Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-21, 02:50   #2161
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ja codziennie na łóżko wchodzę i schodzę z niego na czworakach, ból niesamowity, od tego mam wrażenie że boli mnie żołądek i co trochę mnie poddusza (czuję ucisk w okolicy mostka) - masażystka powiedziała że to wszystko jest jakoś ze sobą powiązane i że tak mi się będzie robić. Dodała że najlepiej by było w ogóle nie dźwigać, nawet Jaśka bo jest ciężki no ale jak nie dźwigać własnego dziecka
współczuje
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mój bąbelek <3
<3
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
De Twój spioch i moj tez.W ciagu dnia przesypia parę godzin z przerwami.Generalnie da mi popracować
Ale to tez zalezy od dnia,nieraz spi po 3 godziny do poludnia i po poludniu.
Czasem tylko dluzsza drzemka do poludnia(staram sie go wsytawiac na zewnatrz bo wtedy zawsze dluzej pospi) a po poludniu krótkie drzemeczki.
Od kilku dni jest aktywniejszy,lezy sobie ale ma oczka otwarte i obserwuje.
Mya Ksiazeczki mozesz kupic w Empiku(ale pewnie nie masz jak ???) lub na allegro tez widzialam.
Ja planuje zakupic "Oczami maluszka"-nie wiem czy o te Ci chodzi.


Doczekasz sie i TY!!!Może tez weźmie z zaskoczenia


Mówisz o tych siedzeniach z samego przodu???Kurcze nie wiedzialm ze sa zakazane.
Dziwne


Do gadania to chyba jeszcze trochę
ale próby są

2)Puszczam muze ,tanczę(delikatnie) i spiewam!!!!Czasem sie mezul dolaczy i juz w ogole jest wesolo no i duzo gadam a guuu eeee aaa i takie tam


To musialo byc przykre ale teraz Kacperkowi jest lepiej przynajmniej


Jaki duzy chlopak!

Maly dzisiaj robil banieczki ze sliny i co chwila wystawia jezyk
Wiem, że są wempiku> Widziałam kiedyś i żałuję, że nie kupiłam...

Kurde, moje dziecko zrobiło sobie godziny aktywne od 2 w nocy... I na przemian popłakuje, rozgląda się iwgl...
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 02:51   #2162
Kathrin Von Hexe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 116
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ja tylko na chwilkę i przepraszam, że tylko o sobie a raczej o nas.

Wczoraj 20 grudnia na świat przyszedł nasz największy Skarb - Aleksander. Waga 3.850, długość 57 i 10 punktów.
Poród musiał być wywoływany. Najpierw balonik, później oksytocyna. Od pierwszych skurczy do narodzin Maluszka poród SN trwał 3 godziny i 10 minut. Teraz pomału wracam do sił. Mały pięknie się przystawia, pokarm też już mam, w sumie miałam już przed porodem. Mąż był ze mną cały czas, przeciął pępowinę, dużo pomagał i wspierał.

Gratuluję nowym mamusiom i dużo zdrówka dla Maluszków.

Muszę pzyznać, że pomimo iż mało się udzielałem byłyście dla mnie wielkim wsparciem i skarbnicą wiedzy przez całą ciążę, i nadal jesteście.
__________________
.
Kathrin Von Hexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 03:07   #2163
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Obudzilam sie z placzem... ja to mam sny...
Slysze ze mlody sie budzi to czekam na karmienie

Babku -
Sorento sliczny pTomus
Trele- nasz pierwszy swiadomy tez byl dosc glosny a teraz takie normalne. Zdazylam zrobic foto bo nie przestawilam na tryb cam... co do zabkow to dokladnie tak samo czytam ze dolne jedynki.. dlaego pytalam czy musza byc one faktycznie pierwsze... lekarka powiedziala ze nawet trzy mce ida wiec isc moga gorne a pierwszy i tak bd dolny... a jesli chodzi o malego to tak caly tata chociaz nos ti ma moj

Mielismy taki fajny tytul... cos o przerazeni tatusiowie ... chyba trele . Wlacze jutro kompa i moze mam: )

Hahaha. Pisalam to maly wstal zjadl i dopisalam koncowke. ... no to ide spac bo moze zasne . Babku nie lam sie.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 03:19   #2164
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kathrin Von Hexe Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę i przepraszam, że tylko o sobie a raczej o nas.

Wczoraj 20 grudnia na świat przyszedł nasz największy Skarb - Aleksander. Waga 3.850, długość 57 i 10 punktów.
Poród musiał być wywoływany. Najpierw balonik, później oksytocyna. Od pierwszych skurczy do narodzin Maluszka poród SN trwał 3 godziny i 10 minut. Teraz pomału wracam do sił. Mały pięknie się przystawia, pokarm też już mam, w sumie miałam już przed porodem. Mąż był ze mną cały czas, przeciął pępowinę, dużo pomagał i wspierał.

Gratuluję nowym mamusiom i dużo zdrówka dla Maluszków.

Muszę pzyznać, że pomimo iż mało się udzielałem byłyście dla mnie wielkim wsparciem i skarbnicą wiedzy przez całą ciążę, i nadal jesteście.
Ja super!!! gratulacje! jeszcze tylko dwie mamuśki!


Ulka zasnęla. Dawalam jej cały czas mleko w temp. pokojowej, a ona nie lubi. Dałam nowe - cieplutkie i śpi jak zabita a mnie znów ząb boli, do tego mam syf w pokoju, ale nie będę sprzątać! O nie!!!

Wykupiłam sobie konto premium na iitv aby móc oglądać seriale jak Ulka nie śpi
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 03:26   #2165
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Mya dwie? Rinco pisala kilka dni temu że udzie rodzić. Zostala tylko sanrio . Fajnie tak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 03:29   #2166
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Kociak a co Wam wyszlo na tym usg?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzidzia, w komorach bocznych jakieś podłużne bezechowe jamy. Dzisiaj mi lekarz powiedział że to może być jakiś wylew ale też mogą to być jakieś anomalie rozwojowe...



gabrysiaczek, nie widzę zdjęć- jutro zobaczę ale fajnie że blondyn mało teraz blond dzieci się rodzi.

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć Dziękujemy za wszystkie gratulacje!
Nic nie nadrobiłam, ten mały skrzat niby nie jest wymagający póki co-tfu tfu ale nie mogę się napatrzeć na niego a na dodatek dziś gorąca linia sms-telefoniczna
Ale ja wszystko nadrobie, w końcu jestem niemożliwa
Ciocia Mya dostała fotkę na maila, mam nadzieję, że się nie gniewa, że tak bez pozwolenia i przekaże
Spokojnej nocki
U nas też była gorąca linia. Komórka cały czas podłączona do ładowania.

Kathrin, gratulacje! Duży chłopak. Odpoczywaj teraz po porodzie



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 03:44   #2167
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Aaaa zapomnialam:d

Mowilam cos ze Ula spi??...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 04:32   #2168
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Hejka!
Zapomnialam Wam napisac ze wczoraj snila mi sie Anoula, Kyte i Paulina, ze bylysmy w Krakowie ale rynek wygladal jak ten co jest w reklamie w tv Lizbony

Bylismy wczoraj na USG, jak patrzylsm jak ortopeda macha i tatga nozkamu Neli to mialam sie ochote poplakac a TZ mial ochote przywalic temu lekarzowi :/ Ona tak przerazliwie plakala ze nie dala sie w ogole uspokoic, lzy jak groch lecialy az mi jej szkoda bylo...
No a na tym badaniu wyszly roznice w prawy bioderku niz w lewym ale powiedzial ze nic nie znaczace i one sie wyrownaja i przy przebieraniu pupy mamy cwiczenia robic..
5 min wizyty i 100zl peklo...

W ogole Nela jest strasznie nerwowa, na przewijaku zawsze jej sie podobalo a od paru dni jest straszny krzyk i to sie dotyczy wszystkiego, nie placze tak "normalnie" tylko wrzask az sie czerwona robi...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:32 ---------- Poprzedni post napisano o 05:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathrin Von Hexe Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę i przepraszam, że tylko o sobie a raczej o nas.

Wczoraj 20 grudnia na świat przyszedł nasz największy Skarb - Aleksander. Waga 3.850, długość 57 i 10 punktów.
Poród musiał być wywoływany. Najpierw balonik, później oksytocyna. Od pierwszych skurczy do narodzin Maluszka poród SN trwał 3 godziny i 10 minut. Teraz pomału wracam do sił. Mały pięknie się przystawia, pokarm też już mam, w sumie miałam już przed porodem. Mąż był ze mną cały czas, przeciął pępowinę, dużo pomagał i wspierał.

Gratuluję nowym mamusiom i dużo zdrówka dla Maluszków.

Muszę pzyznać, że pomimo iż mało się udzielałem byłyście dla mnie wielkim wsparciem i skarbnicą wiedzy przez całą ciążę, i nadal jesteście.
Gratuluje!


Sanrio, juz na porodowke jedz!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 04:32   #2169
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Chciałam nadrobić ale dużo nie dałam rady.

Ryba, takie rzeczy są tylko pół serio, nie należy brać ich do siebie. To oczywiste, że dla każdej matki jej dziecko jest naj, nie odchodzę od tej reguły i nie odejdę.

Świetnie. Jakieś pomysły na zapalenie nerek i pęcherza?
Czemu do cholery nie mogę być normalnie przeziębiona czy chora...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 04:53   #2170
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Poszła kupa w końcu nie moglam jej uspokoic od 2h, juz zaczęłam plakac z nia... kupogigant wyszedl niej x2... widziałam jak chce spac ale nie pozwala jej(( mialam ochote wywalic ja przez okno bo myslalam ze bez powodu płacze. Jednak miala powód i teraz wiem, ze nie ma kolek tylko kupki nie może zrobić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 05:46   #2171
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kathrin Gratulacje!

Kociak ja mam nadzieje że pojdziecie kiedys na wizyte I okaze sie że sladu nie ma . U Rybki chyba tak było?

Babku - tak jak Dzidzia pisze. Olej to jak czy kim sie Twòj maż czuje . Korzystaj I Ciagnij z niego ile wlezie , pòki ma chęci bo z chlopami to nigdy nie wiadomo. A niech się czuje jak kròl , ważne że Ty jesteś księżniczka

Kurde, nie myślałam , że doczekam poczekalni z Wami . Dziekuje

Wogole musze sie poskarzyc jakiego mam pecha .. Upatrzylam juz dawno buty zimowe n Next ale krazylam do okola nich I nie moglam sie zdecydowac. Wczoraj stwierdzilam , że to jest to co przywroci mi humor permamentnie I pojechalam. Nie ma mojego rozmiaru ;( wracam do Domu , szperam na necie I tez nie ma ale nagle w RI znajduje jeszcze lepsze , tylko że drogie. Pòł wieczora przekonuje Tż , że to jest to co do szczescia mi potrzebne w koncu sie złamał. Wchodze na strone I okazuje sie że w kilka h przecenili je o połowe ( nie potrzebnie sie płaszczyłam ) ale mój rozmiar zniknoł
Pojade dzis do sklepu I jak nie bedzie to bede tam tupać nogami

Majka juz kima to tez IDE bo nie wiem ile ma zamiar dzis spac

MYA - dzieci do pierwszego roku zycia powinny miec wbudowane taki wyswietlacz na ktorym pokazywalyby sie jego potrzeby. Dziecko byloby zaspokojpne I matka zadowolona .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

I sprzedam Wam jeszcze hita z działu : służba zdrowia w UK .
Mężowi znajomej na zapalenie spojówek kazano smarować oczy odzywka do wlosow. Wieczorem juz nic nie widzial, wiec pojechali na IP I tam stwierdzono że tamten lekarz to był idiota , bo to nie odzywka miala byc a szampon


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2013-12-21 o 05:38
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 05:53   #2172
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Kathrin Gratulacje!

Kociak ja mam nadzieje że pojdziecie kiedys na wizyte I okaze sie że sladu nie ma . U Rybki chyba tak było?

Babku - tak jak Dzidzia pisze. Olej to jak czy kim sie Twòj maż czuje . Korzystaj I Ciagnij z niego ile wlezie , pòki ma chęci bo z chlopami to nigdy nie wiadomo. A niech się czuje jak kròl , ważne że Ty jesteś księżniczka

Kurde, nie myślałam , że doczekam poczekalni z Wami . Dziekuje

Wogole musze sie poskarzyc jakiego mam pecha .. Upatrzylam juz dawno buty zimowe n Next ale krazylam do okola nich I nie moglam sie zdecydowac. Wczoraj stwierdzilam , że to jest to co przywroci mi humor permamentnie I pojechalam. Nie ma mojego rozmiaru ;( wracam do Domu , szperam na necie I tez nie ma ale nagle w RI znajduje jeszcze lepsze , tylko że drogie. Pòł wieczora przekonuje Tż , że to jest to co do szczescia mi potrzebne w koncu sie złamał. Wchodze na strone I okazuje sie że w kilka h przecenili je o połowe ( nie potrzebnie sie płaszczyłam ) ale mój rozmiar zniknoł
Pojade dzis do sklepu I jak nie bedzie to bede tam tupać nogami

Majka juz kima to tez IDE bo nie wiem ile ma zamiar dzis spac

MYA - dzieci do pierwszego roku zycia powinny miec wbudowane taki wyswietlacz na ktorym pokazywalyby sie jego potrzeby. Dziecko byloby zaspokojpne I matka zadowolona .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

I sprzedam Wam jeszcze hita z działu : służba zdrowia w UK .
Mężowi znajomej na zapalenie spojówek kazano smarować oczy odzywka do wlosow. Wieczorem juz nic nie widzial, wiec pojechali na IP I tam stwierdzono że tamten lekarz to był idiota , bo to nie odzywka miala byc a szampon


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokaz jakir buty chcesz kupic

Przeciez zzampon czy odzywka w oku szczypie :O kretyni Ci lekarze...


Dobra, jest idealna pora na prasowanie, a wiec ide


Wiecie, ja to jestem glupia jednak, bo mam wyrzuty sumienia jak nie uprasuje ciuszkow Malej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-12-21 o 06:17
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 06:28   #2173
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość

A jak to sie przyrządza?Ciekawa jestem ale sory niedobrze mi..
Jak mnie takie rzeczy nie ruszają to chyba zaczeły

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



Trzeba by cały czas telefon miec w pogotowiu.
Badz gotowa na nastepny raz
na necie są przepisy :P
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hejka
Wpadłam pogratulować Sorento Cieszę się, że masz Tomcia już przy sobie a pisałam, żebyś się wyspała bo lada dzień Tomuś wyskoczy i jest Super, pewnie na święta wyjdziecie do domciu.



Mała blondaska



Słodziaczek kochany



Śliczny mikołajek

Nie nadrabiałam, tylko zerknęłam na fotki z ostatniej strony...może jutro się uda poczytać. Dziś niby nic nie robiłam ale co chciałam wejść to mała skutecznie mi to uniemożliwiała. Poza tym wczoraj przylazla @ i brzuchol nawala Idę spać.
Dobranoc

czapa robi furorę jak idziemy z małym po sklepach
dużo ludzi zaczepia i gadają, jaki słodki, aż mnie duma rozpiera


idę spać po porannym karmieniu
coś mi się marnie śpi ostatnio

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Pokaz jakir buty chcesz kupic

Przeciez zzampon czy odzywka w oku szczypie :O kretyni Ci lekarze...


Dobra, jest idealna pora na prasowanie, a wiec ide


Wiecie, ja to jestem glupia jednak, bo mam wyrzuty sumienia jak nie uprasuje ciuszkow Malej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja nic nie prasuje i nie mam wyrzutów sumienia, a myślałam że tak będzie.
kurde, te prasowanie to taki "dowalacz" roboty, nie mam na to zwyczajnie czasu.
a myślę sobie, że go nic nie zabije, kupą nie nrudzi ubranek, tylko siuski, mleko i czasem się uleje odrobinę, często małego przebieram i sterta się robi szybko.
mam chyba z 10 kompletów body, nie noszone ani razu i mały z tego wyrósł. za dużo mam wszystkiego.
ile takich rzeczy przybędzie, to aż szkoda pisać. pewnie wszystkie t-shirty też tak skończą
nie sądziłam że tak szybko wyrośnie
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 06:37   #2174
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kathrin Von Hexe Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę i przepraszam, że tylko o sobie a raczej o nas.

Wczoraj 20 grudnia na świat przyszedł nasz największy Skarb - Aleksander. Waga 3.850, długość 57 i 10 punktów.
Poród musiał być wywoływany. Najpierw balonik, później oksytocyna. Od pierwszych skurczy do narodzin Maluszka poród SN trwał 3 godziny i 10 minut. Teraz pomału wracam do sił. Mały pięknie się przystawia, pokarm też już mam, w sumie miałam już przed porodem. Mąż był ze mną cały czas, przeciął pępowinę, dużo pomagał i wspierał.

Gratuluję nowym mamusiom i dużo zdrówka dla Maluszków.

Muszę pzyznać, że pomimo iż mało się udzielałem byłyście dla mnie wielkim wsparciem i skarbnicą wiedzy przez całą ciążę, i nadal jesteście.
Gratuluje !!

Dobra czas zrobic sonde
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 06:54   #2175
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Kathrin Gratulacje!

Kociak ja mam nadzieje że pojdziecie kiedys na wizyte I okaze sie że sladu nie ma . U Rybki chyba tak było?

Babku - tak jak Dzidzia pisze. Olej to jak czy kim sie Twòj maż czuje . Korzystaj I Ciagnij z niego ile wlezie , pòki ma chęci bo z chlopami to nigdy nie wiadomo. A niech się czuje jak kròl , ważne że Ty jesteś księżniczka

Kurde, nie myślałam , że doczekam poczekalni z Wami . Dziekuje

Wogole musze sie poskarzyc jakiego mam pecha .. Upatrzylam juz dawno buty zimowe n Next ale krazylam do okola nich I nie moglam sie zdecydowac. Wczoraj stwierdzilam , że to jest to co przywroci mi humor permamentnie I pojechalam. Nie ma mojego rozmiaru ;( wracam do Domu , szperam na necie I tez nie ma ale nagle w RI znajduje jeszcze lepsze , tylko że drogie. Pòł wieczora przekonuje Tż , że to jest to co do szczescia mi potrzebne w koncu sie złamał. Wchodze na strone I okazuje sie że w kilka h przecenili je o połowe ( nie potrzebnie sie płaszczyłam ) ale mój rozmiar zniknoł
Pojade dzis do sklepu I jak nie bedzie to bede tam tupać nogami

Majka juz kima to tez IDE bo nie wiem ile ma zamiar dzis spac

MYA - dzieci do pierwszego roku zycia powinny miec wbudowane taki wyswietlacz na ktorym pokazywalyby sie jego potrzeby. Dziecko byloby zaspokojpne I matka zadowolona .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

I sprzedam Wam jeszcze hita z działu : służba zdrowia w UK .
Mężowi znajomej na zapalenie spojówek kazano smarować oczy odzywka do wlosow. Wieczorem juz nic nie widzial, wiec pojechali na IP I tam stwierdzono że tamten lekarz to był idiota , bo to nie odzywka miala byc a szampon


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I jeszcze jakąś poduchę do wyżywania się na niej...

A co do slużby zdrowia to

Moje dziecko pobiło dzisiaj rekord. Nie spało od 2. do teraz. Niby zasnęła ale kto ja tam wie. Nie chce mi się niczego i chyba lapie mnie bb..

tsa... zasnela
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g

Edytowane przez Mya1989
Czas edycji: 2013-12-21 o 06:56
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 06:59   #2176
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
aaa lece zobaczyc!!!

Oto Tomcio:
Aaaaa jaki słodziak i nie taki malutki chociaż z 39 tygodnia to pucuś

Witam sie i ja, moje dziecko już wstało i nie dało mamusi pospać a mąż w pracy od rana. Ale narazie leży i rozmawia z karuzelą.
Coś dzisiaj w nocy niespokojna była od 4 przez pół godzinki się dużo wierciła, stękała i mruczała ale później zasnęła do 5:30.
No i coś w nocy pokasłuje jak leży na plecach i tak jakby jej spływa nie wiem czy ślina czy katarku trochę do gardełka i wtedy pokasłuje, dzwoniłam wczoraj do lekarki i powiedziała żebym kupiła jakieś krople do nosa, oklepywała troszkę małą i jeżeli nie ma gorączki, katar nie zapchał nosa i tylko wyciągam na patyczku ale przeźroczyste gilki to zebym się wstrzymała z wizytą w przychodni, zwłaszcza że przez dzień Zuza nie kaszle, jedynie koło 1:00 zaczyna pokasływać i do rana może 3-4 razy zakaszle. Mam nadzieję że nic złego z tego się nie wykluje
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 07:24   #2177
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

ale śniegu nasypało beeeedzie wigilia śnieżna?;>


a ja mam wrazenie ze wcale nie jest lepiej u Kacpra. dzisiaj ma takie gile ze szok... ;/

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Aaaaa jaki słodziak i nie taki malutki chociaż z 39 tygodnia to pucuś

Witam sie i ja, moje dziecko już wstało i nie dało mamusi pospać a mąż w pracy od rana. Ale narazie leży i rozmawia z karuzelą.
Coś dzisiaj w nocy niespokojna była od 4 przez pół godzinki się dużo wierciła, stękała i mruczała ale później zasnęła do 5:30.
No i coś w nocy pokasłuje jak leży na plecach i tak jakby jej spływa nie wiem czy ślina czy katarku trochę do gardełka i wtedy pokasłuje, dzwoniłam wczoraj do lekarki i powiedziała żebym kupiła jakieś krople do nosa, oklepywała troszkę małą i jeżeli nie ma gorączki, katar nie zapchał nosa i tylko wyciągam na patyczku ale przeźroczyste gilki to zebym się wstrzymała z wizytą w przychodni, zwłaszcza że przez dzień Zuza nie kaszle, jedynie koło 1:00 zaczyna pokasływać i do rana może 3-4 razy zakaszle. Mam nadzieję że nic złego z tego się nie wykluje
nie bede straszyc ale uważaj, zebys szybko zareagowala... u nasco? drugi tydzien sie ciagnie...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 07:37   #2178
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ale śniegu nasypało beeeedzie wigilia śnieżna?;>


a ja mam wrazenie ze wcale nie jest lepiej u Kacpra. dzisiaj ma takie gile ze szok... ;/

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------


nie bede straszyc ale uważaj, zebys szybko zareagowala... u nasco? drugi tydzien sie ciagnie...
A u nas pięknie słońce świeci
Wiem wiem Rybko obserwuje ją bardzo uważnie i jak nie przestanie to w pn idziemy do pediatry
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 07:51   #2179
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ryba śnieg? U nas wczoraj lało.

Mya zacznij ulke wybudzac w dzień. Chodz i pokazuj jej świat..i absolutnie noe daj spac leze kapiela tak z godzinkę do 2. Może dzięki temu będzie spac na noc?

Kociak nasze zmiany na usg głowy też się wycofały. A były wylewy. Bądź dobrej myśli.

Anulka i co z tym noskiem?
Ja chyba zrobię wymaz z oka bo mlody już 2 antybiotyki po 2 tygodnie i nadal ropieje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Katrin gratulacje!
Trele no z butami akcja przednia ale js to doskonale znam . Niezdecydowanie to moje drugie imię .

Ale z tym okiem to niefajne :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 07:55   #2180
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

snieg, snieg i to tak sporawo.

Basiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa dostalas moja wiadomość ??
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 07:58   #2181
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kathrin gratulacje !

Rybka zazdroszcze sniegu, duzo go tam macie ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 07:59   #2182
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ale śniegu nasypało beeeedzie wigilia śnieżna?;>


a ja mam wrazenie ze wcale nie jest lepiej u Kacpra. dzisiaj ma takie gile ze szok... ;/

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------


nie bede straszyc ale uważaj, zebys szybko zareagowala... u nasco? drugi tydzien sie ciagnie...
Snieg?! :O u mnie slonce wychodzi i jest 4 stopnie na +

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 08:21   #2183
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ryba śnieg? U nas wczoraj lało.

Mya zacznij ulke wybudzac w dzień. Chodz i pokazuj jej świat..i absolutnie noe daj spac leze kapiela tak z godzinkę do 2. Może dzięki temu będzie spac na noc?

Kociak nasze zmiany na usg głowy też się wycofały. A były wylewy. Bądź dobrej myśli.

Anulka i co z tym noskiem?
Ja chyba zrobię wymaz z oka bo mlody już 2 antybiotyki po 2 tygodnie i nadal ropieje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Katrin gratulacje!
Trele no z butami akcja przednia ale js to doskonale znam . Niezdecydowanie to moje drugie imię .

Ale z tym okiem to niefajne :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzidzia, dzisiaj będę wybudzac, ale na razie niech pośpi, bo jednak troszkę ne spała. Tylko, że wczoraj też nie spała w dzień killka h i zunk... Te kupy ją tak cisną, a potem jest zbyt zmęczona by spać...


Snieg<33333
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 08:30   #2184
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dzidzia, dzisiaj będę wybudzac, ale na razie niech pośpi, bo jednak troszkę ne spała. Tylko, że wczoraj też nie spała w dzień killka h i zunk... Te kupy ją tak cisną, a potem jest zbyt zmęczona by spać...


Snieg<33333
moze pójdź do pediatry z tymi kupkami na pewno cos poradzi, bo innego wyjscia ja juz nie widzę ..


No tego śniegu to sporawo,ale na sankach nie pojechałoby sie ale słońce własnie wychodzi wiec pewnie lipa bedzie za 2h..
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 08:52   #2185
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Rybka prosze mi tam trzymac ten snieg że trzy tygodnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 08:56   #2186
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Trele do Twojego przyjazdu to już prawdziwa zima przyjdzie .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 09:00   #2187
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Znajac moje szczescie to bedzie kupa wody I tyle .. Prawdziwej zimy nie widzialam Od 5 lat albo I wiecej


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 09:20   #2188
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Znajac moje szczescie to bedzie kupa wody I tyle .. Prawdziwej zimy nie widzialam Od 5 lat albo I wiecej


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no ja suie modle zeby chociaz na swieta troche ego sniegu bylo, bo maluchy do mnie przyjeżdżaja ale podobno od stycznia ma sie zaczac zima i to taka prawdziwa
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 09:35   #2189
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

wkońcu mam czas żeby nadrobic, ale cięzko, i nie wiem co robie ze nie mam czasu
Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Załącznik 5515479 oto moja niunia, trzymajcie kciuki za nią. mała nadal wymaga wspomagania za pomocą respiratora, ale już załatwia się do pieluszki i jest karmiona sonda mlekiem bebilon 1. lekarz mowi ze powoli do przodu i ze mała jest silna
nie wyglada źl, pomimo tych rureczek
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
oooooooooooooooo gratulacje, przegapiłąm Twój dzień
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Sorento! Brawo! Szybciutko!

Co do słodzenia herbatek: mnie pediatra powiedziała, żeby absolutnie nie słodzic, bo niemowlaki nie trawią dobrze sacharozy. I sa bóle brzuszka. Ewentualnie pól lyzeczki glukozy na 250ml plynu. Nie więcej. Cuktru absolutnie.

Witam się!

Dziś wybywamy na Święta do Teściów. Mąż tylko na poniedziałek do pracy musi wrócić.

PYTANIE DO DZIEWCZYN Z TARNOWA: będziemy jechać autostrada a4. Jak zjedziemy u Was to czy gdzieś w pobliżu zjazdu jest miejsce, gdzie można dziecko przewinąć i nakarmić? Wiecie coś może?

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
wiem ze w 2 galeriach jest takie miejsce, blizej jest Galeria Tranowska
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Ano już Skurcze mnie obudziły tuż przed 1, dość mocne, zaraz odlazl czop, o 4 stwierdziliśmy że czas jechać. Na IP rozwarcie 8 cm A potem trochę "zabawy" i już
Mao trafiłam na Twoją salę z kołem porodowym i nie zdążyłam na niego wleźć
a ty rodziłąś czy byłaś na zakupach?
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Tż Od Nowego Roku bedzie pracowal 5-13 .
Najlepszy prezent jaki dostalam na świeta.
Nie bede musiała gotować po nocach
I bede mogła wysłac iCh razem na 2h spacer o 15 I mieć wszystko w



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Teraz jeszcze musze coś zrobić z moja mama , bo mnie wkurza :bat:


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie panikuj tym lotem, Zobaczysz Majka prześpi podróż
Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Wzielam sie kilka dni temu za skalpel Chodakowskiej, ale nie caly bo nie mam czasu, tylko te cwiczenia na brzuch. I juz mi lepiej idzie od 3 tygodni nosze juz stare jeansy, teraz trzeba brzuch poprawic.Chodze jeszcze co wtorek na zajecia pociazowe.Dziewczyny narzekaja, ze im wycisk dala instruktorka, a dla mnie to bylo za malo Dzieci oddaje sie do salki obok a my heja 1,5 godzin cwiczen Na miesnie Kegla, na brzuch i posladki. Juz niedlugo i bede seksi


Tez nie pochwalam dosladzania. A potem zacznie sie-soczki i slodkie herbatki i prochnica w wieku 2 lat. Moj pil tylko wode i teraz jezeli pije sok, to tylko rozcienczony. I zebiska w wieku 3 lat zdrowiutkie. A znam przypadki ze juz kilku zebow w tym wieku dzieciom brakuje.

A witamine D3 latwo przedawkowac? Bo niby wystarczy 15 minut dziennie byc na dworzu, by miec jej wystarczajaco.
czemu u nas nie ma tak? ja się pytam, fajnie macie

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no wiec lekko ochłonęłam, ogolnie napisze tylko że Kacper ma nadal antybiotyk i dostał zastrzyk i zaliczylismy meeeeeeeeeeega krotka wizyte w szpitalu. Spotkalismy sie z neurologiem, sprowokowano malemu wymioty zeby z plucek zeszla cala wydzielina. jak to zobaczylam to go z tego szpital zabralam, pojechalam do pediatry, dostalam recepty na dalszy antybiotyk i za tydzien mamy kontrole- ostatezną, jak nie to 3dniowe zastrzyki a jak to nie pomoze to odsysanie wydzieliny. dzisiaj lepiej niz ostatnio ale wcale nie jakos super. raczej nie chce opisywac tego co sie działo ;(
oby szybko wyzdrowiał

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mój bąbelek <3

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej wam Opis bedzie jak bede miec czas dzis w domu bylam po 19 ... mała śpi i je co 3 godzinki jak narazie trzeba ją budzić
Tu kilka fotek
jaka śmieszka
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Macie pozdro od mojego męża

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


blondyneczka
ja bym chciała żeby mój mąż zrozumiał na czym polaga forum
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 09:44   #2190
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
aaa lece zobaczyc!!!

Oto Tomcio:

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Gabrielek
mikołajek
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja się chyba zaraz popłaczę. Nic mi od dwóch dni nie wychodzi. Nawet wizaż mnie wkurza. Pisałam wiadomość przez trzy godziny, bo a to mały się budził, a to ktoś zadzwonił i kiedy już zadowolona z siebie skończyłam, okazało się, ze za długo trwała moja sesja czy coś takiego i moja wiadomość poszła się... Ogólnie od dwóch dni robię podchody do cytowania, dziś dałam sobie spokój, napisałam głownie o sobie i to też mi wcięło
Najśmieszniejsze jest to, że żaliłam się na cały świat, a tu na koniec jeszcze wizaż mi dokopał... Aż mi się teraz śmiać chce.
Zastanowię się i albo wyrzucę kompa przez okno, albo napiszę jeszcze raz
jutro będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez Kathrin Von Hexe Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę i przepraszam, że tylko o sobie a raczej o nas.

Wczoraj 20 grudnia na świat przyszedł nasz największy Skarb - Aleksander. Waga 3.850, długość 57 i 10 punktów.
Poród musiał być wywoływany. Najpierw balonik, później oksytocyna. Od pierwszych skurczy do narodzin Maluszka poród SN trwał 3 godziny i 10 minut. Teraz pomału wracam do sił. Mały pięknie się przystawia, pokarm też już mam, w sumie miałam już przed porodem. Mąż był ze mną cały czas, przeciął pępowinę, dużo pomagał i wspierał.

Gratuluję nowym mamusiom i dużo zdrówka dla Maluszków.

Muszę pzyznać, że pomimo iż mało się udzielałem byłyście dla mnie wielkim wsparciem i skarbnicą wiedzy przez całą ciążę, i nadal jesteście.
gratulacje i dla męża
__________________
Liwia 3.10.2013

Edytowane przez 89Beatka
Czas edycji: 2013-12-21 o 09:47
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.