Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 07:49   #1621
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez mrowka2810 Pokaż wiadomość
Miałam ten z astora i rewelacji z matowieniem nie było
Kurde
No nic, w razie co zaraz po Nowym Roku kupię ten z MAC
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 08:32   #1622
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

sskers dostałaś moją wiadomość?

Migotko, Mirell zaglądacie tutaj czasem?
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 08:37   #1623
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Migotko, Mirell zaglądacie tutaj czasem?
Też się zastanawiałam, co z Migotką się dzieje, bo dawno jej tu nie było!!!
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:08   #1624
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej
Wczoraj byliśmy w teatrze na "Opowieściach wigilijnych" i cóż...Troszkę jestem rozczarowana Po pierwsze strasznie krótkie, bo jedynie 1,5 godz., a po drugie przerwa trwała prawie 30 minut!!!! Była jedna, a taka strasznie długa!!!!
Zapowiedziałam małżonowi, że w lutym jedziemy na normalną sztukę, bo czuję niedosyt
Poza tym zapomniałam Wam napisać, że kupiłam wczoraj puder, coby zmatowić troszkę twarz Chciałam MF tego Puff coś tam Tym bardziej, że teraz jest na promocji, a dodatkowo Olcia go polecała. Niestety przy doborze koloru okazało się, że moja twarz jest zbyt blada i każdy odcień będzie mi robił maskę Także zakupiłam Astora Skin coś tam Dzisiaj mam go drugi raz, zobaczymy, czy da radę z moim czołem na 8 godzin w pracy



Ja prawdopodobnie założę granatową sukienkę, do tego jakiś naszyjnik (koniecznie duży ).
A prezenty pokupowane, choć jednego nadal brak Ale to mam zamiar jutro załatwić, bo juz wiem, że wujkowi kupujemy spinki do koszuli



Tyle Ci obcięły??? Ale tyle chciałaś, czy też fryzjerka tak jak u mnie uprawiała radosną twórczość??



Oj ja też od cyferek wolę się trzymać z daleka Jakoś nigdy mistrzem matematycznym nie byłam i do teraz, jak mam cosik obliczyć przyprawia mnie to o gęsią skórkę



Fajnie macie!!! U mnie na razie cisza na ten temat A ja do 14:00 muszę pierogi odebrać
No właśnie u mnie z dogadaniem jest problem bo jak jest długi weekend to każdy chce mieć wolne
Ja tak jakoś kilka razy z rzędu robiłam: włosy rosły 3-4lata a później chciałam jakiejś odmiany i ścinałam krótko, tylko nigdy nie żałowałam, a teraz

Cytat:
Napisane przez mrowka2810 Pokaż wiadomość
łazienka marzenie i wanna wolnostojąca będzie idealnie pasować

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

że któraś łazienka będzie biała, to wiedziałam, ale miałam problem z podłogą w ogóle nie wiedziałam,że urządzanie domu jest takie trudne, nie łatwo dobrać coś,żeby z resztą domu było spójne, a przy okazji nie stać się bankrutem
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 13:58   #1625
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zdjęcie
Nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
sskers dostałaś moją wiadomość?
Dostałam Zaraz napiszę tacie smsa i jak będzie miał czas to podejdzie i kupi
Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
fajna wczoraj otworzyli następnego lidla, ale tak je ustawiają niesfornie, że żadnego nie mam po drodze
Ja mam całe 50m od domu. Ale pościeli wczoraj nie kupiłam, bo nie wyrobiłam się. Więc pewnie już dzisiaj dla mnie nie będzie
Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Pozazdrościć takiego szefostwa. Mało kiedy się to zdarza,ale wiadomo dużo zależy od specyfiki stanowiska. Ale od razu lepiej się pracuję jak jest takie ludzkie szefostwo.
Mój szef jest świetny Wymajstrował mi dwa dni wolnego. Mam do odbioru za dwa miesiące na umowę o pracę tylko 4 dni (a potrzebne mi było 6dni) i powiedział, że jak będę robić nadgodziny to sobie odejmę te dni i dzięki temu nie stracę urlopu z 2014.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Ta jest ładna liliowa oklepana
Ale pasowałaby mi do ścian

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Kiedyś poszła do banku z 30 tysiącami w gotówce, bo była ładna pogoda i miała po drodze do sklepu Normalnie zawozi kierowca oczywiście. Na szczęście niczego nie zdefraudowała, bo, nie ujmując jej niczego, nie była zbyt lotna. Ja nie wiem, jak ona się utrzymała w tej pracy kilka miesięcy. Na szczęście nic poważnego się nie stało.


---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Nie chcę pisać gdzie, ale u nas po prostu pracuje się 24h i nie ma, że boli
a z tą koleżanką w banku to mnie zdziwiłaś
No jest to dość..nieludzkie. I wg mnie bezsensowne, bo pracownikom zapłacić musieli, a klienci w większości rzucali słuchawką jak się dowiadywali w jakiej sprawie dzwoni

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Moja mama też chwali pościel z Lidla Jej takie chodliwe rzeczy kupuje koleżanka, która uwielbia polowanie i przebijanie się przez tłumy, bo w moim rodzinnym mieście jest tylko jeden Lidl, więc cuda się dzieją
Mi też dużo rzeczy tata kupuje w Niemczech. Tam mają wcześniej, taniej i na ogół większy wybór
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziękuję za wiadomość o pościeli z Lidla
Udało mi się kupić 4 ładne komplety.
Którą wzięłaś?
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 19:56   #1626
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Madzia chyba nie z nowej kolekcji bo kupilam ja na poczatku pazdziernika przeceniona za 60zl
sskers a co z Twoimi zdjeciami pokoju?

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2013-12-20 o 19:57
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 20:09   #1627
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Madzia chyba nie z nowej kolekcji bo kupilam ja na poczatku pazdziernika przeceniona za 60zl
sskers a co z Twoimi zdjeciami pokoju?
Zrobię jutro Nadal nie mam narzuty, lampki i stanęłam z dodatkami (szukam idealnego wazonu), ale na razie priorytetem jest wyprzedaż więc wstrzymałam się z zakupami wnętrzarskimi Ale dzisiaj o północy będzie Mikołaj (tak, dostanę pod choinkę puste pudełko), więc w ramach zapoznania się z prezentem porobię jakieś zdjęcia
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 20:57   #1628
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam, co z Migotką się dzieje, bo dawno jej tu nie było!!!
Jestem, jestem, podczytuję Was cały czas Miło, że ktoś o mnie pamięta
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 14:56   #1629
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
sskers dostałaś moją wiadomość?

Migotko, Mirell zaglądacie tutaj czasem?
Żyję, żyję właśnie siedzę na zajęciach podyplomowych i jednym okiem na ipadzie nadrabiam zaległości po tygodniu pracy Miło, że o mnie pamiętacie
Za chwilę kończę i lecę kupić jeszcze parę ostatnich rzeczy na święta Tylko coś się słabo czuję, chyba grypa mnie dopadła...

A macie już choinki w domach? Jaki styl preferujecie? Kupiłam w tym roku choinkę z Ikei i bardzo mi się podoba, przypomina żywą a jednocześnie nie jest tak kosmata Ozdoby zaś w tonacji srebro-biel czerń Nawet TŻ się przekonał do niej
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 15:21   #1630
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Żyję, żyję właśnie siedzę na zajęciach podyplomowych i jednym okiem na ipadzie nadrabiam zaległości po tygodniu pracy Miło, że o mnie pamiętacie
Za chwilę kończę i lecę kupić jeszcze parę ostatnich rzeczy na święta Tylko coś się słabo czuję, chyba grypa mnie dopadła...

A macie już choinki w domach? Jaki styl preferujecie? Kupiłam w tym roku choinkę z Ikei i bardzo mi się podoba, przypomina żywą a jednocześnie nie jest tak kosmata Ozdoby zaś w tonacji srebro-biel czerń Nawet TŻ się przekonał do niej
Ja już (albo dopiero) mam. W tym roku pierwszy raz w moim życiu żywa, nie sztuczna. Ozdoby w tonacji różowo-srebrnej, z przewagą srebra.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 18:52   #1631
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Żyję, żyję właśnie siedzę na zajęciach podyplomowych i jednym okiem na ipadzie nadrabiam zaległości po tygodniu pracy Miło, że o mnie pamiętacie
Za chwilę kończę i lecę kupić jeszcze parę ostatnich rzeczy na święta Tylko coś się słabo czuję, chyba grypa mnie dopadła...

A macie już choinki w domach? Jaki styl preferujecie? Kupiłam w tym roku choinkę z Ikei i bardzo mi się podoba, przypomina żywą a jednocześnie nie jest tak kosmata Ozdoby zaś w tonacji srebro-biel czerń Nawet TŻ się przekonał do niej
U mnie jedynie żywa ;-) choinka stoi od kilku dni, dzis bede ubierała ;-) ImageUploadedByWizaz Forum1387651940.565770.jpg oto ona


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 19:09   #1632
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V


Na początku się Wam pochwalę : wczoraj urodziła się moja pierwsza siostrzenica i jestem w siódmym niebie, mała jest boska
i również wczoraj rwałam drugą ósemkę, ale póki co jest dobrze, zero bólu

Wracając do świątecznego tematu to u mnie choinka już stoi, co roku mamy żywą, jeszcze bez ozdób - zawsze ubieramy w wieczór przed Wigilią
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 11:49   #1633
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V



Miały być zdjęcia wczoraj, ale wczoraj tato przywiózł mi również na gwiazdkę dodatkowy prezent i miałam przez niego nieco bałaganu (kable, pudła). Tak jak pisałam brakuje mi nakrycia, lampki i chociażby poduszek. Nakrycie będzie białe, włochate, do tego mam już kupiony w szafie koc z ikei (zał. 2.), żeby nie siedzieć dupą na tym białym a w pt po świętach kupuję lampkę nocną. W planach jest przywieszenie jeszcze ramek, ale nie wiem gdzie. Prawdopodobnie nad blatem (gdzie od czasu do czasu stoi laptop, ale najczęściej jak teraz na stoliku na środku pokoju )

Zdjęcia przed mam tylko takie o, niewiele pokazują ale można się domyśleć co to było (wstyd pokazywać).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jenotg.jpg (32,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ofelia-pled__0191189_PE345222_S4.jpg (42,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lampa-stojaca-lijo,main.jpg (40,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131004_064929_580.jpg (95,4 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131004_064956_914.jpg (112,3 KB, 281 załadowań)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 11:51   #1634
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Zdjęcia po (jak będę miała wszystko jak chcę to zrobię zdjęcia jeszcze raz).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0050.jpg (39,9 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0046.jpg (35,0 KB, 425 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0047.jpg (38,1 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0038.jpg (41,9 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0044.jpg (57,0 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0048.jpg (50,8 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0042.jpg (36,5 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0036.jpg (40,0 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0053.jpg (30,5 KB, 315 załadowań)
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2013-12-22 o 11:52
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 12:48   #1635
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

sskers piękny pokój ja niestety jestem skazana na drewniane wnętrze, chociaż ono też ma swój urok
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 12:53   #1636
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Świetna zmiana
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 15:17   #1637
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Piękny pokoik
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 15:44   #1638
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

sskers bardzo mi się podoba
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 15:57   #1639
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

sskers świetna metamorfoza pokoju, uwielbiam takie wnętrza
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 16:11   #1640
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Zdjęcia po (jak będę miała wszystko jak chcę to zrobię zdjęcia jeszcze raz).
piękne wnętrze
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:37   #1641
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Zdjęcia po (jak będę miała wszystko jak chcę to zrobię zdjęcia jeszcze raz).
świetna zmiana!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:51   #1642
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziewczyny podpowiedzcie, gdzie znajdę dobrze skrojony garnitur damski? Potrzebuję do pracy i chciałam coś naprawdę eleganckiego i dobrej jakości.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 21:15   #1643
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziękuję Wiele osób mówiło..a po co to robisz, pewnie zraz wyprowadzisz się, ale potrzebowałam zmiany bo już dusiłam się w tamtym wystroju. Teraz jest prawie idealnie
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 21:45   #1644
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Zdjęcia po (jak będę miała wszystko jak chcę to zrobię zdjęcia jeszcze raz).
ładnie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 08:09   #1645
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Hej
Ale miałam intensywny weekend Było gotowanie i sprzątanie pełną parą Ale już jesteśmy całkiem ładnie ze wszystkim wyrobieni.
Nie zdążyłam tylko popakować prezentów, ale tym zajmę się dzisiaj
Moja teściowa zapytała małżona czy zamierzamy do nich przyjść w święta i małżon powiedział, że będziemy w drugie święto. A że teściowa zaprasza nas na obiad raz do roku, to właśnie teraz wypadł ten dzień Zapytała małżona, co chcemy u nich zjeść na obiad Raz do roku zaprasza, robi to z wielką łachą i jeszcze każe sobie powiedzieć, co chcemy u nich zjeść Już na samą myśl jestem zestresowana

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Jestem, jestem, podczytuję Was cały czas Miło, że ktoś o mnie pamięta
Myślałam, że już tu nie bywasz, bo nic się nie odzywasz

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość

Na początku się Wam pochwalę : wczoraj urodziła się moja pierwsza siostrzenica i jestem w siódmym niebie, mała jest boska
i również wczoraj rwałam drugą ósemkę, ale póki co jest dobrze, zero bólu

Wracając do świątecznego tematu to u mnie choinka już stoi, co roku mamy żywą, jeszcze bez ozdób - zawsze ubieramy w wieczór przed Wigilią
Ale maciee prezent na święta Malutka będzie już w domu na święta czy jeszcze w szpitalu? Takie maluszki są tak słodkie

U mnie choinka już stoi Sztuczna, ale jest

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Zdjęcia po (jak będę miała wszystko jak chcę to zrobię zdjęcia jeszcze raz).
Piękny pokoik
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 08:37   #1646
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Zdjęcia po (jak będę miała wszystko jak chcę to zrobię zdjęcia jeszcze raz).
Piękny pokój! Uwielbiam jasne wnętrza Bardzo podoba mi się ta jasna tapeta z ornamentem, można wiedzieć gdzie kupowałaś?
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 08:54   #1647
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Zdjęcia po (jak będę miała wszystko jak chcę to zrobię zdjęcia jeszcze raz).
Pokój nie do poznania! Świetnie!!!!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 11:32   #1648
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Sskers kapitalna metamorfoza! wczesniej Twoj pokoj byl przytlaczajacy i smutny a teraz jest przytulny i zachecajacy by w nim byc tez nie rozumiem komentarzy w stylu po co to robisz skoro i tak niedlugo sie wyprowadzisz? przeciez zycie jest tez teraz i tu a to w jakich wnetrzach przebywamy i jakimi przedmiotami sie otaczamy ma duzy wplyw na nasze samopoczucie i jego jakosc szczegolnie, ze czesto niewielkim kosztem mozna naprawde odmienic wnetrze
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:26   #1649
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziewczyny, ja będę online przez całe Święta, ale pewnie część z Was wyjeżdża albo robi sobie przerwę od sieci, więc już teraz życzę Wam wspaniałych Świąt niezależnie od tego, jak je spędzacie Pyszności na stole i przede wszystkim miłej atmosfery, bo to najważniejsze
Forget życzę krótkiej i w miarę bezbolesnej wizyty u teściowej
No i hojnego Mikołaja
życzy świąteczny łoś i Ewa
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 16:27   #1650
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Sskers kapitalna metamorfoza! wczesniej Twoj pokoj byl przytlaczajacy i smutny a teraz jest przytulny i zachecajacy by w nim byc tez nie rozumiem komentarzy w stylu po co to robisz skoro i tak niedlugo sie wyprowadzisz? przeciez zycie jest tez teraz i tu a to w jakich wnetrzach przebywamy i jakimi przedmiotami sie otaczamy ma duzy wplyw na nasze samopoczucie i jego jakosc szczegolnie, ze czesto niewielkim kosztem mozna naprawde odmienic wnetrze

metamorfoza wyszła świetnie, pokój doskonale teraz się prezentuje

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja będę online przez całe Święta, ale pewnie część z Was wyjeżdża albo robi sobie przerwę od sieci, więc już teraz życzę Wam wspaniałych Świąt niezależnie od tego, jak je spędzacie Pyszności na stole i przede wszystkim miłej atmosfery, bo to najważniejsze
Forget życzę krótkiej i w miarę bezbolesnej wizyty u teściowej
No i hojnego Mikołaja
życzy świąteczny łoś i Ewa
Wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów, zdrówka i spełnienia marzeń z okazji imienin Ewo

Ja też pewnie będę on-line, ale z doskoku raczej. I jutro jeszcze do pracy, trudno, ale tylko do wczesnego popołudnia a później lecimy do rodziców
Trzymajcie się dziewczyny, składam Wam najserdeczniejsze życzenia - wspaniałych, ciepłych Świąt w rodzinnej atmosferze, spokoju oraz radości w serduchach na co dzień:smikolaj2 :
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.