Co uwazacie za zdrade - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: Co uwazasz za zdrade
fantazjowanie na temat innego/innej 78 33,77%
flirt 94 40,69%
przytulanie 94 40,69%
pocalunek 137 59,31%
pocalunek z jezyczkiem 182 78,79%
ostrzejsze przytulanie 162 70,13%
seks 196 84,85%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 231. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 12:29   #31
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Wszystkie zachowania, które wzbudzają wątpliwości i powodują wyrzuty sumienia

Technicznie to zależy od sytuacji.
Można się przytulić i... przytulić.
MOżna spać i spać.
Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Cytat
fantazjowanie na temat innego/innej
flirt
prowadzi do tego:
Cytat:
Napisane przez Cytat
przytulanie
pocalunek
pocalunek z jezyczkiem
ostrzejsze przytulanie
seks
to tak, jest to zdrada

edit: oczywiście pomijając przytulanie do powitania, składania życzeń czy pociesznia przy innych.
No muszę się tutaj zgodzic koleżankami.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 12:37   #32
kwiatek2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Wg mnie tylko seks
kwiatek2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:28   #33
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Co uwazacie za zdrade

wszystko
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 14:54   #34
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wiadomo, że flirt i wzajemne zainteresowanie powinny mieć swoje granice, ale nie wyobrażam sobie żyć bez odrobiny kokieterii Miło jest wiedzieć, że się wzbudza pozytywne reakcje mężczyzn, że jest się według nich bardzo atrakcyjną.
Nie uznaję przesady w dwie strony: nadmiernego liberalizmu i nieuzasadnionej zazdrości o spojrzenie, uśmiech itp.
Zgadzam sie w zupelnosci, mi tez sprawia przyjemnosc, kiedy widze, ze podobam sie mezczyznom, nie ukrywam, ze czesto specjalnie kokietuje i lubie, jak to dziala.
Nie uwazam tego jednak za zdrade, bo dobrze wiem, ze dalej sie nie posune. Chodzi o sprawdzenie sie...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 23:52   #35
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Zaznaczyłam wszystkie odpowiedzi:P
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 09:25   #36
hanelajda
Raczkowanie
 
Avatar hanelajda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Moj świat:P
Wiadomości: 220
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
FAntazjowanie?? Flirt?? No ludzie, przecież to nieuniknione! Takie rzeczy dodają życiu smaczku

fak faktem zgadzam sie ale chyba niestety, badz staty wg mnie jesli juz sie decuyduje na partnera to smaczku powinnam szukac z nim a nie u innych

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Mój narzeczony wie, że podobają mi się inni faceci. Wiadomo, że flirt i wzajemne zainteresowanie powinny mieć swoje granice, ale nie wyobrażam sobie żyć bez odrobiny kokieterii Miło jest wiedzieć, że się wzbudza pozytywne reakcje mężczyzn, że jest się według nich bardzo atrakcyjną.
Nie uznaję przesady w dwie strony: nadmiernego liberalizmu i nieuzasadnionej zazdrości o spojrzenie, uśmiech itp.
mi sie nie podobaja inni faceci, tzn moge uwazac ze ejst przystojny ale ngidy tak naprawde zaden oprocz tż nie sprawil ze zwalil mnie z nog ale mimo to ZAWSZE bylam kokieciara i jakze trudno mi przychodzi to zeby tego nie robic to sobie tlyko mozna wyobrazic lubie byc podziwiana pzrez facetow ale odkad mam faceta staram sie nie kokietowac bo wiem ze nie chialabym zeby on cos takeigo erobil i uwazam ze wtedy by mnie w jakis tam sposb zdradzal..wiec zostaly mi tylko zachwyty facetow tak z nicnierobieniem. po prostu na zainteresowanie czekam biernie to chyba juz nie jest nie ok chciaz sama nie lubie zainteresowania kobiet tż to przeciez nie jego wina o ile ich nie podrywa
__________________
„Jeśli wróg się nie poddaje, to się go unicestwia...”

Maksim Gorki
hanelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 09:41   #37
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Co uwazacie za zdrade

flirt(zalezy jaki)
pocalunek z jezyczkiem
ostrzejsze przytulanie
seks

co do:
przytulanie
pocalunek
nie zawsze to mozna traktowac jako zdrade.. np: pocalunek w policzek i zwykle przytulenie nie.
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 13:29   #38
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
No muszę się tutaj zgodzic koleżankami.
O tak, koleżanki mądrze prawią Cholery jedne, tylko jeszcze nie zajerestrowane
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:19   #39
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez mollyy Pokaż wiadomość
Zaznaczyłam wszystko od przytulania w dół . Straszny zazdrośnik ze mnie
Ja tak samo
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:25   #40
anelka7
Raczkowanie
 
Avatar anelka7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 39
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Ja tam uważam że oczywiście ważne jest to, co robimy, ale górę nad tym ma to, jak do tego podchodzimy. Jeśli będąc z kimś pragniemy całować się, kochać przytulać z innymi, i zapominamy przy tym o naszym partnerze a co więcej po fakcie uznajemy ze było nam o zgrozo cudownie to wtedy to już ewidentna zdrada.
Myślę ze skromne przytulańce z kumplem to jeszcze nie koniec świata
__________________
a jeśli masz dość codziennego hałasu... nagraj na dyktafon ciszę, załóż słuchawki na uszy włącz nagranie i podgłoś na maxa
anelka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:10   #41
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Co uwazacie za zdrade

wg mnie to zalezy od punktu widzenia danej osoby. dla mnie zdrada to seks.
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 23:06   #42
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Co uwazacie za zdrade

...

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:35
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:56   #43
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez katzet Pokaż wiadomość
Za to pocałunek, nawet z języczkiem po pijaku jest jedynie przejawem ulegania żądzy i taki seks tez można tu wpisać. Nie ma związku z osoba, z którą się to robi, jedynie czynność jest ważna.
Jesteś bardzo tolerancyjna
Dla mnie alkohol nie jest ŻADNYM wytłumaczeniem. Pocałunek z języczkiem po pijaku i TŻ ma pozew rozwodowy w kieszeni
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:59   #44
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Co uwazacie za zdrade

ja zaznaczyłam wszystko od góry do dołu to zależy w jakim sensie i w jakiej sytuacji to sie dzieje! bo jak np mój facet skłądał życzenia mojej najepszej przyjaciółce i pocałował ją w policzek albio obejmował to oczywiście, że nie ma powodów do zazdrości ale jakby np na dysce tańczył z jakąś obca laską to uuuuuuuuuuuuuuuuuu

to też zalezy od dnia bo to normalne że faceci sie oglądają za laskami i wogóle no i czasami mnie to wali i obracam to wszytsko w żart ale jak mam zły dzień to wtedy sie porównuje do niej i doła łapie a z tego wszystkiego wynika mala awanturka między nami :P

no ale podsumowując moją skromną wypowiedź to JESTEM CHOLERNYM ZAZDROŚNIKIEM! Nawet o sny jestem zazdrosna
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:36   #45
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Ja zaszalałam i zaznaczyłam wszystko Co prawda do dwóch pierwszych opcji miałam lekkie zastrzeżenia, ale jeśli fantazjowałby o kobiecie czy flirtował z nią, mając chęć na coś więcej w realu, to bym nerwa dostała :plask:
Nie jestem strasznie zazdrosna, zazwyczaj zazdrość ukrywam, bo nie chcę wyjść na zaborczą. Kiedyś nawet jeden facet mi powiedział przez to, że ja w ogóle chyba nie jestem zazdrosna, bo tego nie okazuję. Widac skutecznie to ukrywałam .
Rozumiem też, że można przytulić dobrą koleżanką czy cmoknąć ją (tylko w policzek ), tak więc tak straszna zazdrośnicą nie jestem .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:08   #46
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez hanelajda Pokaż wiadomość
fak faktem zgadzam sie ale chyba niestety, badz staty wg mnie jesli juz sie decuyduje na partnera to smaczku powinnam szukac z nim a nie u innych



mi sie nie podobaja inni faceci, tzn moge uwazac ze ejst przystojny ale ngidy tak naprawde zaden oprocz tż nie sprawil ze zwalil mnie z nog ale mimo to ZAWSZE bylam kokieciara i jakze trudno mi przychodzi to zeby tego nie robic to sobie tlyko mozna wyobrazic lubie byc podziwiana pzrez facetow ale odkad mam faceta staram sie nie kokietowac bo wiem ze nie chialabym zeby on cos takeigo erobil i uwazam ze wtedy by mnie w jakis tam sposb zdradzal..wiec zostaly mi tylko zachwyty facetow tak z nicnierobieniem. po prostu na zainteresowanie czekam biernie to chyba juz nie jest nie ok chciaz sama nie lubie zainteresowania kobiet tż to przeciez nie jego wina o ile ich nie podrywa

No ale co robisz, jak ktoś zaczyna z Tobą flirtować, oczywiście sympatycznie i z klasą - uciekasz gdzie pieprz rośnie? robisz nadąsaną minę?

Ja myślę, że każdy człowiek potrzebuje potwierdzenia swojej atrakcyjności także u innych, nie tylko u partnera (choć to naturalnie najważniejsze).

Niewinny flirt to nic złego, ja nie miałabym o to pretensji.

Niestety większość dziewczyn odbiera to bardzo emocjonalnie (zwłaszcza tych młodszych), potem nadinterpretują takie czy inne zachowania, robią wyrzuty o byle uśmiech skierowany do innej, to doprowadz do awantur i w efekcie rozpadu związku.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:14   #47
Syla88
Rozeznanie
 
Avatar Syla88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 644
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Dla mnie zdrada to przytulanie, całowanie i seks oczywiście. Nigdy nie chciałabym nikogo zdadzić i być zdradzona :/ Lepiej wcześniej zakończyć związek i nie oszukiwać się.
Syla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:35   #48
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
No ale co robisz, jak ktoś zaczyna z Tobą flirtować, oczywiście sympatycznie i z klasą - uciekasz gdzie pieprz rośnie? robisz nadąsaną minę?

Ja myślę, że każdy człowiek potrzebuje potwierdzenia swojej atrakcyjności także u innych, nie tylko u partnera (choć to naturalnie najważniejsze).

Niewinny flirt to nic złego, ja nie miałabym o to pretensji.

Niestety większość dziewczyn odbiera to bardzo emocjonalnie (zwłaszcza tych młodszych), potem nadinterpretują takie czy inne zachowania, robią wyrzuty o byle uśmiech skierowany do innej, to doprowadz do awantur i w efekcie rozpadu związku.
Dokładnie. Tym bardziej - pytanie zadane w tytule wątku brzmi: co uważasz za zdradę? Pytanie nie dotyczy zazdrości, a mam wrażenie, że wiele kobiet myli te dwa pojęcia.
To, że np. jestem zazdrosna, gdy mój facet rozmawia z inną dziewczyną i uśmiecha się do niej oznacza, że mnie zdradza? Czy naprawdę niewinny, miły flirt od razu jest zdradą? Przecież nikt nikogo nie zaciąga do łóżka - a przynajmniej nie od razu
Jeśli dla mnie flirtowanie jest po prostu przyjemne, poprawia mi humor i czuję się przez to atrakcyjna, a nie knuję spisku prowadzącego do zdradzenia mojego TŻ, to cóż w tym złego? Dziewczyny, trochę luzu.

Osobiście uważam, że każdemu normanemu facetowi podobają się jeszcze inne kobiety, lecz wiadomo, że to my jesteśmy dla naszych TŻ te najpiękniejsze i najatrakcyjniejsze. Gdyby mój TŻ zapewniał mnie, że tylko ja dla niego istnieję jako interesująca kobieta, byłabym nieco zaniepokojona
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 11:17   #49
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Co uwazacie za zdrade

To zależy czy chodzi o mnie czy o TŻ


A tak naprawdę to zaznaczyłam wszystko z góry na dół - trudno jestem bardzo zazdrosna, mój TŻ też, ale nigdy nie powiedzieliśmy sobie nawet słowa na ten temat. Co najwyżej TŻ żartuje, że udusi moich kolegów z grupy Doskonale się rozumiemy i żadne zdrady nam nie w głowie.

Tzw. "smaczków" i innych podniet wolę szukać w moich pasjach, niż w fantazjowaniu czy flirtowaniu - naprawdę jestem szczęsliwa bez tego Odkąd mam mojego TŻ nauczyłam się widzieć w facetach fajnych kumpli, a nie obiekty porządania. A co do potwierdzenia atrakcyjności to obcy faceci są ostatnim miejscem gdzie będę go szukać. Czuję sie atrakcyjna i nic tego nie zmieni, a to przecież jest najważniejsze, prawda?

No, ale niektóre moje koleżanki to są zachwycone jak robol na budowie zagwiżdże - i już podniesione poczucie własnej wartości
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 11:22   #50
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jeśli dla mnie flirtowanie jest po prostu przyjemne, poprawia mi humor i czuję się przez to atrakcyjna, a nie knuję spisku prowadzącego do zdradzenia mojego TŻ, to cóż w tym złego? Dziewczyny, trochę luzu.
Tak jak każdy rozumie inaczej "zdradę" tak każdy rozumie inaczej "flirt". Niestety często jest to zbytnie zainteresowanie inną osobą, może chęć na coś więcej? Jeżeli facet flirtuje z dziewczyną to pewnie mu się podoba - jeżeli ona z nim też, to moze coś więcej z tego będzie? Za dużo już widziałam sytuacji, gdzie facet przychodzi z dziewczyną do knajpy, po czym zaczyna "niewinnie" flirtować z inną, a tamta siedzi sama. Później jest tylko coraz gorzej
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:41   #51
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A tak naprawdę to zaznaczyłam wszystko z góry na dół - trudno jestem bardzo zazdrosna, mój TŻ też, ale nigdy nie powiedzieliśmy sobie nawet słowa na ten temat. Co najwyżej TŻ żartuje, że udusi moich kolegów z grupy Doskonale się rozumiemy i żadne zdrady nam nie w głowie.
Ok, jesteś bardzo zazdrosna. Tylko pytanie, czy naprawdę uważasz od razu za zdradę sam flirt - nie to, co się może przydarzyć, ale jedynie flirt - tu i teraz?

Gdybym była z TŻ gdzieś razem na imprezie i zauważyłabym, że rozmawia z jakąś ładną dziewczyną i w dodatku ona wzbudzałaby jego żywe zainteresowanie, to najprawdopodobniej byłabym na niego wściekła i zrobiłabym mu awanturę (bez śwadków, oczywiście), ale nie powiedziałabym mojej przyjaciółce potem, że "TŻ mnie zdradził", tylko że "jestem wkurzona, bo flirtował z jakąś dziewczyną".
Wydaje mi się, że właśnie o to chodziło autorce wątku - pytała bowiem, czy konkretna "czynność" (że tak to brzydko określę ) jest JUŻ zdradą, a nie - co do niej prowadzi.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:44   #52
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Co uwazacie za zdrade

nie będę oryginalna pisząc, żę wszystko zależy od sytuacji
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:25   #53
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ok, jesteś bardzo zazdrosna. Tylko pytanie, czy naprawdę uważasz od razu za zdradę sam flirt - nie to, co się może przydarzyć, ale jedynie flirt - tu i teraz?

Gdybym była z TŻ gdzieś razem na imprezie i zauważyłabym, że rozmawia z jakąś ładną dziewczyną i w dodatku ona wzbudzałaby jego żywe zainteresowanie, to najprawdopodobniej byłabym na niego wściekła i zrobiłabym mu awanturę (bez śwadków, oczywiście), ale nie powiedziałabym mojej przyjaciółce potem, że "TŻ mnie zdradził", tylko że "jestem wkurzona, bo flirtował z jakąś dziewczyną".
Wydaje mi się, że właśnie o to chodziło autorce wątku - pytała bowiem, czy konkretna "czynność" (że tak to brzydko określę ) jest JUŻ zdradą, a nie - co do niej prowadzi.
Być może masz rację Ale to żywe zainteresowanie inną jest już pewnym rodzajem drobnej zdrady czy po prostu nielojalności. Dodam może, że nie chodzi mi tu o zwykłą rozmowę, nawet bardzo "miłą", ale o czysty flirt. W momencie gdy TŻ przestaje interesować się mną, a zaczyna jakąś inną panną to już jest dla mnie niepokojące nie tylko ze względu na zazdrość.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 14:37   #54
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Autorka watku przyznaje sie bez bicia - nie wie dokladnie o co jej chodzilo
Pewnie o to, czego sie nie powinno robic, bo jest nie fair w stosunku do partnera.
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 14:50   #55
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Autorka watku przyznaje sie bez bicia - nie wie dokladnie o co jej chodzilo
Pewnie o to, czego sie nie powinno robic, bo jest nie fair w stosunku do partnera.
Wybaczam To stawia sprawę w jaśniejszym świetle. Stąd pewnie różne niedomówienia.
Pozdrawiam
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 17:39   #56
ethlinn
Przyczajenie
 
Avatar ethlinn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 14
Dot.: Co uwazacie za zdrade

jestem zazdrośnicą, jestem zazdrośnicą, jestem zazdrośnicą i pierwszy raz w życiu się do tego głośno przyznałam... zaznaczyłam wszystko od przytulania w dół... pewnie swojemu lubemu nigdy bym nie powiedziała, że mi przeszkadza, że kogoś przytula (a co.. jeszcze pomyśli że mi za bardzo zależy ) ale tutaj mogłam to zrobić! jestem wstrętna, zaborcza i do tego zazdrośnica
ethlinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 18:25   #57
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tym bardziej - pytanie zadane w tytule wątku brzmi: co uważasz za zdradę? Pytanie nie dotyczy zazdrości, a mam wrażenie, że wiele kobiet myli te dwa pojęcia.
To, że np. jestem zazdrosna, gdy mój facet rozmawia z inną dziewczyną i uśmiecha się do niej oznacza, że mnie zdradza? Czy naprawdę niewinny, miły flirt od razu jest zdradą? Przecież nikt nikogo nie zaciąga do łóżka - a przynajmniej nie od razu
Jeśli dla mnie flirtowanie jest po prostu przyjemne, poprawia mi humor i czuję się przez to atrakcyjna, a nie knuję spisku prowadzącego do zdradzenia mojego TŻ, to cóż w tym złego? Dziewczyny, trochę luzu.

Osobiście uważam, że każdemu normanemu facetowi podobają się jeszcze inne kobiety, lecz wiadomo, że to my jesteśmy dla naszych TŻ te najpiękniejsze i najatrakcyjniejsze. Gdyby mój TŻ zapewniał mnie, że tylko ja dla niego istnieję jako interesująca kobieta, byłabym nieco zaniepokojona
w 100% sie zgadzam
jezeli moj facet rozmawia np z kolezanka z pracy, to nawet sie nie zastanawiam czy to lojalne wobec mnie czy nie :| wszyscy maja prawo miec kolegow/kolezanki czy ta przeciwna plec musi byc od razu zagrozeniem?
i tez nie rozumiem, jesli ktos mowi,tak jak margitta"To zależy czy chodzi o mnie czy o TŻ" czyli, ze co? nie macie rownych praw w zwiazku?? czy innaczej pojmujecie zdrade... :|??
jak dla mnie flirt to tylko "zmyslowa gra gestow, slow i spojrzen" a co z tym zrobimy to juz od nas zalezy
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:10   #58
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Zaznaczyłam wszystko bez fantazjowania tolerancyjna jestem
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:31   #59
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Co uwazacie za zdrade

Cytat:
Napisane przez Pinky Doll Pokaż wiadomość
margitta"To zależy czy chodzi o mnie czy o TŻ" czyli, ze co? nie macie rownych praw w zwiazku?? czy innaczej pojmujecie zdrade... :|??
daj spokój, przecież to był żart
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:35   #60
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Co uwazacie za zdrade

...

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:35
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.