Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 12:01   #481
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Emm_Aga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamowilam body revolution. Przyjdzie w czwartek. Czy ktoras z Was zrobila caly 3-miesieczny program? A moze ktoras chce sie przylaczyc? (W kupie razniej )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja dopiero zaczęłam, skończyłam tydzień przyspieszenia metabolizmu a dziś zaczynam pierwszy dzień z trzech miesięcy Będziemy na tym samym etapie Trzymam kciuki
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:18   #482
19katarzynka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez yourbody Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczęłam, skończyłam tydzień przyspieszenia metabolizmu a dziś zaczynam pierwszy dzień z trzech miesięcy Będziemy na tym samym etapie Trzymam kciuki
Tydzień przyśpieszenia metabolizmu? tzn? ona ma coś takiego czy jak?

Ja od wczoraj zaczęłam BR. Przed świętami skończyłam Ripped, choć niestety nie wiem jakie dał mi efekty, bo w święta za bardzo sobie pozwoliłam i trochę powróciło mi cm.
Tym razem mam 3 miesiące i nie ma zmiłuj się. Dziś pomierzyłam się, poważyłam i mam nadzieje, że zobaczę po nim fajne efekty. Trochę przeraża mnie czy dam radę z systematycznością i codziennymi treningami, ale muszę spiąć poślady i wytrzymać.
__________________
30 day shred - done!
Ripped in 30 - done!
19katarzynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:26   #483
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez 19katarzynka89 Pokaż wiadomość
Tydzień przyśpieszenia metabolizmu? tzn? ona ma coś takiego czy jak?

Ja od wczoraj zaczęłam BR. Przed świętami skończyłam Ripped, choć niestety nie wiem jakie dał mi efekty, bo w święta za bardzo sobie pozwoliłam i trochę powróciło mi cm.
Tym razem mam 3 miesiące i nie ma zmiłuj się. Dziś pomierzyłam się, poważyłam i mam nadzieje, że zobaczę po nim fajne efekty. Trochę przeraża mnie czy dam radę z systematycznością i codziennymi treningami, ale muszę spiąć poślady i wytrzymać.
Tak, jest tam taki tydzień tylko jeśli się nie mylę jest on nieobowiązkowy. Czyli możesz normalnie wykonywać BR albo przed nim przyspieszyć sobie metabolizm ćwicząc rano i wieczorem. Plan wygląda tak http://i.imgur.com/c6mbuoG.jpg (zrobiłam to na potrzeby mojego bloga)
Też się obawiam mojej systematyczności przez 3 miesiące ale co do programu to jest troszkę za łatwy i dodaję do niego inne ćwiczenia.
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:31   #484
krolik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

w środę kończę ripped , potem robię przerwę ,
będę robić różne treningi żeby się nie rozleniwić na chybił trafił bo 18 jadę na ferie z córą i nie ma sensu zaczynać czegoś nowego aby potem robić tydzień przerwy a po powrocie zaczynam 6w6p

napiszcie czy oprócz ekspandera i ciężarków coś jeszcze potrzebujemy do body revolution , bo to będzie kolejny program i też przeraża mnie okres ćwiczeń , choć 6w6p też trochę trwa

nie mam szans na ten etap przyspieszenia metabolizmu bo na poranne ćwiczenia nie mam szans
krolik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 19:07   #485
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III



Doczytam później

Wyjechałam na 3 dni rozpusty do Rodziców dzisiaj rozpoczynam 2 tydzień ripped. Muszę odpokutować te chleby na kolacje, jakieś pasty jajeczne z Biedronki (pyyyycha) i ciasto i wogóle kuchnię Mamy
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 19:15   #486
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Wskakuje zaraz na orbiego, muszę się rozruszać przed shredem. Ząb nie boli, resztki choroby nie powinny już przeszkadzać.
Trzymajcie kciuki! 3-4 dni chcę się rozruszać, a później shred.

-----
8 min legs z gościem w obcisłych gatkach i 10 min orbi wystarczy po tak dłuuuugaśnej przerwie. Mam ochotę na więcej, ale to zawsze mój błąd za dużo naraz, ból przez co niechęć i przerywałam. Małe kroczki to moje postanowienie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2014-01-05 o 19:45
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 23:39   #487
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cześć dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć jestem w trakcie robienia Shreda, to mój pierwszy trening z Jillian, zrobiłam prawie cały level 1, potem miałam 1,5 tygodnia przerwy (gorączka przedświąteczna, choroba, Święta...), wróciłam do niego 3 dni temu (wprawdzie wcześniej zdążyłam zrobić 8 dni, ale obawiałam się, że dokończenie 2 dni po takiej przerwie i rozpoczęcie levelu 2 nie będzie dobrym pomysłem, szczególnie, że czytałam opinie, że level 2 jest masakryczny). Tak więc teraz przez kilka dni porobię znów level 1, potem będę działać dalej z 2 i 3 Jillian bardzo mi odpowiada, już prawie na pamięć znam ten trening, podoba mi się, że pokazuje, czego nie robić, no i fakt, że można wybrać wersję łatwiejszą i trudniejszą treningu.

Zanim trafiłam na Jillian próbowałam Ewę Chodakowską (Skalpel), ale nie czułam się dobrze po tym treningu (zrobiłam go 4 razy) - po każdym bolał mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa, a po ostatnim także w kolanie coś było nie tak. Domyślam się, że to kwestia nie do końca dobrze wykonywanych ćwiczeń, ale Ewa nie pokazuje, nie mówi, jak je dobrze wykonywać... To był jeden z powodów, dla których zaczęłam szukać alternatywy dla Ewy. Poza tym Ewa jest taka nuuuudna :P usnąć można, Jillian za to energetyczna, cały czas nadaje, bardzo mi to odpowiada no i angielski można podszkolić!

Obok Shreda mam zamiar wrócić do biegania (jak tylko nabędę strój odpowiedniejszy na tę pogodę), zaczęłam od marszo-biegów w sierpniu i tak z krótszymi i dłuższymi przerwami biegałam do końca listopada, potem zapał nieco mi opadł... Ale chcę wrócić! Ostatnio biegałam ok. 4 km co 2 dni, co jak na mój poprzedni brak kondycji było nie lada wyczynem (oczywiście nie osiągałam zawrotnych prędkości, te 4 km zajmowały mi jakieś 35 minut). Tak czy siak, planuję wrócić do biegania i tak się zastanawiam, jak to rozegrać, skoro Jillian powinnam robić codziennie, a biegać bym chciała co 2 dni. Pewnie najlepiej byłoby w dni biegowe robić też trening, ale nie wiem, czy czasowo dam radę... Czy mimo ewentualnych przerw w treningu ( jednego dnia Shred, drugiego bieganie) uda mi się osiągnąć cel?

A celem tym jest schudnięcie i poprawa kondycji Do zrzucenia mam duuużo, jakieś 25 kg, oczywiście oprócz ćwiczeń i biegania jest dieta (od wczoraj ). Jest to IGpro z Vitalii, podejście drugie :P Wcześniejszą próbę (jak zresztą każdą wcześniejszą próbę odchudzania) przerwałam, po prostu zabrakło mi wytrwałości :/ Liczę jednak, że tym razem mi się uda, nawet zrobiłam z tego postanowienie noworoczne

Wybaczcie przydługi wstęp, ale chciałam się przedstawić jako nowicjuszka
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 07:59   #488
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Chlorella - miło, że do nas dołączyłaś na wstępie już napiszę, że mocno trzymam kciuki i mam nadzieję, że spadnie to 25kg i pokochasz swoje ciało

Co do planu treningowego. Sądzę, że przerwy w shredzie na rzecz biegania nie przeszkodzą w niczym. Skoro chcesz schudnąć=spalić tłuszcz, to do tego najlepsze jest cardio, a jednym z największych pogromców tkanki tłuszczowej jest właśnie bieganie. Oczywiście najlepszy rezultat osiągnęłabyś, gdybyś w dni biegowe również zrobiła shreda jako takie "uwieńczenie", ale wiadomo, że nie każdy ma na tyle siły i czasu, to normalne
Gdybym ja miała na celu zbicie wagi również postawiłabym na taki plan jak Ty, czyli przeplatanie treningu rzeźbiącego ciało z konkretnie spalającym
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 08:06   #489
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja robiłam dokładnie tak samo
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:32   #490
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Szalejecie z postami, ciężko nadążyć. Pisałam jakiś czas temu, że wracam do ćwiczenia z Jillian. Niestety moje ćwiczenie ma swoje własne racje, jako, że olę to ukryć przed TŻ, a mieszkamy razem to ćwiczę tylko jak go nie ma w domu, więc często jest tak, że ćwiczę 2 dni, potem 2 wolne. Jakoś nie mogę się przełamać, żeby przy nim dyszeć (bo kondycja jest marna). Męczę w ten sposób 1 level od dłuższego czasu, dziś doszłam do wniosku, że dodam do tego jeszcze 10 min na brzuch z mel b bo widziałam, że polecacie.

Za jakiś czas spróbuję wskoczyć w 2 level, ale zobaczymy jak to będzie.

Mam jeszcze pytanie, jakie hantelki polecacie 1kg czy lepiej 1,5?

Swoją drogą pochwalę się, że to moje nieefektywne ćwiczenie to częsciowo chęc przygotowania do ślubu, żeby jakoś wyglądać za 9 miesięcy więc trzymajcie kciuki
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:27   #491
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć jestem w trakcie robienia Shreda, to mój pierwszy trening z Jillian, zrobiłam prawie cały level 1, potem miałam 1,5 tygodnia przerwy (gorączka przedświąteczna, choroba, Święta...), wróciłam do niego 3 dni temu (wprawdzie wcześniej zdążyłam zrobić 8 dni, ale obawiałam się, że dokończenie 2 dni po takiej przerwie i rozpoczęcie levelu 2 nie będzie dobrym pomysłem, szczególnie, że czytałam opinie, że level 2 jest masakryczny). Tak więc teraz przez kilka dni porobię znów level 1, potem będę działać dalej z 2 i 3 Jillian bardzo mi odpowiada, już prawie na pamięć znam ten trening, podoba mi się, że pokazuje, czego nie robić, no i fakt, że można wybrać wersję łatwiejszą i trudniejszą treningu.

Zanim trafiłam na Jillian próbowałam Ewę Chodakowską (Skalpel), ale nie czułam się dobrze po tym treningu (zrobiłam go 4 razy) - po każdym bolał mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa, a po ostatnim także w kolanie coś było nie tak. Domyślam się, że to kwestia nie do końca dobrze wykonywanych ćwiczeń, ale Ewa nie pokazuje, nie mówi, jak je dobrze wykonywać... To był jeden z powodów, dla których zaczęłam szukać alternatywy dla Ewy. Poza tym Ewa jest taka nuuuudna :P usnąć można, Jillian za to energetyczna, cały czas nadaje, bardzo mi to odpowiada no i angielski można podszkolić!

Obok Shreda mam zamiar wrócić do biegania (jak tylko nabędę strój odpowiedniejszy na tę pogodę), zaczęłam od marszo-biegów w sierpniu i tak z krótszymi i dłuższymi przerwami biegałam do końca listopada, potem zapał nieco mi opadł... Ale chcę wrócić! Ostatnio biegałam ok. 4 km co 2 dni, co jak na mój poprzedni brak kondycji było nie lada wyczynem (oczywiście nie osiągałam zawrotnych prędkości, te 4 km zajmowały mi jakieś 35 minut). Tak czy siak, planuję wrócić do biegania i tak się zastanawiam, jak to rozegrać, skoro Jillian powinnam robić codziennie, a biegać bym chciała co 2 dni. Pewnie najlepiej byłoby w dni biegowe robić też trening, ale nie wiem, czy czasowo dam radę... Czy mimo ewentualnych przerw w treningu ( jednego dnia Shred, drugiego bieganie) uda mi się osiągnąć cel?

A celem tym jest schudnięcie i poprawa kondycji Do zrzucenia mam duuużo, jakieś 25 kg, oczywiście oprócz ćwiczeń i biegania jest dieta (od wczoraj ). Jest to IGpro z Vitalii, podejście drugie :P Wcześniejszą próbę (jak zresztą każdą wcześniejszą próbę odchudzania) przerwałam, po prostu zabrakło mi wytrwałości :/ Liczę jednak, że tym razem mi się uda, nawet zrobiłam z tego postanowienie noworoczne

Wybaczcie przydługi wstęp, ale chciałam się przedstawić jako nowicjuszka
Ja też ćwiczę i biegam na zmianę, tylko że biegam 1-2 razy w tygodniu, bo częściej nie mam możliwości. Ale efekty są super, więc na pewno warto tak ćwiczyć Oczywiście jeśli chociaż 1 na 3 razy po bieganiu dasz radę pociągnąć shreda, to będzie jeszcze lepiej

Najważniejsze, żeby codziennie się ruszać
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 12:07   #492
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
...Mam jeszcze pytanie, jakie hantelki polecacie 1kg czy lepiej 1,5? ...
Nie ma tu odpowiedniego jednego wyznacznika, wszystko zależy od Ciebie i Twoich mięśni. Dziewczyny wielokrotnie pisały, żeby najpierw wypróbować z butelkami z wodą, 0,5l, 1l, 1,5l lub 2l i wtedy zobaczysz ile Ci trzeba Szkoda kupować hantelki mniejsze od własnych potrzeb.

Poza tym cieszę się, że jest nas tu coraz więcej, po części to zasługa nowego roku i nowych postanowień Gratulacje, każdy moment jest dobry, żeby zacząć Teraz tylko pełna mobilizacja i bez załamki jak dzień czy dwa będzie leń Sama przyznam, że wczoraj dostałam @ i tak mnie wszystko bolało, że odpuściłam cardio. Dzisiaj jest trochę lepiej, może dam radę
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:06   #493
krolik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Natus276 ja mam od początku 1kg bo takie po prostu miałam , są ćwiczenia które mi łatwo się robi i tu pewnie odpowiednie byłyby większe ciężarki ale są i takie ze ręce mi odpadają mimo 1 kg , dlatego zostaje przy nich
ale najważniejsze jest to o czym pisze matallewar , ruszać się jak najczęściej a wyniki gwarantowane

czy byłyście już w lidlu zobaczyć te eksapndery ? pewnie i ja sobie kupie to cudo
krolik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:07   #494
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez krolik1 Pokaż wiadomość
Natus276 ja mam od początku 1kg bo takie po prostu miałam , są ćwiczenia które mi łatwo się robi i tu pewnie odpowiednie byłyby większe ciężarki ale są i takie ze ręce mi odpadają mimo 1 kg , dlatego zostaje przy nich
ale najważniejsze jest to o czym pisze matallewar , ruszać się jak najczęściej a wyniki gwarantowane

czy byłyście już w lidlu zobaczyć te eksapndery ? pewnie i ja sobie kupie to cudo
Ekspandery dopiero od jutra Ja się na pewno po nie wybiorę

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez krolik1 Pokaż wiadomość
w środę kończę ripped , potem robię przerwę ,
będę robić różne treningi żeby się nie rozleniwić na chybił trafił bo 18 jadę na ferie z córą i nie ma sensu zaczynać czegoś nowego aby potem robić tydzień przerwy a po powrocie zaczynam 6w6p

napiszcie czy oprócz ekspandera i ciężarków coś jeszcze potrzebujemy do body revolution , bo to będzie kolejny program i też przeraża mnie okres ćwiczeń , choć 6w6p też trochę trwa

nie mam szans na ten etap przyspieszenia metabolizmu bo na poranne ćwiczenia nie mam szans
Prócz ekspandera i różnych ciężarków (najcięższe Jillian ma 8 kg) to jeszcze mata
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:22   #495
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja również lecę jutro do lidla szkoda że nie oferują cięższych hantelków, ćwiczę z 1,5kg przydałyby mi się cięższe

Dzisiaj zaczęłam BR z intensywniejszym 1 weekiem, do tego stosuję dietę i wskazówki z książki Jill - zobaczymy co z tego wyjdzie

Jak u Was z dietą po świętach? z tego, co tu regularnie obserwuję, macie niesamowite efekty
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:44   #496
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzięki za przyjęcie i za cynk z Lidlem, też polecę i kupię expandery, bo po shredzie chciałabym spróbować Body Revolution chociaż do końca Shreda jeszcze trochę... planuję też dokupić cięższe hantle (2 kg), teraz używam 1 kg, bo akurat takie miałam, ale czuję, że mogłabym więcej
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:45   #497
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Nie ma tu odpowiedniego jednego wyznacznika, wszystko zależy od Ciebie i Twoich mięśni. Dziewczyny wielokrotnie pisały, żeby najpierw wypróbować z butelkami z wodą, 0,5l, 1l, 1,5l lub 2l i wtedy zobaczysz ile Ci trzeba Szkoda kupować hantelki mniejsze od własnych potrzeb.

Poza tym cieszę się, że jest nas tu coraz więcej, po części to zasługa nowego roku i nowych postanowień Gratulacje, każdy moment jest dobry, żeby zacząć Teraz tylko pełna mobilizacja i bez załamki jak dzień czy dwa będzie leń Sama przyznam, że wczoraj dostałam @ i tak mnie wszystko bolało, że odpuściłam cardio. Dzisiaj jest trochę lepiej, może dam radę
Ja dziś odpuściłam, miałam iść biegać, ale młody miał 39 stopni i pół dnia u lekarza spędziliśmy. Niby do końca dnia jeszcze trochę, ale już nie mam siły po kiepskiej nocy, z jednym chorym dzieckiem, a drugim 3 miesięcznym ze skokiem

Cytat:
Napisane przez yourbody Pokaż wiadomość
Ekspandery dopiero od jutra Ja się na pewno po nie wybiorę

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



Prócz ekspandera i różnych ciężarków (najcięższe Jillian ma 8 kg) to jeszcze mata
Mi tylko ekspandera brakuje, muszę jakoś zakupić, żeby dalej lecieć z programami Jill

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Ja również lecę jutro do lidla szkoda że nie oferują cięższych hantelków, ćwiczę z 1,5kg przydałyby mi się cięższe

Dzisiaj zaczęłam BR z intensywniejszym 1 weekiem, do tego stosuję dietę i wskazówki z książki Jill - zobaczymy co z tego wyjdzie

Jak u Was z dietą po świętach? z tego, co tu regularnie obserwuję, macie niesamowite efekty
Właśnie ja też żałuję, bo 1,5 kg albo 2 kg bym wzięła
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:18   #498
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

To chyba zainwestuje w 1,5 kg żeby poczuć ręce też.
dziś spróbowałam 2 level shreda i powiem, że jest ciężki jak dla mnie, ale cholernie satysfakcjonujący. Polece z nim w tym tygodniu na pewno.

Pytanie do Was kolejne, wzięłam się też za mel b 10 minut na brzuch, ale to samo mam u Jillian przy niektórych absach, otóż boli mnie szyja strasznie zamiast brzucha, nie wiem czy coś źle mogę robić?
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:27   #499
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Jaki kolor kupujecie tych ekspanderów ? czerwony?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 18:02   #500
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
To chyba zainwestuje w 1,5 kg żeby poczuć ręce też.
dziś spróbowałam 2 level shreda i powiem, że jest ciężki jak dla mnie, ale cholernie satysfakcjonujący. Polece z nim w tym tygodniu na pewno.

Pytanie do Was kolejne, wzięłam się też za mel b 10 minut na brzuch, ale to samo mam u Jillian przy niektórych absach, otóż boli mnie szyja strasznie zamiast brzucha, nie wiem czy coś źle mogę robić?
Jeśli przy ABS boli Cię szyja, to najprawdopodobniej źle wykonujesz ćwiczenia. Mnie na początku też bolała, jak wzmocniłam mięśnie brzucha i zaczęłam bardziej brzuchem ciągnąć do góry, to już nie boli
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:28   #501
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ćwicząc Mel B brzuchy też miałam problem z bolącą szyją/karkiem. Spróbuj nie przyciskać brody do klatki piersiowej i patrzeć w górę. Chodzi o to, żeby mięśnie nie były napięte, wtedy przestanie boleć. Przy 30-dniowym wyzwaniu z Mel B byłam przerażona i myślałam, że nie podołam, właśnie te ćwiczenia były dla mnie najgorsze, przynajmniej na początku, ale zrobiłam tak, jak wyżej opisałam i było znacznie lepiej Spróbuj i się nie poddawaj Jak napisała matallewar, spróbuj skupić się na tym, żeby brzuchem robić te ćwiczenia.

Najpierw sprawdzę, czy nie wykupicie mi tych ekspanderów, a potem będę się zastanawiać jaki wziąć, jeśli coś zostanie :P :P Jeśli już to chyba czerwony...
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:45   #502
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Zaraz wskakuje na orbiego. Drugi dzień przygotowywania się do shreda.
Powoli, żeby się nie zrazić.
Przydałoby mi się coś na ramiona, żeby mega zakwasów później nie mieć. Ramiona mam bardzo słabe to trzeba przyznać.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:45   #503
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

I ja jutro z rana do lidla, a potem godzinę dłużej w pracy, bo lidl dopiero od 8 Poluję na buty i zestaw ekspanderów, szkoda tylko, że na gazetce nie napisali ile cm ma ten najdłuższy, na zdjęciu wydaje się krótki, a taki nie jest mi potrzebny ;/
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:48   #504
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
I ja jutro z rana do lidla, a potem godzinę dłużej w pracy, bo lidl dopiero od 8 Poluję na buty i zestaw ekspanderów, szkoda tylko, że na gazetce nie napisali ile cm ma ten najdłuższy, na zdjęciu wydaje się krótki, a taki nie jest mi potrzebny ;/
A jaki długi jest potrzebny do ćwiczeń z Jillian?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:17   #505
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
A jaki długi jest potrzebny do ćwiczeń z Jillian?
Właśnie do końca nie wiem. Nie używam takiego jak w programie, tylko zwykłego na 5 krótkich gum i modyfikuję ćwiczenia. Na filmie ludzie owijają ekspanderem nogi, 120 cm uważam za minimum, w sprzedaży są nawet o długości 220cm, jednak jestem dość niska, najchętniej kupiłabym na 140 Ten z promocji lidlowej wygląda na dużo mniejszy.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:32   #506
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III




mogę dołączyć? bardzo nieśmiało, bo dopiero chcę zacząć przygodę z Jillian, polecicie od czego zacząć?



Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Hej Melduję się w nowym wątku.

Jest 23.00, nie ma przebacz, czas na shreda
zaintrygowałaś mnie swoim podpisem... podzielisz się planem na osiągnięcie celu? mam start i cel taki sam
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:33   #507
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A jaką "moc" ekspandera planujecie kupić? Nigdy nie miałam takiego sprzętu w ręce, więc nie wiem, czego się spodziewać po poszczególnych poziomach mocy
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:36   #508
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez missbennet Pokaż wiadomość



mogę dołączyć? bardzo nieśmiało, bo dopiero chcę zacząć przygodę z Jillian, polecicie od czego zacząć?





zaintrygowałaś mnie swoim podpisem... podzielisz się planem na osiągnięcie celu? mam start i cel taki sam
Zacznij ze mną. Ja właśnie się rozgrzewam do shreda.
Sądzę, że zaczęcie go od razu byłoby samobójstwem. Muszę się rozgrzać.
Wczoraj: 8min legs +10min orbi
Dziś:8min legs+15 min orbi
Małymi kroczkami do celu.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:41   #509
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez missbennet Pokaż wiadomość


mogę dołączyć? bardzo nieśmiało, bo dopiero chcę zacząć przygodę z Jillian, polecicie od czego zacząć?
Ja też niedawno zaczęłam, zgodnie z sugestiami w wielu miejscach (także tu), zaczynam od 30 day shred
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:41   #510
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Jutro robię Jillian... Obiecuję
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.