Studniówka 2014 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 11:32   #511
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
ładna sukienka
ja bym stawiała na czarne buty i kopertówkę (sukienka jest w "kolorze" więc dodatki nie mogą sie z nią gryźć, bardziej neutralne)
dziękuję tez tak myslalam wlasnie

zastanawiam sie jeszcze co zrobic z wlosami, jestem szatynką wlosy mam troche za biust, najlepiej czuje sie w rozpuszczonych ale to tak na codzien chodze, hmm
merszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:40   #512
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez merszja Pokaż wiadomość
dziękuję tez tak myslalam wlasnie

zastanawiam sie jeszcze co zrobic z wlosami, jestem szatynką wlosy mam troche za biust, najlepiej czuje sie w rozpuszczonych ale to tak na codzien chodze, hmm

Mam taką samą długośc tylko blond, też nie wiem dokładnie co zrobić, bo też na codzien mam rozpuszczone, a chcę wygladać inaczej... Nie jestem pewna czy w spiętych włosach bądź wymyślnej fryzurze bedzie mi dobrze
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:04   #513
PysznaCzekoladka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez veronica333 Pokaż wiadomość
W takim razie ja też pochwale się swoją sukieneczką nie wiem tylko jakie dodatki wybrać. myśle nad złotymi, nude albo czarnymi. Jak myślicie dziewczyny?
Piękna sukienka!
Ja bym wybrała dodatki nude i złotą bużuterię.
PysznaCzekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:48   #514
I_love_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 70
Dot.: Studniówka 2014

Fajnie, że Was znalazłam ! Witam Was 18.01 mam studniówkę, na którą idę jak najbardziej ze swoim chłopakiem, mam do Was kilka pytań
Do jakiego koloru sukienek pasują czarne szpilki ? Od razu uprzedzam, że nie chce ani czerwonej, granatowej, różowej czy czarnej, słyszałam, że czarny do wszystkiego pasuje, no ale jeszcze wolę się zapytać
Mój chłopak ma około 175 cm ja mam 170 czy jak nałoże szpilki 8 lub 10 czy to będzie śmiesznie wyglądało ? Chodzę przy nim w botkach 8 cm i jesteśmy równi, ale dla mnie 8 cm szpilki to nie szpilki, ale za to 10 cm to już coś, doradźcie mi proszę

Dodam jeszcze, że mam taką samą długość włosów czyli za biust lekko, są czarne i proste, znudziły mi się rozpuszczone włosy w których chodzę na co dzień, dlatego robię na 100-dniówkę messy bun !

Edytowane przez I_love_life
Czas edycji: 2014-01-03 o 12:50
I_love_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:16   #515
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez I_love_life Pokaż wiadomość
Fajnie, że Was znalazłam ! Witam Was 18.01 mam studniówkę, na którą idę jak najbardziej ze swoim chłopakiem, mam do Was kilka pytań
Do jakiego koloru sukienek pasują czarne szpilki ? Od razu uprzedzam, że nie chce ani czerwonej, granatowej, różowej czy czarnej, słyszałam, że czarny do wszystkiego pasuje, no ale jeszcze wolę się zapytać
Mój chłopak ma około 175 cm ja mam 170 czy jak nałoże szpilki 8 lub 10 czy to będzie śmiesznie wyglądało ? Chodzę przy nim w botkach 8 cm i jesteśmy równi, ale dla mnie 8 cm szpilki to nie szpilki, ale za to 10 cm to już coś, doradźcie mi proszę

Dodam jeszcze, że mam taką samą długość włosów czyli za biust lekko, są czarne i proste, znudziły mi się rozpuszczone włosy w których chodzę na co dzień, dlatego robię na 100-dniówkę messy bun !

Ja będę w szpilach duuuużo wyższa od chłopaka, więc Ty się nie przejmuj
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:23   #516
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Czy ta sukienka nadaje się na studniówkę? Jeśli tak, to z czym ją zestawić?
Wiem, że ten pasek średnio pasuje.
Proszę pomóżcie
Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:38   #517
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Proszę pomóżcie

Jak dla mnie zbyt grzeczna
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 13:50   #518
Loumee
Przyczajenie
 
Avatar Loumee
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 17
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Proszę pomóżcie
Zgadzam się xKlaudja, jednak trochę... "zwyczajna" jak na taką imprezę, choć ładna. Choć może... z jakimiś odważniejszymi dodatkami i fryzurą może dałoby się dodać jej charakteru.
Loumee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 14:09   #519
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Studniówka 2014

Dziewczyny, a ile cm mają Wasze buty? Ja upatrzyłam sobie takie 11cm, z 2cm platformą i zastanawiam się czy będzie wygodnie w nich tańczyć.. Trochę się boję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 401-1856-thickbox.jpg (28,6 KB, 18 załadowań)
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 14:48   #520
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Studniówka 2014

Ja liczę na to że znajdę niskie buty bo jestem wysoka i nie mam doświadczenia w super wysokich.

Dziewczyny ,pisałam już pare stron wcześniej ale zostałam przeoczona chyba więc ponawiam - wie któraś z was gdzie dostane bordowe/burgundowe czółenka w rozsądnej cenie ,niewysokie i stabilne ?
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:00   #521
Wera014
Raczkowanie
 
Avatar Wera014
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 245
Dot.: Studniówka 2014

wez_umrzyj
Przeszukaj allegro i zalando.

Jezu, dziewczyny czy wy też macie taki zapierdziel z tą studniówką ?
Szukałam sukienki mnóstwo czasu, kupiłam w top shopie, ale wszyscy mi powiedzieli,że jest za mało elegancka jak na studniówkę no to kupiłam drugą przez neta, okazała się za duża i nawet nie mam jak wymienić bo w całych internetach nie mogę znaleźć tego modelu w rozmiarze 36. Oddałam do krawcowej, a teraz znowu z butami problem bo wysoka jestem i nie chce wyglądać jak mount everest xD Jeezu

I pomyśleć,że to wszystko na jedną imprezę...
__________________



Wera014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 15:33   #522
paula2kru
Raczkowanie
 
Avatar paula2kru
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 30
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Proszę pomóżcie
skromna ale bardzo ładna dobrac cos do niej takiego bardziej odwazneo i bedzie swietnie
paula2kru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:35   #523
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Studniówka 2014

dobra. zwracam się do was z ogromną prośbą, dziewczęta. szukam sukienki jasnej czyli biała lub beżowa, krótka (mam na myśli długość przed kolano, a nie, by było widać bieliznę...), najlepiej gładka (ewentualnie zdobiona u góry), rozszerzana na dole, z ramiączkami (obojętnie jakiej szerokości). jeżeli nie byłaby gładka to jakiś subtelny materiał w postaci koronki (ale, boże drogi, koronki, a nie materiału wartego powieszenia jako firanki w pokoju gościnnym...) i nie na całej długości, tylko np. w górnych partiach. wymagania mam klasyczne, naprawdę drobne, bez udziwień i właśnie takiej zwykłej sukienki znaleźć za cholerę nie mogę. wszędzie jakieś cekiny, pikowanie, plisowanie, cięcia, odkrycia, dodatkowy materiał czy tiul... a ja dostaję nerwicy.

i tu pytanie czy któraś widziała, bądź natknęła się na sukienkę w wyżej opisanym stylu? tylko nie w sklepie internetowym, ale stacjonarnym. w sieciówce lub też jakimś butiku czy czymś, istniejącym na terenie trójmiasta. proszę, dajcie znać :c

zaczynam wierzyć w uniwersum, że klasycyzm we wszelkiej postaci jest najbardziej unikalnym i cenionym produktem...
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:36   #524
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Studniówka 2014

A byłaś w Mohito?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:37   #525
paula2kru
Raczkowanie
 
Avatar paula2kru
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 30
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile cm mają Wasze buty? Ja upatrzyłam sobie takie 11cm, z 2cm platformą i zastanawiam się czy będzie wygodnie w nich tańczyć.. Trochę się boję
mam takie same na wysokość wytańczyłam juz w nich cały półmetek to jak dla mnie sa idealne zalezy czy chodzisz na obcasach czy nie zawsze można wziąć na zmiane balerinki
paula2kru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:38   #526
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
A byłaś w Mohito?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
uwielbiam mohito, ale pod tym względem się zawiodłam. niestety.
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:41   #527
Wera014
Raczkowanie
 
Avatar Wera014
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 245
Dot.: Studniówka 2014

Poszukaj na stronach bershki, stradivariusa, zary i innych sieciówek. Ewentualnie Tk maxx, czasem tam można perełki znaleźć.
__________________



Wera014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:46   #528
paula2kru
Raczkowanie
 
Avatar paula2kru
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 30
Dot.: Studniówka 2014

swego czasu w bereshce widziałam ale teraz to nie wiem ;D
paula2kru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:51   #529
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Studniówka 2014

Co do klasycznej ,białej sukienki to ja bym poszukała w butikach a nie w sieciówkach.Widziałam taką jaką opisujesz w Bydgoszczy właśnie w takich butikach a trójmieście na pewno jest tego więcej
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 15:58   #530
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Wera014 Pokaż wiadomość
Poszukaj na stronach bershki, stradivariusa, zary i innych sieciówek. Ewentualnie Tk maxx, czasem tam można perełki znaleźć.
szukałam. w bershce są proste kroje, a ja ze względu na swoją budowę potrzebuję rozkloszowanego/rozszerzanego dołu. stradi posiada ciemne kolory sukienek, a gdy już jest jakaś jasna to wychodzi na wierzch budowa sukienki w stylu koszuli nocnej... zara oferuje również ciemne sukienki lub też puszczone prosto od szyi po kolana, co w przypadku szczupłych kobiet bez dużych piersi wygląda sensownie i zgrabnie. niestety ja piersi mam jak i talie, którą można podkreślić. a takim krojem tego nie uzyskam. tk maxx odpada zupełnie i definitywnie, nie ma tam nic w czym mogłabym przebierać. w każdym razie bershkę i p&b śledzę, a nuż się coś trafi.
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:59   #531
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studniówka 2014

Moja studniówka już jutro wszystko gotowe, sukienka, buty, rajstopy, podwiązka, biała marynarka (u nas obowiązkowa do poloneza), biżuteria Paznokcie zrobione, jutro idę do fryzjera i na makijaż :P Emocje rosną coraz bardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:06   #532
Nolanis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez wez_umrzyj Pokaż wiadomość
Co do klasycznej ,białej sukienki to ja bym poszukała w butikach a nie w sieciówkach.Widziałam taką jaką opisujesz w Bydgoszczy właśnie w takich butikach a trójmieście na pewno jest tego więcej
mogłoby się wydawać, że jest tego więcej ale pytaj ludzi, gdzie w trójmieście są warte uwagi butiki z sukienkami to odpowiedzi nie znajdziesz... nie pochodzę z trójmiasta i sama się nie orientuje co, gdzie jest. śmieszne, że moi rówieśnicy mieszkający w trójmieście od małego, nie potrafią określić lokalizacji takiego sklepu, ba, nie wiedzą czy w ogóle coś takiego gdzieś jest...

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Moja studniówka już jutro wszystko gotowe, sukienka, buty, rajstopy, podwiązka, biała marynarka (u nas obowiązkowa do poloneza), biżuteria Paznokcie zrobione, jutro idę do fryzjera i na makijaż :P Emocje rosną coraz bardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w takim razie nic tylko życzyć cudownej zabawy nie wyobrażam sobie tego, że mogłabym mieć jutro studniówkę. dobrze, że mam 8.02.
Nolanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:47   #533
baconbroccoli
Raczkowanie
 
Avatar baconbroccoli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 76
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Moja studniówka już jutro wszystko gotowe, sukienka, buty, rajstopy, podwiązka, biała marynarka (u nas obowiązkowa do poloneza), biżuteria Paznokcie zrobione, jutro idę do fryzjera i na makijaż :P Emocje rosną coraz bardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
baw się dobrze! ;D
__________________
in my head: constructs witty and insightful answers to interview questions for when I'm famous
ordering at a restaurant: please i the soup want
baconbroccoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:53   #534
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Jak dla mnie zbyt grzeczna
Cytat:
Napisane przez Loumee Pokaż wiadomość
Zgadzam się xKlaudja, jednak trochę... "zwyczajna" jak na taką imprezę, choć ładna. Choć może... z jakimiś odważniejszymi dodatkami i fryzurą może dałoby się dodać jej charakteru.
Cytat:
Napisane przez paula2kru Pokaż wiadomość
skromna ale bardzo ładna dobrac cos do niej takiego bardziej odwazneo i bedzie swietnie
Właśnie zastanawiam się czy nie za skromna, zwyczajna. Jestem raczej z tych spokojnych i nie nalożę czegoś " z pazurem" ;P Wolę coś klasycznego. Mój plan: mam mikroskopijny biust więc góry nie podkreśle. Jestem raczej wysoka (180cm) i mam chude nogi więc wolę to wyeksponować. Chcę rozkloszowaną sukienkę. Tyle że ciężko coś sensownego znaleźć

Edytowane przez Yoostii
Czas edycji: 2014-01-03 o 16:55
Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:54   #535
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Moja studniówka już jutro wszystko gotowe, sukienka, buty, rajstopy, podwiązka, biała marynarka (u nas obowiązkowa do poloneza), biżuteria Paznokcie zrobione, jutro idę do fryzjera i na makijaż :P Emocje rosną coraz bardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miłej zabawy
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:57   #536
ItsmeJo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 38
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Wera014 Pokaż wiadomość

Jezu, dziewczyny czy wy też macie taki zapierdziel z tą studniówką ?
Szukałam sukienki mnóstwo czasu, kupiłam w top shopie, ale wszyscy mi powiedzieli,że jest za mało elegancka jak na studniówkę no to kupiłam drugą przez neta, okazała się za duża i nawet nie mam jak wymienić bo w całych internetach nie mogę znaleźć tego modelu w rozmiarze 36. Oddałam do krawcowej, a teraz znowu z butami problem bo wysoka jestem i nie chce wyglądać jak mount everest xD Jeezu

I pomyśleć,że to wszystko na jedną imprezę...
Mam tak samo. Kupiłam jedną sukienkę, potem drugą, bo mi się strasznie spodobała. Teraz śnię o innej, bo boję się, że będę wyglądać zwyczajnie. Mogę jeszcze dodać, że pierwsza na mnie wisi, bo zaczęłam odchudzać się przed studniówką żeby dobrze w niej wyglądać... Na szczęście moja studniówka już za tydzień i skończą się te szaleństwa ;p

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Moja studniówka już jutro wszystko gotowe, sukienka, buty, rajstopy, podwiązka, biała marynarka (u nas obowiązkowa do poloneza), biżuteria Paznokcie zrobione, jutro idę do fryzjera i na makijaż :P Emocje rosną coraz bardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Baw się dobrze
ItsmeJo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:58   #537
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Moja studniówka już jutro wszystko gotowe, sukienka, buty, rajstopy, podwiązka, biała marynarka (u nas obowiązkowa do poloneza), biżuteria Paznokcie zrobione, jutro idę do fryzjera i na makijaż :P Emocje rosną coraz bardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To udanej zabawy .
Do mojej jeszcze naszczęście 2 tygodnie, a iść się nie chce wogóle :P. Przerażają mnie opowiadania koleżanek jak to zamówiły już makijażystke, paznokcie będą robić, a ja jak pójdę do fryzjera to na tym się skończy :P. W tym dowiedziałam się, że uczesać się bd musiała już o 13.00 a studniówkę mam o 19.00 . No ale co zrobić jak nie znam żadnej fryzjerki która czesze w domu.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:02   #538
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studniówka 2014

Dzięki dziewczyny Mam nadzieję, że wszystko się uda
Madzialena7 spokojnie, ja mam fryzjera o 10

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:15   #539
Carrello
Przyczajenie
 
Avatar Carrello
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile cm mają Wasze buty? Ja upatrzyłam sobie takie 11cm, z 2cm platformą i zastanawiam się czy będzie wygodnie w nich tańczyć.. Trochę się boję
Piękne buty Szukam czegoś w zbliżonym kolorze, tylko że chciałabym coś na w miarę niskim obcasie- jakieś 6-7 cm. Na balu gimnazjalnym miałam szpilki (bez platformy) na obcasie 10,5 cm i dałam radę, ale łatwo nie było. Także jeśli nie masz wprawy w chodzeniu na obcasach postawiłabym na coś niższego (btw, daj znać jeśli znajdziesz jakieś fajne buty w tym modelu jak na zdjęciu )
Carrello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:23   #540
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Moja studniówka już jutro wszystko gotowe, sukienka, buty, rajstopy, podwiązka, biała marynarka (u nas obowiązkowa do poloneza), biżuteria Paznokcie zrobione, jutro idę do fryzjera i na makijaż :P Emocje rosną coraz bardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to wspaniałej zabawy

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
To udanej zabawy .
Do mojej jeszcze naszczęście 2 tygodnie, a iść się nie chce wogóle :P. Przerażają mnie opowiadania koleżanek jak to zamówiły już makijażystke, paznokcie będą robić, a ja jak pójdę do fryzjera to na tym się skończy :P. W tym dowiedziałam się, że uczesać się bd musiała już o 13.00 a studniówkę mam o 19.00 . No ale co zrobić jak nie znam żadnej fryzjerki która czesze w domu.
ja też na tą godzinę mam fryzjera i makijaz także bd wielkie czekanie, ale i tak przed 18 bd musiała być na sali, bo zanim sie ogarną wszyscy i w ogóle ale to już w przyszły weekend
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 16:13:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.