnym odcieniu...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 10:56   #1069
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Ja mogę, ale kiedyś też miałam ten problem.
Chwilowy? Czy jak sobie z tym poradziłaś?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 10:59   #1070
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Chwilowy? Czy jak sobie z tym poradziłaś?
Sam się rozwiązał. Nic nie robiłam.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:03   #1071
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ooo to sobie zapiszę i może po pracy podejdę po nią!


nie przejmuj się tą samą ikonkę masz, nazwa do skojarzenia także nie jest źle gdybyś miała dwie kompletnie inne to byłoby gorzej
mam nadzieję Do zmiany ikony się szykuję, ale specjalnie zostawiłam tę samą, żeby było łatwiej na razie.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
wyłącz weryfikację obrazkową wczoraj w komentarzu już Ci o tym pisałam
Tak widziałam, dziękuję Zapomniałam, że to się od nowa włączyło...

Edytowane przez notsunset
Czas edycji: 2013-11-26 o 11:04
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:05   #1072
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Ja mogę, ale kiedyś też miałam ten problem.
Ja wczoraj miałam taki problem, ale na szczęście jakoś szybko to minęło
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:11   #1073
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
o, czyli to nie tylko nasz lokalny problem w sephorach sprzedawczynie mają jakieś podstawowe kilka godzin szkolenia z wizażu, nie wiem jak wygląda to w innych drogeriach, ale pewnie podobnie - a potem chodzą dumnie z plakietkami 'wizażystka' czy make up artist (chociaż chyba bardziej pasowałoby wizarzystka )
No niestety w Krakowie tak samo... Zabija mnie to, jak te Panie (oczywiście nie wszystkie, czasem są genialne laski) próbują mi coś wmówić, a jak jeszcze wyglądam na mało zorientowaną to już w ogóle potrafią zaszaleć. Najczęściej wychodzi to przy podkładach (których testowałam ogrom) a jestem bladziochem extra. Próbują mi wmówić, że jakiś podkład o 2 tony za ciemny stopi się magicznie ze skórą...
Wczoraj poprosiłam Panią o znalezienie podkładu tak jasnego jak Armani. Pani kapnęła troszkę na dłoń i poszła szukać. Przyszła z ciemniejszym,dużo bardziej żółtym i stwierdziła, że jest idealny. Patrzyłam z niedowierzaniem, czy jestem ślepa przypadkiem???
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:18   #1074
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Możecie sprawdzić czy u Was nie ma tego problemu - podczas edycji posta, możecie bez problemu wstawiać zdjęcia? Może to blogger coś knoci.. Mam taką nadzieję.
U mnie normalnie zdjęcia wchodzą.

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;43890295]
Sama sobie plotłam



Efekt warkoczyków tutaj: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater[/QUOTE]

Wow, podziwiam, że ręce Ci nie odpadły. Mi bardzo szybko drętwieją jak dłuższą chwile potrzymam w górze.
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:44   #1075
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
No, dlatego podziekowalam Pani za ta propozycje, ale te ich pędzle mnie przerazaja :p a jeszcze wszystkie Panie miały identyczny makijaż ito taki wiesz, kreska od powiek spory kawałek i takiego śmiesznego kształtu :p
wiem wiem, one często tak mają chyba wszędzie xD już wolę się sama pomiziać pędzlem, który jest dezynfekowany odpowiednio
Cytat:
Napisane przez Alex_07 Pokaż wiadomość
Wow, podziwiam, że ręce Ci nie odpadły. Mi bardzo szybko drętwieją jak dłuższą chwile potrzymam w górze.
mi też ręce by odpadły prędzej jajo bym zniosła

Pytałam wczoraj ale chyba nikt nie zauważył mojego pytania

Co jest ważne przy doborze lampy pierścieniowej ? help !
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:53   #1076
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
wiem wiem, one często tak mają chyba wszędzie xD już wolę się sama pomiziać pędzlem, który jest dezynfekowany odpowiednio


mi też ręce by odpadły prędzej jajo bym zniosła

Pytałam wczoraj ale chyba nikt nie zauważył mojego pytania

Co jest ważne przy doborze lampy pierścieniowej ? help !
Podpinam sie nieśmiało pod pytanie, dodatkowo jeśli macie te lampy napiszcie jakie i czy jesteście z nich zadowolone Noszę sie z zamiarem kupna obiektywu portretowego, i od razu wziełabym też lampę
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:57   #1077
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Ja zdecydowanie bardziej wolę umalować się sama, jak widzę akcje wizażowe na jakimś stoisku to gęsiej skórki dostaje -trzydzieści ileś klientek w kolejce,cały czas te same nie dezynfekowane pędzle w użyciu. A już szczytem jest nakładanie błyszczyku,pomadki tradycyjnie, a nie przy użyciu pędzelka. A potem ktoś się dziwi,że np. wyskoczyła mu opryszczka
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 12:16   #1078
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie bardziej wolę umalować się sama, jak widzę akcje wizażowe na jakimś stoisku to gęsiej skórki dostaje -trzydzieści ileś klientek w kolejce,cały czas te same nie dezynfekowane pędzle w użyciu. A już szczytem jest nakładanie błyszczyku,pomadki tradycyjnie, a nie przy użyciu pędzelka. A potem ktoś się dziwi,że np. wyskoczyła mu opryszczka
Dokładnie ! A jeszcze się okazuje, że te wszystkie osoby dostają taki sam makijaż :P

Mi kiedyś, na nieszczęście, udało się brać udział w takim malowaniu, jakoś pod koniec gimnazjum... makijaż mi babka zrobiła taki, jak mają czasami stare baby na targowisku - zielony cień na całej powiece, aż pod brwi do tego czarna kredka wszędzie wokół oka i wściekły róż na ustach... jak jej powiedziałam, że chyba coś się jej pomyliło, to jeszcze się kłóciła, że ta zieleń tak pieknie wydobywa kolor moich oczu
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 12:53   #1079
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Wątpie, ze te Panie maja jakiś kurs czy cus, chociaż wiele osób nie ma przygotowania w takim kierunku, a tworzą boskie makijaze. Może akurat by człowiek trafił na taka :p?
Z własnego doświadczenia wiem, że kierowniczka pyta się sprzedwczyń, czy któraś ma ochotę malować na "pokazie makijaży", bo robią taki dzień i ktoś MUSI malować doświadczenie i zainteresowanie wizażem jest nieistotne

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
To zwykli sprzedawcy, jeżeli się znają na kosmetykach to hobbystycznie
Taaa i mają za zadanie zadbać o to by odpowiednia suma znalazła się w koszyku, czyli sprzedawać kosmetyki z jak najwyższej półki cenowej, nieistotne jest czy są tańsze odpowiedniki, które mogą być nawet lepsze

Cytat:
Napisane przez Alex_07 Pokaż wiadomość
Wow, podziwiam, że ręce Ci nie odpadły. Mi bardzo szybko drętwieją jak dłuższą chwile potrzymam w górze.
Nie było źle w ogóle mnie ręce nie bolały, aż się zdziwiłam, bo myślałam, że z wprawy wyszłam

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie bardziej wolę umalować się sama, jak widzę akcje wizażowe na jakimś stoisku to gęsiej skórki dostaje -trzydzieści ileś klientek w kolejce,cały czas te same nie dezynfekowane pędzle w użyciu. A już szczytem jest nakładanie błyszczyku,pomadki tradycyjnie, a nie przy użyciu pędzelka. A potem ktoś się dziwi,że np. wyskoczyła mu opryszczka
Dokładnie, tak samo nakładanie podkładu tą samą gąbką nie zdezynfekowaną wszystkim klientką

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Dokładnie ! A jeszcze się okazuje, że te wszystkie osoby dostają taki sam makijaż :P

Mi kiedyś, na nieszczęście, udało się brać udział w takim malowaniu, jakoś pod koniec gimnazjum... makijaż mi babka zrobiła taki, jak mają czasami stare baby na targowisku - zielony cień na całej powiece, aż pod brwi do tego czarna kredka wszędzie wokół oka i wściekły róż na ustach... jak jej powiedziałam, że chyba coś się jej pomyliło, to jeszcze się kłóciła, że ta zieleń tak pieknie wydobywa kolor moich oczu
Współczuję.


Czasem mam wrażenie, że przedstawicielki firm, które mają malować są jeszcze gorsze, bo za wszelką cenę wkręcają wszystkim te same kosmetyki, twierdząc, że są najlepsze i jeden podkład pasuje wszystkim
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 12:54   #1080
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Mój fanpage już działa
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 20:21:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.