Przedłużanie włosów-Rzeszów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-07, 20:04   #31
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dziewczyny po co przedłużacie włosy? Nie lepiej poczekać aż urosną przecież to nie wieki a przedłużanie strasznie niszczy włosy :-( wiem że to każdego wybór pytam z ciekawości
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 14:48   #32
samanta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Przedłużanie włosów-Rzeszów

Jeśli chodzi o przedłużanie włosów, to - Polecam gorąco z całego serca Panią Jole z Jarosławia - to profesjonalistka, przedłużam włosy u tej Pani od dwóch lat, to doświadczona Pani, która przedłuża włosy rewelacyjnie naprawdę !!!!!!!!!!!! POLECAM. Jeśli chodzi o kontakt do Pani Joli to proszę się skontaktować ze mną na maila: blackcelebration94@gmail. com
samanta111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 16:21   #33
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Przedłużanie włosów-Rzeszów

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dziewczyny po co przedłużacie włosy? Nie lepiej poczekać aż urosną przecież to nie wieki a przedłużanie strasznie niszczy włosy :-( wiem że to każdego wybór pytam z ciekawości
Już odpowiadam. Nie mam czasu ale gdybym wkleiła swoje zdjęcie, wiedziałabyś czemu zagęszczam włosy. Tak głównie zagęszczam, nie przedłużam. Dobrze czuję się tylko w długich włosach, ale niestety natura obdarzyła mnie przysłowiowymi trzema włosami na krzyż. Żadne zabiegi nic nie pomogą (stosowałam ampułki, a nawet preparaty które reklamują przez tv market itp. jako cudownie zagęszczające włosy). Kuracje regenerujące też nic nie dają bo mi się nawet włosy przetłuszczają i nie są zniszczone tylko bardzo cienkie i żadkie. Jak je zapuszczę i wezmę do ręki to wychodzi tyle co ze 20 pasemek tych przedłużanych. Trwała działała jak miałam włosy tylko do ramion, potem gdy jeszcze urosły dalej były oklapnięte. Stylizacje (termoloki, papiloty itp.) są czasochłonne, a efekt też mizerny bo moje włosy nie są podatne i po wyjściu na zewnątrz fryzura siada. To są moej powody, pozdro
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 18:53   #34
jolkaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów-Rzeszów

Witam, odnawiam zapytania dotyczące przedłużania włosów w Rzeszowie. Kto może udzielić kilku cennych rad? wskazówek i doradzić coś dobrego?
jolkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 12:21   #35
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Przedłużanie włosów-Rzeszów

Witam, od kilku lat przedłużam włosy u Marty Żelazo, ul. Lubelska - Akademia Fryzjerstwa (wcześniej salon w Kolbuszowej) metodą Great Lenghs. Zaletą tej metody jest to iż łączenia są bardzo małe i niewidoczne, nawet przy cienkich włosach, wadą cena-21 zł za jedno pasemko, ale komplet 25 pasemek przy moich cienkich i rzadkich włosach w zupełności wystarczy, poza tym nie mam możliwości korzystania z innych metod, gdyż za bardzo widać u mnie łączenia.
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 13:21:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.