Studia w Poznaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 23:11   #1
martus178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5

Studia w Poznaniu


Witam,
zastanawiam się nad studiami na UE w Poznaniu, a konkretnie nad zarządzaniem, bo interesuje mnie specjalizacja logistyka krajowa i międzynarodowa. Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi coś powiedzieć o studiach na tej uczelni, kierunku i czy jest pewne czy każdego roku taka specjalizacja zostaję utworzona ? A może możecie polecić inną uczelnię, na której jest zbliżony kierunek
martus178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 23:31   #2
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Studia w Poznaniu

Nie lepiej po prostu iść na logistykę?
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:05   #3
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Studia w Poznaniu

hej, ja byłam na I roku na zarządzaniu właśnie na tej uczelni i powiem szczerze, że odradzam (a też chciałam iść na logistykę) UEP jest moim zdaniem świetna uczelnia, ja teraz przeniosłam się na Finanse i tej decyzji nie żałuję, poziom jest wysoki, jest trudno i wierzę, że praca przyniesie efekty ale na zarządzaniu tak nie było, czułam, że marnuję czas, większość ludzi na tym kierunku ciągle imprezuje wiadomo, że w dzisiejszych czasach to same studia jako tako nie są najważniejszą kwestią, ale dla mnie ten kierunek był po prostu "za lajtowy". Dla przykładu powiem, że na FiRze wszyscy zakuwają na koło z pewnego przedmiotu tydzień, a z tego samego przedmiotu na zarządzaniu na kole pojawia się pytanie o ulubione danie obiadowe (true story;p). Poza tym przedmioty związane z logistyką zaczną Ci się dopiero na IV semestrze, wcześniej trzeba przejść przez zarządzania operatywne, jakością, marketingi itd.
Bądź co bądź konkretnie o wykładowach z katedry transportu i logistyki złego słowa nie mogę powiedzieć, bowiem uważam, że są bardzo kompetetni i wymagający. Mnie się jednak nie podobało.
Stad jak moja poprzedniczka polecam raczej polibudę
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 23:42   #4
martus178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Studia w Poznaniu

Mój problem polega na tym,że z filologii rosyjsko-angielskiej chciałam przekwalifikować się na logistykę, co nie jest proste wszystko utrudnia też fakt, że logistyka jest tylko na politechnice, a tam się na pewno nie dostanę, bo jest to jeden z bardziej obleganych kierunków, a ja nie jestem geniuszem matematycznym tym bardziej fizykiem więc myślę, że ten kierunek na UP jest na miarę moich możliwości jeżeli totalnie nie chcę porzucać pomysłu na studia związane z logistyką
martus178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 11:22   #5
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Studia w Poznaniu

skoro tak, to może i racja specjalność tą akurat co roku otwierają, to jestem pewna. a matmę na UEP da się spokojnie przeżyć
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 12:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.