posluszna TZowi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 18:27   #31
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Moim zdaniem słowo "posłuszeństwo" jest słowem źle ujętym tutaj

Bardziej zamieniłbym go na zwrot "dać się prowadzić".

Są pewne sytuacje, że facet musi pokazać, iż ma jaja i podjąć decyzję za dwojga. Poza tym kobieta szuka w facecie bezpieczeństwa, a to dla mnie równa się z tym, że prowadzi ją przez życie. Nie w sposób TYRANII, ale w sposób partnerski.
Dla mnie nadal podejmowanie decyzji przez jedną osobę zaprzecza partnerstwu;p
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:33   #32
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Dla mnie nadal podejmowanie decyzji przez jedną osobę zaprzecza partnerstwu;p
oj ale na pewno są sytuacje kiedy masz jakiś dylemat a facet podejmuje decyzję i jest ok
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:37   #33
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Moim zdaniem słowo "posłuszeństwo" jest słowem źle ujętym tutaj

Bardziej zamieniłbym go na zwrot "dać się prowadzić".

Są pewne sytuacje, że facet musi pokazać, iż ma jaja i podjąć decyzję za dwojga. Poza tym kobieta szuka w facecie bezpieczeństwa, a to dla mnie równa się z tym, że prowadzi ją przez życie. Nie w sposób TYRANII, ale w sposób partnerski.
Myślę, że autorce nie chodziło o faceta z jajami. Ja też lubię facetów zaradnych, jestem niezdecydowana i czasami wpadam w panikę, lubię wtedy to, że mój facet podejmie decyzję albo zrobi jakiś zdecydowany krok. To jest kwestia uzupełniania się. Nie porównałabym tego do posłuszeństwa, które zakłada, że głos jego jest zawsze ważniejszy niż jej. Że on może ją o zdanie zapytać, ale nie musi go wcale uwzględnić.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:09   #34
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Są pewne sytuacje, że facet musi pokazać, iż ma jaja i podjąć decyzję za dwojga. Poza tym kobieta szuka w facecie bezpieczeństwa, a to dla mnie równa się z tym, że prowadzi ją przez życie. Nie w sposób TYRANII, ale w sposób partnerski.
Jedyną osobą, która powinna prowadzić przez życie jest rodzic - potem człowiek powinien sam się nauczyć chodzić. Bycie czyimś przewodnikiem wyklucza równowartość między partnerami.
I myślę, że autorce nie chodziło o partnera, który w sytuacji kiedy ona jest rozdarta, podejmuje decyzję, a ona na to pozwala, raczej kogoś kto podejmie za nią KAŻDĄ decyzję.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:22   #35
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Jedyną osobą, która powinna prowadzić przez życie jest rodzic - potem człowiek powinien sam się nauczyć chodzić. Bycie czyimś przewodnikiem wyklucza równowartość między partnerami.
I myślę, że autorce nie chodziło o partnera, który w sytuacji kiedy ona jest rozdarta, podejmuje decyzję, a ona na to pozwala, raczej kogoś kto podejmie za nią KAŻDĄ decyzję.
Myślę, że może być związek partnerski z elementami przewodnika tutaj chodzi o szacunek do drugiego człowieka bardziej niż jakieś rozkazy. W partnerstwie zależy na dobru drugiego człowieka, więc jak ktoś podejmie za kogoś decyzję, to jeśli osoba na nią się nie zgodzi, to inicjator nie powinien mieć obiekcji z tego powodu

Nie zawsze jest tak, że w jednym momencie para pomyśli o tym samym i powie to jednogłośnie.

Przykład?

"Dziś skarbie idziemy do kina" - ktoś wyszedł z INICJATYWĄ kina, druga osoba niekoniecznie myślała o tym samym, ale podejmuje decyzję czy chce czy nie. Jeżeli jest fajny związek to druga osoba na takie propozycje raczej nie odmawia i "da się prowadzić"

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2014-01-03 o 20:25
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:28   #36
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Myślę, że może być związek partnerski z elementami przewodnika tutaj chodzi o szacunek do drugiego człowieka bardziej niż jakieś rozkazy. W partnerstwie zależy na dobru drugiego człowieka, więc jak ktoś podejmie za kogoś decyzję, to jeśli osoba na nią się nie zgodzi, to inicjator nie powinien mieć obiekcji z tego powodu

Nie zawsze jest tak, że w jednym momencie para pomyśli o tym samym i powie to jednogłośnie.

Przykład?

"Dziś skarbie idziemy do kina" - ktoś wyszedł z INICJATYWĄ kina, druga osoba niekoniecznie myślała o tym samym, ale podejmuje decyzję czy chce czy nie. Jeżeli jest fajny związek to druga osoba na takie propozycje raczej nie odmawia i "da się prowadzić"
To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z posłuszeństwem.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:39   #37
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
"Dziś skarbie idziemy do kina" - ktoś wyszedł z INICJATYWĄ kina, druga osoba niekoniecznie myślała o tym samym, ale podejmuje decyzję czy chce czy nie. Jeżeli jest fajny związek to druga osoba na takie propozycje raczej nie odmawia i "da się prowadzić"
No przecież to jest normalna relacja między dwojgiem równych sobie osób - daję ci wybór, wychodzę z propozycją, nie będę miał pretensji co do tego co wybierzesz, zróbmy coś co pasuje obojgu.

To nie jest przykład oparty na przewodnictwu, to polega bardziej na "najlepsze jest to i to, zawiedziesz mnie jeśli zrobisz inaczej", a ona się zgadza, bo jest posłuszna, podporządkowana.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 20:40   #38
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z posłuszeństwem.
ehhh ale jak widzisz ja kogoś cytowałem
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:41   #39
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
oj ale na pewno są sytuacje kiedy masz jakiś dylemat a facet podejmuje decyzję i jest ok
Jasne, kiedy nie wiem jaka sukienka lepiej na mnie leży i które fryski kupić kotom;p Konkretnych sprawach zawsze rozmawiamy. Chyba że chodzi o łóżko to sprawy wyglądają różnie;p

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Myślę, że może być związek partnerski z elementami przewodnika tutaj chodzi o szacunek do drugiego człowieka bardziej niż jakieś rozkazy. W partnerstwie zależy na dobru drugiego człowieka, więc jak ktoś podejmie za kogoś decyzję, to jeśli osoba na nią się nie zgodzi, to inicjator nie powinien mieć obiekcji z tego powodu

Nie zawsze jest tak, że w jednym momencie para pomyśli o tym samym i powie to jednogłośnie.

Przykład?

"Dziś skarbie idziemy do kina" - ktoś wyszedł z INICJATYWĄ kina, druga osoba niekoniecznie myślała o tym samym, ale podejmuje decyzję czy chce czy nie. Jeżeli jest fajny związek to druga osoba na takie propozycje raczej nie odmawia i "da się prowadzić"

to co piszesz nie ma najmniejszego związku z POSŁUSZEŃStWEM, ani prowadzeniem o którym mowa. A jeśli tak miałoby być... jaką parodią "przysięgi posłuszeństwa" byłoby przysięganie na to, że czasem pozwolę się wyciągnąć do kina...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:18   #40
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
oj ale na pewno są sytuacje kiedy masz jakiś dylemat a facet podejmuje decyzję i jest ok
Ale tu chodzi o związek ze 100.% posłuszeństwa mnie to podchodzi pod fetysz

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:25   #41
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Ale tu chodzi o związek ze 100.% posłuszeństwa mnie to podchodzi pod fetysz

Wysłane z mojego GT-I9300
aaa tyrani ja nie toleruję i nawet nie chciałbym mieć tego w swoim związku
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:54   #42
erRamirez
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 45
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to mnie to zdziwiło. Myślałam że to już przeżytek. Przecież nawet księżna Katarzyna nie ślubowała posłuszeństwa, choć wcześniej robiono to przez kilka wieków.
I co jeszcze mówiła? Ty taka głupia, czy tylko udajesz? A co mówiła (robiła ) w sprawie hemoroidów Katarzyna? bardzo chciałbym wiedzieć Chryste gdzie ja żyje i skąd się biorą tacy wasale (wasalki) bezmózgie?
Mogę dostać bana ale tak służalczy sposób myślenia po prostu wywołuje u mnie torsje....
erRamirez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:00   #43
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: posluszna TZowi

ale się uśmiałam... serio? dorosła kobieta ma być posłuszna dorosłemu facetowi?
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:08   #44
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez erRamirez Pokaż wiadomość
I co jeszcze mówiła? Ty taka głupia, czy tylko udajesz? A co mówiła (robiła ) w sprawie hemoroidów Katarzyna? bardzo chciałbym wiedzieć Chryste gdzie ja żyje i skąd się biorą tacy wasale (wasalki) bezmózgie?
Mogę dostać bana ale tak służalczy sposób myślenia po prostu wywołuje u mnie torsje....
Wyjaśni mi ktoś osochozi?
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:33   #45
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez erRamirez Pokaż wiadomość
I co jeszcze mówiła? Ty taka głupia, czy tylko udajesz? A co mówiła (robiła ) w sprawie hemoroidów Katarzyna? bardzo chciałbym wiedzieć Chryste gdzie ja żyje i skąd się biorą tacy wasale (wasalki) bezmózgie?
Mogę dostać bana ale tak służalczy sposób myślenia po prostu wywołuje u mnie torsje....


Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Wyjaśni mi ktoś osochozi?
Sama z chęcią się dowiem
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:33   #46
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Myślę, że może być związek partnerski z elementami przewodnika tutaj chodzi o szacunek do drugiego człowieka bardziej niż jakieś rozkazy. W partnerstwie zależy na dobru drugiego człowieka, więc jak ktoś podejmie za kogoś decyzję, to jeśli osoba na nią się nie zgodzi, to inicjator nie powinien mieć obiekcji z tego powodu

Nie zawsze jest tak, że w jednym momencie para pomyśli o tym samym i powie to jednogłośnie.

Przykład?

"Dziś skarbie idziemy do kina" - ktoś wyszedł z INICJATYWĄ kina, druga osoba niekoniecznie myślała o tym samym, ale podejmuje decyzję czy chce czy nie. Jeżeli jest fajny związek to druga osoba na takie propozycje raczej nie odmawia i "da się prowadzić"
No ok, jedna osoba jest sierotą życiową, a druga narzuca jej swój styl życia i wychodzi z inicjatywami. Ale co w takim razie ślubować? Ogłaszać się trzeba, ze się jest niedorajdą życiową czy o co chodzi?
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:38   #47
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: posluszna TZowi

Czekam na to aż Autorka wejdzie i skomentuje,nie rozumiem czego dokładnie chce.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 23:04   #48
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Wyjaśni mi ktoś osochozi?
Przeoczyłam ten post, ale teraz to sikam po kapciach. Trzeba obczaić wszystkie posty, może więcej takich perełek.

Edit, jest więcej. Posty autora są przednie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...

Edytowane przez panna mati_
Czas edycji: 2014-01-03 o 23:07
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 12:59   #49
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: posluszna TZowi

i jak miałby wyglądać tekst przysięgi?

''i ślubuję ci, że nie sprzeciwię ci się aż do śmierci''?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 15:14   #50
stokrotca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Czekam na to aż Autorka wejdzie i skomentuje,nie rozumiem czego dokładnie chce.
Nie zostalam chyba dobrze zrozumiana. Chodzi o to, ze jezeli czasami ciezko podjac jakas decyzje "demokratycznie" (a czasami moze byc to trudne) to uwazam, ze to jest rola faceta, zeby przejac ster.

Przynajmniej wydaje mi sie to bardzo meskie i mnie bardzo podnieca . I tak rozumiem posluszenstwo, jako uznanie, ze to moj Maz jest Glowa Rodziny.

Chociaz powiem, ze mam tez fantazje o takim calkowitym posluszenstwie i podleglosci - ale to fantazje
stokrotca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:32   #51
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: posluszna TZowi

Ale co ty chcesz mu ślubować? "I ślubuję ci posłuszeństwo gdy rzeczywistość wykaże, że jestem pierdołą"?
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:34   #52
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez stokrotca Pokaż wiadomość
Nie zostalam chyba dobrze zrozumiana. Chodzi o to, ze jezeli czasami ciezko podjac jakas decyzje "demokratycznie" (a czasami moze byc to trudne) to uwazam, ze to jest rola faceta, zeby przejac ster.

Przynajmniej wydaje mi sie to bardzo meskie i mnie bardzo podnieca . I tak rozumiem posluszenstwo, jako uznanie, ze to moj Maz jest Glowa Rodziny.

Chociaz powiem, ze mam tez fantazje o takim calkowitym posluszenstwie i podleglosci - ale to fantazje
Czy twój partner wie o twoim podejściu i czy macie obgadane szczegóły tego za co może decydować? Mimo wszystko warto pomyśleć zanim sobie później zaczniesz pluć w brodę bo misiaczek zdecydował nie tak jak chcesz?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:42   #53
Alex Waters
Przyczajenie
 
Avatar Alex Waters
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: posluszna TZowi

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;44410640]Dobry żart Nigdy w życiu nie pozwoliłabym facetowi decydować o moim życiu.[/QUOTE]

Dobrze gada, polać jej
Alex Waters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:58   #54
Ciotka Dobra Rada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 81
Dot.: posluszna TZowi

Niestety nie rozumiem całej idei posłuszeństwa, o którym opowiadasz... Jeśli, jak piszesz, na samą myśl robi Ci się ciepło, zaproponuj swojemu tż zabawę w dominację, gdzie będziesz stroną uległą i... baw się dobrze. Zaś poza łóżkiem, jeśli uważasz, że jego decyzje, sposób myślenia itd. itp. są słuszne, to nie dyskutuj z tym, jeśli nie - reaguj i wypowiedz swoje zdanie. Faceci, wydaje mi się, nie lubią za bardzo kobiet, które nie mają swojego zdania i zgadzają się na wszystko. Są po prostu nudne i nie przejmują inicjatywy. Żadnego przysięgania posłuszeństwa!
Ciotka Dobra Rada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:07   #55
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez stokrotca Pokaż wiadomość
Nie zostalam chyba dobrze zrozumiana. Chodzi o to, ze jezeli czasami ciezko podjac jakas decyzje "demokratycznie" (a czasami moze byc to trudne) to uwazam, ze to jest rola faceta, zeby przejac ster.

Przynajmniej wydaje mi sie to bardzo meskie i mnie bardzo podnieca . I tak rozumiem posluszenstwo, jako uznanie, ze to moj Maz jest Glowa Rodziny.

Chociaz powiem, ze mam tez fantazje o takim calkowitym posluszenstwie i podleglosci - ale to fantazje
ja to bym jednak poradziła dorosnąć. Związki, w tym związki małżeńskie, są dla dorosłych ludzi. Dorośli ludzie odpowiadają za siebie i swoje czyny, podstawą związku zaś jest umiejętność rozmowy. Jak nie umiecie podjąć decyzji "demokratycznie" - czyli, zakładam, nie wychodzi wam rozmowa - to nie powinniście być w związku. Te wszystkie gadki o posłuszeństwie żony wobec głowy rodziny to fantazje świadczące nie tylko o pewnej infantylności, ale też o niechęci do wyzbycia się jej - bo w gruncie rzeczy to posłuszeństwo żony jest mniej więcej takie, jak dzieci. Kobieta na zawsze pozostaje w takim układzie dzieckiem, bez pełni praw i pełni obowiązków. Kiedyś było to usankcjonowane prawnie - i pokolenia kobiet, które walczyły o zmianę tego rodzaju uwarunkowań na pewno nie czyniły tego z myślą, że jakieś natchnione romantycznie dziewczęta będą pragnęły powrotu do tego modelu.

Kobieta w tym modelu nie jest równa mężczyźnie, jest poddanym mu przedmiotem, pozbawionym wolnej woli i sprawczości. Jak dla mnie, rzecz nie do pociągnięcia na dłuższą metę przez jednostkę zdrową emocjonalnie i dojrzałą. Czyli samosterowną, tak naprawdę.

Ja tam ster mam w sobie, a prowadzić mnie przez życie trzeba jedynie, jak się dobrze natrzepię na imprezie, o ile oczywiście nie wybiorę jakiegoś planu b powrotu do domu, przewidzianego na tę okoliczność.

ps: piszę oczywiście o wspólnym życiu w ogólności - jeśli mielibyśmy ograniczyć rozważania do łóżka, to by inaczej rzecz wyglądała.

Edytowane przez rembertowa
Czas edycji: 2014-01-06 o 18:08
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:15   #56
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: posluszna TZowi

Cytat:
Napisane przez stokrotca Pokaż wiadomość
Nie zostalam chyba dobrze zrozumiana. Chodzi o to, ze jezeli czasami ciezko podjac jakas decyzje "demokratycznie" (a czasami moze byc to trudne) to uwazam, ze to jest rola faceta, zeby przejac ster.
Właśnie te ciężkie decyzje są najgorsze. Facet Ci powie - staramy się o dziecko, już, teraz. Ty nie chcesz, ale jesteś posłuszna Albo załóżmy, twierdził że chce kiedyś dziecko, ale jak przyszło co do czego (wpadka), to każe Ci usunąć. Nie, ja sobie poddaństwa nie wyobrażam.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:01   #57
Sweeet_Kitty
Raczkowanie
 
Avatar Sweeet_Kitty
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: posluszna TZowi

Boże.... kolejna od 50 cieni Greya... boli mnie mózg jak to czytam....
a teraz realia:
ona-zagubiona, kobieta bez charakteru, ambicji, celów w życiu, nudna i baaardzo bojąca się o przyszłość swojego związku,
on-na początku będzie fajnie, potem on zacznie za bardzo dominować a na koniec oleje ją ciepłym moczem bo nikt nie chce mieć koło siebie kukiełki do dyrygowania tylko kobiete partnerke, która jest silna i umie złapać byka za rogi a nie rozlazłą mende
Sweeet_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 23:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.