H&M - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 12:06   #31
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: H&M

Jezeli chodzi o mnie,to w H&M kupuje czesto bielizne,mam sporo kompletow i jestem zadowolona,no i te wszystkie spineczki i kolczyczki,suuupppeeerrr! A wczoraj kupilam sobie fajowe bikini (desighn by Elio Fiorucci)...Ja lubie H&M...
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 13:12   #32
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: H&M

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
A ja mam parę ciuchów i nie narzekam na jakość. Podobają mi się fasony, często mają ciuszki z naturalnych materiałów. Jak dla mnie mogłyby być jeszcze trochę tańsze.
Jakościowo są wg mnie lepsze np od Orsaya. I na pewno od Promodu - ich rzeczy wyglądają po paru praniach jak szmaty do podłogi. H&M, przynajmniej te moje, wyglądają ciągle ładnie. I dobrze na mnie leżą (czasem za wąskie w biuście) co się rzadko zdarza, bo mam trochę nietypową budowę.

Na Reserved nie każdy ma kasę, 100 zł za zwykłą cieniutką bluzeczkę
Ogólnie - bardzo Hennesa lubię.
Też uważam, że H&M (generalizując) ma rzeczy lepszej jakości niż Orsay a nawet Promod. A ostatnio wściekłam się na Esprita, bo w dwóch nowych koszulkach "poszły" mi nitki na szwach [wszystko spada na psy***...]

Oczywiście rzeczy są różnej jakości Bo tam produkty z całego świata [trzeba patrzeć ] Ja jeszcze na niczym się nie "przejechałam".. ale fakt muszę mieć dużo czasu [z godzinkę] i grzebać, grzebać, grzebać.. aż się coś wygrzebię bo towaru jest mnóstwo.

Nie lubię HM w centrum W-wy i w Wola Parku, bo wygląda tam jak po tajfunie.. W Promenadzie jest zawsze czysto i ładnie poukładane [i to blisko mnie ]

Mam kilka spódnic z HM, płaszcz i kurtkę [spisują się bez zarzutu a kurtkę prałam już 2x] t-shirty, bieliznę, spodnie, sweterki, gumki do włosów, kostium kąpielowy.. Nic mi się nie 'popsuło'..

Za to jeśli idzie o dotatki to w 95% są "bazarowe" [wg. mnie oczywiście] - broszki, kolczyki, pierścionki "złoto-plastikowe". Oczywiście warto tam zaglądać dla pozostałych 5%, bo ceny są b. atrakcyjne.
_________________________ _________________
*** w Promodzie jest coraz więcej rzeczy wykończonych byle jak, w Reserved sterczą nitki.. z roku na rok jakość spada wszędzie na łeb i szyję
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Edytowane przez sarenka
Czas edycji: 2005-06-02 o 14:16
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 13:40   #33
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: H&M

Dla mnie hm to taki ciucholand - trzeba mocno grzebać i mało rzeczy mi się tam podoba.
Ale jak już coś znajdę i jest tanie - to jestem zadowolona.
Mam stamtąd plisowaną spódniczkę, jest świetnej jakości i bawełnianą koszulkę bez rękawów za całe 5zl i nie rozciągnęła się jeszcze i nie zanosi się.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 16:47   #34
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: H&M

mi sie podobaaja ma z H&M torbe moja ukochana ale kupialm ja we wiedniu bo u nas wtedy h&m jeszcze nie bylo , gadzety albo ciuszki mozna tam znalesc fajne
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:24   #35
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: H&M

2 lata temu będąc w Niemczech na wakacjach połowę kasy zostawiłam w H&M (i jeszcze było mi mało ). Zachwycało mnie praktycznie wszystko począwszy od koszulek (tych najzwyklejszych), sukienek, spodni, koszul... na bieliźnie kończąc. rzeczy, które tam kupiłam (z jedym wyjątkiem) trzymają się do tej pory bez zarzutu - nie rozciągnęły się, nie sprały, nie rozpruły - a chodzę w nich non stop praktycznie. Jedenym wyjątkiem są spodnie sztruksowe długości 3/4, które jeszcze przed praniem dziwnie się rozciągnęły
Nie muszę chyba mówić, że bardzo się ucieszyłam, że H&M zawitał w Polsce i z niecierpliwością oczekiwałam na sklep w Krakowie. No i w końcu jest (a raczej są 2), ale po 2-3 wizytach w nich mój entuzjazm opadł. Mam wrażenie, że tam same szmatki wiszą Póki co nic nie kupiłam, bo albo mi się nei podobała jakość albo jak już jakość była ok, to cena aż za duża. Tęsknię za niemieckim H&M, ale wątpliwe, żebym go w najbliższym czasie miała odwiedzić.
A co do bałaganu i kolejek i do kas i do przebieralni to się zgodzę. I w Niemczech i w Krakowie można było stracić cierpliwość
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:20   #36
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: H&M

kurczę, do jakiego H&M wy chodzicie? w tym, w którym ja byłam, wcale nie było tak tanio. Oprócz naprawdę drogich sklepów, to ceny są porównywalne to wszystkich innych sieci, jak dla mnie. Podobają mi się tam tylko stroje kąpielowe i bielizna, bo reszta jest dla mnie jakaś taka hmmm... przeciętna? Ja od tygodnia zakochałam się w Tally Weijl . Prześliczne ubranka, ładnie uszyte i do tego w rozmiarach xs, których to czasem ze świecą szukać... no, a ceny są też rewelacyjne
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:52   #37
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: H&M

ja nie lubie wroclawskiego h&m na rynku...malo miejsca, przewaznie tlok i na dodatek to chodzenie w kolko...grrr
ten na bielanach jest ok, jakos wole przestrzenne sklepy...a co do towaru...hm jakos nic poza bizuteria, mgielkami do ciala i bielizna mnie dotychczas zbytnio nie uwiodlo, a nawet wrecz zrazilo, bo gdy przymierzylam jedna sukienke z najnowszej kolekcji to stwierdzilam ze przesadzaja z fuszerka...chociaz slyszalam ze w tym roku kolekcje zimowa ma zaprojektowac stella mccartney...na co nie powiem, czekam z niecierpliwoscia
pozdrawiam
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 21:45   #38
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: H&M

Pierwszy raz w H&M byłam podczas pobytu w Berlinie i muszę przyznać,że byłam zachwycona.Bardzo ucieszyłam się,gdy sieć sklepów tej firmy otwarto w Polsce.Jednak entuzjazm zniknął po kilku wizytach w polskim H&M.Cóż,ciuchy są niezłe,dodatki fajne,ale kolejki do przymierzalni i kas oraz ubrania pościskane na wieszakach trochę mnie odstraszają.Mimo to zaglądam do H&M,gdy jestem na zakupach.
W kolejce do kasy juz nie stoję-idę na dział męski,tam prawie nigdy nie ma kolejki.Pozdraiwam
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 00:38   #39
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Cool Dot.: H&M

Cytat:
Napisane przez laylla18
ja tez lubie ten sklepik wczoraj bylam w Poznaniu, zakupilam w H&M kolczyki, i majteczki, ojej, bielizna to naprawde jest tam super, piekne koronkowa majtki, mozna wybierac godzinami))
Taa, ja też w poznańskim H&Mie mogę spędzać godziny w dziale z bielizną i dodatkami... Niedawno otworzyli nową fiię w M1, gdzie jest przeogromniasty wybór kosmetyków H&M, muszę polecić, bo są świetne Co do ciuchów raczej się nie mogę wypowiedzieć, bo nigdy się na nic nie zdecydowałam, mi wydają się jakieś takie nijakie... Niby z daleka na manekinie to wszystko wygląda całkiem nieźle, ale jak coś już założę to jakoś tak nie trzyma się kupy Pozdrawiam
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 02:06   #40
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: H&M

W H&M lubię też to, że rzadko mają - jakby to określić "wulgarne" fasony, jak to się często zdarza w Pimkie/Orsayu, są takie - bezpretensjonalne, np sukienki czy topy w kratkę, mało obcisłe spodnie... Nie wszystko musi się opinać czy mieć dekolt do pępka.
Zdarzają się też oczywiście brzydkie rzeczy jednak większość jest naprawdę ok. Nie są też "ciotkowate". I wszystkie rzeczy, które ja mam, są z naturalnych tkanin, nie przepadam za plastikiem (jestem też wyraźnie zmęczona sklepami P/O, jako że wreszcie noszę rozmiar xs a nie xxs i nie muszę ograniczać się tylko do nich ).
Lubię H&M jeszcze za jedną rzecz... Gdy byłam małą dziewczynką, dostawałam z zagranicy paczki właśnie z tymi ciuszkami... Do dziś niektóre pamiętam, strasznie się wyróżniały i u nas niczego podobnego w ogóle nie można było kupić

Jedno co mam tej sieci za złe, to to, że nie mają sklepu w K-cach No i mogliby mieć większe promocje
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 08:46   #41
kosmopolitanka
Raczkowanie
 
Avatar kosmopolitanka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
GG do kosmopolitanka
Dot.: H&M

A ja nie wiem czy ja mam takiego pecha do H&M czy u nas w Polsce faktycznie nie mają ubran pierwszej jakości. Będąc w Szwecji wywiozłam chyba z tonę ich ciuszków, służą mi nie pirwszy sezon i nadal wyglądaja jak nowe. Nawet kupiona w praskim sklepie sukienka z kolecji K. Lagerfelda nosi się nadzwyczaj dobrze... natomiast nasza oba wrocławskie butiki to koszmar....kupuje tam jedynie bielizne i dodatki- ostatnio upolowałam świetny naszyjnik do mojego bikini
__________________
Powinno wystarczyć nam, że jesteśmy
kosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 19:07   #42
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink Dot.: H&M

Szprycha 00 I Stella1985 !! Sklepu U Nas Nie Ma H&m Ale Laska Jest Która Ma Sklep Przy Krakowskim Przedmiesciu 55 I Ona Podobno Tam Me Ciuchy H&m , Zreszta I Nie Tylko Te , Równiez Szukała Ciuchów Tej Firmy U Nas W Lbn Ale Nie Mogłam Znalesc Dopuki Nie Przeczytałam Artykułu W Kurierze Lubelskim Na Temat Własnie Tej Dziewczyny , Nie Sprawdziłam Jeszcze Jakie Ma Tam Ciuszki Z Braku Czas Ale Napewno Sprawdze To Ewentualnie Jak Bedziecie Zybsze To Dajcie Znac Czy Cos Wyjatkowego Jest U Niej Pozdrawiam Cieplutko!!!
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:03   #43
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: H&M

MNie w H&M wkurzyło to,że na wystawie spodobał mi się bluzka, a później sie okazała ,że jest to ostatnia i zamówiona ,to po co maja na wystawie, o tej pory sie zraziłam

Mam pytanko do Margitty, gdzie w Krakowie jest Tally Weijl?? i jakie tam są ceny??
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:28   #44
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: H&M

Cytat:
Napisane przez bagera
Mam pytanko do Margitty, gdzie w Krakowie jest Tally Weijl?? i jakie tam są ceny??
Tally Weijl jest na pewno w Galerii Kazimierz
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 18:23   #45
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: H&M

Cytat:
Napisane przez bagera

Mam pytanko do Margitty, gdzie w Krakowie jest Tally Weijl?? i jakie tam są ceny??

W Krakowie ja chodzę do Galerii Kazimierz. Ceny są przystępne Ostatnio kupiłam dwie bluzki - jedną bardzo ciekawą wiązaną na szyję za 19 zł a drugą marszczoną za 34 mają też piękne bardzo interesujące bluzki zwykle za 49zł . Więc jak na średnią w Galerii to jest naprawdę dobrze.
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 16:15   #46
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: H&M

Dziękuje
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:55   #47
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Dot.: H&M

Lubie ten sklep mozge lazic ile chce i nikt nie patrzy mi sie na rece biore do przymiezrenie wiecej ubran tj czasem 10 bardzo mi to odpowieda .Najlepsze sa jednak wyprzedarze wtedy ceny spadaj mocno w dol np .kaszkiet delikatno blekitny kupilam za 4,9 i na jakos nie narzekam
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:03   #48
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Dot.: H&M

Złośnica 81!! H&M ma być na Stawowej w katowicach ( tam gdzie teraz taie okropne remonty robią). Wczoraj się od kumpla dowiedziałam, który coś dla nich tłumaczył.
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:17   #49
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: H&M

Oo , super Tylko wyobrażam sobie jaki będzie tam bajzel gdy przyjdziesz po południu Nawet do Czeladzi lepiej jechać rano, póki nie ma tłumu klientów i wszystko jest jeszcze ładnie uporządkowane
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 12:45   #50
Kas!a_Kati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 26
Dot.: H&M

Według mnie ta firam jest zarąbista
Kas!a_Kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:53   #51
Mumi=]
Tymczasowo zablokowana
 
Avatar Mumi=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 60
Dot.: H&M

Tak zgadzam się
Mam pare fajnych rzeczy i do tego z dobrego materiału............fakt ceny mogły by być niższe
Mumi=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 14:37   #52
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: H&M

iuchy z tej firmy bardzo mi się podobają, ale niestety rzadko jestem w sklepach H&M Ceny jak dla mnie są OK!!
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 14:39   #53
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: H&M

uwielbiam ten sklep, najchetniej to wszystko naraz bym kupila
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 16:13   #54
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: H&M

kocham h&m
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 18:49   #55
misstym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Thumbs down H&M m Galerii Bałtyckiej traci na wartości poprzez PRACOWNIKÓW

Bardzo chętnie kupuje w w/w sklepie , chociaz jestem rozczarowana tamtejsza obsługą. Nigdy przedtem nie zdazyło mi się aby pracownicy byli tak bardzo AROGANCCY . jestem zszkowana ich postawą. Podczas mojej ostatniej wizyty zostalam bezpodstawnie oskarzona o KRADZIEZ... czułam sie okropnie gdy wychodzac ze sklepu po ogromnych zakupach poproszono mnie o otwarcie torebki ! To było strasznie żenujące
Niestety tego typu zachowania przyczyniaja się do zadszych wizyt moich oraz mych znajomych w h&m ... a co za tym idzie utrata klientów ... radze kierownikom o zastanowieniu sie nad wymianą pracownikow! mysle, ze dobro klientów jest najwazniejsze...
pozdrowienia w szczegolnosci dla szanownej Pani Kamilii z obslugi ;]
misstym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 23:27   #56
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: H&M

maja sporo fajnych rzeczy, ale jest też dużo tandety uszytej z dziadowskich materiałów ze wszystkiego chyba najbardziej podoba mi się bielizna i dodatki
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:11   #57
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: H&M

czy coś się zmieniło odnośnie jakości ?

PS. wątek mógłby być w dziale moda
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:17   #58
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: H&M

lubie ten sklep, ma duzy wybor fajnych ciuchow, bielizny i gadzetow
kiedys upolowalam w ciuchlandzie spodnice z h&m, ladna
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:37   #59
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: H&M

Ja nie gustuje w ciuchach z tego sklepu Tak jak jedna z wizażanek zauważyła są źle skrojone i uszyte. No i chodzi w tym pół miasta
Lepsza jest już Terranova-tak samo okropne te ciuchy,ale przynajmniej tańsza jest
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:55   #60
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: H&M

Lubię H&M, ale niektóre ciuchy są naprawdę źle skrojone:/ Jakby tak niedokładnie... Ale ogólnie fajne ciuszki tam są i nie takie drogie
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.