facet mnie poniża - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-27, 20:28   #31
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: facet mnie poniża

Być może kiedyś był taki, bo nie był sobą, z jakichś powodów udawał kogoś kim nie jest a teraz dopiero pokazuje swoją prawdziwą twarz, znam taką historię z własnego przypadku. Niestety nie ma co patrzeć na to co było kiedyś, jeśli rozmowy na temat przyczyny zmiany zachowania nic nie wyjaśniły to jedynym rozwiązaniem jest oderwanie się od kogoś kto Cię nie szanuje. Do zbudowania prawdziwego, trwałego związku nie wystarczą przyzwyczajenia i sentymenty. Na to pracuje się cały czas a na pewno takie zachowanie nie wspomaga budowania tylko wszystko niszczy. Jeśli szanujesz siebie daj sobie wolność i szansę na prawdziwą miłość, na taką na którą zasługujesz i której pragniesz w głębi serca, bo jeśli teraz tego nie zrobisz możesz zniszczyć swoją przyszłość, zdrowie i marzenia bezpowrotnie. Uwierz mi, że nie będziesz żałowała tej decyzji, i choć będzie to od Ciebie wymagało dużo odwagi to zawsze warto walczyć o takie rzeczy jak szacunek, godność i prawdziwe uczucie i zawsze uciekać gdy sytuacja odbiega od normy.
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/

Edytowane przez babydoll1985
Czas edycji: 2013-12-27 o 20:29
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 00:48   #32
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: facet mnie poniża

Cytat:
Napisane przez kararabi Pokaż wiadomość
Facet jest wartościowy
To jakaś kpina?
Zadzwoniłbym z nadzieją, że rzuci tekst o 5 sek, na zerwanie z takim gnojem to aż za dużo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.