Jakie macie kompleksy ? :> - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 14:53   #3061
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez EddardStark Pokaż wiadomość
Stopy ? Jeżeli masz z 170 nikt nie zauważy. Masywne uda są fajne
Odnośnie reszty. Zęby -zero palenia i wybielająca pasta, kręgosłup- prosto chodź-powinno pomóc, sianowate włosy-mniej farbowania, odżywka i niepalenie xD Czyli większość twojej "brzydoty" opiera się o twoją głupotę :P
Daruj sobie, dziecko, napisalam, ze jestem idealna
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:12   #3062
EddardStark
Raczkowanie
 
Avatar EddardStark
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 189
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Daruj sobie, dziecko, napisalam, ze jestem idealna

Dla naszych rodziców zawsze jesteśmy dziećmi, a ty moją mamą nie jesteś...raczej :P
EddardStark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:03   #3063
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 570
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

twarz z profilu (jezu, koszmar)
cera
masakrycznie grube uda (przy waskich lydkach wyglada to strasznie)
brzuszek (nieduzy, ale straszliwie mnie irytuje)
niby mam male piersi, ale juz sie z nimi dawno pogodzilam i jest nam ok
otluszczenie ponizej pasa (musze zaczac cwiczyc ._.)
i ogromny nos

Edytowane przez 201708250935
Czas edycji: 2013-08-29 o 19:05
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 20:56   #3064
ania0102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Bardzo fajny temat. Akurat mam gorszy dzień, a co, ponarzekam sobie jeśli chodzi o wygląd to mam jedną wielką wadę, a mianowicie okropne, krzywe i żółte zęby. No dobra może z tymi 'okropnymi' przesadziłam, ale brzydkie są naprawde:/ Wiem, aparat. Póki co nie stać mnie, rodziców nie chcę o to prosić, bo są ważniejsze sprawy, a w domu sie nie przelewa. Sama odkładam na niego i na pewno w przyszłości założę, tylko czemu to tyle kosztuje? ogólnie twarz mam dziwną, zbyt pulchną (choć jestem ogólnie chuda, a nawet zbyt chuda ) małe oczy, bardzo jasna cera (choć udało mi sie to akurat w sobie polubić) Pasztet ze mnie i tyle z charakteru to przede wszystkim to, że nie potrafie być systematyczna, przejmuje się byle czym i ciężko znosze porażki
ania0102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:20   #3065
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Mnie najbardziej popędza w kompleksy, kiedy to mój facet lajkował na fb zdjęcia innych dziewczyn, najczęściej tych, które mają po 65 tys. fanów. Dziecinne podejście, ale jednak w☠☠☠☠iało mnie to
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 22:17   #3066
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

a ja dzisiaj łaziłam po domu i wypytywałam wszystkich, czy w związanych włosach nie wyglądam jak kretynka... kiedy mi to przejdzie? :/
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 23:29   #3067
Hayasakaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hayasakaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 967
Odp: Jakie macie kompleksy ? :>

A przypomniało mi się jeszcze to dopiszę: mam szalony zgryz - dolny łuk jest szerszy i większy od górnego na szczęście tego nie widać jakoś strasznie (dopiero jak się bardzo szeroko uśmiechnę), jednak przez to górna trójka jest trochę cofnięta, a w połączeniu z odstającą dwójką wygląda to nieciekawie. Jedynym sposobem żeby to naprawić byłoby rozszerzenie podniebienia, żeby to górny łuk zachodził na dolny, ale na to już jestem za stara (kość podniebienna się już zrosła), a gdy był na to wcześniej czas to nie było pieniędzy :/
Nie jest to rażące, ale denerwuje mnie to

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"A może kłamał, bo nie chciał powiedzieć nam prawdy?!"

talia: 68-67-66-65-64-63
Hayasakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 01:07   #3068
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Ja jestem jednym wielkim, chodzącym kompleksem Moimi zmorami są m.in: mój wzrost (175 cm), rozstępy i tyłek.

No, ale cóż zrobić...
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 01:15   #3069
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Odp: Jakie macie kompleksy ? :>

NOS. Kartoflany. Okropny. Niezgrabny. Nie mam czubka nosa bo jest okrągły jak piłeczka a wszyscy uważają ze jest słodki.
Mogłabym mieć trochę większe cycki. I większe oczy. I przestać się garbic (!!!).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 06:59   #3070
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 570
Dot.: Odp: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez Amiszonowa Pokaż wiadomość
NOS. Kartoflany. Okropny. Niezgrabny. Nie mam czubka nosa bo jest okrągły jak piłeczka a wszyscy uważają ze jest słodki.
Mogłabym mieć trochę większe cycki. I większe oczy. I przestać się garbic (!!!).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam taki sam nos po mamie jak się nad nim znęcam to wyglądam jak rudolf nie jest zapewne tak zły jak Ci się wydaje
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 10:37   #3071
aaaagnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 85
GG do aaaagnik
Dot.: Odp: Jakie macie kompleksy ? :>

Ogólnie twarz. Przede wszystkim za małe oczy i usta, za długi nos, taki wiedźmowaty, mam wrażenie, pasuje chyba do charakteru Ale najbardziej mnie wpieniają te oczy i usta. No i generalnie tu i ówdzie za dużo, ale z tym już się powoli godzę.
aaaagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 12:38   #3072
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Moim największym kompleksem jest figura, a konkretnie biust - za duży do mojej drobnej postury, który zaburza proporcje i sprawia, że kupienie dobrze dopasowanej marynarki czy koszuli graniczy z cudem Wszelkie moje zabiegi stylizacyjne mają za zadanie optycznie zmniejszyć cycki . Ciągle liczę, że jak schudnę to trochę się zmniejszą. Oczywiście chciałabym mieć też szczuplejsze ramiona i węższą talię.
Za swoją twarzą też nie przepadam - wszystko małe, oprócz nosa, który przypomina nosy XVIII-wiecznych myślicieli
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 12:58   #3073
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 144
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

To i ja się dołączę i wymienię swoje kompleksy, chociaż od niedawna postanowiłam z nimi walczyć, pokochać i zaakceptować samą siebie... Oto kompleksy, które najbardziej mnie męczą:
1. Brzydka cera- mega rozszerzone pory, wągry, od czasu do czasu pojawiają się krosty na tle hormonalnym( akurat teraz mam dość spory wysyp), mocno przetłuszczająca się strefa T. Walczę z tym stosując różnego rodzaju kosmetyki, lecz to nie jest łatwe, bo do tego wszystkiego moja cera jest wrażliwa i alergiczna
Beż makijażu czuję się bardzo źle, nie wychodzę nawet po bułki do sklepu bez podkładu na twarzy. Rano dużo czasu zajmuje mi zakamuflowanie niedoskonałości a i tak później wydaje mi się, że wszyscy je widzą.
Gdyby nie cera, bardzo lubiłabym swoją twarz.

2. Opadające powieki, w dodatku prawa opada bardziej...

3. Włosy- bardzo gęste, kręcone, puszące się. Mam wrażenie, że wszyscy na nie patrzą, bo głupio wyglądają.

4. Nieśmiałość, robienie z siebie ofiary losu, brak przebojowości

5. Stopy w rozmiarze 35- 36- wyglądają całkiem ładnie, ale nie mogę na siebie znaleźć butów, kupuje te, które są na mnie dobre, a nie te, o których marzę...
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 14:17   #3074
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

1 Rozstępy które zrobiły mi się od zbyt szybkiego wzrostu mięśni
2Zęby na dole które są strasznie krzywe
3 Nogi mogłyby być dłuższe i smuklejsze
4 Wzrost chciałabym mieć 170, a mam 163
5 Cera
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 15:25   #3075
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Może nie kompleks, ale pierwszy palec u stóp jest dłuugiii, dłuższy o jakieś 1,5 cm od reszty, wygląda to śmiesznie i wydaje mi się, że wszyscy się na to gapią.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 19:54   #3076
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Rozstępy
Brzydki nos (jakiś dziwny, długi robi mi się jak się śmieję )
Karnacja
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 01:00   #3077
dombro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 62
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Dłonie. Mam dziecinne dłonie - malutkie, krótkie paluszki jak serdelki i nieciekawy kształt płytki paznokci - dodatkowo rzadko kiedy udaje mi się zapuścić paznokcie - kiedy są dłuższe, jakoś to wygląda, ale takie krótkie są okropne.

Stopy. Są po prostu paskudne - paznokcie podobnie jak u rąk są nieciekawe, palce krótkie i 'zagięte' pod spód. Poza tym mam platfusa. Ale ja generalnie nienawidzę stóp - nie tylko swoich.

Rozstępy. I blizny - każda rana goi się na mnie tygodniami i zostawia po sobie bliznę. Część blednie i z czasem zanika, część zostaje.

No i standardowo - waga, ale chyba przeszkadza mi to mniej niż to, co wymienione wyżej. Lubię swój kształt sylwetki, nie przeszkadzają mi moje masywne uda ani szerokie biodra. Tylko oponka na brzuchu i tłustawe ramiona
dombro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 01:39   #3078
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Jedne z gorszych (myślę nad operacją) :
- obwisłe cycki jak na osobę przed 25 r.ż.
- worki pod oczami mimo wypoczęcia, nie spożywania soli i dobrych wyników badań (genetyczne )

A z takich które da się przeżyć:
- rozstępy
- krzywy nos
- duży palec u stóp nie jest prosty tylko odchylony w górę, przez co widać uwypuklenie przez buty

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2013-09-02 o 01:43
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 16:43   #3079
beabsei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

kompleksy?a co to takiego,staram sie doceniac to ze jestem sprawna fizycznie i umysłowo,cenie kazdą chwile ,im dalej do straosci tym lepiej.Lubie siebie,a komu sie nie podoba niech nie patrzy!szkoda zycia na analize ciałą z dokładnoscia chirurga
beabsei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 10:25   #3080
Billka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez sonja1 Pokaż wiadomość
*wagę mam prawidłową ale musze popracować nad kondycją, ogólnie sflaczałam ostatnio
*mam nierówny biust i bez operacji nic sie z tym nie da zrobić
*jestem okropnym leniem i też wszystko odkładam na ostatnią chwilę (Shem nie sądzisz że coś w tym musi być???jakie podobieństwa, hehehe)
*nie cierpie swoich zębów i ust, zęby mają brzydki kolor a usta są za duże
*i jeszcze jeden kompleks, najgorszy ze wszytkich-chciałabym zeby wszyscy mnie lubili, więc czasem boje sie wyrazic swoje zdanie, odmienne od zdania wiekszosci. Więc wychodzę na takie cieple kluchy ale walczę z tym dzielnie


Omg! To tak jak ja wszystko się zgadza, może oprócz ust - moje są ok.
Ale tak jak i Ty, chciałabym być lubiana, chcialabym być mądrzejsza, mieć większą wiedzę. To chyba niskie poczucie własnej wartości - porównując się czasem z innymi. Głuuupia ja :P

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Zdrowy człowiek, zdrowe podejście do zycia!
Billka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 12:33   #3081
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

my kobiety już chyba tak mamy ja jednego ranka wstaję i myślę - jest idealnie ! , a kiedy indziej- za gruba, za niska, z taką twarzą to lepiej się nie pokazywać nigdzie.

zawsze miałam kilka kg nadwagi. schudnąć mi ciężko, ale zaczęłam biegać i mimo że do normalnej wagi w bmi brakuje mi -2kg, to widzę że figurę mam zdecydowanie lepszą i te dodatkowe kilogramy już mi tak bardzo nie przeszkadzają.

ja wychodzę z założenia, że jeśli się da walczyć z tym co wpędza nas w kompleksy to trzeba walczyć. a jeśli nie da rady pewnych rzeczy zmienić to pogódźmy się z nimi i nadrabiajmy innymi walorami
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:31   #3082
Cande
Raczkowanie
 
Avatar Cande
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 55
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

No to tak, od góry do dołu
-włosów mam mało, choć aż tak bardzo mi to nie dokucza, ale SIWIEJĘ, a mam niespełna 26 lat ;(
-odstające uszy w połączeniu z rzadkimi i prostymi włosami dają im status największego kompleksu jaki mam
-cienie pod oczami, nie tylko z niewyspania ale i te barwnikowe - nie do ruszenia jakimkolwiek kremem na przebarwienia, nie działa nic. Bywają dni, że wyglądam, jak ludzie, których niszczy rak i chemioterapia
-nos trochę zbyt długi i z minimalnym garbkiem, ale nie przejmuję się nim zbytnio
-zęby: jedynki górne różne od siebie, jedna jak łopata, druga o 1/3 mniejsza, leczona, nieładna dolne od jedynek do trójek zachodzą na siebie. Wiem, że można wyleczyć to aparatem, ale mnie nie stać i musiałby to być jakiś aparat zakładany od wewnątrz szczęki, bo z natury mam wysuniętą dolną wargę, a jakby doszedł jeszcze aparat, to miałabym stale dziubek!
-ogólnie twarz mam chyba mało sympatyczną i mam wrażenie, że ludzie się mnie boją, albo myślą, że jestem gbur albo zarozumiała
-dłuuugie, chude ręce, normalnie skóra i kość, choć częściej to ignoruję niż się przejmuję, ale bywa, że ich nienawidzę
-asymetria piersi, co najmniej jeden rozmiar różnicy, do tego prawą stronę klatki piersiowej mam jakby bardziej wystającą, bardziej rozwiniętą i na łączeniu żeber czy kościach obojczyka widać różnicę
-krzywe nogi, jak dwa nawiasy ()... choć nie tak strasznie, Aguilera np. ma gorzej ale jednak, spódnic/sukienek nie noszę, spodenki czasem, ale nigdy na miasto czy "do ludzi"

To chyba tyle. Wypłosz taki jestem
Cande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 21:41   #3083
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

[QUOTE=musisz;42533646]Ja jestem jednym wielkim, chodzącym kompleksem Moimi zmorami są m.in: mój wzrost (175 cm), rozstępy i tyłek.

No, ale cóż zrobić... [/

Na pocieszenie powiem,że ja mam 182 cm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 22:11   #3084
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

rozmiar stopy 41 :/ (chcialabym miec 37/38...)
oraz za szerokie biodra i za grube łydki :/
od kwietnia zeszlego roku trenuje z mel b,wiecej sie ruszam i przeszlam na diete.... z rozmiaru 42 schudlam do 38...ale chcialabym miec takie...dlugie, smukle nogi
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 22:48   #3085
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Moimi zmorami są m.in: mój wzrost (175 cm)
Według mnie masz super wzrost, wręcz ciśnie mi się na usta (klawiaturę?) słowo za****sty. Sama mam 173 cm i to jedna z rzeczy które w sobie najbardziej lubię i czego nigdy nie chciałabym zmienić. Zapytam więc z ciekawości: czemu to Twoja zmora?

moimi kompleksami są: zbyt szeroka według mnie żuchwa (obiektywnie nie jest za szeroka, po prostu wolałabym mieć bardziej pociągłą twarz i wydaje mi się ta żuchwa rzuca się w oczy), trochę za masywne uda i troszkę za krótkie nogi. Żaden z wyżej wymienionych kompleksów na codzień nie spędza mi snu z powiek, jednak niesamowicie mnie dołuje w przypływie złego nastroju czy depresji okresowej np.
__________________
getting FIT in progress...

abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 22:54   #3086
String Emil
Raczkowanie
 
Avatar String Emil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 342
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Ciekawam, czy ktos wątek czyta, czy tylko każdy wypisuje "swoje paranoje".
ja mam tak krzywe nogi, że miałam ksywkę " Korzeniowski"
String Emil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 22:59   #3087
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Ja mam 180cm wzrostu. Zasyfiala paszcze. Stope 41.biustu brak. Nie ze maly.. Nie ma go wcale
Blizna po cesarce, krzywa i brzydka. Rozstepy, skora na brzuchu po ciąży fatalna. Kolor skory(blady, bialy. Ale nie sliczna porcelana tylko kropki sinienie czerwienienie przebarwienia piegi pieprzyki..)
Hm.. Paznokcie nigdy mi nie rosna wiec j niz 1mm,garbie sie, mam 2gi podbrudek, nos jak ziemniak :p
Wlosy do pół proste potem szopa pokrecona.. Nogi krzywe, o takie : X zakola mam.. Zeby jak bobr. Wielkie jedynki reszta zwyklla. Naturalnie szerookie meskie brwi. Wielka doope! Ogromna! Jek dwie duze doopy w jednej

To chyba tyle :p
A najzabawniejsze - zawsze krecili się wkoło mnie faceci..
Moze leca na pasztet

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 23:04   #3088
vigg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 113
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Moim największym kompleksem są duże, męskie stopy - w zależności od numeracji rozmiar 42 lub 43, mam również płaskostopie poprzeczne, odciski na spodach stóp i robią mi się halluksy, mimo iż nie noszę wąskiego obuwia. No i mam za długie palce.

Poza tym mam za mało jędrne piersi (rozm. 75D), za bardzo tłuste ramiona i uda, a także za małe oczy.

Chciałabym mieć ciut szersze biodra, szczuplejsze górne części kończyn i ładne stopy o rozmiarze chociaż 39/40 (jestem wysoka, z całkiem drobnymi stopami bym pewnie dziwnie wyglądała). Ech.
vigg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 23:50   #3089
potrzebuje pomocy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 138
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Też dorzucę swoje 5 groszy
1. Moim największym kompleksem jest mój nos, garbaty i ogromny, naprawdę okropny, ale potrafię się z niego śmiać
2. Zapewne wyda Wam się to śmieszne, ale drugi palec u stopy mam dłuższy niż pierwszy i w lato do sandałków wygląda to koszmarnie i wydaje mi się, że wszyscy patrzą się na ten nieszczęsny palec.
3. Zęby - są zwyczajnie krzywe, a niestety nie stać mnie na aparat. Może nawet na aparat bym uzbierała, ale comiesięczne wizyty mnie przerażają.
4. Figura.. hmm może nie są to kompleksy, ale bardziej problemy w doborze ubrań. Piersi 75D stosunkowo duże w porównaniu do reszty i tak koszule mi ciężko dopasować, cała leży idealnie, ale na biuście tak brzydko się rozchodzi, będę musiała dodatkowy guziczek dorabiać w tym miejscu:P tyłek też mam stosunkowo duży - ostatnio kupowałam rozkloszowaną spódniczkę - musiałam wziąć m żeby się przez tyłek przecisnęła, a w talii jest za luźna trochę mi się też fałdka na brzuchu zrobiła, ale już nad tym pracuję
Ogólnie jednak nie mam co na figurę narzekać, bo faceci chyba taką lubią:P
5. Wzrost- 167 cm, niby standard, ale mój chłopak ma prawie 2 metry:P
6. No i mój największy życiowy problem - permanentne lenistwo, przez które np zawalam studia, ale jestem tak leniwa, że nie chce mi się z tym nic robić
Jeśli ktoś wie, jak się z tego wyleczyć, będę wdzięczna za każdą radę
potrzebuje pomocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 04:32   #3090
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Twarz- nie za ładna, problematyczna cera, nos nie pasujący do twarzy, z lekkim garbem. Podbrodek. Za pyzata.

Sylwetka- za tluste ramiona, za małe cycki, brak talii.

Cóż...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-06 13:04:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.