Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 20:26   #2401
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
tylko to chyba nie chodzi jedynie o zabawki tchibo, bo w innych artykułach gdzieś widziałam info o zabawkach różnych marek. tylko konkretów jak zwykle brak.
wlasnie sciagnelam testy, jutro bede czytac, ale tylko Haba otrzymala ocene dobra(kazdy z 3 testowanych) i nie zawiera zadnych szkodliwych skladnikow, z innych np. Brio (3 testowane)- 2 produkty ok,a jeden zawiera naftalen Eichhorn slabo - 2 produkty zawieraja naftalen lub/i NPEO(?).. klocki z IKEA zawieraja Biozid, no i inne marki, niektore produkty ok, inne szkodliwe..
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:33   #2402
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
czemu w aptece szukasz? mm bez problemu kupisz w każdym supermarkecie, rossmannie.
a masz nr do położnej, która przychodziła do Ciebie po porodzie? albo położna ze Szkoły Rodzenia?
są jeszcze mleka hipoalergiczne (oznaczenie HA na mlekach), też dostępne w marketach, ale ktoś musiałby Ci trochę doradzić co i jak..
Bo nie miałam pojęcia, gdzie się kupuje mm
Do szkoły rodzenia nie chodziłam, położne były 2 różne u mnie, po razie... Może mam jeszcze nr do jednej z nich, poszukam.

I miałam jeszcze o pomocy napisać - tż będzie mi pomagał (i pomaga), z tym, że rano to w ogóle się nie widzimy, a wraca ok.18, gdzie jeszcze 2h i Krzyś idzie spać. Dużo tej pomocy więc mieć nie będę, najwyżej w weekend.
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:44   #2403
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
oj widzę że pozazdrościłaś ciąży co byś się nie zapomniała na spotkaniach z ojcem Milusia
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość

kasia jakie sny choć ja też dziś miałam sny takie że nie wiem skąd mi się to wzięło.
To w takim razie życzyć tej kolejnej ciąży czy sen ma pozostać snem póki co ?
nieee - jaka ciaza, gdzie z kim ...??
moze kiedys w nast grudniu, jakies staranka czy cus :P



Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Wróciłam od gina. Ech...
Dostałam Duphaston na podtrzymanie, przez to plamienie sobotnie.
Absolutny zakaz dźwigania, nawet Krzysia po schodach, czyli nici ze spacerów... Przez to plamienie i przez dwukrotne już cięcie macicy.
Mam odstawić od piersi... Ja się kompletnie nie znam na mm! Kupiłam Bebilon Pepti, bo tylko takie było. Zaraz będę czytać, ile tego się daje, proporcje itp. I dlaczego tam jest napisane: 3 porcje dziennie?! Ja mam Krzysiowi dawać mm tylko 3 razy?? A, i butelkę muszę znaleźć. Jakąś małą mam na razie, chyba trzeba kupić większą?
W przyszłym tyg. na usg. Wtedy się okaże, czy wszystko jest ok, na razie mógł tylko ocenić, że "ciąża jest".
..... niefajnie ....
kochana BEDZIE DOBRZE powtarzaj to jak 'mantre' z rana .



Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Kasia, co Ty jadasz przed snem, że takie rzeczy Ci się śniOM?
hehe nie wiem, ale niech se pozostanie na razem snem


nestelle witaj, cieszem sie ze juz wszytsko OK.



ide spac - jutro na
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:44   #2404
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Ale gdybym to ja szepnęla uwage ze "one wygladaja jakby dopiero co urodzily " to by byla afera ....
chciałabym wygladać jak gdy dopiero urodziłam
dla Roszka za łóżeczko
i dla Ciebie za dojście do siebie



Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
..... niefajnie ....
heh. fajnie, ale z obostrzeniami. taki lajf Trudno jest, ale dacie radę. I Krzyś, i Ty.


Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
I mam prostą grzywkę


Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
dla dziewczynek coś by się znalazło. I dla mnie się znalazło
w końcu dziewczynka

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma 3 dys - dysgrafia, dysortografia i dysleksja, a raczkował.
Mam nadzieję, że W. po nim tego nie odziedziczy
A swoją drogą, takiego mam męża-ynteligenta
eee, nie uważam, że 3xD powoduje, że ktoś jest nie Ynteligentny
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:45   #2405
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
wlasnie sciagnelam testy, jutro bede czytac, ale tylko Haba otrzymala ocene dobra(kazdy z 3 testowanych) i nie zawiera zadnych szkodliwych skladnikow, z innych np. Brio (3 testowane)- 2 produkty ok,a jeden zawiera naftalen Eichhorn slabo - 2 produkty zawieraja naftalen lub/i NPEO(?).. klocki z IKEA zawieraja Biozid, no i inne marki, niektore produkty ok, inne szkodliwe..
dzięki. ciekawa byłam właśnie Haby, bo J. ma/będzie miał.
o einhorn i ikea w którymś artykule już czytałam że kiepsko.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Bo nie miałam pojęcia, gdzie się kupuje mm
to już wiesz
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:52   #2406
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

i jade dalej...............
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
od jutra jeździmy z małą na rehabilitację dwa razy w tygodniu przez 4 do 6 tygodniu zobaczymy jakie będą postępy już mi się słabo robi na samą myśl u tego rehabilitanta okazało się że to bardzo znany i najlepszy w Poznaniu ale ... no właśnie ale wyszłam od niego taka skołowana że sama nie wiem co myśleć iść czy nie iść no taka jakaś obojętność od niego no ale po rozmowie z tż kuzynką która miała z nim wykłady na studiach i styczność w praktyce idę zobaczymy ... generalnie moje dziecko jest zacofane z czym się w zupełności niezgadzam
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Maria tak wg tego doktora no ogólnie nie powiedział w prost ale no właśnie ale ona już niedługo powinna siedzieć no to ja mu na to że znam dzieci które najpierw chodziły a później siedziały no tak ale wg niego do 9 miesiąca powinna siedzieć czyli ma jeszcze 6 tygodni no że ona nie raczkuje tylko się przyciąga rączkami wg mnie super cieszę się z tego a wg niego nie wie co zrobić z nóżkami no ale jest potrzebna rehabiltacja by nie powielała dalej tego minimalnego napięcia (dziękuję Ci bo zaczęłam ją nosić twoim sposobem i już nawet ładnie trzyma główkę).
Nie należy on raczej do naciągaczy bo prosto powiedział że przez takie dzieci to oni na bezrobocie idą bo parę razy wystarczy się spotkać. Ogólnie jakiś taki mało sympatyczny ale już wiem że on po prostu taki jest i nie przejmować się jego nastawieniem bo przede wszystkim wie co robić i robi to doskonale podobno. zobaczymy jutro
kciuki za reh !
qrcze .moj ma 9 mies . i lezy . juz sama nie wiem .czy jest ok .
Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
witam należę do forum mamuś listopadowo- grudniowych 2008 r. i mam wielką prośbę Biorę udział w konkursie organizowanym przez projektantkę Kamę Ostaszewską i Ewę Błaszczyk. Cel konkursu szczyny ponieważ pieniądze z licytacji maskotek w całości zostaną przekazane fundacji "Akogo" Bardzo zależy mi na tym aby zostać w finałowej 10 i być ocenioną przez jury. Głosy można oddawać do jutra do godziny 22 więc zaczyna się zacięta walka Wystarczy wejść na linka i kliknąć w prawym górnym rogu "lubię to" ( głos zostanie oddany) z góry dziękuję i obiecuję że nie będę już przeszkadzać. pozdrawiam

http://www.ostaszewska.com/lalka-ren...ulina-szyszka/
bardzo chetnie .ale fb nie mam .
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hej

dziewczynki jakie garnki polecacie? coś na dłuższe uzytkowanie niz takie zwykłe tanie badziewie? Macie coś w domu fajnego poratujcie to jak sobie wybiore to moze dostane od t. pod choinkę
ja nic nie polece . mam garnki do wymiany .

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Po drugie, mój TŻ gdzieś usłyszał, że dzieci, które nie raczkowały, cierpią potem na dysleksję
pierdoły
Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Nie rzygam chociaż już, choć czuję się słabo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja się chyba wyłącznie na all przerzucę jeśli chodzi o zabawki....
smyk jest jednym z najdrozszych sklepow . choc ja mam tuz obok cala siec outletow w tym i smyka - tam kupilam konia Ninie ponad 200 zl tanszego niz w sklepie oddalonym o 5 min.drogi autem .nawet na all byly drozsze.
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Ja też się właśnie nażeram (a co, wolno mi! ) i idę spać

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
ogólnie jaki ja dziś miałam SEN
o matko

Moderna - u nas bodziak w sezonie jes-zimowym do ok. 1,5 roku .
uwielbiam amarantus (szczegolnie ekspandowany ) i kocham quinnoe
Tasia - wszystko bedzie dobrze !!!!! choc bardzo trudno to na pewno .mam nadzieje ze rodzina sie zorganizuje i pomoze .

Demeter- grzywka poka fote
Malpka - no Roszek wytrzymaly (a dzis przebil samego siebie - musialam obudzic go o 8.40 ,do tego jeszcze basen i dlugie zakupy a on spal tylko 1 godz.i 20 min i jeszcze nie spi .
A Karolek meczy sie bieganiem -ma prawo . Mojego syna widocznie lezenie nie męczy .....
CR - 3 dys. - no zatkalo mnie
monk_ka g - czytalam juz wczesniej o zabronionych substancjach w drewnianych zabawkach .szkoda ze nie podaja konkretnych firm (mam nadzieje ze te z foto z ikei to tylko przypadek bo starszaki mialy .... mialy bo sie zgubily w piaskownicy).

cathlyn - jeszcze o wozku . ja mam 4 wozki- 2 parasolki i 2 wozki 3w1) .i z cala odpowiedzialnoscia moge stwierdzic ze wozek typu 3w 1 nadaje sie do konca checi przewozenia dziecka .z tym ze fakt moje dzieci przestaly jezdzic regularnie przed 2 r.z dorywczo uzywalam na bardzo dl. dystansach po 2 r.z . poza tym te 3w1 maja to do siebie ze niewiadomo jakie lux i jakie maja ulatwienia to dla kogos takiego jak ja ( co duzo jezdzi i to na krotkich czesto dystansach czyli czesto trzeba wpakowac ,zlozyc -rozlozyc)albo dla kogos mieszkajacego w bloku jest to utrudnienie - bo jednak ciezszy ,bo wiecej miejsca zabiera ....
Ja kupilam pierwsza parasolke -quinny zapp dla 1,5 rocznego Kuby bo lecielismy samolotem na wakacje .potem kupilam 2 parasolke i ninka w niej jezdzila od 6 mies.-maclaren . parasolka ideal -duza dla dziecka - nawet kuba w niej siedzial jak mial ponad 5 lat a nina byla w tym czasie "na barana "(szlismy tyyyle km ze ja nawet padalam ),rozkladana zupelnie na plasko ,posiada budke zaslaniajaca prawie cale dziecko -ochrona przed wiatrem .do tego leciutka i po zlozeniu malutka . ideal na codzien .ideal do auta ,na spacery i do samolotu . Polecam z czystym sercem.

nadrobilam .ide Rocha polozyc -dopiero
__________________
J . N . R

Edytowane przez nestelle
Czas edycji: 2013-12-11 o 20:57
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:59   #2407
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Witam się wieczorową porą

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Któraś pytała o szczeniaczka uczniaczka, ja kupowałam w Smyku był za 99zł, miałam kupon z payback na 10zł więc zapłaciłam 89

To ja pytałam. Byłam w Poznaniu w Smyku i już po promocji. Uczniaczki po169 zł. Kupiłam za to w Carrefourze Garnuszek na klocuszek za 89 zł. A uczniaczka kupię na allegro. Tylko tak się zastanawiam czy nie za dużo tych edukacyjnych zabawek (w sumie będą aż dwie :P)

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Wróciłam od gina. Ech...
Wszystko będzie dobrze Musi I będzie
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 21:06   #2408
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Malpko polecam jak najbardziej berghoffa

Tasia będzie dobrze kochana trzymam mocno ksciuki za was a szczególnie za Krzysia i butelkowanie

Nestelle fakt takie gadanie, że dziecko chude malutkie że nie wygląda to przesada i wiadomo że to nie wyścig a młodą mamę może tylko zestresować i wprowadzić w kompleksy bo ja wiem jak mi na początku mała bardzo malutko przybierała a tu niektóre dzieci w tym czasie wiekowym 1kg nawet a teraz inne stoją i moja tyje i tyje i tyje no ale cóż taka uroda dobrze że zaraz na początku spasowałam i nie słuchałam innych bo zwariować idzie.
Obecnie na basenie mamy Zosię z 11 kwietnia a my z 26 jesteśmy i ciągle słyszę że mama Zosi patrząc na moją wpada w kompleksy bo jej taka mała chuda itp. więc tłumaczę że taka jej uroda i pewnie po tacie bo on taki mały i chudy a ona chce z nią do lekarza iść póki co stopuję kobietę

LunaO za siostrzenicę i za wizytę u neuro

My dziś po rehabilitacji także nie wiem czy mam pisać bo ... no po prostu moje dziecko trafiając w ręce pani dostało takiej histerii, że całe 45 minut wyła cała zasmarkana itp. oczywiście między czasie brałam ją na ręce by uspokoić to co moja "szantażystka" robiła uśmiech pełną gębą do pani się chowała i akuku jej robiła, nawet śmiała się w głos kiedy ją oddawałam znowu ryk i wrzask wielki no ale troszkę z nią poćwiczyła .... tylko bardziej się skupiała na tym żeby mała przyjęła pozycję do raczkowania i siedzącą i żeby napinała mięśnie brzucha bo tak jakby u niej w ogóle jeszcze nie pracowały ... no nic raczej zaszkodzić nie zaszkodzą ale chyba do tego sama by doszła

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Nestelle na pewno jest wszystko ok z Roszkiem

ja wszystkim pokazuję że mała główkę na bok trzyma do prawego barku i jak ją trzymam na rękach to muszę nadal przytrzymywać plecki bo nie jest taka "sztywna" co wg mnie świadczy o tym że jeszcze jest malutka i się wyrobi z tą "sztywnością" a wszyscy zwracają uwagę że nie siedzi i nie próbuje w ogóle siedzieć, że nie raczkuje tylko podciąga się rączkami i turla.
Aaa i ta główka mnie niepokoi z tego względu jeszcze dodatkowo, że miałam okazję poznać właśnie tatę kolegi Anielki co się dzień prędzej urodził i on tak ma samo głowę na bok tylko że lewy i tak już ma bo za późno było na rehabilitację a jak był małym chłopcem to nikt nie zwracał uwagę i tak mu zostało. A ja nie chciała bym żeby mojemu dziecku tak zostało skoro można pomóc i uniknąć.

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2013-12-11 o 21:14
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:18   #2409
Tajgusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajgusia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Tasia a jak on stwierdził, że ciąża jest To on nie robił Ci USG Najważniejsze, że wszystko ok. Co do dźwigania to właśnie głównie o tej niedogodności myślę bo jak tutaj nie dźwigać jak trzeba dziecko z maty podnieść czy na przewijak albo do fotelika w samochodzie no normalnie się nie da. Ja z moim synkiem kruszynkiem latam na spacery codziennie przynajmniej 2 godziny bo mi położna mówiła, że dla dziecka tak zdrowo a jak tutaj z tych spacerów zrezygnować?
I się chwalę mój synek ma 4 ząbki a idą 2 kolejne
Tajgusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:24   #2410
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez Tajgusia Pokaż wiadomość
Tasia a jak on stwierdził, że ciąża jest To on nie robił Ci USG Najważniejsze, że wszystko ok. Co do dźwigania to właśnie głównie o tej niedogodności myślę bo jak tutaj nie dźwigać jak trzeba dziecko z maty podnieść czy na przewijak albo do fotelika w samochodzie no normalnie się nie da. Ja z moim synkiem kruszynkiem latam na spacery codziennie przynajmniej 2 godziny bo mi położna mówiła, że dla dziecka tak zdrowo a jak tutaj z tych spacerów zrezygnować?
I się chwalę mój synek ma 4 ząbki a idą 2 kolejne
Tajgusia za ząbki
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:26   #2411
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Tajgusia - w gabinecie nie ma usg. Ciążę stwierdził na podstawie badania palpacyjnego (wielkość macicy itp.) i wziernikowania.
Co do dźwigania - no to takie podnoszenie z maty do łóżeczka itp, to tak, przecież inaczej się nie da... Odradza mi natomiast wnoszenie Krzysia na IIp na rękach, to już nie "podnoszenie", a właśnie "dźwiganie"... Muszę logistycznie to jakoś przeanalizować

Za ząbki
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 21:27   #2412
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Dziewczyny jaka to pasta do zębów dla dzieci miała być bo zapomniałam taka może być http://www.aptekagemini.pl/nenedent-...uoru-50ml.html
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:30   #2413
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka to pasta do zębów dla dzieci miała być bo zapomniałam taka może być http://www.aptekagemini.pl/nenedent-...uoru-50ml.html
monia tak dziewczyny tu na forum pisały, że tej właśnie używają ja kupiłam małej taką http://www.aptekagemini.pl/elmex-pas...-lat-50ml.html w sumie chciałam tą co dziewczyny tutaj polecały ale Pani aptekarka pokiwała z głową że ta lepsza więc posłuchałam tym bardziej że to taka powiedzmy "zaprzyjaźniona" aptekarka i dobrze zawsze radzi i później moja dentystka też opowiedziała się za elmexem dla małej.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:37   #2414
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Oliwko na rehab pokażą Wam jak ćwiczyć, jak ustawiać Anielkę wszystko będzie dobrze

Tajgusiu

Anika za fotelikos
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:43   #2415
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka to pasta do zębów dla dzieci miała być bo zapomniałam taka może być http://www.aptekagemini.pl/nenedent-...uoru-50ml.html
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
monia tak dziewczyny tu na forum pisały, że tej właśnie używają ja kupiłam małej taką http://www.aptekagemini.pl/elmex-pas...-lat-50ml.html w sumie chciałam tą co dziewczyny tutaj polecały ale Pani aptekarka pokiwała z głową że ta lepsza więc posłuchałam tym bardziej że to taka powiedzmy "zaprzyjaźniona" aptekarka i dobrze zawsze radzi i później moja dentystka też opowiedziała się za elmexem dla małej.
nenedent ma w tescie Ökotest ocene bardzo dobra, natomiast Elmex ze wzgledu na zawartosc PEG-ow tylko wystarczajaca - sama wlasnie rozwazam wybor pasty - i nadal nie wiem jaka, czy z fluorem czy bez, nenedent czy elmex (a swoja droga w PL cena prawie podwojna )
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:55   #2416
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
znam osoby, które się obywały bez parasolki. to chyba indywidualne...
w tej chwili uzywam jeddnego i drugiego - zamiennie. myślę, że cały czas tak będę (w M. jest mały bagaznik, w Mutsy - fajny).

hmmm nie wiem. jutro sprawdzę. to naprawdę porządny wózek. masz może możliwość zobaczenia go na żywo (sklep?)
Gdybyś mogła zerknąć jak to z tym oparciem byłabym dźwięczna
Do sklepu pewnie się wybiorę z TŻ dopiero, bo niestety ten sklep blisko mnie nie ma maclarena xt i xlr, a jednak po pozytywnych opiniach się na któryś z nich zdecyduje.
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Dzien dobry


I kupimy jeszcze Amarant i quinoa jako urozmaicenie diety mojego bąbla
A jak je przyrządzasz?
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wasze stojące dzieci też wszystko ściągają ze stołu? Bo mój ściąga i nie idzie go nauczyć że nie wolno, ma mnie w poważaniu już nie wiem co robić, chyba przeczekać no bo co..
Mam to samo Trza przeczekać.
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

Dziewczyny moja siostra była z młodszą (3l) u psychologa i dokładnie się jej przyjrzała, siostry wysłuchała i uważa że to ma podłoże neurologiczne (
Trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Pochwale sie ze nauczylam (mam nadzieje ze nie zapesze)Rocha z powrotem zasypiac w SWOIM lozeczku .


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Co do tych lasek mnie też wkurza jak niektórzy komentują Roszpunkę: ale ona duża, nie wygląda na prawie 9 msc:/a co mam Ją ubrać w coś dzidziusiowe i smoka włożyć?

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
wlasnie sciagnelam testy, jutro bede czytac, ale tylko Haba otrzymala ocene dobra(kazdy z 3 testowanych) i nie zawiera zadnych szkodliwych skladnikow, z innych np. Brio (3 testowane)- 2 produkty ok,a jeden zawiera naftalen Eichhorn slabo - 2 produkty zawieraja naftalen lub/i NPEO(?).. klocki z IKEA zawieraja Biozid, no i inne marki, niektore produkty ok, inne szkodliwe..
właśnie kupiłam klocki drewniane Eichhorna Sz. pod choinkę.
Swoją drogą, skoro są badania, że produkty zawierają szkodliwe substancje, to czy nie powinny być po prostu wycofane?
Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
qrcze .moj ma 9 mies . i lezy . juz sama nie wiem .czy jest ok .




uwielbiam amarantus (szczegolnie ekspandowany ) i kocham quinnoe

ninka w niej jezdzila od 6 mies.-maclaren . parasolka ideal -duza dla dziecka - nawet kuba w niej siedzial jak mial ponad 5 lat a nina byla w tym czasie "na barana "(szlismy tyyyle km ze ja nawet padalam ),rozkladana zupelnie na plasko ,posiada budke zaslaniajaca prawie cale dziecko -ochrona przed wiatrem .do tego leciutka i po zlozeniu malutka . ideal na codzien .ideal do auta ,na spacery i do samolotu . Polecam z czystym sercem.
1. Roszek nadrabia w innych dziedzinach
2. Jakiś przepis proszę
3. Dziękuję za opis dobra kobieto
A którego Maclarena masz? XT czy XLR?


TASIA

Będzie dobrze, dacie radę. Z dźwiganiem to ważne, żebyś nie nosiłą wózka, zakupów, a z Krzysiem dasz radę. Co do spacerów, to teraz i tak beznadziejna pogoda - możesz werandowanie uskuteczniać, żeby trochę świeżego powietrza Krzyś zażywał.
A czemu lekarz kazał zaprzestania kp? Przez plamienie czy z innego powodu?
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:03   #2417
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez Tajgusia Pokaż wiadomość
Ja z moim synkiem kruszynkiem latam na spacery codziennie przynajmniej 2 godziny bo mi położna mówiła, że dla dziecka tak zdrowo a jak tutaj z tych spacerów zrezygnować?
I się chwalę mój synek ma 4 ząbki a idą 2 kolejne
za zabki

co do tych spacerow to nieprzesadzajmy .pewnie ze zdrowo wyjsc na zewnatrz -dla kazdego ale jesli bedzie to klopotliwe dla Tasi to nic nie bedzie malemu jesli na pewien czas ze spacerow sie zrezygnuje . ja codziennie nie spaceruje i napewno nie po 2 godz. a Roszek zdrowy .Najwazniejsze aby Tasia odpoczela ,aby sie nie przemeczala . w domu mozna wietrzyc czesto i na czas drzemki ubierac cieplo i otwierac okno .
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Co do dźwigania - no to takie podnoszenie z maty do łóżeczka itp, to tak, przecież inaczej się nie da... Odradza mi natomiast wnoszenie Krzysia na IIp na rękach, to już nie "podnoszenie", a właśnie "dźwiganie"... Muszę logistycznie to jakoś przeanalizować
no ale niby jak go masz wniesc ??? nogami ?
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka to pasta do zębów dla dzieci miała być bo zapomniałam taka może być http://www.aptekagemini.pl/nenedent-...uoru-50ml.html
ja polecalam chyba ta sama tylko opakowanie inne
http://www.shop-dent.pl/pl_PL/p/Nene...FcVX3god3SkACg
uzywalam tez jak starszaki byly male .ta pasta ma lepsze opinie niz elmex.
Moderna - u nas w PL twierdza ze zalecenia co do niemowlat -BEZ fluoru . to opina wszystkich od lekarzy ,i farmaceutow i ekspedientki w sklepie po czasopisma dzieciece. ja sie stosuje .
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:11   #2418
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość

TASIA

Będzie dobrze, dacie radę. Z dźwiganiem to ważne, żebyś nie nosiłą wózka, zakupów, a z Krzysiem dasz radę. Co do spacerów, to teraz i tak beznadziejna pogoda - możesz werandowanie uskuteczniać, żeby trochę świeżego powietrza Krzyś zażywał.
A czemu lekarz kazał zaprzestania kp? Przez plamienie czy z innego powodu?
Wózka nie noszę, od kiedy wiem, że jestem w ciąży
Mam zrezygnować z kp, bo to powoduje zmiany hormonalne mogące doprowadzić do poronienia... To plamienie właśnie mogło być przez kp (albo przez dźwignięcie czegoś kilka dni nawet wcześniej). Na razie ograniczę kp przynajmniej jakoś...

I dobranoc

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
no ale niby jak go masz wniesc ??? nogami ?
He he Źle się wyraziłam, chodziło mi ogólnie o "wniesienie"
Mam plan wstępny - chodzić na spacery w środy, soboty i nd (ktoś zawsze wtedy jest ze mną), albo czasem wyjść b. wcześnie rano (co może być trudne, bo oboje z K. śpimy długo ).
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:25   #2419
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
nenedent ma w tescie Ökotest ocene bardzo dobra, natomiast Elmex ze wzgledu na zawartosc PEG-ow tylko wystarczajaca - sama wlasnie rozwazam wybor pasty - i nadal nie wiem jaka, czy z fluorem czy bez, nenedent czy elmex (a swoja droga w PL cena prawie podwojna )
czyli wiem, że nic nie wiem. bez fluoru, to na pewno, chociaż gdzieś wyczytałam przy paście bez fluoru, że przeznaczona dla dzieci dostających inne produkty fluorowe, a była mowa o paście dla niemowląt, więc chyba nie ma stałych zaleceń.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
ja polecalam chyba ta sama tylko opakowanie inne
http://www.shop-dent.pl/pl_PL/p/Nene...FcVX3god3SkACg
uzywalam tez jak starszaki byly male .ta pasta ma lepsze opinie niz elmex.
właśnie widziałam obie pasty nenedent, tyle że ta o której mówisz jest sporo droższa, ma dużo mniejsze opakowanie i ma szczoteczkę, którą i tak już mam. te pasty różnią się jednym składnikiem. zwykła nenedent ma Sodium Hydroxide, którego nie ma nenedent baby. nie znam się, ale czy to coś robi tak dużą różnicę?

to jeszcze w tematyce zębów. jakie szczoteczki? ta na palec czy coś innego? widziałam jeszcze jakieś zestawy 3 szczoteczek w rossmannie.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Mam plan wstępny - chodzić na spacery w środy, soboty i nd (ktoś zawsze wtedy jest ze mną), albo czasem wyjść b. wcześnie rano (co może być trudne, bo oboje z K. śpimy długo ).
zawsze coś

ja osobiście jestem z tych spacerujących z dzieckiem codziennie, w praktycznie każdą pogodę, ale mam do tego warunki i możliwości bo siedzę z dzieckiem w domu, i tak przy J. wiele nie zrobię, więc chociaż na spacer go wezmę. ale przecież spacery to nie obowiązek. dziecko może spać przy otwartym oknie i na jedno wyjdzie.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 22:52   #2420
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
2. Jakiś przepis proszę
3. Dziękuję za opis dobra kobieto
A którego Maclarena masz? XT czy XLR?
2. amarantus eksp.to takie jakby malenskie kuleczki dmuchane (cos ala styropian) mozna dodawac do platkow ,jogurtow .ja lubie takie suche .
a quinnoa to przepisy jak z kasza np jagalna .
3.. roznice sa takie : xlr jest nico ciezszy ale nieco wiekszy -nieco.na jego stelazu mozna wpiac fotelik sam i gondole .reszta roznic jest w wygladzie -xlr ma wiecej kolorow , inaczej ulozone kieszonki i okienko chyba od gory,w wyposazeniu jest spiworek - choc to raczej oslonka ..

Ja mam xt.jestem zadowolona- jest zwrotniejszy i lzejszy ,troszke krotszy po zlozeniu i okienko z tylu jest praktyczniejsze bo p co okienko od gory jak w xlr? .
moj zdal test na ulicy, w markecie i na lotnisku .
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
He he Źle się wyraziłam, chodziło mi ogólnie o "wniesienie"
Mam plan wstępny - chodzić na spacery w środy, soboty i nd (ktoś zawsze wtedy jest ze mną), albo czasem wyjść b. wcześnie rano (co może być trudne, bo oboje z K. śpimy długo ).
to i tak dobry plan .pamietaj nic na sile . rob tal abys sie dobrze czula i sie nie przemeczala . malemu nic nie bedzie jesli nie wyjdzie . nawet tego nie zauwazy..... .

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
właśnie widziałam obie pasty nenedent, tyle że ta o której mówisz jest sporo droższa, ma dużo mniejsze opakowanie i ma szczoteczkę, którą i tak już mam. te pasty różnią się jednym składnikiem. zwykła nenedent ma Sodium Hydroxide, którego nie ma nenedent baby. nie znam się, ale czy to coś robi tak dużą różnicę?

to jeszcze w tematyce zębów. jakie szczoteczki? ta na palec czy coś innego? widziałam jeszcze jakieś zestawy 3 szczoteczek w rossmannie.
.
to jest wodorotlenek sodu -odpowiada za ph .nie wiem jednak czy jego obecnosc to + czy "-" w pascie dla tak malych dzieci .

ja stosuje tylko ta silikonowa nakladke na palec- mam lepsze wyczucie . -bedzie wiecej zebow i Roszek bardziej kumaty to kupie szczoteczke przypominajaca ..szczoteczke .

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

cathlyn znalazlam takie info http://www.sklep-tosia.pl/maclaren-techno-xt_p683

dobranoc (u mnie juz wszyscy spia a ja czekam az zmywara skonczy prac bo inaczej cala noc bedzie pipac )
__________________
J . N . R

Edytowane przez nestelle
Czas edycji: 2013-12-11 o 22:31
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 23:01   #2421
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Dziewczyny co do zdjęcia to cyknę jakieś ale nie dziś, bo mi się make up rozmazał

A tak w ogole to patrząc w lustro mam wrażenie, że wyglądam jak w załaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 320940.1.jpg (49,8 KB, 21 załadowań)
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 23:47   #2422
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

No dobra żebyście mieły porównanie TŻ mi zrobił fotkę.
Widze, że nie są złe, ale jakaś taka od garnka ta grzywa

Edytowane przez Demeter
Czas edycji: 2013-12-19 o 14:10
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 00:31   #2423
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Widziałam ten sorter w Smyku wczoraj za 69zł.... Ja się chyba wyłącznie na all przerzucę jeśli chodzi o zabawki....

Mam już tą zamówioną arkę z Kiddieland, wygląda bardzo fajnie
Cena Teściowa kupiła na all własnie za niecałe 30 zł - mały dostanie na Gwiazdke. Widziałam Arkę w sklepie - musielismy z TŻ wszystkie zabawki po kolei ponaciskać i podotykać Bardzo fajna, choć do zabawy jak dziecko będzie siedzieć chyba.

Ja w końcu po dłuuuugiej analizie zamówiłam szczeniaczka uczniaczka.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
czesc ,
doszlam do siebie w poniedzialek wieczorem . lecz czasu na forum zabraklo .....
Super, że już lepiej

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
To ja pytałam. Byłam w Poznaniu w Smyku i już po promocji. Uczniaczki po169 zł. Kupiłam za to w Carrefourze Garnuszek na klocuszek za 89 zł. A uczniaczka kupię na allegro. Tylko tak się zastanawiam czy nie za dużo tych edukacyjnych zabawek (w sumie będą aż dwie :P)
Mam to samo....

Cytat:
Napisane przez Tajgusia Pokaż wiadomość
I się chwalę mój synek ma 4 ząbki a idą 2 kolejne


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
co do tych spacerow to nieprzesadzajmy .pewnie ze zdrowo wyjsc na zewnatrz -dla kazdego ale jesli bedzie to klopotliwe dla Tasi to nic nie bedzie malemu jesli na pewien czas ze spacerow sie zrezygnuje . ja codziennie nie spaceruje i napewno nie po 2 godz. a Roszek zdrowy .Najwazniejsze aby Tasia odpoczela ,aby sie nie przemeczala . w domu mozna wietrzyc czesto i na czas drzemki ubierac cieplo i otwierac okno .
Dokładnie Ja teraz się zmobilizowałam do spacerów ale to też nie codziennie.

Oliwka
, za rehabilitację!

-----
Mały się obudził a ja popijam piwko Czuję, że mogę go za niedługo odstawić od kp - w sumie przygotowuję się do tego. A potem przydałaby się jakaś dieta - może w ramach postanowień noworocznych

Dobranoc!
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 06:50   #2424
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka to pasta do zębów dla dzieci miała być bo zapomniałam taka może być http://www.aptekagemini.pl/nenedent-...uoru-50ml.html
taka

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do zdjęcia to cyknę jakieś ale nie dziś, bo mi się make up rozmazał

A tak w ogole to patrząc w lustro mam wrażenie, że wyglądam jak w załaczniku


---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Witam
i mykam na cały dzień do siostry, będe wieczorem
aha i ... Oliwia postanowiła dziś zrobić nam pobudkę o 5.00 i nie zapowiada się żeby miała zamiar zasnąć
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:39   #2425
Tajgusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajgusia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Ja jestem z tych spacerujących codziennie przynajmniej ze 2 godziny. Mam na tym tle chyba bzika bo jak mam coś do załatwienia i nie wyjdę to mam normalnie wyrzuty sumienia Co do dźwigania wózka to sobie nie wyobrażam jak ja w tej sytuacji mogłabym tego nie robić: mam do podejścia i zejścia z 10 schodów
Przy k.p. wytwarza się hormon oksytocyna, który powoduje jednocześnie skurcze macicy (tak samo zresztą jak przy seksie się ona wydziela) dlatego może w ciąży spowodować skurcze i poronienie dlatego ginekolodzy w ciążach zagrożonych zakazują k.p. i seksiuku
Tasia najważniejsze żebyś dbała o siebie bo chyba lekarz najbardziej obawia się o te Twoje blizny na macicy żeby się nie rozeszły przy wysiłku. Mój Mikuś widzę, że sam już powoli rezygnuje z cycka wczoraj np. nakarmiłam go o 7 rano a następne karmienie miałam dopiero o 21! W nocy cycka częściej ale w dzień już naprawdę sporadycznie.
No i ja też jestem sama od rana do 18 godziny a zwykle muszę jeszcze sama wyszykować starszaka do szkoły.
Tajgusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:58   #2426
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Podczytuję zza krzaka, ale się nie udzielam, bo jestem wykończona po wczorajszej wyprawie zakupowej z Z. Ręce mam niżej niż do kostek, przesiliłam straszliwie - i to nawet nie chodzi o kilkakrotne wybebeszanie wózka z bagażnika, składanie i rozkładanie, a mam Mutsy Evo, więc nie parasolka, nie nawet łażenie z wózkiem i siatami oprócz tego, jak już mi się do kosza nie mieściło... Ale dobiło mnie totalnie kilkukrotne wpinanie fotelika z moim masakrycznie krótkim pasem............... Auuuuuaaaaaaaa.... Mam tak masakryczny ból przedramion i nadgarstków, że coś okropnego.... Naprawdę muszę pokombinować wsadzanie i wyjmowanie Z z fotelika bez wypinania go z pasów.... Trenowała któraś coś takiego???
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 08:14   #2427
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Gdybyś mogła zerknąć jak to z tym oparciem byłabym dźwięczna
nie lękaj się Maleńka oparcie nie jest jak w zabawkowych parasolkach dla dzieci (sam materiał na dwóch rurkach). tam jest taki sprytny stelaż, który porządnie trzyma plecy.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Ja mam xt.jestem zadowolona- jest zwrotniejszy i lzejszy ,troszke krotszy po zlozeniu i okienko z tylu jest praktyczniejsze bo p co okienko od gory jak w xlr? .
to ja już się nie wypowiadam. bo z moim 6letnim M. techno xt tylko w błąd wprowadzam u mnie okienko jest w daszku. więc widać, że ewolucja wózkowa trwa

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
A tak w ogole to patrząc w lustro mam wrażenie, że wyglądam jak w załaczniku


Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
ale jakaś taka od garnka ta grzywa
od garnka? to kiepski garnek. nie kupuj (nie daj sobie takie kupić Mikołajowi) takiego Małpka!!!
Śliczna grzywa. twarzowa

Cytat:
Napisane przez Tajgusia Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych spacerujących codziennie przynajmniej ze 2 godziny. Mam na tym tle chyba bzika bo jak mam coś do załatwienia i nie wyjdę to mam normalnie wyrzuty sumienia
jeżu ja też ... tyle, ze IV p. troche mnie stopuje. i syn, co nie chce jezdzic 2 godzin
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 08:28   #2428
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Dzien dobry

mnie chyba dzisiaj bedzie malo, gdyz mam troche do zrobienia w domu..
i musze sie pozalic, bo ja w ogole nie potrafie planowac nie moge sie skoncentrowac na niczym, nie wiem, co zrobic dzis na obiad, nie mam nic na sniadanie - no nie potrafie

Wstawiam zrzut jeszzce z wynikow testow zabawek drewnianych po niemeicku - oceny gut i befridigend sa ok, te zabawki nie zawieraja szkodliwych substancji, natomiast dalej ausreichend i mangelhaft znaleziono rozne szkodliwe substancje.

Z tego co widzialam w tabeli przy klockach z Ikea zaznaczono, ze producent przyjmuje zwroty - wiec mniemam, ze klocki mozna zwrocic (przy ocenie pisze, ze sznurek zawiera biozid - ten od wozka chyba? - czyli klocki chyba same w sobie bezpieczne )

na FB zamiescilam caly plik - na stronie 70 zaczyna sie test zabawek - mam nadzieje, ze mnie nikt nie namierzy i nie pojde do paki, bo to platny artykul
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg holzspielzeug1.jpg (30,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Holzspielzeug2.jpg (117,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Holzspielzeug3.jpg (127,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg holzspielzeug4.jpg (125,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Moja dziewczynka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2013-12-12 o 08:35
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 08:33   #2429
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

panika nowy avatarek?
to malpujac rowniez swoj zmieniam, ciekawe jak sie maja Cynamonki w domu

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
No dobra żebyście mieły porównanie TŻ mi zrobił fotkę.
Widze, że nie są złe, ale jakaś taka od garnka ta grzywa
slicznie wygladasz
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 08:35   #2430
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.4.

Demeter super wyglądasz

Moderna, a co to?Dopadło CIę przesilenie jakieś? Dzięki za testy

Dzień dobry bardzo
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 09:06:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.