Aliexpress - chińskie allegro - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 22:28   #2161
asik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 159
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

ta sama, tylko że droższa nieco: http://www.aliexpress.com/item/Whole...860780161.html

masz więcej zdjęć i przede wszystkim opinie o niej pod ofertą
asik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 22:32   #2162
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez asik85 Pokaż wiadomość
ta sama, tylko że droższa nieco: http://www.aliexpress.com/item/Whole...860780161.html

masz więcej zdjęć i przede wszystkim opinie o niej pod ofertą
Widziałam tą aukcję wcześniej, nie ma mojego rozmiaru. Jest M i L, w PL noszę XS, więc przypuszczam, że chińska S powinna być dobra, mam 155 cm wzrostu, więc jakoś M nigdy nie była moim rozmiarem, w nawet mocno zaniżonej rozmiarówce.
Więc wracam do pytania co z ,,moją aukcją" i czy ogółem wszystko wygląda spoczko. Studniówkę mam 25 stycznia, czy mogę przypuszczać, że sukienka trafi do mnie?
Co z tymi płatnościami?
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 22:54   #2163
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

tak na szybkiego, wypełniając arkusz po kliknięciu "buy now" wpisujecie nazwy miast i ulic bez polskich znaków?
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 23:00   #2164
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
tak na szybkiego, wypełniając arkusz po kliknięciu "buy now" wpisujecie nazwy miast i ulic bez polskich znaków?
nawet gdy wpiszesz znaki diakrytyczne, system poprosi Cię o korektę.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 23:01   #2165
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Wreszcie zobaczyłam moją szczotkę niby TT i szczerze to nie wiem o co ten szum wokół niej .

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
tak na szybkiego, wypełniając arkusz po kliknięciu "buy now" wpisujecie nazwy miast i ulic bez polskich znaków?
Tak .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 23:04   #2166
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Widziałam tą aukcję wcześniej, nie ma mojego rozmiaru. Jest M i L, w PL noszę XS, więc przypuszczam, że chińska S powinna być dobra, mam 155 cm wzrostu, więc jakoś M nigdy nie była moim rozmiarem, w nawet mocno zaniżonej rozmiarówce.
Więc wracam do pytania co z ,,moją aukcją" i czy ogółem wszystko wygląda spoczko. Studniówkę mam 25 stycznia, czy mogę przypuszczać, że sukienka trafi do mnie?
Co z tymi płatnościami?
gdybym miała zamówić sukienkę z ali na konkretną okazję zrobiłabym to co najmniej 3 miesiące przed - 2 miesiące na dotarcie, a miesiąc na dodatkowe poszukiwania w razie niezadowolenia z zakupu.
musisz zdawać sobie sprawę, że niektóre przedmioty dotrą w 10 dni, a drugie wleką się tygodniami.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 23:15   #2167
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
gdybym miała zamówić sukienkę z ali na konkretną okazję zrobiłabym to co najmniej 3 miesiące przed - 2 miesiące na dotarcie, a miesiąc na dodatkowe poszukiwania w razie niezadowolenia z zakupu.
musisz zdawać sobie sprawę, że niektóre przedmioty dotrą w 10 dni, a drugie wleką się tygodniami.
Teraz już nie mam 3 miesięcy, dopiero dzisiaj odkryłam ten portal. Jak nie dojdze na dajmy na to 7 dni przed to kupie coś innego w normalnym sklepie (z bólem serca), a tą sprzedam (schodzą za 140, nie zbiednieję...). Ale no, tutaj podają że do 15 dni dojdzie, ale znowu 35 dni na wysyłkę. Szukam innej aukcji z tą sukienką, ale ciężko, żeby S było, ciągle M L...
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 23:18   #2168
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Jeszcze żadna przesyłka nie dotarła do mnie wcześniej niż po 3,5tyg
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 23:32   #2169
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Jeszcze żadna przesyłka nie dotarła do mnie wcześniej niż po 3,5tyg
Ja mam 5-6 tygodni do studniówki, więc 3,5 to byłoby super
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 00:09   #2170
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Ja mam 5-6 tygodni do studniówki, więc 3,5 to byłoby super
Czasami wysylaja niestety tez dopiero po 10 dniach :/

Probuj, ryzyk fizyk
Ja zamowilam tez rzeczy na narty i licze na to ze zdaza dotrzec
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 01:53   #2171
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
odpisał, podając takie same :/ choć wydaje mi się, że po prostu skopiował wymiary z aukcji. Kurcze nie wiem co zrobić, potrzebuję jak najpilniej ją zamówić i nie wiem czy ryzykować :/
Może poszukaj innych aukcji z tą samą sukienką i sprawdź czy tam są te same cm w opisie. Ja jak czasem nie widzę rozmiaru lub szczegółów rzeczy to pytam sprzedawcę i sprawdzam po innych sprzedających co piszą.

Ostatnio szukałam halki z kołem do sukni i większość sprzedawców nie podaje w ogóle ile mają średnicy czy obwodu dopiero na tych droższych aukcjach.
A te tańsze np wstawiają zdjęcie większej halki a okazuje sie że w rzeczywistości jest to 80cm czyli takie dość wąskie koło.
o wszystko trzeba się dopytywać i szukać, to mnie trochę wkurza na ali. No ale przynajmniej taniej.

Sunnivaa- jeśli chcesz żeby sukienka doszła to dorzuc lepiej kilka zł i kup na polskim portalu z wysyłką z Polski lub na targu bo tam zwykle są podobne rzeczy.
Teraz jest okres świąteczny i z tego co widzę to paczki z ali się zaczeły wlec . Przynajmniej u mnie. Nawet normalnie długo szły niektóre ale teraz statusy się dużo wolniej zmieniają. Przypuszczam że z miesiąc conajmniej potrwa zanim popchną trochę te świąteczne zamówienia. Szczególnie że w ostatnim czasie było na ali i innych portalach dużo obniżek i ludzie masowo wszystko kupowali.
Tutaj na ali prawda jest taka że jak chcesz mieć coś na 100 % to musisz dużo wczesniej zamawiać. Tak jak dziewczyny pisały nawet ze 3 miesiące.
Z resztą jeśli chcesz to założyć na studniówkę to lepiej żebyś kupiła od kogoś kto ma tą sukienkę już z ocenami bo z tego co dziewczyny pisały to ubrania z tiulem często bywają trochę inne niż na zdjęciach. Zwykle bardziej prześwitujące.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 08:47   #2172
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Widziałam tą aukcję wcześniej, nie ma mojego rozmiaru. Jest M i L, w PL noszę XS, więc przypuszczam, że chińska S powinna być dobra, mam 155 cm wzrostu, więc jakoś M nigdy nie była moim rozmiarem, w nawet mocno zaniżonej rozmiarówce.
Więc wracam do pytania co z ,,moją aukcją" i czy ogółem wszystko wygląda spoczko. Studniówkę mam 25 stycznia, czy mogę przypuszczać, że sukienka trafi do mnie?
Co z tymi płatnościami?

a patrzyłaś w ogóle na wymiary? M ma 84cm w biuście i 66 w talii, ja też noszę XS a w tą na pewno bym nie mieściła biustu (zwłaszcza, że taki materiał nie rozciąga się ani trochę)
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 09:16   #2173
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Witam dostałam wczoraj paczkę z ramką elektroniczną .I zła jestem jak diabli
pięknie zapakowana a w środku stara ramka z rysami na ekranie .
Całe brzegi zarówno z przodu jak i z tyłu powycierane i te rysy na wyświetlaczu.Zdjęcia wyświetla normalnie wiec poza tym nic jej nie "dolega".Zrobię dziś w dziennym świetle zdjęcia i tak jak piszecie od razu otworzę spór .A może jedna k napiszę do sprzedawcy .
To moja trzecia paczka najpierw zamówiłam gąbeczki do podkładu wszystko było ok.
Potem przyszły buty wgg wprawdzie zamówiłam krótkie a przyszły długie ale machnęłam na to reką .No ale ramka mnie wyprowadziła z równowagi
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 10:04   #2174
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam dostałam wczoraj paczkę z ramką elektroniczną .I zła jestem jak diabli
pięknie zapakowana a w środku stara ramka z rysami na ekranie .
Całe brzegi zarówno z przodu jak i z tyłu powycierane i te rysy na wyświetlaczu.Zdjęcia wyświetla normalnie wiec poza tym nic jej nie "dolega".Zrobię dziś w dziennym świetle zdjęcia i tak jak piszecie od razu otworzę spór .A może jedna k napiszę do sprzedawcy .
To moja trzecia paczka najpierw zamówiłam gąbeczki do podkładu wszystko było ok.
Potem przyszły buty wgg wprawdzie zamówiłam krótkie a przyszły długie ale machnęłam na to reką .No ale ramka mnie wyprowadziła z równowagi
Moglabys przy okazji pokazac fotke tych bucikow, tez je zamowilam i jestem ciekawa co to przyjdzie.
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 10:13   #2175
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Wieczorem postaram sie wrzucić .Na wierzchu jest naturalna skóra ale futerko wew.sztuczne a liczyłam na naturalne.Jak byłam na wczasach w Turcji to były całe z naturalnego i nie kupiłam a kosztowały tylko 30 euro .
Czekam jeszcze na kamizelkę futrzaną a córka na bluzę zobaczymy co przyjdzie
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 10:20   #2176
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Wieczorem postaram sie wrzucić .Na wierzchu jest naturalna skóra ale futerko wew.sztuczne a liczyłam na naturalne.Jak byłam na wczasach w Turcji to były całe z naturalnego i nie kupiłam a kosztowały tylko 30 euro .
Czekam jeszcze na kamizelkę futrzaną a córka na bluzę zobaczymy co przyjdzie
gdzie zamawiałaś kamizelkę futrzaną? prześlesz linka?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 10:39   #2177
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Ja mam 5-6 tygodni do studniówki, więc 3,5 to byłoby super
weź pod uwagę, że jest teraz okres świąteczny i Chińczycy są zalani zamówieniami jeszcze bardziej niż zwykle.

w tamtym roku paczkę zamówioną w 3. tygodniu listopada (na ebay) otrzymałam na początku lutego a sprzedający wysłał kilka dni po zapłacie (wg. trackingu)
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 10:48   #2178
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez pamelkaiw Pokaż wiadomość
Hej a ja sie wczoraj obiłam o urzad celny w Poznaniu 1 raz dostałam info że mam przedstawić czy to gift albo fakturkę przedstawić.

Pojechałam pokazałam skan aukcji i przelew i co i symaptyczni Panowie od reki mi wydali.
A jakby był gift to byś płaciła cło?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 11:01   #2179
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
a patrzyłaś w ogóle na wymiary? M ma 84cm w biuście i 66 w talii, ja też noszę XS a w tą na pewno bym nie mieściła biustu (zwłaszcza, że taki materiał nie rozciąga się ani trochę)
Ja mam w talii 63-64 cm i 80 w biuście czyli dokładnie tyle ile jest napisane przy rozmiarze S, chyba się wcisnę (Najwyżej nie będę oddychać). Na mnie czasem XS jest za duże (noszę też XXS raczej bez większych problemów). Z tej aukcji co jest tylko M i tak nie mogę kupić, bo wymagają zakupu na 21 USD, więc te opinie nic mi nie dają.
Znam real foto tej sukienki i nie jest prześwitująca. W tym przypadku dorzuć parę złotych oznacza dorzucenie 80 zł i jakoś wolałabym tego nie robić.
Jak to jest z tymi płatnościami? O ile więcej zapłacę płacąc kartą?
Napisałam do sprzedawcy tej sukienki wczoraj z paroma pytaniami, na razie czekam na odpowiedź.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 11:05   #2180
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Ja mam w talii 63-64 cm i 80 w biuście czyli dokładnie tyle ile jest napisane przy rozmiarze S, chyba się wcisnę (Najwyżej nie będę oddychać). Na mnie czasem XS jest za duże (noszę też XXS raczej bez większych problemów). Z tej aukcji co jest tylko M i tak nie mogę kupić, bo wymagają zakupu na 21 USD, więc te opinie nic mi nie dają.
Znam real foto tej sukienki i nie jest prześwitująca. W tym przypadku dorzuć parę złotych oznacza dorzucenie 80 zł i jakoś wolałabym tego nie robić.
Jak to jest z tymi płatnościami? O ile więcej zapłacę płacąc kartą?
Napisałam do sprzedawcy tej sukienki wczoraj z paroma pytaniami, na razie czekam na odpowiedź.
Musisz wziąc pod uwagę, że przedmiot od jednego sprzedającego może być zupełnie różny niż od drugiego, mimo że zdjęcia na aukcji są takie same - nawet ostatnio dziewczyny porównywały swoje egzemplarze koszuli w kwiaty.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 11:33   #2181
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Ja mam w talii 63-64 cm i 80 w biuście czyli dokładnie tyle ile jest napisane przy rozmiarze S, chyba się wcisnę (Najwyżej nie będę oddychać). Na mnie czasem XS jest za duże (noszę też XXS raczej bez większych problemów). Z tej aukcji co jest tylko M i tak nie mogę kupić, bo wymagają zakupu na 21 USD, więc te opinie nic mi nie dają.
Znam real foto tej sukienki i nie jest prześwitująca. W tym przypadku dorzuć parę złotych oznacza dorzucenie 80 zł i jakoś wolałabym tego nie robić.
Jak to jest z tymi płatnościami? O ile więcej zapłacę płacąc kartą?
Napisałam do sprzedawcy tej sukienki wczoraj z paroma pytaniami, na razie czekam na odpowiedź.
Musisz uwazac i nie kierowac sie zdjeciami od innych. Mimo ze na zdjeciach u roznych sprzedawcow rzeczy wygladaja tak samo, czesto zdarza sie ze rzeczy sa inne, inaczej szyte albo z zupelnie innych materialow.
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 12:07   #2182
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Ja mam w talii 63-64 cm i 80 w biuście czyli dokładnie tyle ile jest napisane przy rozmiarze S, chyba się wcisnę (Najwyżej nie będę oddychać). Na mnie czasem XS jest za duże (noszę też XXS raczej bez większych problemów). Z tej aukcji co jest tylko M i tak nie mogę kupić, bo wymagają zakupu na 21 USD, więc te opinie nic mi nie dają.
Znam real foto tej sukienki i nie jest prześwitująca. W tym przypadku dorzuć parę złotych oznacza dorzucenie 80 zł i jakoś wolałabym tego nie robić.
Jak to jest z tymi płatnościami? O ile więcej zapłacę płacąc kartą?
Napisałam do sprzedawcy tej sukienki wczoraj z paroma pytaniami, na razie czekam na odpowiedź.
ja doliczam sobie do obowiązującego kursu ok 30gr, mniej więcej się zgadza (nie mam karty rozliczanej w USD)
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:09   #2183
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
gdzie zamawiałaś kamizelkę futrzaną? prześlesz linka?
tu kupiłam
http://www.aliexpress.com/snapshot/301805260.html
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 16:54   #2184
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro



Zrobiłam niedawno pierwsze zamówienie na Ali.
czekam na:
http://www.aliexpress.com/item/New-L...072490328.html - białą
http://www.aliexpress.com/item/CC800...959166959.html - rose red

Zdam relację jak przyjdą.

Nie polecicie jakiejś fajnej eleganckiej gładkiej koszuli z długim rękawem? Albo gładkiej marynarki? Albo rozkloszowanej spodnicy?
http://www.aliexpress.com/item/Free-...960005854.html ta mnie kusi ;D
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!


Edytowane przez tenebris
Czas edycji: 2013-12-19 o 16:55
tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:18   #2185
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość


Zrobiłam niedawno pierwsze zamówienie na Ali.
czekam na:
http://www.aliexpress.com/item/New-L...072490328.html - białą
http://www.aliexpress.com/item/CC800...959166959.html - rose red

Zdam relację jak przyjdą.

Nie polecicie jakiejś fajnej eleganckiej gładkiej koszuli z długim rękawem? Albo gładkiej marynarki? Albo rozkloszowanej spodnicy?
http://www.aliexpress.com/item/Free-...960005854.html ta mnie kusi ;D
Moja siostra ma ten ombre sweterek i jest bardzo zadowolona Trochę cienki, ale fajnie się prezentuje
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:31   #2186
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dostałam dzisiaj zwrot pieniędzy za ten nieszczęsny sweter
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:33   #2187
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Moja siostra ma ten ombre sweterek i jest bardzo zadowolona Trochę cienki, ale fajnie się prezentuje
O to fajnie wiedzieć. Spodziewałam się, że będzie cienki, ale kupiłam go z myślą jako o sweterku na plażę (tak, żyję już latem ), tak zarzucić na kostium. Pewnie zanim (i jeśli ;p) przyjdzie, to będzie już wiosna.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:57   #2188
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Moglabys przy okazji pokazac fotke tych bucikow, tez je zamowilam i jestem ciekawa co to przyjdzie.
oto butki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia telefon 1 3877.jpg (113,0 KB, 64 załadowań)
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:58   #2189
asik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 159
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Moja siostra ma ten ombre sweterek i jest bardzo zadowolona Trochę cienki, ale fajnie się prezentuje
a nie jest za krótki z tyłu??? w sensie czy nie odsłania pleców czaiłam się na niego jakiś czas temu, ale uznałam, że jednak za krótki będzie z tyłu...
miałabyś możliwość wstawienia jakiejś fotki?
asik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 19:23   #2190
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez asik85 Pokaż wiadomość
a nie jest za krótki z tyłu??? w sensie czy nie odsłania pleców czaiłam się na niego jakiś czas temu, ale uznałam, że jednak za krótki będzie z tyłu...
miałabyś możliwość wstawienia jakiejś fotki?
Oj, nie wiem, a nie chciałabym skłamać. Jak będę w domu na święta i nie zapomnę, to postaram się to sprawdzić i wysłać Ci zdjęcie W razie czego się przypomnij.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 15:26:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.