Prezenty dla dziecka/ch³opiec - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to co¶ co lubimy otrzymywaæ i dawaæ. Podpowiadamy jak wyszukaæ odpowiedni prezent. Gdzie kupiæ po okazyjnej cenie prezenty ¶wi±teczne i nie tylko.

Poka¿ wyniki sondy: Który plecak wybraæ?
Rekin 0 0%
Pies 2 100,00%
G³osuj±cy: 2. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-22, 12:05   #301
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 162
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Trampolina to rzeczywi¶cie ¶wietny pomys³, zreszt± równie¿ dla dziewczynki
kasprzyk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 18:52   #302
Dziecko3
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez Sonya77 Poka¿ wiadomo¶æ
dla ch³opaka trudno raczej cos wybraæ, bo ile mo¿na kupowaæ autka. ostatnio zauwa¿y³am, ¿e chrze¶niak bardzo polubi³ u kolegi skakaæ na trampolinie i tak± mu zakupi³am na urodziny, jest w niebo wziêty
Czy ja wiem czy trudno, ja mam chrze¶niaka i jako¶ sobie z tym radzê na chrzciny dosta³ ode mnie wielkiego kubusia puchatka + grawerowane sztuæce. Potem by³y jakie¶ bajery i gry takie bardziej edukacyjne. Teraz z racji tego, ¿e ju¿ jest wiêkszy sam potrafi okre¶liæ swoje preferencje. Fakt, ¿e dzieci nie znaj± pojêcia co to jest pieni±dz wiêc siê tym nie przejmuj± chcia³ roweryk wiêc dosta³ co¶ takiego http://www.rtvagd.sklep.pl/milly_mal...b10_59629.php5 oczywi¶cie sam bym siê na to nie porwa³ wiêc w uzgodnieniu z chrzestn± postanowili¶my siê zrzuciæ i mu kupiæ. Natomiast wiem ju¿ jedno nie warto dawaæ pieniêdzy bo rodziæ pewnie, ¿e je przeznaczy na co¶ zwi±zanego z dzieckiem, ale z kasy m³okos siê nie cieszy (jeszcze) natomiast nawet jaka¶ g³upotka potrafi go rozweseliæ na d³ugi czas.
Dziecko3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 16:03   #303
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

A co dziecku po wielkim kubusiu puchatku?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 18:07   #304
joliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Hej. Ja szuka³am dla synka kole¿anki jakiego¶ prezentu. Znalaz³am co¶ takiego: http://gadzetmaniak.blog.pl/2013/10/25/czapka-pilotka/

tylko jeszcze nie wiem gdzie mo¿na co¶ takiego kupiæ. Jak znajdê to siê pochwalê.
joliana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 00:01   #305
Dziecko3
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43465442]A co dziecku po wielkim kubusiu puchatku? [/QUOTE]

No nie wiem patrz±c na to, ¿e pó³ imprezy z nim chodzi³ wszêdzie. To chyba jednak co czego¶ mu tam s³u¿y, a sk±d ja mam wiedzieæ, a co mu trzeba by³o kupiæ? Paczkê prezerwatyw?
Dziecko3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 11:10   #306
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

A to ty nie widzisz nic miêdzy wielk± maskotk±, któr± dziecko stosunkowo krótko/rzadko siê bawi a która jest mega zbieraczem kurzu a kondomami?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-08, 00:04   #307
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: £od¼
Wiadomo¶ci: 160
GG do aanemone
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Poka¿ wiadomo¶æ
A co s±dzicie o tym? Mo¿e która¶ z Was kupowa³a dziecku ?
link nie dzia³a ):


Ja zawsze mam problem z prezentem dla maleñstwa, bo nie chcê dublowaæ tego, co rodzice maj± i w sumie chcia³abym, ¿eby by³o praktyczne.
Wyczai³am ostatnio: http://www.sposobnakolke.pl/pl/zalety-mr-b.html to taka maskotka, do której jest wk³ad solny, który siê nagrzewa. Pó¼niej mo¿na nim grzaæ brzuszek np. przed masa¿em. Design dodatkowo mnie urzek³ <3 Teraz zabawki s± takie ¶liczne, ¿e a¿ ciê¿ko siê powstrzymaæ. (:
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwi¿d¿e melodyjnie>

aanemone jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 19:40   #308
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

hej synek w grudniu bedzie mial 15 mscy. co fajnego mu kupic? niekoniecznie grajacego i/lub swiecacego...
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-12, 21:44   #309
Mariszka24
Raczkowanie
 
Avatar Mariszka24
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Wszystko zale¿y do wieku i temperamentu dziecka które bêdziemy obdarowywaæ. Z do¶wiadczenia w³asnego:
- dla maluszków kupowaæ zabawki, które nie graj± zbyt g³o¶no (najlepiej z opcj± ¶ciszenia lub ca³kowitego wy³±czenia d¼wiêku (rodzice bêd± mega wdziêczni ja polecam:
- z FP ¶limaka z klockami (ma jeden mankament d¼wiêku niestety siê nie da wy³±czyæ ani ¶ciszyæ (my wywalili¶my baterie po prostu :P) bo sam sorter, klocki i ca³o¶æ zabawki jest fajna, trwa³a i m³ody (a ma ju¿ prawie 3 lata bawi siê nim do teraz.)
- dla 2-4 latków duplo wszelakie (kreatywne, mo¿na dokupowaæ inne zestawy i dalej tworzyæ , budowaæ i kombinowaæ),
- zawsze i wszêdzie ksi±¿eczki ksi±¿ki , dla straszaków (7-12) polecam Brandona Mulla (Ba¶niobór czy nowsza pozycja Wojna cukierkowa),
-gry planszowe je¶li jest opcja grania ca³± rodzin± np Prawo d¿ungli (http://www.planszomania.pl/zrecznosc...o-dzungli.html) mega zabawa, w zesz³ym roku w ¶wiêta grali¶my w ni± przez ca³e ¶wiêta (ca³± rodzin± czyli od 8 latka po 60 latka)

Edytowane przez Mariszka24
Czas edycji: 2013-11-12 o 21:50
Mariszka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-22, 12:24   #310
cafe_time
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomo¶ci: 68
GG do cafe_time
Smile Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

No to ja mam dla Was, (a raczej dla siebie) wyzwanie- ch³opiec 6-letni, nagle odkry³, ¿e ksi±¿ki s± jednak fajne i chce jak±¶ tu cytat"ciekaw± i grub±, bo ja ju¿ jestem du¿y" I nie by³oby mo¿e problemu, gdyby nie fakt, ¿e ma starsz± o trzy lata siostrê która ma mnóstwo ksi±¿ek. Pasuje wiêc kupiæ co¶ nowego- kubusie puchatki, miko³ajki i takie tam odpadaj±... macie jaki¶ pomys³?
__________________
www.cafetime.bloog.pl
cafe_time jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 08:35   #311
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 660
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Z do¶wiadczenia wiem, ¿e ch³opakom podoba siê Dziennik cwaniaczka, ca³a seria, kilka tomów, zabawne i szybko siê czyta. I jeszcze seria z Mateuszkiem.




je¿eli za¶ chodzi o gry rodzinne bardzo lubiê tê:

Edytowane przez Callianna
Czas edycji: 2013-11-26 o 08:40
Callianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 11:43   #312
marcowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Mo¿e ja pomogê w wyborze prezentu dla ch³opaka oko³o 5,6, 7 i dalej. Na przyk³adzie mojego syna oczywi¶cie. Zabawek ma naprawdê du¿o, ale bawi siê jedynie klockami Lego. Jednak nie tymi zwyk³ymi, tylko od dwóch lat dostaje zestawy klocków Lego Hero Factory. Ka¿dy zestaw to jedna postaæ i maj± ró¿ne ceny. Mo¿na kupiæ je od 30z³ i wzwy¿. Nawet za 140 z³, ale to ju¿ du¿e i skomplikowane. Mój syn ma ich ponad 15 i w sumie uwa¿am, ¿e trochê za du¿o, ale ma du¿o cioæ, które go rozpieszczaj±, wiêc nic nie poradzê. W ka¿dym razie potrafi siê tym zajmowaæ nawet kilka godzin dziennie. Mo¿na je ³±czyæ i sk³adaæ zupe³nie nowe, za ka¿dym razem inne roboty.
marcowamama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 12:58   #313
Rozwaznaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

O ile jeszcze ma siê jedno b±d¼ dwoje dzieci do obdarowania to mo¿na zaszaleæ, ale mój m±¿ ma czwórkê siostrzeñców i jakby¶my ka¿demu chcieli kupiæ drogi prezent, to ja zostaje bez wyp³aty;/ postawili¶my na gry edukacyjne, do tego piêæ dyszek dla solenizanta i wszyscy byli zadowoleni. Dzieciaki mog³y razem bawiæ siê prezentem, a m³ody móg³ sobie co¶ tam jeszcze ma³ego kupiæ. Mini Sad ju¿ przetestowali¶my, graj±c mo¿na poczuæ siê jak dziecko:P
Rozwaznaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-02, 17:12   #314
spadajaca_gwiazda
Raczkowanie
 
Avatar spadajaca_gwiazda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: o, jak ja kocham to miejsce...
Wiadomo¶ci: 367
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Czy kto¶ móg³by poleciæ naprawdê wci±gaj±c± grê planszow±, zrêczno¶ciow±, logiczn± itd. (w sensie - nie elektroniczn± ani komputerow± ) dla 5-letniego ch³opca?
__________________
"Po szyje w chmurach, po kolana w oceanach..."

Nie mo¿esz mieæ wszystkiego. Gdzie by¶ to po³o¿y³?
spadajaca_gwiazda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-02, 17:44   #315
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 181
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

Cytat:
Napisane przez spadajaca_gwiazda Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kto¶ móg³by poleciæ naprawdê wci±gaj±c± grê planszow±, zrêczno¶ciow±, logiczn± itd. (w sensie - nie elektroniczn± ani komputerow± ) dla 5-letniego ch³opca?
Polecam grê Angry Birds, powsta³a na podstawie tej gry komputerowej . Mój sze¶cioletni siostrzeniec uwielbia:
http://www.youtube.com/watch?v=MXJqBFnX3Ng
Red_Sonja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-07, 12:28   #316
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 3 990
Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

Poszukujê inspiracji na prezenty dla dzieci-nastolatków. Ch³opak i dziewczyna w wieku czternastu lat. Dzieci bez ¿adnych specjalnych pasji czy zainteresowañ. Ka¿da propozycja mile widziana!

MeganArt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-07, 13:38   #317
Drop Dead
Przyczajenie
 
Avatar Drop Dead
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice/Cork
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

Ksi±¿ki. Jak nie lubi± czytaæ, to jest problem.

Dziewczyna mo¿e jak±¶ bluzê/sweter oversize z fajnym nadrukiem? Etui na telefon z fajnym wzorem, portfel z motywem flagi... Perfum, ¿el do mycia.

Ch³opak... Gra komputerowa? S³uchawki do telefonu. Koszulka z ¶miesznym wzorem...
Drop Dead jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-07, 13:40   #318
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 3 990
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

Cytat:
Napisane przez Drop Dead Poka¿ wiadomo¶æ
Ksi±¿ki. Jak nie lubi± czytaæ, to jest problem.

Dziewczyna mo¿e jak±¶ bluzê/sweter oversize z fajnym nadrukiem? Etui na telefon z fajnym wzorem, portfel z motywem flagi... Perfum, ¿el do mycia.

Ch³opak... Gra komputerowa? S³uchawki do telefonu. Koszulka z ¶miesznym wzorem...
Z ksi±¿kami gorzej, bo nie czytaj±.

Kosmetyki dostan± na pewno i chyba rzeczywi¶cie po jakim¶ ciuchu.

Dziêkujê
MeganArt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-07, 22:24   #319
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

Cytat:
Napisane przez Drop Dead Poka¿ wiadomo¶æ
Ksi±¿ki. Jak nie lubi± czytaæ, to jest problem.

Dziewczyna mo¿e jak±¶ bluzê/sweter oversize z fajnym nadrukiem? Etui na telefon z fajnym wzorem, portfel z motywem flagi... Perfum, ¿el do mycia.

Ch³opak... Gra komputerowa? S³uchawki do telefonu. Koszulka z ¶miesznym wzorem...
Perfumy. I nie, nie jest to dobry pomys³ bo z zapachami bardzo trudno trafiæ.
Ubrania s± okej, je¶li znasz rozmiary. Je¶li nie, mo¿esz sprezentowac im bon podarunkowy do jakiej¶ sieciówki.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 09:53   #320
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 203
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

Ja tam bym podpyta³a miêdzy wierszami samych zainteresowanych ew ich rodziców. Moim zdaniem kosmetyki to kiepski pomys³, zw³aszcza dla 14letniego ch³opca. Skoro nie czytaj± ksi±¿ek to mo¿e jaka¶ fajna p³yta ich ulubionego zespo³u? Podpytaj czego s³uchaj±. S³uchawki, portfel, mp4, gra komputerowa, pendrive jaki¶ taki ciekawie wygl±daj±cy. Z bonem podarunkowym te¿ fajny pomys³, wybior± sobie co im siê bêdzie podobaæ, a jednocze¶nie masz gwarancjê,¿e nie wydadz± np na s³odycze pieniêdzy. Do tego mo¿esz dorzuciæ jaki¶ drobiazg ¿eby nie by³o, ¿e posz³a¶ na "³atwiznê"

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2013-12-08 o 10:00
bleuclair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 23:02   #321
Drop Dead
Przyczajenie
 
Avatar Drop Dead
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice/Cork
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

S±dzê, ¿e 14-letnia dziewczyna nie ma jeszcze jaki¶ konkretnych oczekiwañ co do zapachu perfum. Jaki¶ lekki móg³by byæ dobry, ale lepiej jednak nie ryzykowaæ.
Wpad³o mi te¿ do g³owy kupienie dziewczynie jaki¶ kolczyków. Najlepiej wkrêtek. Mo¿e bransoletki? Podpatrzeæ jaki ma mniej wiêcej styl i co¶ wybraæ.
Drop Dead jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-10, 22:45   #322
kalejdoskop27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

Mo¿e jakie¶ fajne ksi±¿ki np. do jêzyków, na pewno im siê predzej czy pozniej przydadz±, lub mo¿e jakie¶ gry
kalejdoskop27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-11, 20:01   #323
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 246
Dot.: Prezenty dla dziecka/ch³opiec

ja kupi³am bratanicy PlayTAB marki goclever i póki co zakup uznajê za udany
bieliznasensi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-12, 13:10   #324
bencowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 358
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

Jesli nie znasz dobrze dzieciakow - bony na zakupy do jakiej¶ sieciówki ³atwo, szybko, bez obaw
bencowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-13, 10:58   #325
libraria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Prezent dla czternastolatków... Co¶ oryginalnego albo po¿ytecznego :-)

a mo¿e fajn± grê planszow±, np. jungle speed (taka na refleks) albo dixit (¶wietnie wykonana gra w skojarzenia). karcianki te¿ s± fajne, np. wiochmen xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-09 o 09:05 Powód: link
libraria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-03, 09:55   #326
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 799
Prezent dla 8 latka - nie zabawka?

Jaki prezent mo¿na kupiæ o¶miolatkowi, który jak na razie nie chce ¿adnych zabawek, bo po pój¶ciu do szko³y zacz±³ uwa¿aæ je za zbyt dziecinne? (To syn mojego brata, ogólnie dziwne dziecko dosyæ).

Brat od razu zapowiedzia³, ¿e nie chce ¿eby mu dawac pieni±dze, kupowaæ zabawki i o grach na komputer te¿ moge zapomnieæ. No to w sumie jestem w kropce.
Ubranka? Zegarek w dobie telefonów komórkowych? Naprawdê nie wiem, mo¿e macie jaki¶ fajny pomys³?
dryda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-03, 10:08   #327
Calla001
Raczkowanie
 
Avatar Calla001
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Prezent dla 8 latka - nie zabawka?

Cytat:
Napisane przez dryda Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki prezent mo¿na kupiæ o¶miolatkowi, który jak na razie nie chce ¿adnych zabawek, bo po pój¶ciu do szko³y zacz±³ uwa¿aæ je za zbyt dziecinne? (To syn mojego brata, ogólnie dziwne dziecko dosyæ).

Brat od razu zapowiedzia³, ¿e nie chce ¿eby mu dawac pieni±dze, kupowaæ zabawki i o grach na komputer te¿ moge zapomnieæ. No to w sumie jestem w kropce.
Ubranka? Zegarek w dobie telefonów komórkowych? Naprawdê nie wiem, mo¿e macie jaki¶ fajny pomys³?
je¶li interesuje siê jakim¶ konkretnym zagadnieniem, to mo¿e jak±¶ ksi±¿kê albo album? mój kuzyn interesuje siê samolotami i mimo ¿e dopiero uczy siê czytaæ ca³ymi dniami ogl±da³by ksi±¿ki i albumy o samolotach
Calla001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-03, 10:41   #328
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 477
Dot.: Prezent dla 8 latka - nie zabawka?

Ja kupowa³am chrze¶niakowi 8-10 lat albumy - jeden to encyklopedia insektów, z wielkimi, realistycznymi ilustracjami (to by³ hit), a drugi to wielka encyklopedia superbohaterów. teraz ju¿ jest trudniej, bo ma 12 lat i nie chce ksi±¿ek.

Obie 'encyklopedie' by³y skierowane do starszych dzieci, wiêc nie by³y ani zbyt dziecinne, ani zbyt powa¿ne i nudne. Wiele dzieciaków lubi popularno-naukowe wydawnictwa.

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2014-02-03 o 10:42
dobbinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-04, 08:33   #329
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 799
Dot.: Prezent dla 8 latka - nie zabawka?

O!
Encyklopedia insektów to brzmi ca³kiem ca³kiem! Nie wiem czy brat mnie za takiego co¶ "z dzia³u obrzydlistwa" nie zasiecze, ale w sumie brzmi ciekawie. Dzieciak lubi ogólnie ró¿ne paskudy, kosmitów, robale, ten film z Willem Smithem - Faceci w Czerni itd - tam te¿ takie robaki okropne by³y, pewnie pamiêtacie, poszukam sobie tej ksi±¿ki o której piszesz, mo¿e a nu¿ widelec trafiê

I oczywista na inne pomys³a jestem otwarta
THX
dryda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-04, 18:11   #330
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Prezent dla 8 latka - nie zabawka?

Podbijam pomys³ z albumem - super sprawa a w dodatku pos³u¿y na d³ugo Jako dziecko dosta³am album ze zwierzêtami egzotycznymi, najpierw interesowa³y mnie realistyczne zdjêcia a pó¼niej opisy

Je¶li jest typem dziecka które lubi na d³u¿ej zaj±æ siê jedn± rzecz± polecam model do sklejania np. samolotu, statku, latarni morskiej.

Mój starszy brat te¿ jest takim jak to powiedzia³a¶ "dziwakiem" I kiedy ja bawi³am siê lalkami on w skupieniu skleja³ modele i czyta³ ksi±¿ki o lokomotywach, generalnie jest wiele ksi±¿ek które trafi± zarówno do dziecka jak i do osoby doros³ej, taki prezent to co¶ na ca³e ¿ycie
Kaoru22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Prezenty


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 10:53:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.