Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 18:25   #601
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Nie bój się, będzie wszystko w porządku



Dziewczyny które już mają za sobą bunga bunga!


Wybaczcie mi proszę tak bezpośrednie pytanie, ale miałyście potrzebę używania żelu nawilżającego?
I jakie to było uczucie na początku? Ciągnęło? Piekło?
A kobiety, którym poród przeszedł bez przeszkód, czy czekałyście na wizytę u lekarza?

Bardzo mnie ten temat nurtuje i męczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja byłąm tylko nacinana, nic mnie nie bolało, a żel był potrzebny ale u mnie jakoś od ciąży żel jest potrzebny.
A orgazm jakby mocniej odczuwam i szybcie j
A na wizytę u lekarza nie czekałam, bunga bunga było po 4 tygodniach a do lekarza poszłam po 6 z kawałkiem
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:34   #602
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za żyzcenia zdrówka dla Filipka!Przyda się!

Nie mogłam już patrzeć i słuchac tego kaszlu i podałam mu ten antybiotyk.strasznie się męczy



Siostra spisuje się róznieTeraz jest o niego zazdrosna i chcę na rączki,jak go noszę W ogole to mam w domu mega sajgon z nimi
Jendo to jest jednak łątwe do ogarniecia,z dwójką jest hardkor A z 2 chorych dzieci to już meeega hardkor
antybiotyk na pewno pomoże
Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
lineczka,kyte ja też po nowym roku planuje chodzić,więc jest nas już 3

Ja przed ciążą chodziłąm na crossfit,bardzo intensywne ćwiczenia z trenerem,straszny wycisk,ale efekty były widoczne po kilku razach.Teraz niestety już nie ma tych zajęć.Chyba na siłownię będę chodziła, a na wiosnę wezmę się za bieganie.
oo pierwsze słyszęA biegania to ja nie lubię
Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Mam pierwszą wolną chwilę dzisiaj...Mały zasnął.Lila ogląda bajkę,a ja szukam łózka dla małej.Przed Świetami czeka nas remont...Chyba to łózko jej wezmę http://allegro.pl/show_item.php?item...fb8b71e1e483bb

Ja dzisiaj musze odszukać lakatator,zciągnąć 100ml i rozpuścić probiotyk,który mam osłonowo podawać przy antybiotyku.Ciekawe czy Filip będzie z butelki pił?Prosze o kciuki,zeby nam szybko poszło
podoba mi się to łóżko
trzymam za Filipka i jego butelke
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:40   #603
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Moja córka jest niemożliwa, krzyczała i krzyczała, nie śpi od 16. Wszędzie jej źle, nawet na rękach, nie boli jej nic bo ona tak krzyczy ale przestaje, ocenia sytuacje i dalej no i jedynym miejscem które działa na nią kojąco jest przewijak, leży na nim już 20 minut i sobie gada po swojemu, a my przygotowujemy spokojnie kąpiel. I kiedy by jej nie położył na przewijaku to jest spokój i zadowolenie
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:46   #604
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
my pierwszy raz też bez, potem wysłałam tż po gumki. Jeszcze po wszystkimtż zażartował "a co jak zrobiliśmy Szczepana?" no na zawał bym padła, to!
hahaha my pierwszy raz tez bez gumki i mąż ciągle powtarzał : bedzie grażka?" hah
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Dokladnie u nas jest tak samo z tym slinieniem, z tym że ona sie slini na gęsto .. Czasem ciagnie na raczce mega gluty



Majka teraz tylko tak daje sie nosic.





Ile ?????
Oszczedzaliscie na to cały rok, czy bierzecie kredyt?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No u nas tez takie ciagnace sie. :P
Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Witam, staram sie podczytywać na bieżąco i cieszę sie z każdego dzieciaczka. Wszystkie sa przesłodkie

Lineczka pytałaś co u mnie.... otóż niedawno przypomniałąm siebie jakie to cudowne uczucie zobaczyć II kreseczki- cudowne a zarazem okropnie stresujące...

TAAAK KOCHANE JESTEM W CIĄŻY


Byłam w poniedziałek na pierwszej wizycie i maluszek miał niecały centymetr i serdudszko biło , teraz jest 7t 4d. Lekarz powiedział że rozważy założenie pessara około 16 tygodnia, tylko nie wiem czy to sie u mnie sprawdzi bo ja miałam skurcze wtedy... Pobrał mi cytologię i wymaz z pochwy. Mówił że tamtym razem to może jakaś infekcja była - ale przecież pobierał mi wymazy przy przyjęciu na szpital w lipcu i badania nic nie wykazały... Mówił też ze tym razem wyśle mnie na genetyczne z krwi tj chyba ten test Pappa.


No nic pozostaje mi czekać, troche stresuję ale staram sie cały czas mysleć pozytywnie. TP mam ustalony na 25 lipca z OM.
GRATULACJE!!! SZCZESLIWYCH 9 MIESIECY!!!
Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Hejka!

Witam się z chorym Filipkiem Ma zaczątki zapalenie oskrzeli i antybiotyki Jeszcze mu nie podałam,bo jakoś nie mogę się zmusić,on ma dopiero 1,5 miesiąca Poobserwuje do wieczora i najwyżej podam na noc.

Biedak kaszle okropnie,brak temperatury,za to mega katar.

Mam nadzieję,że do Świąt się wykurujemy!
AAA, widze ze u nas to samo.. no prawie. Zdrówka dla Filipka
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Ja mysle że moze panikowac nie, ale warto skonsultowac. A to taka pojedyncza kozica czy wyciàgłaś wiecej ?


Hm .. Dwòjke?

A co do kapieli to przydaje sie wizaz nie?
Ja nawet nie chcialam Wam pisac że kapiemy młoda w 38/39 stopni bo pomyslalam że wezmiecie mnie za wariatke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
haha, my też kąpiemy w 39st:P

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Rybka pisałaś o tych sleep&play, z własnego doświadczenia powiem, że nie są najgorsze. są cienkie, nie czuć ich na dupce dziecka, ale na noc się nie nadają. przy najmniej u nas

oj normalnie nie mam kiedy nadrobić. mąż jest w ddomu, to do kompa za dużo nie zasiadam. a tu jeszcze trzeba starszą się zająć.
Malina wlazła wczoraj do gondoli

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------






aaaaa super!!!! trzymam z całej siły
bardzo sie ciesze ze były w sklepie ostatnie! "3" bo jak je kupiłam, i zobaczyłam jakie cienkie są i dziwne to nie wiem czy sie nadadzą. sprawdzimy... i sie okaże. :p
Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dziewczynly jak leczyc pleśniawki? Chyba jutro skoczę do lekarza
smarować, bodajże apthin jest ok, ale nie gwarantuje. Mi w każdym bądź razie tak polozna ze szpitala powiedziała, ze odrobine.


Ale pechowy dzien. No szok. Rano zauważyłam ze Kacper ma mega katar, ale odciągnęlam i było ok. Koło 11 zaczął pokasływać, ale myślałam ze to z suchego powietrza, stwierdziłam ze bede obserwować. Do pepco już nie wchodziłam, nie chciałam go narazać na zarazki. Pojechałam do siostry i masakra, zaczął płakać, krztusić się, dusić.. kaszlał jak jakiś gruźlik.. Jak tylko chciałam mu dać jeść to płakał bo nie mógł oddychać.. już o 14tej miał ten katar lekko zielonkawy.. Od razu zadzwoniłam do przychodni, umóiłam sie z pediatrą, pojechalismy i sie okazało ze mały jest chory gorączki niet, ale kaszel, katar i lekko schodziło na płucka. Na szczescie lekarka powiedziała ze nie dużo, i dobrze ze przyszłam od razu. Dala mi recepte i teraz musze podawać... no i sie kurde denerwuje mnie ta sytuacja z neurologiem. Bo teraz wychodzi ze Kacper jak ma wpisane te zaburzenia neuro -rozwojowe to niek tórych leków nie może brac.. no ale on nie ma takich zaburzen! ja matka to wiem,czuje to. Musze koniecznie dostać sie szybciej do tego neuro i dostać odpowiednią opinię. Dzisiaj nawet pokazywałam jak ładnie mały podnosi główkę, jak sie na mnie łądnie patrzy, nawet jak przesune sie w bok. no i pediatra stwierdzila ze faktycznie nie ma jakiś tam wielkich problemów, ale ona nie bedzie podważać opinii specjalisty. Ciagnie sie to za nami jak jego ślina. mam dość normalnie.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:48   #605
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Jutro mam wizytę u lekarza i ustalimy termin cc, czyli albo piątek (za 2 dni!!!) albo środa. No i strach mnie obleciał...
nie strachaj sięNiedługo będzie po wszystkim
Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne łóżeczko

Trzymam kciuki za zdrówko Filipka


Pierwszy raz w życiu cieszę się, że ide do dentystki. I wyrywa 8... A jak nie da rady to daje skierowanie

Normalnie mam kryzys chyba. Jestem dzisiaj wykończona, nawet się nie ubrałam jeszcze, o prysznicu nie wspomnę
Idz pod prysznic zobaczysz że lepiej się poczujesz
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Moja córka jest niemożliwa, krzyczała i krzyczała, nie śpi od 16. Wszędzie jej źle, nawet na rękach, nie boli jej nic bo ona tak krzyczy ale przestaje, ocenia sytuacje i dalej no i jedynym miejscem które działa na nią kojąco jest przewijak, leży na nim już 20 minut i sobie gada po swojemu, a my przygotowujemy spokojnie kąpiel. I kiedy by jej nie położył na przewijaku to jest spokój i zadowolenie
dobre fluidy?
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:53   #606
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Nasturcja- w świetle prawa masz 10dni na zerwanie umowy, bez podania przyczyny. No chyba ze jesteś klientem biznesowym, to co innego.

Mao- Ty kupiłąs w Hm te skarpeteczki? ja tez. Są ekstra
Ja dopiero do h@m pójdę jak mały wyzdrowieje

W ogóle, to chyba od tego szczepienia go zaczeło brac, nie wiem czy to moze miec związek, ale wczeniej wszedzie chodziliśmy, a mały nie był szczepiony- nic mu nie było. Teraz w pon szczepiliśmy, wczoraj był mega grzeczniutki w porównaniu do ostatniego tygodnia-dwóch. A dzisiaj oprócz tego przeraźliwego płaczu też jest grzeczniutki, rano sobie gadał, a teraz od 15tej śpi.Zjadł dzisiaj łącznie 260 ml mleka i 50 rumianku. Kupki nie ma, ale lekarka powiedziała ze lepiej zeby nie było niż zeby była biegaczka. NO ale oczywiscie to kontrolować... koniecznie podawać mam dużo wody, sprawdzać czy są siuski, czy sie pleśniawki nie robią i czy gardełko nie czerwienieje

Przepraszam ze tak tylko o nas...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:07   #607
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Jutro mam wizytę u lekarza i ustalimy termin cc, czyli albo piątek (za 2 dni!!!) albo środa. No i strach mnie obleciał...
Troszkę Ci zazdroszczę tego oczekiwania
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
dizi dla Adaśka!!!


ja też tak lubię
Aaaa no tak, Tomcio przecież czeka na urodziny cioci Trele


co nagadał???

sanrioo daj znać co tam położna rzekła
Będzie pretekst na kupienie nowej czapki, w końcu nie mogą Ci uszki marznąć

Mya biedulek malutki
A Ty łobuzie u dentysty byłaś???? Doczytałam, że już umówiona jesteś, no, masz szczęście

domii29 upomnij się o ten pakiet, jak miał być, to co sobie myślą??


Nasturcja, Anka ma rację- telefon na mikołaja był, nie?-więc powinnaś móc bez problemu rozwiązać umowę.
Albo znając życie-jak już powiesz, że rezygnujesz to Ci jakoś te smsy dorzucą albo zaproponują inna umowę, żebyś tylko została. Bo pewnie się już zżyłaś z telefonem
No pewnie mojego Kokoska to boli i przez to taka rozdrażniona jest Jestem wściekła na siebie, bo jakbym wiedziala, że to co mam to pleśniawki to bym w zyciu nawet buziaka jej nie dała
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
nie strachaj sięNiedługo będzie po wszystkim

Idz pod prysznic zobaczysz że lepiej się poczujesz

dobre fluidy?
Pani kochana, jakże mi się ten prysznic marzy od samego rana. A nawet nie mam kiedy, bo od rana mała wojuje i nie śpi. Może na kilka minutek... Nie wiem, nie mam siły już mysleć

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Co te choróbska się tak przyplątują

Rybko zdrówka dla Kacperka!
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 19:08   #608
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Ale pechowy dzien. No szok. Rano zauważyłam ze Kacper ma mega katar, ale odciągnęlam i było ok. Koło 11 zaczął pokasływać, ale myślałam ze to z suchego powietrza, stwierdziłam ze bede obserwować. Do pepco już nie wchodziłam, nie chciałam go narazać na zarazki. Pojechałam do siostry i masakra, zaczął płakać, krztusić się, dusić.. kaszlał jak jakiś gruźlik.. Jak tylko chciałam mu dać jeść to płakał bo nie mógł oddychać.. już o 14tej miał ten katar lekko zielonkawy.. Od razu zadzwoniłam do przychodni, umóiłam sie z pediatrą, pojechalismy i sie okazało ze mały jest chory gorączki niet, ale kaszel, katar i lekko schodziło na płucka. Na szczescie lekarka powiedziała ze nie dużo, i dobrze ze przyszłam od razu. Dala mi recepte i teraz musze podawać... no i sie kurde denerwuje mnie ta sytuacja z neurologiem. Bo teraz wychodzi ze Kacper jak ma wpisane te zaburzenia neuro -rozwojowe to niek tórych leków nie może brac.. no ale on nie ma takich zaburzen! ja matka to wiem,czuje to. Musze koniecznie dostać sie szybciej do tego neuro i dostać odpowiednią opinię. Dzisiaj nawet pokazywałam jak ładnie mały podnosi główkę, jak sie na mnie łądnie patrzy, nawet jak przesune sie w bok. no i pediatra stwierdzila ze faktycznie nie ma jakiś tam wielkich problemów, ale ona nie bedzie podważać opinii specjalisty. Ciagnie sie to za nami jak jego ślina. mam dość normalnie.
Bidulka mała Zdróweczka dla Kacperka i dobrze że poszłaś do lekarza od razu

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Nasturcja- w świetle prawa masz 10dni na zerwanie umowy, bez podania przyczyny. No chyba ze jesteś klientem biznesowym, to co innego.

Mao- Ty kupiłąs w Hm te skarpeteczki? ja tez. Są ekstra
Ja dopiero do h@m pójdę jak mały wyzdrowieje

W ogóle, to chyba od tego szczepienia go zaczeło brac, nie wiem czy to moze miec związek, ale wczeniej wszedzie chodziliśmy, a mały nie był szczepiony- nic mu nie było. Teraz w pon szczepiliśmy, wczoraj był mega grzeczniutki w porównaniu do ostatniego tygodnia-dwóch. A dzisiaj oprócz tego przeraźliwego płaczu też jest grzeczniutki, rano sobie gadał, a teraz od 15tej śpi.Zjadł dzisiaj łącznie 260 ml mleka i 50 rumianku. Kupki nie ma, ale lekarka powiedziała ze lepiej zeby nie było niż zeby była biegaczka. NO ale oczywiscie to kontrolować... koniecznie podawać mam dużo wody, sprawdzać czy są siuski, czy sie pleśniawki nie robią i czy gardełko nie czerwienieje

Przepraszam ze tak tylko o nas...
Tak tak w hm kupiłam, są super, to są jedyne skarpetki które jej sie fajnie trzymają na nogach a nie odciskają
Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Troszkę Ci zazdroszczę tego oczekiwania

No pewnie mojego Kokoska to boli i przez to taka rozdrażniona jest Jestem wściekła na siebie, bo jakbym wiedziala, że to co mam to pleśniawki to bym w zyciu nawet buziaka jej nie dała

Pani kochana, jakże mi się ten prysznic marzy od samego rana. A nawet nie mam kiedy, bo od rana mała wojuje i nie śpi. Może na kilka minutek... Nie wiem, nie mam siły już mysleć
Zuza też dzisiaj prawie nie spała ale do 16 była grzeczniusia. Teraz już wykąpana, wcina flache i mam nadzieje że pójdzie spać
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:20   #609
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Bidulka mała Zdróweczka dla Kacperka i dobrze że poszłaś do lekarza od razu


Tak tak w hm kupiłam, są super, to są jedyne skarpetki które jej sie fajnie trzymają na nogach a nie odciskają

Zuza też dzisiaj prawie nie spała ale do 16 była grzeczniusia. Teraz już wykąpana, wcina flache i mam nadzieje że pójdzie spać
ja normalnie nnie mam sił... Od 1.30 w nocy do 7 nie spała, potem co 1,5h się budziła, potem od 11-13-30 spała m ja razem z nią, a potem apokalipsa, co 5 minut pobudka i butli cumcianie, zmiana pampka, noszenie, werandowanie (wtedy spała na szczęście) i teraz śpi od 15 minut ale już ma jakies przebłyski, bo słyszę nawet się dzisiaj nie uśmiechnęła:< A ja mam ochotę wyrzucić ją prze okno momentami bo drze się jak stare gacie, dam jej butlę a ona dwa razy(!) pociągnie i śpi. ale obwiniam o moja złość ból zęba i jamy ustnej, bo jednak to mnie irytuje. I tak mam do niej super cierpliwość, az się sama zadziwiam. Swoje dziecko to jednak swoje, a jak będę bezzębna to już wgl mogę wszystko z nią robic
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:30   #610
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
ja normalnie nnie mam sił... Od 1.30 w nocy do 7 nie spała, potem co 1,5h się budziła, potem od 11-13-30 spała m ja razem z nią, a potem apokalipsa, co 5 minut pobudka i butli cumcianie, zmiana pampka, noszenie, werandowanie (wtedy spała na szczęście) i teraz śpi od 15 minut ale już ma jakies przebłyski, bo słyszę nawet się dzisiaj nie uśmiechnęła:< A ja mam ochotę wyrzucić ją prze okno momentami bo drze się jak stare gacie, dam jej butlę a ona dwa razy(!) pociągnie i śpi. ale obwiniam o moja złość ból zęba i jamy ustnej, bo jednak to mnie irytuje. I tak mam do niej super cierpliwość, az się sama zadziwiam. Swoje dziecko to jednak swoje, a jak będę bezzębna to już wgl mogę wszystko z nią robic
hehe,mya co to bedzie jak ona skok bedzie miala- bedzie Ci ciagle spać ;p

a Kacprowi dodatkowo ropieje oczko... wyczyscilam nosek przed kapiela a teraz znow ma zatkany.........
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:33   #611
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
hehe,mya co to bedzie jak ona skok bedzie miala- bedzie Ci ciagle spać ;p

a Kacprowi dodatkowo ropieje oczko... wyczyscilam nosek przed kapiela a teraz znow ma zatkany.........
Gdzie ten Kacperek chadzał jak mamusia nie patrzy Mi to sie serce kraje jak pomyślę, że biedaczek się tak męczy.

A czym czyścisz nosek? Fridą, czy wacikiem i solą f.?

Kurde ja już ciąży nie pamiętam
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 19:41   #612
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Gdzie ten Kacperek chadzał jak mamusia nie patrzy Mi to sie serce kraje jak pomyślę, że biedaczek się tak męczy.

A czym czyścisz nosek? Fridą, czy wacikiem i solą f.?

Kurde ja już ciąży nie pamiętam
jej, jak on placze ;(

czyszcze woda morska i osciagam aktualnie gruszką, bo frida chyba za mocno zrobilam, bo te naczynko mu peklo jakies tam w nosku ;(

Ma taki pyszny antybiotyk a nie chce go..;/ no i dostal 2,5ml x3 ale teraz dalam mu i ok 1ml wypluł... nie chce dac mu za duzo bo on taki malutki, ale jak on mi bedzie po 1,5ml wypijal to teznie bardzo... musze wymyslic jakis sposób na podawanie mu tego..
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:43   #613
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziewczyny, a którą datę byście wolały? 13.12 czy 18.12? Bo jak mi każe wybrac to nie wiem
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:51   #614
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a którą datę byście wolały? 13.12 czy 18.12? Bo jak mi każe wybrac to nie wiem
mówia ze piatek 13 to pechowy...ale j bym ja wziela;p
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:53   #615
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
jej, jak on placze ;(

czyszcze woda morska i osciagam aktualnie gruszką, bo frida chyba za mocno zrobilam, bo te naczynko mu peklo jakies tam w nosku ;(

Ma taki pyszny antybiotyk a nie chce go..;/ no i dostal 2,5ml x3 ale teraz dalam mu i ok 1ml wypluł... nie chce dac mu za duzo bo on taki malutki, ale jak on mi bedzie po 1,5ml wypijal to teznie bardzo... musze wymyslic jakis sposób na podawanie mu tego..
a w butli z mlekiem? Akurat Ulka ze smakiem połyka wszystkie witaminy, biogaie itp itd
Biedulek, pewnie jak Ulka dzisiaj tak placze

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a którą datę byście wolały? 13.12 czy 18.12? Bo jak mi każe wybrac to nie wiem
ja też bym wzięła 13.12. Zawsze lubiłam 13. i to piątek
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:57   #616
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a którą datę byście wolały? 13.12 czy 18.12? Bo jak mi każe wybrac to nie wiem
Pewnie że 13.12

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:59   #617
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ja w przesądy nie wierzę, więc dla mnie mógłby by 13 piątego, a z kolei 18 mi się podoba, bo sama mam urodziny 17, więc byłoby prawie w ten sam dzień, poza tym znam parę fajnych osób urodzonych 18.12

I weź tu się zdecyduj...
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:00   #618
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kupiłam płytę na all sen dzidzi są tam różne dzwięki m.in. suszarka i odkurzacz.Lepsze to niż ciągłe włączanie suszary w nocy.Narazie dzwięki działają.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:02   #619
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Kupiłam płytę na all sen dzidzi są tam różne dzwięki m.in. suszarka i odkurzacz.Lepsze to niż ciągłe włączanie suszary w nocy.Narazie dzwięki działają.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mojemu synkowi kładłam do łóżeczka takie przenośne radyjko na baterie i ustawiałam na ten szum między falami - też działało (czasami)
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 20:02   #620
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kokos się budzi
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:03   #621
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a którą datę byście wolały? 13.12 czy 18.12? Bo jak mi każe wybrac to nie wiem
Też brała bym piątek 13

Przepraszam, że do nikogo więcej się nie odnoszę, ale humor mam do kitu. Jutro idę na ten kurs i już mi się ryczeć chce, że małego zostawiam. Wiem, że jestem niemądra, ale poprostu chce mi się wyć. Idę przytulić się do Tż
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:06   #622
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ryba nie martw się, wyjdzie z tego z Twoją opieką

Mya, mój też tak mało śpi, a o 2 dzisiaj w nocy skończy 5 tygodni. I nic tylko je, a na dodatek ostatnio się zdecydować nie może, bo je, je, je i wrzask. I znowu. I tak w kółko. I nie mam pojęcia o co mu chodzi, brzuszek ma miękki i w ogóle, wystarczy go wziąć na ręce, chwila ciszy, i krzyk że jeść! Ale mam zdecydowanych facetów w domu, nie ma co

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:09   #623
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Ryba nie martw się, wyjdzie z tego z Twoją opieką

Mya, mój też tak mało śpi, a o 2 dzisiaj w nocy skończy 5 tygodni. I nic tylko je, a na dodatek ostatnio się zdecydować nie może, bo je, je, je i wrzask. I znowu. I tak w kółko. I nie mam pojęcia o co mu chodzi, brzuszek ma miękki i w ogóle, wystarczy go wziąć na ręce, chwila ciszy, i krzyk że jeść! Ale mam zdecydowanych facetów w domu, nie ma co

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moja robi identycznie! Je, zaśnie na 3 minuty, obudzi się i płacze, je, je je je, potem zmiana pampersa, napoję ją herbatką i je, śpi 3 minuty i w kółko tak. Ale Ulka ma 2 tygodnie
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:16   #624
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Hejka
Napiszę tylko, że Maja ładnie nockę przespała i dziś grzeczniutka jest
Później jak się uda to nadrobię

Niunia 20 - Gratuluję Tym razem na pewno wszystko będzie dobrze
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:17   #625
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
a w butli z mlekiem? Akurat Ulka ze smakiem połyka wszystkie witaminy, biogaie itp itd
Biedulek, pewnie jak Ulka dzisiaj tak placze

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



ja też bym wzięła 13.12. Zawsze lubiłam 13. i to piątek
to jest zawiesina, nie przejdzie... mleko geste plus jeszcze ta zawiesina... a mleka czasem wypije 30 a czasem 60 i nawet 120 sie zdarza..

babku

Eluvtus- moze ma skok 5tyg
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:19   #626
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
mówia ze piatek 13 to pechowy...ale j bym ja wziela;p
Ja urodziłam młodszaka właśnie w piątek 13 i poszło lekko i szybko, więc dla mnie to był szczęśliwy dzień.

A moja Zosia będzie 12,12,13 - też fajna data. ordynator na wizycie wieczornej powiedział że jutro od 7 rano na porodówkę i kończymy, warunki idealne więc powinno iść z kroplówką a jak nie będzie postępu to robimy cięcie. Ale mam stracha.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:20   #627
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ryba oby Kacprowi szybko przeszło, zaregowałaś ekspresowo to może ekspresowo mu przejdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:23   #628
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Ja urodziłam młodszaka właśnie w piątek 13 i poszło lekko i szybko, więc dla mnie to był szczęśliwy dzień.

A moja Zosia będzie 12,12,13 - też fajna data. ordynator na wizycie wieczornej powiedział że jutro od 7 rano na porodówkę i kończymy, warunki idealne więc powinno iść z kroplówką a jak nie będzie postępu to robimy cięcie. Ale mam stracha.
No to trzymam kciuki!!!
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:24   #629
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Ja urodziłam młodszaka właśnie w piątek 13 i poszło lekko i szybko, więc dla mnie to był szczęśliwy dzień.

A moja Zosia będzie 12,12,13 - też fajna data. ordynator na wizycie wieczornej powiedział że jutro od 7 rano na porodówkę i kończymy, warunki idealne więc powinno iść z kroplówką a jak nie będzie postępu to robimy cięcie. Ale mam stracha.
trzymam kciuki
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:27   #630
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Ja urodziłam młodszaka właśnie w piątek 13 i poszło lekko i szybko, więc dla mnie to był szczęśliwy dzień.

A moja Zosia będzie 12,12,13 - też fajna data. ordynator na wizycie wieczornej powiedział że jutro od 7 rano na porodówkę i kończymy, warunki idealne więc powinno iść z kroplówką a jak nie będzie postępu to robimy cięcie. Ale mam stracha.
hehe, też fajna data mój szwagier sie wtedy urodził
za jutro!
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.