Pieprzyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 20:41   #1
bencowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 358

Pieprzyk


Cześć
Od razu przepraszam, jeśli gdzieś jest wątek zbiorowy o tym - szukałam w wyszukiwarce, ale były tylko jakieś z 2010-2012 rok... Jeśli jednak jest, proszę o przeniesienie.

Mój problem jest taki - mam pieprzyk w miejscu, gdzie wskazałam na zdjęciu, na którym nie jestem ja - zdjęcie znalezione w googlach, niby go nie widać, ale jednak przeszkadza. Gdy byłam młodsza przeszkadzał mi jedynie esetycznie. Nie lubilam go nigdy i bardzo bylo mi smutno gdy dzieci sie pytały co ja tam mam. W momencie gdy zaczęłam nosić staniki zaczął się "rozwalać".. tak jakby wyciągać, widać, ze nie jest w stanie takim jakim powinien być. Zahaczam po prostu.
Chciałabym go usunąć. Gdzie powinnam się udać? Czy bez problemu z takim uzasadnieniem zostanie on usunięty? Czy można wybrać metodę?

Proszę o rady !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000X128MM61OBJS-C116-F4.jpg (34,3 KB, 8 załadowań)
bencowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:59   #2
agulaa877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pieprzyk

Hej! Trzeba było zabrać się za tego pieprzyka zaraz, jak tylko zaczął się, jak piszesz, "rozlewać". Radzę wybrać się do chirurga w pierwszym możliwym terminie.
__________________
interchem.com.pl
agulaa877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 09:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.