Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 16:16   #2641
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Nie znalazłam jeszcze balsamu,który by mocno nawilżył mi skórę...
Nigdy nie robiłam choć parę razy się przymierzałam
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 16:27   #2642
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Całkiem nieźle u mnie radzi sobie TEN i zapach

Ja dziś spróbuję ukręcić zdzieraka
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 16:30   #2643
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Oo nie widziałam takich balsamów u mnie,ciekawy się wydaje
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 16:37   #2644
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Swój w Naturze kupiłam w Rossie nie szukałam, ale wydaje mi się, że można na pewno go znaleźć w małych drogeriach czy supermarketach. Jak zauważysz gdzieś to polecam
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.

Edytowane przez Blondyna66
Czas edycji: 2013-11-27 o 16:40
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 17:47   #2645
Esmerald
Raczkowanie
 
Avatar Esmerald
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 256
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Kupiłam dziś olejek Alterry
Esmerald jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 18:39   #2646
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Hej

Właśnie się pakuję, bo przeprowadzamy się z TŻ i znajduję moje włosy wszędzie
A nie powiem, żeby wypadały jakoś strasznie, raczej normalnie już teraz.
Ale są długie więc pewnie dlatego tak je wszędzie widać
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:16   #2647
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 811
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Swój w Naturze kupiłam w Rossie nie szukałam, ale wydaje mi się, że można na pewno go znaleźć w małych drogeriach czy supermarketach. Jak zauważysz gdzieś to polecam


---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Ines 90: oo, to widzę że to nie moja paranoja, tylko prawda nie wiem, dlaczego tak się dzieje ale w sumie jestem za to wdzięczna mam teraz prawie kręcone włosy prawie, bo po umyciu są idealne a później jakoś tracą wolę skrętu

Smerfetka22: też żałuję czytałam o nim, to nikt nie wspominał o tym ohydnym zapachu laski piszą, że sesa śmierdzi, amla śmierdzi a dla mnie to przyjemne/neutralne zapachy a palmowy no kupa, po prostu kupa i nie mogę go znieść, też pewnie pójdzie do kosza albo dam komuś mniej wrażliwemu na zapachy, bo jednak szkoda mi wyrzucać...
A czy zapach sesy i amli zostaje na włosach?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Umyłam wczoraj włosy tym szamponem z Schaumy rozcieńczonym z woda i dodatkowo delikatnie umyłam końcówki bo się strączkowały. Włosy mam faktycznie lepiej nawilżone i końcówki wyglądają lepiej.
To chyba zasługa, któregoś ze składników- keratyny, kolagenu, albo oleju jojoba. Może w takim razie poszukać takich składników w jakichś odżywkach/maskach? Bo jako szampon to dalej mam wątpliwości, czy jest dobry na skórę głowy.
Kto wie, potestujesz i zobaczysz.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Dobrze napiszę koniecznie.Wogóle to zakupiłam fioletowy szampon z Rossmana celem rozjaśnienia odrostu. Ciekawe czy mi się to uda i czy będzie jakiś efekt.



My na koleżnakę Edytę-mówimy Edward lub Edek-"Edyta" jakoś do niej nie pasuje


Dziewczyny wiecie co dziwna sprawa-po myciu moje włosy są beznadziejne, wygladają na suche, sianowate, a na drugi dzień są super:wygładzone, błyszczące, miękkie
O co kaman???
Po prostu włoski nie są niskoporowate, więc reaguja tak na szampon. Ja na drugi dzień przy nasadzie mam tłuste, ale za to pozostała część włosów jest w lepszej kondycji. Aż byłam zdziwiona, bo nawet końcówki przestały się wywijać.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam jeszcze balsamu,który by mocno nawilżył mi skórę...
Nigdy nie robiłam choć parę razy się przymierzałam
A ja tak, znam ich kilka.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 19:33   #2648
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość

A czy zapach sesy i amli zostaje na włosach?
Sesy na pewno nie, Amli jeszcze nie stosowałam (przy czym Sesę walę tylko na skórę głowy, bo szkoda mi na włosy, jednak mała ta butelka).
Na włosy daję Babydream i nie czuć go po zmyciu, tylko ja myję i daję jeszcze odżywkę/maskę. Ogólnie NIC nie czuję na swoich włosach
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:43   #2649
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam jeszcze balsamu,który by mocno nawilżył mi skórę...
Nigdy nie robiłam choć parę razy się przymierzałam
a próbowałaś balsamu Isany z mocznikiem 10%? Przy mojej chorej niestety i przez to wysuszonej skórze daje radę, ale wiadomo... używany systematycznie.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:40   #2650
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Ja użyłam sese na skalp jakies 4-5razy i już nie mam połowy

a co do balsamów do ciała to nic mi tak niesamowicie nie nawilża i nie wygładza jak to masło https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pistacji.html, nie ma wysokich ocen na KWC ale dla mnie jest super, zapach utrzymuje się na skórze, efekt nawilżenia również!
jutro zrobię sobie włosowe SPA


również jutro organizuje andrzejki w szkole dzieciom, muszę być przebrana za wróżkę a jak wrócę to mam zamiar kończyć pracę lic. jeszcze jakieś 10stron i koniec
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:59   #2651
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Jestem po myciu włosów Barwą żurawinową i 45 min. z maską Alterra granat i aloes na głowie. Trochę się obawiałam tego alkoholu, ale włoski są taakie mięciutkie po niej W skalp wtarłam wodę brzozową, a końcówki zabezpieczyłam olejkiem.

Cudowne uczucie, musiałam się podzielić
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 07:04   #2652
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Wydajność super, dla mojej skóry na ciele była trochę za słaba, mam ją suchą i rzadko coś ją na prawdę nawilży
Odkąd zaczęłam systematycznie po każdej kąpieli stosować oliwkę, nie wiem co to przesuszona skóra. Czasami po oliwce, już na suche ciało nakładam balsam i wtedy to już jest totalne szaleństwo
Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Całkiem nieźle u mnie radzi sobie TEN i zapach

Ja dziś spróbuję ukręcić zdzieraka
A moja koleżanka w pracy zdzieraka kawowego robi tak:
Wybiera fusy z ekspresu do kawy, zalewa niewielką ilością wody(tak, żeby miały konsystencję papk), dodaje trochę żelu pod prysznic i odstawia na całą noc. Rano z tej kawy wytrąca się taki olejek, jeszcze raz wszystko miesza i peelieguje, peelinguje.. Taka porcja starcza jej na cały tydzień.
Sama też muszę spróbować tego sposobu.

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------


A czy zapach sesy i amli zostaje na włosach?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------


Kto wie, potestujesz i zobaczysz.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------


Po prostu włoski nie są niskoporowate, więc reaguja tak na szampon. Ja na drugi dzień przy nasadzie mam tłuste, ale za to pozostała część włosów jest w lepszej kondycji. Aż byłam zdziwiona, bo nawet końcówki przestały się wywijać.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


A ja tak, znam ich kilka.
Ja sesę trochę czułam na włosach, ale to był bardzo delikatny i przyjemny zapach.
Wobec tego jaki szampon byś poleciła?? Ja mam przyklap, bo nie farbuję włosów od 4 miesięcy, więc odrosty wiadomo jak wyglądają. Gdzieś przeczytałam, że dopiero po osiągnięciu ok 11cm odrostu, włosy przestają wyglądać jak tłuste i tego się trzymam jak narazie.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:04   #2653
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

hejka

ostatnio zaczytywałam się w blogu Anwen i zrozumiałam jak mało jeszcze wiem o pielęgnacji włosów hehe
no i po przestudiowaniu akcji wcierania na jej blogu zaczęłam swoją akcję od kozieradki (przez miesiąc) a potem Jantar i mam nadzieję, że to przyśpieszy mój porost póki co boję się wcierek alkoholowych by mi nie wysuszyły skalpu. jestem pozytywnie nastawiona hehe
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 13:57   #2654
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Odkąd zaczęłam systematycznie po każdej kąpieli stosować oliwkę, nie wiem co to przesuszona skóra. Czasami po oliwce, już na suche ciało nakładam balsam i wtedy to już jest totalne szaleństwo

A moja koleżanka w pracy zdzieraka kawowego robi tak:
Wybiera fusy z ekspresu do kawy, zalewa niewielką ilością wody(tak, żeby miały konsystencję papk), dodaje trochę żelu pod prysznic i odstawia na całą noc. Rano z tej kawy wytrąca się taki olejek, jeszcze raz wszystko miesza i peelieguje, peelinguje.. Taka porcja starcza jej na cały tydzień.
Sama też muszę spróbować tego sposobu.

Po kąpieli też na mokre ciało wmasowywałam oliwkę i różnica była
Teraz Isanę będę wsmarowywać
Ciekawe z tym zdzierakiem. Musze spróbować następnym razem sposobu Twojej koleżanki. Zaintrygował mnie ten wytrącający się olejek
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 15:40   #2655
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 811
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Odkąd zaczęłam systematycznie po każdej kąpieli stosować oliwkę, nie wiem co to przesuszona skóra. Czasami po oliwce, już na suche ciało nakładam balsam i wtedy to już jest totalne szaleństwo

A moja koleżanka w pracy zdzieraka kawowego robi tak:
Wybiera fusy z ekspresu do kawy, zalewa niewielką ilością wody(tak, żeby miały konsystencję papk), dodaje trochę żelu pod prysznic i odstawia na całą noc. Rano z tej kawy wytrąca się taki olejek, jeszcze raz wszystko miesza i peelieguje, peelinguje.. Taka porcja starcza jej na cały tydzień.
Sama też muszę spróbować tego sposobu.



Ja sesę trochę czułam na włosach, ale to był bardzo delikatny i przyjemny zapach.
Wobec tego jaki szampon byś poleciła?? Ja mam przyklap, bo nie farbuję włosów od 4 miesięcy, więc odrosty wiadomo jak wyglądają. Gdzieś przeczytałam, że dopiero po osiągnięciu ok 11cm odrostu, włosy przestają wyglądać jak tłuste i tego się trzymam jak narazie.
Nie wiem, Kascysko się zapytaj. Ale myślę, że po części przy takich włosach jest to nieuniknione. Chyba, że byś się przerzuciła na mycie odżywką. Jeśli to pomoże, bo nie wiem, gdyż nie próbowałam tej metody na dłuższą metę.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 16:41   #2656
aganela8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 256
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Co fajnego kupujecie w Dniu Darmowej Dostawy?? Ja zamówiłabym jakiś naturalny nawilżający krem do twarzy dla siebie i przeciwzmarszczkowy dla mamy,jakieś niedrogie i coś do włosów też w dobrej cenie naturalnego...co polecacie?
__________________
Staraj się jak najlepiej wykorzystać każdy dzień,on już nie wróci...! 14.02.1942r-rocznica powstania Armii Krajowej!
www.pustamiska.pl (klik proszę..)
aganela8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 17:57   #2657
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka

ostatnio zaczytywałam się w blogu Anwen i zrozumiałam jak mało jeszcze wiem o pielęgnacji włosów hehe
no i po przestudiowaniu akcji wcierania na jej blogu zaczęłam swoją akcję od kozieradki (przez miesiąc) a potem Jantar i mam nadzieję, że to przyśpieszy mój porost póki co boję się wcierek alkoholowych by mi nie wysuszyły skalpu. jestem pozytywnie nastawiona hehe
masz wrażliwy skalp? Spróbuj sobie wcierki Z apteczki babuszki agafii - wersja wzmacniająca. Bardzo ładnie po niej włosy rosną
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 18:10   #2658
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
masz wrażliwy skalp? Spróbuj sobie wcierki Z apteczki babuszki agafii - wersja wzmacniająca. Bardzo ładnie po niej włosy rosną

no właśnie sporo o nim myślałam bo widziałam, że nie ma alkohol denat. wysoko ale najpierw zacznę z kosmetykami polecanymi przez Anwen
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 22:52   #2659
Oluszq
Raczkowanie
 
Avatar Oluszq
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cześć, cześć

Miałam ostatnio zrobić zdjęcie, ale nie mogę znaleźć karty od aparatu, a mam tylko jeden egzemplarz i klops a telefonem po ciemku (bo teraz to ciężko myć włosy żeby się załapać jeszcze w jasnościach) wyjdzie raczej kiepsko. No cóż, jutro zrobię generalne porządki i poszukam. Ale tak mi się wydaje, że nawet sporo urosły! U fryzjera byłam prawie 2 miesiące temu, dokładnie 6.10. Może na Mikołajki sobie sprawię znów, żeby wyrównać to paskudne cieniowanie chociaż trochę.
No i znów mnie rozłożyło choróbsko. Trzeci raz w listopadzie. Sezon jesienno-zimowy u mnie tradycyjnie, mimo łykania tranu i oleju z wiesiołka, ech.

Ale miałam napisać kilka słów o masce Planeta Organica! Więc:
Marokańska czarna maska: ma bardzo intensywny zapach, ziołowy i jak dla mnie całkiem przyjemny... do czasu. Bo jak po jakimś czasie nadal czułam go baaardzo intensywnie na włosach, to już fajnie nie było, bo męczy. Ale działa i to trzeba jej przyznać, dlatego i zapach dzielnie zniosę. Moja wysokoporowata część włosów bardzo nawilżona, wow. Niestety muszę ją jednak nakładać przed myciem (albo tylko na wysokoporach), bo nie polubiły się z nią niskoporowate partie - owszem, błyszczały jak szalone, ale tuż przy skórze aż za bardzo i sprawiały wrażenie nieco tłustych, chociaż tłuste nie były. I trochę im się klapło. Aż odwykłam od tego, że cokolwiek na moich włosach powoduje taki efekt, bo na tych dolnych krańcach po przejściach to raczej było "obciążenie? przyklap? przetłuszczone? a co to znaczy?" Wniosek jest taki, że intensywnie będę używać. Dam znać po jeszcze kilku użyciach czy coś się zmieniło w mojej ocenie A w kolejce czeka ajurwedyjska
__________________
http://thehairhospital.blogspot.com/
historia pewnych włosów
Oluszq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 10:16   #2660
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Nie wiem, Kascysko się zapytaj. Ale myślę, że po części przy takich włosach jest to nieuniknione. Chyba, że byś się przerzuciła na mycie odżywką. Jeśli to pomoże, bo nie wiem, gdyż nie próbowałam tej metody na dłuższą metę.
Odżywka też powoduje przyklap, bo już próbowałam tego sposobu. Nie weim muszę się jakoś przemęczyć

Mysia otwiera się w Warszawie, więc może ona coś poradzi
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:50   #2661
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Ja dziś zarzuciłam na włosy:

Deba z olejkami d/s
Facelle
Dipplona d/s
Hergon b/s

mam nadzieje, że nie przegłam pałki
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:24   #2662
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość

Kto wie, potestujesz i zobaczysz.
Tak, tylko zastanawiałam się, czy to jest szampon dobry składnikowo do takiego oczyszczania głowy raz na dwa tygodnie. Czy jednak to wszystko nie osiądzie na skalpie. Może lepszy jednak jest taki zwykły szampon. Z drugiej strony zwykłe szampony są z ziołami, a one przesuszają mi włosy.

Używam olei już prawie miesiąc i odżywek i masek emolientowych i włosy się trochę wygładziły, ale nie mogę uzyskać takiej ładnej sypkości. Nie są lejące, tylko jak się podniesie kosmyk, to są takie jakby poklejone ze sobą, połączone. Już nie wiem co pozmieniać.

Używam odżywek na zmianę Garnier oleo Repair, Gliss Kur Oil Nutrive, maski Biovax do włosów suchych i zniszczonych i od czasu do czasu Joanny Naturii z miodem b/s. Czasem też Mrs Potters z aloesem do OMO.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 14:42   #2663
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Oluszq Pokaż wiadomość
Ale miałam napisać kilka słów o masce Planeta Organica! Więc:
Marokańska czarna maska: ma bardzo intensywny zapach, ziołowy i jak dla mnie całkiem przyjemny... do czasu. Bo jak po jakimś czasie nadal czułam go baaardzo intensywnie na włosach, to już fajnie nie było, bo męczy. Ale działa i to trzeba jej przyznać, dlatego i zapach dzielnie zniosę. Moja wysokoporowata część włosów bardzo nawilżona, wow. Niestety muszę ją jednak nakładać przed myciem (albo tylko na wysokoporach), bo nie polubiły się z nią niskoporowate partie - owszem, błyszczały jak szalone, ale tuż przy skórze aż za bardzo i sprawiały wrażenie nieco tłustych, chociaż tłuste nie były. I trochę im się klapło. Aż odwykłam od tego, że cokolwiek na moich włosach powoduje taki efekt, bo na tych dolnych krańcach po przejściach to raczej było "obciążenie? przyklap? przetłuszczone? a co to znaczy?" Wniosek jest taki, że intensywnie będę używać. Dam znać po jeszcze kilku użyciach czy coś się zmieniło w mojej ocenie A w kolejce czeka ajurwedyjska
Lubię takie intensywne zapachy, dla mnie bajecznie pachnie balsam marokański choć czytałam że maska inaczej pachnie... Fajnie że się sprawdziła, może za blisko skóry głowy ją nałożyłaś na tych zdrowszych partiach? Będę czekać na dalsze sprawozdania Mam wersję toskańską i jest dobra ale lepszy jest balsam marokański... Dlatego kusi mnie ta maska
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 14:45   #2664
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 811
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Tak, tylko zastanawiałam się, czy to jest szampon dobry składnikowo do takiego oczyszczania głowy raz na dwa tygodnie. Czy jednak to wszystko nie osiądzie na skalpie. Może lepszy jednak jest taki zwykły szampon. Z drugiej strony zwykłe szampony są z ziołami, a one przesuszają mi włosy.

Używam olei już prawie miesiąc i odżywek i masek emolientowych i włosy się trochę wygładziły, ale nie mogę uzyskać takiej ładnej sypkości. Nie są lejące, tylko jak się podniesie kosmyk, to są takie jakby poklejone ze sobą, połączone. Już nie wiem co pozmieniać.

Używam odżywek na zmianę Garnier oleo Repair, Gliss Kur Oil Nutrive, maski Biovax do włosów suchych i zniszczonych i od czasu do czasu Joanny Naturii z miodem b/s. Czasem też Mrs Potters z aloesem do OMO.
Ja mam sypkość po niektórych produktach.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Odżywka też powoduje przyklap, bo już próbowałam tego sposobu. Nie weim muszę się jakoś przemęczyć

Mysia otwiera się w Warszawie, więc może ona coś poradzi
Zawsze można używać co innego do nasady, a co innego do reszty. Niektórym mycie odżywką pomaga na przetłuszczanie, tylko na początku trzeba się pomęczyć.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 17:25   #2665
kukimi
Rozeznanie
 
Avatar kukimi
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 650
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Z okazji 111 obserwatorów, szykuje małe rozdanie na blogu. Jakiego rodzaju rzeczy byście chciały dostać w paczuszce ode mnie? Piszcie na fanpage'u


kukimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:36   #2666
mulankasia
Raczkowanie
 
Avatar mulankasia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 140
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Witam wszystkie włosomaniaczki ;* te 'stare' i te nowe
Nie pisałam już sporo, ale śledziłam Was na bieżąco.

U mnie na głowie pomału zmiany na plus
Walczę o obwód i póki co mam coraz więcej zapału.

A więc stosuję szampon Bioxsine , który ewidentnie wzmocnił włosy. Podczas mycia wypada ich coraz mniej. Ale w sumie nie wiem czy to zasługa szamponu, czy wcierki. Czasem też w ruch idzie szampon z Barwy piwny, też go bardzo lubię.

Mój ostatni odzywkowy hit to odżywka z Białego Jelenia hipoalergiczna z proteinami bawełny. Myślałam, że moje włosy nie lubią protein, ale ta odżywka jest ok. Dziś kupiłam odżywkę z Regenerum (ktoś używał?)

Na skalp używam Jantara i planuje go stosować do końca roku. Później kupie ampułki z Placentą, te które ostatnio polecała Anwen.

Dodatkowo sama robię maski, najczęściej nafta+żółtko+inne składniki, które mam pod ręką. Dziś natomiast zrobiłam maskę z drożdży (drożdże+sok z aloesu+trochę mąki ziemniaczanej+oliwa z oliwek+cold cream). Jestem ciekawa jak zadziała.

Zrobiłam sobie również mgiełkę, może skład prosty ale bardzo się spisuję, Joanna odzywka b/s + sok z aloesu. Jestem z niej bardzo zadowolona, w takiej formie działa dużo lepiej niż sama Joanna.

Od wewnątrz stosuję calcium pantothenicum, 2x rano i 2x wieczorem. Początkowo piłam skrzyp i pokrzywę, ale nie byłam w stanie przełknąć na dłuższą metę. Więc teraz używał je do płukanki. Czasem też na ostatnie płukanie używam paru kropli mojej ukochanej nafty.

Jestem też z siebie dumna, ponieważ ćwiczę od 3 tyg codziennie 40 minut (a w tym czasie nakładam coś na włosy - czasem coś sama skręcę, czasem olej, więc podwójna korzyść). Od ok miesiąca nie jem słodyczy i wypijam każdego dnia dwa zdrowe koktajle, które sama robię (owocowy i warzywny).

Więc podsumowując zmiany na plus.

Dziewczyny z włosami wysokoporowatymi, jaki olej polecacie. Musze jakiś kupić nowy, ale nie mam żadnego wypatrzonego.

Pozdrawiam
mulankasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 21:17   #2667
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
no właśnie sporo o nim myślałam bo widziałam, że nie ma alkohol denat. wysoko ale najpierw zacznę z kosmetykami polecanymi przez Anwen
:p daj znac na co sie zdecydowalas.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 07:25   #2668
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Dziewczyny ledwo zyję buuuuu.....mam zapalenie ucha, boli jak diabli a na jutro mamy zaplanowany wyjazd na termy. I co tu robić, nie wiem cy dam rade jechać

Co do włosów, to ostatnio jestem w szoku bo rosną w oczach. Niedługo znowu robię fotkę, i aż ciekawa jestem przyrostu.
Znowu wcieram jantar, bo na mnie bardzo dobrze działa.
Niestety zaniechałam drożdży, chyba muszę kupić znowu CP bo wygodniej się stosuje a efekty były.
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 14:14   #2669
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Dzień dobry

Przed myciem maska Stapiz Slee Line repair & shine + olejek BDFM na ok.30minut
Mycie Seboradin Niger
Balsam Marokański Planeta Organica na ok.1h
Na końcówki serum GP
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:24   #2670
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 811
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez mulankasia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie włosomaniaczki ;* te 'stare' i te nowe
Nie pisałam już sporo, ale śledziłam Was na bieżąco.

U mnie na głowie pomału zmiany na plus
Walczę o obwód i póki co mam coraz więcej zapału.

A więc stosuję szampon Bioxsine , który ewidentnie wzmocnił włosy. Podczas mycia wypada ich coraz mniej. Ale w sumie nie wiem czy to zasługa szamponu, czy wcierki. Czasem też w ruch idzie szampon z Barwy piwny, też go bardzo lubię.

Mój ostatni odzywkowy hit to odżywka z Białego Jelenia hipoalergiczna z proteinami bawełny. Myślałam, że moje włosy nie lubią protein, ale ta odżywka jest ok. Dziś kupiłam odżywkę z Regenerum (ktoś używał?)

Na skalp używam Jantara i planuje go stosować do końca roku. Później kupie ampułki z Placentą, te które ostatnio polecała Anwen.

Dodatkowo sama robię maski, najczęściej nafta+żółtko+inne składniki, które mam pod ręką. Dziś natomiast zrobiłam maskę z drożdży (drożdże+sok z aloesu+trochę mąki ziemniaczanej+oliwa z oliwek+cold cream). Jestem ciekawa jak zadziała.

Zrobiłam sobie również mgiełkę, może skład prosty ale bardzo się spisuję, Joanna odzywka b/s + sok z aloesu. Jestem z niej bardzo zadowolona, w takiej formie działa dużo lepiej niż sama Joanna.

Od wewnątrz stosuję calcium pantothenicum, 2x rano i 2x wieczorem. Początkowo piłam skrzyp i pokrzywę, ale nie byłam w stanie przełknąć na dłuższą metę. Więc teraz używał je do płukanki. Czasem też na ostatnie płukanie używam paru kropli mojej ukochanej nafty.

Jestem też z siebie dumna, ponieważ ćwiczę od 3 tyg codziennie 40 minut (a w tym czasie nakładam coś na włosy - czasem coś sama skręcę, czasem olej, więc podwójna korzyść). Od ok miesiąca nie jem słodyczy i wypijam każdego dnia dwa zdrowe koktajle, które sama robię (owocowy i warzywny).

Więc podsumowując zmiany na plus.

Dziewczyny z włosami wysokoporowatymi, jaki olej polecacie. Musze jakiś kupić nowy, ale nie mam żadnego wypatrzonego.

Pozdrawiam
Zazdroszczę motywacji do ćwiczeń. Ja jestem leniuszkiem.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 14:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.