P90X - w 90 dni dookoła fitnessu! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 21:11   #601
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dziewczyny same ćwiczenia nie zrobią z Nas super lasek potrzebna jest odpowiednia dieta do tego (czyt. czyste zdrowe jedzenie)
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 23:10   #602
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

klaudia77, kondycja na pewno Ci się poprawi i rozciągnięcie ciała też. Do tego lepsze samopoczucie gwarantowane

aniakam2, ja miałam powikłanie po przeziębieniu (jakieś zapalenie nerwu, coś związanego z płucem, nie pamiętam dokładnie) i nie mogłam się kłaść i podnosić się bez bólu. Zrobiłam sobie kilka dni przymusowej przerwy przez co musiałam o tydzień wydłużyć sobie robienie całego programu. Poza tym, miałam tydzień kiedy robiłam po 2 AB Rippery żeby nadrobić straty. Podeszłam do tego ambicjonalnie, że liczna treningów ma się zgadzać
Wiadomo, że przy takiej liczbie treningów dzień w dzień nie każdy jest tak samo dobry. Ważne, żeby robić tyle na ile Cię stać w danym dniu
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 07:41   #603
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dziewczyny same ćwiczenia nie zrobią z Nas super lasek potrzebna jest odpowiednia dieta do tego (czyt. czyste zdrowe jedzenie)
Wiadomo ale od czegoś trzeba zacząć

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
klaudia77, kondycja na pewno Ci się poprawi i rozciągnięcie ciała też. Do tego lepsze samopoczucie gwarantowane
Jeszcze chciałam zapytać czy miałaś jakąś specjalną dietę? Tam niby przy paragramie jest jakaś typu 40/20/20 czy coś takiego. Ja na razie staram sie lepiej odżywiać, tzn bez słodyczy, chipsów, cókru, soli, fast foodów, tylko dużo warzyw, owoców itd. Ale nie jest to jakaś konkretna dieta i nie wiem czy to wystarczy
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 19:48   #604
Kari22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Witam wszystkich!!!! Bardzo długo zbierałam siły ale w końcu sie udało jestem po pierwszym dniu jestem i szczęśliwa i zawiedziona moja słabiutka forma.... mam nadzieje że jutrzejszy trening pójdzie lepiej, bo ręce to mam słabiutkie w tamtym roku schudłam prawie 20 kg więc i teraz musze dać rade z p90x ...
Mam nadzieje że można liczyc na wsparcie ?
Kari22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 21:19   #605
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość



Jeszcze chciałam zapytać czy miałaś jakąś specjalną dietę? Tam niby przy paragramie jest jakaś typu 40/20/20 czy coś takiego. Ja na razie staram sie lepiej odżywiać, tzn bez słodyczy, chipsów, cókru, soli, fast foodów, tylko dużo warzyw, owoców itd. Ale nie jest to jakaś konkretna dieta i nie wiem czy to wystarczy
Nie stosowałam żadnej specjalnej diety. Ograniczam słodycze i fast foody. Jem 6 posiłków dziennie, bo mam teraz mnóstwo warzyw i owoców w ogródku. Piję białko, bo nie lubię mięsa i mało jest go w mojej diecie. To tyle
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 15:18   #606
Valdia
Przyczajenie
 
Avatar Valdia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Nie tylko wsparcie,wspólną "rzeź" (mam nadzieje) chyba tak można to nazwać...od dwóch tygodni jestem pod okiem trenera - psychola,który,mam wrażenie widzi jak podżeram cukierki :-/ ale tak ma być...też czuję się zawiedziona,chociaż myślałam że będzie gorzej.Zauważyłam że moje ciało chce sprytnie mnie oszukać ułatwiając sobie ćwiczenia ;-) natomiast po ćwiczeniach czuję nadal adrenalinę i czuję się niczym Herkules,jakbym była mistrzem wagi ciężkiej... :-D namówił mnie mąż :-D czasami ćwiczymy razem ale rodzaj pracy uniemożliwia wspólne p90x-owanie...ale daję radę,nie chcę się poddawać bo kiedyś już raz to zrobiłam.CHCE dotrwać do KOŃCA...
Valdia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 01:10   #607
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Zastanawiam się nad rozpoczęciem tego programu. Wybaczcie, ale nie dałam rady przedrzeć sie przez cały wątek, a chciałabym wiedzieć, czy to są ćwiczenia, które pozwolą wyrzeźbić ciało, ale tak, żeby nadal było kobiece, czy raczej rozbudują moje mięśnie? Przez kobiece ciało rozumiem delikatnie zarysowane mięśnie (ramion, brzucha, ud), a nie wyraźnie widoczny kaloryfer i biceps jak u faceta Podziwiam dziewczyny, które osiągnęły takie efekty, ale dla mnie to za dużo. Wiem, że po np. miesiącu nie zamienię się w kulturystkę i w razie czego zawsze mogę przerwać, ale wolę się upewnić. Oglądałam filmiki na yt. i były takie dziewczyny, które dla mnie trochę przesadziły

Czy te ćwiczenia są kontuzjogenne? Mam słabe kolana, więc nie będę mogła robić podskoków i wyskoków :/ Dużo stracę? Czym zastępowałyście drążek do podciągania?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 07:56   #608
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad rozpoczęciem tego programu. Wybaczcie, ale nie dałam rady przedrzeć sie przez cały wątek, a chciałabym wiedzieć, czy to są ćwiczenia, które pozwolą wyrzeźbić ciało, ale tak, żeby nadal było kobiece, czy raczej rozbudują moje mięśnie? Przez kobiece ciało rozumiem delikatnie zarysowane mięśnie (ramion, brzucha, ud), a nie wyraźnie widoczny kaloryfer i biceps jak u faceta Podziwiam dziewczyny, które osiągnęły takie efekty, ale dla mnie to za dużo. Wiem, że po np. miesiącu nie zamienię się w kulturystkę i w razie czego zawsze mogę przerwać, ale wolę się upewnić. Oglądałam filmiki na yt. i były takie dziewczyny, które dla mnie trochę przesadziły

Czy te ćwiczenia są kontuzjogenne? Mam słabe kolana, więc nie będę mogła robić podskoków i wyskoków :/ Dużo stracę? Czym zastępowałyście drążek do podciągania?
Żeby dorobić się takiej sylwetki umoęśnionej nie wystarczy przez 3 miesiące machać hantelkami do tego jest odpowiednia dieta takiej sylwetki nie zrobisz przez przypadek.
Spokojnie możesz zrobić program miesnie napewno Ci się pojawią wiadomo ze w miejscach gdzie nasz mniej tłuszczu to bedą bardziej widoczne. Nie wiem skąd takie przekonanie że będziesz wyglądać jak fitness model.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:05   #609
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Żeby dorobić się takiej sylwetki umoęśnionej nie wystarczy przez 3 miesiące machać hantelkami do tego jest odpowiednia dieta takiej sylwetki nie zrobisz przez przypadek.
Spokojnie możesz zrobić program miesnie napewno Ci się pojawią wiadomo ze w miejscach gdzie nasz mniej tłuszczu to bedą bardziej widoczne. Nie wiem skąd takie przekonanie że będziesz wyglądać jak fitness model.
Niektóre kobiety na yt. wyglądają już prawie jak kulturystki: http://www.youtube.com/watch?v=wKyKMWoGW1s. Nie wiem, czy akurat ta kobieta robiła cos jeszcze dodatkowo, czy brała jakieś odżywki.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:40   #610
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Niektóre kobiety na yt. wyglądają już prawie jak kulturystki: http://www.youtube.com/watch?v=wKyKMWoGW1s. Nie wiem, czy akurat ta kobieta robiła cos jeszcze dodatkowo, czy brała jakieś odżywki.
Twoim zdaniem ona wyglada prawie jak kulturystka?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 15:29   #611
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Gusta są różne, ale dla mnie tak zaznaczone mięśnie są nieładne i sama źle bym się czuła z taka figurą. Nie wiem, czy ona specjalnie napina mięśnie, ale np. ramiona i plecy nie wyglądają delikatnie
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 15:51   #612
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Gusta są różne, ale dla mnie tak zaznaczone mięśnie są nieładne i sama źle bym się czuła z taka figurą. Nie wiem, czy ona specjalnie napina mięśnie, ale np. ramiona i plecy nie wyglądają delikatnie
Ale umięśniony brzuch wyglada ładnie?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:15   #613
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Ale umięśniony brzuch wyglada ładnie?
Już nie pamietam, jaki ona miała, ale niektóre dziewczyny po tych zestawach mają kaloryfer, co mi się nie podoba Wolę delikatnie zarysowane mięśnie.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:47   #614
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Już nie pamietam, jaki ona miała, ale niektóre dziewczyny po tych zestawach mają kaloryfer, co mi się nie podoba Wolę delikatnie zarysowane mięśnie.
Hahaha ale to raczej przykłady z netu wiec napewno nie ma takich efektów
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 19:04   #615
Anulcia_24
Przyczajenie
 
Avatar Anulcia_24
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej dziewczyny, wczoraj pierwszy raz zobaczyłam na You Tubie metamorfozę EWELINY która mieszka w UK po ćwiczeniach PX90...SZACUNEK!!! Wzruszyłam się, ile samozaparcia, walka z sobą!!! Dziś siedzę w pracy i jeśli tylko znalazłam czas czytałam o PX90 - zmotywowało mnie to ogromnie bo ostatnimi czasy przybrałam na wadze i źle się z tym czuje....choć biegałam na ZUMBĘ 2 mieśym lecz musiałam zrezygnować-ciągłe kontuzje, to rwa kulszowa przez 2 tygodnie-do dziś czuję ból po prawej strony krzyża....to zapalenie zatok -przez klimatyzatory włączone na 16 stopni prosto na głowy w tym właśnie klubie fitness i bardzo mi szkoda ale nie mogę ciągle być na tabletkach przeciw bólowych i spać w czapkach Przestałam chodzić i problem znikł po domowym leczeniu i wygrzewaniu...

I teraz kluczowe pytanie, ponieważ pracuję ok 4 razy w tygodniu od świtu do nocy i około 3- 4 dni w tygodniu mam wolne ,czasem licho bo tylko 2 wolne to czy mogłabym w te dno wolne cwiczyć program PX90Lean? Ten który bardziej spala tkankę....mój brzuch obrósł w oponkę z czego nie jestem zadowolona, zmieniłam 4 miesiące temu pracę na bardziej siedzącą i jak tak dalej pujdzie to będzie płacz i zgrzytanie zębami, chciałabym poporostu dawać sobie wycisk CARDIO w każdy swój wolny dzień, jak ułożyć sobie ten plan PX90 w takim wypadku? Wiem ,że efekty będą może i liche ale zależy mi choć troszkę na spaleniu tkanki tłuszczowej i nie przybieraniu na wadze! Bardzo proszę miłe koleżanki o jakąkolwiek pomoc i doradztwo w tej sprawie... MUSZĘ COŚ Z SOBĄ ROBIĆ, bo ileż można siedzieć w wolne dni też przed komputerem i zajadać się słodyczami-na pewno nie w nieskończoność bo będzie RYK))

Obecnie ważę 62 kg przy wzrośćie 170cm , przez 4 miesiące od kąd zmieniłam pracę na siedzącą przytyłam 4 kg! (( Tak dalej być nie może, zaczęłam więcej jeść poniewać mam więcej czasu wolnego w pracy , a w poprzedniej nie miałam czasu nawet zjeść! I ważyłam najmniej 57 kg z czym czułam się fantastycznie...zaprzepaś ciłam to..... nawet ta ZUMBA przez 2 miesiące nie pomagała, rozciągłam sobie żołądek , mniej stresów, więcej czau i podjadam .... proszę o pomoc jak ułożyć sobie ćwiczenia z PX90 przy nie regularnych wolnych dniach, jestem bardzo chętna i zmotywowana ,żeby coś zacząć robić....choć nie mam drążka , z ciężarkami coś wymyślę....przepraszam za taaaaaaaaaaki długi wpis ale liczę na wasze dobre chęci w pomocy mi i oczywiście potrzebuję jakąs grupę wsparcia w przełomie kiedy jest pytanie czy dam radę dalej?! POZDRAWIAM I BUŹKA
Anulcia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 09:21   #616
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

odkopuję wątek

dziewczyny, czy któraś z Was planuje zmierzyć się z trzecią częścią (czyli p90x3)? ja zamierzam po świętach ruszyć ostro.
tu mamy zwiastun najnowszej części
http://www.youtube.com/watch?v=KT0lzSM7XQU
w pierwszym programie zdołałam dojechać do połowy drugiego miesiąca. tutaj zachęciło mnie to 30 minut, tyle może zdołam wykroić w ciągu dnia, bo godzinne (albo i dłużej) treningi dzień w dzień to tylko na bezrobociu efekty były super, a tutaj intensywność ma być na podobnym poziomie
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:10   #617
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Pani Zemsta Pokaż wiadomość
odkopuję wątek

dziewczyny, czy któraś z Was planuje zmierzyć się z trzecią częścią (czyli p90x3)? ja zamierzam po świętach ruszyć ostro.
tu mamy zwiastun najnowszej części
http://www.youtube.com/watch?v=KT0lzSM7XQU
w pierwszym programie zdołałam dojechać do połowy drugiego miesiąca. tutaj zachęciło mnie to 30 minut, tyle może zdołam wykroić w ciągu dnia, bo godzinne (albo i dłużej) treningi dzień w dzień to tylko na bezrobociu efekty były super, a tutaj intensywność ma być na podobnym poziomie
A to ciekawe co napisałaś Dla mnie godzina dziennie to też za dużo. Nie wygospodaruję tyle. Ale 30 min. już bardziej.
Może się skuszę.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:19   #618
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Pani Zemsta Pokaż wiadomość
odkopuję wątek

dziewczyny, czy któraś z Was planuje zmierzyć się z trzecią częścią (czyli p90x3)? ja zamierzam po świętach ruszyć ostro.
tu mamy zwiastun najnowszej części
http://www.youtube.com/watch?v=KT0lzSM7XQU
w pierwszym programie zdołałam dojechać do połowy drugiego miesiąca. tutaj zachęciło mnie to 30 minut, tyle może zdołam wykroić w ciągu dnia, bo godzinne (albo i dłużej) treningi dzień w dzień to tylko na bezrobociu efekty były super, a tutaj intensywność ma być na podobnym poziomie
O podoba mi się ta najnowsza część. 30 minut to idealny czas jak dla mnie Próbowałam z P90x classic, ale ponad godzina dziennie mnie przerosła.
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:48   #619
dokus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to dokus
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Ja wczoraj zaczęłam tą 3. Strasznie mi się podoba! chyba w końcu znalazłam swojego trenera a ćwiczyłam i z Jillian i z Shaunem i Chalene
__________________
Body Revolution zrobione
Focus T25 zrobione
[COLOR="DarkOrange"]Insanity - zrobiony pierwszy miesiąc
P90X3 - zrobione
PiYo - znudziło się...
Insanity Max:30 - zrobione, tak sobie
Master's Hammer and Chisel - w trakcie, to chyba miłość!
no i biegam
dokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 14:03   #620
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez dokus Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zaczęłam tą 3. Strasznie mi się podoba! chyba w końcu znalazłam swojego trenera a ćwiczyłam i z Jillian i z Shaunem i Chalene
Kupowałaś czy ściągnęłaś?Bo też planuję, ale to dopiero po kolejnych 3 miesiącach z pierwszą częścią, jakoś się przywiązałam


Dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakieś konkretne modele butów do treningów? Nie potrzebuję butów biegowych, bo nie lubię tego rodzaju aktywności, ćwiczę siłowo i z Zuzką.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:55   #621
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Ja jestem po 2. dniach P90X3.
MA- SA- KRA
Moja 'kondycja' jest prawie zerowa więc jest ciężko. Połowy ćwiczeń nie zrobię tak jak należy, zwłaszcza tych z pompkami Ale co tam nie zrażam się i nie poddaję tylko dalej próbuję
Trzymajcie kciuki żebym wytrwała do końca
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:51   #622
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja jestem po 2. dniach P90X3.

MA- SA- KRA

Moja 'kondycja' jest prawie zerowa więc jest ciężko. Połowy ćwiczeń nie zrobię tak jak należy, zwłaszcza tych z pompkami Ale co tam nie zrażam się i nie poddaję tylko dalej próbuję

Trzymajcie kciuki żebym wytrwała do końca

Pod koniec bedziesz trzaskałam po 20 pompek w 3 seriach
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:54   #623
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

pompki jak pompki, ja wymiękam przy planku bokiem w nieruchomej pozycji ledwo, ledwo, ale jak tylko próbuję zgiąć nogę i rękę - lecę na tyłek
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:27   #624
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Pod koniec bedziesz trzaskałam po 20 pompek w 3 seriach
Jakoś szczerze w to wątpię i nawet się nie łudzę, że zrobię...
W sumie to jakoś zaczynam wątpić, czy w moim przypadku w ogóle jest mowa o jakiejś zmianie za 3 mies. jak wykonuję ćwiczenia, tak a nie inaczej...
Dzisiaj 4. dzień wykreślony
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 21:02   #625
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Jakoś szczerze w to wątpię i nawet się nie łudzę, że zrobię...

W sumie to jakoś zaczynam wątpić, czy w moim przypadku w ogóle jest mowa o jakiejś zmianie za 3 mies. jak wykonuję ćwiczenia, tak a nie inaczej...

Dzisiaj 4. dzień wykreślony

Z takim nastawieniem to Ty nic nie zrobisz. Trochę wiary w siebie
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 15:49   #626
dokus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to dokus
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Muszę Przyznać po kilku dniach, że to p90x3 pasuje mi niesłychanie! Jestem po ćwiczeniach mega spocona i zmęczona, bo daje z siebie wszystko, ale już po 15 minutach odpoczynku mogłabym iść na miasto i tańczyć do rana. Yyyyy "endorfinki" chyba mnie w końcu dopadły ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Body Revolution zrobione
Focus T25 zrobione
[COLOR="DarkOrange"]Insanity - zrobiony pierwszy miesiąc
P90X3 - zrobione
PiYo - znudziło się...
Insanity Max:30 - zrobione, tak sobie
Master's Hammer and Chisel - w trakcie, to chyba miłość!
no i biegam
dokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 17:01   #627
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Gusta są różne, ale dla mnie tak zaznaczone mięśnie są nieładne i sama źle bym się czuła z taka figurą. Nie wiem, czy ona specjalnie napina mięśnie, ale np. ramiona i plecy nie wyglądają delikatnie
Ekhmm wtrące sie w rozmowę , ta laska wygląda normalnie a tak wyglada kulturystka http://kobieta.wp.pl/gid,14331046,im...iazdjecie.html i róznica jest znaczna
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:10   #628
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

U mnie już 2 tyg. + 1 dzień ćwiczeń Póki co jeszcze nie zrezygnowałam... i chyba już dotrwam do końca
Zdam relację za 2 tyg. jak minie miesiąc ćwiczeń (czy są jakieś efekty).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 17:15   #629
Nati8868
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Witam wszystkich Przeszło półtora roku temu zabrałam się za P90x ale po trzech tygodniach musiałam przerwać. Teraz zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską ale czuję, że to nie do końca to czego oczekuję , dlatego chciałabym na nowo zacząć program P90x i zrzucić kilka kg tylko ,że problem polega na tym , iż miałam wszystkie filmiki na laptopie ale usunęłam i teraz nie wiem gdzie można je pobrać czy ktoś zechce mi pomóc i powie czy prócz Chomikuj można je gdzieś pobraćć ?
Nati8868 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 06:40   #630
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Nati8868 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Przeszło półtora roku temu zabrałam się za P90x ale po trzech tygodniach musiałam przerwać. Teraz zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską ale czuję, że to nie do końca to czego oczekuję , dlatego chciałabym na nowo zacząć program P90x i zrzucić kilka kg tylko ,że problem polega na tym , iż miałam wszystkie filmiki na laptopie ale usunęłam i teraz nie wiem gdzie można je pobrać czy ktoś zechce mi pomóc i powie czy prócz Chomikuj można je gdzieś pobraćć ?

A skąd wcześniej miałaś?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 09:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.