Razem schudniemy 20kg! - część VII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 20:13   #601
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

widziałyście tą kobiete ??
http://www.youtube.com/watch?v=ik-RYOy7nME

przeraziłam się !!!
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 20:26   #602
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

jmz dziękuję za pocieszanie, to trochę pomaga, bo wszystko inne dołuje
Nie bylo tak źle z tym Twoim jedzeniem Cieszę się że ćwiczenia Ci się podobają
o fuj nie pokazuj takich plisss

Atram w mojej szafie nie ma nic ładnego w moim obecnym rozmiarze miałam parę ciuchów na styk i teraz są za obcisłe, mam sporo mniejszych i w ogóle w różnych rozmiarach z różnych okresów chudnięcia i tycia Jakoś nie mam humoru na wrzucanie moich fot
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:37   #603
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

ja dzisiaj w pracy wypiłam trochę alko i przegryzłam śledziami i jak zaczęłam wymiotować o 12 stej to skończyłam z godzinę temu i dopiero cos zjadłam
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 07:55   #604
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez Yellow Me Pokaż wiadomość
jmz dziękuję za pocieszanie, to trochę pomaga, bo wszystko inne dołuje
Nie bylo tak źle z tym Twoim jedzeniem Cieszę się że ćwiczenia Ci się podobają
o fuj nie pokazuj takich plisss
Nie masz za co dziękować wy też mnie pocieszacie gdy tego potrzebuję od tego jesteśmy
Ćwiczenia super fakt nie robiłam wszystkiego aż tak jak te laseczki tylko bardziej jak ta jedna co pokazuje lżejsze wersje hehe ale dojde do wprawy . O a pokazałam ten filmik co byśmy się trochę przeraziły i nie dały sie jedzeniu

@ daje w tyłek umieram....prochy nie pomagają ide się położe

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj w pracy wypiłam trochę alko i przegryzłam śledziami i jak zaczęłam wymiotować o 12 stej to skończyłam z godzinę temu i dopiero cos zjadłam
ojojoj współczuję ...znam to
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 12:36   #605
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Zrobiłam sobie stroik do pokoju
Może nie jest to mistrzostwo, ale zrobiłam pierwszy raz i na spontana z tego co miałam pod ręką wstawiam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 996081_183039961894998_533470019_n.jpg (25,7 KB, 15 załadowań)
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 13:44   #606
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

takie najlepsze, nie przekombinowane itd
a ja umyłam okna i kupiłam sobie stanik. ze stanikiem fajna sprawa, jak go widziałam ponad miesiąc temu, kosztował ~140zł, potem zmniejszyli cenę do 119zł. dostałam smsa zniżkowego na -40% na dowolny produkt i kosztował mnie koniec końców 71,40zł
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 14:09   #607
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Hej kobiety

Wpadam żeby napisać, że wrócę na wątek po Nowym Roku. Muszę zniknąć na jakiś czas. Dziewczynom z Klubu powód jest znany, mam nadzieję, że rozumiecie mnie i bez pretensji pozwolicie mi na chwilę trochę się odsunąć. Do K. pewnie będę zaglądać patrzeć co u Was, ale nie będę teraz śledzić wątku. Odpiszę dziś tylko na zaległe PW od Was.

Święta, a więc i urodziny, spędzę z TŻtem i jego rodziną - podobno już moją rodziną.
Tymczasem życzę Wam radosnych, zdrowych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt oraz dużo pomyślności w Nowym Roku, spełnienia marzeń, w tym dojścia do wymarzonej wagi i utrzymania jej, samych sukcesów na tle zawodowym i zadowolenia z życia - co by mieć dobre wspomnienia na stare lata

buziaki!
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 15:52   #608
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

jmz wielka szkoda, że to tak nie działa na tłuszczyk... ja bym chetnie przekopałą sobie co nieco ( z brzucha w dupke, bo nie chce rosnąć ) i byłoby wszystko super
a jak się schudnie to jest wręcz obowiązek nagrodzenia się mniejszym ubraniami, to nie wiesz ? po pierwsze nagrpda, po drugie motywacja do utrzymania wagi jak tylko zrzuciłam trochę to od razu obskoczyłam lumpy w poszukiwaniu zdobyczy polecam


Yellow no dokładnie tak .. człowiek się namęczy, spoci , wybrudzi.. a później leżenie w wannie, zrobienie się na bóstwo (dużo nie trzeba sesese) i voila !
doczytałam ze już duch świąt Cię opuszcza? zaraz Ci dam na dupkę żebyś się poprawiła ( nie w celu zbijania tłuszczyku bo nie ma co zbijać pewnie )

Miss ja włąśnie w święta będę miałą więcej czasu żeby wreszcie doczytac wszelkie wątkowe zaległości... tak to po pracy już nie mam siły się gapić w kompa i na bieżąco być może jak będe miała mniej godzin, ale nie wiem czy to nastapi
ja wybieram się po prezenty jutro dopiero .. oszalałam ! ale tylko dokompletować do tego co mam, więc mam nadzieję, że to przezyję

szczurek no masz rację, ja sobie powtarzam zawsze jak juz jest lepiej że od jednego nie zaszkodzi... a pozniej przychodzi i drugi i trzeci zwykle...
co do promocji, to własnie tak lubie poczaić sie i ustrzelić w najlepszym momencie



co wszystkie z tym @ ? przedswiąteczna zmowa jajników !!!

ja własnie z termoforkiem pod kocem zdycham, cały dzien wolny od X czasu.
a @ spózniony jak pociągi w zimę więc przyjemnie to nie jest
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2013-12-21 o 15:53
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 17:00   #609
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
jmz wielka szkoda, że to tak nie działa na tłuszczyk... ja bym chetnie przekopałą sobie co nieco ( z brzucha w dupke, bo nie chce rosnąć ) i byłoby wszystko super
a jak się schudnie to jest wręcz obowiązek nagrodzenia się mniejszym ubraniami, to nie wiesz ? po pierwsze nagrpda, po drugie motywacja do utrzymania wagi jak tylko zrzuciłam trochę to od razu obskoczyłam lumpy w poszukiwaniu zdobyczy polecam
hehe no właśnie szkoda,szkoda bo ja bym skopała z brzucha, tyłka i nóg gdzieś daleko hehe no i może trochę w cycki . No ja wiem ,że obowiązek nagodzenia ubraniami musi być ale jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi ja kilka rzeczy sobię kupiłam w szmateksach

szczurku to super zaoszczędziłaś prawie 50 % dobrze ,że na samym początku jak go zobaczyłaś to nie kupiłaś bo byś była stratna

Edytowane przez jmz
Czas edycji: 2013-12-21 o 17:01
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 17:09   #610
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

jmz: powiem ci, że go mierzyłam i baaaaaaaaaaardzo mało brakowało, a bym go wtedy wzięła. głupi ma szczęście
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 17:18   #611
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
jmz: powiem ci, że go mierzyłam i baaaaaaaaaaardzo mało brakowało, a bym go wtedy wzięła. głupi ma szczęście
a no widzisz ja tak miałam z butami patrzyłam pierwszy raz kosztowały 240 zł i wiedziałam że nie mogę sobie na nie pozwolić . W ogóle to ja nie mam szału na buty ale te jak zobaczyłam to zrozumiałam co czuja moje koleżanki jak im się buty podobaja ... wyszłam ze sklepu i po kilku dniach o nich zapomnialam . Szłam z miesiąc , 2 miesiące później buty na wesele kupić i zaszłam znowu do tego sklepu kupiłam buty na wesele za 59,99 i te co się w nich zakochałam za 119,99 no normalnie byłam tak zadowolona ,że nie wiem mało ekspedientki nie ucałowałam haha
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 18:15   #612
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

A to moj stroik i choinka
ImageUploadedByWizaz Forum1387649705.566953.jpgImageUploadedByWizaz Forum1387649722.048603.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 18:44   #613
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Eliza współczuję wczorajszych niedogodności

jmz fajny stroik

Szczurku niezła okazja, ja też potrzebuję biustonosz

Bottega życzę Ci jak najwięcej spokoju trzymaj się

Szafirowa dzięki za baty, na tłuszczyk też by się przydały, szczególnie na tyłku

Sylwoha piękna choinka

Tż kupił mi sukienkę kochany jest taką czarną, z białym nadrukiem, trochę w stylu lat 60. Włożę ją na Wigilię. Nadal wyglądam jak słonik, ale przynajmniej jest wygodna i elegancka
Dziś sporo roboty miałam, znowu sklep, zaraz choinkę ubieram (moją już wczoraj z Tż ubraliśmy, wrzucę Wam potem fotkę ).
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 19:01   #614
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

sylwoha piękna

Yellow dziękuję .. OOO Masz kochanego TŻ no widzisz mówiłam ,że wszystko będzie ok ....Ja też mialam dzisiaj dużo roboty i choinke też ubrałam
Mam @ i prochy nie pomagały dzień a jak poćwiczyłam to czuję ulgę ...po rozciąganiu największą (przy @ mam gdzieś ucisk na nogi i czasami aż chodzić nie mogę i czuję się jakby miało mi coś wypaść )

Melduję
20 min rowerek
25 min fitnesik
humor wykwintny chociaz zmęczona
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 21:27   #615
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

jmz no własnie mówię lump, sh , szmateks, jak zwał ... uwielbiam
i potem sie ciesze za ile dorwałam a nie przepłacanie za markę w gakeriach... no i trudniej spotkać kogoś w drugim tym samym

sylwoha przeeepięknie! mój duch świąt mówi mi, że czas jechać do domu i rozpocząc wielkie dekorowanie

yellow a widzisz a widzisz, TŻ rozumie Twoje potrzeby , i wyglądasz w niej pieknie i koniec dylematów przed szafą ( których nienawidzę, a odbywam je często ). oj kochany jest, a jak masz ochotę to się nam pochwal
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 07:33   #616
Anek92
Raczkowanie
 
Avatar Anek92
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
GG do Anek92
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Ja już chcę święta..jestem padnięta..dziś dzień regeneracji wczoraj zjadałam dwa cukierki w pracy ;/ trudno..
__________________
Było- 69,3 kg.
Aktualna waga- 67,9 kg.
Cel I- 64,3
Cel II- 59,3
Cel III-54,3
Cel IV- 48,3



Edytowane przez Anek92
Czas edycji: 2013-12-22 o 07:37
Anek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 07:55   #617
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
jmz no własnie mówię lump, sh , szmateks, jak zwał ... uwielbiam
i potem sie ciesze za ile dorwałam a nie przepłacanie za markę w gakeriach... no i trudniej spotkać kogoś w drugim tym samym
ja jak nienawidze zakupów to po szmatkach mogę chodzić ale tylko jak chodzę z mamą bo jak bez niej to juz nie jest tak fajnie tylko nudno hehehe. Ja mam prawie wszystkie ciuchy z ciuchlandów no kilka rzeczy mam całkiem nowych ale to garstka hehe no + bielizna ale to oczywiste.

Ważyłam sie dzisiaj jest 88,5 kg a było ostatnio 89,1 kg nie duży spadek w ciągu tyg ,ale cieszę się szalenie
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 08:20   #618
Anek92
Raczkowanie
 
Avatar Anek92
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
GG do Anek92
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

heh..no ja tez mam połowę rzeczy z ciucholandów uwielbiam tam chodzić,zawsze coś ciekawego wypatrzę a na zakupy do jakiś wielkich sklepów nienawidzę chodzić..
__________________
Było- 69,3 kg.
Aktualna waga- 67,9 kg.
Cel I- 64,3
Cel II- 59,3
Cel III-54,3
Cel IV- 48,3


Anek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 09:10   #619
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

ja też nie ;p wolę małe przytulne lumpeksy
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 10:49   #620
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Naprawdę Tż jest wspaniały, nie wiem czym sobie zasłużyłam

Szafirowa jeszcze mnie ktoś rozpozna

jmz brawo za spadek

Pierniczki wyszły pyszne i ładnie zmiękły

Moja choineczka malutka jest

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierniki.jpg (65,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (39,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46.jpg (76,8 KB, 10 załadowań)
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 12:07   #621
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Yellow ale ładne pierniczki!! Nooo, Tż spisał się na medal !!

Sylwoha meeega choinka

Powoli zaczęłam robić listę postanowień na 2014 .
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 12:33   #622
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

yellow dziękuję a humorek lepszy ?? pierniczki i choinka piękne
atram heh i jakie to postanowienia na nowy rok ?? ja też chyba zrobię taką listę
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 15:01   #623
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

atram ja już tez zaczynam listę, w tym zawiera się głównie poświąteczna dietka a w święta jem wszystko, ale malutkie porcje, taki jest plan

Yellow zasłuzyłaś po prostu dlatego, że jesteś sobą

Anek tez mam połowę szafy z SHja bym chętnie teraz pobuszowała bo mam więcej czasu, a niestety w większości teraz nie będzie dostaw, eh szkoda
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:19   #624
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

podaję wagę, bo jutro mogę nie zdążyć: 71,1

Bottega, 3maj się

Atram
, i co masz na tej liście? ja w tym roku zrealizowałam 1 z 3 postanowień, a 1 częściowo, więc w tym roku wymyślę sobie 2 i powinno być ok


Dziewczyny moje kochane, nie wiem, czy uda mi się jeszcze wpaść tutaj przed świętami, więc już teraz życzę Wam na te święta wszystkiego co najlepsze

odpoczywajcie, regenerujcie siły i dzielnie znoście wszystkie świąteczne pokusy, nie odczuwając przy tym wyrzeczeń
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 20:12   #625
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

i zjadłam właśnie 6 kostek czekolady mlecznej z orzechami ...
pozwalam wam mnie zbesztać ja pier.... 2 tydzien diety i takie cyrki no co ze mną nie tak !!!!!!!!!!! nie mogę ide zapalić fajka i spać ....będę gruba do końca życia
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 21:07   #626
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Atram dziękuję Ja ma to samo postanowienie co w poprzednich latach schudnąć...

jmz dziękuję, humor dużo lepszy, a już jutro pieczenie i pichcenie A czekoladę zalicz do świątecznych dozwolonych ustępstw na te parę dni

Szafirowa fajnie to napisałaś

Postaram się jutro jeszcze wpaść (zobaczyć tabelkę ) ale też nie wiem czy dam radę, także:
Wszystkim które ocbchodzą Święta i tym które ich nie obchodzą, dietującym i nie dietującym przy świątecznym stole życzę pięknych, miłych chwil, smacznego jedzonka, chwili wytchnienia, cudnych prezentów, dużo miłości, no i napływu nowej motywacji do odchudzania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (43,0 KB, 1 załadowań)
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 21:10   #627
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

też się żegnam na tych kilka dni, jutro w zastępstwie tabelkę wrzuca Atram wracam w czwartek wieczorem, adios!

smacznego żarełka i małych poświątecznych wzrostów - jeśli się przytrafią
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 07:40   #628
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Oooo losie, znowu wczoraj nieźle odwaliłam Przez gapiostwo mogłabym być winna 100zł Całe szczęście dało się odkręcić, niech ten rok się już skończy!!

Laski, tak jak Szczurkowa powiedziała, dziś JA wstawiam tabelkę, więc proszę o ładniutkie wagi !!

jmz, Szafirowa, Yellow, Żyrafko
Lista postanowień noworocznych na 2014r.

1. naumieć się (chociaż) podstaw na akustyku
2. doprowadzić do ładu mój angielski
3. wziąć się wreszcie za rosyjski
4. pracować nad wymarzoną fit-sylwetką

To by było na tyle, mam jeszcze kilka punktów, ale to już bardziej moje przemyślenia
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 07:56   #629
jmz
Raczkowanie
 
Avatar jmz
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 396
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

Cytat:
Napisane przez Yellow Me Pokaż wiadomość
jmz dziękuję, humor dużo lepszy, a już jutro pieczenie i pichcenie A czekoladę zalicz do świątecznych dozwolonych ustępstw na te parę dni
No to dobrze kochana moja ... ja nie piekę tylko moja mama ale zapewne będę musiała coś upochcić . Może faktycznie tą czekoladą nie powinnam się tak przejmować no ale 2 tydzień diety a ja już się łamię .

Wizażanki Życzę wam!!!
12 miesięcy zdrowia
53 tygodnie miłości
8784 godzin wytrwałości
527040 minut pogody ducha
1622400 sekund szczęścia


---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez atram00100 Pokaż wiadomość
Oooo losie, znowu wczoraj nieźle odwaliłam Przez gapiostwo mogłabym być winna 100zł Całe szczęście dało się odkręcić, niech ten rok się już skończy!!

Laski, tak jak Szczurkowa powiedziała, dziś JA wstawiam tabelkę, więc proszę o ładniutkie wagi !!

jmz, Szafirowa, Yellow, Żyrafko
Lista postanowień noworocznych na 2014r.

1. naumieć się (chociaż) podstaw na akustyku
2. doprowadzić do ładu mój angielski
3. wziąć się wreszcie za rosyjski
4. pracować nad wymarzoną fit-sylwetką

To by było na tyle, mam jeszcze kilka punktów, ale to już bardziej moje przemyślenia
o a co się stało ?????
Lista fajna ja dzisiaj też zasiądę przed kartką i pomyśle
jmz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 08:35   #630
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VII

79 kg

Życzę wam zdrowych,rodzinnych i pełnych miłości Świąt
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 15:54:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.