Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Druga czesc wątku nosić będzie nazwę:
Były bąki, kupy i marudzenia, od dziś myślimy co dzieciom dać do jedzenia. 1 2,78%
Marchew, jabłko i ziemniaczek, niech nam rośnie zdrowo każdy dzieciaczek. 0 0%
Nasze pociechy poznają nowe smaczki i w miseczkach znajdują marchew, dynię i ziemniaczki. 1 2,78%
Daj mi tę noc, tę jedną noc! Przespaną noc- tę jedną noc! 3 8,33%
Mama biega już od rana, chociaz mocno niewyspana! 0 0%
Skazy, krostki i wysypki- od tygodni męczą wszystkich! 0 0%
Ach to wszystko trudne strasznie- niech to dziecko wreszcie zaśnie! 1 2,78%
Gdzieś promocja na pampersy? Wątek nasz wie o tym pierwszy! 3 8,33%
Uff jak gorąco! Puff jak gorąco! Słuchają maluchy nieustająco 0 0%
Lokomotywa i kaczka dziwaczka to repertuar dla każdego dzieciaczka 0 0%
Na pierwszy ząbek czekamy i dietę malucha rozkminiamy. 1 2,78%
W głos się śmieją dzieci nasze, zaraz będą wciinać kaszę! 9 25,00%
Mama pokaż cały świat, bo ja nie chce lezeć tak! 11 30,56%
Zieleń, złoto, jajecznica- w kupie cała okolica! 1 2,78%
Już marchewka się szykuje, mama dziecku ją gotuje! 2 5,56%
ostre tutaj są rozmowy, wątek mamy odlotowy! 1 2,78%
Rozszerzania diety czas - oby kolki poszły w las! 1 2,78%
Marchew, jabłko dobra rzecz - oby kolki poszły precz 1 2,78%
mamusie listopad-grudzień. 0 0%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 08:15   #1591
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dzień dobry

my całkiem wyspane wprawdzie wieczorem był problem z zaśnięciem nie wiem czemu i mała spała z nami kolejny raz, ale dzięki temu jestem wyspana i karmiłam ją w nocy tylko 2 razy z czego jeden już nad ranem w sumie i zaraz znowu karmienie... tylko czuję w tej piersi z zatkanym kanalikiem mega guzka musi mi to jakoś ściągnąć...

wcinam serek wiejski pycha!


Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość

Sanrio a kto Ci to przebijał? dobrze że już lepiej
sama przebijałam wyjałowioną igłą...

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość


cos w tym jest...ja ten lepszy bede na,wyjscia,ubierac.a po domu ten miekki.
no ja tak robię... albo chodze w domu bez
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:21   #1592
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Ale noc okropna. Do godziny 3 nie spał nic, pobudka o 7 i nadal nie śpimy. Ja już nie wiem o co chodzi Do niedawna narzekałam, że w dzień nie śpi. No to mam, teraz nie śpi w dzień i w nocy, a ja jestem wrakiem. Już nie wspomnę o mężu, który wrócił wczoraj z pracy po 22, a dziś poszedł na 8. Jeszcze rano poszedł z psem, a później do biedronki po dady z promocji. W pracy pytali podobno, gdzie tak popił wczoraj

Trele mój Filip też czasem blady jak śpi i w panice sprawdzam wtedy czy oddycha.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Dzidzia fajnie z tym przedszkolem. Jejku Filip też już mógł do jakiegoś przedszkola iść, choć na jeden dzień
Już to pisałam parę razy, ale napiszę znów. Podziwiam mamy, które mają więcej niż jedno dziecko. Ja niby chce, ale chyba co raz mniej, albo przynajmniej później...

Padł chyba, może uda mi się kimnąć chociaż z godzinkę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:25   #1593
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ściskanie przy masażu jest jakby wstawianiem stawu. Czyli tak na prawdę nie tyle ściskamy, ile dociskamy staw do stawu w torebce (to nam powiedziała neurologopeda, można to robić wszędzie, nawet w paliczkach palców).

20 stron w aplikacji ja juz chyba wypadam z obiegu :<

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję za wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Mao wg prawa kan. Jeden chrzestny może być w sytuacji wyjątkowej, np zagrożenia życia. Powinno być dwoje. Ale czasem sie na jednego zgadzają


Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
Aha, no to przepraszam jak wprowadziłam w błąd. Powtarzam to co powiedział nam ksiądz na szkole rodzenia, jak było z nim spotkanie. Opoiwadał że miał taką sytuację że rodzice przyszli i powiedzieli że nie ochrzczą dziecka bo nikt z rodziny nie chce się zgodzić być chrzestnym i wtedy właśnie powiedział żeby w takich sytuacjach się nie denerwować ponieważ do chrztu dziecka wystarczy jeden chrzestny

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/dekoracja-na-tort-...834032160.html

http://allegro.pl/buciki-do-chrztu-d...858707169.html

http://allegro.pl/buciki-cukrowe-na-...858702683.html
\


które Wam sie najbardziej podobają? ;> bo to na tort na chrzciny ma byc. Ceną sie nie sugerujcie, bo jest w cenie tortu. NIestety nie ma tych co ja chciałam- z koronki, a znajoma nie zrobi bo nie ma czegoś tam.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------


u mnie to sie nazywa świadek chrztu
hmmm dla mnie pierwsze albo drugie

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie
Przyjechałam dzisiaj na noc do rodziców, chyba mi potrzebny taki odpoczynek od męża... Rano padło za dużo słów i zrobiło mi się przykro ale mniejsza o to.
Byłam dzisiaj na masażu i dowiedziałam się że mam nerw kulszowy uszkodzony i ogólnie zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej
Na pocieszenie zrobiłam sobie pazurki na chrzciny

Jaś dziś ma jakiś leniwy dzień bo ciągle śpi
Kurcze to po cc masz takie problemy z tym kręgosłupem???
Co to się znowu z mężem podziało??
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
bo mam lydki jak uda no moze nie az tak, ale mam z tym problem...;/ i halluksy [ale z tym to lajt, gorzejz tymilydkami]

aaby- tez si e o to boje, bo jednak kasa ogromna [ [patrzalam na te ergonomiczne i ok 400zl........]
a patrzyłaś na takie jak mamy my i Córka Czarownic??

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Znalazla ktoras sposob na nie budzenie sie dziecka po odlozeniu po wymiekam.Od 17 do teraz odkladalam malego, usypialam,a on padniety zasypial szybciutko a odlozony budzi sie po 2 minutach maks.Lezalam z nim, glaskalam, zasnal i po chwili znow wielkie oczy i strach, gdzie on jest i nici ze spania.Teraz zasnal przy cycku ale tez dlugo trwalo. Ide spac do drugiego lozka, a go zostawie na tym niskim, nie bede go przekladac bo znow sie obudzi
Ja nie znalazłam, na całe szczęście córka mi oszczędziła zdrowia i sama się przyzwyczaiła że jak ją mamusia ulula to odłożona do łóżeczka śpi
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Tak Rybko. Dowiedziałam sie. U Kruszynki i Krzysia wszystko gra. Miała trudności z karmieniem i chciała zrezygnować ale jakoś się zyski i teraz praktycznie wyłącznie piers.
Maly lekko przeziebiony.
Wybieram się po 19.01 do niej to zdam relacje .

Nemosku ja nie daje rady az tyle nadrobic .

Aaaale Alisa idzie do przedszkola lada dzień! Będzie mniej stresu :d!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super że u nich już wszystko dobrze.
No i świetnie że Aliska się do przedszkola załapała

Dzień dobry, Zuzolina jeszcze koło mnie dosypia, ale pewnie zaraz będzie pobudka na jedzonko. W nocy jedna pobudka o 2:30 potem o 5:30 i w gratisie kupsztal
U nas w czasie aktywności trochę się Zuzia na macie bawi, trochę w bujaczku, pokazuje jej książeczki kontrastowe, bawimy sie w nie ma- jest, lubi swoje grające zabwaki, duuuuużo mówie, na brzuchu to tak średnio lubi ale staram się ją kłaść chociaż 3-4 razy dziennie a wytrzymuje tak z 5 minut spokojnie a później już się denerwuje.

A nasz debiut z shantalem, no cóż nie trwało to wczoraj zbyt długo jakoś 5-7 minut, bo po pierwsze Zuza już była śpiąca i marudna a po drugie nie widziałam czy jej się spodoba, no cóż do tego filmiku co oglądałam to mi daleko, ale ogólnie Zuza była spokojna, pozwoliła się wymasować, nawet coś ze mną przy tym rozmawiała. Zobaczymy jak będzie dzisiaj, postaram się wydłużać czas z dnia na dzień
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:30   #1594
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
U nas nocka pieknie przespana, o 4 podudka na jedzenie i o 8 wstałyśmy, i teraz już śpi.

Mam już pieluchy dada, brat był w biedronce to mi zakupił, mam też gazetki są promocje:

ROSSMAN z kartą rossnę: od 10.01

Babydream- żel do kąpieli( z pąpką) za 6.99

Babydream- chusteczki 4-pak, niebieskie i różowe 11.99

Babydream- pampresy Premium Dry- różne rodzaje 16.99

Babydream- deserki od 4 miesiąca za 2.79

Babydream- podkłady do przewijania 10 szt, 8.99

a bez karty: Babydream mleczko i oliwka dla kobiet w ciąży na rozstępy za 9.99
słyszałam że te pampersy z Babydrem są całkiem fajne


a ja tam w żadne zabobony nie wierzę i nie stosuję
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:31   #1595
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Beatko Łukasz dostal podwyżkę. Idzie do niepublicznego, blisko domu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:32   #1596
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Kociak przedszkole czynne od 6.30 do 17. Będzie lenie od 8 do 15/16. Zależy jak się dzień ułoży.

Znużenie Ci zaraz przejdzie jak Iga zacznie mniej spać, przyjdzie wiosna i będziesz jej świat pokazywać

Witek ma chyba zaparcie. Nadal na piersi, ładnie przybiera ale kupki zrobily soe bardzo gęste i ciężko mu wydusić. Chyba musze zacząć inaczej jeść.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to fajnie z tym przedszkolem. A kiedy zacznie chodzić?

Jak przyjdzie wiosna mówisz... Ale jeszcze najpierw zima musi przyjść

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Miki ma chyba wzmożone napięcie, lekarka ostatnio zwróciła uwage, nosze go teraz w inny sposób żeby się tak nie prezyl. Ciekawe jakie są kolejki do neurologa...
Pewnie długie. Ja rejestrowałam młodą jakoś przed świętami - terminy były na marzec/kwiecień ale udało mi się jeden dorwać na 04.02. Najlepiej sprawdź sobie na stronie NFZ które przychodnie mają podpisane kontrakty bo czasami nawet nie wiadomo, a w mniejszych przychodniach mają terminy.
A jak kazała Ci go nosić? Moja też się pręży czasami - tylko po tym prężeniu stwierdziła lekarka że może to być wzmożone napięcie?

Z racji tego, że dziecię zasnęło, lecę przygotować rzeczy do obiadu. Muszę to robić rano bo popołudniu to ona mi nic nie daje zrobić.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:37   #1597
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
słyszałam że te pampersy z Babydrem są całkiem fajne


a ja tam w żadne zabobony nie wierzę i nie stosuję
No nie wiem... Ja mam te fun&fit.. rozmiar 2 [takie są wielkie jak Dady 3] przeciekają strasznie.. Jeszcze na początku , jak Miłek był mały mieliśmy 1 i one były super. Dwójki to jakaś porażka [albo mam taką serię...]. Każdego pampera Miłosz przesikuje. Max godzina i leje się... Są też mocno sztywne i obciskają przez to. Ale to moja opinia, na podstawie tej paczki, którą mam. Podobno Babydream charakteryzuje się tym, ze można trafić na kiepską partię.

Mao - luz ja tylko napisałam, żeby ktoś nie miał zdziwienia, jak jakiś nabożny kapłan się na jednego chrzestnego nie zgodzi. Ale powiem szczerze- im dłużej czytam perypetie z księżmi dziewczyn z tego forum, tym bardziej zastanawiam się czy tego nie spisać i nie wysłać do Franciszka Niech gość jeszcze troszku osiwieje, do twarzy mu będzie

Edytowane przez nasturcja7667
Czas edycji: 2014-01-09 o 08:38
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 08:37   #1598
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no to pozdrów ją od nas!
ale fajnie z tym przedszkolem dlugo bedzie? ;>
edit- doczytalam

tak, taka monotonia.. ale już z tego "wychodzę"



Trele- no coś Ty, spał mało. najpierw leżał grzecznie w wózku, ale jak mu sie znudziło, to na zmianę go nosiłyśmy "przodem do świata" stąd pomysł nosidełka..potem usiadłysmy w kawiarni to dałam mu pić to potem godzinkę polezał, na 30minut zasnął a jak sie obudził to był głodny, wiec znów w kawiarni usiadłyśmy, zjadł i poszedłspac. Wstał po niecałych 2h i znów na rączki i zasnal dopiero w drodze do domu
A wodę na mleko miałaś ciepłą przy sobie w jakimś termosie czy prosiłaś w kawiarni o podgrzanie, o wodę??? Bo ja właśnie nie miałam jeszcze takie sytuacji że musiałabym karmić Zuze gdzieś indziej niż w domu, czy to u teściów czy u koleżanki ale zawsze w domu
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj dostałam 12 puszek mleka które zamówiłam i właśnie dostałam od nich też książeczke z rozszerzaniem diety
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
słyszałam że te pampersy z Babydrem są całkiem fajne


a ja tam w żadne zabobony nie wierzę i nie stosuję
Ja raz miałam 1 z Babydrem i były ok, miękkie, nie przeciekały
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:52   #1599
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Kabriela- a jak kupki po nim? normalne?

nasturcja-haha, moze i to dobry pomysł- może zacznie sie cos dziac i w koncu bedzie ludzi w kościele przybywać a nie ubywac!

z Babydream- miałam 1 kilka sztuk i sprawdziły sie rewelacyjnie, reszty nie sprawdzałam bo mam 2 firmy które sa dla mnie odpowiednie i cena nie jest tragiczna.

Mao- miałam wode zakupioną ale podgrzać musialam- poprosiłam w kawiarni czy mogłaby mi podgrzać - nie było problemu. Kupiłam u niej kawe za 3 zł ale zanim kupiłam kawe to normalnie sie zgodziła
Aa no i byłam wczoraj w tym pokoju matki z dzieckiem i byłam wszoku taki fotel do karmienia piersią normalnie luksus. skórzany, z podpórką, coś ala rogal... Przewijak, czyssto i ładnie, mydełko dla dzieci BJ... ale my tylko pampka zmienialiśmy


ktosiula- do neurologa jak ja zapisywać chciałam na NFZ w grudniu to mi mówili ze najwczesniej koniec marca początek kwietnia... :/
dlatego ide prywatnie.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:56   #1600
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Z allegro pozniej wrzuce Ci linka








Tez jes blada najbardziej zawsze na spacerze bo cere ma lekko sniada (ale tu akurat mniej wiecej wiadomo po kim brat dziadka ma taka karnacje i jakis gen sie przyplatal ale fajnie :P)





Tez mam taka monotonnie ale juz sie przyzwyczailam do tego


Hej hej
Spalysmy do prawie 8 dzisiaj


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

hm to u mnie tata sniady,wiec to moze po nim:p




Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Hej! Nadrobilam ale nie jestem w stanie odpisać.

Noc dluga, Mariana i przy cycu. Ale dobrze ze przy cycu bo wczoraj coś mi się zaczęło z lewa piersią dziać, cala nabrzmiała pelna i bolaca z jednej strony, do tego temp 38 st i takie rozbicie i bol mięśni jak na grype... Przystawialam Mikiego, zrobiłam lekki masaż pod prysznicem, potem okłady z gniecionej kapuchy i apap - wszystko to pomogło i czuje się ok, a juz się bałam ze pójdzie w złym kierunku... Nie wiem co to było, nawał, zastoj,zapalenie...

Sylwia tak Miki ma juz okresy aktywności ale ta aktywność jest taka mało rozwinieta :P patrzy, wodzi oczami, wydaje gardłowe dźwięki. Ja mu pokazuje mieszkanie, choinkę, sadzam w foteliku, pokazuje czarno -biala zabawkę, kładę na brzuszek albo mate. Ale nie długo go te rzeczy interesują.

Miki ma chyba wzmożone napięcie, lekarka ostatnio zwróciła uwage, nosze go teraz w inny sposób żeby się tak nie prezyl. Ciekawe jakie są kolejki do neurologa...

Nemosku ja nie widziałam zdjęć =[ usunelas? Czytam z telefonu ale zawsze widziałam zdjęcia a teraz nie i nie wiem...

My mamy w poniedziałek sesje a nas się wladnie dowiedział ze musi być w poniedziałek służbowo w bydzi...płakać mi się chce. Najbliższy inny termin dopiero w lutym i chyba pojadę sama
nasza tez sie prezy jak lezy,wygieta jest w rogalik,ale lekarz nic nie mowil...
wspolczuje nocy i bolu.
tez mnie tak piers bolala i stan mialam podgoraczkowy...moze to kanalik zatkany albo nawal?
dobrze,ze juz,lepiej


z mala wlasnie wstalysmy,tzn ona je i mam nadzieje,ze pospi

wczodaj dostala tylko 60 ml mm- moze nareszcie najada sie moim
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:03   #1601
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

A propo zabawy z dzieckiem, to My z Agatką przypominamy sobie stare wyliczanki i wierszyki rymowane, Ona się świetnie przy tym bawi, a ja nie mam wrażenia, że gadam jak wariatka o niczym.

http://czasdzieci.pl/czytanki/dz,14-...ki_dzieci.html
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 09:03   #1602
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Zazdroszcze
Ale bardzo sie cieszę , z Waszego sukcesu.
ja trzymam za Was kciuki, żeby Majka też butle zaakceptowała i żebyś też miała takie wychodne

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Czyli droga wolna-masz wychodne!
jak tylko będzie zapas mleka

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Aaaale Alisa idzie do przedszkola lada dzień! Będzie mniej stresu :d!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciekawe jak Aliska zareaguje na przedszkole oby jej się spodobało

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
słyszałam że te pampersy z Babydrem są całkiem fajne


a ja tam w żadne zabobony nie wierzę i nie stosuję
znajomi nie polecali, ponoć kiepski chłoną i jak się przegapi moment to można łatwo odparzyć. Córka inne znajomej ponoć trafiła przez to do szpitala.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:06   #1603
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Jeżeli chodzi o kupy to na razie po nim nie ma żadnych ekscesów z tym, że ja mam tak pół na pół że się tak wyrażę bo karmię piersią a Bebilonem dokarmiam. Jedynie co zauważyłam to po mleku modyfikowanym bardziej się "mocuje" robiąc bączki bądź kupkę ale nie płacze. Mam po prostu wrażenie, że mleko jest trudniej Jej przetrawić, bo jest gęstsze i mocniejsze.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:12   #1604
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

my po szczepieniu, zobaczymy jak mały przetrwa dzień
Rybko proszę wpisz wagę małego - 4450g (7tyg)
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel

Edytowane przez Lilith890502
Czas edycji: 2014-01-09 o 09:22
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:32   #1605
ania_cz79
Raczkowanie
 
Avatar ania_cz79
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 196
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

A my byliśmy wczoraj u lekarza. Taka wizyta kontrolna jaką należy zrobić. W sumie z Mikołajem wszystko ok, ale trochę się zdenerwowałam bo Pani doktor powiedziała że takiemu małemu dziecku nie można podciąć tego wędzidełka pod językiem .

Wkurzyłam się bo moja położna mówi, że lepiej małemu bo mniej problemu i jest to bezbolesne, poza tym czytałam na internecie i tam też znalazłam takie opinie.

A pani doktor twierdzi że to zabieg pod całkowitą narkozą.

Poza tym poszła podobno i zadzwoniła na chirurgię dziecięcą gdzie jej powiedzieli niby to samo.

Dziwne bo położna pracuje w tym szpitalu i twierdzi że podcinają to po porodzie o ile zauważą. A jeśli nie zauważą to potem robi to chirurg i to bez narkozy tylko psika jakimś znieczuleniem.
Pani doktor stwierdzenia że jak mały przybiera to nie ma co ruszać, a jakby kiedyś seplenił to się będziemy martwić.

Położna ma się jeszcze popytać w szpitalu, ale jeśli stwierdzą że mam czekać aż zacznie mówić to jadę do Polski to zrobić.

Jak zacznie mówić i nauczy się źle wymawiać to potem może i mu zrobią ale czekało by nas chodzenie do logopedy i nauka poprawnej wymowy. Nie podoba mi się to. Wyczytałam już na ten temat dużo i wiem że lepiej to zrobić teraz. A moje sutki długo nie wytrzymają. I jak nie zrobimy to trzeba będzie zakończyć kp.

A Mikołaj wczoraj ważył już 6060 g. Położna twierdzi że mam dobry pokarm. Nie wiem nie dokarmiam niczym jest tylko kp. Ale ma dopiero 7 tyg. Moje dziecko jest chyba największe na tym forum.
ania_cz79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:43   #1606
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

w DD TVN Zawitkowski pokazuje jak karmić butlą

I właśnie skrytykował wszelkie sposoby trzymania dziecka, które stosuję...

Edytowane przez nasturcja7667
Czas edycji: 2014-01-09 o 09:45
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:49   #1607
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Nasturcja nie przejmuj się, On też krytykuje nosiedełka a ja już kilka razy nosiłam Małą w nosidełku i krzywdy Jej tym nie zrobiłam.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:53   #1608
Firjal
Raczkowanie
 
Avatar Firjal
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 393
GG do Firjal
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
w DD TVN Zawitkowski pokazuje jak karmić butlą

I właśnie skrytykował wszelkie sposoby trzymania dziecka, które stosuję...

A daj spokój.Napaliłam się na te jego książki, kupiłam cały komplet i jak przejrzałam + zobaczyłam filmik dołączony to się przeraziłam jak ja sobie dam rade bo robi moim zdaniem cyrk troche z wszystkiego. Np. jak bym miała zmieniać pieluchę w taki sposób jak opisuje to bym cały dzień tylko to robiła. A najdziwniejsze było dla mnie podawanie dziecka między osobami
__________________
Kacper : 26.11.2013 g:13:20

Kciuki za Anię
Firjal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:08   #1609
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Witam sie tylko i zmykam

Trzymajcie kciuki zebym dostala sie do ortopedy.Mam nadzieje ze z bioderkami juz lepiej....
No i na pneumo dzisiaj szczepienie

Do pozniej milego dzionka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 10:17   #1610
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Aaaa... Zapomniałam Wam wkleić. Przyszły moje pieluszki wielo wraz z całym zestawem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7651.jpg (89,4 KB, 43 załadowań)
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:30   #1611
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Nemosek kciuki zaciśnięte, Firjel ale ja przewijam Małą Jego sposobem i wierz mi nie robię tego cały dzień. A podawanie dziecka sobie nawzajem jest wygodne ponieważ na mój sposób (niedoświadczony) to strasznie "łamaliśmy" Małą. Fakt jest to dziwaczne ale ja już się przyzwyczaiłam i "udoskonaliłam" sposób Pana Z na swój własny sposób więc myślę, że pewnie już teraz też gdzieś popełniam błędy.

Poza tym jak byłam na warsztatach gdzie On również pokazywał sposoby i można było fizycznie doświadczyć tego wierz mi było bardzo fajne. Zupełnie inaczej niż tak na "codzień".

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Kociak rewelacyjny zestaw!!!!
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:37   #1612
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
słyszałam że te pampersy z Babydrem są całkiem fajne
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
No nie wiem... Ja mam te fun&fit.. rozmiar 2 [takie są wielkie jak Dady 3] przeciekają strasznie.. Jeszcze na początku , jak Miłek był mały mieliśmy 1 i one były super. Dwójki to jakaś porażka [albo mam taką serię...]. Każdego pampera Miłosz przesikuje. Max godzina i leje się... Są też mocno sztywne i obciskają przez to. Ale to moja opinia, na podstawie tej paczki, którą mam. Podobno Babydream charakteryzuje się tym, ze można trafić na kiepską partię.
mnie średnio babydream podeszły, wolę te zwykłe niż fun&fit. Fun&fit wydawały mi się grube, sztywne i mało chłonne. Najbardziej nam pasują Dady i zielone pampki
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:43   #1613
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
my po szczepieniu, zobaczymy jak mały przetrwa dzień
Rybko proszę wpisz wagę małego - 4450g (7tyg)

Cytat:
Napisane przez ania_cz79 Pokaż wiadomość
A my byliśmy wczoraj u lekarza. Taka wizyta kontrolna jaką należy zrobić. W sumie z Mikołajem wszystko ok, ale trochę się zdenerwowałam bo Pani doktor powiedziała że takiemu małemu dziecku nie można podciąć tego wędzidełka pod językiem .

Wkurzyłam się bo moja położna mówi, że lepiej małemu bo mniej problemu i jest to bezbolesne, poza tym czytałam na internecie i tam też znalazłam takie opinie.

A pani doktor twierdzi że to zabieg pod całkowitą narkozą.

Poza tym poszła podobno i zadzwoniła na chirurgię dziecięcą gdzie jej powiedzieli niby to samo.

Dziwne bo położna pracuje w tym szpitalu i twierdzi że podcinają to po porodzie o ile zauważą. A jeśli nie zauważą to potem robi to chirurg i to bez narkozy tylko psika jakimś znieczuleniem.
Pani doktor stwierdzenia że jak mały przybiera to nie ma co ruszać, a jakby kiedyś seplenił to się będziemy martwić.

Położna ma się jeszcze popytać w szpitalu, ale jeśli stwierdzą że mam czekać aż zacznie mówić to jadę do Polski to zrobić.

Jak zacznie mówić i nauczy się źle wymawiać to potem może i mu zrobią ale czekało by nas chodzenie do logopedy i nauka poprawnej wymowy. Nie podoba mi się to. Wyczytałam już na ten temat dużo i wiem że lepiej to zrobić teraz. A moje sutki długo nie wytrzymają. I jak nie zrobimy to trzeba będzie zakończyć kp.

A Mikołaj wczoraj ważył już 6060 g. Położna twierdzi że mam dobry pokarm. Nie wiem nie dokarmiam niczym jest tylko kp. Ale ma dopiero 7 tyg. Moje dziecko jest chyba największe na tym forum.
za wagę

ja jak leżałam na położniczym po porodzie to na sali leżała ze mną dziewczyna [urodziła godzinę po mnie] to jej małą zabrali na podcięcie węzidełka, raptem dziecka nie było max 15 min i w żadnej narkozie nie była
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:45   #1614
Firjal
Raczkowanie
 
Avatar Firjal
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 393
GG do Firjal
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Nemosek kciuki zaciśnięte, Firjel ale ja przewijam Małą Jego sposobem i wierz mi nie robię tego cały dzień. A podawanie dziecka sobie nawzajem jest wygodne ponieważ na mój sposób (niedoświadczony) to strasznie "łamaliśmy" Małą. Fakt jest to dziwaczne ale ja już się przyzwyczaiłam i "udoskonaliłam" sposób Pana Z na swój własny sposób więc myślę, że pewnie już teraz też gdzieś popełniam błędy.

Poza tym jak byłam na warsztatach gdzie On również pokazywał sposoby i można było fizycznie doświadczyć tego wierz mi było bardzo fajne. Zupełnie inaczej niż tak na "codzień".

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Kociak rewelacyjny zestaw!!!!

Nie mówię, że nie Ale jak zobaczyłam ten filmik to normalnie wydawało mi się to jakieś kosmiczne, a teraz odruchowo robimy wiele czynności całkiem podobnie.
__________________
Kacper : 26.11.2013 g:13:20

Kciuki za Anię
Firjal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:57   #1615
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ale noc okropna. Do godziny 3 nie spał nic, pobudka o 7 i nadal nie śpimy. Ja już nie wiem o co chodzi Do niedawna narzekałam, że w dzień nie śpi. No to mam, teraz nie śpi w dzień i w nocy, a ja jestem wrakiem. Już nie wspomnę o mężu, który wrócił wczoraj z pracy po 22, a dziś poszedł na 8. Jeszcze rano poszedł z psem, a później do biedronki po dady z promocji. W pracy pytali podobno, gdzie tak popił wczoraj

Trele mój Filip też czasem blady jak śpi i w panice sprawdzam wtedy czy oddycha.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Dzidzia fajnie z tym przedszkolem. Jejku Filip też już mógł do jakiegoś przedszkola iść, choć na jeden dzień
Już to pisałam parę razy, ale napiszę znów. Podziwiam mamy, które mają więcej niż jedno dziecko. Ja niby chce, ale chyba co raz mniej, albo przynajmniej później...

Padł chyba, może uda mi się kimnąć chociaż z godzinkę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiesz co ja miałam taką jazdę po mm ... dwa dni musiałam podkarmić i zaczeła mi ulewać jak nie wiem i krzyczeć, chyba za ciężko jej było. Zresztą teraz wieczorem też ma kłopot z zaśnięciem po prostu jest baardzo zmęczona i nie potrafi się jakoś zrelaksować więc cycamy ile wlezie dopuki nie wypluwa a wczoraj mąż ją uspał jakoś i potem do łóżka do mnie i spaliśmy z nią caałą noc i tylko dwa razy ją karmiłam i potem znowu obok nas i spała słodko..

teraz za to miała od rana jazdę jadła i krzyczała i nie wiadomo o co chodzi bo cyca wypluwała nosić się nie chciała... może coś jej dokuczało bo przed chwilką dałam jej znowu cyca trochę zjadła i zasneła jak kamień

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
słyszałam że te pampersy z Babydrem są całkiem fajne


a ja tam w żadne zabobony nie wierzę i nie stosuję
ja też tak słyszałam a zabobony hm... jak dla mnie wykształceni inteligetni ludzie zdecydowanie nie powinni stosować takich głupot... ja osobiście nigdy w takie coś nie wierzyłam i też nie stosowałam a ślub wziełam w maju chociaż babcia płakała że nie ma R i że na pewno będę nieszczęśliwa...

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Aaaa... Zapomniałam Wam wkleić. Przyszły moje pieluszki wielo wraz z całym zestawem...
super zestaw przy chochliku teraz i 10 kupach chyba musiałabym prać w kółko
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:01   #1616
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

czesc

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Kurcze, czyli jednak brzuszek A podajesz coś? Masujesz? Przypomnij, karmisz piersią czy mm?
podawalam delikol (zrobilm drugie podejscie po tym jak polozna stwierdzila ze niemizliwe ze ten lek nie pomaga )i bobotic ale bylo koszmarnie, dzis jest lepiej ale stekanie zostało,
karmie piersia i od kilku dni na noc dostaje mm,

co do koperku to u nas z szymciem bylo podobnie tzn dostawal mega atakow, wiec teraz nawet nie probuje,

ryba fajna sukienka,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:01   #1617
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Beatko Łukasz dostal podwyżkę. Idzie do niepublicznego, blisko domu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
szkoda że płątne ale fajnie ze będzie z rówieśniakami, teraz przypilnujesz terminu zapisu i będzie ok, do publicznego pójdzie, i kasa zostanie
Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
my po szczepieniu, zobaczymy jak mały przetrwa dzień
Rybko proszę wpisz wagę małego - 4450g (7tyg)
za wagę
Cytat:
Napisane przez ania_cz79 Pokaż wiadomość
A my byliśmy wczoraj u lekarza. Taka wizyta kontrolna jaką należy zrobić. W sumie z Mikołajem wszystko ok, ale trochę się zdenerwowałam bo Pani doktor powiedziała że takiemu małemu dziecku nie można podciąć tego wędzidełka pod językiem .

Wkurzyłam się bo moja położna mówi, że lepiej małemu bo mniej problemu i jest to bezbolesne, poza tym czytałam na internecie i tam też znalazłam takie opinie.

A pani doktor twierdzi że to zabieg pod całkowitą narkozą.

Poza tym poszła podobno i zadzwoniła na chirurgię dziecięcą gdzie jej powiedzieli niby to samo.

Dziwne bo położna pracuje w tym szpitalu i twierdzi że podcinają to po porodzie o ile zauważą. A jeśli nie zauważą to potem robi to chirurg i to bez narkozy tylko psika jakimś znieczuleniem.
Pani doktor stwierdzenia że jak mały przybiera to nie ma co ruszać, a jakby kiedyś seplenił to się będziemy martwić.

Położna ma się jeszcze popytać w szpitalu, ale jeśli stwierdzą że mam czekać aż zacznie mówić to jadę do Polski to zrobić.

Jak zacznie mówić i nauczy się źle wymawiać to potem może i mu zrobią ale czekało by nas chodzenie do logopedy i nauka poprawnej wymowy. Nie podoba mi się to. Wyczytałam już na ten temat dużo i wiem że lepiej to zrobić teraz. A moje sutki długo nie wytrzymają. I jak nie zrobimy to trzeba będzie zakończyć kp.

A Mikołaj wczoraj ważył już 6060 g. Położna twierdzi że mam dobry pokarm. Nie wiem nie dokarmiam niczym jest tylko kp. Ale ma dopiero 7 tyg. Moje dziecko jest chyba największe na tym forum.
za wagę, łądnie rośnie
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:01   #1618
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dzień dobry

Nemosek i Maomami pytałyście czy te wszystkie bóle to po cc. Szczerze powiedziawszy ciężko stwierdzić. Masażystka mi powiedziała że mogłam mieć wcześniej jakieś problemy z kręgosłupem tylko że nic nie bolało i o tym nie wiedziałam a teraz się to po prostu nasiliło bo dźwigam na okrągło Jaśka


Idę robić krokiety ze słodką kapustą bo marzyły mi się od porodu Najwyżej nie będę dzisiaj karmić Jasieńka
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:08   #1619
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

a i w biedronce są też chusteczki nawilżane dla dzieci dada, takie zielone i niebieskie, ale nie z tyh zwykłych, nie wiem czy to nie te o których pisała któraś ze są dobre za 9 zł 2pak
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:17   #1620
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
a i w biedronce są też chusteczki nawilżane dla dzieci dada, takie zielone i niebieskie, ale nie z tyh zwykłych, nie wiem czy to nie te o których pisała któraś ze są dobre za 9 zł 2pak
Jeśli to są te cotton to ja pisałam,ze zielone są super!

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 21:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.