Dobre Salony Slubne W Warszawie - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 21:51   #511
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Zdecydowałam się na zakup sukienki w Carmen. Panie ustaliły dla mnie terminy przymiarek. i tak...wesele w połowie sierpnia, przymiarka z butami i stanikiem już w lutym a termin odbioru sukni na miesiąc przed weselem!! nie wydało się mi to dziwne dopóki moi znajomi się nie zdziwili ze tak szybko wszystko. czy ktos ma jakieś doświadczenia z tym salonem? moze ktos z waszych znajomych mial?bo wydaje mi się to dziwnie podejrzane i zaczynam się stresowac. przeciez przez miesiac to moge 100 razy schudnac, przytyc itp
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:57   #512
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Oczywiście, że dziwne i jesteś drugą osobą, od której to słyszę.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 05:07   #513
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Zdecydowałam się na zakup sukienki w Carmen. Panie ustaliły dla mnie terminy przymiarek. i tak...wesele w połowie sierpnia, przymiarka z butami i stanikiem już w lutym a termin odbioru sukni na miesiąc przed weselem!! nie wydało się mi to dziwne dopóki moi znajomi się nie zdziwili ze tak szybko wszystko. czy ktos ma jakieś doświadczenia z tym salonem? moze ktos z waszych znajomych mial?bo wydaje mi się to dziwnie podejrzane i zaczynam się stresowac. przeciez przez miesiac to moge 100 razy schudnac, przytyc itp

hehe, zależy odbierałam sukienkę na 2 miesiące przed i wolałam mieć ja juz u siebie, niż stresowac sie na 2 tygodnie przed czy wszystko będzie ok. Więc jak dla mnie miesiąc przed to pozytyw


Dziwna jest jedynie ta przymiarka z butami w lutym - miedzy lutym a sierpniem to faktycznie mozna zmienić wagę i rozmiar - nawet zdanie co do butów


W Carmen kupowała moja koleżanka sukienkę i miała mieszane odczucia, ze względu włąsnei na to, że odbierala bardzo krótko przed weselem, a poprawki w jej przypadku były potrzebne. Może w tym roku poszli w druga stronę, jak wszystko maksymalnie zaplanowac, żeby pójść na urlop w sierpniu ?

Ja bym zapytała w salonie o przymiarke w lutym - czy to nie za wcześnie.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:47   #514
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Oni po prostu pryz tej przymiarce "w lutym" wyciągają większość kasy od klientek.
I wszystko jasne, ja tam ich rozumiem w pewnym sensie. Patent na przetrwanie.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:00   #515
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Przecież za suknię nie płaci się w całości, zadatek tylko...
Hahahahaha, dzisiaj Mama mi to uzmysłowiła Teraz mam urwanie głowy (studia dzienne, dwie prace i te sprawy), ale w styczniu jedziemy wybierać kiecę
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 16:41   #516
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Orintujecie się cy w Madonnie w Warszawie dają jakieś gratisy do sukni ?

Zamówiłam tam suknię, i tak się właśnie zastanawiam czy ten salon praktykuje coś takiego jak gratisy w postaci welonu, kolczyków czy czegokolwiek ...

Bo skoro w małych niefirmowych salonikach gdzie kiecki kosztują "grosze" w stosunku do tych z Madonny dają czesto takie prezenty to chyba w Madonnie tez powinni ? ( czy się mylę ? )
blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:16   #517
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

W Warszawie otwiera się nowa pracownia sukien ślubnych - Laurelle.
Jak Wam się podoba ta suknia? Do półwianka lub aplikacji we włosach z bordo piwonii?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 936516_601737683196712_1757766423_n.jpg (28,2 KB, 78 załadowań)
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 10:09   #518
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Zdecydowałam się na zakup sukienki w Carmen. Panie ustaliły dla mnie terminy przymiarek. i tak...wesele w połowie sierpnia, przymiarka z butami i stanikiem już w lutym a termin odbioru sukni na miesiąc przed weselem!! nie wydało się mi to dziwne dopóki moi znajomi się nie zdziwili ze tak szybko wszystko. czy ktos ma jakieś doświadczenia z tym salonem? moze ktos z waszych znajomych mial?bo wydaje mi się to dziwnie podejrzane i zaczynam się stresowac. przeciez przez miesiac to moge 100 razy schudnac, przytyc itp
No dziwne, ja tam pierwszą przymiarkę miałam dwa tygodnie przed ślubem, a odbiór tydzień przed (a i tak mi za bardzo zwęziły i strasznie mnie ściskała, miałam suwak, więc nie dało się pokombinować. Z drugiej strony to lepiej niż gdyby była za luźna).
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:54   #519
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja miałam wymiary pobrane przy wplacie zadatki czyli w marcu, miałam już w tedy kupione buty. Następna wizyta w salonie była dopiero we wrześniu, miesiąc przed ślubem gdy suknia dojechala do salonu. Wtedy tylko podpiecie trenu, bo była idealnie dopasowana. Suknie odebrałam 2 tygodnie przed ślubem. W dniu ślubu było mi luzniej w talii niż na przymiarce, ale to były tylko moje odczucia i nie było tego widać. Nie dało sie tez tego uniknąć chyba ze miałabym przymiarke dzien przed ślubem. Jednak ostatni tydzień przed jest meczacy i jest szansa ze sie zgubi centymetr czy dwa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:07   #520
joaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Mnie zastanawia po co każą zamawiać suknię 8 miesięcy przed ślubem, skoro można ją sprowadzić w dużo krótszym czasie.

A przymiarki w lutym to jakaś pomyłka. Mi w większości salonów mówili że przymiarki robi się nie wcześniej jak miesiąc przed ślubem, bo właśnie można schudnąć lub przytyć.
joaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:23   #521
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Myśle ze nie każda suknie mozna sprowadzić szybko, ja na swoją czekałam bite 6 miesięcy bo na ten model są taki terminy. A moja bratowa zamawiala w tym samym salonie ale czekała tylko 3 miesiące. Jesli zamawia sie suknie 6 miesięcy przed ślubem to normalna jest przymiarka np w lutym bo przecież muszą wiedzieć na jaki rozmiar mniej wiecej trzeba uszyć suknie. Różnice kilku kg mozna dopasować jak już suknia jest dostarczona.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 23:33   #522
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez paular409 Pokaż wiadomość
Myśle ze nie każda suknie mozna sprowadzić szybko, ja na swoją czekałam bite 6 miesięcy bo na ten model są taki terminy. A moja bratowa zamawiala w tym samym salonie ale czekała tylko 3 miesiące. Jesli zamawia sie suknie 6 miesięcy przed ślubem to normalna jest przymiarka np w lutym bo przecież muszą wiedzieć na jaki rozmiar mniej wiecej trzeba uszyć suknie. Różnice kilku kg mozna dopasować jak już suknia jest dostarczona.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rozmiar określa się na podstawie wymiarów sylwetki czyli pomiarów cm - do tego niepotrzebnie jest przymierzanie sukienki, a nawet zbiera się te dane po sciągnięciu sukienki - więc pierwsza przymiarka, z butami w lutym ! to raczej za wczesnie jesli ma być to juz ta sukienka docelowa.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:54   #523
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Chyba sie nie dogadalysmy. Właśnie o tym mówię ze w marcu były brane miary po to aby zamówić skunie. A z butami dlatego ze długość tez była istotna przy szyciu, mam 176 cm bez butów.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

W marcu to nie była przymiarka tylko miara, po to zeby zamówić sukienkę. A skoro sukienkę miała byc na polowe września i miałam na nią czekać 6 miesięcy to nie wiem dlaczego uważasz ze to był zły termin. W moim przypadku takie załatwienie sprawy było konieczne no i nie sprawiło mi żadnych problemów.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 07:45   #524
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

dziewczyny pomozcie. W ciagu najblizszych kilku dni czeka mnie przymiarka i kupno sukni, poniewaz mieszkam za granica

Troche sie zagubilam jak pisalyscie o tych przymiarkach. To jest tak, ze ja zamawiam suknie, wplacam zaliczke i od razu mierza mnie cm i oni tez od razu zamawiaja???
Czy ja wplacam zaliczke, ale na zdjecie miary przychodze np w lutym????

Co bedzie jesli one teraz mnie pomierza, a w lutym schudne i te moje wymiary ulegna zmianie? Suknie po porawkach nie wyglada zawsze idealnie...
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 12:16   #525
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Musisz sie dowiedzieć jak jest w twoim salonie gdzie będziesz kupować suknie. Ale zazwyczaj tak jest ze przy zadatku , jeżeli masz te 6 miesięcy do ślubu to już jest brana miara. No chyba ze masz slub za np 1.5 to może faktycznie bedą brali miarę pózniej. No niestety taki jest mechanizm i raczej tego nie obejdziesz. Jesli nie planujemy jakiejś drastycznej diety to raczej nie powinnas obawiać sie spadku wagi. Wiesz ze nie tak łatwo jest zrzucić kilogramy. A jesli planujemy zrobić sie na rozmiar zero do lutego to faktycznie lepiej wybierz model na który sie krócej czeka i który będziesz mogła spokojnie zamówić w lutym, np suknie polskiego producenta :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:13   #526
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie. W ciagu najblizszych kilku dni czeka mnie przymiarka i kupno sukni, poniewaz mieszkam za granica

Troche sie zagubilam jak pisalyscie o tych przymiarkach. To jest tak, ze ja zamawiam suknie, wplacam zaliczke i od razu mierza mnie cm i oni tez od razu zamawiaja???
Czy ja wplacam zaliczke, ale na zdjecie miary przychodze np w lutym????

Co bedzie jesli one teraz mnie pomierza, a w lutym schudne i te moje wymiary ulegna zmianie? Suknie po porawkach nie wyglada zawsze idealnie...

Miarę bierze się przy zamówieniu sukni i przy małych wahaniach wagi, po prostu się ją dopasowuje. Problem zaczyna się powyżej 5 kg przy schudnięciu lub przytyciu, lub ciąży, wtedy należy się z salonem skontaktować, na powtórne zdjęcie miary.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 16:40   #527
lykketill
Przyczajenie
 
Avatar lykketill
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Hej Dziewczyny!

Ja również odwiedziłam kilka salonów sukien ślubnych. Nie ukrywam,że poszłam do wielu proponowanych przez Was na forum.

- Susan Labo - w sumie pani miła,ale nie wydawało mi się,że nie specjalnie cieszyła się, że ma klientkę. Najlepiej wyglądam w sukienkach, które podkreślają sylwetkę,zwiewnych i lekkich tkaninach, a w tym salonie nie było kompletnie nic,co mogłoby mnie zachwycić. Nie podobało mi się tam.

- Młoda i Moda - profesjonalna obsługa, tłum dziewczyn. Bardzo ładne sukienki, wspaniała atmosfera. Sukienki były śliczne,ale ceny mnie powaliły. Te,które zachwyciły mnie kosztowały ponad 4 tys

- Salon Sukien Kijowska - tu także spotkałam się z miłą obsługą,ale znowu nie było w czym wybierać. Na miejscu jest dostępnych kilka sukienek, przez co zmierzyłam tylko 2 suknie,ponieważ reszta to princeski, w których wyglądam koszmarnie. Ceny od 2000 to ponad 4 tys.

- Lisa Ferrera - wybór sukienek ogromny. Duży, jasny salon i przemiła obsługa. Panie pozwalają wejść na zaplecze,gdzie jest dużo sukien i samemu sobie wybrać (ten obszar jest zarezerwowany tylko dla obsługi,ale widać panie z salonu nie robią z tego problemu). Ceny,tak samo jak w Kijowskiej, wahają się między 2 a 4 tysiące. Tu także można wypożyczyć suknię mniej więcej za połowę ceny.

- Salon Naomi - nie pamiętam,czy już któraś z Was pisała o nim,ale ja osobiście uważam,że to wspaniałe miejsce! Salon znajduje się również przy ul. Kijowskiej 11. Może z zewnątrz nie powala wyglądem,ale za to w środku jest mnóstwo pięknych sukni, które aż proszą,żeby je założyć. W żadnym innym salonie nie miałam takiego wyboru, jak tu. Piękne muślinowe suknie, zwiewne i romantyczne. Wybór jest tu przeogromny. Co więcej, obsługa jest niesamowita. Dziewczyny, szczególnie taka drobna brunetka z długimi włosami, widać, że pasjonuje się tym co robi. Podsuwała mi różne pomysły, podpowiadała,co jest lepsze dla mojej sylwetki. Idąc do salonów nie miałam za bardzo pojęcia w dziedzinie sukni ślubnych, ich kroju, układania itp. Ona wszystko mi wyjaśniła. Szczerze polecam. Własnie u nich wybrałam sobie suknię. Uważam,że jest przepiękna. Za swoją suknię zapłacę 2600, ale warto

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia poszukiwaczkom !

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Aha, i zapomniałam. W większości z tych salonów czeka się na suknie od 4 miesięcy do pól roku. Ślub mam pod koniec lipca, a suknia będzie dopiero na czerwiec.
lykketill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:04   #528
geco
Przyczajenie
 
Avatar geco
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Dziewczyny!

Ja dla odmiany odwiedziłam tylko 3 salony:

Jako pierwszy odwiedziłam polecany na forum salon Abiu na Nowolipiu...
ślub brałam we wrześniu a salon odwiedziłam w styczniu - pani po podaniu mi drugiej sukni do przymiarki prawie nakrzyczała,że za późno przychodzę,że muszę się już natychmiast zdecydować i kupić suknię bo szyją ją pół roku i w ogóle nie wiadomo czy zdążą itd. dodam,że nie mam rozmiaru 38 (standardowego w salonach) więc praktycznie nie byłam w stanie ocenić jak wyglądam w sukni. Do tego ceny sukni... przymierzałam jedne z najtańszych ok 4.200-5.700pln - masakra

Jako drugi odwiedziłam salon w Inowrocławiu (bo tam taniej) salon nazywał się chyba Dominika. Suknie tańsze (przynajmniej te na manekinach) ale obsługa... pytam panią co by mi doradziła - jakiś krój dobry do mojej sylwetki. A ona no nie wiem, a to jak pani chce - tak więc pokazałam jej zdjęcie i pytam ile kosztowałaby taka konkretnie suknia a ona : no nie wiem, to trzeba wysłać maila do krawcowej na wycenę. Cierpliwość mi się kończyła ale grzecznie spytałam :to w takim razie ile kosztuje taka suknie (wskazując na manekina obok) - pani na to: a to nie wiem bo na panią to trzeba przerobić , to trzeba wysłać maila do krawcowej... Podziękowałam i wyszłam.
Mój wtedy narzeczony namówił mnie na salon malutki na Ursynowie. Myślałam,że tam będzie drogo i nie chciałam ale w końcu się zdecydowałam. Salon nazywa się Adrianna (ul.KEN92) w sumie to salon i pracownia (tak można powiedzieć)
Weszłam obejrzałam katalog, popatrzyłam na suknie na wystawie i...się zakochałam. Przymierzyłam 3 suknie i wiedziałam,że ta z wystawy to moja
Pani (chyba Agnieszka) była bardzo miła i cierpliwa. A do tego profesjonalnie doradzała,wiedziała co będzie pasowało do sylwetki, co lepsze a co gorsze - jak lżej a jak efektowniej. W tym salonie poczułam się jak w domu,przymierzałam suknie zrelaksowana i zadowolona. Do tego suknie szyją (w Radomiu) w ok 3m-ce. Moja ze względu na to,że do Polski przyjeżdżam na urlop - była szyta w szybszym tempie tzn.(na 3 mc-e przed ślubem) pojechałam na zdjęcie miar - po 2 dniach jechałam do Radomia gdzie suknie była częściowo uszyta, resztę poprawek wprowadzono na moje życzenie i dopasowano dokładnie jak chciałam. Potem tylko tydzień przed ślubem odebrałam wymarzoną suknię. Zdecydowanie polecam salon i panią tam obsługującą i uprzedzam co do krawcowych w Radomiu bo niechętnie zgadzają się na modernizację sukni więc trzeba stanowczo ale grzecznie i cel się osiągnie
__________________
Mężatka od 14.09.2013

Edytowane przez geco
Czas edycji: 2014-01-06 o 21:05
geco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:34   #529
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

hej dziewczyny
wiecie może gdzie są teraz wyprzedaże sukni ślubnych oraz w którym salonie w Warszawie (ewentualnie okolicach) nie mają wygórowanych cen ? chodzi mi o najlepszy stosunek jakość=cenie

słyszała któraś z Was o krawcowej z Tłuszcza szyjącej suknie na zamówienie ? jest jakaś dobra tam i bierze podobno ok.2tys ,ale koleżanka która będzie tam robić nie chce mi zdradzić namiarów, bo "rywalizuje" z moim weselem
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 20:23   #530
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Teraz to już raczej nie ma wyprzedaży. Wyprzedaże to raczej pod koniec sezonu slubnego często już październik / listopad. Teraz to są już nowe kolekcje bo np majowe czy czerwcowe PM powinny mieć kupione suknie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:59   #531
patrykijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

w poszukiwaniu wymarzonej ślubnej sukni natrafiłam na stronę internetową salonu xxxxx gdzie znalazłam wymarzone wzory sukni, pojechałam wiec do tego salonu, gdzie panowała bardzo miła i przyjemna atmosfera, proponowano mi kolejne wzory sukni, dobranych do mojej figury, tak że podkreślały moje atuty i maskowały niedoskonałości. Z całą pewnością mogę go polecić wszystkim dziewczynom, które chcą wydać trochę więcej na wymarzoną suknię. Na prawdę warto, bardzo dobre gatunkowo i jakościowo, z dbałością o każdy mały szew. Wyglądałam pięknie, elegancko a przede wszystkim czułam się swobodnie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-15 o 13:36 Powód: nazwa
patrykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:20   #532
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez patrykijka Pokaż wiadomość
w poszukiwaniu wymarzonej ślubnej sukni natrafiłam na stronę internetową salonu xxxxxx gdzie znalazłam wymarzone wzory sukni, pojechałam wiec do tego salonu, gdzie panowała bardzo miła i przyjemna atmosfera, proponowano mi kolejne wzory sukni, dobranych do mojej figury, tak że podkreślały moje atuty i maskowały niedoskonałości. Z całą pewnością mogę go polecić wszystkim dziewczynom, które chcą wydać trochę więcej na wymarzoną suknię. Na prawdę warto, bardzo dobre gatunkowo i jakościowo, z dbałością o każdy mały szew. Wyglądałam pięknie, elegancko a przede wszystkim czułam się swobodnie.
to brzmi jak tekst reklamy, a nie zapis emocjonalnej PM
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-15 o 13:37 Powód: nazwa w cytacie
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:41   #533
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Tez tak pomysłam tym bardziej ze autorka ma tylko jeden post. Ale nie chciałam sie wuchylac zeby kogoś nie urazić / zeby nie było ze sie czepiam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 14:18   #534
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
to brzmi jak tekst reklamy, a nie zapis emocjonalnej PM
miałam podobne odczucia i chciałam poprosić o link do sukni jaki wybrała
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:04   #535
albatro
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Co myślicie o Carmen? Tak czy nie?
Z suknią mam porządny dylemat, już sama nie wiem czy nie uszyje całej, bo nie znajduję takiej która podoba mi sie w 100%. Ale może wybiore się do salonu jeszcze, może właśnie do Carmen.
dobrze, że wiem jaką będę miała fryzurę, bo chyba bym oszalała, ale tu na szczęście mam swoją fryzjerkę od 3ech lat i zawsze coś doradzi i stworzy coś nowego.
Mogę się podzielić, ale pomóźcie z suknią.
albatro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:39   #536
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

a czy fryzjerka dojezdza do domu?

Ja kupowalam w Carmen i jestem bardzo zadowolona. Obsluga jest ok, cierpliwa, bez stresu.

Zamowilam u nich Nable, jako jedyny salon w Warszawie posiadaja ich kolekcje. W dodatku Nabla zasze szyje na miare i ma swietne wykonczenia. Mozesz tez dokonac korekty w projekcie w stylu "dol z jednej sukni, a gora z drugiej". Polecam
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:56   #537
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Na stronie 15 tego wątku pisałam o mojej sukni z Carmen. To, czy będziesz zadowolona, w dużej mierze zależy od samej sukni. Z moją panie sobie nie poradziły.
__________________
Wymiana kosmetyczna
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:07   #538
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Na stronie 15 tego wątku pisałam o mojej sukni z Carmen. To, czy będziesz zadowolona, w dużej mierze zależy od samej sukni. Z moją panie sobie nie poradziły.
AnnBlus wlasnie przeczytalam i bardzo mi przykro, ze tak sie stalo Niestety, ja sie troche naczytalam zabaw z sukniami sprowadzanymi dlatego od poczatku celowala w suknie polskich producentow. Chcialam miec szyta na miare, zeby nie byla za ciasna, albo za dluga.... oczywiscie prawie kazda PM co nie co chudnie ( ja juz stracilam troszke od przymarek ), ale zawsze bezpieczniej suknie zwezic, niz nie daj boz miec za mala czy jak w Twoim przypadku za dluga...

taki urok sprowadzanych sukien... Niestety to sa gotowce, ktore trzeba poprawiac....
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:39   #539
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
AnnBlus wlasnie przeczytalam i bardzo mi przykro, ze tak sie stalo Niestety, ja sie troche naczytalam zabaw z sukniami sprowadzanymi dlatego od poczatku celowala w suknie polskich producentow. Chcialam miec szyta na miare, zeby nie byla za ciasna, albo za dluga.... oczywiscie prawie kazda PM co nie co chudnie ( ja juz stracilam troszke od przymarek ), ale zawsze bezpieczniej suknie zwezic, niz nie daj boz miec za mala czy jak w Twoim przypadku za dluga...

taki urok sprowadzanych sukien... Niestety to sa gotowce, ktore trzeba poprawiac....
Byłam tego świadoma i dlatego pytałam milion razy o skracanie. Powiedziały, że będzie taka sama jak oryginał. Zaufałam, w końcu to one się na tym znają. Wyszło inaczej.
__________________
Wymiana kosmetyczna
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 18:13   #540
misza85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja odwiedziłam do tej pory 3 salony sukien ślubnych.
Madonna- suknie bardzo ładne, ale jak dla mnie za dużo księżniczek i za mało nowoczesnych modeli. Jakość sukienek ok, chociaż gorsety układają się fatalnie. Obsługa masakryczna. Panie znudzone i chyba zniecierpliwione moją obecnością. Jak zapytałam się czy można lekko przerobić gorset bo odstaje powiedziały mi, że tak, ale to będzie kosztować 500 złotych. Hahaha. Dobry żart. Podsumowując: suknie ładne, ale nie na tyle, żeby znieść inne niedociągnięcia

Cymbeline- obsługa przemiła, suknie...hmmm. Zależy co się komu podoba. Księżniczki, bezy i falbanki. Niby ładnie, luksusowo a jednak podjeżdza (jak dla mnie) lekką tandetą. Ale trzeba przyznać, że suknie (mp. materiały) na lepszym poziomie niż Kijowska

Laurelle- salon poleciła mi znajoma mojej przyjaciółki. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym salonie i trochę podchodziłam do tego sceptycznie.
Ale powiem Wam, że na chwilę obecną to mój nr 1. Maleńki salon tuż przy Belwederskiej (może nawet trochę za mały- byłam tam z mamą i świadkową i było już ciasno)ale za to niezwykle klimatyczny. Umawiasz się na konkretną godzinę więc oprócz Ciebie nie ma nikogo a Panie są tylko do Twojej dyspozycji. Piękne suknie, standard światowy. Zero kiczu, bufek i okropnych materiałów. Choć modeli trochę mało. Może w sumie kilkanaście modeli i to jest minus. Suknie możesz przerabiać jak tylko zechcesz bo projektowane i szyte są na miejscu. Obsługa- fantastyczna. Traktują Cię jak królową. I co pierwszy raz widziałam w Polsce a zawsze na amerykańskich filmach- proponują Ci szampana. Może trochę kiczowate, ale jednak możesz poczuć trochę luksusu Inne minusy- trochę za gorąco tam mają, ale to niewielki minus jak dla mnie.

Zamierzam odwiedzić jeszcze salon na Dolnej i wtedy zdecyduję, ale na tę chwilę waham się między dwoma modelami od Laurelle.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
W Warszawie otwiera się nowa pracownia sukien ślubnych - Laurelle.
Jak Wam się podoba ta suknia? Do półwianka lub aplikacji we włosach z bordo piwonii?
Cukraktywna, a ty byłaś w końcu w Laurelle?
misza85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.